Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 15:56:01 vasta tsitaadiga

See aasta on 2 korda tulnud UK'st 4 päevaga, ja 2 korda peaaegu 3 nädalat, go figure.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 28.01.2011 16:53:22 vasta tsitaadiga

Ei mina tea, kuidas teile need pakid niikaua tulevad.
Ise saan pakid ca. 7päevaga kätte(Just 6 pakki tulid erinevatest kohtadest ja ca. 7 päevaga kohal) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 21:25:13 vasta tsitaadiga

Täna oli üllatus kui avastasin, et üks müüa oli ise Refund teinud ja kogu raha tagasi kandud. Ise maksin 2 jaanuaril ja päev hiljem oli märgitud, et pakk pandi posti. Mul on veel selline tunne, et see pakk jõuab veel kohale ka, müüa kodulehel oli ka selline teade väljas:

Due to Chinese New Year, we will NOT be able to ship your package between
27 January - 7 February, we will be OUT OF OFFICE during this time, we’ll reply to all messages / emails on 8 February.
Please wait patiently, we guaranteed your problem will be solved on 8 February.
Please DO NOT take further action before problem solved.
We strive to continue our reputation as an excellent seller we really sorry for the inconvenience.
Thank you
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jauram123
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2011




sõnum 28.01.2011 22:03:41 vasta tsitaadiga

Tere, kas kellelgi on olnud toimetamist seller acoundiga - mul nüüd poolteist kuud toimetatud ja enam kraami üles panna ei lase. ütleb, et 500$ täis ja proovi järgmine kuu uuesti.

Paluks abi, et kas on kellelgi kogemust selle limiidi tõstmisega.

Tänud ette!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 00:18:57 vasta tsitaadiga

Kas siin HV's üldse võib mingi teema teha kus otsin kedagi kes naaseks Ameerikast ja tooks mulle sealt ühe asja? EI oska seda mingi alafoorumi alla toppida ja ei tea täpselt kas see lubatud reeglite järgi, äkki Üldfoorumisse? Praegu muidu see siin ainuke teema kus sarnastest asjadest juttu, aga ikkagi vale koht.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marion23
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 14:53:55 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kas siin HV's üldse võib mingi teema teha kus otsin kedagi kes naaseks Ameerikast ja tooks mulle sealt ühe asja? EI oska seda mingi alafoorumi alla toppida ja ei tea täpselt kas see lubatud reeglite järgi, äkki Üldfoorumisse? Praegu muidu see siin ainuke teema kus sarnastest asjadest juttu, aga ikkagi vale koht.

äketsi transport või pakun tööd rubriiki (väikse vaevatasu ju pakud)?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 30.01.2011 23:15:59 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see on normaalne, et müüjal pole enam järsku ühtegi asja eBay poes müügil? icon_rolleyes.gif
Nimelt tegu Bulgaaria müüjaga ja sai muretsetud üks tsiklijubin (poritiib plastmassist).

Muidu tal 288 tehingut ja 100% positiivne (kuigi see ei loe vist midagi ?)

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 08:41:27 vasta tsitaadiga

peab meeldima., kui kõik kaob, siis kohe resolution centerisse. Eriti juhul, kui kasutaja ise ka kadunud. Kui probleeme pole, siis seda saab selgitada ka resolution centeri kaudu. Kui aga probleemid on, saad kohe raha tagasi.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 19:54:55 vasta tsitaadiga

hea, tellisin dealextremest muude asjade hulgas mingi laserpointeri - kassile meeldib tohutult seda täppi taga ajada. tuli pointer kohale - patakad sees - ja pakk oli nii tihedalt ümber, et tuli oli vist kõikse aeg põlenud. nüüd patakad tühjad. mine 2 dollarilisele asjale nüüd 10-20 eekiseid patakaid per tükk juurde ostma.
fakin äge

