Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 20:52:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 20:54:58 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
mul endal pidevalt häda, et mingisse serverisse minnes on kõik kitid kadunud, ainult need most basicud relvad ja vidinad on, mida rank 0 ka omab.


Vietnami ja tavalise vahel vahetades resetitakse kitid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 04:38:42 vasta tsitaadiga

kas see tabel juba osaliselt aegunud ei ole? On ju viimaste pätsidega muudetud päris mitmete relvade ballistikat... või on viimased uuendused sees? Mäletan et nägin sellist tabelit esimest korda millalgi kevadel.. Näiteks G3 muudeti hiljuti tugevamaks, samuti vist osad snaiprirelvad kas nerfiti või tugevdati, ei mäleta kuidaspidi. SAIGA/USAS. Mässasin hiljuti mõlemaga ja SAIGA tundub oluliselt surmavam. mis siis et tabelis olulisemad statsid identsed. F2k ja AEK dmg tundub ka tabelis pisut liiga madal..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 10:23:22 vasta tsitaadiga

aht0, http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

Jah, need pildid on kõik peale pätsi uuendatud. Samuti AN-94 lähidistantsi dmg nerfiti jne. AT4 dmg ja kiirust samuti.

Assault klassis on mulle AEK-971 meeldima väga hakanud. Varem oli nagu dmg'ga probleeme, aga see vist tõstetud ja igastahes mehed langevad loogu. Väike vaheldus sniperdamisele icon_smile.gif . G3 oma parima iron sightiga ja dmg'ga ka kindlasti üks parimaid assault riflesid siin mängus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 10:40:26 vasta tsitaadiga

kurat squad DM on ikka päris nauditav värk.
kui varem ma nerdragesin igast rush/conquest jama peale kuna objective based teamwork failis tänu peenrakaunistustele, siis sõbraga SDM i teha on täiesti teine tera. HC modes paned SVUga reconina/M60 meedikuna ringi ja lausa lust on. Eks muidugi osa battlefieldi olemusest läheb kaduma kuna pole sõidukite rohkust - aga minu kahetuumalise peal seda parem, fps suts puhtam jälle.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 18:25:46 vasta tsitaadiga

See on küll tore viskad aknasse grana läheb raami või kuskile vastu ikkagi kukub sisse icon_smile.gif enne suuremaid uuendusi vist sellist asja polnud?
panen ka pragu usinasti squad dmi. thumbs_up.gif algul seda ei mängind üldse nüüd täitsa meeldib jub a.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 18:40:17 vasta tsitaadiga

see on jah hea, et granaadid nagu vaakumiga imevad end ustest-akendest sisse icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 18:45:43 vasta tsitaadiga

Ma suht ainult SQDMi lasengi. Teised mängutüübid on liiga palju oma meeskonna osavusest sõltuvad ja kuna seda osavust pole, siis tardide oskamatuse pärast kaotada ka ei soovi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 18:50:06 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kurat squad DM on ikka päris nauditav värk.
kui varem ma nerdragesin igast rush/conquest jama peale kuna objective based teamwork failis tänu peenrakaunistustele, siis sõbraga SDM i teha on täiesti teine tera. HC modes paned SVUga reconina/M60 meedikuna ringi ja lausa lust on. Eks muidugi osa battlefieldi olemusest läheb kaduma kuna pole sõidukite rohkust - aga minu kahetuumalise peal seda parem, fps suts puhtam jälle.


HC-s SVU ja M60-ga vähe mõttetu pole..? pmst kuul ja kill yawn.gif kuhu jääb challenge icon_biggrin.gif
tuleb jälle normal vs "hard" jagamine.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 19:04:15 vasta tsitaadiga

HC SQDM on selline uhamine, et seal ei ole mingit au ega sõdalase code'i. Päris tihti on niidetud 7-8 vastast ühe hooga jooksu pealt MGga. Rambo, raisk! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 20:06:45 vasta tsitaadiga

