Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rift märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 24.01.2011 23:12:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tundub, et uus beta kutsete laine algas. Hetk tagasi potsatas üks mailboxi

Loogiline ka, kui ülehomme on Beta event. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 12:01:41 vasta tsitaadiga

Antialiasing is now an option under Advanced Video Settings. This reduces the 'jaggies' along the outlines of objects by using an edge-smoothing technique.
* 2x and 4x Antialising options are also available. These generate higher quality antialiasing results at the a VERY LARGE expense of framerate. If your video card is already operating at max, this feature can cost you 50 to 75% of your FPS.


See on küll hea uudis. Viimane beta tundsin AA'st täitsa puudust.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 25.01.2011 15:57:40 vasta tsitaadiga

Meie aja järgi kell 20:00 peaks täna serverid lahti tehtama. Curse.com-is oli veel 58% võtmeid alles kui laupäeval käisin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.01.2011 17:11:00 vasta tsitaadiga

Kuigi Rifti enda lehe pole järgmise beta kohta veel midagi, on siiski arvata et see tuleb.

Kes tahab olla valmis ja pole veel mängu ära saanud proovida, siis key saab siit:
http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/257/Rift-Beta-Key-Grab.html

Postitamise hetkel oli veel 6k key'd alles. Peaks kõigile jätkuma.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 31.01.2011 17:18:05 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kuigi Rifti enda lehe pole järgmise beta kohta veel midagi, on siiski arvata et see tuleb.

Kes tahab olla valmis ja pole veel mängu ära saanud proovida, siis key saab siit:
http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/257/Rift-Beta-Key-Grab.html

Postitamise hetkel oli veel 6k key'd alles. Peaks kõigile jätkuma.

On ju, järgmine beeta algab reede ja siis max lvl 35, peale seda veel üks beeta kus max lvl 42
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.01.2011 17:23:01 vasta tsitaadiga

http://www.riftgame.com/en/beta/index.php

Siit lehelt ma nagu ei leidnud, võibolla pime. Nende mingi status page peal oli jah, et Feb 4 hakkab järgmine.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 31.01.2011 17:25:07 vasta tsitaadiga

Mis serverites ja mis nimega eestlased on muidu? Ja kas defiant või guardian?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 31.01.2011 17:38:12 vasta tsitaadiga

betad on nii lyhikesed et pole mõtet mingit plaani teha, et kes kus.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 09:07:17 vasta tsitaadiga

ei jõua ära oodata seda mängu tbh. Give now! kellelgi beta võtmeid on üle?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 10:34:12 vasta tsitaadiga

Mul just vastupidi, viimase beta järgi hakkasin oma preorderit kahetsema.. Nüüd siis on 59.99€ digital collector account olemas ja mänguplaani hetkel pole.. Mida rohkem ma mängisin, seda rohkem oli kahju, et sama mootori peal Warhammer failis:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 01.02.2011 11:55:44 vasta tsitaadiga

www.mmorpg.com 4k beta keysid veel yle. tundub et see mäng fail juba praegu betas ja inimesed pole väga huvitatud enam. tavaliselt 10k keysid hea mängu korral ainult tundide teema. seal need keyd teist päeva juba saadaval.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 01.02.2011 11:58:22 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
www.mmorpg.com 4k beta keysid veel yle. tundub et see mäng fail juba praegu betas ja inimesed pole väga huvitatud enam. tavaliselt 10k keysid hea mängu korral ainult tundide teema. seal need keyd teist päeva juba saadaval.

Huvilistel vast juba võtmed olemas, sellepärast. Huvi on kindlasti olemas - kui üle-eelmises betas logiti kokku ~1 miljon mängutundi, siis eelmises juba ~2.4 miljonit.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 01.02.2011 12:09:19 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
argottt kirjutas:
www.mmorpg.com 4k beta keysid veel yle. tundub et see mäng fail juba praegu betas ja inimesed pole väga huvitatud enam. tavaliselt 10k keysid hea mängu korral ainult tundide teema. seal need keyd teist päeva juba saadaval.

