|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.01.2011 04:07:12
|
|
|
Kui viljarõngad tulnukate poolt tehtud, siis neil ikka päris hea huumorimeel.
Inimese tehtud on need kindlasti, pakuks seletuseks, et vilja saaks painutada satelliidilt/lennukilt mikrolainekiirgusega.
Millal need ringid tekkima hakkasid? Kui 1950ndatel, siis ajaliselt klapib, vastavalt tehnoloogilisele arengule.
Ja ei pruugi riigi sõjatehnika olla, mõni rikkur ehk joonistab neid enda lõbuks.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.01.2011 04:10:19
|
|
|
| tsitaat: |
Twenty-six countries ended up reporting approximately ten-thousand crop circles, in the last third of the 20th century, and 90% of those were located in southern England. Many of the formations appearing in that area are positioned near ancient monuments, such as Stonehenge.
http://en.wikipedia.org/wiki/Crop_circle |
Ma nagu mäletaks et kunagi räägiti ka sellest et üksikuid kirjeldusi viljaringide kohta esineb ikka juba väga kaugest ajaloost, mis oleks ka üsna loogiline, sest alles tänu tehnoloogia ja lennuliikluse arengule hakati neid tõeliselt avastama. Siinkohal ei pea ise nende tegijateks tulnukaid, igasuguseid jõude mida inimesed ei tunne on piisavalt teisigi.
Maiade kalendri koha pealt on muidugi tegemist millegi sellisega millele isegi tänapäeva tehnoloogia juures nö lähedale ei jõuta. Sama kehtib muidugi ka paljude teiste nö iidsete tsivilisatsioonide teadmiste kohta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.01.2011 04:21:37
|
|
|
Teisest foorumist sama teema ja veel huvitavat lugemist.
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=4442&sid=b3982723eb0970d1c7af3889c13bfbc1
See on üks parimaid punkte tegelikult.
| tsitaat: |
Üks teaduslik fakt on kindel: Võltsitud ringid on surnud ja tõelised ringid on elus. Võltsitud ringidel kasutati keha raskust, et suruda laud vilja peale. Aga tõelised ringid on “kasvanud“ nii, mitte surutud inimeste kätega. Teadus on näidanud, et “tõelistel“ ringidel on vormitud 90 kraadine küünar, kus vili on paindunud.
Samuti võltsitud ringid surevad väga kiirelt, kuna vars on murtud keha raskusega. Aga tõeline ring elab ja kasvab edasi, sest paistab, et taim ise tegelikult “kasvas“ väga kiiresti ringi kujuliseks. Ja peale seda, vili lihtsalt kasvab edasi.
Colin Andrewse töö on viimasel ajal teaduslikult tõestatud uue aspektina viljaringide juures. Andrew avastas, et mitte nagu võltsitud ringid, mis ei jäta midagi, tõeline ring jätab endast magneetilise jälje, mis on registreeritav selle pinnal ja atmosfääris selle kohal. Sa võid seda ise näha, tema magneetilises vaatluse reportaasis. Mis on kindel tõestus, et kes iganes neid tõelisi ringe loob, ei kasuta selleks laudu.
Magneetiline jälg ikkagi ei tõesta, et inimesed neid kuidagi ei tee. Aga see on tõestus, et seda ei tee inimesed, kes laudadega trambivad.
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
06.01.2011 14:14:05
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
1. no milleks siis üldse sellist keberniiti teha, oleks võinud ju suvalist põldu filmida
Ses mõttes, et kui see feik oli, siis oleks see sama olnud, nagu mustkunstniku triki salvestamine ja siis pärast monteerimine.
2. Fakt on aga see, et need viljaringid sinna öösel kuidagi tekkisid, kas siis inimtegevusest või mitte.
|
1. kasvõi, aga kuidas sa tõestad, et tegu oli sama alaga, kuhu hiljem 'ring' tekkis? põllu ääredki ei jookse kokku ja pildi kvaliteet polnud ka üldse kellaaegadest sõltuv...
2. fakt? kui see ring sama ööga sinna tekkis, siis järelikult pidid nad selle ise tegema
tõstaks ühte posti veel...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6150638#6150638
mees-kummikud jäävad ekraanil näha ja nais-kummarid mitte?:p
Seal üks kassiga tüüp vihjas infrahelile ka: http://en.wikipedia.org/wiki/Infrasound#Human_reactions_to_infrasound
Kui sinna segada veel meedia propaganda ja inimeste harjumus kleepida endale olematuid haigusi külge teatud sümptomite järgi(selle kohta on eraldi termin isegi), siis ongi need lood vast kerged tulema. Ei tule see termin praegu meelde, aga kirjeldada võib seda umbes nii, et kui kuulsid, et kellelgi läks peale musta kassi nägemist sitasti, siis kohe arvatakse, et endal peab ka minema.
