Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 17:23:23 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
kas sellele seadmele kannatab siis väline kõvaketas või mälupulk taha lükata ja telekast vaadata?
Jah. Ja mängib kordades rohkem video/audio formaate kui digibox oskab ja suudab.
Samuti suudab üle võrgu mängida. Sheerid arvutis filmikausta ja telekast vaatad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.01.2011 15:35:13 vasta tsitaadiga

kas sellel digitv teemal on mingeid software update-e tulnud ka viimaselajal ?
mul nimelt mingi suht imelik teema
vahest jääb mõni päev vahele kus seda probleemi ei tekki
nimelt läheb mul nett maha aga digitv-ga ei juhtu midagi
netis ringi liikuda ei saa ja lihtsaim viis netti tagasi saamiseks on minna control panel/network sharing center sealt local area connection ja siis diagnose mida teeb mingi minut aega ja siis nett korras mingiks ajaks
sealt loeb et viga on arvuti ja netti anja vahelises kohas vms
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 16:10:54 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
kas sellel digitv teemal on mingeid software update-e tulnud ka viimaselajal ?
mul nimelt mingi suht imelik teema
vahest jääb mõni päev vahele kus seda probleemi ei tekki
nimelt läheb mul nett maha aga digitv-ga ei juhtu midagi
netis ringi liikuda ei saa ja lihtsaim viis netti tagasi saamiseks on minna control panel/network sharing center sealt local area connection ja siis diagnose mida teeb mingi minut aega ja siis nett korras mingiks ajaks
sealt loeb et viga on arvuti ja netti anja vahelises kohas vms

See võib Win7 kala kah olla.Las ma arvan...lihtsalt suvaliselt ühel hetkel ei saa enam ühelegi lehele ligi.Samas väliselt ruuter töötab ja ka win7 võrguikoon ei näita midagi tavalisest erinevat?.Asi pole DNS serverites justkui kah, kuigi pärast nende käsitsi määramist läks justkui paremaks mul olukord:
netsh interface ip set dns "Local Area Connection" static 4.4.4.4
netsh interface ipv4 add dnsserver "Local Area Connection" 8.8.8.8 index=2

Ja neti restartimiseks:
netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
choice /T 3 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 12.01.2011 16:15:03 vasta tsitaadiga

Sai siis Elionist teine vaatajakoht tellitud aga nüüd peaks ostma elioni esindsest digiboksi. Kas neid on erinevaid ja kui on siis millist valida. Ruuter on ST 780WL..Kas sellega üldse läheb õnneks? Vana digiboks on amilo.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2011 16:24:59 vasta tsitaadiga

motorola vip1003 thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 16:25:19 vasta tsitaadiga

Kui salvestamisvõimalus tähtis pole siis vahet pole kumb motorola. Tehnilised näitajad samad. Lihtsalt suuremal on ühendusvõimalusi rohkem. Väiksemal vaid Scart ja HDMI
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.01.2011 17:45:25 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
lopes39 kirjutas:
kas sellel digitv teemal on mingeid software update-e tulnud ka viimaselajal ?
mul nimelt mingi suht imelik teema
vahest jääb mõni päev vahele kus seda probleemi ei tekki
nimelt läheb mul nett maha aga digitv-ga ei juhtu midagi
netis ringi liikuda ei saa ja lihtsaim viis netti tagasi saamiseks on minna control panel/network sharing center sealt local area connection ja siis diagnose mida teeb mingi minut aega ja siis nett korras mingiks ajaks
sealt loeb et viga on arvuti ja netti anja vahelises kohas vms

See võib Win7 kala kah olla.Las ma arvan...lihtsalt suvaliselt ühel hetkel ei saa enam ühelegi lehele ligi.Samas väliselt ruuter töötab ja ka win7 võrguikoon ei näita midagi tavalisest erinevat?.Asi pole DNS serverites justkui kah, kuigi pärast nende käsitsi määramist läks justkui paremaks mul olukord:
netsh interface ip set dns "Local Area Connection" static 4.4.4.4
netsh interface ipv4 add dnsserver "Local Area Connection" 8.8.8.8 index=2

