POle vast päris see teema, aga kes veel etv-d ei vaata siis kiirelt vaatama! Kui ei jõua, siis kordus ka vist olemas. _________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
"Deborah Palfrey (DC Madam): No I'm not planning to commit suicide," Palfrey told The Alex Jones Show on her last appearance, "I'm planning on going into court and defending myself vigorously and exposing the government," she said.
On May 1, 2008, Deborah Palfrey (DC Madam) was found hanging in a storage shed outside her mother's mobile home in Tarpon Springs, Florida. Officials determined her death to be a suicide
"Deborah Palfrey (DC Madam): No I'm not planning to commit suicide," Palfrey told The Alex Jones Show on her last appearance, "I'm planning on going into court and defending myself vigorously and exposing the government," she said.
Hmn, miks ta peaks ütlema midagi sellist (allajoonitud tekst)? Oli suitsidaalne? Või allegooria? Kummagi puhul ei saaks mingit kahtlusevarjundit ette heita. Kus AJ originaalsaade on? jnejne
Videot vaatasin kuni grammatikaveani.
Alex Jones on lasknud selle tunnistuse otse eetris välja öelda No I'm not planning to commit suicide vist enamikul tähtsatel külalistel. See on nagu mingit sorti kindlustus selleks puhuks, et olla kindel et kui keegi neist nö ametlike kinnituste järgi teeb enesetapu, siis on teada et valitsuse käsi mängus.
MatchMaker, just guest1902, ega see esimene kord ei ole kui keegi väljaspoolt valitsust saab jälile valedest ning kinnimätsimisest kubisevale eliitkriminaalidele, kui on plaanis paljastada valesid siis tahestahtmatta tuleb arvestada et plaanitakse isik lihtsalt vaigistada/mõrvata et vältida oluliste faktide päevavalgele tulekut ning hiljem väita et sooritas enesetappu, grammatikavigade tõttu sa ei jõudnudki selle kohani, vaata alates 6:18 _________________ "Mõtle kriitiliselt"
Kui AJ nõuab seda lauset igalt külaliselt, siis see ei tähenda, et endalt elu võtmine välistatud oleks
Nii palju, kui ma wikist lugesin... Dilemma vangi minna või endalt elu võtta. Irooniaga win-win situatsioon, et AJ publikut veenda valitsuse osaluses tema surmas (kuigi vaevalt, et ta seda nende eetris öeldud sõnade pärast tegi).
edit: vaatasin selle koha ka ära. Võis väga vabalt nö amokki joosta ja suvalisi lubadusi pilduda.
edit2: ja eriti tore "punkte ühendada" ja *bang* järeldus panna "They murdered her"...
In early 2007, Palfrey reacted to the suicide by hanging of Brandy Britton, one of her former escort service employees, by saying, "I guess I'm made of something that Brandy Britton wasn't made of"
tsitaat:
Trial Nearing, Alleged Call Girl Found Dead
Former University of Maryland assistant professor Brandy Britton was also allegedly a prostitute. She was arrested and charged with prostitution in 2006, but committed suicide before being tried in a court of law. D.C. Madam Deborah Jeane Palfrey claimed she employed Britton within her prostitution racket.
Journalist Dan Moldea, who was working with Palfrey on a book, recalled that in a 2007 conversation, Palfrey told him, "I am not going back to prison. I will commit suicide first." He said her previous prison experience had traumatized her and she felt she couldn't do it again.
massimeedia spinn, kinniplekkituna on võimalik öelda mida kästud ja seda reeglina pärast mõrva
Täielik bullshit.
Nüüd on järsku kinniplekitud kõik. Anna minna.
Kahtlane ei tundu see, kui naine teeb suvalisi vihjeid suitsiidi suunas (need sõnavõtud, mida siia postitanud oled)?
edit:
Samas common sense ütleb, et see kõik on üks suur BS.
Lugu ise on vägagi usutav ja dokumenteeritud põhjalikult ja täpselt. Küll aga tekitab kahtlusi selle binaarkoodi välja ilmumine 30 aastat peale sündmust ennast. Kindlasti tasub läbi lugeda see thread: http://www.abovetopsecret.com/forum/thread645073/pg1
edit:
Samas common sense ütleb, et see kõik on üks suur BS.
