Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2011 13:30:23 vasta tsitaadiga

Itaalias sadas taevast surnud turteltuvisid

Something fishy here eusa_think.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 14:03:58 vasta tsitaadiga

Midagi on selle ilma ja asjaga piixus küll.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 14:13:26 vasta tsitaadiga

Kas ajavad ikka veel aastavahetuse ilutulestiku kaela?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 19:47:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Itaalias sadas taevast surnud turteltuvisid

Something fishy here eusa_think.gif


Siin ka pikemalt juttu sellest.

Mystery of mass animal death epidemic deepens after 8,000 turtle doves fall dead in Italy with strange blue stain on their beaks
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1344913/Animal-death-mystery-Two-MILLION-dead-fish-wash-Maryland-bay.html#ixzz1ALoOvN00



Järgnev pilt pole kuidagi teemaga seotud, aga lihtsalt väga efektne näeb välja. Kanadas Victoria jõkke sattunud kemikaal muutis jõe roheliseks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 12:56:08 vasta tsitaadiga

POle vast päris see teema, aga kes veel etv-d ei vaata siis kiirelt vaatama! Kui ei jõua, siis kordus ka vist olemas.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 20:10:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
This all can't be a coincidence


tsitaat:
"Deborah Palfrey (DC Madam): No I'm not planning to commit suicide," Palfrey told The Alex Jones Show on her last appearance, "I'm planning on going into court and defending myself vigorously and exposing the government," she said.

On May 1, 2008, Deborah Palfrey (DC Madam) was found hanging in a storage shed outside her mother's mobile home in Tarpon Springs, Florida. Officials determined her death to be a suicide


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 09.01.2011 20:36:50 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
tsitaat:
"Deborah Palfrey (DC Madam): No I'm not planning to commit suicide," Palfrey told The Alex Jones Show on her last appearance, "I'm planning on going into court and defending myself vigorously and exposing the government," she said.
Hmn, miks ta peaks ütlema midagi sellist (allajoonitud tekst)? Oli suitsidaalne? Või allegooria? Kummagi puhul ei saaks mingit kahtlusevarjundit ette heita. Kus AJ originaalsaade on? jnejne
Videot vaatasin kuni grammatikaveani.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 20:44:51 vasta tsitaadiga

Alex Jones on lasknud selle tunnistuse otse eetris välja öelda No I'm not planning to commit suicide vist enamikul tähtsatel külalistel. See on nagu mingit sorti kindlustus selleks puhuks, et olla kindel et kui keegi neist nö ametlike kinnituste järgi teeb enesetapu, siis on teada et valitsuse käsi mängus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 20:56:30 vasta tsitaadiga

MatchMaker, just thumbs_up.gif
guest1902, ega see esimene kord ei ole kui keegi väljaspoolt valitsust saab jälile valedest ning kinnimätsimisest kubisevale eliitkriminaalidele, kui on plaanis paljastada valesid siis tahestahtmatta tuleb arvestada et plaanitakse isik lihtsalt vaigistada/mõrvata et vältida oluliste faktide päevavalgele tulekut ning hiljem väita et sooritas enesetappu, grammatikavigade tõttu sa ei jõudnudki selle kohani, vaata alates 6:18

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 09.01.2011 21:14:49 vasta tsitaadiga

Kui AJ nõuab seda lauset igalt külaliselt, siis see ei tähenda, et endalt elu võtmine välistatud oleks icon_rolleyes.gif
Nii palju, kui ma wikist lugesin... Dilemma vangi minna või endalt elu võtta. Irooniaga win-win situatsioon, et AJ publikut veenda valitsuse osaluses tema surmas (kuigi vaevalt, et ta seda nende eetris öeldud sõnade pärast tegi).

edit: vaatasin selle koha ka ära. Võis väga vabalt nö amokki joosta ja suvalisi lubadusi pilduda.
edit2: ja eriti tore "punkte ühendada" ja *bang* järeldus panna "They murdered her"...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 21:26:33 vasta tsitaadiga

In early 2007, Palfrey reacted to the suicide by hanging of Brandy Britton, one of her former escort service employees, by saying, "I guess I'm made of something that Brandy Britton wasn't made of"

tsitaat:
Trial Nearing, Alleged Call Girl Found Dead

Former University of Maryland assistant professor Brandy Britton was also allegedly a prostitute. She was arrested and charged with prostitution in 2006, but committed suicide before being tried in a court of law. D.C. Madam Deborah Jeane Palfrey claimed she employed Britton within her prostitution racket.

kokkusattumus?

