|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.01.2011 17:23:23
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| kas sellele seadmele kannatab siis väline kõvaketas või mälupulk taha lükata ja telekast vaadata? |
Jah. Ja mängib kordades rohkem video/audio formaate kui digibox oskab ja suudab.
Samuti suudab üle võrgu mängida. Sheerid arvutis filmikausta ja telekast vaatad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
12.01.2011 15:35:13
|
|
|
kas sellel digitv teemal on mingeid software update-e tulnud ka viimaselajal ?
mul nimelt mingi suht imelik teema
vahest jääb mõni päev vahele kus seda probleemi ei tekki
nimelt läheb mul nett maha aga digitv-ga ei juhtu midagi
netis ringi liikuda ei saa ja lihtsaim viis netti tagasi saamiseks on minna control panel/network sharing center sealt local area connection ja siis diagnose mida teeb mingi minut aega ja siis nett korras mingiks ajaks
sealt loeb et viga on arvuti ja netti anja vahelises kohas vms
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.01.2011 16:10:54
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
kas sellel digitv teemal on mingeid software update-e tulnud ka viimaselajal ?
mul nimelt mingi suht imelik teema
vahest jääb mõni päev vahele kus seda probleemi ei tekki
nimelt läheb mul nett maha aga digitv-ga ei juhtu midagi
netis ringi liikuda ei saa ja lihtsaim viis netti tagasi saamiseks on minna control panel/network sharing center sealt local area connection ja siis diagnose mida teeb mingi minut aega ja siis nett korras mingiks ajaks
sealt loeb et viga on arvuti ja netti anja vahelises kohas vms |
See võib Win7 kala kah olla.Las ma arvan...lihtsalt suvaliselt ühel hetkel ei saa enam ühelegi lehele ligi.Samas väliselt ruuter töötab ja ka win7 võrguikoon ei näita midagi tavalisest erinevat?.Asi pole DNS serverites justkui kah, kuigi pärast nende käsitsi määramist läks justkui paremaks mul olukord:
netsh interface ip set dns "Local Area Connection" static 4.4.4.4
netsh interface ipv4 add dnsserver "Local Area Connection" 8.8.8.8 index=2 |
Ja neti restartimiseks:
netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
choice /T 3 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
12.01.2011 16:15:03
|
|
|
Sai siis Elionist teine vaatajakoht tellitud aga nüüd peaks ostma elioni esindsest digiboksi. Kas neid on erinevaid ja kui on siis millist valida. Ruuter on ST 780WL..Kas sellega üldse läheb õnneks? Vana digiboks on amilo.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.01.2011 16:24:59
|
|
|
motorola vip1003
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.01.2011 16:25:19
|
|
|
Kui salvestamisvõimalus tähtis pole siis vahet pole kumb motorola. Tehnilised näitajad samad. Lihtsalt suuremal on ühendusvõimalusi rohkem. Väiksemal vaid Scart ja HDMI
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
12.01.2011 17:45:25
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
kas sellel digitv teemal on mingeid software update-e tulnud ka viimaselajal ?
mul nimelt mingi suht imelik teema
vahest jääb mõni päev vahele kus seda probleemi ei tekki
nimelt läheb mul nett maha aga digitv-ga ei juhtu midagi
netis ringi liikuda ei saa ja lihtsaim viis netti tagasi saamiseks on minna control panel/network sharing center sealt local area connection ja siis diagnose mida teeb mingi minut aega ja siis nett korras mingiks ajaks
sealt loeb et viga on arvuti ja netti anja vahelises kohas vms |
See võib Win7 kala kah olla.Las ma arvan...lihtsalt suvaliselt ühel hetkel ei saa enam ühelegi lehele ligi.Samas väliselt ruuter töötab ja ka win7 võrguikoon ei näita midagi tavalisest erinevat?.Asi pole DNS serverites justkui kah, kuigi pärast nende käsitsi määramist läks justkui paremaks mul olukord:
netsh interface ip set dns "Local Area Connection" static 4.4.4.4
netsh interface ipv4 add dnsserver "Local Area Connection" 8.8.8.8 index=2 |
Ja neti restartimiseks:
netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
choice /T 3 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled |
|
kust mida muuta ?
