|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.01.2011 15:56:01
|
|
|
| See aasta on 2 korda tulnud UK'st 4 päevaga, ja 2 korda peaaegu 3 nädalat, go figure.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
28.01.2011 16:53:22
|
|
|
Ei mina tea, kuidas teile need pakid niikaua tulevad.
Ise saan pakid ca. 7päevaga kätte(Just 6 pakki tulid erinevatest kohtadest ja ca. 7 päevaga kohal)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.01.2011 21:25:13
|
|
|
Täna oli üllatus kui avastasin, et üks müüa oli ise Refund teinud ja kogu raha tagasi kandud. Ise maksin 2 jaanuaril ja päev hiljem oli märgitud, et pakk pandi posti. Mul on veel selline tunne, et see pakk jõuab veel kohale ka, müüa kodulehel oli ka selline teade väljas:
Due to Chinese New Year, we will NOT be able to ship your package between
27 January - 7 February, we will be OUT OF OFFICE during this time, we’ll reply to all messages / emails on 8 February.
Please wait patiently, we guaranteed your problem will be solved on 8 February.
Please DO NOT take further action before problem solved.
We strive to continue our reputation as an excellent seller we really sorry for the inconvenience.
Thank you
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jauram123
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2011
|
28.01.2011 22:03:41
|
|
|
Tere, kas kellelgi on olnud toimetamist seller acoundiga - mul nüüd poolteist kuud toimetatud ja enam kraami üles panna ei lase. ütleb, et 500$ täis ja proovi järgmine kuu uuesti.
Paluks abi, et kas on kellelgi kogemust selle limiidi tõstmisega.
Tänud ette!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
29.01.2011 00:18:57
|
|
|
| Kas siin HV's üldse võib mingi teema teha kus otsin kedagi kes naaseks Ameerikast ja tooks mulle sealt ühe asja? EI oska seda mingi alafoorumi alla toppida ja ei tea täpselt kas see lubatud reeglite järgi, äkki Üldfoorumisse? Praegu muidu see siin ainuke teema kus sarnastest asjadest juttu, aga ikkagi vale koht.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marion23
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
29.01.2011 14:53:55
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Kas siin HV's üldse võib mingi teema teha kus otsin kedagi kes naaseks Ameerikast ja tooks mulle sealt ühe asja? EI oska seda mingi alafoorumi alla toppida ja ei tea täpselt kas see lubatud reeglite järgi, äkki Üldfoorumisse? Praegu muidu see siin ainuke teema kus sarnastest asjadest juttu, aga ikkagi vale koht. |
äketsi transport või pakun tööd rubriiki (väikse vaevatasu ju pakud)?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
30.01.2011 23:15:59
|
|
|
Ei tea kas see on normaalne, et müüjal pole enam järsku ühtegi asja eBay poes müügil?
Nimelt tegu Bulgaaria müüjaga ja sai muretsetud üks tsiklijubin (poritiib plastmassist).
Muidu tal 288 tehingut ja 100% positiivne (kuigi see ei loe vist midagi ?)
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
31.01.2011 08:41:27
|
|
|
peab meeldima., kui kõik kaob, siis kohe resolution centerisse. Eriti juhul, kui kasutaja ise ka kadunud. Kui probleeme pole, siis seda saab selgitada ka resolution centeri kaudu. Kui aga probleemid on, saad kohe raha tagasi.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.01.2011 19:54:55
|
|
|
hea, tellisin dealextremest muude asjade hulgas mingi laserpointeri - kassile meeldib tohutult seda täppi taga ajada. tuli pointer kohale - patakad sees - ja pakk oli nii tihedalt ümber, et tuli oli vist kõikse aeg põlenud. nüüd patakad tühjad. mine 2 dollarilisele asjale nüüd 10-20 eekiseid patakaid per tükk juurde ostma.
fakin äge
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
31.01.2011 20:03:39
|
|
|
järgmine kord võta kallim laser, siis pole ka patareisid kahju sisse osta
viimati muutis kuunar 31.01.2011 20:27:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.01.2011 20:07:54
|
|
|
ega ma kassi põlema ei hakka panema
eelmine laser mis tuli ammuilma, mingi led lambiga lisaks, olid patakad pakis eraldi.
