|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
07.01.2011 15:44:02
BOOTMGR is missing |
|
|
Lasen uue Windooza formatitud kettale, peale esimest restarti viskab siis "bootmgr is missing"
Olen igasuguseid asju proovinud mida google annab, isegi cmd kaudu bootsectori taastamine ei aita, järgmine kord ikka sama pull.
Saan selle errori eest ära kasutades Repair diski, aga jube tüütu on alati lugeja ühendada selle jama pärast.
On mingeid võimalusi kuidas sellest lahti saada ?
Samsung Spinpoint F3 500GB SATA2 @ IDE
WD Caviar Black FAEX 1TB SATA3 @ IDE
viimati muutis martin366 08.01.2011 19:43:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
07.01.2011 20:30:16
|
|
|
| Kas sul on sees 2 ketast?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
07.01.2011 20:31:27
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Kas sul on sees 2 ketast? |
jesh, teine on WD caviar black FAEX
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
07.01.2011 20:47:14
|
|
|
| võta teine ära ja teee repair. ja proovi siis.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
07.01.2011 21:02:13
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| võta teine ära ja teee repair. ja proovi siis. |
Nii ma saangi asja korda alati.. aga on mingi jäädav võimalus bootsector korda saada, et järgmine kord sellist jama ette ei pillu ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 18:06:42
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Nii ma saangi asja korda alati.. aga on mingi jäädav võimalus bootsector korda saada, et järgmine kord sellist jama ette ei pillu ?  |
Kui järgmine kord puhast installi teed, siis enne seda ühenda lahti kõik nö. liigsed füüsilised kettad.
Jätad külge ainult plaadimasina ja ketta, kuhu süsteemi installid.
Piisab, kui kettal toitepistiku küljest võtad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 18:08:43
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Nii ma saangi asja korda alati.. aga on mingi jäädav võimalus bootsector korda saada, et järgmine kord sellist jama ette ei pillu ?  |
Kui järgmine kord puhast installi teed, siis enne seda ühenda lahti kõik nö. liigsed füüsilised kettad.
Jätad külge ainult plaadimasina ja ketta, kuhu süsteemi installid.
Piisab, kui kettal toitepistiku küljest võtad. |
Peab siis nii hakkama saama kui muud üle ei jää :S
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 18:23:34
|
|
|
Noh, tõnäoliselt on ka teisi võimalusi, kuidas need "bootfailid" õigesse kohta suunata.
Vähemalt ühelt kettalt teisele tõsta neid ju saab. Kuidas Win-i installikale õiget sihti kätte näidata, mina ei tea.
Sarnase probleemi ees olen seisnud küll, ja tol ajal päris algajana kunde masina kallal asjatades võttis hetkeks põlvist nõrgakski.
Nimelt oli kundel soov saada masinasse uus ja suurem ketas.Ja kuna Win oli juba vana ja hapu, siis ka puhas install. Süsteem ja data olid kenasti eraldi partidel.
Mõeldud, tehtud: uus ketas sisse, puhas install selga, data ringi kopida. Simpel!
Nii kui vana ketta välja võtsin, oligi sama jutt mis Sul.
Ma olen leidnud igastahes, et pistikuid on lihtsam lahti ühendada, kui miskite progedega pärast mässata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 18:25:11
|
|
|
Paras porno on ikka küll sellega, ma ei hoia lugejat koguaeg järel kah kuna ei leia kasutust, böö
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
08.01.2011 18:36:52
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Paras porno on ikka küll sellega, ma ei hoia lugejat koguaeg järel kah kuna ei leia kasutust, böö  |
Mille üle kurdad, kui Windowsi installid siis ju ühendad lugeja järgi, miks ülearused kettad siis järgi jätad, ja kui üks kord õieti installitud, siis pole kunagi enam lugejat järgi vaja ühendada, BIOS_es tuleb ainult ketaste järjekord õigeks panna mille peal Windows asub, see peab esimene olema, võid iga ketta peale eri Windowsi paigaldada, siis piisab ainult ketta järjekorra vahetamisest BIOS_es ja uus Windows testimiseks olemas.
Kui sul aga Windowsi install iga nädalane - kuine toiming, siis sa ei saa väita, et lugejat tihti ei kasuta.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 18:39:59
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Paras porno on ikka küll sellega, ma ei hoia lugejat koguaeg järel kah kuna ei leia kasutust, böö  |
Mille üle kurdad, kui Windowsi installid siis ju ühendad lugeja järgi, miks ülearused kettad siis järgi jätad, ja kui üks kord õieti installitud, siis pole kunagi enam lugejat järgi vaja ühendada, BIOS_es tuleb ainult ketaste järjekord õigeks panna mille peal Windows asub, see peab esimene olema, võid iga ketta peale eri Windowsi paigaldada, siis piisab ainult ketta järjekorra vahetamisest BIOS_es ja uus Windows testimiseks olemas.
