Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 17:00:28 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:
Eeh,
Sa virtuaal krediitkaarti ei saa Unetis teha? Minuteada peaks seda saama kõik teha.

Éxxon kirjutas:
SEB ei taha mulle U-kaarti anda

Ma ei tea miks.
Kahtlustan, et asi peitub selles, et ma 17 ja seega alaealine...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.10.2010 17:09:56 vasta tsitaadiga

Nii tõesti on, krediitkaarti alla 18 välja ei anta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 11.10.2010 18:35:26 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:52:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 09:56:17 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Naaga kirjutas:
Eeh,
Sa virtuaal krediitkaarti ei saa Unetis teha? Minuteada peaks seda saama kõik teha.

Éxxon kirjutas:
SEB ei taha mulle U-kaarti anda

Ma ei tea miks.
Kahtlustan, et asi peitub selles, et ma 17 ja seega alaealine...


Tee siis kellegagi tiil, kanna raha talle üle ta ostab sulle game time cardi ära. Ära otseselt iski raha eest osta, ei ole vaja ccp jamama hakata kui keegi kuskilt järsku käratab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 12:47:47 vasta tsitaadiga

Eile tegime hotdropi ühtedele vanadele, nad cynosid Nyx-i sisse ja lootsid et saavad jagu siis, haha lul, ei saanud. Link: http://cow.hosti.fi/kb/?a=kill_related&kll_id=185730 Falconid hoidsid kõiki jammis ja oligi korras suht, oleks olnud supercappide backup oleks nyxi ka alla saanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 12:12:49 vasta tsitaadiga

CCP andis kõigile jälle viis tasuta päeva. Kontrollige oma kirjakaste!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.11.2010 13:22:02 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
CCP andis kõigile jälle viis tasuta päeva. Kontrollige oma kirjakaste!


Kas antud pakkumine mitte 21'esel ei lõppenud?

Meilist:
"Offer expires November 21st, 2010"

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 13:25:20 vasta tsitaadiga

Nüüd tuli uus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 11:00:56 vasta tsitaadiga

Miks ma kirja saanud pole CCP-lt icon_eek.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 13:11:35 vasta tsitaadiga

Ma kahtlen et kõigile antakse, vb neile kes rohkem kui 6 kuud eemal olnud evest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 01.12.2010 22:32:29 vasta tsitaadiga

mhmh vaevalt, mul 2008 viimane kord sisse logitud pole ma ühtegi kirja saanud. uudiskirja linnuke ka nagu olemas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 30.12.2010 16:27:51 vasta tsitaadiga

Kas HV'lastel leidub liikmeid otsiv korporatsioon või miski? Praegu on jube ükskik laksida.
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.12.2010 19:25:45 vasta tsitaadiga

Oled uus / vana mängija? Oleks pakkuda ühte highsec corpi mille parent-corp on WH's. Seega kui piisavalt skille on, saad highsecist WH'sse kolida.

Tegu pole siiski HV'laste corpiga ning inimesi on seal igast maailma otsast(ise olen selle WH corpi liige juba pea aasta). Kui oled huvitatud, anna teada, pm näiteks.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 13:09:35 vasta tsitaadiga

Redikate, nimi?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 01.01.2011 23:25:59 vasta tsitaadiga

XNDR, üldiselt on eestased kogunenud eve's kanalile "eestlased". Meie corpis E-X7 tegeleb värbamisega Naagaminer, aga eks küsimustele saavad ja oskavad ka teised meie corp liikmed vastata. Ka meil on WH's väikest viisi elu käimas.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 01.01.2011 23:37:19 vasta tsitaadiga

Palju seal E-x7-s liikmeid järgi on? Jas .EE ka veel tegutseb?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 23:42:21 vasta tsitaadiga

.EE tegutseb ikka, vahepeal sai seal isegi lühikest aega veedetud, vägagi pädev punt ja julgen soovitada. Hetkel ise tegev WI. alliansis, niipalju kui töö lubab.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 01.01.2011 23:54:27 vasta tsitaadiga

morgoth, pakuks, et aktiivseid mängijaid on praegu kuskil paarikümne ringis. Mina olen oma altiga WH's koos 1-2 teise tegelasega. Teised jagunevad nullsec'i ja hisec'i vahel. Nullsec omad suht aktiivsed sealsete madinatega SainWagon'i ja co vastu. Üldiselt igale maitsele peaks tegevust piisavalt jaguma.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikok
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2004




sõnum 11.01.2011 17:10:49 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif