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:03:39 vasta tsitaadiga

järgmine kord võta kallim laser, siis pole ka patareisid kahju sisse osta

viimati muutis kuunar 31.01.2011 20:27:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:07:54 vasta tsitaadiga

ega ma kassi põlema ei hakka panema icon_lol.gif
eelmine laser mis tuli ammuilma, mingi led lambiga lisaks, olid patakad pakis eraldi.
võin ju uuesti tellida selle eelmise laseri, ei ole mingi tõsine summa see 2-3 dollarit, aga noh natuke nõme on icon_sad.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:18:45 vasta tsitaadiga

mis sa oled mingi kuldlusikas suus sündinud, et 2-3 dollarit pole summa või? mina hoiaks ikka igalt võimaluselt kokku kui saaks ning ei telliks mõttetut jama... saaksin mõne hea kommipaki iga kuu kokkuhoiu eest osta!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:20:33 vasta tsitaadiga

autole kaasi ei taha pigem osta?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:21:43 vasta tsitaadiga

nii ebaloogilist lauset pole ammu kuulnud. Kuidas näeb välja autole kaasi ostmine? Kõik on kohe vaja naljaks pöörata, kui jutt läheb kokkuhoiule. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:35:41 vasta tsitaadiga

lähed bensiinijaama, ütled et oled rallitv-st ja tahad kaasitada, rohkem kui 70%, ja küll juba näidised teavad näo järgi mida teile müüa. ehk mõni stati stardikomplekt ka
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:41:26 vasta tsitaadiga

Oled täna väljas värsket õhku ikka hingamas käinud?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:47:11 vasta tsitaadiga

Ei, aga sina?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:49:41 vasta tsitaadiga

Käisin
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 21:05:20 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
küll juba näidised teavad näo järgi mida teile müüa

neidis või näitsik... lihtsalt juhtisin tähelepanu inimlikule kirjaveale
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 21:18:59 vasta tsitaadiga

neidis vast jah siiski icon_lol.gif
keegi võiks selle jama siit nüüd ära kustutada

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 19:05:25 vasta tsitaadiga

Tellisin läbi eBay Jaapanist umbes kilose paki, 28.jaanuar pandi posti, 01.veebruar oli siin kodu kõrval postkontoris, väga positiivne thumbs_up.gif kartsin ikka et läheb kaua, aga vot 4 päevaga kohaletoimetamist ei oodanud nüüd küll kuidagi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.02.2011 19:26:12 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Tellisin läbi eBay Jaapanist umbes kilose paki, 28.jaanuar pandi posti, 01.veebruar oli siin kodu kõrval postkontoris, väga positiivne thumbs_up.gif kartsin ikka et läheb kaua, aga vot 4 päevaga kohaletoimetamist ei oodanud nüüd küll kuidagi.

Wow, see küll tase thumbs_up.gif
Joppas.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 19:38:01 vasta tsitaadiga

oih, natuke vale teema
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 22:24:44 vasta tsitaadiga

hiina pakike: ostetud 16, ära saadeti 19 jaaanuar ja täna käisin pakil järel thumbs_up.gif

Pakk oli ca 20*30cm (ynbrik)
paki hind oli 19€, peale oli kirjutatus 1 $ icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 00:48:32 vasta tsitaadiga

12.01.2011 UK'st ostetud ja postitatud pakk pole kohale jõudnud.
20.01.2011 Hiinast ostetud pakk ja 21.01 postitatud tähitud pakk pole veel kohale jõudnud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 01:03:23 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
12.01.2011 UK'st ostetud ja postitatud pakk pole kohale jõudnud.
20.01.2011 Hiinast ostetud pakk ja 21.01 postitatud tähitud pakk pole veel kohale jõudnud.

MIs selle posti mõte oli ?

Et olen valge ja pole veel mustaks saanud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 01:04:28 vasta tsitaadiga

jeesus188, sama nagu Su eelviimasel postil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 01:08:55 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
jeesus188, sama nagu Su eelviimasel postil icon_biggrin.gif

Kuidas saab sama olla, kui sul pakk pole kohal icon_confused.gif
vähem jooki kolmapäeval äkki.

ja ma nagu ei näe probleemi teavitamises, et kaua pakk on tulnud. Seda tehtud ennem, tehakse pragu ja tehakse hiljem thumbs_up.gif

