|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
robinhood
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2011
|
17.01.2011 02:35:11
|
|
|
| Sirvisin enamvähem threadi läbi ja ei märganud, et kas keegi on siin välja pakkunud lahenduse 10 TV ja 32 audio tsooni jaoks või oskaks seda käigupealt teha või suunata edasi, kust vastavat infot leida. Suure raha eest saaks muidugi võtta Caleidescape või Envive lahenduse, aga ei tahaks üle 4000 euro maksta. Kogu meedia peaks istuma loomulikult kuskil tsentraalses kastis ja live tv jaoks piisav arv tuunereid peaks ka külge saama pookida. Tänud ette!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.01.2011 03:01:32
|
|
|
| Selline asi vajab ikka professionaalset lähenemist.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
17.01.2011 10:35:56
|
|
|
Kas ma saan õieti aru, et AC Ryani The Playon!HD Mini 2 on selline pleier, mida varsti oodata? Seal lehel on kiri Coming Soon ja playonhd.com lehel seda veel toodete valikus ei ole.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.01.2011 11:04:18
|
|
|
| Eeldaks et märtsis tekib saadavus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robinhood
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2011
|
18.01.2011 07:56:33
|
|
|
| Seega siin vist pole keegi mitmele ekraanile pilti saatnud. Aga lihtsam küsimus, et mis on pikim kaabli distants meediaserveri ja ekraani vahel, mida olete proovinud ja olete saanud ilma hakkimiseta 1080p läbi lasta? Mis lahendust kasutasite (hdmi,cat5/6,extenderid jms)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.01.2011 14:59:58
|
|
|
wd vast seepärast et see enim levinud.
Eestiski saab tolle kõige kergemalt kätte (loe müügil paljudes kohtades)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
24.01.2011 15:07:03
|
|
|
Sony on Sony.
Ehk siis erinevate formaatide tugi on väga nutune.
Kuigi toode ise on ilmselt keskmisest kvaliteetsem.
Edit:
See Sony tundus kahtlaselt odav ka, vaatasin lähemalt: Ei toeta ta mitte ühtegi HD videoformaati, muudest eksootilisematest asjadest rääkimata...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.01.2011 19:00:58
|
|
|
Endale jäi hetkel silma üks NetGeari karp üldse...
Väikese "hackiga" saab ka USB ROM`id käima...
http://www.netgear.com/products/home/hometheater/media-players/NTV550.aspx
Andmete ja reviewde poolelt tundub päris pädev...
Ainus suur miinus on (paljude silmis) muidugi sisese HDD puudumumine, ehk siis kõik peab tulema välistelt NAS`idelt...
(samas minu jaoks pole see probleem)
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.01.2011 21:03:28
|
|
|
Ilma igasuguse häkkimiseta teeb Mede8er kõike seda, mis Netgear, samas hinnavahe pole suur. Mede8er saab lähipäevil ka ametliku v.4 tarkvara omale.
Häkkimiseks on PC siiski parim platvorm.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.01.2011 23:40:28
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ilma igasuguse häkkimiseta teeb Mede8er kõike seda, mis Netgear, samas hinnavahe pole suur. Mede8er saab lähipäevil ka ametliku v.4 tarkvara omale |
Ehk sheerid ka linki, kust meie "elboonia" kodanik seda kaupa osta saaks?
| jägaja kirjutas: |
| Häkkimiseks on PC siiski parim platvorm. |
Jah aga kui "häkkimine" seisneb suvalise SD kaardi sisestamisega seadme pessa, mis sisaldab teatud faili?
Arendamise ja kohaldamise poolelt ei vaidle vastu...
Samas hetkel vajaks "lihtsat" ja odavat lahendust....
NetGear nimelt ei suutnud läbida teatut vajalikke BDR "security" teste, seega nad pole certified ja "vaikimisi" on see funktsioon disabled...
Alati võtaks 150-200EUR hinnaklassis "pädevama" aparaadi, kui pakutakse...
HDD polegi oluline, aga CD/DVD draiv võiks küll ideaalis olla...eriti "perfecto" oleks kui saaks 19" seadme kah...ilma end "sandiks" maksmata...