võin ju uuesti tellida selle eelmise laseri, ei ole mingi tõsine summa see 2-3 dollarit, aga noh natuke nõme on
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.01.2011 20:18:45
|
|
|
mis sa oled mingi kuldlusikas suus sündinud, et 2-3 dollarit pole summa või? mina hoiaks ikka igalt võimaluselt kokku kui saaks ning ei telliks mõttetut jama... saaksin mõne hea kommipaki iga kuu kokkuhoiu eest osta!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.01.2011 20:20:33
|
|
|
autole kaasi ei taha pigem osta?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
31.01.2011 20:21:43
|
|
|
nii ebaloogilist lauset pole ammu kuulnud. Kuidas näeb välja autole kaasi ostmine? Kõik on kohe vaja naljaks pöörata, kui jutt läheb kokkuhoiule.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.01.2011 20:35:41
|
|
|
lähed bensiinijaama, ütled et oled rallitv-st ja tahad kaasitada, rohkem kui 70%, ja küll juba näidised teavad näo järgi mida teile müüa. ehk mõni stati stardikomplekt ka
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
31.01.2011 20:41:26
|
|
|
| Oled täna väljas värsket õhku ikka hingamas käinud?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.01.2011 20:47:11
|
|
|
Ei, aga sina?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
31.01.2011 20:49:41
|
|
|
| Käisin
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
31.01.2011 21:05:20
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| küll juba näidised teavad näo järgi mida teile müüa |
neidis või näitsik... lihtsalt juhtisin tähelepanu inimlikule kirjaveale
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.01.2011 21:18:59
|
|
|
neidis vast jah siiski
keegi võiks selle jama siit nüüd ära kustutada
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.02.2011 19:05:25
|
|
|
Tellisin läbi eBay Jaapanist umbes kilose paki, 28.jaanuar pandi posti, 01.veebruar oli siin kodu kõrval postkontoris, väga positiivne kartsin ikka et läheb kaua, aga vot 4 päevaga kohaletoimetamist ei oodanud nüüd küll kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
02.02.2011 19:26:12
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Tellisin läbi eBay Jaapanist umbes kilose paki, 28.jaanuar pandi posti, 01.veebruar oli siin kodu kõrval postkontoris, väga positiivne kartsin ikka et läheb kaua, aga vot 4 päevaga kohaletoimetamist ei oodanud nüüd küll kuidagi. |
Wow, see küll tase
Joppas.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.02.2011 19:38:01
|
|
|
| oih, natuke vale teema
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2011 22:24:44
|
|
|
hiina pakike: ostetud 16, ära saadeti 19 jaaanuar ja täna käisin pakil järel
Pakk oli ca 20*30cm (ynbrik)
paki hind oli 19€, peale oli kirjutatus 1 $
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.02.2011 00:48:32
|
|
|
12.01.2011 UK'st ostetud ja postitatud pakk pole kohale jõudnud.
20.01.2011 Hiinast ostetud pakk ja 21.01 postitatud tähitud pakk pole veel kohale jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2011 01:03:23
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
12.01.2011 UK'st ostetud ja postitatud pakk pole kohale jõudnud.
20.01.2011 Hiinast ostetud pakk ja 21.01 postitatud tähitud pakk pole veel kohale jõudnud. |
MIs selle posti mõte oli ?
Et olen valge ja pole veel mustaks saanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.02.2011 01:04:28
|
|
|
jeesus188, sama nagu Su eelviimasel postil
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2011 01:08:55
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
jeesus188, sama nagu Su eelviimasel postil  |
Kuidas saab sama olla, kui sul pakk pole kohal
vähem jooki kolmapäeval äkki.
ja ma nagu ei näe probleemi teavitamises, et kaua pakk on tulnud. Seda tehtud ennem, tehakse pragu ja tehakse hiljem
No ei jõua su sõnum mulle kohale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.02.2011 01:22:08
|
|
|
endal oli eelmine teisipäev UK'st ostetud ja krt teab millal posti pandud (postitamismeili miskipärast ei tulnud) pakk esmaspäeval Kuressaare postkontoris (s.t pakikutse sain esmaspäeval) tuli täitsa tavalise 2-naelase postiga.
