|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus? |
| Ei kuluta sentigi!!!! |
|
46% |
[ 69 ] |
| <10€ |
|
28% |
[ 43 ] |
| <30€ |
|
17% |
[ 26 ] |
| <70€ |
|
4% |
[ 7 ] |
| >70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata! |
|
1% |
[ 2 ] |
| >200€ tavalisele suurtootjate õllele |
|
2% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 150 |
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.01.2011 16:37:50
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Siis sul veab.. Ma olen lisaks pesuvee maitsele korduvalt ka metalli maitset tundnud  |
Sa hammustad õlle kõrvale sakummiks purgi peale või?
Ei krt, Saku õlle on jah solgiks muutunud viimase paari aastaga...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
18.01.2011 13:13:54
|
|
|
Pulsi Jõululegend ei ole maitsev. Mingisugust ingverijuurt või lagritsat võinuks lisada.
Männikäbidest võinuks kasvõi mingisugust ekstrakti noolida. Praegune lahendus jääb kuhugi originaali-sarviku tasemele kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
19.01.2011 15:08:40
|
|
|
Tšehhi Budweiser endiselt hea kraam. Isegi Pirita Selveris oli müügil.
Miskine allahindlus oli ka vist(hinna järgi poleks arvanud, aga silt oli kollane ), 1 eur+pant.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
19.01.2011 20:54:25
|
|
|
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.01.2011 20:57:22
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i? |
ei müüda seda enam eestis oma aastajagu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
19.01.2011 21:05:39
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i? |
Kas tahad rinda karvaseks saada?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
19.01.2011 21:10:17
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Mucrop3 kirjutas: |
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i? |
ei müüda seda enam eestis oma aastajagu |
Sellest on küll kahju.
Peaks vist Tartu Lõuna Keskuse Rimis ära käima, seal nagu oli vist sarnase purgiga õlle aga kas just sama asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.01.2011 21:11:16
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| Mucrop3 kirjutas: |
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i? |
Kas tahad rinda karvaseks saada? |
mulle see õlu meeldis, aga ära koristati raisk
buldogi pubist sain viimase tallinnas, mille parim enne oli juba 2 kuud möödas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
19.01.2011 21:16:32
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| Mucrop3 kirjutas: |
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i? |
Kas tahad rinda karvaseks saada? |
Vot testisin seda neeldumis spektrit mida mingid asjapulgad vaevusid mõõtma, aga miks just seda õllet vaevuti mõõtma.
Vaja ära maitsta.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.01.2011 21:25:19
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| pacho kirjutas: |
| Mucrop3 kirjutas: |
| Keegi on ehk näinud, kas Eestis on müügil Beamish Stout'i? |
Kas tahad rinda karvaseks saada? |
Vot testisin seda neeldumis spektrit mida mingid asjapulgad vaevusid mõõtma, aga miks just seda õllet vaevuti mõõtma.
Vaja ära maitsta.
Spoiler 
|
sama maitsega, mis guinness draught, kuid vähem vesine ja pisut kangem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
19.01.2011 21:36:01
|
|
|
| libe kirjutas: |
| sama maitsega, mis guinness draught, kuid vähem vesine ja pisut kangem |
Guinness draught oli liialt suitsuse maitsega minu jaoks, muidu mitte vesise õlle vastu pole mul midagi.
Alati pole suitsune aga mõni suutäis on küll väga suitsuse maitsega, nagu poleks segatud või mingid setted.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.01.2011 21:53:47
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| sama maitsega, mis guinness draught, kuid vähem vesine ja pisut kangem |
Guinness draught oli liialt suitsuse maitsega minu jaoks, muidu mitte vesise õlle vastu pole mul midagi.
Alati pole suitsune aga mõni suutäis on küll väga suitsuse maitsega, nagu poleks segatud või mingid setted.  |
nu beamishi maitseelamus on väga sarnane ainult et siis pisut suitsusem ja pisut mõrkjam
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
20.01.2011 17:10:58
|
|
|
Ei ole Rimi 's Beamish Stout 'i
Aga purk on nii tuttav, kuskil olen seda hiljuti näinud.
Võtsin suvalisi marke täna testimiseks:
* Belhaver McCallum's Stout (šotimaa) testitud ja midagi erilist ei ole aga halb ka mitte.
