Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 211, 212, 213  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.01.2011 11:17:18 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
vana_urr kirjutas:
Siuke uudis EMT Facebookis, uudistes pole:

Läänemaa rahva jaoks on häid võrgu uudiseid! Eile käivitus Läänemaal suur hulk 3,5G (UMTS900) tugijaamu - Tuksis, Noarootsis, Martnas, Linnamäel, Kullamaal, Kõmsis, Salevers, Sinalepas, Ristil ja Paliveres. Lisaks kolm jaama ka naabruses Harjumaal - Keibus, Riisiperes ja Vihterpalus. Üks uus jaam sai tööle ka Narva kesklinnas.


Narva kesklinnas ka UMTS900????
Suur linn ju. Kas rahvaarvult mitte kolmas eestis. Seal peaks 2100MHz sagedusala jaoks piisavalt tarbijaid olema.
900 kõlbaks nagu täitesaatjaks kusagile Narva ja Sillamäe vahele


Kõlakas räägib, et EMT sai äsja Raplamaa 3,5 G valmis ja käima, aga veel pole sõltumatut kinnitust icon_smile.gif
Hoiame modemid lahti, kes sealkandis, järsku annate teada.


EDIT: nii, täna ongi FaceBookis uudis üleval.

AS EMT
Hei, raplamaalased! Reedel, 21.01 sai Raplamaa kaasaegse ja kiire kogu maakonda katva EMT 3,5G leviala. Toome kogu maakonna inimesteni kiire ja soodsa mobiilse interneti ning kõikide 3,5G teenuste kasutamise võimaluse! Maakonda 3,5G levialade rajamisel kasutab EMT 900Mhz sagedusi, tiheda asustusega linnades 2100Mhz sagedusi. Enamik uuemaid netipulki toetab mõlemaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2011 11:32:51 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
Draqula kirjutas:
eldorado kirjutas:
ewur kirjutas:
eldorado kirjutas:
...ei kasuta mobiilne internet kuna alati võimalik tasuta wifi leida

Ahah, ok... aga "tasuta" on see siis tänu sinu spetsiifilistele oskustele? Kuna tavaoskustega inimene küll eriti palju tasuta wifit ei leia... icon_cool.gif


eee no airsnort-i jnejne abiga voimalik YLDSE tasuta kasutada, aga ma mainisin ikka avatud wifi võrgud.

Näidiseks: sikupili prisma kohvik, idakeskus(kraabi bowling/kohvik), kristiine keskusses, jazz jnejne
Põhimõtteliselt leida teel tasuta ühendus, et meilid vaadata jne on väga lihtne ja see ei maksa sentigi. Keegi ju ei surve sinu peale maksta selle eest, et oled pargitud selle kohviku vastas. Ütleme nii, et minu silmas iga austav(pood,kohvik,autoremont jne jne jne) koht on varustatud tasuta wifiga klientidele, tänapäeval tasuta wifi ma võrreldaks tasuta WC-ga icon_razz1.gif

No isegi tallink laevadal on wifi täitsa olemas, ise olen kasutanud, suht okey töötas peaaegu kogu reis.. muidugi ta on TASUTA, mainitud vaid tasuta 2 tunniks, aga selle pileti süsteem on MAC aadressi järgi, nii et paned käsitsi teine MAC ja nett jälle olemas


Prioriteedid ja vajadused on erinevad - ma ei kujuta ette, et e-mailide lugemiseks peaksin eraldi kuskile sõitma. EMT kõige väiksem pakett 7.94 euri on piisavalt odav, et nautida mugavust lugeda maili suvalisel hetkel ning aegajalt tuleb ette juhuseid mis vajavad kiiremat reageerimist kui lähima tasuta wifi juurde jõudmine võimaldab. Kui hakata kalkuleerima - liiter bensiini on umbes 1.20, seega 7.94 ehk neti odavaim kuumaks võrdub laias laastus 6,6 liitrit kütust - kas kulub kuus vähem, et teha kõrvalepõikeid tasuta wifi kohtade juurde...

