|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
24.01.2011 23:12:40
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Tundub, et uus beta kutsete laine algas. Hetk tagasi potsatas üks mailboxi |
Loogiline ka, kui ülehomme on Beta event.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.01.2011 12:01:41
|
|
|
Antialiasing is now an option under Advanced Video Settings. This reduces the 'jaggies' along the outlines of objects by using an edge-smoothing technique.
* 2x and 4x Antialising options are also available. These generate higher quality antialiasing results at the a VERY LARGE expense of framerate. If your video card is already operating at max, this feature can cost you 50 to 75% of your FPS.
See on küll hea uudis. Viimane beta tundsin AA'st täitsa puudust.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
25.01.2011 15:57:40
|
|
|
| Meie aja järgi kell 20:00 peaks täna serverid lahti tehtama. Curse.com-is oli veel 58% võtmeid alles kui laupäeval käisin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
31.01.2011 17:18:05
|
|
|
On ju, järgmine beeta algab reede ja siis max lvl 35, peale seda veel üks beeta kus max lvl 42
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
31.01.2011 17:25:07
|
|
|
| Mis serverites ja mis nimega eestlased on muidu? Ja kas defiant või guardian?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
31.01.2011 17:38:12
|
|
|
betad on nii lyhikesed et pole mõtet mingit plaani teha, et kes kus.
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
01.02.2011 09:07:17
|
|
|
| ei jõua ära oodata seda mängu tbh. Give now! kellelgi beta võtmeid on üle?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.02.2011 10:34:12
|
|
|
| Mul just vastupidi, viimase beta järgi hakkasin oma preorderit kahetsema.. Nüüd siis on 59.99€ digital collector account olemas ja mänguplaani hetkel pole.. Mida rohkem ma mängisin, seda rohkem oli kahju, et sama mootori peal Warhammer failis:P
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
01.02.2011 11:55:44
|
|
|
| www.mmorpg.com 4k beta keysid veel yle. tundub et see mäng fail juba praegu betas ja inimesed pole väga huvitatud enam. tavaliselt 10k keysid hea mängu korral ainult tundide teema. seal need keyd teist päeva juba saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
01.02.2011 11:58:22
|
|
|
| argottt kirjutas: |
| www.mmorpg.com 4k beta keysid veel yle. tundub et see mäng fail juba praegu betas ja inimesed pole väga huvitatud enam. tavaliselt 10k keysid hea mängu korral ainult tundide teema. seal need keyd teist päeva juba saadaval. |
Huvilistel vast juba võtmed olemas, sellepärast. Huvi on kindlasti olemas - kui üle-eelmises betas logiti kokku ~1 miljon mängutundi, siis eelmises juba ~2.4 miljonit.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
01.02.2011 12:09:19
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| argottt kirjutas: |
| www.mmorpg.com 4k beta keysid veel yle. tundub et see mäng fail juba praegu betas ja inimesed pole väga huvitatud enam. tavaliselt 10k keysid hea mängu korral ainult tundide teema. seal need keyd teist päeva juba saadaval. |
Huvilistel vast juba võtmed olemas, sellepärast. Huvi on kindlasti olemas - kui üle-eelmises betas logiti kokku ~1 miljon mängutundi, siis eelmises juba ~2.4 miljonit. |
igas betas on uued keyd. olen ise saanud igasse betasse kutse, väljaarvatud sellesse mis nüüd tuleb. järelikult ei ole huvilistel keyd juba olemas.