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 09.01.2011 21:31:24 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
kokkusattumus?
Jah.
Wikist
tsitaat:
Journalist Dan Moldea, who was working with Palfrey on a book, recalled that in a 2007 conversation, Palfrey told him, "I am not going back to prison. I will commit suicide first." He said her previous prison experience had traumatized her and she felt she couldn't do it again.
Miks sellisest infost mööda vaadatakse...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 21:40:24 vasta tsitaadiga

massimeedia spinn, kinniplekkituna on võimalik öelda mida kästud ja seda reeglina pärast mõrva
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 09.01.2011 21:44:40 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
massimeedia spinn, kinniplekkituna on võimalik öelda mida kästud ja seda reeglina pärast mõrva
Täielik bullshit.
Nüüd on järsku kinniplekitud kõik. Anna minna.
Kahtlane ei tundu see, kui naine teeb suvalisi vihjeid suitsiidi suunas (need sõnavõtud, mida siia postitanud oled)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 00:28:40 vasta tsitaadiga

Viimases Ancient Aliens osas tõlgiti binaarkood, mis väidetavalt pidi olema järgmine:
tsitaat:
EXPLORATION [of] HUMANITY

52" 09' 42.532 N
13" 13' 12.69 W

CONTI [NUOUS]

FOR PLANETARY ADVAN [CE]

Kõnealune osa siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Google Earth näitab nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas võibolla olid koordinaadid mõeldud hoopis teises suunas vaatamiseks... taeva poole.


edit:
Samas common sense ütleb, et see kõik on üks suur BS.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 01:04:54 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

edit:
Samas common sense ütleb, et see kõik on üks suur BS.


Lugu ise on vägagi usutav ja dokumenteeritud põhjalikult ja täpselt. Küll aga tekitab kahtlusi selle binaarkoodi välja ilmumine 30 aastat peale sündmust ennast. Kindlasti tasub läbi lugeda see thread: http://www.abovetopsecret.com/forum/thread645073/pg1
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 23:34:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

edit:
Samas common sense ütleb, et see kõik on üks suur BS.


Lugu ise on vägagi usutav ja dokumenteeritud põhjalikult ja täpselt. Küll aga tekitab kahtlusi selle binaarkoodi välja ilmumine 30 aastat peale sündmust ennast. Kindlasti tasub läbi lugeda see thread: http://www.abovetopsecret.com/forum/thread645073/pg1

See teema on mul juba läbi loetud. Samuti need:
http://uforesearchnetwork.proboards.com/index.cgi?board=anouncements&action=display&thread=1593
http://rendlesham-incident.co.uk/forum/viewtopic.php?f=33&t=897


Link


edit:
See eelnevalt lingitud American Dream animafilm läks maksma 350-tuhat dollarit.


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2011 21:42:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Aga paganama hästi teevad siis neid - tähelepanu Maia kalendritele on garanteeritud thumbs_up.gif
marulihtne on mayade kalendrijärgi lollusi teha - kohe ärevikud märkavad, et aaa lõpp tuleb
Tanel kirjutas:
Renka kirjutas:
heledamaks läks sellpärast, et päike hakkas tõusma

Just - aga keerukad viljaringid olid praktiliselt hetkeliselt tekkinud.
Võta nüüd siis kinni, mismoodi öösel saavad inimesed pimedas selliseid asju teha nii kiiresti.

Üks variant veel, et see video on võlts ja kogu värk ülespuhutud mull.
sa räägid nüüd videost või inimeste jutust?
mitte et seal vahet oleks - see kui dok on nimetuses, siis katsu sa hetke tehnoloogia puhul tuvastada eriefekte tegelikkusest


esialgu on vaja tõendada võimalikkus tulevikku ennustada, mitte pimesi uskuda
seni, kuni tõendeid ennustamise võimalikkuse kohta ei ole, on tegu juhuslikkusega ning juhuslikkus on piiramatute muutujatega keskkond - seega enne usun lotovõitu, kui konstruktiivset ja organiseeritud tulnukate poolset tegutsemist planeedil maa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:31:10 vasta tsitaadiga

Keegi kustutab väidetavalt teatud saateid DVR-idest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:51:58 vasta tsitaadiga


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 16.01.2011 18:02:21 vasta tsitaadiga

sakslased rääkisid 77ndal nwo-st juba icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 16:16:51 vasta tsitaadiga

Michael Schratt: US Government black budget projects
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 05:51:06 vasta tsitaadiga

Hawaii guv can't find Obama birth certificate
Suggests controversy could hurt president's re-election chances

http://www.wnd.com/?pageId=252833#ixzz1BRhYbU8V
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2011 21:34:49 vasta tsitaadiga

http://www.aclu.org/blog/national-security/congress-drops-ball-upgrading-patriot-protections