Lugu ise on vägagi usutav ja dokumenteeritud põhjalikult ja täpselt. Küll aga tekitab kahtlusi selle binaarkoodi välja ilmumine 30 aastat peale sündmust ennast. Kindlasti tasub läbi lugeda see thread: http://www.abovetopsecret.com/forum/thread645073/pg1
Aga paganama hästi teevad siis neid - tähelepanu Maia kalendritele on garanteeritud
marulihtne on mayade kalendrijärgi lollusi teha - kohe ärevikud märkavad, et aaa lõpp tuleb
Tanel kirjutas:
Renka kirjutas:
heledamaks läks sellpärast, et päike hakkas tõusma
Just - aga keerukad viljaringid olid praktiliselt hetkeliselt tekkinud.
Võta nüüd siis kinni, mismoodi öösel saavad inimesed pimedas selliseid asju teha nii kiiresti.
Üks variant veel, et see video on võlts ja kogu värk ülespuhutud mull.
sa räägid nüüd videost või inimeste jutust?
mitte et seal vahet oleks - see kui dok on nimetuses, siis katsu sa hetke tehnoloogia puhul tuvastada eriefekte tegelikkusest
esialgu on vaja tõendada võimalikkus tulevikku ennustada, mitte pimesi uskuda
seni, kuni tõendeid ennustamise võimalikkuse kohta ei ole, on tegu juhuslikkusega ning juhuslikkus on piiramatute muutujatega keskkond - seega enne usun lotovõitu, kui konstruktiivset ja organiseeritud tulnukate poolset tegutsemist planeedil maa _________________ ☠
Patriot act saab upgrade _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Arvestades kui korrupeerunud riigiga tegu, siis vaevalt, et see praktikas midagi reaalselt muudab. Teatud institutsioonid toimivad seal nagunii väljaspool seadusandlust.
agreed. thats what happens when the owner of google is a member of he builderburg group.. shady ass world powers trying to hide shit! bu why the "government doesnt lie to people!" bahahah fuck me running..
Jälle oma sildistamistega kekutamas? Seekord retard, aga kuhu idioot jäi? Ja paluks mitte üldistada. Antud YT video postitaja ja selle edastaja vahel on siiski suur erinevus.
Betamax kirjutas:
Ma arvan, et vastus peitub selles kommentaaris:
tsitaat:
agreed. thats what happens when the owner of google is a member of he builderburg group.. shady ass world powers trying to hide shit! bu why the "government doesnt lie to people!" bahahah <b>piix</b> me running..
Krt küll, kas see video autor midagi statiivist pole kuulnud või pole tal sõpru, kes kaamerat hoiaksid?
Mida sa nüüd öelda tahad? Et ka Bilderberg grupp on väljamõeldis? Nalja kui palju!
Ja milleks üldse kommentaare lugeda, kui see YT ise oma lollide videotega nii mõttetu ja BS on?
Jälle oma sildistamistega kekutamas? Seekord retard, aga kuhu idioot jäi? Ja paluks mitte üldistada. Antud YT video postitaja ja selle edastaja vahel on siiski suur erinevus.
Ma soovitaks hankida mõistuse. See peaks välistama sellise pasa tõsimeelse linkimise järgmistel kordadel. Sildista that, tard.
Jälle oma sildistamistega kekutamas? Seekord retard, aga kuhu idioot jäi? Ja paluks mitte üldistada. Antud YT video postitaja ja selle edastaja vahel on siiski suur erinevus.
Ma soovitaks hankida mõistuse. See peaks välistama sellise pasa tõsimeelse linkimise järgmistel kordadel. Sildista that, tard.
Naljatilk. Miks arvad, et seda tõsiselt võtan? Püha müristus, teema on ju paranormaalne ja vandenõud! Kõik, mis siia postitatakse ongi ju puhas jama, geenius.
Ikka pagana naljakas on vaadata noid täielike võhikute tehtud videoid. Leiavad kusagilt mingi suvalise udukogu pildi ning kohe väitma et see on just täpselt see, mis parasjagu vaja on _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
agreed. thats what happens when the owner of google is a member of he builderburg group.. shady ass world powers trying to hide shit! bu why the "government doesnt lie to people!" bahahah <b>piix</b> me running..