No ei jõua su sõnum mulle kohale icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 01:22:08 vasta tsitaadiga

endal oli eelmine teisipäev UK'st ostetud ja krt teab millal posti pandud (postitamismeili miskipärast ei tulnud) pakk esmaspäeval Kuressaare postkontoris (s.t pakikutse sain esmaspäeval) thumbs_up.gif tuli täitsa tavalise 2-naelase postiga.
kohati tekib selline tunne, et siia tuuakse pakke ainult nädalavahetusel - telli mis päeval tahad, aga 80% juhtudest tuleb pakikutse just esmaspäeval icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 08:37:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
endal oli eelmine teisipäev UK'st ostetud ja krt teab millal posti pandud (postitamismeili miskipärast ei tulnud) pakk esmaspäeval Kuressaare postkontoris (s.t pakikutse sain esmaspäeval) thumbs_up.gif tuli täitsa tavalise 2-naelase postiga.
kohati tekib selline tunne, et siia tuuakse pakke ainult nädalavahetusel - telli mis päeval tahad, aga 80% juhtudest tuleb pakikutse just esmaspäeval icon_lol.gif


Tallinnas on küll nii, et kui pakiteade tuleb esmaspäeval siis tegelikult oli pakk juba reedel postkontoris. Alati on nii, et pakk on päev varem postkontoris. Isegi see ei aita kui tracing näitab, et pakk jõudis reedel kell 7:50 postkontorisse, teade tuleb ikka esmaspäeval.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hotpepper
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 03.02.2011 10:56:42 vasta tsitaadiga

Tere! Ei ole kunagi välisriikide e-poodidega tegelenud. Üelge palun, kuidas asi on elektroonikaga tellides läbi e-bay. Küsimus tekkis seoses tuttava olukorraga: tellis läbi dealextreme endale GPS seade ja jõudes tollile seda saadeti tagasi et nagu ei saa sellist kaupa siia osta. Tuli tellida sõbra nimele St.Peterburi ja seal juba sai autoga käidud ja toodud siia.
Ehk millised on piirangud elektroonikale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 11:03:27 vasta tsitaadiga

ce märgistus peab olema, muud ei midagi. Telli mida tahad

Arvesta ka maksudega kui kallimaid asju tellid väljaspoolt eu-d

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 03.02.2011 11:06:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotpepper
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 03.02.2011 11:04:31 vasta tsitaadiga

Ilmselt jah, CE ei olnud. Siis ok, loodetavasti üks e-bay kasutaja on juurde tulnud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 14:25:49 vasta tsitaadiga

Singapuri pakk, saadetud 19. jaanuaril oli täna minul laua peal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:49:09 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Singapuri pakk, saadetud 19. jaanuaril oli täna minul laua peal. thumbs_up.gif

Idamaade pakid jõuavad kõigil suht sama aegselt icon_smile.gif
Kuskil oli kirjas, lugesin, et iga kahe nädala tagant lennukit tuleb chinast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:52:55 vasta tsitaadiga

vinge, ehk leian ka pakikutse siis täna, Lõuna-Koreast peaks üks pakk jõudma icon_smile.gif 27.01 shipitud DX pakk vast nii ruttu ei jõua icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 03.02.2011 19:49:32 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, mida eBayst otsides ei leidnud. Nimelt kas saaks panna nii, et toote lehel valuuta näitaks minu poolt valitud valuutat?
Näiteks olen lehel kus on toode ning hind. Hind on näiteks 20.99 USD aga mina tahaks näha €. On see vahetamine võimalik? icon_question.gif

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 20:33:09 vasta tsitaadiga

Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 03.02.2011 20:44:01 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?
Ei usu et essugi saad, sest kauba saad eraldi tellida nii, et kaup on kindlustatud, et siis saad hakata asju ajama, aga kui postikulu kauba kindlustust ei sisaldanud, siis noh, võid müüjale kirjutada ja pilti ka teha kuidas see si sul käes on, et äkki saate kokkuleppele milleski, aga jah....
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:50:41 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?

Pakkimine jätab neil soovida jah, ükskord tellisin jootekolvi mille otsa oli keevitusest lahti murdunud. Ise ei teinud sellest numbrit ja keevitasin särinal uuesti otsa kinni. Teinekord tuli seina kell hiinast, oli ainult kella mehanism seieritega. Pakki avades olid hammasrattad karbis laiali ja tagumine kaas pooleks. Natukene nokitsemist ja käib tänapäevani seina peal ringi(üllataval kombel üli täpselt ka veel). Õnneks sellel isendil olid kella numbrid svammist mis kinnitusid kahepoolse teibiga seinale.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:51:55 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vermon kirjutas:
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?