Huvilistel vast juba võtmed olemas, sellepärast. Huvi on kindlasti olemas - kui üle-eelmises betas logiti kokku ~1 miljon mängutundi, siis eelmises juba ~2.4 miljonit.

igas betas on uued keyd. olen ise saanud igasse betasse kutse, väljaarvatud sellesse mis nüüd tuleb. järelikult ei ole huvilistel keyd juba olemas.
need tunnid ei tähenda nüüd küll midagi. huvilisi oli täpselt niipalju kui nad keysid välja jagasid. üleeelmisesse anti vähem kutseid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 01.02.2011 12:18:34 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Mul just vastupidi, viimase beta järgi hakkasin oma preorderit kahetsema.. Nüüd siis on 59.99€ digital collector account olemas ja mänguplaani hetkel pole.. Mida rohkem ma mängisin, seda rohkem oli kahju, et sama mootori peal Warhammer failis:P


Mis sulle siis ei meeldi?Et RvR puudulik? ja kas sa mitte ~50 dollarise US collectorsi d2dest ei tellinud?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 12:23:02 vasta tsitaadiga

Subu, see ei meeldi, et igal sammul meenub Warhammer (alates sellest kuidas miskid tekstid ekraanil paiknevad, lõpetades tegelaste liikumise ja isegi klasside eripärad on sarnased. Mulle Warhammeri lore ja sisu lihtsalt meeldib nii väga, et rifti mängides sama mootori peal on pidevalt tunne, et see peaks Warhammer olema. tegelt oli jah 58$ ... sest neil ka maksud tulid peale.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 01.02.2011 12:24:30 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:

igas betas on uued keyd. olen ise saanud igasse betasse kutse, väljaarvatud sellesse mis nüüd tuleb. järelikult ei ole huvilistel keyd juba olemas.
need tunnid ei tähenda nüüd küll midagi. huvilisi oli täpselt niipalju kui nad keysid välja jagasid. üleeelmisesse anti vähem kutseid.

Rift Beta FAQ

What’s a VIP Beta Key?
VIP Beta Keys grant you access to ALL beta events.

I have a Beta Invite Key. Can I participate in multiple events?
Yes. A single key gives you a chance to get invited to all beta events.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 01.02.2011 12:30:09 vasta tsitaadiga

Class balance tundub natuke parem kui haamris olevat. Samas kui nad lvl 50 peal suudavad jälle sorc/bw laadse klassi tekitada siis on jama lugu küll. Hetkel on õigesti specitud warr ja cleric natuke liiga tugvad carryd pvps (lvl 30). Muide, su kuumaksu võtab dollarites või eurodes?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 12:41:15 vasta tsitaadiga

kuumaks dollarites;)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 01.02.2011 17:52:05 vasta tsitaadiga

Tore on. Omal ka vip key olemas. Vip omanikele saadetakse kutsed lihtsalt 1 päev ennem beta algust.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 01.02.2011 20:08:54 vasta tsitaadiga

Massivelys postiti just nüüdsama veel mõned 50 kasutaja VIP keyd:

http://massively.joystiq.com/2011/02/01/rift-beta-six-is-coming-up-and-weve-got-your-key/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.02.2011 10:44:00 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
igas betas on uued keyd. olen ise saanud igasse betasse kutse, väljaarvatud sellesse mis nüüd tuleb. järelikult ei ole huvilistel keyd juba olemas.
need tunnid ei tähenda nüüd küll midagi. huvilisi oli täpselt niipalju kui nad keysid välja jagasid. üleeelmisesse anti vähem kutseid.

Kõigil, kes vähegi rohkem huvitatud on olnud, on nüüdseks VIP key muretsetud. Neid on jagatud tonnide viisi, kõik ettetellijad on saanud automaatselt VIP key omaniku staatuse ja samuti saadeti enne viimast betat kõikidele uudiskirjaga VIP key, millel 25 kasutuskorda. Keegi neist ei pea enam uut võtit otsima.

Sellesse, mis nüüd tuleb, tõenäoliselt alles hakatakse kutseid välja saatma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 04.02.2011 04:31:55 vasta tsitaadiga

Sain ka sõbralt VIP kutse, algselt peale lingi saamist oli häda selle 2002 erroriga. (3 paiku) Andsin 30min seedimist siis tunnistas õnneks ja nüüd läks downloadimiseks. Eks õhtul näis mis muljed on icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 14:06:59 vasta tsitaadiga

sain ka lõpuks kutse kätte. Praegu tirib 7,5GB. Suht hästi tuleb läbi 10,5MB/s, 10min pärast saab käima lasta. Nüüd peab veel ootama, millal event peale hakkab icon_razz.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 04.02.2011 16:32:55 vasta tsitaadiga

Tõmbasin pela ära aga mängida ei saa, nagu wtf? mingi select shard pask on ees aga valida ei saa ühtegi...
Account managmendis nätiab küll et Beta6 Admitted.
Selline seis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 04.02.2011 16:33:05 vasta tsitaadiga

