Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Android tahvelarvutid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 16:40:41 Android tahvelarvutid vasta tsitaadiga

Siia võib postitada igasugus riistvaralist/tarkvaralist arutelu Androidil põhinevatel tahvelarvutite teemal:

Arvatavasti kuuleme CESil, mis jaanuaris toimub, üsna palju nendest aparaatidest thumbs_up.gif Ise ootan huviga, mida näidatakse, et suve teises pooles endale Tegra 2 ja Android 3.0 Honeycombi baasil viisakas ja powerful tablett tekitada...

Ehk saaks mõni mode Androidi teemast minu ja lkraav arutelu siia üle tõsta thumbs_up.gif

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 25.12.2010 17:04:29 vasta tsitaadiga

Näppisin põgusalt ZTE V9't, ekraan oli tuhm ja lahja lahutusega, tundlikus oli ka kehv,Galaxy Padiga pole võrreldav, hind ka muidugi teisest liigast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 25.12.2010 17:59:41 vasta tsitaadiga

kuskohas neid üldse (tallinnas) näppida saaks, teab keegi, on kuskil poodides, esindustes väljas?
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 25.12.2010 18:07:50 vasta tsitaadiga

A-Linki oma saab PP poodides katsuda http://www.photopoint.ee/et/toode/18554/a-link-pad2-tahvelarvuti-7-android
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 25.12.2010 18:37:03 vasta tsitaadiga

lkraav kirjutas:
kuskohas neid üldse (tallinnas) näppida saaks, teab keegi, on kuskil poodides, esindustes väljas?


ZTE ja Galaxy Tab peaks EMT ja Elioni esindustes olemas olema, iPadi leiab vist Klickist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 18:42:12 vasta tsitaadiga

Galaxy Tab on suuremates EMTi esindustes olemas jah. Ise näppisin seda nende Rocca Al Mare poes. Polnud väga vigagi, 7 tolli mahtus ilusti kämblasse. UI oli lagine kohati ja hind on muidugi teema mida ei kommenteeri..
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 19:27:06 vasta tsitaadiga

Büroomaailmas kah olemas.
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 27.12.2010 10:56:09 vasta tsitaadiga

galaxi tab paraku selline telefoni ja arvuti vahepealne. ma ootaks miskist alates 10 tollist, mis asendaks kodust nn internetiarvutit ja android 3.0-ga. 12-13 tolli oleks ideaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 11:14:02 vasta tsitaadiga

Kurb tegelikkus on see, et praegusel hetkel pole iPadile midagi vastu panna, kahjuks, ise eelistaks ka mitte Apple toodet. IPS ekraan on juba selline, et enamusel pole kodudes ligilähedasigi monitore, läpakaid on pärast päris paha vaadata jne jne...
Ootaks ka huviga igasugu uut inffi tablettidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 27.12.2010 16:07:20 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Galaxy Tab on suuremates EMTi esindustes olemas jah.
Kõigis Elisa esindustes kah olemas.
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/elisaeesti/posts/165223413521584
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 27.12.2010 20:51:34 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
Kurb tegelikkus on see, et praegusel hetkel pole iPadile midagi vastu panna, kahjuks, ise eelistaks ka mitte Apple toodet. IPS ekraan on juba selline, et enamusel pole kodudes ligilähedasigi monitore, läpakaid on pärast päris paha vaadata jne jne...
Ootaks ka huviga igasugu uut inffi tablettidest.


Endale tundus Galaxy tabi ekraan igati ok. Mille poolest pole midagi vastu panna, mis seal veel peale ekraani niipalju rohkemat/paremat on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 11:07:34 vasta tsitaadiga

Archosel on päris mitu Androidiga tabletti. Mobiiliosa on välja jäetud ja sellevõrra on hinnad väiksemad, 10 tolline maksab amazonis 299€. Netis olevad ülevaated on ka üsna postiivsed olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 29.12.2010 15:34:26 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Archosel on päris mitu Androidiga tabletti. Mobiiliosa on välja jäetud ja sellevõrra on hinnad väiksemad, 10 tolline maksab amazonis 299€. Netis olevad ülevaated on ka üsna postiivsed olnud.


