|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
31.01.2011 17:04:26
|
|
|
| woozy, võiksid siia kirja panna, mis komponenditest sõbra arvuti praegu koosneb. Siis oleks lihtsam ka soovitada mida uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
31.01.2011 17:23:05
|
|
|
öä,
AMD Athlon XP 2400+
Mobo: ei tea täpset mudelit
RAM: 512mb
PSU: Fortron 400W koos miski atx korpusega
HD: 320GB ATA
CD/DVD kirjutaja
GeForce FX 5200
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
31.01.2011 19:30:20
|
|
|
AK ikka..
LauriTed, aga inteli baasil tuleks nõrgem kompott?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
31.01.2011 21:12:18
|
|
|
| woozy kirjutas: |
AK ikka..
LauriTed, aga inteli baasil tuleks nõrgem kompott? |
Kui arvutiga ka mängida kavatsetakse, siis see AMD protsessor on väga, väga hea
Kui juba Inteli poole vaadata, siis soovitaks nende kõige uuemaid protsessoreid i5 2xxx seeria aga nende hind algab u. 150´st ja emaplaadid on ka kallid. Ja ega vanemad i750 jne. eriti odavamad pole. Siin siis testid kui huvi pakuvad: http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/cpu-benchmark-mainstream_6.html#sect0
| tsitaat: |
| PSU: Fortron 400W koos miski atx korpusega |
Igaks juhuks soovitaks toiteplokki ka võimsama vastu vahetada. Phenom II X4 955 on küllaltki janune ja kui siia veel korralik videokaart juurte tuleb, siis parem karta kui kahetseda.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
01.02.2011 16:38:30
|
|
|
Millist SSD-d osta Vostro 3300 sülearvutile? ~140€, 40GB+
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
02.02.2011 12:29:30
|
|
|
| Mida arvata Corsair F60-est ning OCZ Vertex 2-est?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jancool
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2007
|
02.02.2011 13:19:53
|
|
|
Pole pikka aega riistvara arengul kätt pulsil hoidnud, ehk keegi oskab/viitsib aidata komplekteerida kasti hinnavahemikus 600-700€. Parima hinna ja jõudlussuhtega käsikäes. Väga vinge oleks veel eraldi AMD, intel baasil. Põhiliselt fototöötluseks, kuid vähemtähtis pole ka mängitavus.
Tänud ette!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
02.02.2011 14:25:20
|
|
|
jancool, AK-st inteli baasil plaanin ise osta midagi sellist:
Intel i5-2500K 195.-
Mugen 2 46.2.-
P8P67 137.- või P67A-UD3 116.-
4GB PC12800, 1600MHz 37.65.-
SeaSonic S12II-520 Bronze 66.-
1GB GTX460 160.-
Samsung Spinpoint F3 HD103SJ 1TB 7200rpm 32MB SATA 3Gb/s
+korpus
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
02.02.2011 18:08:07
|
|
|
puer, tellisin hiljuti ATF'st. Kaup õigel ajal kohal ja sain isegi boonusena 160gb HDD asemel 500'se, kuna 160'st polnud hetkel ja nõks võimsama prose, kuna seda ka polnud ladudes. Sama raha eest muidugi. Ja hinnad ATF's ikka euro - paar odavamad, kui AK's.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
02.02.2011 21:34:06
|
|
|
| Ise pole küll sealt tellinud aga http://galador.ee tundub ka asjalik kauplus. Tootevalik on lai ja hinnad head.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
03.02.2011 12:17:08
|
|
|
Täpsustage kui eksin - parim SSD hinna-kvaliteedi suhtega W7 süsteemiketas hinnapiiriga ~120 on:
1. P8P67 mobol, millel on SATA3 + Marvell tugi, Crucial-RealSSD-64GB-C300
2. Mida soovitate GA-P35-DS3L SATA2 toega mobole? Corsair SSD Force 60GB?
EDIT:
| puer kirjutas: |
jancool, AK-st inteli baasil plaanin ise osta midagi sellist:
Intel i5-2500K 195.-
Mugen 2 46.2.-
P8P67 137.- või P67A-UD3 116.-
4GB PC12800, 1600MHz 37.65.-
SeaSonic S12II-520 Bronze 66.-
1GB GTX460 160.-
Samsung Spinpoint F3 HD103SJ 1TB 7200rpm 32MB SATA 3Gb/s
+korpus |
Ostu lükkub edasi määramata ajaks kuna Inteli Sandy Bridge "chipsetsid" P67, H67 ja H65 on hetkel defektsed.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CarloC
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2008
|
03.02.2011 23:50:02
|
|
|
Tere!
