Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
robinhood
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2011




sõnum 17.01.2011 02:35:11 vasta tsitaadiga

Sirvisin enamvähem threadi läbi ja ei märganud, et kas keegi on siin välja pakkunud lahenduse 10 TV ja 32 audio tsooni jaoks või oskaks seda käigupealt teha või suunata edasi, kust vastavat infot leida. Suure raha eest saaks muidugi võtta Caleidescape või Envive lahenduse, aga ei tahaks üle 4000 euro maksta. Kogu meedia peaks istuma loomulikult kuskil tsentraalses kastis ja live tv jaoks piisav arv tuunereid peaks ka külge saama pookida. Tänud ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 03:01:32 vasta tsitaadiga

Selline asi vajab ikka professionaalset lähenemist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix
Kreisi kasutaja
raix

liitunud: 09.11.2001




sõnum 17.01.2011 10:35:56 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õieti aru, et AC Ryani The Playon!HD Mini 2 on selline pleier, mida varsti oodata? Seal lehel on kiri Coming Soon ja playonhd.com lehel seda veel toodete valikus ei ole.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 11:04:18 vasta tsitaadiga

Eeldaks et märtsis tekib saadavus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robinhood
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2011




sõnum 18.01.2011 07:56:33 vasta tsitaadiga

Seega siin vist pole keegi mitmele ekraanile pilti saatnud. Aga lihtsam küsimus, et mis on pikim kaabli distants meediaserveri ja ekraani vahel, mida olete proovinud ja olete saanud ilma hakkimiseta 1080p läbi lasta? Mis lahendust kasutasite (hdmi,cat5/6,extenderid jms)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 24.01.2011 14:47:36 vasta tsitaadiga

Miks sellest Western Digitali meediapleierist rohkem juttu tehakse? Kas sellel on sama raha eest midagi, mida teistel ei ole?

Päris odava raha eest (kõigest 65 €) saab ka näiteks Sony meediaplayeri: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Audio-videotehnika/118711/
Kas keegi oskab seda ka lähemalt kommenteerida?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 14:59:58 vasta tsitaadiga

wd vast seepärast et see enim levinud.
Eestiski saab tolle kõige kergemalt kätte (loe müügil paljudes kohtades)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 15:07:03 vasta tsitaadiga

Sony on Sony.
Ehk siis erinevate formaatide tugi on väga nutune.
Kuigi toode ise on ilmselt keskmisest kvaliteetsem.

Edit:
See Sony tundus kahtlaselt odav ka, vaatasin lähemalt: Ei toeta ta mitte ühtegi HD videoformaati, muudest eksootilisematest asjadest rääkimata...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 19:00:58 vasta tsitaadiga

Endale jäi hetkel silma üks NetGeari karp üldse...
Väikese "hackiga" saab ka USB ROM`id käima... icon_wink.gif

http://www.netgear.com/products/home/hometheater/media-players/NTV550.aspx

Andmete ja reviewde poolelt tundub päris pädev...
Ainus suur miinus on (paljude silmis) muidugi sisese HDD puudumumine, ehk siis kõik peab tulema välistelt NAS`idelt... icon_rolleyes.gif
(samas minu jaoks pole see probleem)
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.01.2011 21:03:28 vasta tsitaadiga

Ilma igasuguse häkkimiseta teeb Mede8er kõike seda, mis Netgear, samas hinnavahe pole suur. Mede8er saab lähipäevil ka ametliku v.4 tarkvara omale.

Häkkimiseks on PC siiski parim platvorm.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 23:40:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ilma igasuguse häkkimiseta teeb Mede8er kõike seda, mis Netgear, samas hinnavahe pole suur. Mede8er saab lähipäevil ka ametliku v.4 tarkvara omale


Ehk sheerid ka linki, kust meie "elboonia" kodanik seda kaupa osta saaks?

jägaja kirjutas:
Häkkimiseks on PC siiski parim platvorm.

Jah aga kui "häkkimine" seisneb suvalise SD kaardi sisestamisega seadme pessa, mis sisaldab teatud faili?
Arendamise ja kohaldamise poolelt ei vaidle vastu...
Samas hetkel vajaks "lihtsat" ja odavat lahendust.... icon_wink.gif

NetGear nimelt ei suutnud läbida teatut vajalikke BDR "security" teste, seega nad pole certified ja "vaikimisi" on see funktsioon disabled...

