Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 02.01.2011 18:02:06 vasta tsitaadiga

See kdr küll väga midagi ei näita back in days mul oli 1800psr ala mingi 1.3 1.4kdr hetkel olen 6kuud quited olnud kaks nädala vahetust mänginud ja kdr on 0.7~ kuna mängin ainult supporti , seltskond on sama kellega 6kuud tagasi mängisin. Avarage creep kills on ka suht low kuna enamus mängud kestavad 15minutit ja natuke peale, siis kui üksi pelan lobbys mingid 1700wannabed panevad ,et sa ei lähe midi .Ma paar mängu nüüd olen solonud midis 1900psr ~ vendade vastu pole nagu probleemi. 330/400/700 hetkel kdr, warde 6.4.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 20:09:46 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
ei tea, sõbra account 800-900 psr ja üle 1000 seda pole saanud... võidame küll, aga kohe kui üks kaotus sisse tuleb on jälle 20+ PSR läinud ja hakka otsast peale... ise enam üldse PSR-i ei vaata, pigem jälgin kdr ja assiste.

Ärge siis kaotake. Kui sa omast arust üle 1500 vend oled, võta carry ja osta itemeid, mis vastaseid hästi counterdavad. Siis ei tohiks mingit probleemi olla...
Sarnases olukorras, kus juhtusin mingite 1000 kanti tüüpidega kokku, võtsin slitheri ja läksin carryks. icon_biggrin.gif nad sulasid ja erinevalt parematest mängijatest nemad üksteist ei deny

Iseenda statsidest rääkides... Päris huvitav on see, et mu MMR tõusis täpselt samale tasemele, mis mu PSR. 1588 ---> 1682. Aga kuna ma pole väga palju veel mänginud, siis ei tea, kui kõrgele see lõpuks tõuseb. Praegu on 63%: 30 võitu 18 kaotust MMis. Publicus 51%: 270 võitu ja 262 kaotust. KDR istub 0.7-0.9 vahel (masendav tegelikult xD).

Suurimaks veaks on mul mängudes suur surmade arv. Keskmiselt 6.4 surma mängu kohta. Ma ei tea, kuidas ma seda maha võtan... aga pmst kui seda feederlikkust mus poleks, oleks ma julgelt üle 1750.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.01.2011 00:18:16 vasta tsitaadiga

Kellel tund ja pool vaba aega vaadake seda mängu.
Iga Honi mängija unistus vast selline lahing.

Ja selline lõpp... icon_biggrin.gif

http://www.fileplay.net/channels/honcast/12436/gosugamers-losers-bracket-finals-sk-vs-eg-game-2

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 11.01.2011 21:08:21 vasta tsitaadiga

Hea lõpp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 21:06:38 vasta tsitaadiga

Praegu kõik alt-avatarid (skinnid) 25% alla, kaks ja pool tundi kestab veel pakkumine!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 19.01.2011 12:12:10 vasta tsitaadiga

No kes HKHK lanpartyle tuleb kevadel?? HoN 1v1 ja 5v5/3v3, oleneb osalejatest?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 19.01.2011 12:58:28 vasta tsitaadiga

Hmm, 1v1 HoN? Tõsiselt?
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 19.01.2011 14:44:15 vasta tsitaadiga

outcast lähme lanpartile? icon_biggrin.gif paneks mingi 5 va 5 kokku
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 19.01.2011 15:23:16 vasta tsitaadiga

dunno mingist teisest foorumist lugesin seal on email , keegi võiks täpsemalt uurida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 19.01.2011 15:41:28 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
outcast lähme lanpartile? icon_biggrin.gif paneks mingi 5 va 5 kokku

pigem mitte. sa feedid ära jälle ju icon_razz.gif

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 19.01.2011 15:44:37 vasta tsitaadiga

hui. igastahes ma regan kuhugi online cupile ja sa oled ka vägisi tiimis.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 19.01.2011 19:12:33 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:
Sarin kirjutas:
outcast lähme lanpartile? icon_biggrin.gif paneks mingi 5 va 5 kokku

pigem mitte. sa feedid ära jälle ju icon_razz.gif
Someone has to feed those who can't find food otherwise.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.01.2011 16:10:56 vasta tsitaadiga

kellelgi accounti on müüa?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 23.01.2011 22:01:23 vasta tsitaadiga

saatsin ps'i
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 24.01.2011 00:09:36 vasta tsitaadiga

