Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 16:37:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Siis sul veab.. Ma olen lisaks pesuvee maitsele korduvalt ka metalli maitset tundnud icon_biggrin.gif


Sa hammustad õlle kõrvale sakummiks purgi peale või? icon_lol.gif
Ei krt, Saku õlle on jah solgiks muutunud viimase paari aastaga... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.01.2011 13:13:54 vasta tsitaadiga

Pulsi Jõululegend ei ole maitsev. Mingisugust ingverijuurt või lagritsat võinuks lisada.
Männikäbidest võinuks kasvõi mingisugust ekstrakti noolida. Praegune lahendus jääb kuhugi originaali-sarviku tasemele kahjuks.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 15:08:40 vasta tsitaadiga

Tšehhi Budweiser endiselt hea kraam. Isegi Pirita Selveris oli müügil. thumbs_up.gif
Miskine allahindlus oli ka vist(hinna järgi poleks arvanud, aga silt oli kollane icon_lol.gif ), 1 eur+pant.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 19.01.2011 20:54:25 vasta tsitaadiga

Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2011 20:57:22 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?
ei müüda seda enam eestis oma aastajagu
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.01.2011 21:05:39 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?

Kas tahad rinda karvaseks saada?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 19.01.2011 21:10:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Mucrop3 kirjutas:
Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?
ei müüda seda enam eestis oma aastajagu


Sellest on küll kahju.
Peaks vist Tartu Lõuna Keskuse Rimis ära käima, seal nagu oli vist sarnase purgiga õlle aga kas just sama asi. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2011 21:11:16 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Mucrop3 kirjutas:
Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?

Kas tahad rinda karvaseks saada?
mulle see õlu meeldis, aga ära koristati raisk
buldogi pubist sain viimase tallinnas, mille parim enne oli juba 2 kuud möödas icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 19.01.2011 21:16:32 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Mucrop3 kirjutas:
Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?

Kas tahad rinda karvaseks saada?


Vot testisin seda neeldumis spektrit mida mingid asjapulgad vaevusid mõõtma, aga miks just seda õllet vaevuti mõõtma. icon_biggrin.gif
Vaja ära maitsta.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2011 21:25:19 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
pacho kirjutas:
Mucrop3 kirjutas:
Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?

Kas tahad rinda karvaseks saada?


Vot testisin seda neeldumis spektrit mida mingid asjapulgad vaevusid mõõtma, aga miks just seda õllet vaevuti mõõtma. icon_biggrin.gif
Vaja ära maitsta.

Spoiler Spoiler Spoiler
sama maitsega, mis guinness draught, kuid vähem vesine ja pisut kangem
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 19.01.2011 21:36:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sama maitsega, mis guinness draught, kuid vähem vesine ja pisut kangem


Guinness draught oli liialt suitsuse maitsega minu jaoks, muidu mitte vesise õlle vastu pole mul midagi. icon_biggrin.gif
Alati pole suitsune aga mõni suutäis on küll väga suitsuse maitsega, nagu poleks segatud või mingid setted. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2011 21:53:47 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
libe kirjutas:
sama maitsega, mis guinness draught, kuid vähem vesine ja pisut kangem


Guinness draught oli liialt suitsuse maitsega minu jaoks, muidu mitte vesise õlle vastu pole mul midagi. icon_biggrin.gif
Alati pole suitsune aga mõni suutäis on küll väga suitsuse maitsega, nagu poleks segatud või mingid setted. icon_rolleyes.gif
nu beamishi maitseelamus on väga sarnane ainult et siis pisut suitsusem ja pisut mõrkjam
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 20.01.2011 17:10:58 vasta tsitaadiga

Ei ole Rimi 's Beamish Stout 'i
Aga purk on nii tuttav, kuskil olen seda hiljuti näinud.

Võtsin suvalisi marke täna testimiseks:

* Belhaver McCallum's Stout (šotimaa) testitud ja midagi erilist ei ole aga halb ka mitte.
* Old Speckled Hen (Inglise)
* Duvel Belgian Golden Ale
* Thüringer Premium Bier (Saksa)
* Bavaria Premium Bier (Holland)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.01.2011 18:34:32 vasta tsitaadiga

see old specklen hen oli minu jaoks ikka täielikult võigas icon_neutral.gif
mccallum stout meenutab maitsvat õlut, aga liigne veemaitse rikkus ära
ülejäänusid pole joonud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 20.01.2011 19:02:12 vasta tsitaadiga

Duvel Belgian Golden Ale on päris hea maitsega, praegu vaatan, et 8,5% ka teine

Sellises 330 ml purgis
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.01.2011 20:04:32 vasta tsitaadiga

duvelid on kõik vist väga head thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 20.01.2011 21:53:14 vasta tsitaadiga

Polegi rohkem Duvele proovinud aga kui näen proovin ära.

