|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
11.10.2010 17:00:28
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
Eeh,
Sa virtuaal krediitkaarti ei saa Unetis teha? Minuteada peaks seda saama kõik teha. |
| Éxxon kirjutas: |
| SEB ei taha mulle U-kaarti anda |
Ma ei tea miks.
Kahtlustan, et asi peitub selles, et ma 17 ja seega alaealine...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.10.2010 17:09:56
|
|
|
| Nii tõesti on, krediitkaarti alla 18 välja ei anta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
11.10.2010 18:35:26
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
12.10.2010 09:56:17
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
| Naaga kirjutas: |
Eeh,
Sa virtuaal krediitkaarti ei saa Unetis teha? Minuteada peaks seda saama kõik teha. |
| Éxxon kirjutas: |
| SEB ei taha mulle U-kaarti anda |
Ma ei tea miks.
Kahtlustan, et asi peitub selles, et ma 17 ja seega alaealine... |
Tee siis kellegagi tiil, kanna raha talle üle ta ostab sulle game time cardi ära. Ära otseselt iski raha eest osta, ei ole vaja ccp jamama hakata kui keegi kuskilt järsku käratab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
20.10.2010 12:47:47
|
|
|
Eile tegime hotdropi ühtedele vanadele, nad cynosid Nyx-i sisse ja lootsid et saavad jagu siis, haha lul, ei saanud. Link: http://cow.hosti.fi/kb/?a=kill_related&kll_id=185730 Falconid hoidsid kõiki jammis ja oligi korras suht, oleks olnud supercappide backup oleks nyxi ka alla saanud
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.11.2010 12:12:49
|
|
|
| CCP andis kõigile jälle viis tasuta päeva. Kontrollige oma kirjakaste!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
27.11.2010 13:22:02
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| CCP andis kõigile jälle viis tasuta päeva. Kontrollige oma kirjakaste! |
Kas antud pakkumine mitte 21'esel ei lõppenud?
Meilist:
"Offer expires November 21st, 2010"
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.11.2010 13:25:20
|
|
|
Nüüd tuli uus
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.11.2010 11:00:56
|
|
|
Miks ma kirja saanud pole CCP-lt .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
30.11.2010 13:11:35
|
|
|
| Ma kahtlen et kõigile antakse, vb neile kes rohkem kui 6 kuud eemal olnud evest.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
01.12.2010 22:32:29
|
|
|
| mhmh vaevalt, mul 2008 viimane kord sisse logitud pole ma ühtegi kirja saanud. uudiskirja linnuke ka nagu olemas.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
30.12.2010 16:27:51
|
|
|
Kas HV'lastel leidub liikmeid otsiv korporatsioon või miski? Praegu on jube ükskik laksida.
_________________ SteamID
twitch
level1.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
30.12.2010 19:25:45
|
|
|
Oled uus / vana mängija? Oleks pakkuda ühte highsec corpi mille parent-corp on WH's. Seega kui piisavalt skille on, saad highsecist WH'sse kolida.
Tegu pole siiski HV'laste corpiga ning inimesi on seal igast maailma otsast(ise olen selle WH corpi liige juba pea aasta). Kui oled huvitatud, anna teada, pm näiteks.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
01.01.2011 13:09:35
|
|
|
| Redikate, nimi?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
01.01.2011 23:37:19
|
|
|
| Palju seal E-x7-s liikmeid järgi on? Jas .EE ka veel tegutseb?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.01.2011 23:42:21
|
|
|
.EE tegutseb ikka, vahepeal sai seal isegi lühikest aega veedetud, vägagi pädev punt ja julgen soovitada. Hetkel ise tegev WI. alliansis, niipalju kui töö lubab.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veikok
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2004
|
11.01.2011 17:10:49
|
|
|
.EE võtab corpi PvP rahvast juurde. Kuid oled aktiivne, meeldib PvP ja julged lennata EVE ühe paremate FC'dega siis tule uuri järele.
corp foorum - ee.cultofwar.org
killboard - kb.cultofwar.org
---------------------------
.EE uues alliance Northern Coalition.
.EE PvP daily ops, suured väiksed. Best FC's.
.EE kogu fit ja itemid koha peal stockis ja corp foorumist.
.EE üks vägev eestlaste punt kuhu isegi teised rahvused ei karda tulla.
.EE ei rendi kunagi eves ühtegi süsteemi.
.EE sõbralik ja teineteist abistav (va mõmmibeebid)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Itsme
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2005
|
16.01.2011 15:11:40
|
|
|
Soovid Isk teenida?
Valida aega kui pvp teha?
Rottida plexida, kartmata et corp käiks peale et peab pvp pidevalt tegema?
Soovid 0.0, WH, High sec tegutseda valik on sinu:)
Alati abivalmis corp kaaslased, kes on valmis abistama ka mõmmisi ja algajaid. Liitumiseks ei pea sa muud tegema kui omama suscribed acc ja API.