Tegelt selle USB ROM`i võimaluse poolest see seade mull silma ka jäi...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.01.2011 08:33:59
|
|
|
Kui sulle on plaadiseade oluline, siis saad siit soodsalt ka sellise seadme Dune HD Smart B1 € 299,00
või Mede8er
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.01.2011 13:39:03
|
|
|
räägi, kas see mede8er by default ka mms (WMA, WMV) striime oskab maha mängida?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
25.01.2011 16:15:48
|
|
|
Kas Western Digital Live (võrgutoega versioon) võimaldab ka üle võrgu failide lisamist WD TV küljes olevale USB pulgale?
Ehk siis sisuliselt istun arvuti taga ja lükkan faile mediaplayerisse.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
25.01.2011 19:17:27
|
|
|
USB kettale saab küll tõsta. Arvan, et saab pulgale ka. Ei viitsi proovida momendil
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
26.01.2011 15:27:47
|
|
|
Kui keegi peaks omama Asus R1/R3 mudelit ning on "kergelt" pettunud ASUS'e olematu softi uuendamise toe pärast, siis soovitan vaadata seda linki. Tegemist on HD2 moditud firmware'iga, mis töötab vägagi edukalt R1/R3 peal ning annab palju lisavõimalusi + parandab vast tähtsaima 'mkv header compression' vea (hääl on, pilti pole)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
26.01.2011 17:17:31
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| tsitaat: |
| Võrgundus on hoopis muudes asjades kinni. |
Äkki valgustad? Mul kaob pidevalt w2k3 server ära sealt listist. Ainult ruuteri ja wd restart aitab, kusjuures internet toimib koguaeg. Brad'iga alguses nagu toimis ja siis mingi hetk hakkas jälle pihta. |
Ise küsin, ise vastan. w2k3 serveril on Network DDE ja Network DDE DSDM service defaultina kinni, mis võiks olla automatic. Nüüd juba üle kuu pole ühtegi probleemi WDTVLive'ga olnud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuivar
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2010
|
26.01.2011 20:03:07
|
|
|
Mede8er 400-l ei lähe internet/võrk üle kaabli käima. Annab teada, et "DHCP not ready" ja "can´t get any IP" ... läpakas võttis sama kaabli otsas neti taha küll. Midagi teen valesti, aga mida, ei saa aru.
Nett tuleb Starmanilt modemist Buffalo wifi ruuterisse, säält kaabliga Trendneti ruuterisse...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
27.01.2011 14:24:54
|
|
|
| onuivar kirjutas: |
Mede8er 400-l ei lähe internet/võrk üle kaabli käima. Annab teada, et "DHCP not ready" ja "can´t get any IP" ... läpakas võttis sama kaabli otsas neti taha küll. Midagi teen valesti, aga mida, ei saa aru.
Nett tuleb Starmanilt modemist Buffalo wifi ruuterisse, säält kaabliga Trendneti ruuterisse... |
Miks kahte ruuterit on vaja?
Kas käsitsi IP konfimine samuti võrku ei lase?
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
27.01.2011 17:43:27
|
|
|
Ostsin täna Western Digital TV Live versiooni eesmärgiga panna see ühte pisikesse poodi meediat ringi ratast jooksutama. Olgugi, et folderitäit meediat saab loopima panna, siis meediat mängides kuvatakse paariks sekundiks video peale "1/1 Audio channel MPEG2" ning seda ei ole kuidagi võimalik eemaldada.
Kas keegi teab playerit, mis oleks samas hinnaklassis ja millega oleks võimalik panna folderitäis faile lõputult loopima, ilma, et mingeid kirju kuvataks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
27.01.2011 19:28:39
|
|
|
Liida failid ühtseks tervikuks ja pane siis kordama?
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
28.01.2011 01:25:09
|
|
|
-Koppel-, tean, et selliseid asju microPC baasil tehakse. XP peal ja ketrad millega ja kuidas tahad. Muide selline PC ei ole suurem kui WD TV Live. Kuigi FullHD on kahtlane...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2011 09:04:07
|
|
|
Kui jätta välja sellisteks avalikes kohtades visuaalteoste jooksutamiseks tehtud platvormid, siis HDI tooted ei kuva mingeid infoaknakesi, kui meedia järjestikku mängima panna.