Pole ammu arvutitehnikaga kursis olnud, hetkel istun isegi 2005. aastal ostetud kasti taga.
Plaan nüüd veebruaris uus lauaarvuti osta. Igasugused vihjed on teretulnud juppide ja müüjate kohta.
Arvuti kasutuseesmärk on graafiline disain and töötlus, kuid vabal ajal kindlasti ka mängimine. Piirhinnaks seaks ~ 450 euri. (~ 7000 eek)
Kas sellise raha eest tasuks osta vähe vanem kasutatud arvuti, või panna ise kast tutikana mingis firmas kokku?
Tänud ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
04.02.2011 00:06:15
|
|
|
CarloC
| insekas kirjutas: |
hmm ... ~400 € on küll "mängumasina" jaoks suht nadi eelarve ... a proovime miskit kokku "leiutada" ...
AMD Athlon II X3 445 (3.1Ghz/1.5MB/95W) Socket AM3 - 64.25 € <--- ventikas ei ole, masina täiskoormusel, mitte just köikse vaiksemate killast ...
MSI 770-C45, AMD 770/SB710, SAM3, ATX - 54.65 €
A-DATA 4GB (2GBx2) OC DDR3 DIMM 1600G 128x8 9 - Dual Retail+G-HS - 37.65 €
XFX HD5830, 1GB, GDDR5, PCIE16 - 134.90 €
Western Digital WD5000AAKS 500GB 7200rpm 16MB Bulk - 36.75 €
SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type - 14.40 €
Chassis INTER-TECH Starter 6 Midi Tower, ATX, 7 slots, 2xUSB2.0, audio, Steel, PSU 1 x 500W, Black - 38.00 €
Arvuti komplekteerimine - 19.00 €
hetkehindadega selline masin KOKKU: 399.60 €
muidugi ... kui "raatsid" pisut üle eelarve kulutada siis võid videokaardiks võtta ka selle:
GIGABYTE GV-N460OC-768I, GTX 460, 768MB, 192bit, DDR5, Dual link DVI-I x 2, mini HDMI - 146.35 €
... kuigi HD5830 / GTX 460 on suht samaväärse jõudlusega ...
GTX 460 (768MB) vs HD 5830 Performance Shootout
...
ja kui soovid väheke vaiksemat masinat siis peaksid "juurde leiutama" lisaraha aftermarket jahuti jaoks:
Arctic Cooling Freezer 7 - Pro PWM Rev.2 - 22.35 €
NB! kooslus ei sisalda Windows'i op. süsteemi ! |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
04.02.2011 16:20:23
|
|
|
1GB GTX460 ja 768MB versioonide kiirusevahe on (kõigest) umbes 5%
EDIT: ja GTX460SE on 768MB-sest aeglasem (kuigi mälu on 1GB 256bit vs 768MB 192bit), seega ära selle poole vaatagi (kui just kusagilt superodavalt ei saa)! Lihtsalt infoks siis 460 versioonides orienteerumiseks .
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
05.02.2011 15:17:36
|
|
|
Selge, reaalselt suurt vahet pole siis neil kahel:
GV-N460OC-768I 146.- See vast jahedam?
SPARKLE 1GB 156.-
Enese teadlikkuse tõstmiseks sooviks teada:
kas GPU 1GB vs 768MB vahe avaldub ainult siis kui mängida kõrgetel resodel - nt: 2560x1600. Kui üle 1680x1050 ei lähe siis jätkub vast 768MBst?