need tunnid ei tähenda nüüd küll midagi. huvilisi oli täpselt niipalju kui nad keysid välja jagasid. üleeelmisesse anti vähem kutseid.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
01.02.2011 12:18:34
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Mul just vastupidi, viimase beta järgi hakkasin oma preorderit kahetsema.. Nüüd siis on 59.99€ digital collector account olemas ja mänguplaani hetkel pole.. Mida rohkem ma mängisin, seda rohkem oli kahju, et sama mootori peal Warhammer failis:P |
Mis sulle siis ei meeldi?Et RvR puudulik? ja kas sa mitte ~50 dollarise US collectorsi d2dest ei tellinud?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.02.2011 12:23:02
|
|
|
| Subu, see ei meeldi, et igal sammul meenub Warhammer (alates sellest kuidas miskid tekstid ekraanil paiknevad, lõpetades tegelaste liikumise ja isegi klasside eripärad on sarnased. Mulle Warhammeri lore ja sisu lihtsalt meeldib nii väga, et rifti mängides sama mootori peal on pidevalt tunne, et see peaks Warhammer olema. tegelt oli jah 58$ ... sest neil ka maksud tulid peale.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
01.02.2011 12:24:30
|
|
|
| argottt kirjutas: |
igas betas on uued keyd. olen ise saanud igasse betasse kutse, väljaarvatud sellesse mis nüüd tuleb. järelikult ei ole huvilistel keyd juba olemas.
need tunnid ei tähenda nüüd küll midagi. huvilisi oli täpselt niipalju kui nad keysid välja jagasid. üleeelmisesse anti vähem kutseid. |
Rift Beta FAQ
What’s a VIP Beta Key?
VIP Beta Keys grant you access to ALL beta events.
I have a Beta Invite Key. Can I participate in multiple events?
Yes. A single key gives you a chance to get invited to all beta events.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
01.02.2011 12:30:09
|
|
|
| Class balance tundub natuke parem kui haamris olevat. Samas kui nad lvl 50 peal suudavad jälle sorc/bw laadse klassi tekitada siis on jama lugu küll. Hetkel on õigesti specitud warr ja cleric natuke liiga tugvad carryd pvps (lvl 30). Muide, su kuumaksu võtab dollarites või eurodes?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.02.2011 12:41:15
|
|
|
| kuumaks dollarites;)
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
01.02.2011 17:52:05
|
|
|
| Tore on. Omal ka vip key olemas. Vip omanikele saadetakse kutsed lihtsalt 1 päev ennem beta algust.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriiks
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2003
|
02.02.2011 10:44:00
|
|
|
| argottt kirjutas: |
igas betas on uued keyd. olen ise saanud igasse betasse kutse, väljaarvatud sellesse mis nüüd tuleb. järelikult ei ole huvilistel keyd juba olemas.
need tunnid ei tähenda nüüd küll midagi. huvilisi oli täpselt niipalju kui nad keysid välja jagasid. üleeelmisesse anti vähem kutseid. |
Kõigil, kes vähegi rohkem huvitatud on olnud, on nüüdseks VIP key muretsetud. Neid on jagatud tonnide viisi, kõik ettetellijad on saanud automaatselt VIP key omaniku staatuse ja samuti saadeti enne viimast betat kõikidele uudiskirjaga VIP key, millel 25 kasutuskorda. Keegi neist ei pea enam uut võtit otsima.
Sellesse, mis nüüd tuleb, tõenäoliselt alles hakatakse kutseid välja saatma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
04.02.2011 04:31:55
|
|
|
Sain ka sõbralt VIP kutse, algselt peale lingi saamist oli häda selle 2002 erroriga. (3 paiku) Andsin 30min seedimist siis tunnistas õnneks ja nüüd läks downloadimiseks. Eks õhtul näis mis muljed on
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
04.02.2011 14:06:59
|
|
|
sain ka lõpuks kutse kätte. Praegu tirib 7,5GB. Suht hästi tuleb läbi 10,5MB/s, 10min pärast saab käima lasta. Nüüd peab veel ootama, millal event peale hakkab
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
04.02.2011 16:32:55
|
|
|
Tõmbasin pela ära aga mängida ei saa, nagu wtf? mingi select shard pask on ees aga valida ei saa ühtegi...
Account managmendis nätiab küll et Beta6 Admitted.
Selline seis
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
04.02.2011 16:33:05
|
|
|
| Pankook, beta ei käi veel.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
04.02.2011 16:52:40
|
|
|
| Tore, et asjaga kursis oled Pankook.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
05.02.2011 02:45:26
|
|
|
Sai ka pool h tagasi natuke mängitud, iganes moents asi tundus, vähemast esmamulje. Läpaka taga muidugi mingit graafilist mõnu ei saand, aga gameplay sai ära näha ja proovida.