Alati võtaks 150-200EUR hinnaklassis "pädevama" aparaadi, kui pakutakse... thumbs_up.gif
HDD polegi oluline, aga CD/DVD draiv võiks küll ideaalis olla...eriti "perfecto" oleks kui saaks 19" seadme kah...ilma end "sandiks" maksmata... icon_lol.gif

Tegelt selle USB ROM`i võimaluse poolest see seade mull silma ka jäi...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 02:21:22 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ehk sheerid ka linki, kust meie "elboonia" kodanik seda kaupa osta saaks?


http://www.eastmedia.ee/et/multimedia_devices/multimedia_players/mede8er_med500x/
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.01.2011 08:33:59 vasta tsitaadiga

Kui sulle on plaadiseade oluline, siis saad siit soodsalt ka sellise seadme Dune HD Smart B1 € 299,00

või Mede8er

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 13:39:03 vasta tsitaadiga

räägi, kas see mede8er by default ka mms (WMA, WMV) striime oskab maha mängida?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 25.01.2011 16:15:48 vasta tsitaadiga

Kas Western Digital Live (võrgutoega versioon) võimaldab ka üle võrgu failide lisamist WD TV küljes olevale USB pulgale?
Ehk siis sisuliselt istun arvuti taga ja lükkan faile mediaplayerisse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 19:17:27 vasta tsitaadiga

USB kettale saab küll tõsta. Arvan, et saab pulgale ka. Ei viitsi proovida momendil icon_cool.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.01.2011 15:27:47 vasta tsitaadiga

Kui keegi peaks omama Asus R1/R3 mudelit ning on "kergelt" pettunud ASUS'e olematu softi uuendamise toe pärast, siis soovitan vaadata seda linki. Tegemist on HD2 moditud firmware'iga, mis töötab vägagi edukalt R1/R3 peal ning annab palju lisavõimalusi + parandab vast tähtsaima 'mkv header compression' vea (hääl on, pilti pole)
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 17:17:31 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
tsitaat:
Võrgundus on hoopis muudes asjades kinni.

Äkki valgustad? Mul kaob pidevalt w2k3 server ära sealt listist. Ainult ruuteri ja wd restart aitab, kusjuures internet toimib koguaeg. Brad'iga alguses nagu toimis ja siis mingi hetk hakkas jälle pihta.


Ise küsin, ise vastan. w2k3 serveril on Network DDE ja Network DDE DSDM service defaultina kinni, mis võiks olla automatic. Nüüd juba üle kuu pole ühtegi probleemi WDTVLive'ga olnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 26.01.2011 20:03:07 vasta tsitaadiga

Mede8er 400-l ei lähe internet/võrk üle kaabli käima. Annab teada, et "DHCP not ready" ja "can´t get any IP" ... läpakas võttis sama kaabli otsas neti taha küll. Midagi teen valesti, aga mida, ei saa aru.
Nett tuleb Starmanilt modemist Buffalo wifi ruuterisse, säält kaabliga Trendneti ruuterisse...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 27.01.2011 14:24:54 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
Mede8er 400-l ei lähe internet/võrk üle kaabli käima. Annab teada, et "DHCP not ready" ja "can´t get any IP" ... läpakas võttis sama kaabli otsas neti taha küll. Midagi teen valesti, aga mida, ei saa aru.
Nett tuleb Starmanilt modemist Buffalo wifi ruuterisse, säält kaabliga Trendneti ruuterisse...

Miks kahte ruuterit on vaja?
Kas käsitsi IP konfimine samuti võrku ei lase?

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 27.01.2011 17:43:27 vasta tsitaadiga

Ostsin täna Western Digital TV Live versiooni eesmärgiga panna see ühte pisikesse poodi meediat ringi ratast jooksutama. Olgugi, et folderitäit meediat saab loopima panna, siis meediat mängides kuvatakse paariks sekundiks video peale "1/1 Audio channel MPEG2" ning seda ei ole kuidagi võimalik eemaldada.