Ja neti restartimiseks:
netsh interface set interface "Local Area Connection" disabled
choice /T 3 /D y > nul
netsh interface set interface "Local Area Connection" enabled


kust mida muuta ? icon_biggrin.gif
mul on open dns tehtud et saaks poker saitidele ligi
ja kui net maha läheb siis tekib kollane kolmnurk neti ikooni peale ohumärk siis
kuigi net on olemas nii digitv vaatamiseks ja ka wifi-ga olles läppari taga


viimati muutis lopes39 12.01.2011 17:55:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 17:55:36 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
ja kui net maha läheb siis tekib kollane kolmnurk neti ikooni peale ohumärk siis

Siis on ikka ruuteris asi ma arvan icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 18:50:33 vasta tsitaadiga

Mul kh vahest Win7 massinaga et lihtsalt lampi momendist hakkab nett järjest aeglasemaks jääma kuniks miski enam ei avane. Samas ping korras, torrent möllab kenasti (antud juhul pole torrent süüdi, juhtunud ka siis kui torrent ei mölla) soulseekid ja asjad toimivad, võrgus saab mängida jne. Pole viitsinud süvenedagi milles asi, kerge restart arvutile ja töötab edasi icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 22:11:09 vasta tsitaadiga

salatoimik, mis siin süveneda. Arvuti on ptsis icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 13.01.2011 10:10:03 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
kuidas läbi elioni digi-tv vaadata arvuti filme (nii, et ilma lisajuhtmeteta, saaks pildi ja heli telekasse).
kindlasti on kusagil mingi õpetus, kuid kahjuks ei suutnud leida.
oskab keegi aidata? tänud juba ette.


Kunagi oli mingi selline asi http://alvarhansen.ee/dev/digitv/
Väga mugav oli, kasutasin ise pidevalt seda aga peale win7 peale minekut enam ei toimi-kahjuks.

salatoimik kirjutas:
Vaevalt.

Lõpetage ära see jama et läbi Dboxi filme vahtida. Filmid peavad olema õigs formaadis jne jne.
Kogu see kepp ei ole lihtsalt seda vaeva väärt.

Ostke parem mõni odavam meediamängija ja korras.

http://www.arvutikeskus.ee/est/Otsing/wd+live/182 <--- üks levinumatest


Ei old mingi vahet mis formaadis filmid olid, enamus toimis otse ilma mingi probleemita.
Ei tasu kisada kui ei tea.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 13.01.2011 10:21:24 vasta tsitaadiga

tundub, et see läbi digi-tv toimetamine on suht keerukas ettevõtmine. oskamatusega annab kõik nässu keerata.
kas Elion ametlikult lubab ka sellist asja teha?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 11:59:07 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
tundub, et see läbi digi-tv toimetamine on suht keerukas ettevõtmine. oskamatusega annab kõik nässu keerata.
kas Elion ametlikult lubab ka sellist asja teha?


Täiesti oma asi mida enda ruuteriga ja sissetuleva signaaliga edasi teen.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 13.01.2011 12:16:46 vasta tsitaadiga

ma saan nii aru, et kui seadmed liitumisega "tasuta" kaasa tulevad, siis need on ikka mingi ajaperioodi jooksul veel Elioni omad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 12:47:21 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:


Ei old mingi vahet mis formaadis filmid olid, enamus toimis otse ilma mingi probleemita.
Ei tasu kisada kui ei tea.
Jah tõesti ei ole vahet kui lasta VLC-l lives encodeda MPEG2 need muuvid ja sellega kvaliteedis kaotada. Amino 110 oskab vaid MPEG1/2 mängida ja salvestav amino ning motorolad lisaks ka h264.
Püüa otse nende peal näiteks XviDi mängida...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shd
HV kasutaja
shd

liitunud: 13.01.2002




sõnum 13.01.2011 16:24:14 vasta tsitaadiga

Äki oskab keegi öelda, kas selline asi on võimalik.
Proovin seletada järgnevat nii hästi, kui oskan...
Nimelt tahaks elioni olemasolale ruuter/modemile juurde osta ühe gigbyte ruuteri(4 pordist jääb praegu väheks) Kas on võimalik ühendada uus ruuter vanaga ja selle uue ruuteri külge ühendada üks vaatajakoht ja muud seadmed!? Vana ruuter jääks siis nagu bridge neti ja uue ruuteri vahele ja samas jääks vana ruuteri külge ka üks vaatajakoht.

tänud ette.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 16:46:25 vasta tsitaadiga

shd kirjutas:
Äki oskab keegi öelda, kas selline asi on võimalik.
Proovin seletada järgnevat nii hästi, kui oskan...
Nimelt tahaks elioni olemasolale ruuter/modemile juurde osta ühe gigbyte ruuteri(4 pordist jääb praegu väheks) Kas on võimalik ühendada uus ruuter vanaga ja selle uue ruuteri külge ühendada üks vaatajakoht ja muud seadmed!? Vana ruuter jääks siis nagu bridge neti ja uue ruuteri vahele ja samas jääks vana ruuteri külge ka üks vaatajakoht.
tänud ette.