DM ist täna õnnestus terve üks squad korraga ära killida, oli cold war map,
ühes majas algul oli vist 2-3 tonti koos, 1-2 siis spawnisid vist
mina siis viskasin grana neile ning teisele poole seina põgenemis teele lasin lisaks 40mm (EXP) ja tuli 4 killi icon_cool.gif vinge.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 07.01.2011 20:33:42 vasta tsitaadiga

Kas hetkel on PC versioonis statside uuendamisega probleemid? mul ei arvesta enam neid paar päeva juba (BC2)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 20:49:17 vasta tsitaadiga

K3rT6699 kirjutas:
Kas hetkel on PC versioonis statside uuendamisega probleemid? mul ei arvesta enam neid paar päeva juba (BC2)



http://bfbc2.statsverse.com/ töötab täiesti minul. Pole küll nii detailine, kuid ikkagi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 20:51:18 vasta tsitaadiga

Sellel on tihtipeale kõva viivitusaeg, enne kui updateb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 07.01.2011 21:36:34 vasta tsitaadiga

http://www.bfbc2.eu/en/pc kiireima uuendusega siiamaani
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 07.01.2011 22:28:58 vasta tsitaadiga

Mul just mängus sees ei uuenda. Näitab, et teatud relvaga on vaja nt 3 killi veel, et saada uus kuldne märk, aga ei anna lihtsalt. Tee mis tahad. Paar päeva tagasi tegelikult sain need juba kätte (#nr järgi tean) aga nüüd näitab et ikka ei saanud ka, ja mängus sees enam ei uuenda. Ühesõnaga, seisab mitme päeva taguses seisus ja need märgid mille tol korral sain, neid enam pole. Uuesti ka ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:17:24 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
http://www.bfbc2.eu/en/pc kiireima uuendusega siiamaani


näitab ainult "updating..."

Huvitav, et ühtegi submachine guni ega osa assault riflet reloadides ei vinnastata relva. Salv tühjaks, uus salv alla ja pauguta aga edasi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 08.01.2011 00:30:37 vasta tsitaadiga

K3rT6699:

Mängus sees update on ea serverite asi, nad pole ikka veel saanud üle ea ja steam online poodide jõulumüügist tulnud uute mängijate lisa koormusest. Ei kujuta ette mis nad jamavad.

heretic666:

mul uuendab miski 30 sekiga ära
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:36:31 vasta tsitaadiga

Amazing video showing the beautiful Battlefield: Bad Company 2 Scenery
Battlefield Blog
tsitaat:
I was on Teamspeak the other day together with players from the Facepunch community. We played a few games and talked a bit about Battlefield: Bad Company 2. A member called Crestopher sent me this amazing video and I was immediately blown away!
It's called Colors of War!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 04:30:03 vasta tsitaadiga

Keegi veel läbi skype või teamspeagi minu ja ühe teise tüübiga mängida viitsib? icon_lol.gif Kui jah, siis lisage stiimis mujo66 või [BBS]Estonia-IceGod! icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 08.01.2011 11:55:05 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Amazing video showing the beautiful Battlefield: Bad Company 2 Scenery
Battlefield Blog
tsitaat:
I was on Teamspeak the other day together with players from the Facepunch community. We played a few games and talked a bit about Battlefield: Bad Company 2. A member called Crestopher sent me this amazing video and I was immediately blown away!
It's called Colors of War!
Spoiler Spoiler Spoiler


NICE

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 09.01.2011 11:20:05 vasta tsitaadiga

ok
_________________


viimati muutis Crow 09.01.2011 12:52:13, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.01.2011 11:20:25 vasta tsitaadiga

Medicu oma on bugine, et iga roundi algul tuleb relvad taas valida ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 09.01.2011 12:51:49 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
here is a link to a vid on how not to ba a noob
this is not my vid
this is important



Link

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 13:40:32 vasta tsitaadiga

See suht vana ja mitu korda siit teemast läbikäinud video.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 09.01.2011 19:59:22 vasta tsitaadiga

keegi Vietnami ka smuugeldab/müüb? Eadm versiooni oleks tarvis, endal pole krediitkaarti icon_wink.gif

Mul oli mingi kontakt msnis kunagi kes müüs uuemaid mänge aga ei paista teda enam kuskilt.....

