Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.08.2010 18:01:54 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Kohe, kohe! icon_biggrin.gif Täna?

Juba väljas icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 23:27:38 vasta tsitaadiga

Mafia, Ot mis sul käes!? Jaga aga muljeid siis!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.08.2010 00:53:19 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Mafia, Ot mis sul käes!? Jaga aga muljeid siis!

Sorry pole aega olnud veel süveneda sellesse, homme proovin ja räägin icon_smile.gif

New Shit, mis patchiga kaasa tuleb icon_smile.gif

Link

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 09:31:43 vasta tsitaadiga

päris good shit icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 14.10.2010 21:10:33 vasta tsitaadiga


tsitaat:
One year after British and coalition armed forces successfully quelled the insurgent uprising in Takistan, the NATO Green Sea deployment is in the process of a strategic drawdown of combat troops in the region. Private military contractors shoulder the burden of the increased workload, with competition rising between the multinational organisations for lucrative security contracts. Private Military Company, ION, Inc. (formerly Black Element), successfully bid for a contract - codenamed Black Gauntlet - to provide security for a UN investigation team as they seek to piece together information regarding Takistan's abandoned nuclear weapons programme.

Highlights:

* New playable faction - Private Military Company
* Original singleplayer campaign with strong storyline unfolding across more than ten missions
* Fully implemented 2 player co-op mode
* New map featuring abandoned wasteland style military weapons test range environment, built upon brand new models and textures
* Unique new character models
* Exotic new weapons (AA-12, fully modelled XM8 variants)
* Detailed new vehicles (Ka-60 'Kasatka', Armed Helicopter UAV, Armoured SUV)
* Numerous new engine updgrades, including full Shotgun Ballistics Modelling and in-game Video Playback

ARMA2/PMC
Rock Paper Shotgun Interview: Vaata interviud siit!


Trailer:

Link

--------------------------------
Coming November 2010
--------------------------------


Uued ametlikus Editori õpetus videod!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.10.2010 18:22:46 vasta tsitaadiga

Ei tea kas Arma 2 : OA saab vene cd keyga ingliskeelset mängu netis pelada? Või on plaati ka vms vaja?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 20.10.2010 17:40:45 vasta tsitaadiga

Äkki saab nii, et tõmbad torrentiga ingliskeelse ja ostad venekeelse.
Ainult ostmise kohta ei oska öelda, ise olen esimest variant kasutanud teiste mängude puhul.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 21.10.2010 17:43:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kas ma pean installima kõik patchid või ainult viimase?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 17:48:54 vasta tsitaadiga

Ainult viimase!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 21.10.2010 22:32:07 vasta tsitaadiga

Võiks jälle korraldada midagi õhtuti...

Hea oleks kui saaks 5-6 inimest kokku, saaks kah normaalselt mängida. Põhiliselt võiks teha õhtuti kella 21:00 - .... mänge ? Ainuke probleem oleks server, äkki keegi saab dedi üles visata vms?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.10.2010 23:16:44 vasta tsitaadiga

Endal vaid OA. Dedit ei saa teha :8
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 22.10.2010 00:26:43 vasta tsitaadiga

Mul kah vaid OA...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.10.2010 00:55:32 vasta tsitaadiga

võiks küll teha aga ma ka ei saa hostida... mul on kõik A2+OA ja BAF icon_razz1.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 23.10.2010 10:55:55 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Operation Arrowhead nõuded:

Minimal PC Requirements
– CPU: Dual-core Intel Core 2.4 GHz or AMD Athlon 2.4 GHz
– GPU: Nvidia Geforce 8600GT or ATI Radeon 3650 or faster with Shader
- Model 3 and 512 MB VRAM
– RAM: 1 GB
– OS: Windows XP or Windows Vista
– DVD: Dual Layer compatible
– HDD: 10 GB free space

Recommended PC Requirements
– CPU: Intel Core i5 or AMD Athlon Phenom X4 or faster
– GPU: Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770 or faster with
Shader Model 3 and 896 MB VRAM
– RAM: 2 GB
– OS: Windows 7
– DVD: Dual Layer compatible
– HDD: 20 GB free space