Patriot act saab upgrade

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 21:47:46 vasta tsitaadiga

Arvestades kui korrupeerunud riigiga tegu, siis vaevalt, et see praktikas midagi reaalselt muudab. Teatud institutsioonid toimivad seal nagunii väljaspool seadusandlust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 17:33:41 vasta tsitaadiga

5h 53m 27s,-6 10' 58

Sisestage see Google Earth'i (Explore>Sky) ja vaadake ka antud videot:


Link


OK, järjekordne lollitamine, jama jne. Aga miks see asukoht ikkagi varjatud on? Google polegi täiuslik ja kõikvõimas?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 17:49:03 vasta tsitaadiga

Issand jumal - meil on päris oma Nibitutard? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 17:58:41 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et vastus peitub selles kommentaaris:
tsitaat:
agreed. thats what happens when the owner of google is a member of he builderburg group.. shady ass world powers trying to hide shit! bu why the "government doesnt lie to people!" bahahah fuck me running..

Krt küll, kas see video autor midagi statiivist pole kuulnud või pole tal sõpru, kes kaamerat hoiaksid?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 18:15:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Issand jumal - meil on päris oma Nibitutard? icon_rolleyes.gif


Jälle oma sildistamistega kekutamas? Seekord retard, aga kuhu idioot jäi? Ja paluks mitte üldistada. Antud YT video postitaja ja selle edastaja vahel on siiski suur erinevus.

Betamax kirjutas:
Ma arvan, et vastus peitub selles kommentaaris:
tsitaat:
agreed. thats what happens when the owner of google is a member of he builderburg group.. shady ass world powers trying to hide shit! bu why the "government doesnt lie to people!" bahahah <b>piix</b> me running..

Krt küll, kas see video autor midagi statiivist pole kuulnud või pole tal sõpru, kes kaamerat hoiaksid?


Mida sa nüüd öelda tahad? Et ka Bilderberg grupp on väljamõeldis? Nalja kui palju!
Ja milleks üldse kommentaare lugeda, kui see YT ise oma lollide videotega nii mõttetu ja BS on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 18:28:10 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:

Jälle oma sildistamistega kekutamas? Seekord retard, aga kuhu idioot jäi? Ja paluks mitte üldistada. Antud YT video postitaja ja selle edastaja vahel on siiski suur erinevus.


Ma soovitaks hankida mõistuse. See peaks välistama sellise pasa tõsimeelse linkimise järgmistel kordadel. Sildista that, tard.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 18:38:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dstar kirjutas:

Jälle oma sildistamistega kekutamas? Seekord retard, aga kuhu idioot jäi? Ja paluks mitte üldistada. Antud YT video postitaja ja selle edastaja vahel on siiski suur erinevus.


Ma soovitaks hankida mõistuse. See peaks välistama sellise pasa tõsimeelse linkimise järgmistel kordadel. Sildista that, tard.


Naljatilk. Miks arvad, et seda tõsiselt võtan? Püha müristus, teema on ju paranormaalne ja vandenõud! Kõik, mis siia postitatakse ongi ju puhas jama, geenius.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 18:39:43 vasta tsitaadiga

Nagu ennist juba ütlesin - tard.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 19:27:24 vasta tsitaadiga

Kasuta ikka korrektset inglise keelt. Ei julge? Kuigi, vahet pole - kes teisele nime annab, see...

Lõbustan teid veel natuke:


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.01.2011 19:52:35 vasta tsitaadiga

Ikka pagana naljakas on vaadata noid täielike võhikute tehtud videoid. Leiavad kusagilt mingi suvalise udukogu pildi ning kohe väitma et see on just täpselt see, mis parasjagu vaja on icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 20:16:32 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ma arvan, et vastus peitub selles kommentaaris:
tsitaat:
agreed. thats what happens when the owner of google is a member of he builderburg group.. shady ass world powers trying to hide shit! bu why the "government doesnt lie to people!" bahahah <b>piix</b> me running..

Krt küll, kas see video autor midagi statiivist pole kuulnud või pole tal sõpru, kes kaamerat hoiaksid?


Mida sa nüüd öelda tahad? Et ka Bilderberg grupp on väljamõeldis? Nalja kui palju!
Ja milleks üldse kommentaare lugeda, kui see YT ise oma lollide videotega nii mõttetu ja BS on?

Kes sind hammustas? See on sama video kommentaaridest võetud. Eriline hellik icon_rolleyes.gif

Samamoodi nagu autori enda kommentaar sama video alt:
tsitaat:
Nibiru is the bright red planet in the middle. The other 4 are his Moons. The Sumerians called it Nibiru or Planet X, because it looks like an X. If Nibiru is TRUE, then the Reptilians who came to Earth from Nibiru are also TRUE!