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 20:14:07 vasta tsitaadiga

kasutaja, zpsy

viimati muutis Stig 09.01.2011 20:14:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 09.01.2011 20:14:30 vasta tsitaadiga

http://pood.spikefox.ee/
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.01.2011 20:49:29 vasta tsitaadiga

Hind: 19,11 €
ma arvan ka

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 21:00:52 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Hind: 19,11 €
ma arvan ka


icon_lol.gif

EA Store-s maksab alla 5$ praegu, vähemalt US-i omas!


viimati muutis KrisVr 09.01.2011 23:00:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 22:56:45 vasta tsitaadiga

See on ju BC2 mitte vietnami hind.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 22:59:57 vasta tsitaadiga

vietnam sama hinnaga seal poes aga EADM-ist saad 12.99€ eest ja steamist 12.99€
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 09.01.2011 23:54:27 vasta tsitaadiga

sain kah selle 50 täis

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.01.2011 00:05:42 vasta tsitaadiga

Mis neil kuldsete, hõbedaste ja pronksi laibakettidel vahet on ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 00:23:15 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis neil kuldsete, hõbedaste ja pronksi laibakettidel vahet on ?


Peaks olema vastavalt selle järgi, mis värvi rank tapetul on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 00:54:43 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mis neil kuldsete, hõbedaste ja pronksi laibakettidel vahet on ?


Peaks olema vastavalt selle järgi, mis värvi rank tapetul on.


Kas mitte rank leveli järgi pole, mitte värvi!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:13:06 vasta tsitaadiga

level 1-20 pronks, 21-40 hõbe ja 41-50 kuld.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:24:24 vasta tsitaadiga

Ei teadnudki, eeldasin et kuld on lvl 46 ja +.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:42:06 vasta tsitaadiga

On vist mõistlik siia postitada.

EADM'ist on BFBC2 praegu 39.99 €, sama eastores us hind 19.99$.. samas kui püüan sealt us storest osta, siis küsib neid kuramuse ameerikamaa onude aadresse ja store on vaid us ja canada residentidele.

Tahaks homme asjaga tegeleda, sai täna paypal ka uuesti tööle pandud aga kuidagi ei tõuse käsi seda 39.99€ maksma.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:46:06 vasta tsitaadiga

http://eastore.ea.com/DRHM/store?Action=DisplayProductDetailsPage&SiteID=eaemea&Locale=en_GB&Env=BASE&productID=156691300
UK lehelt saad ilusti eesti andmetega osta

teine variant:
https://www.onlinekeystore.com/Battlefield-Bad-Company-2-EA-DOWNLOAD.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:48:35 vasta tsitaadiga

Tänud!
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 16:06:42 vasta tsitaadiga

ma sain mõni aeg tagasi 2 euro eest sealt samast, beat that icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 16:56:51 vasta tsitaadiga

kui BC2 on steamis, siis pean ilmtingimata Vietnami ka sealt ostma?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 17:03:42 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
kui BC2 on steamis, siis pean ilmtingimata Vietnami ka sealt ostma?


kui Steamist bc2 ostetud, siis jah.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.01.2011 17:12:43 vasta tsitaadiga

BC2 Steami oma, Vietnam EA oma. Töötab ilusti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 17:15:38 vasta tsitaadiga

ptui, Steamist ostetud vietnami key ei ühildu ea BC2'ga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 19:02:50 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
sain kah selle 50 täis

Spoiler Spoiler Spoiler

gz icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 19:33:35 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
sain kah selle 50 täis

Spoiler Spoiler Spoiler



Õnne.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 19:40:17 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
sain kah selle 50 täis


Õnnitlused! Ma kütan ja kütan aga see 50 on ikka alles nii kaugel icon_sad.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 21:28:07 vasta tsitaadiga

onlinekeystore ei toeta paraku paypali, seega ea UK jääb yle
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.