Pankook, beta ei käi veel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 04.02.2011 16:52:40 vasta tsitaadiga

Tore, et asjaga kursis oled Pankook.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 02:45:26 vasta tsitaadiga

Sai ka pool h tagasi natuke mängitud, iganes moents asi tundus, vähemast esmamulje. Läpaka taga muidugi mingit graafilist mõnu ei saand, aga gameplay sai ära näha ja proovida.
Mis tollel kuumaks hakkab olema?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.02.2011 14:21:21 vasta tsitaadiga

Standardne 13€/15$
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:25:12 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Standardne 13€/15$


pigem ikka € icon_wink.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 05.02.2011 21:33:14 vasta tsitaadiga

Hetkel on soodukas - kui enne 15. märtsi subscriptioni teed, saad pikema perioodi subi odavamalt:
http://eu.riftgame.com/en/products/subscriptions.php
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 21:53:52 vasta tsitaadiga

Aasta alla 120€. Või ei saa üle poole aasta osta ette?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.02.2011 23:56:32 vasta tsitaadiga

psydeblo, kui sa subscribid näiteks 6-kuud odavalt, siis järgmised 6 kuud on sama odavad jne. Soodukas kehtib senikaua, kuni subscription aktiivne on. Kui vahepeal katkestad, siis uuesti jätkates enam ei saa.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 07.02.2011 10:02:12 vasta tsitaadiga

Jõudsin küll vähe mängida (lvl 1-15), aga tundus nagu Warhammer kehvema PvP'ga. Rift'id olid suht copy-paste WAR'i public questid. Ainsa innovatsioonina tundusid invasion'id.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 15:57:17 vasta tsitaadiga

Kas see mingi säädusega vastuolus pole, et pannakse $ ja € 1:1? Näiteks D2D müüb RIFT Standard Edition $49.95 ja 49.95€ eest. Sama ka Steamiga.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 08.02.2011 13:03:35 vasta tsitaadiga

Ei ole ainult selle mängu probleem kahjuks. Soovitaks osta UK-st, peaks saama £ga maksta (UK poodides ei ole $ hinnad 1:1 konverteeritud).

Sama teema ametlikus foorumis: http://forums.riftgame.com/showthread.php?28041-Complaint-about-pre-order-costs.-Europeans-are-paying-33-more-than-americans.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 16:28:10 vasta tsitaadiga

Tahaks ka beta keyd kusagilt, mingi 8-9 linki internetsis läbi käinud, kõikjal beta võtmed ära antud...

EDIT: Sain ühe võtme, tänud!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.02.2011 16:32:35 vasta tsitaadiga

Kaua see beta kestab?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 13.02.2011 16:35:48 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kaua see beta kestab?

6 päeva
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 23:41:17 vasta tsitaadiga

Kes proovinud on, kuidas muljed on... näiteks võrreldes WARi, WOWi või AIONiga ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 14.02.2011 00:35:34 vasta tsitaadiga

muff, ma isiklikult ütleks, et vast 50% WoW, 40% WAR ja 10% midagi uut.

Võrreldes viimase ~5 aasta suuremate MMO faceplantidega on Rift väga heas seisus, st mäng vähemalt töötab ja bugisid on suhteliselt vähe. Välja näeb kena, aga kasutab Gamebryo mootorit, st performance võiks parem olla. Tegelase arendamine on üsna huvitav, ühe klassi raames saab 8st erinevast talent treest 3 välja valida, mis võimaldab nt roguedel tankida või magedel hiilida. Combat on tavapärane 1,2,3,3,3,tab,1,2,3,3,3... Questid on tavalised 'tapa 10 seda' või 'too mulle 5 toda'. Battlegroundid on nagu WoWis, dungeonid ka üsna nagu WoWis (vast tiba raskemad, vähemalt alguses), 5-manides on seltskonnas ikka tank, hiiler ja 3 DPSi. Riftid ise muutuvad päris kiirelt päris tüütuks, kuna enamik on täpselt samasugused; kill 5 waves of mobs -> collect lewtz -> profit. Endgame'i ei näe enne release'i - lubatakse 20-man raide ja raskemaid 5-man dungeoneid. Interface on täpselt nagu WoWis, aga add-one ei ole, mis tähendab et vähemalt minu jaoks oli hiilimine küllaltki porno.