Pakkimine jätab neil soovida jah, ükskord tellisin jootekolvi mille otsa oli keevitusest lahti murdunud. Ise ei teinud sellest numbrit ja keevitasin särinal uuesti otsa kinni. Teinekord tuli seina kell hiinast, oli ainult kella mehanism seieritega. Pakki avades olid hammasrattad karbis laiali ja tagumine kaas pooleks. Natukene nokitsemist ja käib tänapäevani seina peal ringi(üllataval kombel üli täpselt ka veel). Õnneks sellel isendil olid kella numbrid svammist mis kinnitusid kahepoolse teibiga seinale.


Järgmine kord telli kohe juppidena, paned ise niikuinii kokku icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 03.02.2011 22:52:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 03.02.2011 22:51:58 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?

Nad peaks sulle uue saatma, ütle et katki ja korras.
Ise nii mitmeid kordi uusi displaysi saanud.
Kuna nad ei paki korralikult.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 10:27:32 vasta tsitaadiga

USPS paneb segast, asjad oleks nagu topelt ja vales järjekorras vahepeal...

International Dispatch, February 03, 2011, 5:30 pm, ISC SAN FRANCISCO (USPS)
Arrival
Electronic Shipping Info Received, February 02, 2011
Acceptance, February 02, 2011, 7:03 pm, SAN JOSE, CA 95101
Processed through Sort Facility, February 02, 2011, 5:45 pm, SAN JOSE, CA 95134
Acceptance, February 02, 2011, 5:25 pm, SAN JOSE, CA 95134
Processed through Sort Facility, February 02, 2011, 4:01 pm, SAN JOSE, CA 95101
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 14:49:54 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
Vermon kirjutas:
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?

Nad peaks sulle uue saatma, ütle et katki ja korras.
Ise nii mitmeid kordi uusi displaysi saanud.
Kuna nad ei paki korralikult.


ma loodan ka, et nii saab. Saatsin kirja, eks näis. Lehel oli seal ka mingid tema käest küsitud küsimused ja seal oli ta ühele öelnud, et saada tagasi ja saadab uue vastu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 04.02.2011 14:54:11 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Mais kirjutas:
Vermon kirjutas:
Tellisin UKst iPhone'i klaasi, väga kiirelt jõudis kohale. Kahjuks aga arvatavasti transpordi käigus katki läinud icon_evil.gif
Kas ma saan midagi sinna parata ka või pean uut otsima hakkama?

Nad peaks sulle uue saatma, ütle et katki ja korras.
Ise nii mitmeid kordi uusi displaysi saanud.
Kuna nad ei paki korralikult.


ma loodan ka, et nii saab. Saatsin kirja, eks näis. Lehel oli seal ka mingid tema käest küsitud küsimused ja seal oli ta ühele öelnud, et saada tagasi ja saadab uue vastu.

isegi ei pea tagasi saatma, kui saadad pildi.
Kui tagasi pead saatma siis nõua saatmis kulud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 16:28:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi sellise asjaga, et Paypal on mõni aeg miinuses olnud ja lukku pandud. Paypal nõuab nüüd võlga personal cheque või postal orderiga.
Minuteada ei ole võimalik aga nende vahenditega tasuda icon_confused.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 16:33:08 vasta tsitaadiga

Miks on sinu PayPal miinustes?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 16:41:38 vasta tsitaadiga

Western union ei aita?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 16:41:40 vasta tsitaadiga

Eks ikka "tänu kohalikele petturitele", Paypal tegi rahale reverse ja ongi...
MarioA. kirjutas:
Miks on sinu PayPal miinustes?
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 07.02.2011 23:55:29 vasta tsitaadiga

Yo, üks küsimus. Kas asjad liiguvad nädalavahetusel ka. Näiteks kui panin asja neljapäeval teele ja see saadeti välja maalt kuskil poolel teel äkki vms. Kas siis nädalavahetusel jäävad nad kuhugi lattu seisma ja nädala alguses lähevad edasi teele?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.