|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
25.12.2010 16:40:41
Android tahvelarvutid |
|
|
Siia võib postitada igasugus riistvaralist/tarkvaralist arutelu Androidil põhinevatel tahvelarvutite teemal:
Arvatavasti kuuleme CESil, mis jaanuaris toimub, üsna palju nendest aparaatidest Ise ootan huviga, mida näidatakse, et suve teises pooles endale Tegra 2 ja Android 3.0 Honeycombi baasil viisakas ja powerful tablett tekitada...
Ehk saaks mõni mode Androidi teemast minu ja lkraav arutelu siia üle tõsta
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
25.12.2010 17:04:29
|
|
|
| Näppisin põgusalt ZTE V9't, ekraan oli tuhm ja lahja lahutusega, tundlikus oli ka kehv,Galaxy Padiga pole võrreldav, hind ka muidugi teisest liigast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
25.12.2010 17:59:41
|
|
|
kuskohas neid üldse (tallinnas) näppida saaks, teab keegi, on kuskil poodides, esindustes väljas?
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
25.12.2010 18:37:03
|
|
|
| lkraav kirjutas: |
| kuskohas neid üldse (tallinnas) näppida saaks, teab keegi, on kuskil poodides, esindustes väljas? |
ZTE ja Galaxy Tab peaks EMT ja Elioni esindustes olemas olema, iPadi leiab vist Klickist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
25.12.2010 18:42:12
|
|
|
Galaxy Tab on suuremates EMTi esindustes olemas jah. Ise näppisin seda nende Rocca Al Mare poes. Polnud väga vigagi, 7 tolli mahtus ilusti kämblasse. UI oli lagine kohati ja hind on muidugi teema mida ei kommenteeri..
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
25.12.2010 19:27:06
|
|
|
Büroomaailmas kah olemas.
link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
27.12.2010 10:56:09
|
|
|
| galaxi tab paraku selline telefoni ja arvuti vahepealne. ma ootaks miskist alates 10 tollist, mis asendaks kodust nn internetiarvutit ja android 3.0-ga. 12-13 tolli oleks ideaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
27.12.2010 11:14:02
|
|
|
Kurb tegelikkus on see, et praegusel hetkel pole iPadile midagi vastu panna, kahjuks, ise eelistaks ka mitte Apple toodet. IPS ekraan on juba selline, et enamusel pole kodudes ligilähedasigi monitore, läpakaid on pärast päris paha vaadata jne jne...
Ootaks ka huviga igasugu uut inffi tablettidest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
27.12.2010 20:51:34
|
|
|
| Teip kirjutas: |
Kurb tegelikkus on see, et praegusel hetkel pole iPadile midagi vastu panna, kahjuks, ise eelistaks ka mitte Apple toodet. IPS ekraan on juba selline, et enamusel pole kodudes ligilähedasigi monitore, läpakaid on pärast päris paha vaadata jne jne...
Ootaks ka huviga igasugu uut inffi tablettidest. |
Endale tundus Galaxy tabi ekraan igati ok. Mille poolest pole midagi vastu panna, mis seal veel peale ekraani niipalju rohkemat/paremat on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
28.12.2010 11:07:34
|
|
|
| Archosel on päris mitu Androidiga tabletti. Mobiiliosa on välja jäetud ja sellevõrra on hinnad väiksemad, 10 tolline maksab amazonis 299€. Netis olevad ülevaated on ka üsna postiivsed olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
29.12.2010 15:34:26
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Archosel on päris mitu Androidiga tabletti. Mobiiliosa on välja jäetud ja sellevõrra on hinnad väiksemad, 10 tolline maksab amazonis 299€. Netis olevad ülevaated on ka üsna postiivsed olnud. |
Ilma mobiiliosata on minu arvates sellised seadmed suht mõttetud, sest peaks ju nad olema suht mobiilsed ja igal pool peaks olema neti võimalus.
Pakuvad küll võimalust ühendada netipulgaga aga see pole ikka see.
Paraku tõstab 3g hinda ka tunduvalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
06.01.2011 09:16:31
|
|
|
Ei tea.. Ei impressinud see Honeycomb väga millegagi. Tablet special Gmail/Gtalk jne olid muidugi viisakad. Aga üldine UI.... neeh.