mul on open dns tehtud et saaks poker saitidele ligi
ja kui net maha läheb siis tekib kollane kolmnurk neti ikooni peale ohumärk siis
kuigi net on olemas nii digitv vaatamiseks ja ka wifi-ga olles läppari taga
viimati muutis lopes39 12.01.2011 17:55:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.01.2011 18:50:33
|
|
|
Mul kh vahest Win7 massinaga et lihtsalt lampi momendist hakkab nett järjest aeglasemaks jääma kuniks miski enam ei avane. Samas ping korras, torrent möllab kenasti (antud juhul pole torrent süüdi, juhtunud ka siis kui torrent ei mölla) soulseekid ja asjad toimivad, võrgus saab mängida jne. Pole viitsinud süvenedagi milles asi, kerge restart arvutile ja töötab edasi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
12.01.2011 22:11:09
|
|
|
salatoimik, mis siin süveneda. Arvuti on ptsis
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
13.01.2011 10:10:03
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
kuidas läbi elioni digi-tv vaadata arvuti filme (nii, et ilma lisajuhtmeteta, saaks pildi ja heli telekasse).
kindlasti on kusagil mingi õpetus, kuid kahjuks ei suutnud leida.
oskab keegi aidata? tänud juba ette. |
Kunagi oli mingi selline asi http://alvarhansen.ee/dev/digitv/
Väga mugav oli, kasutasin ise pidevalt seda aga peale win7 peale minekut enam ei toimi-kahjuks.
| salatoimik kirjutas: |
Vaevalt.
Lõpetage ära see jama et läbi Dboxi filme vahtida. Filmid peavad olema õigs formaadis jne jne.
Kogu see kepp ei ole lihtsalt seda vaeva väärt.
Ostke parem mõni odavam meediamängija ja korras.
http://www.arvutikeskus.ee/est/Otsing/wd+live/182 <--- üks levinumatest |
Ei old mingi vahet mis formaadis filmid olid, enamus toimis otse ilma mingi probleemita.
Ei tasu kisada kui ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
13.01.2011 10:21:24
|
|
|
tundub, et see läbi digi-tv toimetamine on suht keerukas ettevõtmine. oskamatusega annab kõik nässu keerata.
kas Elion ametlikult lubab ka sellist asja teha?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter
HV kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
13.01.2011 11:59:07
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
tundub, et see läbi digi-tv toimetamine on suht keerukas ettevõtmine. oskamatusega annab kõik nässu keerata.
kas Elion ametlikult lubab ka sellist asja teha? |
Täiesti oma asi mida enda ruuteriga ja sissetuleva signaaliga edasi teen.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
13.01.2011 12:16:46
|
|
|
| ma saan nii aru, et kui seadmed liitumisega "tasuta" kaasa tulevad, siis need on ikka mingi ajaperioodi jooksul veel Elioni omad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.01.2011 12:47:21
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
Ei old mingi vahet mis formaadis filmid olid, enamus toimis otse ilma mingi probleemita.
Ei tasu kisada kui ei tea. |
Jah tõesti ei ole vahet kui lasta VLC-l lives encodeda MPEG2 need muuvid ja sellega kvaliteedis kaotada. Amino 110 oskab vaid MPEG1/2 mängida ja salvestav amino ning motorolad lisaks ka h264.
Püüa otse nende peal näiteks XviDi mängida...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shd
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
13.01.2011 16:24:14
|
|
|
Äki oskab keegi öelda, kas selline asi on võimalik.
Proovin seletada järgnevat nii hästi, kui oskan...
Nimelt tahaks elioni olemasolale ruuter/modemile juurde osta ühe gigbyte ruuteri(4 pordist jääb praegu väheks) Kas on võimalik ühendada uus ruuter vanaga ja selle uue ruuteri külge ühendada üks vaatajakoht ja muud seadmed!? Vana ruuter jääks siis nagu bridge neti ja uue ruuteri vahele ja samas jääks vana ruuteri külge ka üks vaatajakoht.
tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.01.2011 16:46:25
|
|
|
| shd kirjutas: |
Äki oskab keegi öelda, kas selline asi on võimalik.