Sain juba banaan
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 18:43:30 vasta tsitaadiga

Otsiks kaht-kolme mängijat juurde kellega õhtuti matchmakingut teha. Olemas Mumble channel. PSR/KDR pole väga oluline, kuid mängu põhitõed võiks siiski selged olla. Kellel huvi saatke ps.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 01:13:54 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks oma kauaoodatud teemantkilbi kätte ja olen PAREM, kui kuldse kilbi omanikud. : D (seda tõestab see, et olen chatis kõrgemal)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 26.01.2011 11:53:14 vasta tsitaadiga

Nagu uusrikas, noh... icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:23:11 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Sain lõpuks oma kauaoodatud teemantkilbi kätte ja olen PAREM, kui kuldse kilbi omanikud. : D (seda tõestab see, et olen chatis kõrgemal)


Endal olemas lipp, flamboyant pack, avatar, teemantshield, taunt, icon slot jne ja mingi 1200 coini ka veel.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 27.01.2011 23:30:50 vasta tsitaadiga

Asjad millega hoobelda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 02:22:36 vasta tsitaadiga

Suht, kindlasti psr 1900 ka.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 03:10:37 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Sain lõpuks oma kauaoodatud teemantkilbi kätte ja olen PAREM, kui kuldse kilbi omanikud. : D (seda tõestab see, et olen chatis kõrgemal)


Endal olemas lipp, flamboyant pack, avatar, teemantshield, taunt, icon slot jne ja mingi 1200 coini ka veel.

Sa elad HoNis? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.01.2011 11:43:43 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Suht, kindlasti psr 1900 ka.

1900psr ga võib küll hoobelda sinna maani on eestis jõudnud vähesed.
Samas ma tean eestlast kellel 10k coinsi ~
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 28.01.2011 13:56:05 vasta tsitaadiga

Mida need coins-id nagu näitama peaks, et oskad raha kulutada?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 16:42:43 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Mida need coins-id nagu näitama peaks, et oskad raha kulutada?

Coinide arv näitab seda, mil määral oled sa täitnud kindlaid kriteeriume mingi ajaperioodi jooksul.

Minu eelnev jutt oli lihtsalt nali... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 29.01.2011 00:10:09 vasta tsitaadiga

Aaa
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 20:28:54 vasta tsitaadiga

kellelgi kontot on müüa`?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 29.01.2011 20:34:48 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
kellelgi kontot on müüa`?

saatsin ps'i
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 31.01.2011 21:31:27 vasta tsitaadiga

Hea mäng on. Mängime enamvähem igapäev kui aega on. Oleme ka TeamSpeakis. Kes soovib mängima tulla, siis PS.

Kuna alles algajad, siis PSR-id seal 1500-1700 vahel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 23:44:55 vasta tsitaadiga

Ma mäletan kui ma olin algaja. PSR oli kõigest 1900.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 02.02.2011 20:45:43 vasta tsitaadiga

Uue suppordi teaser siis.

Spoiler Spoiler Spoiler



Link
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.02.2011 15:26:27 vasta tsitaadiga


Link


Imba

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:49:57 vasta tsitaadiga

Selle video ja skillide põhjal tundub mulle, et ma hakkan rõvedalt reidzima kui ta mu vastu mängib icon_confused.gif Väga op hero tundub...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 15:56:25 vasta tsitaadiga

Tundub, et ainult banning pick tuleb kõnealla matchmakingus :<
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDoggy
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 18:05:41 vasta tsitaadiga

kellelgi on veel Honis ATI graafikakaardiga probleeme(11.1 draivud)? Nimelt kipub i7 + HD6970 jõnksutama icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 05.02.2011 17:30:29 vasta tsitaadiga

Minuarust pole see Empath midagi "OP"
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 17:46:57 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma Empathit mängisin (võitsin icon_razz.gif) siis on nii, et kui carry mängib hästi, oled väga kasulik. Kui carry hästi ei mängi, on justkui 3v5.

aga huvitav oleks duplicated heroes 5v5
4x empath + hard carry
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 03:59:20 vasta tsitaadiga