Samas, kui maile pole vaja kuigi tihti vaadata või tõesti on tasuta wifiga kohad piisava sagedusega trajektoorile ette jäämas...


eeldakse et kodus ikka fikseeritud ühendus olemas =) Mõtte oli selles, et kui liigud punktist A punkti B siis nende punktide vahel alati võimalik leida tasuta wifi probleemita. Tegelikult üks mees testis 1000mw wifi usb adapter hiina oma, ja see vidin andis hea tulemused, levis väääga korralikult ja kaugelt. Ma isiklikult arvan, et emt-l peaks olema mingi 64kbps unlimited pakett 2 euro või vähem - mobiili jäoks see on täitsa piisav ja fikseeritud ühenduse juures ei päista silmas suur summa..
Kuna kodus kulutan 19eur fikseeritud ühendusele(kõige soodne starman kolmik 1.5mbps), 2eur eriti pildi ei muuda, aga 6-8euro juba paneb mõtlema.. Teine asi, et kui läheb korrektne interneti levi, siis võib hankida M-internet ja kasutada skype, muidugi loobudes tavalise gsm kõnedest



mul on miskipärast just vastupidi kujunenud - kuna piiramatu mahuga (bla-bla, mõistliku kasutamine juures jne) pakett, siis eriti polegi enam viitsinud WIFIt telefonil sisse lülitada - kodus on arvuti niigi, pole mõtet telefoniga ringi surfata. Ja kusagil väljas olles on lihtsam mobiilset neti kasutada kui hakata wifi võrke otsima.

Kuutasu võiks muidugi alati odavam olla icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 26.01.2011 21:39:08 vasta tsitaadiga

Soovitage mis tarkvara on hea ja võimas, jälgida ühendust.See emti enda lepatriinu tarkvara on selline BS ,leviala % ei näita aint mingid postid millest õigesti arupole saada,graafikut kah ei näita nagu elisa omal oli.Pulgaks zte mf161.Emt medium pakett.Emt klenditeenindus ütles, et see elisa VODAFONE tarkvara võib põhjustada probleeme, kuid ilmselt teadmatuse jutt neil.Tahaks ikka tarkvara mis 1.Suudab lukustada pulga 3.5g võrku. 2.Suudab näidata % leviala. 3.Näitab graafiliselt kiirusi. 4.Keeleks eesti või inglise vahet pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 27.01.2011 09:37:14 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
Soovitage mis tarkvara on hea ja võimas, jälgida ühendust.See emti enda lepatriinu tarkvara on selline BS ,leviala % ei näita aint mingid postid millest õigesti arupole saada,graafikut kah ei näita nagu elisa omal oli.Pulgaks zte mf161.Emt medium pakett.Emt klenditeenindus ütles, et see elisa VODAFONE tarkvara võib põhjustada probleeme, kuid ilmselt teadmatuse jutt neil.Tahaks ikka tarkvara mis 1.Suudab lukustada pulga 3.5g võrku. 2.Suudab näidata % leviala. 3.Näitab graafiliselt kiirusi. 4.Keeleks eesti või inglise vahet pole


ZTE omal pole jah neid, Huaweil on kõik see vist olemas.
Üldiselt soovitaks isegi aeglaste kiiruste juures paremat modemit, nende kiirus
"statistiliselt" ühtlasem (puht tehnoloogiline taust).

Eraldi küsimus mis sa teed % levialast ja graafiliste kiirustega... Mina ise eelistan lihtsalt
töötada modemiga ja kõik, ei vaata pulki icon_smile.gif

Aga vahel vaatan kiiruseid sellega (lisaproge, mitte modemi oma)

http://www.hootech.com/NetMeter/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.01.2011 09:46:48 vasta tsitaadiga

Kui 6igesti meeles, siis Emti poolt pakutaval modemil tuleb yhenduse tekitamisel k6igepealt valida, et kas to"o"tab dial-up modemina v6i NDIS-pysiyhenduse modemina.
Ja v6rkude lukustamiseks oli vist vaja vastavat lisaprogrammi mida sai netist tirida.
Kunagi oli sellest kusagil millegi all pikem jutt, kas isegi mitte Elisa all, kus kasutaja yritas pysiyhendusena pulka to"o"le panna.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoNo
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 27.01.2011 23:46:13 vasta tsitaadiga

Täna siis sain EMT-lt kirja, sisu oli lühike ja lihtne, mõistliku kasutamise piir on ületatud ja piirame kiirust.
EMT iseteenindus näitas: Maht (KB) 15750143 ehk siis 15.0205069 GB.
Kiirust muidugi pole ollagi enam:

Õnneks käes kuu lõpp, et pole hullu.
Teistele kes veel ei tea või otsisid kinnitust siis 15GB on mõistlik kasutamine icon_mad.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 28.01.2011 14:11:39 vasta tsitaadiga

NoNo, mis Su pakett on? S võiM? Mulle esinduses öeldi, et mõistliku kasutamise suurus on pakettide kiirustega proportsioonis.