Ilma mobiiliosata on minu arvates sellised seadmed suht mõttetud, sest peaks ju nad olema suht mobiilsed ja igal pool peaks olema neti võimalus.
Pakuvad küll võimalust ühendada netipulgaga aga see pole ikka see.
Paraku tõstab 3g hinda ka tunduvalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:32:32 vasta tsitaadiga

+1

Natukene tulevikust, tundub et kõik androidi tabletid hakkavad jooksma mingisugusel dualcore lahenduse (Tegra 2 ilmselt) ja edumeelsemad neist jooksutavad siis Android 3.0 Honeycombi. Siinkohal väike teaser video:

http://www.engadget.com/2011/01/05/google-shows-off-android-3-0-the-entirely-for-tablet-honeycom/

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 06.01.2011 09:16:31 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
+1

Natukene tulevikust, tundub et kõik androidi tabletid hakkavad jooksma mingisugusel dualcore lahenduse (Tegra 2 ilmselt) ja edumeelsemad neist jooksutavad siis Android 3.0 Honeycombi. Siinkohal väike teaser video:

http://www.engadget.com/2011/01/05/google-shows-off-android-3-0-the-entirely-for-tablet-honeycom/


Ei tea.. Ei impressinud see Honeycomb väga millegagi. Tablet special Gmail/Gtalk jne olid muidugi viisakad. Aga üldine UI.... neeh.
Kogaueg on taskbar all ääres?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 11:04:00 vasta tsitaadiga

njah, ma tahaks mingi hetk sellele Motorola Xoomile küüned taha saada. http://www.engadget.com/2011/01/06/motorola-xoom-first-hands-on/

peaks ehk paari kolleegiga rääkima kes mingi hetk USAsse lähevad, et nad sealt ühe kaasa haaraks. (kui see asi available läheb).

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.01.2011 23:42:28 vasta tsitaadiga

CESil on üldse juba toodud avalikuse ette terve posu tahvleid. Tundub, et 2011 lastakse neid igast asendist, igas suuruses ja igalt tootjalt välja. Saan tõenäoliselt see aasta oma uudishimu rahuldatud, ammu tahtnud ühte keskklassi tahvlit näppida kuid üle 300euri ma ei ole nõus välja käima selle eksperimendi eest. Isegi Dellil on 7" Streak, 10" kahjuks vist canceldati. Julgeks öelda et kuskil 5-6 viisakat tahvlit lisaks galaxyle tuleb kindlasti esimese poolaasta sees.
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 09.01.2011 13:02:47 vasta tsitaadiga

2011 saab olema tõepoolest tahvlite aasta.
Ma isiklikult pean ideaalseks sellist tahvlit, millele saab füüsilise klaviatuuri külge pookida.
Asuse Eee Pad Transformerid on head näited: Eee Pad Transformer, Eee Pad Slider.
10,1" IPS ekraan, 1280x800 px thumbs_up.gif
Tegra 2 thumbs_up.gif
Android 3.0 thumbs_up.gif
SSD, USB3, HDMI thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 14:12:20 vasta tsitaadiga

see Motorola Xoom peaks kah seda toetama thumbs_up.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.01.2011 10:12:21 vasta tsitaadiga

Kui Xoomi vaadata (minu praegune lemmik) siis ma hinnaks alla 700$ ei pakuks. Kahjuks jääb see minu aktsepteeritavast hinnaklassist kõvasti kallimkas. Küll aga kõigub see Archose 101 täpselt õige piiri peal. Mul oleks vaja aint teada, kas ta suudab 1080p filmi maha mängida üle HDMI telekasse. Hämmastaval kombel ei ole ma suutnud seda välja uurida icon_biggrin.gif