.EE võtab corpi PvP rahvast juurde. Kuid oled aktiivne, meeldib PvP ja julged lennata EVE ühe paremate FC'dega siis tule uuri järele.

corp foorum - ee.cultofwar.org
killboard - kb.cultofwar.org
---------------------------
.EE uues alliance Northern Coalition.
.EE PvP daily ops, suured väiksed. Best FC's.
.EE kogu fit ja itemid koha peal stockis ja corp foorumist.
.EE üks vägev eestlaste punt kuhu isegi teised rahvused ei karda tulla.
.EE ei rendi kunagi eves ühtegi süsteemi.
.EE sõbralik ja teineteist abistav (va mõmmibeebid)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Itsme
HV vaatleja
Itsme

liitunud: 05.05.2005




sõnum 16.01.2011 15:11:40 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Soovid Isk teenida?
Valida aega kui pvp teha?
Rottida plexida, kartmata et corp käiks peale et peab pvp pidevalt tegema?
Soovid 0.0, WH, High sec tegutseda valik on sinu:)

Alati abivalmis corp kaaslased, kes on valmis abistama ka mõmmisi ja algajaid. Liitumiseks ei pea sa muud tegema kui omama suscribed acc ja API.

PS.
Täpsema info jaoks tulge "E-x7 Network" kanaliline.

corp kb: http://d7.e-x7.com/kills/?a=home
alliance kb: http://cha0s.eve-kill.net/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikok
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2004




sõnum 17.01.2011 13:08:35 vasta tsitaadiga

Itsme kirjutas:
icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Soovid Isk teenida?
Valida aega kui pvp teha?
Rottida plexida, kartmata et corp käiks peale et peab pvp pidevalt tegema?
Soovid 0.0, WH, High sec tegutseda valik on sinu:)

Alati abivalmis corp kaaslased, kes on valmis abistama ka mõmmisi ja algajaid. Liitumiseks ei pea sa muud tegema kui omama suscribed acc ja API.

PS.
Täpsema info jaoks tulge "E-x7 Network" kanaliline.

corp kb: http://d7.e-x7.com/kills/?a=home
alliance kb: http://cha0s.eve-kill.net/


OMG, what is this icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 17.01.2011 20:59:19 vasta tsitaadiga

veikok kirjutas:
Itsme kirjutas:
icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Soovid Isk teenida?
Valida aega kui pvp teha?
Rottida plexida, kartmata et corp käiks peale et peab pvp pidevalt tegema?
Soovid 0.0, WH, High sec tegutseda valik on sinu:)

Alati abivalmis corp kaaslased, kes on valmis abistama ka mõmmisi ja algajaid. Liitumiseks ei pea sa muud tegema kui omama suscribed acc ja API.

PS.
Täpsema info jaoks tulge "E-x7 Network" kanaliline.

corp kb: http://d7.e-x7.com/kills/?a=home
alliance kb: http://cha0s.eve-kill.net/


OMG, what is this icon_redface.gif

Päris hea corp, ma olin seal üks parimaid pvp-mehi: http://d7.e-x7.com/kills/?a=pilot_detail&plt_id=39396, tapsin isegi dreadi ükskord ära: http://d7.e-x7.com/kills/?a=kill_detail&kll_id=394
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 11:52:13 vasta tsitaadiga

Heh, peaksid vahel aega meelelahutuseks leidma ja kuuks tagasi tulema.


Oeh täna siis pikk dt icon_confused.gif . Millega tegelevad inimesed?


Aa ja tänud veikok, et meie kuulutust ikka topelt üles paned. icon_wink.gif


viimati muutis Naaga 18.01.2011 13:45:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 13:10:36 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:
Oeh täna siis pikk dt icon_confused.gif . Millega tegelevad inimesed?

Tööd teevad icon_question.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 13:43:32 vasta tsitaadiga

Jah, täitsa harjumatu 4 päeva töö saab täna nii ära teha kui vahepeal mitte eves käia. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 14:32:24 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:



Oeh täna siis pikk dt icon_confused.gif . Millega tegelevad inimesed?