Ise olen kolmas päev S kasutaja. Igal juhul Kõu pulk lendas kappi ära. Tollega oli headel aegadel keskmine kiirus 600 kilo piiris, no vahel viskas 1700 peale, aga ainult vahel. viimasel ajal keskeltläbi 200, no anna abi. Nüüd on ikka pidevalt mega-poolteist. Kino on see, et mõlema provaideri mast paistab aknast kätte, kaugus paar kilomeetrit.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2011 22:25:46 vasta tsitaadiga

jksk kirjutas:
NoNo, mis Su pakett on? S võiM? Mulle esinduses öeldi, et mõistliku kasutamise suurus on pakettide kiirustega proportsioonis.

Ise olen kolmas päev S kasutaja. Igal juhul Kõu pulk lendas kappi ära. Tollega oli headel aegadel keskmine kiirus 600 kilo piiris, no vahel viskas 1700 peale, aga ainult vahel. viimasel ajal keskeltläbi 200, no anna abi. Nüüd on ikka pidevalt mega-poolteist. Kino on see, et mõlema provaideri mast paistab aknast kätte, kaugus paar kilomeetrit.

No kui kõu juurest sul kõik emt-sse üle kolivad, siis on sul "deja vu"... Ja need kes kõule truuks jäid, naudivad "enneolematuid" kiirusi icon_smile.gif . Asi on arvatavasti lihtsalt ülekoormuses kõu puhul praegu, liiga palju kasutajaid konkreetses piirkonnas...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 29.01.2011 07:52:50 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
jksk kirjutas:
NoNo, mis Su pakett on? S võiM? Mulle esinduses öeldi, et mõistliku kasutamise suurus on pakettide kiirustega proportsioonis.

Ise olen kolmas päev S kasutaja. Igal juhul Kõu pulk lendas kappi ära. Tollega oli headel aegadel keskmine kiirus 600 kilo piiris, no vahel viskas 1700 peale, aga ainult vahel. viimasel ajal keskeltläbi 200, no anna abi. Nüüd on ikka pidevalt mega-poolteist. Kino on see, et mõlema provaideri mast paistab aknast kätte, kaugus paar kilomeetrit.

No kui kõu juurest sul kõik emt-sse üle kolivad, siis on sul "deja vu"... Ja need kes kõule truuks jäid, naudivad "enneolematuid" kiirusi icon_smile.gif . Asi on arvatavasti lihtsalt ülekoormuses kõu puhul praegu, liiga palju kasutajaid konkreetses piirkonnas...


Kõu täiendav häda on see, et see standard sisuliselt edasi ei arene...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 29.01.2011 13:13:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No kui kõu juurest sul kõik emt-sse üle kolivad, siis on sul "deja vu"... Ja need kes kõule truuks jäid, naudivad "enneolematuid" kiirusi icon_smile.gif . Asi on arvatavasti lihtsalt ülekoormuses kõu puhul praegu, liiga palju kasutajaid konkreetses piirkonnas...


Arvata võib! Aga seniks naudin olukorda. Ma ei tee kunagi ühtegi tähtajalist lepingut, nii et ei peagi väga muretsema.

tsitaat:
Kõu täiendav häda on see, et see standard sisuliselt edasi ei arene...


Kui nad viitsiks ennast liigutada niipalju, kui mobiilifirmad praegu teevad, peaks see standard veel mõne hea aasta vastu. Kuigi jah, kui nende laeks jääb 3 mega kiirus, ei ole neil mõtet ennast lolliks joosta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoNo
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 01.02.2011 11:54:25 vasta tsitaadiga

jksk kirjutas:
NoNo, mis Su pakett on? S võiM? Mulle esinduses öeldi, et mõistliku kasutamise suurus on pakettide kiirustega proportsioonis.