Kogaueg on taskbar all ääres?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
06.01.2011 23:42:28
|
|
|
CESil on üldse juba toodud avalikuse ette terve posu tahvleid. Tundub, et 2011 lastakse neid igast asendist, igas suuruses ja igalt tootjalt välja. Saan tõenäoliselt see aasta oma uudishimu rahuldatud, ammu tahtnud ühte keskklassi tahvlit näppida kuid üle 300euri ma ei ole nõus välja käima selle eksperimendi eest. Isegi Dellil on 7" Streak, 10" kahjuks vist canceldati. Julgeks öelda et kuskil 5-6 viisakat tahvlit lisaks galaxyle tuleb kindlasti esimese poolaasta sees.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
09.01.2011 13:02:47
|
|
|
2011 saab olema tõepoolest tahvlite aasta.
Ma isiklikult pean ideaalseks sellist tahvlit, millele saab füüsilise klaviatuuri külge pookida.
Asuse Eee Pad Transformerid on head näited: Eee Pad Transformer, Eee Pad Slider.
10,1" IPS ekraan, 1280x800 px
Tegra 2
Android 3.0
SSD, USB3, HDMI
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
09.01.2011 14:12:20
|
|
|
see Motorola Xoom peaks kah seda toetama
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
11.01.2011 10:12:21
|
|
|
Kui Xoomi vaadata (minu praegune lemmik) siis ma hinnaks alla 700$ ei pakuks. Kahjuks jääb see minu aktsepteeritavast hinnaklassist kõvasti kallimkas. Küll aga kõigub see Archose 101 täpselt õige piiri peal. Mul oleks vaja aint teada, kas ta suudab 1080p filmi maha mängida üle HDMI telekasse. Hämmastaval kombel ei ole ma suutnud seda välja uurida
EDIT: Höö-höö. Xoomi hind on väljas. Esimene etailer pani lingi üles, alguses olevat olnud 650£, nüüdseks võib leida hinnaks 720£ juba
Allikas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
11.01.2011 10:18:25
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Kui Xoomi vaadata (minu praegune lemmik) siis ma hinnaks alla 700$ ei pakuks. Kahjuks jääb see minu aktsepteeritavast hinnaklassist kõvasti kallimkas. Küll aga kõigub see Archose 101 täpselt õige piiri peal. Mul oleks vaja aint teada, kas ta suudab 1080p filmi maha mängida üle HDMI telekasse. Hämmastaval kombel ei ole ma suutnud seda välja uurida  |
| tsitaat: |
Heat
For the most part, the Archos 101 remained cool to the touch, with one exception. The rear of the device near the power port exceeded 90 degrees, even idling. Considering this is where you put your left hand, it became a bit uncomfortable. |
http://www.laptopmag.com/review/tablets/archos-101-internet-tablet.aspx#axzz1Aco7dtXZ
specid on muidu normaalsed, aga mingit veekeetjat küll endale ei tahaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
11.01.2011 11:36:49
|
|
|
.:MDK:., Eks tal ole omad puudused muidugi. Samas on ta keskklassi tahvli kohta päris hea. Tollele revüüle ma sattusin ka kuid poweri osa jäi lugemata. Mu praegu tööriistapuu on Dell D630 ja mina isiklikult olen "veekeetjatega" harjunud. 90C vesi ja 90C plastmass on ka erinevad. Mitte et see hea või üldiselt aktsepteeritav oleks, kuid mingid puudused annan ma selle hinna juures andeks. Seda, kas ta fullHD filmi ka maha mängib, ma ikka ei tea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
11.01.2011 14:25:27
|
|
|
Ülevaates on ju kirjas, et ainult kuni 720p
Seda ja muid taolisi asju sobib minumeelest suurepäraselt iseloomustama Selveri juustuletis nähtud silt "juustulaadne toode" ehk siis "tahvelarvutilaadne toode"
Pole põhjust ennast petta ja loota, et keegi hakkaks praegu kvaliteetset tahvlit odavalt müüma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Olander
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2011
|
16.01.2011 19:48:51
|
|
|
| hei , mul probleem android marketiga, kui lähen lehele www.android.com/market ja leian endale sobiva appi siis mul ei ole kuskil download/install nuppu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.01.2011 19:58:49
|
|
|
Marketi app on seadmes olemas?