kohati tekib selline tunne, et siia tuuakse pakke ainult nädalavahetusel - telli mis päeval tahad, aga 80% juhtudest tuleb pakikutse just esmaspäeval
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.02.2011 08:37:11
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
endal oli eelmine teisipäev UK'st ostetud ja krt teab millal posti pandud (postitamismeili miskipärast ei tulnud) pakk esmaspäeval Kuressaare postkontoris (s.t pakikutse sain esmaspäeval) tuli täitsa tavalise 2-naelase postiga.
kohati tekib selline tunne, et siia tuuakse pakke ainult nädalavahetusel - telli mis päeval tahad, aga 80% juhtudest tuleb pakikutse just esmaspäeval  |
Tallinnas on küll nii, et kui pakiteade tuleb esmaspäeval siis tegelikult oli pakk juba reedel postkontoris. Alati on nii, et pakk on päev varem postkontoris. Isegi see ei aita kui tracing näitab, et pakk jõudis reedel kell 7:50 postkontorisse, teade tuleb ikka esmaspäeval.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotpepper
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2008
|
03.02.2011 10:56:42
|
|
|
Tere! Ei ole kunagi välisriikide e-poodidega tegelenud. Üelge palun, kuidas asi on elektroonikaga tellides läbi e-bay. Küsimus tekkis seoses tuttava olukorraga: tellis läbi dealextreme endale GPS seade ja jõudes tollile seda saadeti tagasi et nagu ei saa sellist kaupa siia osta. Tuli tellida sõbra nimele St.Peterburi ja seal juba sai autoga käidud ja toodud siia.
Ehk millised on piirangud elektroonikale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2011 11:03:27
|
|
|
ce märgistus peab olema, muud ei midagi. Telli mida tahad
Arvesta ka maksudega kui kallimaid asju tellid väljaspoolt eu-d
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 03.02.2011 11:06:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotpepper
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2008
|
03.02.2011 11:04:31
|
|
|
Ilmselt jah, CE ei olnud. Siis ok, loodetavasti üks e-bay kasutaja on juurde tulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.02.2011 14:25:49
|
|
|
Singapuri pakk, saadetud 19. jaanuaril oli täna minul laua peal.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2011 15:49:09
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Singapuri pakk, saadetud 19. jaanuaril oli täna minul laua peal.  |
Idamaade pakid jõuavad kõigil suht sama aegselt
Kuskil oli kirjas, lugesin, et iga kahe nädala tagant lennukit tuleb chinast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.02.2011 15:52:55
|
|
|
vinge, ehk leian ka pakikutse siis täna, Lõuna-Koreast peaks üks pakk jõudma 27.01 shipitud DX pakk vast nii ruttu ei jõua
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
03.02.2011 19:49:32
|
|
|
Selline küsimus, mida eBayst otsides ei leidnud. Nimelt kas saaks panna nii, et toote lehel valuuta näitaks minu poolt valitud valuutat?
Näiteks olen lehel kus on toode ning hind. Hind on näiteks 20.99 USD aga mina tahaks näha €. On see vahetamine võimalik?
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
03.02.2011 20:33:09
|
|
|
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
03.02.2011 20:44:01
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama? |
Ei usu et essugi saad, sest kauba saad eraldi tellida nii, et kaup on kindlustatud, et siis saad hakata asju ajama, aga kui postikulu kauba kindlustust ei sisaldanud, siis noh, võid müüjale kirjutada ja pilti ka teha kuidas see si sul käes on, et äkki saate kokkuleppele milleski, aga jah....