Ma üldiselt arvan, et Rift on väga hea mäng neile, kes:
a) ei ole mitu aastat WoWi jmt mänge mänginud
b) on mitu aastat WoWi jmt mänge mänginud, aga tahaks veel

Minust endast jääb Rift vist siiski mängimata, kuna tahaks rohkem midagi uut. Aga see ei tähenda üldsegi, et mäng halb oleks, vastupidi - täiesti korralik traditsiooniline PVE-focused themepark on. Järgmine beta on open, st igaüks peaks saama registreeruda - soovitan kõigil võimalust kasutada, oma silm on ikkagi kuningas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 23:04:20 vasta tsitaadiga

Täna tuli veel maili-aadressile beta testimise kutse ka ära, niiet näeb homme ära kas on ka mängitav! Nii kahju, et WARi raiped asja üldse enam ei arenda, asjal oli sitaks potentsiaali icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 15.02.2011 11:24:35 vasta tsitaadiga

ma nagu regasin Rifti kodukal ära ja täitsin beta ankeedi ja näitas kohe, et admited. Miks te seda eraldi keyd veel taga ajate? Kas äkki olen ise midagi valesti aru saanud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2011 13:08:22 vasta tsitaadiga

Täna õhtul algav beta on täiesti "open", keyd pole vaja ja igaüks kes accoundi teeb, saab mängida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 16.02.2011 09:42:10 vasta tsitaadiga

Sai siis eile open betas müdistatud ja ütleks et esmamulje on hea. Suht hea vaheldus WoWile ja võrdlema väga veel ei hakkakski, kuna sai vaid lvl 5 necro tehtud. Aga iseenesest on see talent-tree teema huvitavalt üles ehitatud. Graafiline pool on ehk harjumatu aga äratundmisrõõmu teiste MMo-dega on küllaga. Eks proovib beta ära ja vaatab mis saab. Samas väga suuri buge ma esimese 5 leveliga ei märganud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.02.2011 15:59:05 vasta tsitaadiga

Mängisin alates teisipäevast ja proovisn need neli klassi ära, millest rogue kõige rohkem meeldis. Lv 22 enamus punke marksmani skillidel. Kahte dungeoni tegin ka lõpuni Realm of the Fae, mis oli päris igav ja Darkening Deeps 2. ja 3. boss olid huvitavad. Clericu ajasin ka level 12 tundus alguses tugev olevad, kuna ravi omadused questimisel on väga kasulikud saab, mitu vaenlast korraga peksta. Kuid damage hakkas alla minema.
Questid on kohe algusest peale tapa 5 seda korja 10 toda. Ainult, et level 16 läheb juba raskemaks ja peab vahest abi otsima. Questide korduvus ongi suurim probleem, ma juba level 22 ja ikka veel tapa 10 kolli kes kõik ühe leveli võrra üle minust. Juba viskas üle!

Settingut olid kõik max ja reso 1600x1050 ja väga hästi jooksis isegi raidid olid erilise laggita. Pole eriti palju mmosid mängid GW omal ajal ja Runes of magic. Veider, et need mis on kuulise maksuga jooksevad hästi ilma läägita ja need "tasuta" on nagu viimne kräp!?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2011 16:09:44 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Veider, et need mis on kuulise maksuga jooksevad hästi ilma läägita ja need "tasuta" on nagu viimne kräp!?
DDO ja LotRO peaks suht asjalikult jooksma tasuta mmo'de kohta icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 21.02.2011 11:30:00 vasta tsitaadiga

täna siis peaks open beta lõppema. Sai proovitud erinevaid klasse ja spec´e aga enim meeldis elementali combo mis oli niiöelda soovituslik juba Trioni poolt. Samas pre-orderima ei kipu, kuna hind on ikka suht krõbe ainult kliendi+ 1 kuu GT eest. Eks näis mis sellel maastikul saab. WoWil mul veel mänguaega on, vaatab mis mõtted liiguvad kui see läbi hakkab saama. Samas vaheldust WoWile pakkus juba Open Beta piisavalt, aga ega need esimesed 15 levelit seda õiget mängu sisu edasi just ei anna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.02.2011 18:22:59 vasta tsitaadiga

Nii, 26 tunni pärast siis on ka reliis icon_smile.gif
Endale beta päris meeldis, ja juba kõik teada mida leveldada, kuidas leveldada jne. Wowiga sai igatahes lõpparve tehtud kuna asi on ikka väga käest ära läinud.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.02.2011 20:44:42 vasta tsitaadiga

Rellis märtsis ei pidanud olema?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cookiez
HV vaatleja
Cookiez

liitunud: 21.04.2008




sõnum 23.02.2011 21:22:55 vasta tsitaadiga

1. Märts US/ 4 Märts EU
Aga need kes preorder'd saavad 24'jandal sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rift mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.