Krt küll, kas see video autor midagi statiivist pole kuulnud või pole tal sõpru, kes kaamerat hoiaksid?
Mida sa nüüd öelda tahad? Et ka Bilderberg grupp on väljamõeldis? Nalja kui palju!
Ja milleks üldse kommentaare lugeda, kui see YT ise oma lollide videotega nii mõttetu ja BS on?
Kes sind hammustas? See on sama video kommentaaridest võetud. Eriline hellik
Samamoodi nagu autori enda kommentaar sama video alt:
tsitaat:
Nibiru is the bright red planet in the middle. The other 4 are his Moons. The Sumerians called it Nibiru or Planet X, because it looks like an X. If Nibiru is TRUE, then the Reptilians who came to Earth from Nibiru are also TRUE!
Nii palju võiks meie villased Neod ikka teada, et termin "tard" tähendab netislängis tegelast, kes on kusagil foorumiavaustes oma postitamisega täieliku idioodi mulje jätnud. Tuletame sõnast "tard" klassikalised hitid "Nibitutard", "Apollotard" jne.
Tänapäeva sõjad ei olegi mõeldud võitmiseks, neile kes sõjast hiigelkasumeid teenivad on tähtis vaid see et sõda oleks püsiv - ilma kaudselt kindla eesmärgita, iseasi mida meedia abil inimestele ette söödetakse
Sõjalise tööstuse kompleks on sissekasvanud püsiv tööstusharu majanduses mis paraku vajab provotseeritud ettekäänet kutsuda esile uusi relvastatud konflikte üle maailma
Joe Rogan on üldse üks väga mitmekülgne ja huvitav tegelane. Enamus ainult tema teisi külgi ei tea ja teavad teda ainult MMA kommentaatorina.
Tema US stream podcasti jälgin juba pikka aega. Mehel jutt jookseb ja teemad on samuti seinast seina - ca. 2 tunni jooksul totaalne infouputus. Suur dokfilmide sõltlane samuti... 2009 aasta detsembris alustas ja nüüdseks juba 73 osa selja taga.
Nii palju võiks meie villased Neod ikka teada, et termin "tard" tähendab netislängis tegelast, kes on kusagil foorumiavaustes oma postitamisega täieliku idioodi mulje jätnud. Tuletame sõnast "tard" klassikalised hitid "Nibitutard", "Apollotard" jne.
Tänan valgustamast. Ära pane pahaks, aga lapsiku netislängi kasutamise või omaksvõtmise asemel eelistan siiski endaks jääda. Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.
Tänapäeva sõjad ei olegi mõeldud võitmiseks, neile kes sõjast hiigelkasumeid teenivad on tähtis vaid see et sõda oleks püsiv - ilma kaudselt kindla eesmärgita, iseasi mida meedia abil inimestele ette söödetakse
Sõjalise tööstuse kompleks on sissekasvanud püsiv tööstusharu majanduses mis paraku vajab provotseeritud ettekäänet kutsuda esile uusi relvastatud konflikte üle maailma
Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.
Miks sa arvad, et see mulle mingit rahuolu pakub? Rohkem ikka on see kurbus, mida tekitab minus sellise mõttetuse lugemine/vaatamine, mida siia postitatakse kirglikult.
Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.
Miks sa arvad, et see mulle mingit rahuolu pakub? Rohkem ikka on see kurbus, mida tekitab minus sellise mõttetuse lugemine/vaatamine, mida siia postitatakse kirglikult.
Jätke Scarttardi liigne toitmine, läheb veel lõhki.
Jätke Scarttardi liigne toitmine, läheb veel lõhki.
Sa meile sellest ei peaks rääkima, kuidas rahvaesindaja läbikukkunud atendaat oli tegelikult kurjade Illuminaatide avapauguks Obama tagasivalimisel? Veel võiks muidugi tuua fantastilisi mobiilikaameraga filmitud lõike Nibirust, mis hõljub päikese kõrval taevas kõigile näha ja keegi seda ei näe peale kaameramehe ofkoors. Koerad tasuks ka igaks juhuks ennetavalt maha lüüa ja ära süüa, kes teab millal Nancy ja Zetalased muidug veel selle käsu annavad. Sest nagu kõik teavad - Nibirut näeb ainult koeraliha söönud inimene. Zetalased ütlesid nii ja nii ongi!