* Old Speckled Hen (Inglise)
* Duvel Belgian Golden Ale
* Thüringer Premium Bier (Saksa)
* Bavaria Premium Bier (Holland)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.01.2011 18:34:32
|
|
|
see old specklen hen oli minu jaoks ikka täielikult võigas
mccallum stout meenutab maitsvat õlut, aga liigne veemaitse rikkus ära
ülejäänusid pole joonud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
20.01.2011 19:02:12
|
|
|
Duvel Belgian Golden Ale on päris hea maitsega, praegu vaatan, et 8,5% ka teine
Sellises 330 ml purgis
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.01.2011 20:04:32
|
|
|
duvelid on kõik vist väga head
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
20.01.2011 21:53:14
|
|
|
Polegi rohkem Duvele proovinud aga kui näen proovin ära.
Bavaria Premium Bier (Holland)
Kõike maitsevabam õlu üldse, mingit maitset ei tunne, isegi hapusust ei ole,
nagu siidine vesi + tilluke tilk midagi peale. 5% vol.
Sellises purgis:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.01.2011 22:45:14
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
Polegi rohkem Duvele proovinud aga kui näen proovin ära.
Bavaria Premium Bier (Holland)
Kõike maitsevabam õlu üldse, mingit maitset ei tunne, isegi hapusust ei ole,
nagu siidine vesi + tilluke tilk midagi peale. 5% vol.
Sellises purgis:
Spoiler 
|
Lõpuks siis leitud...
Vesi mis pähe hakkab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
21.01.2011 18:18:28
|
|
|
Old Speckled Hen, tavapärane hapu jook,
vähemalt parem kui see Bavaria Premium Bier (Holland) ehk vesi mist vist pähe lööb.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.01.2011 20:12:32
|
|
|
Mu arust on see Bavaria igati mõnus karastusjook
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
21.01.2011 21:05:08
|
|
|
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler 
Eile sai proovitud Velkopopovicky Dark Kozeli 3.8% versiooni. Kõlbab küll. Peaaegu samahea kui Wiru Palmse Eripruul.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2011 21:07:25
|
|
|
| Elof kirjutas: |
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler 
|
kohalikke nisuõllesid on olnud vaid eelmise generatsiooni saku valge
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
21.01.2011 21:20:18
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Elof kirjutas: |
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler 
|
kohalikke nisuõllesid on olnud vaid eelmise generatsiooni saku valge  |
Jäin just isegi meenutama, et millistest kuradima kohalikest nisuõlledest saab üldse juttu olla
Hmm, Baltika 8 (Venemaa) vast ainukene mida varem nisuõlledest proovitud. Tõmmu Hiid igal juhul täna prooviks.
viimati muutis Elof 21.01.2011 21:21:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2011 21:20:37
|
|
|
| Elof kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Elof kirjutas: |
Üleeile sai Saku Valget proovitud. No nisuõlledest üks paremaid. Hallituselõhna asemel peaaegu odraõlle lõhn. Nii palju kui kohalikke nisuõllesid maitsnud, ainuke nisuõlu mis kõlbab juua.
Ja etem kui Pulsi Jõululegend, Saku Originaal või Sarvik.
Spoiler 
|
kohalikke nisuõllesid on olnud vaid eelmise generatsiooni saku valge  |
Jäin just isegi meenutama, et millistest kohalikest kuradima nisuõlledest saab ülde juttu olla
Hmm, Baltika 8 (Venemaa) vast ainukene mida varem nisuõlledest proovitud. Tõmmu Hiid igal juhul täna prooviks. |
baltikal on jah nisukas olemas, aga kohalikust võib ainult burešin rääkida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
21.01.2011 21:57:23
|
|
|
Mul pool märkmiku eesti ôllede kohta märkmeid ja midagi märkimisväärset pole kirjutada. Tase on ikka väga madal.
Nüüd lähavad iskliku kollektsiooni lemmikud. Hetkel Brew Dog'i 5 A.M. Saint
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2011 22:03:25
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Mul pool märkmiku eesti ôllede kohta märkmeid ja midagi märkimisväärset pole kirjutada. Tase on ikka väga madal.
Nüüd lähavad iskliku kollektsiooni lemmikud. Hetkel Brew Dog'i 5 A.M. Saint |
Huvi pärast kysin, mitu erinevat õllet sa juba joonud oled
500?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
21.01.2011 22:33:04
|
|
|
Kuna ma ei ole elukutseline ega pea süstematiseeritud arvestust, siis ma ei oska küsimusele vastata. Viimati Eestis olles proovisin ~40 erinevat õllet ja siidrit. Mõned neist ka varem proovitud. Arv võib sadades olla küll.