Kui sul aga Windowsi install iga nädalane - kuine toiming, siis sa ei saa väita, et lugejat tihti ei kasuta. |
Miks sa seda arvad, et ma plaadi pealt installin, ei. USB pulga pealt kuna see kiirem ja lihtsam. Vahetan kuus korra keskmiselt
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 18:40:21
|
|
|
Lugeja ei puhu antud teemas pilli.
HDD-de nimekirja pandud asjad küll.
Ma pole kindel, kas ma olen asjast õigesti aru saanud, aga selline see arusaam on:
Nimelt kirjutatakse iga füüsilise kõvaketta (enamasti) algusesse info ketta staatuse kohta.
Kas peab olema bootiv, vms. Nimetatakse seda osa MBR-iks.
Kui Sul on nüüd masinas mitu füüsilist ketast, kuhu on võimalik kirjutada, siis kirjutatakse see Winni bootimise jutt sellele kettale, mis BIOS-ele tähtsamana/esmasena paistab.Siis võibki juhtuda, et bootloader on ühel kettal, OP-süs hoopis teisel.
Kummagi puudumisel masin ei käivitu.
viimati muutis avrn 08.01.2011 18:46:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 18:46:21
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
Lugeja ei puhu antud teemas pilli.
HDD-de nimekirja pandud asjad küll.
Ma pole kindel, kas ma olen asjast õigesti aru saanud, aga selline see arusaam on:
Nimelt kirjutatakse iga füüsilise kõvaketta (enamasti) algusesse info ketta staatuse kohta.
Kas peab olema bootiv, vms. Nimetatakse seda osa MBR-iks.
Kui Sul on nüüd masinas mitu füüsilist ketast, kuhu on võimalik kirjutada, siis kirjutatakse see Winni bootimise jutt sellele kettale, mis BIOS-ele tähtsamana/esmasena paistab.Siis võibki juhtuda, et bootloader on ühel ketta, OP-süs hoopis teisel.
Kummagi puudumisel masin ei käivitu. |
Mul BIOSis järjekord õige ikka.
Pean teise ketta ära võtma ja lugejaga "Repair disk"-i tööle panema, siis parandab ära selle kala. Siis Installib ära ja ühendan teise ketta tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 18:54:51
|
|
|
Sa pead silmas seda bootimise järjekorda?
Mina pidasin silmas seda jada, kuidas BIOS ketastega rehkendab.
Kõigepealt IDE, siis SATA, siis... Nad ju pannakse seal tähtsuse järgi ritta.
IDE-l master, jne.
Satal, millises pesas istub. Sata0, Sata1, jne.
Eks see võib ju BIOS-iti erineda, aga põhimõte peaks kõigil sama olema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 18:58:22
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
Sa pead silmas seda bootimise järjekorda?
Mina pidasin silmas seda jada, kuidas BIOS ketastega rehkendab.
Kõigepealt IDE, siis SATA, siis... Nad ju pannakse seal tähtsuse järgi ritta.
IDE-l master, jne.
Satal, millises pesas istub. Sata0, Sata1, jne.
Eks see võib ju BIOS-iti erineda, aga põhimõte peaks kõigil sama olema. |
Selles on juba iva, kuna F3 on SATA2 ja FAEX on SATA3..
viimati muutis martin366 08.01.2011 19:20:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 19:05:28
|
|
|
SATA2 võib tähistada standardit, mida ketas/kontroller suhtlemiseks kasutavad.
Seda, kuhu pesasse/porti miski seade ühendatud on, näed BIOS-ist endast.
Kui POST on lubatud, siis ka masina bootimisel.
Edit.
Et, kuskohast Sa need tähistused loed siis?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 19:20:11
|
|
|
| F3 istub SATA2 pesas ja FAEX SATA3 pesas mõlemad töötavad IDE channelis. ACHI-t pole ma tööle saanud mittekuidagi, kord leiab ühe ketta siis ei leia teist jne...
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 19:41:45
|
|
|
Ega ma Su viimasest postist nüüd targemaks ei saa.
Need "F3" ja " FAEX" ei ütle mulle absull mitte midagi.
Ja jäta see ACHI, seda tarvitad siis, kui seda tõepoolest vaja on.