Mida määravad GPU bit'id, kui suur on jõudluse vahe 192bit vs 256bit? Kas peamiselt mõjutab anti aliasing võimekust? Veel midagi?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
05.02.2011 17:35:53
|
|
|
1680x1050 jaoks kärab see 768mb küll kui pole plaanis FullHD vms peale kolida
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mac_86
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2010
|
06.02.2011 20:59:03
|
|
|
| Soov ka uus kast soetada. Hinnapiiriks 600-650 EUR. Võiks olla optiline väljund helikaardil aga pole väga oluline (5.1 sobib ka). Videokaart Asus EN9800GT juba olemas ja kõvaketast väga mahukat ka ei vaja (320GB) sobiks ka. Kuna plaan pilt 37"-sse lasta mängimiseks, siis kas 9800GT sobib või vaja ikka ka see ümber vahetada? Soovitage midagi. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
06.02.2011 21:23:12
|
|
|
| mac_86, kui medium settingutel mängimisega rahuldud, siis peaks 9800GT veel olema kõlbulik aga kõrgetel seadetel see kaart kindlasti enam uute mängudega hakkama ei saa. Ja kuna sa plaanid läbi teleka mängida (eeldan, et FULLHD telakas), siis 512mb mudeliga läheb asi hapuks kätte.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristorob
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
07.02.2011 08:46:16
|
|
|
kristorob, tee ostuabisse teema, märgi seal hinnapiir ja eesmärgid mis arvutiga tegema hakkad. Keegi ikka soovitab eraldi juppidest midagi, saad parema kasti
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristorob
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2011
|
08.02.2011 00:06:35
|
|
|
| tänud !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
12.02.2011 15:12:18
|
|
|
Plaan oli teha väike graafikakaardi update. Praegune süsteem on C2D E6750 ja 8800GT baasil.
Pole terve igaviku riistvara jälginud, milline oleks mõistlik uuema aja GPU, mis annaks pildis edasimineku nii, et CPU samas pudelikaelaks ei muutuks? Võiks olla nvidia.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
12.02.2011 17:50:23
|
|
|
GTX460 on hetkel vast parim hinna-jõudluse suhtega nvidia.
GTX560 Ti on ~33% kiirem. Kui odavamaks läheb siis vast vaataks juba GTX560 Ti poole
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CarloC
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2008
|
13.02.2011 20:59:33
|
|
|
Plaan kohe uus lauaarvuti osta. Paar küsimust on jäänud:
1) Kas valitud toitekas on piisavalt võimas valitud komponentide ära toitmiseks?
2) Kas need kingstoni mälud sobivad/on hea valik? Suhteliselt lampi valisin need. Kui mitte siis palun pakkuge midagi paremat samas hinnaklassis.
3) Kas ma peaks ostma ka DVI > VGA ülemineku jublaka või on selline asi kaasas videokaardiga?
Masin selline siis:
| tsitaat: |
AMD Desktop Phenom II X4 965 (3.4 GHz 6MB 125W AM3) - 134.75 €
Cooler Master cooler HYPER 212 PLUS - 29.80 €
MSI /870A-G54, AMD 870/SB850, SAM3, ATX - 77.60 €
KINGSTON MEMORY DIMM 4GB PC10600 DDR3/KVR1333D3N9/4G KINGSTON - 36.90 €
MSI R6850-PM2D1GD5/OC / HD6850, 1GB, GDDR5, PCIE16 - 163.05 €
SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type - 14.40 €
500, GBWD5000AAKS, 7200rpm, 16MB, Bulk - 36.75 €
CORSAIR PSU 430W 12CM ATX12V2.2 80+ CMPSU-430CXEU - 46.75 €
Xigmatek Asgard Midi-Tower - black - 36.75 €
|
Tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
15.02.2011 20:08:29
|
|
|
Tere.
Mis oleks parim int. videoga AM3 mobo neti kastile? Võiks olla ka hea hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.02.2011 21:33:07
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Tere.
Mis oleks parim int. videoga AM3 mobo neti kastile? Võiks olla ka hea hinnaga.  |
Parim on subjektiivne
ASUSe mobod on ühed parimad, nt M4A785-seeria, eriti EVO mudelid, või siis uuemad, 880g/890Gx-seeria kiibistikuga emaplaadid
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
15.02.2011 22:14:16
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| kriist kirjutas: |
Tere.