Samal põhimõttel on ka kõik 9/11 truthers jms liikumised maha surutud. Meedia ja 'tähtsad ninad' räägivad ühte juttu ja siis arvatakse, et nii ongi, kuna muid fakte ja argumente ei ole arvesse võetud ja minnakse nö massiga kaasa.
Ja kui jutujärg juba sinnamaale läks, siis tasuks kindlasti läbi vaadata adam curtis collection -> räige laks infot ajaloost (cia, rokefellerid, rand corporation jms vahvad organisatsioonid). liigitub juba rohkem müsteeriumi või lihtsalt vandenõu alla
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
06.01.2011 14:14:55
|
|
|
| tsitaat: |
kasvõi, aga kuidas sa tõestad, et tegu oli sama alaga, kuhu hiljem 'ring' tekkis?
|
ega mina ei tõestagi ja ma kirjutasingi ju, et kui tegemist oli võltsinguga, siis samahästi oleksid nad võinud mõnda teist suvalist põldu filmida ja staatilist müra tekitada Sellisel juhul kogu see film on üks suur hoax ja polegi mõtet edasi diskuteerida
Mõtlema aga pani MM-i viide:
| tsitaat: |
Üks teaduslik fakt on kindel: Võltsitud ringid on surnud ja tõelised ringid on elus. Võltsitud ringidel kasutati keha raskust, et suruda laud vilja peale. Aga tõelised ringid on “kasvanud“ nii, mitte surutud inimeste kätega. Teadus on näidanud, et “tõelistel“ ringidel on vormitud 90 kraadine küünar, kus vili on paindunud.
Samuti võltsitud ringid surevad väga kiirelt, kuna vars on murtud keha raskusega. Aga tõeline ring elab ja kasvab edasi, sest paistab, et taim ise tegelikult “kasvas“ väga kiiresti ringi kujuliseks. Ja peale seda, vili lihtsalt kasvab edasi.
Colin Andrewse töö on viimasel ajal teaduslikult tõestatud uue aspektina viljaringide juures. Andrew avastas, et mitte nagu võltsitud ringid, mis ei jäta midagi, tõeline ring jätab endast magneetilise jälje, mis on registreeritav selle pinnal ja atmosfääris selle kohal. Sa võid seda ise näha, tema magneetilises vaatluse reportaasis. Mis on kindel tõestus, et kes iganes neid tõelisi ringe loob, ei kasuta selleks laudu.
Magneetiline jälg ikkagi ei tõesta, et inimesed neid kuidagi ei tee. Aga see on tõestus, et seda ei tee inimesed, kes laudadega trambivad. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.01.2011 14:30:15
|
|
|
Kui see MMi viide on teaduslik fakt siis palun näidata mulle kus see teaduslikult tõestatud on. Niikaua ei ole ta mittemingi teaduslik fakt kui ei ole vastavat uurimustööd avaldatud.
Teaduslikud faktid kinnitatakse mitme erineva teadlase poolt asja sõltumatult uurides ning avaldades vastav uurimustöö. Mitte foorumis väites, et tegu on teadusliku faktiga.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.01.2011 14:36:52
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Kui see MMi viide on teaduslik fakt siis palun näidata mulle kus see teaduslikult tõestatud on. Niikaua ei ole ta mittemingi teaduslik fakt kui ei ole vastavat uurimustööd avaldatud.
Teaduslikud faktid kinnitatakse mitme erineva teadlase poolt asja sõltumatult uurides ning avaldades vastav uurimustöö. Mitte foorumis väites, et tegu on teadusliku faktiga. |
HV trollid on ikka muljetavaldavad. ausõna Mine otsi ise reaalselt mõni viljaring ülesse ja proovi tõestada et see on inimese tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.01.2011 14:37:45
|
|
|
MatchMaker, on ta siis teaduslik fakt või ei ole?
Kui on siis esita ka vastav dokumentatsioon - oleks endalgi huvitav lugeda. Kui ei ole siis lõpeta valetamine.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
06.01.2011 14:39:49
|
|
|
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.01.2011 14:42:06
|
|
|
| B6 kirjutas: |
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud. |
Nõndanimetatud X-faile tuleb ridamisi riikidelt ja neid on päris huvitav sirvida.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
06.01.2011 14:43:43
|
|
|
Selles mõttes on Renkal õigus küll, sest ei leidnud googeldades ühtegi viidet teaduslikule tööle, v.a tema enda kodulehel olevatele.