Ma üritasin eelmiste postidega selgitada seda, et see kuradi bootloader üritatakse reeglina kõrvetada sinna, kus tema asukoht BIOS-e meelest parim on. Ja see on kas:
1) BIOS-e arust esmane ketas.
2)või kui leitakse olemasolev, siis see kirjutatakse sobivate parameetritega üle, olenemata BIOS-es sätestatud bootimise järjekorrast.
3) "taevas teab" millest tulenevad anomaaliad.
Nagu ma juba ennist mainisin, on pistikute eemaldamine/taasühendamine osutunud praktikas lihtsamaks.
Pärast paned BIOS-sist järjekorra paika ja kõik on häppy.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 19:42:17
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
Ega ma Su viimasest postist nüüd targemaks ei saa.
Need "F3" ja " FAEX" ei ütle mulle absull mitte midagi.
Ja jäta see ACHI, seda tarvitad siis, kui seda tõepoolest vaja on.
Ma üritasin eelmiste postidega selgitada seda, et see kuradi bootloader üritatakse reeglina kõrvetada sinna, kus tema asukoht BIOS-e meelest parim on. Ja see on kas:
1) BIOS-e arust esmane ketas.
2)või kui leitakse olemasolev, siis see kirjutatakse sobivate parameetritega üle, olenemata BIOS-es sätestatud bootimise järjekorrast.
3) "taevas teab" millest tulenevad anomaaliad.
Nagu ma juba ennist mainisin, on pistikute eemaldamine/taasühendamine osutunud lihtsamaks.
Pärast paned BIOS-sist järjekorra paika ja kõik on häppy. |
Ega mul siis muud üle ei jäägi.. BIOSist asjade kruttimine ei aita midagi..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2011 19:52:25
|
|
|
No üks võimalus minu arusaamist mööda on.
Teed selgeks, millisesse järjekorda BIOS need seadmed (porte ma mõtlen) ses masinad paneb, ja üritad oma ketastega sama jada järgida.
Eeldab loomkatseid aka loogikat.
Muide: üks asi on meelest läinud: RTFM.
Reeglina on emaplaadi manualis pikk jutt (süsteemi)ketaste ühendamisest ja selle toimingu nüanssidest.
viimati muutis avrn 08.01.2011 19:56:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.01.2011 19:55:21
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
No üks võimalus minu arusaamist mööda on.
Teed selgeks, millisesse järjekorda BIOS need seadmed (porte ma mõtlen) ses masinad paneb, ja üritad oma ketastega sama jada järgida.
Eeldab loomkatseid.
Muide: üks asi on meelest läinud: RTFM.
Reeglina on emaplaadi manualis pikk jutt (süsteemi)ketaste ühendamisest ja selle toimingu nüanssidest. |
Loomkatseid küll ja küll teinud. Igas asendis neid kettaid proovinud, ikka ja alati sama jama..
ah, mis seal ikka, tuleb siis nii hakkama saada, elab üle
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.01.2011 06:49:59
|
|
|
Huvitav mul on iga clean install 3 ketast järgi ja pole sellist jama olnud .
Üritad sa installida samale kettale kus juba üks win/muu OS part ees?.Mina installin kettale kus 1 part mille saab puhtaks lüüa enne clean installi(väikse ketta eelis ).Muud seal pole.BIOS-s on mul pandud sama järjekord mis winniski ja ka kettad on samamoodi ühendatud:
OS ketas - C:\ - SataPort1 - 1st Boot device
Mahuketas - D:\ - SataPort2 - 2nd Boot device
Mahuketas - E:\ - SataPort3 - 3rd Boot device
Kõik kettad @ SATA2 ja sama kontrolleri otsas(emaplaadil on veel eraldi 1x SATA2 by Marvell aga ma ei kasuta seda.)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2011 14:11:53
|
|
|
Partioneid kettal pole ning formatin alati enne installi ära. Bootimise järjekord õige.
Ma siiski arvan, et kala on SATA2 ja SATA3 koos töötamises.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.01.2011 14:17:08
|
|
|
| Installi DVD pealt korraliku plaadi pealt - ja vaata, kas siis on ka samamoodi Boot puudu või mitte. Kui kõik on OK, siis - ühe võimalusena - on see USB-l olev Wini install vigane.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2011 14:25:07
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Installi DVD pealt korraliku plaadi pealt - ja vaata, kas siis on ka samamoodi Boot puudu või mitte. Kui kõik on OK, siis - ühe võimalusena - on see USB-l olev Wini install vigane. |
Selles ei ole kohe kindlasti viga.