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 20:41:25 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kasuta ikka korrektset inglise keelt. Ei julge?


Nii palju võiks meie villased Neod ikka teada, et termin "tard" tähendab netislängis tegelast, kes on kusagil foorumiavaustes oma postitamisega täieliku idioodi mulje jätnud. Tuletame sõnast "tard" klassikalised hitid "Nibitutard", "Apollotard" jne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 20:43:21 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kasuta ikka korrektset inglise keelt. Ei julge? Kuigi, vahet pole - kes teisele nime annab, see...

Lõbustan teid veel natuke:

Spoiler Spoiler Spoiler

Joe Rogan on üldse üks väga mitmekülgne ja huvitav tegelane. Enamus ainult tema teisi külgi ei tea ja teavad teda ainult MMA kommentaatorina.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:03:01 vasta tsitaadiga

Põlisameeriklaste nägemus toimuvast.
Russell Means: Welcome To The Reservation

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:04:00 vasta tsitaadiga

Tänapäeva sõjad ei olegi mõeldud võitmiseks, neile kes sõjast hiigelkasumeid teenivad on tähtis vaid see et sõda oleks püsiv - ilma kaudselt kindla eesmärgita, iseasi mida meedia abil inimestele ette söödetakse
Sõjalise tööstuse kompleks on sissekasvanud püsiv tööstusharu majanduses mis paraku vajab provotseeritud ettekäänet kutsuda esile uusi relvastatud konflikte üle maailma


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:10:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
dstar kirjutas:
Kasuta ikka korrektset inglise keelt. Ei julge? Kuigi, vahet pole - kes teisele nime annab, see...

Lõbustan teid veel natuke:

Spoiler Spoiler Spoiler

Joe Rogan on üldse üks väga mitmekülgne ja huvitav tegelane. Enamus ainult tema teisi külgi ei tea ja teavad teda ainult MMA kommentaatorina.


Tema US stream podcasti jälgin juba pikka aega. Mehel jutt jookseb ja teemad on samuti seinast seina - ca. 2 tunni jooksul totaalne infouputus. Suur dokfilmide sõltlane samuti... 2009 aasta detsembris alustas ja nüüdseks juba 73 osa selja taga.

http://blog.joerogan.net/#

Scart kirjutas:
dstar kirjutas:
Kasuta ikka korrektset inglise keelt. Ei julge?


Nii palju võiks meie villased Neod ikka teada, et termin "tard" tähendab netislängis tegelast, kes on kusagil foorumiavaustes oma postitamisega täieliku idioodi mulje jätnud. Tuletame sõnast "tard" klassikalised hitid "Nibitutard", "Apollotard" jne.


Tänan valgustamast. Ära pane pahaks, aga lapsiku netislängi kasutamise või omaksvõtmise asemel eelistan siiski endaks jääda. Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:12:53 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Tänapäeva sõjad ei olegi mõeldud võitmiseks, neile kes sõjast hiigelkasumeid teenivad on tähtis vaid see et sõda oleks püsiv - ilma kaudselt kindla eesmärgita, iseasi mida meedia abil inimestele ette söödetakse
Sõjalise tööstuse kompleks on sissekasvanud püsiv tööstusharu majanduses mis paraku vajab provotseeritud ettekäänet kutsuda esile uusi relvastatud konflikte üle maailma

Spoiler Spoiler Spoiler

David Swansonil tuli hiljuti raamat välja.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis SKG 20.01.2011 21:17:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:14:27 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.


Miks sa arvad, et see mulle mingit rahuolu pakub? Rohkem ikka on see kurbus, mida tekitab minus sellise mõttetuse lugemine/vaatamine, mida siia postitatakse kirglikult.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:20:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dstar kirjutas:
Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.


Miks sa arvad, et see mulle mingit rahuolu pakub? Rohkem ikka on see kurbus, mida tekitab minus sellise mõttetuse lugemine/vaatamine, mida siia postitatakse kirglikult.


Jätke Scarttardi liigne toitmine, läheb veel lõhki.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:28:34 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Jätke Scarttardi liigne toitmine, läheb veel lõhki.