EI, kuna Elion kasutab erinevaid jaamasid on osadel ruuteritel ka erinevaid konfiguratsioone, et asi kindlasti õige oleks, siis alati on esimene vaatajakoht elioni ruuteri neljandas pesas ning teine vaatajakoht kolmandas pesas, kui arvutite jaoks pesi väheks jääb siis tuleb osta tavaline switch ning ühendada esimesse või teise pessa ning edasi siis arvutid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 13.01.2011 20:15:26 vasta tsitaadiga

Täna sai elioni tehnikult kohe väga imeliku ja huvitavat asja näha.Nimelt ruuter ja dtv hakkasid vaikselt jamama,ruudu ja muu selline jura,helistasin elioni.Tehnik,et vaataksin mis praegu telekal pilt ees on ja ütle ,et kohe tuleb kiri telekale ette ja siis peaks korras olema.Tuligi kirjaks oli " Tere olen tehnik,teie digi boks ja ruuter teevad 10sekundi pärast alglaadimise,9.8.7.. ja tegi resa.Kuda nad sellise asja ette said tuua???Nagu tehnik suudab suhelda sinuga teleka kaudu icon_biggrin.gif.Väga koom asi ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 20:17:05 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
Täna sai elioni tehnikult kohe väga imeliku ja huvitavat asja näha.Nimelt ruuter ja dtv hakkasid vaikselt jamama,ruudu ja muu selline jura,helistasin elioni.Tehnik,et vaataksin mis praegu telekal pilt ees on ja ütle ,et kohe tuleb kiri telekale ette ja siis peaks korras olema.Tuligi kirjaks oli " Tere olen tehnik,teie digi boks ja ruuter teevad 10sekundi pärast alglaadimise,9.8.7.. ja tegi resa.Kuda nad sellise asja ette said tuua???Nagu tehnik suudab suhelda sinuga teleka kaudu icon_biggrin.gif.Väga koom asi ikka

Haxors,magic,the future jne icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 13.01.2011 20:19:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Haxors,magic,the future jne

icon_lol.gif ,ilmselt telnetga kudagi ,tahaks ise kah teada kuda,väga pull oleks seda sõpradele teha icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 21:29:05 vasta tsitaadiga

Vabalt saab icon_biggrin.gif Siis ei ehmata inimene ära vähemalt, kui näeb digiboksi pilti tasku panemas.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.01.2011 23:44:59 vasta tsitaadiga

Paari aasta eest veel sai läbi amino arvutist *.avi filmi telekasse saata. Nüüd uuemate vlc ei toimi ja ei aita ka XP ga enam, arvatavasti peale SP3 tulekut. Ja muidugi on ka ruuterite tarkvarasid muudetud. Aga muidu toimus suht mugavalt, ilma igast lisakaabliteta.

viimati muutis seeru 14.01.2011 03:59:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.01.2011 00:05:03 vasta tsitaadiga

Leidsin riiulist vana Zyxel P-600H-61 ruuteri. Ajasin PE.10FW selga (PE.11 ei suuda ddns seadeid meelde jätta), seaded paika ja täitsa töötab. thumbs_up.gif
Kummaline on see, et youtube videod laeksid nagu kiiremini. Enne oli võimatu 720p video laadimist oodata, nüüd tulevad ka 1080p videod ludinal alla ilma, et peaks kohvitassi järel käima vahepeal (võibolla täna lihtsalt hea päev).
Küsin ka nii muuseas, et kas seda ka DHCP peale konfida annab? Silma nagu ei hakanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 00:09:49 vasta tsitaadiga

scream, teatud võrgus olles saab teha kliendi seadmetele restarte jne.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 01:15:34 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
ot: nalja pärast võiks küsitluse teha - mis ruutereid täna keegi kasutab didi-tv edastusena:D


Ruuteriks siis Thomson TG787.

Eramaja Tallinnas vase otsas, kodulahendus kahe vaatajakohaga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.01.2011 01:40:50 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Leidsin riiulist vana Zyxel P-600H-61 ruuteri.

