Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark Vantage skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 20:01:33 vasta tsitaadiga

Päris hea isend sul "Sõge" icon_razz.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 22:42:44 vasta tsitaadiga


See on max mis välja saab pigistada, Olgu öeldus et GPU-Z näitab pingeks ~1,059 V (koormuse all, muidu enamvähem 1,090V). 1,2V oleks päris tore proovida. icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.12.2010 22:45:49 vasta tsitaadiga

Temperatuuri järgi võib oletada,et sa rõdule või aknale ei ole roninud icon_smile.gif tee seda ja peaks vähe juurde ehk tulema.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 23:17:19 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Temperatuuri järgi võib oletada,et sa rõdule või aknale ei ole roninud icon_smile.gif tee seda ja peaks vähe juurde ehk tulema.

Ei tea, võimalik et 900 Mhz tuleks ära, aga see pole ilmselt 3D stabiilne mängudes, Vantage võib ära teha. Pingetõusuks on veel ruumi, kui skaalat järgida siis 1,2 V peaks 1 GHz ära kukkuma, iseasi kas MSI kaart võimaldab. icon_lol.gif

Oleks ASUS'e võtnud, aga oli teine pea 600.- kr kallim ja saadavus ka jaanuaris. ASUS'e kvaliteedis pole kunagi pidanud pettuma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 23:42:24 vasta tsitaadiga

Ega sellise voldiga vast jah, rohkem ei tule. 1.125V näiteks tegi mul juba 925 Mhz core ja seda siis toasoojas.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 01:00:48 vasta tsitaadiga

sai ka siis lõpuks kaart masinasse topitud
22016

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 01:18:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sai ka siis lõpuks kaart masinasse topitud
22016

Võiks ju natuke kellata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 14:57:54 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sai ka siis lõpuks kaart masinasse topitud
22016

Võiks ju natuke kellata icon_biggrin.gif


asi masinas vaid 40 min, eks homme proovin, las soojeneb veel icon_lol.gif

lükkasin kellad lõpuni, selline tunne, et oleks vabalt veel läinud, aga ma ei tea mida kasutada, kas TRIXXi, Msi afterburnerit vms
Ja seda Power controli yldse ei näppinud, kas oleks pidanud + 20 panema?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 03:11:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:



Võrdluseks siis HD5870. Kuna vanad samsungi DDR5 just 1450mhz ilma pinge tõstmiseta (loe: hardmodita) ei tee icon_biggrin.gif, siis leppisin väiksema mälutaktiga. Paarsada punni ehk kaotan sellega.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis täisarvuni ümardatult sellised tulemused:

GPU Test 1 HD5870 63FPS vs HD6970 71FPS
GPU Test 2 HD5870 54FPS vs HD6970 61FPS

icon_smile.gif

Viitsid äkki nüüd nii teha, et teed akna lahti, paned ukse kinni.
Siis installid MSI Afterburneri http://event.msi.com/vga/afterburner/download.htm Virutad fan speed 100% peale, libistad VGPU sujuvalt max pinge peale (1.35v vms), testid maks kellasid ja lased siis max kelladel veel ühe ilusa P numbri meile icon_cool.gif

Ma siis teen sama pärast.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 11:15:32 vasta tsitaadiga

nädalavahetusel yritan thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 07.01.2011 13:52:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
nädalavahetusel yritan thumbs_up.gif

Väga hea võrdlus, lase jah 6970 peeneks. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 22:00:36 vasta tsitaadiga

paarsada punkti sain juurde icon_rolleyes.gif



Yks kysimus- Miks ma ei saa afterburneriga gpu clocki yle 950 ja memory yle 1450 panna?
näitab, et osuti põhjas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:26:55 vasta tsitaadiga