Bavaria Premium Bier (Holland)

icon_eek.gif Kõike maitsevabam õlu üldse, mingit maitset ei tunne, isegi hapusust ei ole,
nagu siidine vesi + tilluke tilk midagi peale. 5% vol.

Sellises purgis:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 22:45:14 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Polegi rohkem Duvele proovinud aga kui näen proovin ära.

Bavaria Premium Bier (Holland)

icon_eek.gif Kõike maitsevabam õlu üldse, mingit maitset ei tunne, isegi hapusust ei ole,
nagu siidine vesi + tilluke tilk midagi peale. 5% vol.

Sellises purgis:

Spoiler Spoiler Spoiler


Lõpuks siis leitud...
Vesi mis pähe hakkab icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 21.01.2011 18:18:28 vasta tsitaadiga

Old Speckled Hen, tavapärane hapu jook,
icon_lol.gif vähemalt parem kui see Bavaria Premium Bier (Holland) ehk vesi mist vist pähe lööb.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 20:12:32 vasta tsitaadiga

Mu arust on see Bavaria igati mõnus karastusjook thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.01.2011 21:05:08 vasta tsitaadiga

Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler Spoiler Spoiler


Eile sai proovitud Velkopopovicky Dark Kozeli 3.8% versiooni. Kõlbab küll. Peaaegu samahea kui Wiru Palmse Eripruul.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2011 21:07:25 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler Spoiler Spoiler
kohalikke nisuõllesid on olnud vaid eelmise generatsiooni saku valge icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.01.2011 21:20:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Elof kirjutas:
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler Spoiler Spoiler
kohalikke nisuõllesid on olnud vaid eelmise generatsiooni saku valge icon_biggrin.gif

Jäin just isegi meenutama, et millistest kuradima kohalikest nisuõlledest saab üldse juttu olla icon_biggrin.gif
Hmm, Baltika 8 (Venemaa) vast ainukene mida varem nisuõlledest proovitud. Tõmmu Hiid igal juhul täna prooviks.


viimati muutis Elof 21.01.2011 21:21:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2011 21:20:37 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
libe kirjutas:
Elof kirjutas:
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler Spoiler Spoiler
kohalikke nisuõllesid on olnud vaid eelmise generatsiooni saku valge icon_biggrin.gif

Jäin just isegi meenutama, et millistest kohalikest kuradima nisuõlledest saab ülde juttu olla icon_biggrin.gif
Hmm, Baltika 8 (Venemaa) vast ainukene mida varem nisuõlledest proovitud. Tõmmu Hiid igal juhul täna prooviks.
baltikal on jah nisukas olemas, aga kohalikust võib ainult burešin rääkida
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.01.2011 21:57:23 vasta tsitaadiga

Mul pool märkmiku eesti ôllede kohta märkmeid ja midagi märkimisväärset pole kirjutada. Tase on ikka väga madal.
Nüüd lähavad iskliku kollektsiooni lemmikud. Hetkel Brew Dog'i 5 A.M. Saint
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:03:25 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Mul pool märkmiku eesti ôllede kohta märkmeid ja midagi märkimisväärset pole kirjutada. Tase on ikka väga madal.
Nüüd lähavad iskliku kollektsiooni lemmikud. Hetkel Brew Dog'i 5 A.M. Saint


Huvi pärast kysin, mitu erinevat õllet sa juba joonud oled

500?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.01.2011 22:33:04 vasta tsitaadiga

Kuna ma ei ole elukutseline ega pea süstematiseeritud arvestust, siis ma ei oska küsimusele vastata. Viimati Eestis olles proovisin ~40 erinevat õllet ja siidrit. Mõned neist ka varem proovitud. Arv võib sadades olla küll.

A. Le Coq Special oli kõige halvem proovituist. Mitte mingit maitset. Bravo ööklubi õllevalik on üsna kasin icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 23:05:04 vasta tsitaadiga

kuna saku punane ja klassik ei kõlvanud kassisaba allagi, siis müüakse need odavalt Selveris maha. Pudel oli 0.65 vms. kanti....
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 23:07:37 vasta tsitaadiga

Käisin Rimis Rimi pizzat ja Saku Klassikut otsimas. Pizza oli läbi müüdud, võtsin Saarioineni singipizzad ja õlleks Le Kuke Premmi (taas), oli soodushinnaga. Maitseelamus nagu ikka, joodav. Rohkem funktsioon kui elamus.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.01.2011 23:54:24 vasta tsitaadiga