Fail. Sain teada, miks see ruuter vedelema oli jäetud. Lampi kukutas dsl ühendust, vahepeal suvaliselt peale cli või veebiliidese kasutamist kaotas dns-id jne. Kõige pikemalt sain stabiilse interneti 1h jooksul (nagu brauseriakna kinni panin, panin masin rebooti). Nii PE.10 kui ka PE.11 softiga täielik ikaldus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 20:59:15 vasta tsitaadiga

etsipongu kirjutas:
jkddp kirjutas:
ot: nalja pärast võiks küsitluse teha - mis ruutereid täna keegi kasutab didi-tv edastusena:D


Ruuteriks siis Thomson TG787.

Eramaja Tallinnas vase otsas, kodulahendus kahe vaatajakohaga.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas eraklient saab nii suure UPi icon_eek.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 21:13:15 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Kuidas eraklient saab nii suure UPi icon_eek.gif

Ilmselt ta küsis ilusasti. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:17:55 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel olnud sellist juhtumit, kui digibox viskab lihtsalt pildi eest?
Pilt läheb mustaks ja kogu lugu. Aitab ainult seadme väljalülitamine. Juhtub praegu nii paar korda päevas.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:44:17 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mercury kirjutas:
Kuidas eraklient saab nii suure UPi icon_eek.gif

Ilmselt ta küsis ilusasti. icon_razz1.gif
 

Tahan ka icon_evil.gif
-----------------
Täielik porno minecraft serveri jaoks.

Up 1-2 teeks juba asja ära icon_smile.gif


viimati muutis Mercury 15.01.2011 00:46:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:45:36 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
A.S. kirjutas:
Mercury kirjutas:
Kuidas eraklient saab nii suure UPi icon_eek.gif
Ilmselt ta küsis ilusasti. icon_razz1.gif  
Tahan ka icon_evil.gif

ot:
Ta vist ei öelnud vajalikele inimestele "tahan" icon_wink.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:57:57 vasta tsitaadiga

Üleüldse mingi VDSL?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 01:12:39 vasta tsitaadiga

Ma ei ole küll elioni asjadega väga kursis ja uploadi kiirus mind eriti ei morjenda aga ruuter TG787 ei ole vist senini väga levinud?
Kunagi üle aasta tagasi Elion katsetas kiiremat sümmeetrilist ühendust, mälestuseks sellest jäi ruuter, söögikoha kinkekaart thumbs_up.gif ja selline upload kiirus nagu mainitud oli.

Testi ajal oli näha sellist asja:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 07:48:51 vasta tsitaadiga

ma tõesti tahaks kah teada kelle käest sellist uploadi kiirust küsida tuleks o.O endal kah mingi 0.7 Mb/s
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 10:03:26 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
ma tõesti tahaks kah teada kelle käest sellist uploadi kiirust küsida tuleks o.O endal kah mingi 0.7 Mb/s

Märksõnadeks on optika ja VDSL, http://arikliendid.elion.ee/index.php?page=0&subpage=0 .
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 11:50:13 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2011 00:32:17 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Clover kirjutas:
ma tõesti tahaks kah teada kelle käest sellist uploadi kiirust küsida tuleks o.O endal kah mingi 0.7 Mb/s

Märksõnadeks on optika ja VDSL, http://arikliendid.elion.ee/index.php?page=0&subpage=0 .

Ärikliendi käest nöörib küll hästi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.01.2011 01:05:02 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
ma tõesti tahaks kah teada kelle käest sellist uploadi kiirust küsida tuleks o.O endal kah mingi 0.7 Mb/s


http://tv.elion.ee/hyperkiire/?utm_source=elion-esileht&utm_medium=tekstireklaam&utm_campaign=esilehe-kylastused

Alates 01.01.2011 on Kodulahenduse kliendile Hüperkiire internet 0 €/kuus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 16.01.2011 10:15:06 vasta tsitaadiga

Jarmo kirjutas:

Alates 01.01.2011 on Kodulahenduse kliendile Hüperkiire internet 0 €/kuus.

Nii ta on, mul on speedtest 91/19 välja vedanud, tavaline ca 88/18.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 16.01.2011 10:59:12 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
... väga pull oleks seda sõpradele teha icon_biggrin.gif.