Kuid spetsiaal lahendused on selleks siiki kohasemad.
link: HDI Dune » HD Presenters » Dune HD Network licence. An extra software module
| tsitaat: |
Dune HD Network is the most flexible decision for formation general advertising and information field in a SD and HD format.
The Dune HD Network system is designed for automated demonstration of media materials on monitors, television sets, etc. in HD (High Definition) mode. It provides cyclic show of a video materials with the possibility to add scrolling text line and logos which appear after the specified time intervals. It also allows to operate all of processes in system devices remotely. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
29.01.2011 23:49:41
|
|
|
Sai ostetud just WD Tv Live, aga ei saakuidagi norm. tööle, ehk keegi on , kellel on kogemus, nõus aidata, kas või mõistliku raha eest..
tel. 5164060
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
30.01.2011 00:55:16
|
|
|
| Mida pead silmas norm. tööle saamise all? Mis ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
30.01.2011 01:25:33
|
|
|
| Mõistlik, mitte õlleraha:), kas meediaboxis saab arvutisse kausta, näiteks, kus on filmid- või ainult arvutist laadida välis kettale, mis on mediaboxil küljes..pole selle ala spets, nii et jutt on segane..võoib olla telefoni teel on lihtsam ara seletada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
30.01.2011 03:08:50
|
|
|
Mõlemat saab.
Et arvutist vaadata, loo esmalt network share. (Windows 7 jaoks õpetus)
Everyone ja Full Control
Siis peaks WD TV Live menüüs Videos -> Network Shares alla arvuti nimi ilmuma.
Olenevalt arvuti eelnevalt seadistusest võib veel nokitsemist vaja minna, aga kui õnneks läheb, peaks sellest piisama. Arvutist vaatamine toimib täiesti korralikult, kui kord tööle saab.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
30.01.2011 11:58:35
|
|
|
mul on Windows XP, või vahet pole? Hetkel on WD küljes USB 16Gb mälupulk, kui tõmban arvutis sinna filme(HD kvaliteedi pärast oligi kõik see ostetud:)), ei lase üle 4Gb tõmmata - viskab kirja et umbes Ei õnnestu kopeerida vts_01-0. Määratud võrgu nimi rohkem ei ole saadav.(tõlk vene keelest:))
Ühe sõnaga- -küsimusi on..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.01.2011 12:21:12
|
|
|
Üle 4GB suurusega faile ei saa pulgale tõmmata, sest su mälupulgal on kasutusel FAT32 failisüsteem.
Lahendus: formaadi NTFS vormingusse.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
30.01.2011 12:30:46
|
|
|
seda ma sain juba aru et ei lase üle 4Gb, aga kuidas formaadida..kui proovisin, siis lasi valida FAT32 või exFAT kui ma ei eksi..
(tegin Sharing ara, nüüd peaks midagi WD tegema -vaatame kaugele jõuan:))
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.01.2011 13:36:43
|
|
|
Võimalus on ka see HD muuvi poolitada ja esimesele jupile nime lõppu lisada näiteks 01 ja teisele 02. Idee järgi peaks mängima järjest (ma ei tea muidugi kas WD seda teeb või mitte).
exFAT laseb suuremaid panna aga kas to WD-ga töötab jälle jään vastuse võlgu
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.01.2011 14:00:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
exFAT laseb suuremaid panna aga kas to WD-ga töötab jälle jään vastuse võlgu  |
exFAT ei tööta *nix`ilistega, vähemalt mitte hetkel.
Tegu on järjekordse M$ suletud formaadi/standardiga...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
30.01.2011 14:13:52
|
|
|
asi toimib: tänud kes vastasid..huvitav, panin RED mängima BDrip, arvutis vene keel on ; Wd ei tule..
ja hakib, millest probleem? Lugesin, et need uundused ei toimi päris nii, nagu on mõeldud(uueduse sai kohe peale tõmmatud algul), või arvuti juhe on 10m, ühes toas tese..
panin sama film DVD9, ka hakib..shitt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
30.01.2011 14:34:12
|
|
|
Juhtme pikkus vaevalt loeb. Asi tõenäoliselt selles, et viimased uuendused on üle võrgu vaatamise hakkima pannud. Võimalus on mõne vanema firmware peale tagasi minna, 1.03.49 peaks üsna stabiilne olema.