Omik arma fännid. Lugu selline, et ma ei saanud omal demo käima kas mul tõesti arvuti vana kräpp juba? Ärge nüüd mu kehva arvuti oskust hukka mõistke ei ole esimeses nooruses ja arvutist eemal eks ülikooli ajal sai ennast kursis hoitud aga nüüd unustatud must maa. Ise olin ka kunagi hull flashpointi fänn ja hetkel pelan juba 5-6 aastat operation flashpointi kuid tahaks armale üle minna. Panen siia oma arvuti andmed mis leidsin ehk oskab keegi seletada lahti mida oleks vaja ümber vahetada või tuleb uus kast parem osta!
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+
1,79GHz, 1,00 GB of RAM
NVIDIA GeForce 6800 series GPU

tänan tähelepanu eest kast ise vist juba 5-6 aastat vana icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.10.2010 11:07:02 vasta tsitaadiga

Arvuti on sul lahja jah
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 23.10.2010 11:49:48 vasta tsitaadiga

Kui neid algandmeid võrrelda siis tundub jah icon_smile.gif eks vist ei jää midagi muud üle kui tuleb panna see kast müüki ja hakata uut kokku kompunnima. Ei tea kas peaks selle ARMA 2 max setingu järgi arvuti kokku panema või on kellegi siia mõni hea soovitus lisada. Tean, et see pole õige teema seda arutada aga leian, et tore oleks kui iga mängu arutelu juures on ka väike arutelu nõudlusest lisaks ametlikule versioonile. Muidugi ma ei taha, et igaüks hakkab oma kasti setinguid siin lahkama. Pidin ka selle mängu juba omale ostma aga ennem tuli mõte demo proovida. Arvutit ostes teadsin, et see suht ok pill aga ei mõelnud seda et see ju hästi vana kast juba icon_biggrin.gif Saab mis saab aga loodan ikka varsti teiega võrgus liituda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 23.10.2010 14:56:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saab mis saab aga loodan ikka varsti teiega võrgus liituda.


Väga tore thumbs_up.gif Arvuti kohapeal ei oska soovitusi anda..


Võiks täna õhtul mängu teha? Oleks vaja, et keegi teeks siis serveri ja vaja otsida mõni Ts3 server kah...

Teeks mingi 21:00 ja kõik, kes tulevad võiks siin märku anda! Loodame, et keegi saab siis servu kah püsti panna....
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.10.2010 10:58:48 vasta tsitaadiga

No nii...

Pmst on asi nii, et server ja TS oleks olemas. interneti serveri oleks nõus KuriVaiM1 hostima kui mingeid oma mape tahaksime ja pmst. võib kasutada ka mõnda tühja dedi ja logida sisse adminina.
Aga nüüd oleks vaja kokkuleppida aeg, mis sobiks kõigile.

Seega... ootaks ettepanekuid icon_smile.gif

Endal on olemas Arma2 + Operation Arrowhead + BAF (British Armed Forces). Mingeid muid mod-e ma ette ei näeks, kui just mingit soovi pole rahval. BAF ei ole kohustuslik kellelegi, viimase patchiga on nö. BAF Lite kaasas (low res BAF) seega ei oleks mingit takistust vastavas serveris mängimiseks. See oli ka BIS soov, et ei tekiks probleeme MP-s DLC ja mitte DLC omajate vahel. icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.10.2010 11:35:20 vasta tsitaadiga

9 paiku õhtuti võiks teha. Endal vaid siis OA.
Õnneks on küllalt MP misse netis olemas. Warfare ei kannata teha, pooled on liiga ebavõrdsed. FLIR usa masinatel on liiga suur eelis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.10.2010 11:48:06 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
9 paiku õhtuti võiks teha. Endal vaid siis OA.
Õnneks on küllalt MP misse netis olemas. Warfare ei kannata teha, pooled on liiga ebavõrdsed. FLIR usa masinatel on liiga suur eelis.


Ei tea, algus tundus, et on suur eelis aga pigem alati võidab Takistan-i pool kui olen Warferi mänginud icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.10.2010 11:54:48 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb mängijate tasemest.
Üsna suur osa CTI/Warfare mänguritest on venelased ja venelased ühed parimad commanderid selles vallas.
+ Venkud mõistavad, mis on tiimitöö.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 27.10.2010 21:14:43 vasta tsitaadiga

Mind ennast huvitaksid vaid COOP missioonid...


On midagi arenenud juba?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 21:36:04 vasta tsitaadiga

soovituslik oleks COOP, muu mänguvariandi puhul läheks rohkem rahvast vaja
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 28.10.2010 00:13:56 vasta tsitaadiga

Ma leidsin muidu normaalse koha, kus pelada. Päris mitu õhtut seal lastud. Rohkem tegevust toimub muidugi pühapäeviti, aga igaõhtu on 4 tüüp sees olnud. Kasutavad in-game voice. Kodukas neil siin http://nakedfanatics.com/forums/index.php , see ei ole mingi klanni laadne asi, suht sõbralikud, võtavad kõik vastu icon_smile.gif Serveris 16 sloti, enamasti CO-OP. Neil enda tehtud missioonid, osad suht rasked.