EDIT: Höö-höö. Xoomi hind on väljas. Esimene etailer pani lingi üles, alguses olevat olnud 650£, nüüdseks võib leida hinnaks 720£ juba icon_smile.gif
Allikas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 11.01.2011 10:18:25 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kui Xoomi vaadata (minu praegune lemmik) siis ma hinnaks alla 700$ ei pakuks. Kahjuks jääb see minu aktsepteeritavast hinnaklassist kõvasti kallimkas. Küll aga kõigub see Archose 101 täpselt õige piiri peal. Mul oleks vaja aint teada, kas ta suudab 1080p filmi maha mängida üle HDMI telekasse. Hämmastaval kombel ei ole ma suutnud seda välja uurida icon_biggrin.gif

tsitaat:
Heat

For the most part, the Archos 101 remained cool to the touch, with one exception. The rear of the device near the power port exceeded 90 degrees, even idling. Considering this is where you put your left hand, it became a bit uncomfortable.

http://www.laptopmag.com/review/tablets/archos-101-internet-tablet.aspx#axzz1Aco7dtXZ

specid on muidu normaalsed, aga mingit veekeetjat küll endale ei tahaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.01.2011 11:36:49 vasta tsitaadiga

.:MDK:., Eks tal ole omad puudused muidugi. Samas on ta keskklassi tahvli kohta päris hea. Tollele revüüle ma sattusin ka kuid poweri osa jäi lugemata. Mu praegu tööriistapuu on Dell D630 ja mina isiklikult olen "veekeetjatega" harjunud. 90C vesi ja 90C plastmass on ka erinevad. Mitte et see hea või üldiselt aktsepteeritav oleks, kuid mingid puudused annan ma selle hinna juures andeks. Seda, kas ta fullHD filmi ka maha mängib, ma ikka ei tea icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 14:25:27 vasta tsitaadiga

Ülevaates on ju kirjas, et ainult kuni 720p
Seda ja muid taolisi asju sobib minumeelest suurepäraselt iseloomustama Selveri juustuletis nähtud silt "juustulaadne toode" ehk siis "tahvelarvutilaadne toode" icon_wink.gif
Pole põhjust ennast petta ja loota, et keegi hakkaks praegu kvaliteetset tahvlit odavalt müüma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olander
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 16.01.2011 19:48:51 vasta tsitaadiga

hei , mul probleem android marketiga, kui lähen lehele www.android.com/market ja leian endale sobiva appi siis mul ei ole kuskil download/install nuppu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 19:58:49 vasta tsitaadiga

Marketi app on seadmes olemas?
Veebi kaudu ei saagi.
Kui sinu seade Google'le ei meeldi ja seal Google appe seadmes pole tuleb market peale häkkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olander
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 16.01.2011 20:12:11 vasta tsitaadiga

kui ma oma tableti kaudu lähen android marketisse siis seal pole skype olemas, kuid netis on. leidsin mingi mujalt netist skype(beta) kuid see küsib telefoninumbrit et kõnedele vastata ja välja helistada kuigi peaks saama wifi kaudu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 20:16:19 vasta tsitaadiga

Ilmselt selle pärast ei näidata skype et eeldatakse et sinu seade ei toeta seda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 20:30:06 vasta tsitaadiga

Olander kirjutas:
kui ma oma tableti kaudu lähen android marketisse siis seal pole skype olemas, kuid netis on. leidsin mingi mujalt netist skype(beta) kuid see küsib telefoninumbrit et kõnedele vastata ja välja helistada kuigi peaks saama wifi kaudu ?


see mille sa leidsid on Skype Lite. See enam väga ei toimi. Mida sa otsima pead on Skype for Android versioon 1.0.0.659

Marketis peab olemas olema, või võid ka uurida getjar.com nimelisest kohast. Kui marketist ei leia, anna teada, ehk saan aidata icon_wink.gif

Samas, arvesta et Skypet pole ilmselt ühegi Androidi tahvli peal väga testitud seega anomaaliad võivad olla kerged tulema.