Mis tollel kuumaks hakkab olema?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.02.2011 14:21:21
|
|
|
| Standardne 13€/15$
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.02.2011 14:25:12
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Standardne 13€/15$ |
pigem ikka €
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
05.02.2011 21:53:52
|
|
|
| Aasta alla 120€. Või ei saa üle poole aasta osta ette?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.02.2011 23:56:32
|
|
|
| psydeblo, kui sa subscribid näiteks 6-kuud odavalt, siis järgmised 6 kuud on sama odavad jne. Soodukas kehtib senikaua, kuni subscription aktiivne on. Kui vahepeal katkestad, siis uuesti jätkates enam ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
07.02.2011 10:02:12
|
|
|
| Jõudsin küll vähe mängida (lvl 1-15), aga tundus nagu Warhammer kehvema PvP'ga. Rift'id olid suht copy-paste WAR'i public questid. Ainsa innovatsioonina tundusid invasion'id.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
07.02.2011 15:57:17
|
|
|
| Kas see mingi säädusega vastuolus pole, et pannakse $ ja € 1:1? Näiteks D2D müüb RIFT Standard Edition $49.95 ja 49.95€ eest. Sama ka Steamiga.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
13.02.2011 16:28:10
|
|
|
Tahaks ka beta keyd kusagilt, mingi 8-9 linki internetsis läbi käinud, kõikjal beta võtmed ära antud...
EDIT: Sain ühe võtme, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.02.2011 16:32:35
|
|
|
Kaua see beta kestab?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
13.02.2011 16:35:48
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Kaua see beta kestab? |
6 päeva
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
13.02.2011 23:41:17
|
|
|
| Kes proovinud on, kuidas muljed on... näiteks võrreldes WARi, WOWi või AIONiga ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
14.02.2011 00:35:34
|
|
|
muff, ma isiklikult ütleks, et vast 50% WoW, 40% WAR ja 10% midagi uut.
Võrreldes viimase ~5 aasta suuremate MMO faceplantidega on Rift väga heas seisus, st mäng vähemalt töötab ja bugisid on suhteliselt vähe. Välja näeb kena, aga kasutab Gamebryo mootorit, st performance võiks parem olla. Tegelase arendamine on üsna huvitav, ühe klassi raames saab 8st erinevast talent treest 3 välja valida, mis võimaldab nt roguedel tankida või magedel hiilida. Combat on tavapärane 1,2,3,3,3,tab,1,2,3,3,3... Questid on tavalised 'tapa 10 seda' või 'too mulle 5 toda'. Battlegroundid on nagu WoWis, dungeonid ka üsna nagu WoWis (vast tiba raskemad, vähemalt alguses), 5-manides on seltskonnas ikka tank, hiiler ja 3 DPSi. Riftid ise muutuvad päris kiirelt päris tüütuks, kuna enamik on täpselt samasugused; kill 5 waves of mobs -> collect lewtz -> profit. Endgame'i ei näe enne release'i - lubatakse 20-man raide ja raskemaid 5-man dungeoneid. Interface on täpselt nagu WoWis, aga add-one ei ole, mis tähendab et vähemalt minu jaoks oli hiilimine küllaltki porno.