Tema enda kodulehel http://www.colinandrews.net/ kirjutab enda kohta:
| tsitaat: |
An electrical engineer from the U.K., has been researching the crop circle phenomenon since 1983.
Colin, Pat Delgado, Busty Taylor, and Terence Meaden formed the original investigative team. Today
Colin provides continuity between the past research era and the present. He has the largest continuous
data base in the world on the subject and coined the term ‘crop circle’, now included in the English
Webster dictionary. His long view of both the genuine phenomenon and the human-made phenomenon
provides unique insight into the subject.
Colin’s research expanded into the study of human consciousness. Crop circles offer an exceptional
keyhole into the fascinating realm of how our mind interacts with an intelligent and conscious universe.
His study on the intelligence behind the crop circles and the interaction between this intelligence and
both crop circle researchers and crop circle makers, forms the basis of his current work.
On this site you can find the latest research into consciousness, 2012, and the gradual release of never
before revealed parts of Colin’s archives. Be sure to check out Colin’s full bio, media coverage and
professional photographs.He is Internationally acknowledged as a preeminent researcher into the UFO
subject and has been at the forefront of efforts to encourage governments to come clean about what
they know. |
Tundub väga kahtlane.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
06.01.2011 14:46:59
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| B6 kirjutas: |
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud. |
Nõndanimetatud X-faile tuleb ridamisi riikidelt ja neid on päris huvitav sirvida. |
ja kuidas nende jälgimisel tundub, kas avaldatakse ettevaatlikult jupp-jupi haaval,
et mitte paanikat tekitada ja ettevalmistavalt nö tulnukate suuremaks tulemiseks.
või avaldatakse niisama aegunud tühja-tähja.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.01.2011 15:14:22
|
|
|
| B6 kirjutas: |
ja kuidas nende jälgimisel tundub, kas avaldatakse ettevaatlikult jupp-jupi haaval,
et mitte paanikat tekitada ja ettevalmistavalt nö tulnukate suuremaks tulemiseks.
või avaldatakse niisama aegunud tühja-tähja. |
Valik üks koma viis. Midagi sellist küll pole siiamaani avaldatud, mis paneks uskuma reaalse kontakti võimalust valitsuste ja tulnukate vahel. Tuntud juhtumeid on uuritud ülipõhjalikult, tehtud järeldused või siis jäänud need tegemata seletamatuse tõttu ja toimikud suletud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 15:26:04
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Selles mõttes on Renkal õigus küll, sest ei leidnud googeldades ühtegi viidet teaduslikule tööle, v.a tema enda kodulehel olevatele. |
Googeldasin ka ise natueke sel teemal ning sain ainult paar pilti üksikust kõverast kõrrest, ei mingit juttu ega lähipilte ringe moodustavatest taimedest.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.01.2011 15:28:52
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Selles mõttes on Renkal õigus küll, sest ei leidnud googeldades ühtegi viidet teaduslikule tööle, v.a tema enda kodulehel olevatele.
Tema enda kodulehel http://www.colinandrews.net/ kirjutab enda kohta:
Spoiler 
| tsitaat: |
An electrical engineer from the U.K., has been researching the crop circle phenomenon since 1983.
Colin, Pat Delgado, Busty Taylor, and Terence Meaden formed the original investigative team. Today
Colin provides continuity between the past research era and the present. He has the largest continuous
data base in the world on the subject and coined the term ‘crop circle’, now included in the English
Webster dictionary. His long view of both the genuine phenomenon and the human-made phenomenon
provides unique insight into the subject.
Colin’s research expanded into the study of human consciousness. Crop circles offer an exceptional
keyhole into the fascinating realm of how our mind interacts with an intelligent and conscious universe.
His study on the intelligence behind the crop circles and the interaction between this intelligence and
both crop circle researchers and crop circle makers, forms the basis of his current work.