Proovin seletada järgnevat nii hästi, kui oskan...
Nimelt tahaks elioni olemasolale ruuter/modemile juurde osta ühe gigbyte ruuteri(4 pordist jääb praegu väheks) Kas on võimalik ühendada uus ruuter vanaga ja selle uue ruuteri külge ühendada üks vaatajakoht ja muud seadmed!? Vana ruuter jääks siis nagu bridge neti ja uue ruuteri vahele ja samas jääks vana ruuteri külge ka üks vaatajakoht.
tänud ette. |
EI, kuna Elion kasutab erinevaid jaamasid on osadel ruuteritel ka erinevaid konfiguratsioone, et asi kindlasti õige oleks, siis alati on esimene vaatajakoht elioni ruuteri neljandas pesas ning teine vaatajakoht kolmandas pesas, kui arvutite jaoks pesi väheks jääb siis tuleb osta tavaline switch ning ühendada esimesse või teise pessa ning edasi siis arvutid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
13.01.2011 20:15:26
|
|
|
Täna sai elioni tehnikult kohe väga imeliku ja huvitavat asja näha.Nimelt ruuter ja dtv hakkasid vaikselt jamama,ruudu ja muu selline jura,helistasin elioni.Tehnik,et vaataksin mis praegu telekal pilt ees on ja ütle ,et kohe tuleb kiri telekale ette ja siis peaks korras olema.Tuligi kirjaks oli " Tere olen tehnik,teie digi boks ja ruuter teevad 10sekundi pärast alglaadimise,9.8.7.. ja tegi resa.Kuda nad sellise asja ette said tuua???Nagu tehnik suudab suhelda sinuga teleka kaudu .Väga koom asi ikka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.01.2011 20:17:05
|
|
|
| scream kirjutas: |
Täna sai elioni tehnikult kohe väga imeliku ja huvitavat asja näha.Nimelt ruuter ja dtv hakkasid vaikselt jamama,ruudu ja muu selline jura,helistasin elioni.Tehnik,et vaataksin mis praegu telekal pilt ees on ja ütle ,et kohe tuleb kiri telekale ette ja siis peaks korras olema.Tuligi kirjaks oli " Tere olen tehnik,teie digi boks ja ruuter teevad 10sekundi pärast alglaadimise,9.8.7.. ja tegi resa.Kuda nad sellise asja ette said tuua???Nagu tehnik suudab suhelda sinuga teleka kaudu .Väga koom asi ikka |
Haxors,magic,the future jne
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
13.01.2011 20:19:16
|
|
|
| tsitaat: |
Haxors,magic,the future jne
|
,ilmselt telnetga kudagi ,tahaks ise kah teada kuda,väga pull oleks seda sõpradele teha .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.01.2011 21:29:05
|
|
|
Vabalt saab Siis ei ehmata inimene ära vähemalt, kui näeb digiboksi pilti tasku panemas.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.01.2011 23:44:59
|
|
|
Paari aasta eest veel sai läbi amino arvutist *.avi filmi telekasse saata. Nüüd uuemate vlc ei toimi ja ei aita ka XP ga enam, arvatavasti peale SP3 tulekut. Ja muidugi on ka ruuterite tarkvarasid muudetud. Aga muidu toimus suht mugavalt, ilma igast lisakaabliteta.
viimati muutis seeru 14.01.2011 03:59:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
14.01.2011 00:05:03
|
|
|
Leidsin riiulist vana Zyxel P-600H-61 ruuteri. Ajasin PE.10FW selga (PE.11 ei suuda ddns seadeid meelde jätta), seaded paika ja täitsa töötab.
Kummaline on see, et youtube videod laeksid nagu kiiremini. Enne oli võimatu 720p video laadimist oodata, nüüd tulevad ka 1080p videod ludinal alla ilma, et peaks kohvitassi järel käima vahepeal (võibolla täna lihtsalt hea päev).
Küsin ka nii muuseas, et kas seda ka DHCP peale konfida annab? Silma nagu ei hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.01.2011 00:09:49
|
|
|
| scream, teatud võrgus olles saab teha kliendi seadmetele restarte jne.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
14.01.2011 01:15:34
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| ot: nalja pärast võiks küsitluse teha - mis ruutereid täna keegi kasutab didi-tv edastusena:D |
Ruuteriks siis Thomson TG787.