Olen woodstockis õlle joomas loomulikult.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 15:41:11 vasta tsitaadiga

Töö ajal ei saa õlut icon_cry.gif .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 15:43:36 vasta tsitaadiga

Tööpäev lõppes kell 8:00 hommikul icon_biggrin.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 15:46:07 vasta tsitaadiga

Anti Kondor?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 16:18:41 vasta tsitaadiga

just nii
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 17:13:26 vasta tsitaadiga

Päris hea lugemine. http://www.ninveah.com/2011/01/guest-fiction-recursion.html?utm_source=ccpgames&utm_medium=facebook&utm_campaign=recursion

Endiselt pole aru saanud miks EVE-st veel filmi pole tehtud. Saaks nautida head ulmet ning EVE-se tuleks inimesi kõvasti juurde. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 21:25:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks saata buddy invite-i 21 päevaseks trialiks? Aitäh!
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 22:59:14 vasta tsitaadiga

Pmst ma võin saata kui oma meili ütleksid
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 19:01:38 vasta tsitaadiga

QLIMAX, Tänud thumbs_up.gif Learning skille pole enam, wohhoo! icon_smile.gif
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 21:27:06 vasta tsitaadiga

Hea, et EVEl ikka trial on, sai oma kolm mimmut valmis uhatud ja nüüd ei viitsigi enam subida icon_lol.gif

1 2 3
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 31.01.2011 22:28:55 vasta tsitaadiga

subiks kohe kui cloak nerfutaks ainult ette nähtud laevadele, scramblerid ja disruptorid saaks mingi korraliku nerfu a'la chance based süsteem ja mingi skilli treenimine aina vähendaks chance, et sind edukalt scrammitakse, locali asemele tuleks constellationi chat vms.

solo / small gang pvp ärkaks kohe ellu.


pmst. sims kosmoses... ei viitsi, bs icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.01.2011 22:48:00 vasta tsitaadiga

Nerf cloak, chance scrams? wth....
Constellation chatist saan veel aru, samas oleks see loetamatu spam chat.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 01:03:42 vasta tsitaadiga

Constellation chat on ju olemas icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 01.02.2011 01:52:28 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Nerf cloak, chance scrams? wth....
Constellation chatist saan veel aru, samas oleks see loetamatu spam chat.


Väga äge on cloakereid püüda eks? Väga äge on hiina farmereid jahtida kes botivad ennast esimese locali näo peale ss-i ja cloak + logofski.. baibai?

mõnus on see gatecamp ja bs... huvitav on 7h roamida lootes, et leiad natukenegi PVP-d, mitte ei lase 10 vs 1-2 seisus mingit random mikit + tema failscout alti kus ta lihtalt vaatas telekat ja ei pannud midagi tähele?

QLIMAX kirjutas:
Constellation chat on ju olemas icon_exclaim.gif


jutu mõte oli see, et local võiks ära kaduda...

"OOOOOOOO SHIT neut in local... SS SSS ffffffck safespot nao.. cloak, logoff"

tegelt? bullshit


eves on RvsB... pvp tegemiseks kui sa ei ole mingi hardcore gamer, et viitsid alliancega 23/7 jaurata ning kuskilt august pvp-d välja meelitada.

nagu tegelt? community peab välja mõtlema viise kuidas meelt lahutada, et mänigjatel natukenegi huvitavam oleks? icon_biggrin.gif

kui fail saab olla CCP poolt, et nad midagi ette ei võta?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 01:58:59 vasta tsitaadiga

Täna lasime ühe manticore alla, üritas cloakida, droppis 2x 30d plexi. Aga äkki teed eve foorumi postituse või petitioni ccp-le??
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 01.02.2011 12:16:11 vasta tsitaadiga

QLIMAX kirjutas:
Täna lasime ühe manticore alla, üritas cloakida, droppis 2x 30d plexi. Aga äkki teed eve foorumi postituse või petitioni ccp-le??


kaua campisite? 5h? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 01.02.2011 12:40:23 vasta tsitaadiga

ottf kahjuks ei tea millest räägid. Avasta enda jaoks WH'd ja elu läheb palju lõbusamaks.