Serveri leiate üles, kui panete filtrisse =NF=


viimati muutis Cracker 28.10.2010 14:50:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.10.2010 07:53:56 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 18:45:38 vasta tsitaadiga

eks õhtapoole hüppab läbi
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 28.10.2010 21:52:18 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=MvrlcQAYY9o

Siin üks video ka...Mängin Cpt. rafterman nime all ja olen Sinise ja valge näoga tüüp icon_razz.gif Videos on näha kah mind icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 11.11.2010 22:18:56 vasta tsitaadiga

Terve kari patche on väljas!

http://www.arma2.com/latest-news/arma-2-titles-enlarged-by-new-pack-of-patches_en.html

Arma 2 - version 1.08 highlights

* Numerous stability and functionality fixes and improvements
* Added many new scripting commands and event-handlers
* Various visual optimizations
* AI behaviour related fixes and improvements

Arma 2: Operation Arrowhead - version 1.55 highlights

* Numerous stability and functionality fixes and improvements
* Reworked MP SP/MP Mission Selector
* Various visual optimizations and fidelity additions
* Added many new scripting commands and event-handlers
* AI behaviour related fixes and improvements

Arma 2: British Armed Forces - version 1.01 highlights

* Brand new grenade launcher optics
* Doubled quality of BAF-Lite experience
* Broad range of fixes and tweaks

DOWNLOAD: http://www.arma2.com/index.php?Itemid=20&option=com_rokdownloads&view=folder&lang=en

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 21:40:36 vasta tsitaadiga

Arma 2: Private Military Company - Launch Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
They aren't Tier 1; this isn't special ops.
They are contractors; this is Private Military Company.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.11.2010 21:45:25 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.11.2010 22:43:05 vasta tsitaadiga

Täna tuli kange isu mängida OFP CTi -d talve mappidel või FDF talve missioone icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.11.2010 18:40:48 vasta tsitaadiga

Kuni 29nda novembrini saab Arma võileiva hinnaga - 50%
http://www.sprocketidea.com/joomla/index.php?page=shop.product_details&product_id=32&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=2

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 27.11.2010 20:45:42 vasta tsitaadiga

Ja hetkel veel hea pakkumine BAF-ile ja PMC-ile, kui koos osta.
http://www.sprocketidea.com/joomla/index.php?page=shop.product_details&flypage=sprocket.tpl&product_id=40&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=2
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 30.11.2010 22:41:44 vasta tsitaadiga


icon_wink.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 30.11.2010 23:13:20 vasta tsitaadiga

Huvitav aga mul sama pilt ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 02.12.2010 17:58:44 vasta tsitaadiga

PMC läbi!

Päris tore campaign oli, eriti meeldisid misioonid, mis leidsid aset uuel mapil. Tho uus map on küll suht väike aga see est näeb see üli hea välja. Meeldis, misioonide mitmekesisus. Lõpp oleks võinud epicum olla... ju siis tegin valed valikud icon_biggrin.gif

COOP-ina peaks ka ära proovima selle kunagi icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 19:01:55 vasta tsitaadiga

Kuidas ArmA2 ja/või OA onlain mängitavus on viimasel ajal? Steamis on pakkumised, võtaks ära aga ei tahaks avastada, et püsti on mõni üksik server kümnekonna mängijaga.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.12.2010 19:48:52 vasta tsitaadiga

Rahvast jätkub
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.01.2011 20:47:24 vasta tsitaadiga

Head uut aastat!

Sprocketis hinnad maas, ARMA II: Combined Operations vaid 20 Euri!
http://www.sprocketidea.com/

beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 20:49:34 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Rahvast jätkub

Näib küll, et on. Ei pidanud pettuma icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 14:46:04 vasta tsitaadiga

oskab keegi kirjeldada kui palju umbes BAFis ja PMC's seda nö. single player campaigni mahtu või pikkust kah on? mitu missiooni ja kas on rohkem raskerelvastusega sõdimine nagu OA's oli või lendad jalamehena ringi pigem? need lisad muidu päris odavad, võiks osta...aga pärast on mingi pool tundi mänguaega ainult icon_rolleyes.gif

OA oli üllatavalt lühike ausalt öeldes ja kuigi tankide ning kopteriga möllamine oli ka päris lahe siis oleks tahtnud rohkem niisama ringi joosta ja üksi "rambot" mängida icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 02.01.2011 15:01:31 vasta tsitaadiga

PMC on selline special operation campaign mingi 11 misiooni, osad asjad sõltuvad valikutest... Takidega sõita ei saa, küll saad olla autol gunner ja helikaga sõita. Lisaks uue jõlu patchiga saad 4 singel misiooni kah kaasa.