Chimay Punane, et Baltika viiese mälestust kustutada. Belgia dubbelid on ikka head joodavad õlled. Westmalle järgmisena. Või siis Boston
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 22.01.2011 01:03:20 vasta tsitaadiga

Sai see nädal Virbumist tellitud kastike trappist õllesid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis sisaldas endas täpsemalt 4x5 isendit:
Spoiler Spoiler Spoiler

Reede puhul proovisin kõiki nelja. Parima mulje jättis (esimest korda maitsesin)Rochefort 10, olles oma 11,3% kanguse juures super maitse- ja lõhnabuketiga. Teiseks pakuksin vana hea Westmalle (9%), Westmallega pea samal tasemel olevaks loeksin Achelit (jõin esimest korda, 8%), mõnevõrra ootamatult ei pakkunud nii head maitset Chimay Blue (9%), millest Belgias elades olin vaimustuses, ehk ka põhjus selles, et sai proovitud viimasena icon_razz1.gif ,peab värskena üle maitsema. 4 pisikest pudelit küll, aga sumisema panevad korralikult icon_smile.gif . Kokkuvõttes võib öelda aga, et ikkagi ülihead Belgia õlled.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.01.2011 20:28:56 vasta tsitaadiga

georgots, kas seal oli valmis komplekt?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2011 21:18:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

A. Le Coq Special oli kõige halvem proovituist.

aegadel, mil ka õlut jõin, on ka meeles, et see oli ikka väga mõttetu asjandus icon_smile.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 21:27:28 vasta tsitaadiga

Miks siis enam ei joo?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2011 21:50:18 vasta tsitaadiga

Ei viitsi, teed ja mahlad asendavad asja. Homme saabki 9s kuu täis.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 21:53:39 vasta tsitaadiga

Ega teest ega mahlast sama maitset kätte saa. icon_razz.gif
Ja sauna kõrvale ei kujutaks ettegi millegi muu kui õlle joomist.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2011 21:54:52 vasta tsitaadiga

Leivakali.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 22.01.2011 23:15:27 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
georgots, kas seal oli valmis komplekt?


Ei olnud, ise panin kokku! Kuigi vist kingituste all on ka miskine valmiskomplekt trappiste!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 00:09:34 vasta tsitaadiga

tasapisi hakkan kristallfiltriga harjuma icon_confused.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 23.01.2011 00:59:10 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ei viitsi, teed ja mahlad asendavad asja. Homme saabki 9s kuu täis.

Et siis peenikest peret oodata?

_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 01:41:31 vasta tsitaadiga

kas peale peretegemist on ka vaja karske olla icon_eek.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 12:14:18 vasta tsitaadiga

hommikust õlle gurud

kas keegi oskab mingit head koduõlle retsepti soovitada?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 13:51:45 vasta tsitaadiga

Loe purgi pealt icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.01.2011 14:02:37 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
hommikust õlle gurud

kas keegi oskab mingit head koduõlle retsepti soovitada?


Viska maitseks veel pähkleid mandleid mett kaneeli õuna aprikoosi rosinaid.

Põhiline on eksperimenteerimine ja õige tasakaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 14:09:48 vasta tsitaadiga

Lõpuks tuleb ankrusse ka 1-2l viintsi juurde kallata, siis saab õige kraami icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 14:17:39 vasta tsitaadiga

vanakese suveniiri pudel tulevat põhja panna, pidi hea maitse andma
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.01.2011 19:26:34 vasta tsitaadiga

haarasin stockmannist ka mõned belglased ja ühe briti
oleks pidanud riiuli alumisest otsast pihta hakkama, oleks ainult paremat kraami jõudnud võtta icon_biggrin.gif



Westmalle Trappist Tripel
Trappistes Rochefort 10
Bacchus Kriekenbier
Tripel Karmeliet
St. Bernardus Abt 12
Meantime Chocolate

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.01.2011 19:41:48 vasta tsitaadiga

Peab vist Tartust stockmanni minema, suu jookseb vett praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.01.2011 20:44:24 vasta tsitaadiga

Teema on ametlikult muutunud õllepornoks. Aasta poolteist tagasi oli kok siin ja orikas seal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 25.01.2011 20:45:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
haarasin stockmannist ka mõned belglased ja ühe briti
oleks pidanud riiuli alumisest otsast pihta hakkama, oleks ainult paremat kraami jõudnud võtta icon_biggrin.gif



Westmalle Trappist Tripel
Trappistes Rochefort 10
Bacchus Kriekenbier
Tripel Karmeliet
St. Bernardus Abt 12
Meantime Chocolate



Hea valik!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.