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.02.2011 22:50:41
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama? |
Pakkimine jätab neil soovida jah, ükskord tellisin jootekolvi mille otsa oli keevitusest lahti murdunud. Ise ei teinud sellest numbrit ja keevitasin särinal uuesti otsa kinni. Teinekord tuli seina kell hiinast, oli ainult kella mehanism seieritega. Pakki avades olid hammasrattad karbis laiali ja tagumine kaas pooleks. Natukene nokitsemist ja käib tänapäevani seina peal ringi(üllataval kombel üli täpselt ka veel). Õnneks sellel isendil olid kella numbrid svammist mis kinnitusid kahepoolse teibiga seinale.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2011 22:51:55
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Vermon kirjutas: |
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama? |
Pakkimine jätab neil soovida jah, ükskord tellisin jootekolvi mille otsa oli keevitusest lahti murdunud. Ise ei teinud sellest numbrit ja keevitasin särinal uuesti otsa kinni. Teinekord tuli seina kell hiinast, oli ainult kella mehanism seieritega. Pakki avades olid hammasrattad karbis laiali ja tagumine kaas pooleks. Natukene nokitsemist ja käib tänapäevani seina peal ringi(üllataval kombel üli täpselt ka veel). Õnneks sellel isendil olid kella numbrid svammist mis kinnitusid kahepoolse teibiga seinale. |
Järgmine kord telli kohe juppidena, paned ise niikuinii kokku
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 03.02.2011 22:52:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
03.02.2011 22:51:58
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama? |
Nad peaks sulle uue saatma, ütle et katki ja korras.
Ise nii mitmeid kordi uusi displaysi saanud.
Kuna nad ei paki korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
04.02.2011 10:27:32
|
|
|
USPS paneb segast, asjad oleks nagu topelt ja vales järjekorras vahepeal...
International Dispatch, February 03, 2011, 5:30 pm, ISC SAN FRANCISCO (USPS)
Arrival
Electronic Shipping Info Received, February 02, 2011
Acceptance, February 02, 2011, 7:03 pm, SAN JOSE, CA 95101
Processed through Sort Facility, February 02, 2011, 5:45 pm, SAN JOSE, CA 95134
Acceptance, February 02, 2011, 5:25 pm, SAN JOSE, CA 95134
Processed through Sort Facility, February 02, 2011, 4:01 pm, SAN JOSE, CA 95101
|
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
04.02.2011 14:49:54
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| Vermon kirjutas: |
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama? |
Nad peaks sulle uue saatma, ütle et katki ja korras.
Ise nii mitmeid kordi uusi displaysi saanud.
Kuna nad ei paki korralikult. |
ma loodan ka, et nii saab. Saatsin kirja, eks näis. Lehel oli seal ka mingid tema käest küsitud küsimused ja seal oli ta ühele öelnud, et saada tagasi ja saadab uue vastu.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
04.02.2011 14:54:11
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
| Vermon kirjutas: |
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama? |
Nad peaks sulle uue saatma, ütle et katki ja korras.
Ise nii mitmeid kordi uusi displaysi saanud.
Kuna nad ei paki korralikult. |
ma loodan ka, et nii saab. Saatsin kirja, eks näis. Lehel oli seal ka mingid tema käest küsitud küsimused ja seal oli ta ühele öelnud, et saada tagasi ja saadab uue vastu. |
isegi ei pea tagasi saatma, kui saadad pildi.
Kui tagasi pead saatma siis nõua saatmis kulud.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.02.2011 16:28:58
|
|
|
Kas kellelgi on kogemusi sellise asjaga, et Paypal on mõni aeg miinuses olnud ja lukku pandud. Paypal nõuab nüüd võlga personal cheque või postal orderiga.
Minuteada ei ole võimalik aga nende vahenditega tasuda
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.02.2011 16:33:08
|
|
|
| Miks on sinu PayPal miinustes?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
04.02.2011 16:41:38
|
|
|
| Western union ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.02.2011 16:41:40
|
|
|
Eks ikka "tänu kohalikele petturitele", Paypal tegi rahale reverse ja ongi...
| MarioA. kirjutas: |
| Miks on sinu PayPal miinustes? |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
07.02.2011 23:55:29
|
|
|
| Yo, üks küsimus. Kas asjad liiguvad nädalavahetusel ka. Näiteks kui panin asja neljapäeval teele ja see saadeti välja maalt kuskil poolel teel äkki vms. Kas siis nädalavahetusel jäävad nad kuhugi lattu seisma ja nädala alguses lähevad edasi teele?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|