Kas keegi teab playerit, mis oleks samas hinnaklassis ja millega oleks võimalik panna folderitäis faile lõputult loopima, ilma, et mingeid kirju kuvataks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 27.01.2011 19:28:39 vasta tsitaadiga

Liida failid ühtseks tervikuks ja pane siis kordama?
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 01:25:09 vasta tsitaadiga

-Koppel-, tean, et selliseid asju microPC baasil tehakse. XP peal ja ketrad millega ja kuidas tahad. Muide selline PC ei ole suurem kui WD TV Live. Kuigi FullHD on kahtlane...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 01:41:06 vasta tsitaadiga

Spets Digital Signage tooted on selle jaoks. Näiteks:
http://www.popcornhour.com/onlinestore/index.php?pluginoption=catalog&mainItemId=11
Kodukasutuseks mõeldud pleieritel reeglina video alguses kuvataid ikoone või teksti päris ära peita pole võimalik
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2011 09:04:07 vasta tsitaadiga

Kui jätta välja sellisteks avalikes kohtades visuaalteoste jooksutamiseks tehtud platvormid, siis HDI tooted ei kuva mingeid infoaknakesi, kui meedia järjestikku mängima panna.

Kuid spetsiaal lahendused on selleks siiki kohasemad.

link: HDI Dune » HD Presenters » Dune HD Network licence. An extra software module

tsitaat:
Dune HD Network is the most flexible decision for formation general advertising and information field in a SD and HD format.

The Dune HD Network system is designed for automated demonstration of media materials on monitors, television sets, etc. in HD (High Definition) mode. It provides cyclic show of a video materials with the possibility to add scrolling text line and logos which appear after the specified time intervals. It also allows to operate all of processes in system devices remotely.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 29.01.2011 23:49:41 vasta tsitaadiga

Sai ostetud just WD Tv Live, aga ei saakuidagi norm. tööle, ehk keegi on , kellel on kogemus, nõus aidata, kas või mõistliku raha eest..
tel. 5164060
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.01.2011 00:55:16 vasta tsitaadiga

Mida pead silmas norm. tööle saamise all? Mis ei tööta?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 30.01.2011 01:25:33 vasta tsitaadiga

Mõistlik, mitte õlleraha:), kas meediaboxis saab arvutisse kausta, näiteks, kus on filmid- või ainult arvutist laadida välis kettale, mis on mediaboxil küljes..pole selle ala spets, nii et jutt on segane..võoib olla telefoni teel on lihtsam ara seletada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.01.2011 03:08:50 vasta tsitaadiga

Mõlemat saab.

Et arvutist vaadata, loo esmalt network share. (Windows 7 jaoks õpetus)
Everyone ja Full Control

Siis peaks WD TV Live menüüs Videos -> Network Shares alla arvuti nimi ilmuma. thumbs_up.gif

Olenevalt arvuti eelnevalt seadistusest võib veel nokitsemist vaja minna, aga kui õnneks läheb, peaks sellest piisama. Arvutist vaatamine toimib täiesti korralikult, kui kord tööle saab.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 30.01.2011 11:58:35 vasta tsitaadiga

mul on Windows XP, või vahet pole? Hetkel on WD küljes USB 16Gb mälupulk, kui tõmban arvutis sinna filme(HD kvaliteedi pärast oligi kõik see ostetud:)), ei lase üle 4Gb tõmmata - viskab kirja et umbes Ei õnnestu kopeerida vts_01-0. Määratud võrgu nimi rohkem ei ole saadav.(tõlk vene keelest:))
Ühe sõnaga- -küsimusi on..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.01.2011 12:21:12 vasta tsitaadiga

Üle 4GB suurusega faile ei saa pulgale tõmmata, sest su mälupulgal on kasutusel FAT32 failisüsteem.
Lahendus: formaadi NTFS vormingusse.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 30.01.2011 12:30:46 vasta tsitaadiga

seda ma sain juba aru et ei lase üle 4Gb, aga kuidas formaadida..kui proovisin, siis lasi valida FAT32 või exFAT kui ma ei eksi..
(tegin Sharing ara, nüüd peaks midagi WD tegema icon_confused.gif -vaatame kaugele jõuan:))
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 13:36:43 vasta tsitaadiga

Võimalus on ka see HD muuvi poolitada ja esimesele jupile nime lõppu lisada näiteks 01 ja teisele 02. Idee järgi peaks mängima järjest (ma ei tea muidugi kas WD seda teeb või mitte).