Uuenduse leiad siit: http://www.userdrivers.com/RAID-HD-Controller/WD-TV-Live-HD-Media-Player-Firmware-Update-1-03-49/
Paki failid lahti ja muuda .ver failis versiooninumber kõrgemaks, kui sul hetkel on. Kõige hilisem uuendus, mis su karbil olla saab, on 1.04.17, seega sellest kõrgem number peaks sobima.
Inglisekeelse õpetuse, kuidas üle USB uuendada, leiad siit: http://www.wdc.com/wdproducts/updates/?family=wdfwdtv_live
See peaks hakkimiseprobleemid ära kaotama. Kui juba kord töötab, siis ära enam uuendusi torgi - need paistavad rohkem probleeme tekitavat, kui lahendavad, ja kui eesmärgiks arvutist filme vaadata, siis midagi uut nad nagunii endaga kaasa ei too.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
30.01.2011 21:32:50
|
|
|
Tänud Traf, toimib, kuigi ei sanud või ei osanud muuta ver. faili, aga mingi valemiga sain sisse inst. selle 1.03.49 ja nüüd 1.04.17 tahab vägisi sisse tungida ,
BDrip (21Gb)natuke hakkis algul aga mitte nii kohutavalt kui uue versiga,(aga vene keel on ikka kadunud) vaatab mis edasi saab, menüü on muidugi ka veits muutnud aga pole hullu..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
30.01.2011 22:05:06
|
|
|
| Pets45, Filmi vaatamise ajal saad OPTION alt keeli valida (nup puldil).
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
31.01.2011 00:42:53
|
|
|
Huvitav..selle, vanal ver. küll ei leidnud option-si all.aga vaatasin DVD9 selle RED-i ara- jama aga huvitav kogu film tuli lühikeste, 17-18 min, lõikudega, pidin iga kord uue lõiku käivitama.või jalle mingi funkt. jäi kahe silma vahele..agakatsetame edasi
Tänud.
PS..peale vana versi peale panemist selgus et ei saa Video settingus HDMI dee-color mode muuta 12 bitti peale..enne, uue versuga sai, aga tahaks - plazma lubab..kas on raviv?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
31.01.2011 01:17:25
|
|
|
| Mehed, need probleemid vajaks eraldi teemat. Siin läheb kaunis läbuks ära sedasi! Moderaatorid?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.01.2011 01:31:39
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| Sharingu asemel kasuta UPnP parem. |
Enamusel Realteki põhistel pleieritel on UPnP bugine, samuti ei toeta UPnP/DLNA serverid tihti eksootilisemaid formaate.
Mugavam on UPnP/DLNA tihti küll
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets45
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2011
|
31.01.2011 20:26:49
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
| Mehed, need probleemid vajaks eraldi teemat. Siin läheb kaunis läbuks ära sedasi! Moderaatorid? |
nõus:)asi on üsna populaarne ja abi jagamine on tere tulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.01.2011 21:24:51
|
|
|
Mida muidu antud: Link produktist arvatakse siin?
Reviewd ei arvanud suurt midagi halba...
Plaatide jaoks jätan ikkagi oma vana "ustava" Kenwod DVD-mängija alles, sai lõpuks otsustatud...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.02.2011 13:23:25
|
|
|
HDI lasi täna välja järjekordse uuenduse (HDI Firmware Update (110127_2105_beta), mille leiab allkirjas olevalt lingilt.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nexxxus
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2004
|
03.02.2011 11:06:22
|
|
|
Tere
Ei leidnud siit teemast ülevaadet WD TV Live Hub seadme kohta ning kuna eile selline seade koju ilmus, siis teeks väikese ülevaate.