Kahte erinevat OC proge GPU jaoks ära korraga lahti hoia. Need segavad üksteist. Ja ametlikult vist afterburner veel 6970 ei toetagi. Kui see shappire progejupp töötab, siis pole ju probleemigi. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:55:41 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Kahte erinevat OC proge GPU jaoks ära korraga lahti hoia. Need segavad üksteist. Ja ametlikult vist afterburner veel 6970 ei toetagi. Kui see shappire progejupp töötab, siis pole ju probleemigi. thumbs_up.gif


ma ei hoidnudki 2 korraga lahti icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 14:34:45 vasta tsitaadiga

jeesus188, enable unofficial overclock on tehtud?

http://www.overclock.net/ati/641299-guide-enabling-unofficial-overclocking-msi-afterburner.html

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 15:02:25 vasta tsitaadiga

IMO 690xx ei toeta volti ja klokk limiit on kinni biosest mille tööriistu kah veel pole aga pole eriti uurinud seda asja.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 15:21:05 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
IMO 690xx ei toeta volti ja klokk limiit on kinni biosest mille tööriistu kah veel pole aga pole eriti uurinud seda asja.

Sapphire enda tarkvara laseb kellasid vabalt tõsta, aga volti juurde ei lase panna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 15:41:22 vasta tsitaadiga

Niisama klokkida saab ka CCC-st, seega vahet pole kuid kui V muuta ei saa siis seda kaarti pole kuskile klokkida eriti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 17:46:22 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
jeesus188, enable unofficial overclock on tehtud?

http://www.overclock.net/ati/641299-guide-enabling-unofficial-overclocking-msi-afterburner.html


tänud, pooleldi töötab icon_smile.gif

nüüd kellasid saab tõsta, aga jah volti juurde panna ei saa

lasin siis korra veel
1000/1550
Kuidas ma aru saan kui enam kellasid tõsta ei saa/tohi?
lasin 20 min stability testi msi combusteriga, aga midagi silma küll ei hakanud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 08.01.2011 18:24:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 18:14:25 vasta tsitaadiga

Volti ei saa selleks panna, et sepad pole viitsinud veel vastavat softi teha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 18:37:06 vasta tsitaadiga

Päris vingelt klokkub ilma lisavoldita su kaart. Revüüdest jäi silma, et ei klokku essugi. icon_rolleyes.gif Neil olid siis nii viletsad isendid vms...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 18:38:41 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Päris vingelt klokkub ilma lisavoldita su kaart. Revüüdest jäi silma, et ei klokku essugi. icon_rolleyes.gif Neil olid siis nii viletsad isendid vms...

võiks ju veel proovida, aga tahaks teada, mis juhtub kui see piir on yle läinud icon_biggrin.gif
Ei taha uut kaarti osta, kroonid otsas ja euri ei ole thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 18:45:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Päris vingelt klokkub ilma lisavoldita su kaart. Revüüdest jäi silma, et ei klokku essugi. icon_rolleyes.gif Neil olid siis nii viletsad isendid vms...

võiks ju veel proovida, aga tahaks teada, mis juhtub kui see piir on yle läinud icon_biggrin.gif
Ei taha uut kaarti osta, kroonid otsas ja euri ei ole thumbs_down.gif


Ei juhtu kaardiga midagi. PC jookseb lihtsalt kokku, kui kellaga üle pingutad. Teed reseti. Lase sealt 1000mhz pealt 5mhz sammudega edasi ja jooksuta näiteks 3dm06 canyon flighti iga tõste järel.
mälu klokki polegi ehk vaja rohkem punnida. palju juurde ei anna.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 18:55:04 vasta tsitaadiga

fan oli 100% peal? toasoe või jahe õhk?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 18:59:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Eks proovin hiljem, aga 06 pigem cpud ju tahab
Panin vendi põhja ja max temp oli 55c, aga kuna volti juurde ei pannud, siis vist suht vahet pole, võib ka auto peale vendi panna
rõdu uks oli pisikese õhutamise peal, sest toas on 25c icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 19:08:28 vasta tsitaadiga