Ma üldiselt arvan, et Rift on väga hea mäng neile, kes:
a) ei ole mitu aastat WoWi jmt mänge mänginud
b) on mitu aastat WoWi jmt mänge mänginud, aga tahaks veel
Minust endast jääb Rift vist siiski mängimata, kuna tahaks rohkem midagi uut. Aga see ei tähenda üldsegi, et mäng halb oleks, vastupidi - täiesti korralik traditsiooniline PVE-focused themepark on. Järgmine beta on open, st igaüks peaks saama registreeruda - soovitan kõigil võimalust kasutada, oma silm on ikkagi kuningas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
14.02.2011 23:04:20
|
|
|
Täna tuli veel maili-aadressile beta testimise kutse ka ära, niiet näeb homme ära kas on ka mängitav! Nii kahju, et WARi raiped asja üldse enam ei arenda, asjal oli sitaks potentsiaali
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
15.02.2011 11:24:35
|
|
|
ma nagu regasin Rifti kodukal ära ja täitsin beta ankeedi ja näitas kohe, et admited. Miks te seda eraldi keyd veel taga ajate? Kas äkki olen ise midagi valesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriiks
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2003
|
15.02.2011 13:08:22
|
|
|
| Täna õhtul algav beta on täiesti "open", keyd pole vaja ja igaüks kes accoundi teeb, saab mängida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
16.02.2011 09:42:10
|
|
|
| Sai siis eile open betas müdistatud ja ütleks et esmamulje on hea. Suht hea vaheldus WoWile ja võrdlema väga veel ei hakkakski, kuna sai vaid lvl 5 necro tehtud. Aga iseenesest on see talent-tree teema huvitavalt üles ehitatud. Graafiline pool on ehk harjumatu aga äratundmisrõõmu teiste MMo-dega on küllaga. Eks proovib beta ära ja vaatab mis saab. Samas väga suuri buge ma esimese 5 leveliga ei märganud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
18.02.2011 15:59:05
|
|
|
Mängisin alates teisipäevast ja proovisn need neli klassi ära, millest rogue kõige rohkem meeldis. Lv 22 enamus punke marksmani skillidel. Kahte dungeoni tegin ka lõpuni Realm of the Fae, mis oli päris igav ja Darkening Deeps 2. ja 3. boss olid huvitavad. Clericu ajasin ka level 12 tundus alguses tugev olevad, kuna ravi omadused questimisel on väga kasulikud saab, mitu vaenlast korraga peksta. Kuid damage hakkas alla minema.
Questid on kohe algusest peale tapa 5 seda korja 10 toda. Ainult, et level 16 läheb juba raskemaks ja peab vahest abi otsima. Questide korduvus ongi suurim probleem, ma juba level 22 ja ikka veel tapa 10 kolli kes kõik ühe leveli võrra üle minust. Juba viskas üle!
Settingut olid kõik max ja reso 1600x1050 ja väga hästi jooksis isegi raidid olid erilise laggita. Pole eriti palju mmosid mängid GW omal ajal ja Runes of magic. Veider, et need mis on kuulise maksuga jooksevad hästi ilma läägita ja need "tasuta" on nagu viimne kräp!?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.02.2011 16:09:44
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Veider, et need mis on kuulise maksuga jooksevad hästi ilma läägita ja need "tasuta" on nagu viimne kräp!? |
DDO ja LotRO peaks suht asjalikult jooksma tasuta mmo'de kohta
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
21.02.2011 11:30:00
|
|
|
| täna siis peaks open beta lõppema. Sai proovitud erinevaid klasse ja spec´e aga enim meeldis elementali combo mis oli niiöelda soovituslik juba Trioni poolt. Samas pre-orderima ei kipu, kuna hind on ikka suht krõbe ainult kliendi+ 1 kuu GT eest. Eks näis mis sellel maastikul saab. WoWil mul veel mänguaega on, vaatab mis mõtted liiguvad kui see läbi hakkab saama. Samas vaheldust WoWile pakkus juba Open Beta piisavalt, aga ega need esimesed 15 levelit seda õiget mängu sisu edasi just ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
23.02.2011 18:22:59
|
|
|
Nii, 26 tunni pärast siis on ka reliis
Endale beta päris meeldis, ja juba kõik teada mida leveldada, kuidas leveldada jne. Wowiga sai igatahes lõpparve tehtud kuna asi on ikka väga käest ära läinud.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
23.02.2011 20:44:42
|
|
|
Rellis märtsis ei pidanud olema?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cookiez
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2008
|
23.02.2011 21:22:55
|
|
|
1. Märts US/ 4 Märts EU
Aga need kes preorder'd saavad 24'jandal sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|