Eramaja Tallinnas vase otsas, kodulahendus kahe vaatajakohaga.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
14.01.2011 01:40:50
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Leidsin riiulist vana Zyxel P-600H-61 ruuteri. |
Fail. Sain teada, miks see ruuter vedelema oli jäetud. Lampi kukutas dsl ühendust, vahepeal suvaliselt peale cli või veebiliidese kasutamist kaotas dns-id jne. Kõige pikemalt sain stabiilse interneti 1h jooksul (nagu brauseriakna kinni panin, panin masin rebooti). Nii PE.10 kui ka PE.11 softiga täielik ikaldus
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
14.01.2011 20:59:15
|
|
|
| etsipongu kirjutas: |
| jkddp kirjutas: |
| ot: nalja pärast võiks küsitluse teha - mis ruutereid täna keegi kasutab didi-tv edastusena:D |
Ruuteriks siis Thomson TG787.
Eramaja Tallinnas vase otsas, kodulahendus kahe vaatajakohaga.
Spoiler 
|
Kuidas eraklient saab nii suure UPi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.01.2011 21:13:15
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
Kuidas eraklient saab nii suure UPi  |
Ilmselt ta küsis ilusasti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
15.01.2011 00:17:55
|
|
|
Kas kellelgi on veel olnud sellist juhtumit, kui digibox viskab lihtsalt pildi eest?
Pilt läheb mustaks ja kogu lugu. Aitab ainult seadme väljalülitamine. Juhtub praegu nii paar korda päevas.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
15.01.2011 00:44:17
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Mercury kirjutas: |
Kuidas eraklient saab nii suure UPi  |
Ilmselt ta küsis ilusasti.
|
Tahan ka
-----------------
Täielik porno minecraft serveri jaoks.
Up 1-2 teeks juba asja ära
viimati muutis Mercury 15.01.2011 00:46:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
15.01.2011 00:45:36
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Mercury kirjutas: |
Kuidas eraklient saab nii suure UPi  |
Ilmselt ta küsis ilusasti. |
Tahan ka  |
| ot: |
Ta vist ei öelnud vajalikele inimestele "tahan"  |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2011 00:57:57
|
|
|
Üleüldse mingi VDSL?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
15.01.2011 01:12:39
|
|
|
Ma ei ole küll elioni asjadega väga kursis ja uploadi kiirus mind eriti ei morjenda aga ruuter TG787 ei ole vist senini väga levinud?
Kunagi üle aasta tagasi Elion katsetas kiiremat sümmeetrilist ühendust, mälestuseks sellest jäi ruuter, söögikoha kinkekaart ja selline upload kiirus nagu mainitud oli.
Testi ajal oli näha sellist asja:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
15.01.2011 07:48:51
|
|
|
| ma tõesti tahaks kah teada kelle käest sellist uploadi kiirust küsida tuleks o.O endal kah mingi 0.7 Mb/s
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2011 00:32:17
|
|
|
Ärikliendi käest nöörib küll hästi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarmo
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
16.01.2011 10:15:06
|
|
|
| Jarmo kirjutas: |
Alates 01.01.2011 on Kodulahenduse kliendile Hüperkiire internet 0 €/kuus. |
Nii ta on, mul on speedtest 91/19 välja vedanud, tavaline ca 88/18.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
16.01.2011 10:59:12
|
|
|
| scream kirjutas: |
... väga pull oleks seda sõpradele teha . |
Pead teadma sõbra IP-d, suutma oma IP-na näidata Elioni adminnide oma (EDIT: või siis muukima enne sõbra ruutetisse ja admin. IP-vahemikku häkkima) ning teadma kaughalduse parooli. Lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanquish
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004
|
16.01.2011 15:45:42
|
|
|
| Kas motorola boxiga ka võimalik arvuti pilt kuidagi telekasse saada?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
18.01.2011 12:31:40
|
|
|
Kas 780WL peab midagi seadistama, et lubada väljuv VPN (avan kanali väljaspool asuvasse VPN serverisse).