Palju Vantaget üldse mälu mõjutab? Räägin nii ramist kui vramist.
Kristoferr, Canyon on on juhuslikult pakutud või millise tagamõttega? See robotivärk ligi kaks korda madalama fpsi'ga, too paremini ei näita stabiilsust?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 19:18:57 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Palju Vantaget üldse mälu mõjutab? Räägin nii ramist kui vramist.
Kristoferr, Canyon on on juhuslikult pakutud või millise tagamõttega? See robotivärk ligi kaks korda madalama fpsi'ga, too paremini ei näita stabiilsust?


Soovitasin sest mul endal 5870 võtab isegi prose madalama takti puhul vaid see test 100% load. Ise olen sellega esialgseid kellasid testinud. Võiks ju lasta näiteks mõlemat. sm2+sm3

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.01.2011 19:24:59 vasta tsitaadiga

Min lasen max clocki just selle järgi kus need tulekerad ringi lendavad,muu läbib alati,kuid selles jookseb kokku kui klokk tiba liiast icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 20:05:10 vasta tsitaadiga

ot:
no toodi mind maa peale tagasi icon_lol.gif
Tegin 06 ära ja 985/1550 tegi ära
Memory clocki annaks veel vist juurde panna, aga core clockil on küll piir ees thumbs_down.gif
Kas siis tuleb välja, et 06 nõudlikum kui vantage video suhtes icon_rolleyes.gif ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:02:14 vasta tsitaadiga



GPU-Z VDDC idle 3D ~1,148 V, load ~1,117 V. Drop 0,031 V icon_biggrin.gif


viimati muutis Le Inc 11.01.2011 20:45:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:07:28 vasta tsitaadiga

Le Inc, PhysX sees..
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:45:03 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Le Inc, PhysX sees..

Mhmh, GPU skoori see ei tohiks mõjutada ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.01.2011 21:13:34 vasta tsitaadiga

Natsa tõmbab väiksemaks.
Osta omale korralik toide kus 12v ei kõigu nii jubedalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 21:24:04 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Natsa tõmbab väiksemaks.
Osta omale korralik toide kus 12v ei kõigu nii jubedalt thumbs_up.gif

Võiks jah, aga enne ei näpi kui Sandy või vms. 4..6-tuumaline masinasse tuleb ... Sellel toitekal on vist 12V liinid ka eraldi, peaks olema üks korralik 70 - 80 A 12V, siis poleks vast hullu.

Aga jah 12V kõikumine paneb OC korraliku põntsu. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 18:05:33 vasta tsitaadiga

Pisi test ka minu poolt.
Cpu I7 2600K@5344Mhz Jautus SS
Mobo:Gigabyte GA-P67A-UD4
Mälud:Corsair GTX2@1096Mhz
Gpu:AMD 6970@974/1500
Skoor:26070p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 23:23:57 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
Pisi test ka minu poolt.
Cpu I7 2600K@5344Mhz Jautus SS
Mobo:Gigabyte GA-P67A-UD4
Mälud:Corsair GTX2@1096Mhz
Gpu:AMD 6970@974/1500
Skoor:26070p


kas video rohkem ei lähe?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 00:37:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, Soojas toas,kahjuks mitte eriti icon_sad.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 00:42:36 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
jeesus188, Soojas toas,kahjuks mitte eriti icon_sad.gif


Kylisin lihtsalt, et mu sappshire pani 1000/1550 ära vantages icon_rolleyes.gif

rõdu uks oli esimesel laskmisel küll lahti, aga teisel mitte. temp oli ikka väga madal kui vendi põhja panin thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 16.01.2011 00:43:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 00:43:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sappshire pani 1000/1550 ära

Sul oli minu mäletamist mööda rõduuks ka lahti icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 00:46:24 vasta tsitaadiga

vaata post tagasi, rõduuks kinni, temp 60c thumbs_up.gif
ja õhutamine tähendab, et ca 3 mm lahti icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 00:46:42 vasta tsitaadiga