exFAT laseb suuremaid panna aga kas to WD-ga töötab jälle jään vastuse võlgu icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 30.01.2011 13:41:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga kuidas formaadida


http://www.online-tech-tips.com/computer-tips/format-usb-ntfs/

Sharingu asemel kasuta UPnP parem.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 14:00:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
exFAT laseb suuremaid panna aga kas to WD-ga töötab jälle jään vastuse võlgu icon_razz.gif


exFAT ei tööta *nix`ilistega, vähemalt mitte hetkel.
Tegu on järjekordse M$ suletud formaadi/standardiga...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 30.01.2011 14:13:52 vasta tsitaadiga

asi toimib: tänud kes vastasid..huvitav, panin RED mängima BDrip, arvutis vene keel on ; Wd ei tule.. icon_confused.gif
ja hakib, millest probleem? Lugesin, et need uundused ei toimi päris nii, nagu on mõeldud(uueduse sai kohe peale tõmmatud algul), või arvuti juhe on 10m, ühes toas tese..
panin sama film DVD9, ka hakib..shitt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 30.01.2011 14:34:12 vasta tsitaadiga

Juhtme pikkus vaevalt loeb. Asi tõenäoliselt selles, et viimased uuendused on üle võrgu vaatamise hakkima pannud. Võimalus on mõne vanema firmware peale tagasi minna, 1.03.49 peaks üsna stabiilne olema.

Uuenduse leiad siit: http://www.userdrivers.com/RAID-HD-Controller/WD-TV-Live-HD-Media-Player-Firmware-Update-1-03-49/

Paki failid lahti ja muuda .ver failis versiooninumber kõrgemaks, kui sul hetkel on. Kõige hilisem uuendus, mis su karbil olla saab, on 1.04.17, seega sellest kõrgem number peaks sobima.

Inglisekeelse õpetuse, kuidas üle USB uuendada, leiad siit: http://www.wdc.com/wdproducts/updates/?family=wdfwdtv_live

See peaks hakkimiseprobleemid ära kaotama. Kui juba kord töötab, siis ära enam uuendusi torgi - need paistavad rohkem probleeme tekitavat, kui lahendavad, ja kui eesmärgiks arvutist filme vaadata, siis midagi uut nad nagunii endaga kaasa ei too.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 30.01.2011 21:32:50 vasta tsitaadiga

Tänud Traf, toimib, kuigi ei sanud või ei osanud muuta ver. faili, aga mingi valemiga sain sisse inst. selle 1.03.49 ja nüüd 1.04.17 tahab vägisi sisse tungida icon_biggrin.gif ,
BDrip (21Gb)natuke hakkis algul aga mitte nii kohutavalt kui uue versiga,(aga vene keel on ikka kadunud) vaatab mis edasi saab, menüü on muidugi ka veits muutnud aga pole hullu..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 30.01.2011 22:05:06 vasta tsitaadiga

Pets45, Filmi vaatamise ajal saad OPTION alt keeli valida (nup puldil).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 31.01.2011 00:42:53 vasta tsitaadiga

Huvitav..selle, vanal ver. küll ei leidnud option-si all.aga vaatasin DVD9 selle RED-i ara- jama aga huvitav kogu film tuli lühikeste, 17-18 min, lõikudega, pidin iga kord uue lõiku käivitama.või jalle mingi funkt. jäi kahe silma vahele..agakatsetame edasi
Tänud.
PS..peale vana versi peale panemist selgus et ei saa Video settingus HDMI dee-color mode muuta 12 bitti peale..enne, uue versuga sai, aga tahaks - plazma lubab..kas on raviv?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 31.01.2011 01:17:25 vasta tsitaadiga

Mehed, need probleemid vajaks eraldi teemat. Siin läheb kaunis läbuks ära sedasi! Moderaatorid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 01:31:39 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Sharingu asemel kasuta UPnP parem.

Enamusel Realteki põhistel pleieritel on UPnP bugine, samuti ei toeta UPnP/DLNA serverid tihti eksootilisemaid formaate.
Mugavam on UPnP/DLNA tihti küll
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets45
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011




sõnum 31.01.2011 20:26:49 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Mehed, need probleemid vajaks eraldi teemat. Siin läheb kaunis läbuks ära sedasi! Moderaatorid?

nõus:)asi on üsna populaarne ja abi jagamine on tere tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 21:24:51 vasta tsitaadiga

Mida muidu antud: Link produktist arvatakse siin?
Reviewd ei arvanud suurt midagi halba... icon_rolleyes.gif
Plaatide jaoks jätan ikkagi oma vana "ustava" Kenwod DVD-mängija alles, sai lõpuks otsustatud... icon_razz.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.02.2011 13:23:25 vasta tsitaadiga

HDI lasi täna välja järjekordse uuenduse (HDI Firmware Update (110127_2105_beta), mille leiab allkirjas olevalt lingilt.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nexxxus
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 11:06:22 vasta tsitaadiga

Tere

Ei leidnud siit teemast ülevaadet WD TV Live Hub seadme kohta ning kuna eile selline seade koju ilmus, siis teeks väikese ülevaate.