1TB kettaga mudeli saab Eestis poodidest umbes 183 eur kätte (hind väga soodne, arvestades et kõvaketas kohe sees). Karbis sees on pult, patareid puldile, toiteplokk, seade ise ja ülipisike (loe : kasutu) juhend. HDMI on versioon 1.4 (peaks toetama 3D videot ja 12bit värvisügavust) ning võrguühendus on 1GBit (peaks võimaldama kiiremat võrguliiklust).
Karbis HDMI ja LAN kaablit ei ole. Seade ise näeb soliidne välja, minu hinnangul puudub "hiina" välimus.
Esmasel käivitamisel tuvastas koheselt HDMI kaudu 1080p60 resolutsiooni, käivitub väga kiirelt (võrreldes Popcorn Hour A-110 seadmega).
Mugavamaks kasutamiseks (nt. Youtube videode otsimiseks märksõnade kirjutamine) ühendasin kohe külge ka Logitech juhtmeta klaviatuuri, töötas koheselt.
GUI ehk ekraanigraafika on täisresolutsioonis (HD 1920x1080), pilt on väga selge-terav ja minu hinnangul ilus, menüüde animatsioonid on kiired.
Võrguühenduse leidis kohe ise ülesse, LAN kaabel läks otse Elioni Thomson 784 ruuterisse.
Peale esmast käivitamist soovis kohe teha tarkvara uuenduse. Üllatuslikult ei suutnud seade uuendada ennast kohe kõige uuemale versioonile, vaid uuendas kõigepealt järgmisele versioonile ja siis järgmisele (kokku pidin kaks korda tarkvarauuendust tegema, vahepeal kaks versiooni välja tulnud).
Youtube töötab, YoutubeHD ei tööta.
Kõiki maailmas levinud failiformaate ei ole jõudnud testida - kui kellelgi on mingit kindlat soovi mida testida, palun andke link failile.
Üllatuseks avastasin, et kasutajaliideses puudub võimalus sisestada Samba/Windows masina nime või IP aadressi, et pööruda selle masina väljajagatud ketta poole. Mul on Samba server väljaspool minu sisevõrku ja sinna ligi ei saa kuidagi. Näitab ainult võrgukettaid, mida ta ise suudab leida.
Kui kellelgi on spetsiifilisi küsimusi, siis palun küsige, proovin vastata.
P.S. Firmware on Linux'i baasil, WD kodulehel on olemas peaaegu täiuslik pakett arendamiseks vajalike tarkvarajuppidega, vaatan seda natukene ja proovin puudustele lahendused leida.
P.P.S Uus firmware lisas uue võimaluse : tuvastatakse video resolutsioon ja framerate ning vastavalt sellele muudetakse HDMI väljundi resolutsiooni ja framerate - internetis on palju kiidusõnu sellele omadusele, kuna võimaldab ilma täiendava "matemaatikata" otse pilti teleka ekraanile näidata (loe: peaks olema parem pilt). Hea lisavõimalus nendele, kelle televiisor toetab otse 1080p24.
Nexxxus
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medikas
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2002
|
04.02.2011 15:08:53
|
|
|
| Nexxxus, kuidas kõvaketta sahinaga lood on, kui näiteks film pausi peale panna kas kostab?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nexxxus
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2004
|
04.02.2011 16:02:33
|
|
|
Tere
Medikas : seadmel on põhja all pisikene ventilaator, seadmes sees on WD Blue seeria 2.5" ketas. Spetsiaalselt müra tuvastamisega tegelenud ei ole, minu esmamuljel Philipsi DVD mängija "seek" on märksa mürarikkam.
Nexxxus
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
11.02.2011 11:36:48
|
|
|
| Kas teate odavat meediaplayerit, mis võimaldaks folderitäit meediat ringiratast esitada? WD TV Live hangus peale paari päeva.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.02.2011 12:16:07
|
|
|
-Koppel-, mõttes hangus?
Arvestades asja hinda, siis komponendid seal sees pole kindlasti mõeldud 24h järjest pidevalt töötama.
Äkki tasuks talle mingil rahulikumalt hetkel iga 24h järel korraks reset/alglaadimine teha, võimalike mälulekete tagajärgede likvideerimiseks.
+ korralik jahutus. Kas korpus lahti võtta või lisavent peale puhuma panna.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|