Sa meile sellest ei peaks rääkima, kuidas rahvaesindaja läbikukkunud atendaat oli tegelikult kurjade Illuminaatide avapauguks Obama tagasivalimisel? Veel võiks muidugi tuua fantastilisi mobiilikaameraga filmitud lõike Nibirust, mis hõljub päikese kõrval taevas kõigile näha ja keegi seda ei näe peale kaameramehe ofkoors. Koerad tasuks ka igaks juhuks ennetavalt maha lüüa ja ära süüa, kes teab millal Nancy ja Zetalased muidug veel selle käsu annavad. Sest nagu kõik teavad - Nibirut näeb ainult koeraliha söönud inimene. Zetalased ütlesid nii ja nii ongi!

hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:29:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dstar kirjutas:
Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.


Miks sa arvad, et see mulle mingit rahuolu pakub? Rohkem ikka on see kurbus, mida tekitab minus sellise mõttetuse lugemine/vaatamine, mida siia postitatakse kirglikult.


Aga selleks see teema ju ongi, või kuidas? Kõik see vandenõu ja müsteeriumite jama, mõttetu pahn... Aga näe, ikka pistetakse oma nina ukse vahelt sisse. Milleks?
Ja miks sina jälle arvad, et ma kõike nagu arutu lammas automaatselt usun ja surmtõsiselt võtan?
Kes sa üldse oled, et arvad ennast olevat nii tähtis, et kõik mis just SULLE ei meeldi, peab kaduma? Mõni on siin endast ikka eriti heal arvamusel, ma vaatan...
Oma kurbuse vastu on aga üks väga lihtne retsept - ära loe, kui see nõnda palju piina valmistab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:34:13 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Aga selleks see teema ju ongi, või kuidas?


Ah et siis maailma müsteeriumid ja vandenõud ja muu selline on tegelikult koomiline vahepala? Ma soovitaks sul soojalt pea aanusest eemaldada ja roose nuusutada - meie maailm on täis müsteeriume ja reaalselt eksisteerinud/eksisteerivaid vandenõusid, mida on väga huvitav uurida ja arutada. See, et sina sellest aru ei kipu saavat, on sinu probleem aga ära tee seda meie probleemiks. Aitäh.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.01.2011 21:39:42 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Aga selleks see teema ju ongi, või kuidas? Kõik see vandenõu ja müsteeriumite jama, mõttetu pahn... Aga näe, ikka pistetakse oma nina ukse vahelt sisse. Milleks?
Point on lihtsalt selles, et võiks nagu osata vahet teha sulaselgel jamal ning "korralikul" teoorial
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:41:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dstar kirjutas:
Aga selleks see teema ju ongi, või kuidas?


Ah et siis maailma müsteeriumid ja vandenõud ja muu selline on tegelikult koomiline vahepala? Ma soovitaks sul soojalt pea aanusest eemaldada ja roose nuusutada - meie maailm on täis müsteeriume ja reaalselt eksisteerinud/eksisteerivaid vandenõusid, mida on väga huvitav uurida ja arutada. See, et sina sellest aru ei kipu saavat, on sinu probleem aga ära tee seda meie probleemiks. Aitäh.


Uskumatu. Pean vist tõesti hakkama siin oma teksti ainult jutumärkidesse panema... Oleks palju lihtsam. Sa ei saa ikka üldse asjale pihta. Nüüd olen ka mina kurb. icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:41:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
meie maailm on täis müsteeriume ja reaalselt eksisteerinud/eksisteerivaid vandenõusid, mida on väga huvitav uurida ja arutada. See, et sina sellest aru ei kipu saavat, on sinu probleem aga ära tee seda meie probleemiks. Aitäh.


Ehk siis loosi läheb ainult see mis on Scartardi poolt ametlikult aktsepteeritud, või Ho Hotardi, või kelle iganese sarnase krantsi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:45:11 vasta tsitaadiga

SKG, thumbs_up.gif

WW2 Provokatsioonile analoogseid meetodeid on sihilikult esile kutsutud läbi aegade eesmärgiga mitte näidata end agressorina
tsitaat:
the Pearl Harbor attachks were meant to happen, and the united states had all informations about attack but they wanted it to happen so that they enter WW2..America wanted Japan to make the first move so that they dont look bad. President Roosevelt did all what was in his power anger the Japanese, he halted trade, froze Japanese assets, and aided the Brittish who were enemies of Japan..Roosevelt wanted to enter the war but he did not want to make the first move. 3 days before the attacks Roosevelt was warned by Austrialian intellgence about Japanese task forces moving towards Pear Harbor but Roosevelt ignored it..So as was hoped the Japanese attacked pearl Harbor killing 2400 soldiers, before Pear Harbor 83% of the American public didn't wana have anything to do with war, after Pear Harbor 1 million man voluntered to go to war..But why all that? nothing is more profitable to bankers than war and Roosevelt whose family had been bankers since the 18th century and his uncle was in the federal reserved board wanted to enter the war more than any1 else

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.