Hetkel ühenduse avab, aga serveri logi teatab mulle:
11:19:19 pptp,info TCP connection established from x.x.x.x
11:19:19 pptp,ppp,info <pptp-0>: waiting for call...
11:19:56 pptp,ppp,info <pptp-0>: terminating... - call cleared
11:19:57 pptp,ppp,info <pptp-0>: disconnected
1723 port on ruuteri poolt korrektselt suunatud.
viimati muutis Ramones 18.01.2011 15:37:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
18.01.2011 14:21:46
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| Leidsin riiulist vana Zyxel P-600H-61 ruuteri. |
Fail. Sain teada, miks see ruuter vedelema oli jäetud. Lampi kukutas dsl ühendust, vahepeal suvaliselt peale cli või veebiliidese kasutamist kaotas dns-id jne. Kõige pikemalt sain stabiilse interneti 1h jooksul (nagu brauseriakna kinni panin, panin masin rebooti). Nii PE.10 kui ka PE.11 softiga täielik ikaldus  |
Toide tuksis?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
18.01.2011 15:36:12
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Toide tuksis? |
Täiesti võimalik ja kahtlustasin seda ka ise aga polnud tol hetkel kuskilt asendust võtta ja õhtu lõpuks oli suht sellest karbist.
Mingil hetkel peaks vast uuesti proovima mõne kangema toitekaga.
Eile juhtus huvitav anomaalia - 780WL tegi endale ise reseti. Kuna mingit asjalikku seadete backupi polnud, pidin kõik uuesti käsitsi paika ajama
Avastasin ka bugi. Vahet pole, kas UDP on suunatud või mitte, ruuteri lihtsalt ei lase pakette läbi (absoluutselt kõik turva oli välja lülitatud). Probleemi lahendas paar korda UPnP sisse/välja lülitamine
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
20.01.2011 06:17:22
|
|
|
elioni välisühendus maas?
*elionis polnud viga, vaid mingis vaheserveris rootsis, nii öeldi*
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trinity
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2003
|
20.01.2011 06:40:55
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
elioni välisühendus maas?
*elionis polnud viga, vaid mingis vaheserveris rootsis, nii öeldi* |
Noh minul siin on 6 kohaliku kanalit ja moos praegu. hakkasin mõtlema, et miinul midagi viga, aga paistab et ma ei hakka unetusest lolliks minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
20.01.2011 19:59:09
|
|
|
kas see stardipaketi 1mbit ongi 1 või niriseb sealt rohkem läbi nagu kunagi 6mbit ja 2mbit pakettidel midagi peale hinna ei erinenud?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2011 20:15:22
|
|
|
See ongi 1 Mbit. Rohkem jah läbi ei nirise suurt midagi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
21.01.2011 13:34:24
|
|
|
DNS lendas õhku jälle
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.01.2011 13:48:40
|
|
|
| äss kirjutas: |
DNS lendas õhku jälle  |
äss, ma kahtlustan, et ruuteris olev dns klient lendas hoopis õhku. Kuna dns on avalik kasutamiseks, siis keegi samas ei keela kasutada Google DNS-i. Tihtipeale olen täheldanud, et ruuter on ülekoormatud mitmesuguste muude ruutimistoimingutega, mistõttu kipuvad kohati ruuteri tarkvara moodulid üles ütlema.
@melon:~$ dig www.neti.ee
; <<>> DiG 9.7.0-P1 <<>> www.neti.ee
;; global options: +cmd
;; Got answer:
;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NOERROR, id: 51233
;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 3, AUTHORITY: 0, ADDITIONAL: 0
;; QUESTION SECTION:
;www.neti.ee. IN A
;; ANSWER SECTION:
www.neti.ee. 7221 IN CNAME neti.neti.ee.
neti.neti.ee. 6916 IN A 195.50.209.244
neti.neti.ee. 6916 IN A 195.50.209.245
;; Query time: 11 msec
;; SERVER: 192.168.90.50#53(192.168.90.50)
;; WHEN: Fri Jan 21 12:44:47 2011
;; MSG SIZE rcvd: 80
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|