Mis tahvel sul on muidu üldse?

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 17.01.2011 20:47:46 vasta tsitaadiga

Äkki sul android 1.6?
Siis ka ei toimi vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 20:54:51 vasta tsitaadiga

Skype for android nõuab minuteada 2.1 või uuemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 11:48:45 vasta tsitaadiga

2.1 või 2.2 jah on miinimumtingimused.
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2011 01:39:22 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Mu praegu tööriistapuu on Dell D630 ja mina isiklikult olen "veekeetjatega" harjunud. 90C vesi ja 90C plastmass on ka erinevad
Loll küsimus kuid kas see oli 90C või 90F?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 12:20:56 vasta tsitaadiga

Raske uskuda, et 90C, see oleks ikka täiesti kapitaalselt väljakannatamatu, rääkimata sellest, kas asi käimagi läheks sellise temperatuuri juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 19.01.2011 15:04:44 vasta tsitaadiga

90F = ~32C, mis on madalam kui kehatemperatuur ja ei saaks kuidagi olla uncomfortable. Seega eeldame, et jutt ikka celsius skaalast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 28.01.2011 12:09:46 vasta tsitaadiga

leidsin ühe uue galaxy tab'i tiba üle 400€ eest, võtsin ta targemaks saamiseks ja katsetamiseks ära. täitsa kõlbab päris mitmeks tegevuseks. kurb et mitmekasutaja-stsenaariumid suhteliselt olematud on. kindlasti +1 mingile true-linuxile põhineva (tuleviku-)tabletile. muidugi ma pole kursis kas android 3 juba adresseerib seda teemat, 2.3 vist suht kindlasti mitte.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.01.2011 15:02:20 vasta tsitaadiga

Nii, ostsin ka ühe junni ära katsetamiseks. http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=tegra&ItemID=9040-1074&MC=LISASEADM&IC=9040
Tegra2
512M RAM
512M ROM
4GB microsd kaasas

Tähtis oli mulle 1)suudab mängida 1080p 2)HDMI out 3)Flash (naine vaatab ERRi otse)

Siiani mulje positiivne. Hind ka muidugi ülipositiivne icon_wink.gif

_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 15:42:51 vasta tsitaadiga

madfury, äkki viitsid ülevaate kribada?
_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.01.2011 16:29:00 vasta tsitaadiga

minisvami, Noh, eks ma midagi võin teha küll. Mis punktid täpsemalt huvitavad?
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 28.01.2011 17:27:47 vasta tsitaadiga

madfury: väga hea vihje tõesti, käin ise ka salongis seda lähemalt kaemas. tab'i mobiilfunktsionaalsus ja väiksem taskupärane form faktor jääb vist ikkagi teemaks.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 20:21:45 vasta tsitaadiga

link :: Galaxy Tabi hind hakkab ka mõistlikuks muutuma

Samsung
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 21:47:38 vasta tsitaadiga

Hmm. €398 eest galaxy tab. Paneb mõtlema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 23:27:22 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
minisvami, Noh, eks ma midagi võin teha küll. Mis punktid täpsemalt huvitavad?

Aku kestvus, e-aamatute loetavus nt. ma'i saand aru, kas sel mingi norm-mõõtmetes USB pesa kah on, nagu Archose tabletil nt et saaks pulka andmekandjana kasutada. Kas ta netipulka sööb 3G jaoks? ja sis üldised kastusmugavust puudutavad märkused, ekraani vaatenurk etc.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 29.01.2011 12:05:37 vasta tsitaadiga