Mis sul kül halvasti läinud on, et sulle see PvP ei meeldi. Jäid millestki heast ilma? ing? sp?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 01.02.2011 18:26:28 vasta tsitaadiga

Pvp on vendadele kes tõesti viitsivad mängida.
aga kui lihtsalt tahad mängida ilma, et peaks arvuti mingit risu täis installima, mingeid mikreid jms sodi külge pookima ja midagi mängust teadma siis on see suht nali.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 01.02.2011 19:15:55 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
ottf kahjuks ei tea millest räägid. Avasta enda jaoks WH'd ja elu läheb palju lõbusamaks.

Mis sul kül halvasti läinud on, et sulle see PvP ei meeldi. Jäid millestki heast ilma? ing? sp?


oh ei... ilma olen jäänud igast sodist, kätte olen saanud kah igast head manti - kunagi kui 3? a tagasi pvp-ga algust tegin siis naabina sai isegi üks freighter kinni nabitud, olin scout miskile 20+ näolisele gängile - tänapäeval seda asja ikka ei juhtu kuna igal mikil ja ta vanaemal on relay posid ning siuke muretu stuffi transa käib empire ja sügavaima 0.0-i vahet, et vähe pole.

kunagi pole lennanud midagi mida kaodata ei saaks lubada, kunagi ei lenda ilma kloonita ja kohe kindlasti mitte ei lenda +5-tes...

wh-s käidud kah kuid see pole siiski see.. igast suured OP-id olid meil. Kord lasi hound mu 1b väärtuses hauleri puruks.. ple vaja tv-d kõrvalt vahtida eksole icon_biggrin.gif aga mida sa teed? täielik boredom nuh.


pvp mulle just meeldibki! Aga mulle ei meeldi see mis suuna CCP on võtnud... täis carebear laks, 80% eve populatsioonist grindivad plexe/lvl4/lvl5
40k playeritest on 50% altid.


incarna ja kõik see värk on ju mõngel aga krt võtaks ccp kätte, istuks maha ja mõtleks natukene kuidas pvp-d edendada... balanseeriks erinevate rasside laevad algatuseks ära, mõtleks või vähemalt uuriks mida mängijad tahaks. Üritaks mängu sellest ajuvabast blob warfarest eemale suunata jne.

eve tipp hetk iga aasta on alliance tournament mida kõik icon_eek.gif punnis vahivad ja mõned võtavad osagi kuid thats it.

reaalsuses vahid eve-s musta auku icon_biggrin.gif campad 10 kesi väravat lootes, et midagi maitsvat kätte saad... tuleb mingi nubski üksi oma täis faction fititud bs-ga, sureb maha.. smackib locakli valgeks ja kogu 5 tunni sündmus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 23:32:33 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
QLIMAX kirjutas:
Täna lasime ühe manticore alla, üritas cloakida, droppis 2x 30d plexi. Aga äkki teed eve foorumi postituse või petitioni ccp-le??


kaua campisite? 5h? icon_biggrin.gif


Droppisime ühtesi vendasi ning hakkasime jala koduminema kui scout ütles ütles et manti tuleb, mull püsti, decloak ja manti tüüp surnud. Ning aega võttis see asi kokku umbes dropp 5-7minti ning äraminnes jäi manti teepeale suht nagu icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 21:44:00 vasta tsitaadiga

Keegi EVEle aja juurde ostmisega saab aidata?

Edit: pea 150 vaatamist peale minu postitust ja keegi ei saa aidata? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Itsme
HV vaatleja
Itsme

liitunud: 05.05.2005




sõnum 08.02.2011 12:25:08 vasta tsitaadiga

mis sul selle mänguajaga abi vaja on?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 08.02.2011 16:43:37 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Keegi EVEle aja juurde ostmisega saab aidata?

Edit: pea 150 vaatamist peale minu postitust ja keegi ei saa aidata? icon_neutral.gif


Ei saa kahjuks tõesti, ostan endagi mänguaega tuttava abiga.
Pole olnud tahtmist SEBis selle virtuaalse kaardiga jamada.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 17:35:24 vasta tsitaadiga

Sain juba ise.
BattleClinic poes on InPay kaudu võimalik lihtülekandena maksta. icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.02.2011 06:26:12 vasta tsitaadiga

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=860
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.