BAF on campaigni osas suht lühike, enamasti jalavägi või viimases osas on light armor, lisaks on mingi 8 singel misiooni.

Ise ootan, et järgmise DLC kui teevad tuleks campaign selline suurema poolsema scalega battle icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 15:11:56 vasta tsitaadiga

ok, tänud, hea info! vist ikka ostan mõlemad ära siis ja vaatan, mis seal toimub icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.01.2011 15:36:23 vasta tsitaadiga

Hey kõik armahoolikud...

MUST HAVE! Beta patch 77750 on väljas!!!

On jälle põhjust teema tõstmiseks, kuna väljas on uus beta patch, mille change list on muljelt avaldav. Tõsi on ka varasemalt beta patche tulnud aga just 77750i peetakse läbi aegade üheks parimaks, kuna ta sisaldab Major graphic tweaki ning AI fixe. (Tegelikult 77706 oli algselt mis kõike seda sisaldas aga kuna tekkis üks bug siis lasti kohe välja 77750 mis sisaldab kõiki seniseid fixe ja parandab selle bugi)

Change list ise siin:
tsitaat:
[77704] Improved: Stronger signatures checking.
[77678] Fixed: AI subordinates moving in convoy now leaving roads less frequently.
[77644] Changed: Bounding overwatch movement now respects formation order.
[77582] Fixed: Formations broken when in danger (http://dev-heaven.net/issues/16862)
[77562] Fixed: Game is no longer checking files on W: drive during startup.
[77538] Improved: AI using cover at house corners more often.
[77399] Fixed: Prevent server crash on many malformed incomming network messages.
[77289] Improved: Vegetation rendering using AToC (require antialiasing enabled)
[77282] New: Player can command AI to move into a specific cover.
[77277] Improved: AI helicopter no longer attempting to land into a wind under 1.5 m/s.
[77259] Fixed: Non-existing files attempted to be open for procedural textures (http://dev-heaven.net/issues/13864)
[77169] Improved: AI now always moves without covering when given move command by a player (http://dev-heaven.net/issues/16504). Improved: AI now always moves without covering when boarding a vehicle.


AToC improvements

Tegu siis uue graafilise uuendusega, mis ise enesest ei olegi midagi erilist aga mängus muudab väga palju pilti.

Tava versioon:


Uue beta patchiga versioon:


Nagu siis näha, muudab see taimestiku selliseks mõnusamaks. Ilusaks smoothiduks, mis üld pildile annab kohutavalt palju juurde.
Kuna asja tweak on confis sees ja deafult on slle väärtus 7 siis ei ole vaja muretseda selle pärast, ent kui on probleeme ja tahate ise configa mängida siis siin on kirjeldus kuidas see asi toimib:

tsitaat:
Level of Alpha To Coverage AA ( 7=all enabled(default) or 0=disabled (normal AA prior ATOC))

// standalone
0 - disabled
1 - AToC on grass
2 - AToC on new OA trees (takistan, zargabad, proving ground, shapur)
4 - AToC on old A2 trees (utes, chernarus)
// combined
3 - AToC on grass & OA trees
5 - AToC on A2 trees + grass
6 - AToC on A2 + OA trees
7 - AToC enabled on grass, A2 & OA trees (default)

Siin rohkem kirjas confi kohta kui huvitab: BI wiki

Tähelepanu! Ilus graafika tuleb võimsuse arvelt, seega mapidel kus on rohkelt taimestiku nagu Chernarussia võib esineda preformance kadu, kui masin nõrk on!

AI improvements

Maruk kirjutas:
There is also nice new feature enabled : you can order your AI subordinates to move to specific cover, just select them and point by your commanding cursor somewhere to corner or other suitable a sign looking like L will be shown and AI will really try to find cover in the specific location shown.


Pole jõudnud ise testida veel, foorumis kirjutati et AI saab linnas palju paremini hakkama nüüd, Konvoid töötavad paremini, formatsioonid peks korras olema nüüd jms.