käisin ordis vaatamas ära. vaatenurgad olid tabist oluliselt kehvemad, nii kui tablet laua peale selili panna oli pilt tooli pealt vaadates hägune. mingi 3D launcher oli uus. eesti keelt ei olnud. isegi mingit default ebook readerit polnud installitud. korpuse äärel olevat nupurida ei olnud. näpp libises ekraani peal oluliselt raskemini kui tabil. raskem ja kobakam tabiga võrreldes. ma ei tea mida see jobs seletab seal puldis (googelda), aga 7" on oma koht täiesti maailmas olemas. 3G puudus muidugi. see-eest oli HDMI ja USB. aku info huvitaks ennastki. kõik eelnev ei tähenda et ta hunnik funktsionaalsus hästi ära ei täida, webi ma temaga seal ordis ei pääsend ja videosid ka ei vaadanud, nii et ruumi lisareviewks kuhjaga.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 23:41:37 vasta tsitaadiga

esimesed Motorola Xoomi hands-on videod.. täitsa muljetavaldav asi:

http://www.engadget.com/2011/02/02/android-honeycomb-motorola-xoom-hands-ons-widgets-grocery-iq/

Lisaks andis LG oma Slate asja kohta rohkem infot: http://www.engadget.com/2011/02/02/lg-g-slate-fully-detailed-by-t-mobile-3d-viewing-and-recording/

Tundub viisakalt kuri asi icon_biggrin.gif

---

Tundub et aprillis-mais peaks laskma endale sünnipäeva kingi teha ja lombi tagant midagi taolist siiapoole saatma..

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 03.02.2011 11:30:39 vasta tsitaadiga

flake, 700$ eksperimendi jaoks kallis ei ole ? icon_biggrin.gif Ma olin ka Xoomi kohapealt äraootaval seisukohal, kuid kui orienteeruv hind välja toodi, siis kadus igasugune isu. 700USD on ikka premium icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 11:56:17 vasta tsitaadiga

Miski low-end variant võiks ka olemas olla nagu seda ipadi puhul olemas on, muidu vist väga neile pähe ei tee, vähemalt müüginumbritega. Hetkel konkureerib ikka kõige vingema apple'i variandiga minu meelest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.02.2011 11:10:22 vasta tsitaadiga

Noh, eksisin isegi mina. Verizonis on siis Xoom nüüd ametlikult olemas. Release date on 24 Veebruar ja hind on 800USD!!!. Vähe sellest, vähemalt mikide maal on tahvel gimped kuniks võtad lisaks ka 1kuu andmesidet. Ehk siis FAIL. Asi võib premium olla, aga 800$?? Ma tõsiselt loodan, et see toode läbi kukub, sellist haiget koorimist ei tohiks taluda. Ma elusees ei usu, et selle tahvli BOM on rohkem kui 400$.
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:42:50 vasta tsitaadiga

700 taala kannataks läbi häda veel välja käia... aga jah 800 on juba ulme.. pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.02.2011 15:02:54 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
Ja millist väärtust nood rohkem annaks et nende eest ollakse sääraseid summasid valmis välja käima aga muude eest mitte?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.02.2011 15:50:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
flake kirjutas:
pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
Ja millist väärtust nood rohkem annaks et nende eest ollakse sääraseid summasid valmis välja käima aga muude eest mitte?

iPad on tarkvara poolt kõvasti lihvitum ning ka ennast juba tõestanud - tulemas on teine generatsioon. Vähe sellest, iPadi tippmudel on ka odavam, minu teada 720$. Võiks muidugi vaielda detailide üle, kuid antud juhul on raske argumenteerida, et Xoom oleks mõistlikum ost, kui iPad2. Seda muidugi eeldusel, et Apple hoiab hindasi samal tasemel ja vahetab lihtsalt generatsiooni. Apple soovitamine minu, kui Androidi fäni poolt, kõlab väga hämmastavalt icon_biggrin.gif Siiski, minu subjektiivne arvamus on, et iPad on parem toode selles hinnaklassis.
Ja kui kõige kangem iPadi versioon ei sobi, siis iPad tuleb väga mitmes erinevas konfiguratsioonis, odavaim wifi oma vist 500$

_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Android tahvelarvutid mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.