Pead teadma sõbra IP-d, suutma oma IP-na näidata Elioni adminnide oma (EDIT: või siis muukima enne sõbra ruutetisse ja admin. IP-vahemikku häkkima) ning teadma kaughalduse parooli. Lihtne.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 16.01.2011 15:45:42 vasta tsitaadiga

Kas motorola boxiga ka võimalik arvuti pilt kuidagi telekasse saada?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2011 12:31:40 vasta tsitaadiga

Kas 780WL peab midagi seadistama, et lubada väljuv VPN (avan kanali väljaspool asuvasse VPN serverisse).
Hetkel ühenduse avab, aga serveri logi teatab mulle:
11:19:19 pptp,info TCP connection established from x.x.x.x
11:19:19 pptp,ppp,info <pptp-0>: waiting for call...
11:19:56 pptp,ppp,info <pptp-0>: terminating... - call cleared
11:19:57 pptp,ppp,info <pptp-0>: disconnected

1723 port on ruuteri poolt korrektselt suunatud.


viimati muutis Ramones 18.01.2011 15:37:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 14:21:46 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Ramones kirjutas:
Leidsin riiulist vana Zyxel P-600H-61 ruuteri.

Fail. Sain teada, miks see ruuter vedelema oli jäetud. Lampi kukutas dsl ühendust, vahepeal suvaliselt peale cli või veebiliidese kasutamist kaotas dns-id jne. Kõige pikemalt sain stabiilse interneti 1h jooksul (nagu brauseriakna kinni panin, panin masin rebooti). Nii PE.10 kui ka PE.11 softiga täielik ikaldus thumbs_down.gif

Toide tuksis?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2011 15:36:12 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Toide tuksis?

Täiesti võimalik ja kahtlustasin seda ka ise aga polnud tol hetkel kuskilt asendust võtta ja õhtu lõpuks oli suht kopp.gif sellest karbist.
Mingil hetkel peaks vast uuesti proovima mõne kangema toitekaga.

Eile juhtus huvitav anomaalia - 780WL tegi endale ise reseti. Kuna mingit asjalikku seadete backupi polnud, pidin kõik uuesti käsitsi paika ajama thumbs_down.gif
Avastasin ka bugi. Vahet pole, kas UDP on suunatud või mitte, ruuteri lihtsalt ei lase pakette läbi (absoluutselt kõik turva oli välja lülitatud). Probleemi lahendas paar korda UPnP sisse/välja lülitamine icon_eek.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 06:17:22 vasta tsitaadiga

elioni välisühendus maas?

*elionis polnud viga, vaid mingis vaheserveris rootsis, nii öeldi*

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 20.01.2011 06:40:55 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
elioni välisühendus maas?

*elionis polnud viga, vaid mingis vaheserveris rootsis, nii öeldi*


Noh minul siin on 6 kohaliku kanalit ja moos praegu. hakkasin mõtlema, et miinul midagi viga, aga paistab et ma ei hakka unetusest lolliks minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.01.2011 19:59:09 vasta tsitaadiga

kas see stardipaketi 1mbit ongi 1 või niriseb sealt rohkem läbi nagu kunagi 6mbit ja 2mbit pakettidel midagi peale hinna ei erinenud?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 20:15:22 vasta tsitaadiga

See ongi 1 Mbit. Rohkem jah läbi ei nirise suurt midagi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 13:34:24 vasta tsitaadiga

DNS lendas õhku jälle icon_evil.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 13:48:40 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
DNS lendas õhku jälle icon_evil.gif


äss, ma kahtlustan, et ruuteris olev dns klient lendas hoopis õhku. Kuna dns on avalik kasutamiseks, siis keegi samas ei keela kasutada Google DNS-i. Tihtipeale olen täheldanud, et ruuter on ülekoormatud mitmesuguste muude ruutimistoimingutega, mistõttu kipuvad kohati ruuteri tarkvara moodulid üles ütlema.

@melon:~$ dig www.neti.ee

; <<>> DiG 9.7.0-P1 <<>> www.neti.ee
;; global options: +cmd
;; Got answer:
;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NOERROR, id: 51233
;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 3, AUTHORITY: 0, ADDITIONAL: 0

;; QUESTION SECTION:
;www.neti.ee. IN A

;; ANSWER SECTION:
www.neti.ee. 7221 IN CNAME neti.neti.ee.
neti.neti.ee. 6916 IN A 195.50.209.244
neti.neti.ee. 6916 IN A 195.50.209.245

;; Query time: 11 msec
;; SERVER: 192.168.90.50#53(192.168.90.50)
;; WHEN: Fri Jan 21 12:44:47 2011
;; MSG SIZE rcvd: 80

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.