PS.
Täpsema info jaoks tulge "E-x7 Network" kanaliline.
corp kb: http://d7.e-x7.com/kills/?a=home
alliance kb: http://cha0s.eve-kill.net/
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veikok
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2004
|
17.01.2011 13:08:35
|
|
|
| Itsme kirjutas: |
Soovid Isk teenida?
Valida aega kui pvp teha?
Rottida plexida, kartmata et corp käiks peale et peab pvp pidevalt tegema?
Soovid 0.0, WH, High sec tegutseda valik on sinu:)
Alati abivalmis corp kaaslased, kes on valmis abistama ka mõmmisi ja algajaid. Liitumiseks ei pea sa muud tegema kui omama suscribed acc ja API.
PS.
Täpsema info jaoks tulge "E-x7 Network" kanaliline.
corp kb: http://d7.e-x7.com/kills/?a=home
alliance kb: http://cha0s.eve-kill.net/ |
OMG, what is this
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
18.01.2011 11:52:13
|
|
|
Heh, peaksid vahel aega meelelahutuseks leidma ja kuuks tagasi tulema.
Oeh täna siis pikk dt . Millega tegelevad inimesed?
Aa ja tänud veikok, et meie kuulutust ikka topelt üles paned.
viimati muutis Naaga 18.01.2011 13:45:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
18.01.2011 13:10:36
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
Oeh täna siis pikk dt . Millega tegelevad inimesed? |
Tööd teevad
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
18.01.2011 13:43:32
|
|
|
Jah, täitsa harjumatu 4 päeva töö saab täna nii ära teha kui vahepeal mitte eves käia.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
18.01.2011 14:32:24
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
Oeh täna siis pikk dt . Millega tegelevad inimesed?
|
Olen woodstockis õlle joomas loomulikult.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
18.01.2011 15:41:11
|
|
|
Töö ajal ei saa õlut .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
18.01.2011 15:43:36
|
|
|
Tööpäev lõppes kell 8:00 hommikul
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
18.01.2011 15:46:07
|
|
|
| Anti Kondor?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
18.01.2011 16:18:41
|
|
|
just nii
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
28.01.2011 21:25:31
|
|
|
Kas keegi saaks saata buddy invite-i 21 päevaseks trialiks? Aitäh!
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
28.01.2011 22:59:14
|
|
|
| Pmst ma võin saata kui oma meili ütleksid
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
30.01.2011 19:01:38
|
|
|
QLIMAX, Tänud Learning skille pole enam, wohhoo!
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.01.2011 21:27:06
|
|
|
Hea, et EVEl ikka trial on, sai oma kolm mimmut valmis uhatud ja nüüd ei viitsigi enam subida
1 2 3
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
31.01.2011 22:28:55
|
|
|
subiks kohe kui cloak nerfutaks ainult ette nähtud laevadele, scramblerid ja disruptorid saaks mingi korraliku nerfu a'la chance based süsteem ja mingi skilli treenimine aina vähendaks chance, et sind edukalt scrammitakse, locali asemele tuleks constellationi chat vms.
solo / small gang pvp ärkaks kohe ellu.
pmst. sims kosmoses... ei viitsi, bs
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
31.01.2011 22:48:00
|
|
|
Nerf cloak, chance scrams? wth....
Constellation chatist saan veel aru, samas oleks see loetamatu spam chat.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
01.02.2011 01:03:42
|
|
|
Constellation chat on ju olemas
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
01.02.2011 01:52:28
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Nerf cloak, chance scrams? wth....
Constellation chatist saan veel aru, samas oleks see loetamatu spam chat. |
Väga äge on cloakereid püüda eks? Väga äge on hiina farmereid jahtida kes botivad ennast esimese locali näo peale ss-i ja cloak + logofski.. baibai?
mõnus on see gatecamp ja bs... huvitav on 7h roamida lootes, et leiad natukenegi PVP-d, mitte ei lase 10 vs 1-2 seisus mingit random mikit + tema failscout alti kus ta lihtalt vaatas telekat ja ei pannud midagi tähele?
| QLIMAX kirjutas: |
Constellation chat on ju olemas  |
jutu mõte oli see, et local võiks ära kaduda...
"OOOOOOOO SHIT neut in local... SS SSS ffffffck safespot nao.. cloak, logoff"
tegelt? bullshit
eves on RvsB... pvp tegemiseks kui sa ei ole mingi hardcore gamer, et viitsid alliancega 23/7 jaurata ning kuskilt august pvp-d välja meelitada.
nagu tegelt? community peab välja mõtlema viise kuidas meelt lahutada, et mänigjatel natukenegi huvitavam oleks?
kui fail saab olla CCP poolt, et nad midagi ette ei võta?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
01.02.2011 01:58:59
|
|
|
| Täna lasime ühe manticore alla, üritas cloakida, droppis 2x 30d plexi. Aga äkki teed eve foorumi postituse või petitioni ccp-le??