A. Le Coq Special oli kõige halvem proovituist. Mitte mingit maitset. Bravo ööklubi õllevalik on üsna kasin
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.01.2011 23:05:04
|
|
|
kuna saku punane ja klassik ei kõlvanud kassisaba allagi, siis müüakse need odavalt Selveris maha. Pudel oli 0.65 vms. kanti....
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
21.01.2011 23:07:37
|
|
|
Käisin Rimis Rimi pizzat ja Saku Klassikut otsimas. Pizza oli läbi müüdud, võtsin Saarioineni singipizzad ja õlleks Le Kuke Premmi (taas), oli soodushinnaga. Maitseelamus nagu ikka, joodav. Rohkem funktsioon kui elamus.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
21.01.2011 23:54:24
|
|
|
| Chimay Punane, et Baltika viiese mälestust kustutada. Belgia dubbelid on ikka head joodavad õlled. Westmalle järgmisena. Või siis Boston
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
22.01.2011 01:03:20
|
|
|
Sai see nädal Virbumist tellitud kastike trappist õllesid:
Spoiler 
Mis sisaldas endas täpsemalt 4x5 isendit:
Spoiler 
Reede puhul proovisin kõiki nelja. Parima mulje jättis (esimest korda maitsesin)Rochefort 10, olles oma 11,3% kanguse juures super maitse- ja lõhnabuketiga. Teiseks pakuksin vana hea Westmalle (9%), Westmallega pea samal tasemel olevaks loeksin Achelit (jõin esimest korda, 8%), mõnevõrra ootamatult ei pakkunud nii head maitset Chimay Blue (9%), millest Belgias elades olin vaimustuses, ehk ka põhjus selles, et sai proovitud viimasena ,peab värskena üle maitsema. 4 pisikest pudelit küll, aga sumisema panevad korralikult . Kokkuvõttes võib öelda aga, et ikkagi ülihead Belgia õlled.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
22.01.2011 20:28:56
|
|
|
| georgots, kas seal oli valmis komplekt?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.01.2011 21:18:22
|
|
|
| tsitaat: |
A. Le Coq Special oli kõige halvem proovituist.
|
aegadel, mil ka õlut jõin, on ka meeles, et see oli ikka väga mõttetu asjandus .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
22.01.2011 21:27:28
|
|
|
| Miks siis enam ei joo?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.01.2011 21:50:18
|
|
|
| Ei viitsi, teed ja mahlad asendavad asja. Homme saabki 9s kuu täis.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
22.01.2011 21:53:39
|
|
|
Ega teest ega mahlast sama maitset kätte saa.
Ja sauna kõrvale ei kujutaks ettegi millegi muu kui õlle joomist.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.01.2011 21:54:52
|
|
|
| Leivakali.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
22.01.2011 23:15:27
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| georgots, kas seal oli valmis komplekt? |
Ei olnud, ise panin kokku! Kuigi vist kingituste all on ka miskine valmiskomplekt trappiste!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
23.01.2011 00:09:34
|
|
|
tasapisi hakkan kristallfiltriga harjuma
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
23.01.2011 00:59:10
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ei viitsi, teed ja mahlad asendavad asja. Homme saabki 9s kuu täis. |
Et siis peenikest peret oodata?
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
23.01.2011 01:41:31
|
|
|
kas peale peretegemist on ka vaja karske olla
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
23.01.2011 12:14:18
|
|
|
hommikust õlle gurud
kas keegi oskab mingit head koduõlle retsepti soovitada?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.01.2011 13:51:45
|
|
|
Loe purgi pealt
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.01.2011 14:02:37
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
hommikust õlle gurud
kas keegi oskab mingit head koduõlle retsepti soovitada? |
Viska maitseks veel pähkleid mandleid mett kaneeli õuna aprikoosi rosinaid.
Põhiline on eksperimenteerimine ja õige tasakaal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.01.2011 14:09:48
|
|
|
Lõpuks tuleb ankrusse ka 1-2l viintsi juurde kallata, siis saab õige kraami
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
23.01.2011 14:17:39
|
|
|
vanakese suveniiri pudel tulevat põhja panna, pidi hea maitse andma
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.01.2011 19:41:48
|
|
|
| Peab vist Tartust stockmanni minema, suu jookseb vett praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.01.2011 20:44:24
|
|
|
| Teema on ametlikult muutunud õllepornoks. Aasta poolteist tagasi oli kok siin ja orikas seal.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
25.01.2011 20:45:52
|
|
|
Hea valik!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|