Mis oleks parim int. videoga AM3 mobo neti kastile? Võiks olla ka hea hinnaga.  |
Parim on subjektiivne
ASUSe mobod on ühed parimad, nt M4A785-seeria, eriti EVO mudelid, või siis uuemad, 880g/890Gx-seeria kiibistikuga emaplaadid |
Aga kas antud emmed oleksid asjalikumad, kui mingi odavama otsa assrock + HD4550
Otsin just seda odavamat ja tuleviku kindlamat lahendust. Mängimine antud kastil planeeritud pole.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.02.2011 23:14:53
|
|
|
AM3 emaplaatide tulevikukindlusega on asi nii, et seda pole- hetkel on minu mäletamist mööda võimsaim AMD protsessor Phenom II X6 1100T, kuid AM3+ protsessorid peaks tulema millalgi, õige pea, vist....
AM3+ prosed AM3 emaplaatidel paraku ei tööta, AM3 prosed aga uutel AM3+ emaplaatidel töötavad.
Kui mängimist plaanis pole, siis sobib tõesti mõni odavam emaplaat, ka asrock
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
16.02.2011 18:20:00
|
|
|
| woozy, HD5750 on parem!
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CarloC
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2008
|
16.02.2011 19:00:14
|
|
|
Nädala alguses tellin sellise kasti:
Emaplaat: MSI MB AMD 870/SB850 SAM3 ATX/870A-G54 MSI
CPU: AMD CPU PHEN2 X4 965 SAM3 BOX/125W 3400 HDZ965FBGMBOX AMD
GPU: MSI VGA 1GB GDDR5 PCIE16 HD6850/256B R6850-PM2D1GD5/OC MSI
Mälu: Crucial Rendition 2GB DDR3 1333 DIMM CL9 240-PIN 256Mx64 PC3-10600 (Bulk) (2 tk)
Kõvaketas: Western Digital WD5000AAKS 500GB 7200rpm 16MB
DVD: SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type
PSU: MODECOM PSU 500W 12CM ATX12V2.2 4XSATA PREMIUM 500
Case: Xigmatek Asgard Midi-Tower - black
On kellelgi midagi halba öelda? Et saaks parema komponendi samas hinnaklassis/või midagi lihtsalt ei sobi kompotti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
16.02.2011 20:01:27
|
|
|
| mis hinnaklassi see jääb siis?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.02.2011 22:12:48
|
|
|
HDD-l ei ole jah vahet, kas on SATA2 või SATA3.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CarloC
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2008
|
16.02.2011 22:36:31
|
|
|
Tänud 1dumbpcuser.
Tegin screenshoti oma exceli tabelist, et hindadest ka aimu anda. Arvestan nii 600 € piires. Plaanin osta ilma coolerita alguses, eks näis kuidas töötab.
PS! Kui mingeid komponente soovitate, veenduge palun, et nad arvutikeskuse esindustes ka olemas/kiirelt tellitavad on.
Aitäh!
edit: Kuna varsti keegi tahab kindlasti sarnase budgetiga masinat kokku panna, uploadisin ka oma exceli tabeli.
Sisaldab ise-arvutavat hinna tabelit, otselinke ja asjakohaste benchmarkide viiteid.
Download
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
17.02.2011 01:57:26
|
|
|
Miskeid soovitusi 900€ eest kastile, millele graafika pole nii oluline, küll aga kiired mälud, kiire ketas(SSD pole vaja) ja i5/i7.
EDIT:
Lükkasin ise miskit kokku, +/-?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.02.2011 10:46:21
|
|
|
Skyline, Mälud liiga kallid,mobo ka kahtlane.Video võiks ikka HD 6950 olla.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
17.02.2011 12:36:30
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Skyline, Mälud liiga kallid,mobo ka kahtlane.Video võiks ikka HD 6950 olla. |
Video ressurssi lihtsalt reaalselt ei rakenda ära, seega ma kardan et ei ole mõtet 6950-l.
Kas mälud ei õigusta enda hinda? Põhiline on et oleks kvaliteetsed ja kiired.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|