4x empath proovitud, teed karbi seinadega ja carry omab keskel neid pabereid icon_wink.gif (carry oli TDL siis )
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 06.02.2011 22:32:42 vasta tsitaadiga

kui keegi accounti müüb odavamalt kui uut osta siis pm icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 07.02.2011 07:34:11 vasta tsitaadiga

mis praegusel ajal uue kasutaja hind on üldse?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 07.02.2011 09:50:54 vasta tsitaadiga

30$
21,48€
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 13:48:44 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
kui keegi accounti müüb odavamalt kui uut osta siis pm icon_smile.gif


Ebayst saad key 20-21 dollariga, peaks suht legit teema olema.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rennokas
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 07.02.2011 16:51:05 vasta tsitaadiga

Eestlaste kanal: impex ja pange autoconnect peale. CU ingame.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 02:59:46 vasta tsitaadiga

Rennokas kirjutas:
Eestlaste kanal: impex ja pange autoconnect peale. CU ingame.


eestlaste kanalid on veel: hon.ee ja eesti

EDIT:
Täna oli siis GameReplays Season 3 finaal(omavahel võistlesid [xFin] ja [infs]). Väga huvitav finaal oli thumbs_up.gif
võitjaks osutus icon_arrow.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rennokas
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 09.02.2011 21:02:07 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Rennokas kirjutas:
Eestlaste kanal: impex ja pange autoconnect peale. CU ingame.


eestlaste kanalid on veel: hon.ee ja eesti

EDIT:
Täna oli siis GameReplays Season 3 finaal(omavahel võistlesid [xFin] ja [infs]). Väga huvitav finaal oli thumbs_up.gif
võitjaks osutus icon_arrow.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


hon.ee ja eesti on ala 2 inimest seega kolige ümber pole mõtet hoida 2 tühja kanalit.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2011 21:10:35 vasta tsitaadiga

Rennokas kirjutas:
t2ring kirjutas:
Rennokas kirjutas:
Eestlaste kanal: impex ja pange autoconnect peale. CU ingame.


eestlaste kanalid on veel: hon.ee ja eesti

EDIT:
Täna oli siis GameReplays Season 3 finaal(omavahel võistlesid [xFin] ja [infs]). Väga huvitav finaal oli thumbs_up.gif
võitjaks osutus icon_arrow.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


hon.ee ja eesti on ala 2 inimest seega kolige ümber pole mõtet hoida 2 tühja kanalit.


No ma ei tea, pigem olen kõigis...
Lihtsalt uudishimust küsin, et miks valiti Eestit ühendava kommuuni jaoks selline nimi "IMPEX" ja miks tuleks just seda reklaamida ja sinna joinida, mitte hon.ee ja eesti ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 09.02.2011 23:58:27 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:

Lihtsalt uudishimust küsin, et miks valiti Eestit ühendava kommuuni jaoks selline nimi "IMPEX" ja miks tuleks just seda reklaamida ja sinna joinida, mitte hon.ee ja eesti ?

Endal tekkis sama küsimus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 00:47:55 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:

Lihtsalt uudishimust küsin, et miks valiti Eestit ühendava kommuuni jaoks selline nimi "IMPEX" ja miks tuleks just seda reklaamida ja sinna joinida, mitte hon.ee ja eesti ?

Endal tekkis sama küsimus.

ja minulgi

Aga aga... just sai mängitud impexlastega... kaotasime. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rennokas
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 10.02.2011 16:21:34 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:

Lihtsalt uudishimust küsin, et miks valiti Eestit ühendava kommuuni jaoks selline nimi "IMPEX" ja miks tuleks just seda reklaamida ja sinna joinida, mitte hon.ee ja eesti ?

Endal tekkis sama küsimus.

ja minulgi

Aga aga... just sai mängitud impexlastega... kaotasime. icon_rolleyes.gif


kuna see oli kõige kõvem eestlaste eve piraatide korp ja niisama naljaviluks icon_smile.gif
impex kanalis on paar kolm päris head mängijat ka jah ja palju keskmist.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 23:27:41 vasta tsitaadiga

aga olgem ausad... Paulike ei käitunud 1850+ moodigi....
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.