Veebi kaudu ei saagi.
Kui sinu seade Google'le ei meeldi ja seal Google appe seadmes pole tuleb market peale häkkida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Olander
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2011
|
16.01.2011 20:12:11
|
|
|
| kui ma oma tableti kaudu lähen android marketisse siis seal pole skype olemas, kuid netis on. leidsin mingi mujalt netist skype(beta) kuid see küsib telefoninumbrit et kõnedele vastata ja välja helistada kuigi peaks saama wifi kaudu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.01.2011 20:16:19
|
|
|
| Ilmselt selle pärast ei näidata skype et eeldatakse et sinu seade ei toeta seda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
16.01.2011 20:30:06
|
|
|
| Olander kirjutas: |
| kui ma oma tableti kaudu lähen android marketisse siis seal pole skype olemas, kuid netis on. leidsin mingi mujalt netist skype(beta) kuid see küsib telefoninumbrit et kõnedele vastata ja välja helistada kuigi peaks saama wifi kaudu ? |
see mille sa leidsid on Skype Lite. See enam väga ei toimi. Mida sa otsima pead on Skype for Android versioon 1.0.0.659
Marketis peab olemas olema, või võid ka uurida getjar.com nimelisest kohast. Kui marketist ei leia, anna teada, ehk saan aidata
Samas, arvesta et Skypet pole ilmselt ühegi Androidi tahvli peal väga testitud seega anomaaliad võivad olla kerged tulema.
Mis tahvel sul on muidu üldse?
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
17.01.2011 20:47:46
|
|
|
Äkki sul android 1.6?
Siis ka ei toimi vist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2011 20:54:51
|
|
|
| Skype for android nõuab minuteada 2.1 või uuemat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
18.01.2011 11:48:45
|
|
|
2.1 või 2.2 jah on miinimumtingimused.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.01.2011 01:39:22
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Mu praegu tööriistapuu on Dell D630 ja mina isiklikult olen "veekeetjatega" harjunud. 90C vesi ja 90C plastmass on ka erinevad |
Loll küsimus kuid kas see oli 90C või 90F?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
19.01.2011 12:20:56
|
|
|
| Raske uskuda, et 90C, see oleks ikka täiesti kapitaalselt väljakannatamatu, rääkimata sellest, kas asi käimagi läheks sellise temperatuuri juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
19.01.2011 15:04:44
|
|
|
| 90F = ~32C, mis on madalam kui kehatemperatuur ja ei saaks kuidagi olla uncomfortable. Seega eeldame, et jutt ikka celsius skaalast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
28.01.2011 12:09:46
|
|
|
leidsin ühe uue galaxy tab'i tiba üle 400€ eest, võtsin ta targemaks saamiseks ja katsetamiseks ära. täitsa kõlbab päris mitmeks tegevuseks. kurb et mitmekasutaja-stsenaariumid suhteliselt olematud on. kindlasti +1 mingile true-linuxile põhineva (tuleviku-)tabletile. muidugi ma pole kursis kas android 3 juba adresseerib seda teemat, 2.3 vist suht kindlasti mitte.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
28.01.2011 15:42:51
|
|
|
madfury, äkki viitsid ülevaate kribada?
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
28.01.2011 16:29:00
|
|
|
minisvami, Noh, eks ma midagi võin teha küll. Mis punktid täpsemalt huvitavad?