See kala tekkis peale WD Caviar Black lisamist arvatavasti.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.01.2011 15:39:59
|
|
|
Aga sa pole proovinud kettaid õiges järjekorras ühendada? Pesad 0...5 on SATA3 ning pesad 6 ja 7 on SATA2, sellises pesade numbrite järjekorras BIOS nende ketastega ka tegeleb, nagu sulle juba varem mainiti.
Või mida sa selle "SATA2 ja SATA3" all silmas pidasid? Olidki pesade numbrid? Pane siis prooviks SATA3_0 ja SATA3_1 (või SATA3_0 ja SATA3_2, mugavam ühendada) või SATA2_6 ja SATA2_7. Süsteemiketas ikka pisema numbriga pesas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.01.2011 17:09:13
|
|
|
SATA3 all peeti usutavasti silmas SATA 6Gb/s mida kasutaja lisatud WD FAEX kasutab
Vb SATA3 kontrolleri mingi kala on?
EDIT: bcdedit millega Win7 bootloaderit muditakse toetab ka logimist.Seega tehniliselt peaks olema võimalik repair teostada ja logi kettale salvestada, et siis pärast uurida mida bcdedit põhjuseks ütles ja mil meetodil asja parandas.Tegelikult peaks ka samas aknas pärast repairi osalist logi näitama(kui GUI kaudu teha).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2011 18:40:54
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
SATA3 all peeti usutavasti silmas SATA 6Gb/s mida kasutaja lisatud WD FAEX kasutab
Vb SATA3 kontrolleri mingi kala on?
EDIT: bcdedit millega Win7 bootloaderit muditakse toetab ka logimist.Seega tehniliselt peaks olema võimalik repair teostada ja logi kettale salvestada, et siis pärast uurida mida bcdedit põhjuseks ütles ja mil meetodil asja parandas.Tegelikult peaks ka samas aknas pärast repairi osalist logi näitama(kui GUI kaudu teha). |
Arvan ka, et SATA2 ja SATA3 ei taha koos tööd teha hästi.
Ära mulle nii keerulist juttu räägi
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
09.01.2011 18:49:08
|
|
|
Mul oli ka kunagi sarnane juhus. Majandasin siis win kõrvale ka linuxi, kõik töötas nagu vaja aga kui ma hommikul arvuti uuesti käivitades vaatas vastu mul bootmgr is missing! Mul oli suur hämming, et mis asja eile nagu töötas ja nüüd lambist veiderdab. Mind aitas see kui viskasin win plaadi sisse ja repair ja rsk aitaski
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2011 18:52:06
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
Mul oli ka kunagi sarnane juhus. Majandasin siis win kõrvale ka linuxi, kõik töötas nagu vaja aga kui ma hommikul arvuti uuesti käivitades vaatas vastu mul bootmgr is missing! Mul oli suur hämming, et mis asja eile nagu töötas ja nüüd lambist veiderdab. Mind aitas see kui viskasin win plaadi sisse ja repair ja rsk aitaski  |
See repairimine aitab jah õnneks, aga tüütu
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
09.01.2011 18:56:07
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Lukksepp kirjutas: |
Mul oli ka kunagi sarnane juhus. Majandasin siis win kõrvale ka linuxi, kõik töötas nagu vaja aga kui ma hommikul arvuti uuesti käivitades vaatas vastu mul bootmgr is missing! Mul oli suur hämming, et mis asja eile nagu töötas ja nüüd lambist veiderdab. Mind aitas see kui viskasin win plaadi sisse ja repair ja rsk aitaski  |
See repairimine aitab jah õnneks, aga tüütu  |
No jah aga mis sa hädaga ikka teed
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2011 18:59:27
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| Lukksepp kirjutas: |
Mul oli ka kunagi sarnane juhus. Majandasin siis win kõrvale ka linuxi, kõik töötas nagu vaja aga kui ma hommikul arvuti uuesti käivitades vaatas vastu mul bootmgr is missing! Mul oli suur hämming, et mis asja eile nagu töötas ja nüüd lambist veiderdab. Mind aitas see kui viskasin win plaadi sisse ja repair ja rsk aitaski  |
See repairimine aitab jah õnneks, aga tüütu  |
No jah aga mis sa hädaga ikka teed  |
Pean leppima sellega.. ei hakka selle jama pärast ketast ka vahetama kuna F3 on väga hea asi, pigem ostan ühe juurde ja pistan raidi
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
09.01.2011 19:05:29
|
|
|
| No ka mõte jah
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|