Ja erinevalt sinust ei paku mulle teisi idiootideks tembeldamine vähimatki rahuldust.
Miks sa arvad, et see mulle mingit rahuolu pakub? Rohkem ikka on see kurbus, mida tekitab minus sellise mõttetuse lugemine/vaatamine, mida siia postitatakse kirglikult.
Aga selleks see teema ju ongi, või kuidas? Kõik see vandenõu ja müsteeriumite jama, mõttetu pahn... Aga näe, ikka pistetakse oma nina ukse vahelt sisse. Milleks?
Ja miks sina jälle arvad, et ma kõike nagu arutu lammas automaatselt usun ja surmtõsiselt võtan?
Kes sa üldse oled, et arvad ennast olevat nii tähtis, et kõik mis just SULLE ei meeldi, peab kaduma? Mõni on siin endast ikka eriti heal arvamusel, ma vaatan...
Oma kurbuse vastu on aga üks väga lihtne retsept - ära loe, kui see nõnda palju piina valmistab.
Ah et siis maailma müsteeriumid ja vandenõud ja muu selline on tegelikult koomiline vahepala? Ma soovitaks sul soojalt pea aanusest eemaldada ja roose nuusutada - meie maailm on täis müsteeriume ja reaalselt eksisteerinud/eksisteerivaid vandenõusid, mida on väga huvitav uurida ja arutada. See, et sina sellest aru ei kipu saavat, on sinu probleem aga ära tee seda meie probleemiks. Aitäh.
Aga selleks see teema ju ongi, või kuidas? Kõik see vandenõu ja müsteeriumite jama, mõttetu pahn... Aga näe, ikka pistetakse oma nina ukse vahelt sisse. Milleks?
Point on lihtsalt selles, et võiks nagu osata vahet teha sulaselgel jamal ning "korralikul" teoorial _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Ah et siis maailma müsteeriumid ja vandenõud ja muu selline on tegelikult koomiline vahepala? Ma soovitaks sul soojalt pea aanusest eemaldada ja roose nuusutada - meie maailm on täis müsteeriume ja reaalselt eksisteerinud/eksisteerivaid vandenõusid, mida on väga huvitav uurida ja arutada. See, et sina sellest aru ei kipu saavat, on sinu probleem aga ära tee seda meie probleemiks. Aitäh.
Uskumatu. Pean vist tõesti hakkama siin oma teksti ainult jutumärkidesse panema... Oleks palju lihtsam. Sa ei saa ikka üldse asjale pihta. Nüüd olen ka mina kurb.
meie maailm on täis müsteeriume ja reaalselt eksisteerinud/eksisteerivaid vandenõusid, mida on väga huvitav uurida ja arutada. See, et sina sellest aru ei kipu saavat, on sinu probleem aga ära tee seda meie probleemiks. Aitäh.
Ehk siis loosi läheb ainult see mis on Scartardi poolt ametlikult aktsepteeritud, või Ho Hotardi, või kelle iganese sarnase krantsi.
WW2 Provokatsioonile analoogseid meetodeid on sihilikult esile kutsutud läbi aegade eesmärgiga mitte näidata end agressorina
tsitaat:
the Pearl Harbor attachks were meant to happen, and the united states had all informations about attack but they wanted it to happen so that they enter WW2..America wanted Japan to make the first move so that they dont look bad. President Roosevelt did all what was in his power anger the Japanese, he halted trade, froze Japanese assets, and aided the Brittish who were enemies of Japan..Roosevelt wanted to enter the war but he did not want to make the first move. 3 days before the attacks Roosevelt was warned by Austrialian intellgence about Japanese task forces moving towards Pear Harbor but Roosevelt ignored it..So as was hoped the Japanese attacked pearl Harbor killing 2400 soldiers, before Pear Harbor 83% of the American public didn't wana have anything to do with war, after Pear Harbor 1 million man voluntered to go to war..But why all that? nothing is more profitable to bankers than war and Roosevelt whose family had been bankers since the 18th century and his uncle was in the federal reserved board wanted to enter the war more than any1 else
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.