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
01.02.2011 12:16:11
|
|
|
| QLIMAX kirjutas: |
| Täna lasime ühe manticore alla, üritas cloakida, droppis 2x 30d plexi. Aga äkki teed eve foorumi postituse või petitioni ccp-le?? |
kaua campisite? 5h?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
01.02.2011 12:40:23
|
|
|
ottf kahjuks ei tea millest räägid. Avasta enda jaoks WH'd ja elu läheb palju lõbusamaks.
Mis sul kül halvasti läinud on, et sulle see PvP ei meeldi. Jäid millestki heast ilma? ing? sp?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
01.02.2011 18:26:28
|
|
|
Pvp on vendadele kes tõesti viitsivad mängida.
aga kui lihtsalt tahad mängida ilma, et peaks arvuti mingit risu täis installima, mingeid mikreid jms sodi külge pookima ja midagi mängust teadma siis on see suht nali.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
01.02.2011 19:15:55
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
ottf kahjuks ei tea millest räägid. Avasta enda jaoks WH'd ja elu läheb palju lõbusamaks.
Mis sul kül halvasti läinud on, et sulle see PvP ei meeldi. Jäid millestki heast ilma? ing? sp? |
oh ei... ilma olen jäänud igast sodist, kätte olen saanud kah igast head manti - kunagi kui 3? a tagasi pvp-ga algust tegin siis naabina sai isegi üks freighter kinni nabitud, olin scout miskile 20+ näolisele gängile - tänapäeval seda asja ikka ei juhtu kuna igal mikil ja ta vanaemal on relay posid ning siuke muretu stuffi transa käib empire ja sügavaima 0.0-i vahet, et vähe pole.
kunagi pole lennanud midagi mida kaodata ei saaks lubada, kunagi ei lenda ilma kloonita ja kohe kindlasti mitte ei lenda +5-tes...
wh-s käidud kah kuid see pole siiski see.. igast suured OP-id olid meil. Kord lasi hound mu 1b väärtuses hauleri puruks.. ple vaja tv-d kõrvalt vahtida eksole aga mida sa teed? täielik boredom nuh.
pvp mulle just meeldibki! Aga mulle ei meeldi see mis suuna CCP on võtnud... täis carebear laks, 80% eve populatsioonist grindivad plexe/lvl4/lvl5
40k playeritest on 50% altid.
incarna ja kõik see värk on ju mõngel aga krt võtaks ccp kätte, istuks maha ja mõtleks natukene kuidas pvp-d edendada... balanseeriks erinevate rasside laevad algatuseks ära, mõtleks või vähemalt uuriks mida mängijad tahaks. Üritaks mängu sellest ajuvabast blob warfarest eemale suunata jne.
eve tipp hetk iga aasta on alliance tournament mida kõik punnis vahivad ja mõned võtavad osagi kuid thats it.
reaalsuses vahid eve-s musta auku campad 10 kesi väravat lootes, et midagi maitsvat kätte saad... tuleb mingi nubski üksi oma täis faction fititud bs-ga, sureb maha.. smackib locakli valgeks ja kogu 5 tunni sündmus.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
01.02.2011 23:32:33
|
|
|
| ottf kirjutas: |
| QLIMAX kirjutas: |
| Täna lasime ühe manticore alla, üritas cloakida, droppis 2x 30d plexi. Aga äkki teed eve foorumi postituse või petitioni ccp-le?? |
kaua campisite? 5h?  |
Droppisime ühtesi vendasi ning hakkasime jala koduminema kui scout ütles ütles et manti tuleb, mull püsti, decloak ja manti tüüp surnud. Ning aega võttis see asi kokku umbes dropp 5-7minti ning äraminnes jäi manti teepeale suht nagu
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
04.02.2011 21:44:00
|
|
|
Keegi EVEle aja juurde ostmisega saab aidata?
Edit: pea 150 vaatamist peale minu postitust ja keegi ei saa aidata?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Itsme
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2005
|
08.02.2011 12:25:08
|
|
|
| mis sul selle mänguajaga abi vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
08.02.2011 16:43:37
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
Keegi EVEle aja juurde ostmisega saab aidata?
Edit: pea 150 vaatamist peale minu postitust ja keegi ei saa aidata?  |
Ei saa kahjuks tõesti, ostan endagi mänguaega tuttava abiga.
Pole olnud tahtmist SEBis selle virtuaalse kaardiga jamada.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
08.02.2011 17:35:24
|
|
|
Sain juba ise.
BattleClinic poes on InPay kaudu võimalik lihtülekandena maksta.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|