1TB kettaga mudeli saab Eestis poodidest umbes 183 eur kätte (hind väga soodne, arvestades et kõvaketas kohe sees). Karbis sees on pult, patareid puldile, toiteplokk, seade ise ja ülipisike (loe : kasutu) juhend. HDMI on versioon 1.4 (peaks toetama 3D videot ja 12bit värvisügavust) ning võrguühendus on 1GBit (peaks võimaldama kiiremat võrguliiklust).
Karbis HDMI ja LAN kaablit ei ole. Seade ise näeb soliidne välja, minu hinnangul puudub "hiina" välimus.

Esmasel käivitamisel tuvastas koheselt HDMI kaudu 1080p60 resolutsiooni, käivitub väga kiirelt (võrreldes Popcorn Hour A-110 seadmega).
Mugavamaks kasutamiseks (nt. Youtube videode otsimiseks märksõnade kirjutamine) ühendasin kohe külge ka Logitech juhtmeta klaviatuuri, töötas koheselt.

GUI ehk ekraanigraafika on täisresolutsioonis (HD 1920x1080), pilt on väga selge-terav ja minu hinnangul ilus, menüüde animatsioonid on kiired.
Võrguühenduse leidis kohe ise ülesse, LAN kaabel läks otse Elioni Thomson 784 ruuterisse.
Peale esmast käivitamist soovis kohe teha tarkvara uuenduse. Üllatuslikult ei suutnud seade uuendada ennast kohe kõige uuemale versioonile, vaid uuendas kõigepealt järgmisele versioonile ja siis järgmisele (kokku pidin kaks korda tarkvarauuendust tegema, vahepeal kaks versiooni välja tulnud).

Youtube töötab, YoutubeHD ei tööta.
Kõiki maailmas levinud failiformaate ei ole jõudnud testida - kui kellelgi on mingit kindlat soovi mida testida, palun andke link failile.

Üllatuseks avastasin, et kasutajaliideses puudub võimalus sisestada Samba/Windows masina nime või IP aadressi, et pööruda selle masina väljajagatud ketta poole. Mul on Samba server väljaspool minu sisevõrku ja sinna ligi ei saa kuidagi. Näitab ainult võrgukettaid, mida ta ise suudab leida.

Kui kellelgi on spetsiifilisi küsimusi, siis palun küsige, proovin vastata.

P.S. Firmware on Linux'i baasil, WD kodulehel on olemas peaaegu täiuslik pakett arendamiseks vajalike tarkvarajuppidega, vaatan seda natukene ja proovin puudustele lahendused leida.

P.P.S Uus firmware lisas uue võimaluse : tuvastatakse video resolutsioon ja framerate ning vastavalt sellele muudetakse HDMI väljundi resolutsiooni ja framerate - internetis on palju kiidusõnu sellele omadusele, kuna võimaldab ilma täiendava "matemaatikata" otse pilti teleka ekraanile näidata (loe: peaks olema parem pilt). Hea lisavõimalus nendele, kelle televiisor toetab otse 1080p24.

Nexxxus
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medikas
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 15:08:53 vasta tsitaadiga

Nexxxus, kuidas kõvaketta sahinaga lood on, kui näiteks film pausi peale panna kas kostab?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nexxxus
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 16:02:33 vasta tsitaadiga

Tere

Medikas : seadmel on põhja all pisikene ventilaator, seadmes sees on WD Blue seeria 2.5" ketas. Spetsiaalselt müra tuvastamisega tegelenud ei ole, minu esmamuljel Philipsi DVD mängija "seek" on märksa mürarikkam.

Nexxxus
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 11.02.2011 11:36:48 vasta tsitaadiga

Kas teate odavat meediaplayerit, mis võimaldaks folderitäit meediat ringiratast esitada? WD TV Live hangus peale paari päeva.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2011 12:16:07 vasta tsitaadiga

-Koppel-, mõttes hangus?
Arvestades asja hinda, siis komponendid seal sees pole kindlasti mõeldud 24h järjest pidevalt töötama.
Äkki tasuks talle mingil rahulikumalt hetkel iga 24h järel korraks reset/alglaadimine teha, võimalike mälulekete tagajärgede likvideerimiseks.
+ korralik jahutus. Kas korpus lahti võtta või lisavent peale puhuma panna.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.