Kuna Arma 2 beta patchid installitakse eraldi folderi, ei ole vaja karta ,et midagi üle kirjutatakse või muretseda ,et peaks backupi tegema. Seega te võite vana ja beta versiooni korda mööda (minu pärast ka koos) jooksutada, ilma et midagi juhtuks. Seega ma arvan, et iga üks kellel on Arma 2 mingi versioon, peaks/võiks selle patchi ära proovida. Muidugi nagu kõik betad, see change list tuleb kunagi ka full patchi mis on eeldatavasti 1.58 aga millal too tuleb, ei ole kellelgi teada.

Download nagu alati siit: http://www.arma2.com/beta-patch.php (Tirige latest patch, vahet pole mis number, uus patch sisaldab kõiki eelnevaid fixe!)

_________________
Bawse


viimati muutis Mafia 28.01.2011 16:15:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 15:58:48 vasta tsitaadiga

Just mängin ühte custom Campaign ja tuleb paar linna/küla konvoi jaoks puhastada, nii et sellest patchist võib päris palju kasu olla! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.01.2011 16:06:09 vasta tsitaadiga

Kui perfi ei parandata, mis ime arvutitega seda siis põhjas hakatakse jälle jooksutama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 19:06:21 vasta tsitaadiga

huvitav jah, minumeelest peaksid need vennad panema põhivõhma sellele, et mäng inimlikult jooksma saada. ümmargused puulehed on toredad küll, aga mingeid random slowdowne on ikka liiga palju mängus ning minimum fps on ilmselgelt liiga madal!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.01.2011 22:32:35 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
huvitav jah, minumeelest peaksid need vennad panema põhivõhma sellele, et mäng inimlikult jooksma saada. ümmargused puulehed on toredad küll, aga mingeid random slowdowne on ikka liiga palju mängus ning minimum fps on ilmselgelt liiga madal!

Ofc nad üritavad ka prefi parandada, näiteks viimaste patchide/beta patchidega on pref ikak päris palju paranenud aga noh, ega kuskile enam eriti liikuda pole. Sa ei saa loota ,et see hakkaks sul max detailidega jooksma nagu mingi COD. Tulevad mängu nii mootori piirangud kui lihtsalt see, et mängu scale on lihtsalt nii suur ja keeruline, et ei annagi midagi teha. CODi 1 map on vb 2 sqm aga näiteks chernarussia on ise juba mingi 250 sqm ja see on täiesti avatud.

Ja noh need uuendused on eelkõige neile, kellel mäng veab juba max graafikaga ja võbolla käivad ka väiksed katsetused Arma3 mootori jaoks icon_wink.gif

Pigem ole tänulik, et on mäng mis ei ole mingi dumbed down console shit või halvasti optimiseeritud port vaid korralik produkt, mis suudab su arvuti võimed proovile panna.

Edit: Irw, version 77777 tuli just välja natuke aega tagasi, seega soovitav oleks see tirida :-p

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 03:06:55 vasta tsitaadiga

no ei tea, ma olen neid patche installinud küll, nii OA'le kui algsele arma2'le sai installitud. ütleks, et reaalselt üle 5-10% jõudlusekasvu kokkuvõttes pole näinud. vähemalt mitte seal, kus seda kõige rohkem vaja oleks.
loota saab ju alati...ja ma ei taha seda juttu uskuda, et kuskile enam liikuda pole. asi pole üldse detailides ega graafikas, niipalju kui mina olen armat mänginud ja katsetanud siis erilist vahet pole, kas panen nö. graafika põhja või tõmban kuskile madalatele settingutele. pidur on see, et prose ei jõua arvutusi teha ilmselt. ainuke asi, mis arma perfi parandab on prose takti lisamine, aga noh ega üle ~4.5ghz igapäevasettingut väga ei aja icon_biggrin.gif
sellest ma saan aru, et map on suur ja avatud ning arvutamist on kõvasti, aga kõike seda on siiski võimalik optimeerida ja sättida nii, et oleks võimalik mingit mõistlikku min.fpsi hoida. ja minu point ongi see, et sellele optimeerimisele tuleks pöörata kõvasti tähelepanu. pidevalt kuskile jube madalale ära kukkuv fps on paraku väga hull realismi ja mängunaudingu killer.
üldiselt olengi väga rõõmus, et selline mäng on tehtud, kuid see ei tähenda, et ka siin poleks "room for improvementi" icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 04:55:26 vasta tsitaadiga

Mul küll mingit fps dropi vms ei ole, saab ilusti mängida järjest mitu tundi. Jookseb isegi paremini kui BC2!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.