Pakett on S.
Nüüd kiirus tagasi:

Tallinn sõpruse pst kell 10.53 tuli selline kiirus pulgast välja, nüüd kannatab vähemalt normaalselt netis olla, ehk siis mulle sellisest kiirusest ühikasse täiesti piisab.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 01.02.2011 14:29:54 vasta tsitaadiga

Mul ka S. Tallinnas vist on tõesti ressurss täidetud või võtavad kiviseinad ka rohkem maha.

Lõuna-Eesti depr. linna lähedal vist veel reserve on...


Vahet ei ole, kõu oli hulga kallim ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.02.2011 09:43:32 vasta tsitaadiga

Päevaleht kirjutab..
EMT nöögib mobiilse interneti piiranguga

See on EMTl hea põhjendus.. icon_lol.gif

tsitaat:
Toht teada, kuidas probleemi lahendada. „Vastati, et muud lahendust pole kui võtta teine liitumine juurde. Kui üks kaart täis saab, peaksin teise sisse viskama,” täpsustas Toht. Selline lähenemine on kliendi arvates kummaline, sest teise kasutatav andmemaht sellest väiksemaks ei muutuks ja võrgukoormus ei väheneks. „Tundub, et EMT tahab lihtsalt rohkem raha. Kui uurisin, millise mahu ma ületasin, siis seda mulle ei öeldud. Ütlevad, et ei saa numbritesse panna. Tehku siis mahupõhised paketid tagasi.”


EMT= kliendilt rahapumpamise masin!

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2011 16:01:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Päevaleht kirjutab..
EMT nöögib mobiilse interneti piiranguga

See on EMTl hea põhjendus.. icon_lol.gif

tsitaat:
Toht teada, kuidas probleemi lahendada. „Vastati, et muud lahendust pole kui võtta teine liitumine juurde. Kui üks kaart täis saab, peaksin teise sisse viskama,” täpsustas Toht. Selline lähenemine on kliendi arvates kummaline, sest teise kasutatav andmemaht sellest väiksemaks ei muutuks ja võrgukoormus ei väheneks. „Tundub, et EMT tahab lihtsalt rohkem raha. Kui uurisin, millise mahu ma ületasin, siis seda mulle ei öeldud. Ütlevad, et ei saa numbritesse panna. Tehku siis mahupõhised paketid tagasi.”


EMT= kliendilt rahapumpamise masin!


Iga äriline ettevõtmine on oma olemuselt kliendilt rahapumpamise masin icon_smile.gif

Oluline on, et halvasti koheldud klient ei jääks ainult vinguma vaid hääletaks jalgadega - see tuletab liiga ülbeks läinud teenuse pakkujale konkurentide olemasolu meelde ning paneb rohkem pingutama - niisama tarbijale rõõmu valmistada ei soovi ükski teenusepakkuja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 14.02.2011 23:01:20 vasta tsitaadiga

Antud juhul on kliendi kiun õigustatud. See on ka esimene keiss millest mina kuulen, kus mitte p2p kasutajal on kiirust piiratud. Endal see veel ette tulnud ei ole, kuid tuleviku otsuseid tehes on see kindlasti arugment. Mitte kohe ka ei lähe mulle peale EMT lähenemine...kui ikka tunnistatakse, et on olemas mingi maht per periood, mida nad jälgivad ja baseerudes millel nad piiravad, siis oleks ka viisakas see välja öelda. Eriti kuna reklaamitakse kui piiramatut andmesidet. 100% artikli autoriga nõus.

EDIT: väga vaevaliselt edeneb selle informatsiooni avalikustamine tavameedias. Postimees vist korjas alles täna loo üles. Ma arvan, et õiglane oleks siiski teha kõigile potentsiaalsetele ja praegustele klientidele selgeks, et see piirang on 15GB per kuu olenemata, mida sa selle ühendusega teed. Mulle see sobib ja piir ette ei tule, küll aga olen ma seda meelt, et klient peab olema täpselt kursis, mille eest maksab. Seega EMT poolt ausalt väga nõme käitumine. Loodetavasti kedratakse seda teemat, kuni numbrid paika pannakse või piirang ära kaotatakse. Eelmine kord, kui EMTst lahkusin, oli põhjuseks just see minutipõhine ajaarvestus, mis mulle üldse ei meeldinud. A ma jõudsin tookord Elisasse ära kolida, enne kui rahva viha EMT-d sundis ümber mõtlema. Loodetavasti seekord juhtub midagi sarnast...