Krt, ma olen ikka pimeloom icon_redface.gif
Nojah, sa lasid juba toa külmaks esimese runi ajal icon_lol.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 22:54:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


lasin uued driverid peale
10.12

11.1


juurde siis 1071p thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:50:48 vasta tsitaadiga

Uue videokaardiga esimene bench ka thumbs_up.gif 11.1 driveriga. Prosel ka klokk ja HT peal.
Mälu tuleb videol natuke timmida, kui on 1325MHz, siis vantage'i viimase testi järel jäi must ekraan ja midagi ei toimunud edasi. Shaderid unlockimata jne, ainult gpu-l kerge oc.

CPU: i7 920@3.78GHz HT on
GPU: AMD 6950@840/1250
Skoor: P20770


Võrdluseks vana kaardiga ning 24/7 seades prose.
Spoiler Spoiler Spoiler



//Shaderid unlockitud ja GPU 1GHz peal:


1030MHz peal viskas artifakte sisse, eks see max siis kuskil seal 1000-1030MHz vahel on.
Mälud vist nii suurt erinevust sisse ei tohiks tuua, kui nüüd võrrelda jeesus188 kaardiga? Samas mälude klokivahe on 200+ mhz-d...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 22:44:17 vasta tsitaadiga

ikka annab juurde, tegin lihtsalt lamp testi thumbs_up.gif
Pole vantaget max kelladega lasknud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 22:59:12 vasta tsitaadiga

1400MHz peal mälud erilist muutust ei näidanud Vantage skooris. Ise olen rahul ja 1ghz+ ka nähtud thumbs_up.gif.
Vantage's võis pisut minna power controli nahka punkte, sest palju lugenud, et unlockitud shaderitega 6950-l on power control +20% selline must-have, mis perfi ka juurde annab. Mul aga viskas iga kord koormust saades power controli uuesti nulli.
24/7 jääb unlockitud shaderitega max oc ccc-st - 840/1325. Ei viitsi profiilidega jännata, võimsust niigi kuhjaga ja benchmarkide ajaks pole probleem klokid üles lükata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 00:32:08 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
1400MHz peal mälud erilist muutust ei näidanud Vantage skooris. Ise olen rahul ja 1ghz+ ka nähtud thumbs_up.gif.
Vantage's võis pisut minna power controli nahka punkte, sest palju lugenud, et unlockitud shaderitega 6950-l on power control +20% selline must-have, mis perfi ka juurde annab. Mul aga viskas iga kord koormust saades power controli uuesti nulli.
24/7 jääb unlockitud shaderitega max oc ccc-st - 840/1325. Ei viitsi profiilidega jännata, võimsust niigi kuhjaga ja benchmarkide ajaks pole probleem klokid üles lükata thumbs_up.gif

seda küll jah thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 18:45:23 vasta tsitaadiga

Esimest korda 1 kaardiga üle 30k Vantages:
P31881

i7 980X @ 4,966 GHz (jahutusvedeliku temp alla nulli)
GTX 570 @1001/1212 (jahe õhk)
5 GHz peal tegi ka testi ära, aga miskipärast tulemust ei parandanud; ju siis oli liiga ebastabiilne vms.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 18:47:24 vasta tsitaadiga

Default run, arvuti profiilis.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2011 20:22:43 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:
Esimest korda 1 kaardiga üle 30k Vantages:
P31881

i7 980X @ 4,966 GHz (jahutusvedeliku temp alla nulli)
GTX 570 @1001/1212 (jahe õhk)
5 GHz peal tegi ka testi ära, aga miskipärast tulemust ei parandanud; ju siis oli liiga ebastabiilne vms.

thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDoggy
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 21:25:20 vasta tsitaadiga


Sain kah siis uue kaardi icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark Vantage skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.