_________________ Avatar by Flacko |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
28.01.2011 17:27:47
|
|
|
madfury: väga hea vihje tõesti, käin ise ka salongis seda lähemalt kaemas. tab'i mobiilfunktsionaalsus ja väiksem taskupärane form faktor jääb vist ikkagi teemaks.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.01.2011 21:47:38
|
|
|
| Hmm. €398 eest galaxy tab. Paneb mõtlema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
28.01.2011 23:27:22
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| minisvami, Noh, eks ma midagi võin teha küll. Mis punktid täpsemalt huvitavad? |
Aku kestvus, e-aamatute loetavus nt. ma'i saand aru, kas sel mingi norm-mõõtmetes USB pesa kah on, nagu Archose tabletil nt et saaks pulka andmekandjana kasutada. Kas ta netipulka sööb 3G jaoks? ja sis üldised kastusmugavust puudutavad märkused, ekraani vaatenurk etc.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
29.01.2011 12:05:37
|
|
|
käisin ordis vaatamas ära. vaatenurgad olid tabist oluliselt kehvemad, nii kui tablet laua peale selili panna oli pilt tooli pealt vaadates hägune. mingi 3D launcher oli uus. eesti keelt ei olnud. isegi mingit default ebook readerit polnud installitud. korpuse äärel olevat nupurida ei olnud. näpp libises ekraani peal oluliselt raskemini kui tabil. raskem ja kobakam tabiga võrreldes. ma ei tea mida see jobs seletab seal puldis (googelda), aga 7" on oma koht täiesti maailmas olemas. 3G puudus muidugi. see-eest oli HDMI ja USB. aku info huvitaks ennastki. kõik eelnev ei tähenda et ta hunnik funktsionaalsus hästi ära ei täida, webi ma temaga seal ordis ei pääsend ja videosid ka ei vaadanud, nii et ruumi lisareviewks kuhjaga.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
03.02.2011 11:30:39
|
|
|
flake, 700$ eksperimendi jaoks kallis ei ole ? Ma olin ka Xoomi kohapealt äraootaval seisukohal, kuid kui orienteeruv hind välja toodi, siis kadus igasugune isu. 700USD on ikka premium
_________________ Avatar by Flacko |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
03.02.2011 11:56:17
|
|
|
| Miski low-end variant võiks ka olemas olla nagu seda ipadi puhul olemas on, muidu vist väga neile pähe ei tee, vähemalt müüginumbritega. Hetkel konkureerib ikka kõige vingema apple'i variandiga minu meelest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
07.02.2011 11:10:22
|
|
|
Noh, eksisin isegi mina. Verizonis on siis Xoom nüüd ametlikult olemas. Release date on 24 Veebruar ja hind on 800USD!!!. Vähe sellest, vähemalt mikide maal on tahvel gimped kuniks võtad lisaks ka 1kuu andmesidet. Ehk siis FAIL. Asi võib premium olla, aga 800$?? Ma tõsiselt loodan, et see toode läbi kukub, sellist haiget koorimist ei tohiks taluda. Ma elusees ei usu, et selle tahvli BOM on rohkem kui 400$.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
07.02.2011 14:42:50
|
|
|
700 taala kannataks läbi häda veel välja käia... aga jah 800 on juba ulme.. pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.02.2011 15:02:54
|
|
|
| flake kirjutas: |
| pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta |
Ja millist väärtust nood rohkem annaks et nende eest ollakse sääraseid summasid valmis välja käima aga muude eest mitte?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
07.02.2011 15:50:46
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| flake kirjutas: |
| pigem siis juba ipad/iPad 2 võtta |
Ja millist väärtust nood rohkem annaks et nende eest ollakse sääraseid summasid valmis välja käima aga muude eest mitte? |
iPad on tarkvara poolt kõvasti lihvitum ning ka ennast juba tõestanud - tulemas on teine generatsioon. Vähe sellest, iPadi tippmudel on ka odavam, minu teada 720$. Võiks muidugi vaielda detailide üle, kuid antud juhul on raske argumenteerida, et Xoom oleks mõistlikum ost, kui iPad2. Seda muidugi eeldusel, et Apple hoiab hindasi samal tasemel ja vahetab lihtsalt generatsiooni. Apple soovitamine minu, kui Androidi fäni poolt, kõlab väga hämmastavalt Siiski, minu subjektiivne arvamus on, et iPad on parem toode selles hinnaklassis.
Ja kui kõige kangem iPadi versioon ei sobi, siis iPad tuleb väga mitmes erinevas konfiguratsioonis, odavaim wifi oma vist 500$
_________________ Avatar by Flacko |
|
| tagasi üles |
|
 |
|