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2011 13:54:57 vasta tsitaadiga

jätkub...

EMT mahupiiranguteta mobiilne internet on tegelikult mahupiiranguga

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2011 14:11:23 vasta tsitaadiga

kas alles nüüd jõudis pärale? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2011 14:28:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas alles nüüd jõudis pärale? icon_lol.gif


Ja mida peaks tegema need, keda kuidagi ei piirata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 15.02.2011 14:31:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas alles nüüd jõudis pärale? icon_lol.gif
tsitaat:
Mahtu ei piirata, vaid kiirust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2011 14:34:20 vasta tsitaadiga

murumuna kirjutas:
Hiid kirjutas:
kas alles nüüd jõudis pärale? icon_lol.gif
tsitaat:
Mahtu ei piirata, vaid kiirust.


Ausalt öelda kui Torrenti-sõbrad piiramisse sõidavad oma 20 GB'ga, siis see mind ennast personaalselt ei sega... teistele jääb ruumi õhku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2011 15:00:50 vasta tsitaadiga

kas neil võimalik ka vahet teha, et hetke tirin torrentist filmi või vaatan youtubest midagi. Kui võimalik on, siis võiks peedistada vaid esimesi.
Ennast eriti see ei koti. Mobla nett vaid alternatiiv juhtmele icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.02.2011 15:08:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas neil võimalik ka vahet teha, et hetke tirin torrentist filmi või vaatan youtubest midagi. Kui võimalik on, siis võiks peedistada vaid esimesi.
Ennast eriti see ei koti. Mobla nett vaid alternatiiv juhtmele icon_smile.gif


IP tasemel näed vist kõik, kui just ei ole VPN peal... iseasi mis abi sellest, tegelt vist striiming videod
on P2Pst palju suurema mahuga maailmas. mina vaatan filme kinos, aga see mu enda kiiks vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2011 15:23:35 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
kas neil võimalik ka vahet teha, et hetke tirin torrentist filmi või vaatan youtubest midagi. Kui võimalik on, siis võiks peedistada vaid esimesi.
Ennast eriti see ei koti. Mobla nett vaid alternatiiv juhtmele icon_smile.gif


IP tasemel näed vist kõik, kui just ei ole VPN peal... iseasi mis abi sellest, tegelt vist striiming videod
on P2Pst palju suurema mahuga maailmas. mina vaatan filme kinos, aga see mu enda kiiks vist.



ot:
Käiks ka kinos, aga siin halligi ei näidata+ istmed on ebamugavuse tipp thumbs_up.gif
Pidid olema kõige mugavamad teisaldatavad istmed. Juba 10 aastat ootan, et millal rakveres saaks kino ehitatud. Iga aasta vaikselt lubavad icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2011 15:36:35 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
murumuna kirjutas:
Hiid kirjutas:
kas alles nüüd jõudis pärale? icon_lol.gif
tsitaat:
Mahtu ei piirata, vaid kiirust.


Ausalt öelda kui Torrenti-sõbrad piiramisse sõidavad oma 20 GB'ga, siis see mind ennast personaalselt ei sega... teistele jääb ruumi õhku.


Ei piirata midagi, lihtsalt raha pead rohkem juurde maksma... icon_lol.gif

tsitaat:
Kuna tööasju on vaja ajada ka kodunt, tahtis Toht teada, kuidas probleemi lahendada. „Vastati, et muud lahendust pole kui võtta teine liitumine juurde. Kui üks kaart täis saab, peaksin teise sisse viskama,” täpsustas Toht. Selline lähenemine on kliendi arvates kummaline, sest teise kasutatav andmemaht sellest väiksemaks ei muutuks ja võrgukoormus ei väheneks

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 15.02.2011 16:36:38 vasta tsitaadiga

vana_urr, miks Sa torised ei ole ju kõik kinni torrentis!! ja mis nett see on kui äkki ühel päeval keegi ütleb, et vot nüüd oled liiga palju kasutanud!!! Kui Sinu netiskäik piirdub Postimehega siis teistel ei pruugi see nii olla!!!!!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 211, 212, 213  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.