On this site you can find the latest research into consciousness, 2012, and the gradual release of never
before revealed parts of Colin’s archives. Be sure to check out Colin’s full bio, media coverage and
professional photographs.He is Internationally acknowledged as a preeminent researcher into the UFO
subject and has been at the forefront of efforts to encourage governments to come clean about what
they know. |
Tundub väga kahtlane. |
Ülalpool viidatud "Pahateaduse" raamatus on juttu sellest, et varem sai inimesi nö. jagada kaheks - tõerääkijad ja valetajad. Tõerääkijad teavad, mida nad räägivad ja räägivad siis tõtt, valetajad teavad samuti, mida räägivad aga sihilikult valetavad. Tänapäeval (võinoh, ega see nüüd väga uus asi ka pole) on tekkinud uus seltskond - jama ajajad. Igasugused toitumisnõustajad, homoöpaadid, alternatiivterapeudid, tavaajakirjanikud, kes kajastavad teadusuudiseid jne. Mis kõige hullem - paljud neist umbluu ajajatest siiralt usuvadki, et kui vett keele peal hoida, siis see niisutab aju suulae kaudu või et homoöpaatilised tabletid omavad imepärast tervendavat võimu. Nibirust ja 21.12.2012'st rääkimata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.01.2011 15:47:32
|
|
|
| Inimkond on lihtsalt evolutsiooniliselt jagunemas kahte leeri üks osa kes liigub edasi nö mõõda vaimset teed ja arendab nö vaimseid võimeid/teadmisi ja teine mis liigub edasi teaduslikku teed. Arvata on et see lõhe hakkab ajapikku üha süvenema ja ilmselt on vajadus leida miski mis suudaks ühendada teaduse ja selle nö vaimse poole. Alles siis hakkaks siin planeedil tõelisi muutusi sündima. Samas kes on selle ütleja, et kellel on õigus.? Kui kumbki pool ei suuda lõplikult eriti miskit ära tõestada. Kokkuvõttes jääb ikka meile meie usk, et kas asjad on nii või naa.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.01.2011 15:54:29
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Kui kumbki pool ei suuda lõplikult eriti miskit ära tõestada. Kokkuvõttes jääb ikka meile meie usk, et kas asjad on nii või naa. |
Selles ongi "teadlase" ja "umbluu ajajate" vahe, et teaduslik lähenemine tähendab uurimist, katsetamist ja analüüsi, kas tulemused sobivad antud teooriaga või on mõni alternatiivne teooria parem. Mitte, et mõtleme välja teooria näiteks imeripatsist, mis on su biovooludega sünkroonis ja mõjub toonusele hästi. Samal ajal kui ükski tõend peale platseeboefekti ei toeta seda teooriat ning lähemalt uurides jäävad alles ainult nutikad ärimehed, kes ullikeste pealt teenivad.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.01.2011 16:04:16
|
|
|
| Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. Ja teadus ning eeldused ja oletused käivad kah käsikäes. Jällegi ühe mündi kaks poolt. Seda võimalust et ühe poole teoorial oleks rohkem õigust kui teisel polegi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.01.2011 16:10:49
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. |
Köhh bullshit köhh.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
06.01.2011 16:32:08
|
|
|
| ot: |
| vull kirjutas: |
| Kui sinna segada veel meedia propaganda ja inimeste harjumus kleepida endale olematuid haigusi külge teatud sümptomite järgi(selle kohta on eraldi termin isegi), siis ongi need lood vast kerged tulema. Ei tule see termin praegu meelde, aga kirjeldada võib seda umbes nii, et kui kuulsid, et kellelgi läks peale musta kassi nägemist sitasti, siis kohe arvatakse, et endal peab ka minema. |
Hüpohondria äkki. |
Religioosne rahvas eestlased pole, küll aga igasuguseid vilja-ringe, posijaid ja horoskoope varmad uskuma...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.01.2011 16:35:34
|
|
|
Viljaringid viljaringideks.
A maiade kalendri järgi pidid 2010/2011/2012 päris karmis aastad olema.
Eelmine aasta oligi suht palju igasugu katastroofe, a'la vulkaanid, maavärinad jne.
2011/2012 pidid veel kehvemad olema ja hetkel Austraalias päris vinge üleujutus
ning meil jälle päris lumerohke talv, lisaks veel surnud linnud jne.
Ses mõttes võib miskit toimuda küll.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
06.01.2011 16:43:16
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| A maiade kalendri järgi pidid 2010/2011/2012 päris karmis aastad olema. |
Kalendril saab ju 2012 lihtsalt üks ajajärk läbi. Reaalselt mingeid iidseid tekste vms on kuskil mingi kaose kohta mis toimuma peaks?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.01.2011 16:45:27
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Kalendril saab ju 2012 lihtsalt üks ajajärk läbi. Reaalselt mingeid iidseid tekste vms on kuskil mingi kaose kohta mis toimuma peaks? |
22.12.2012 pidi miski "kuldne ajastu" hakkama.
iseasi mis see tähendab ja mis ennem toimub.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
06.01.2011 16:48:31
|
|
|
Eks meedia teeb ka oma töö, puhudes iga väiksemagi iilikese tornaadoks.
Ükski sündmus ei teki niisama seletamatute jõududega. Praegune pinnapealne dokumenteerimisviis äri võtmes aka meedia genereerib palju (rohkem kui kunagi varem) mõttetust ühe müsteeriumi arvelt.
Lihtsam on ju omaks võtta paarisõnalist seletust (nagu eelpool toodud humoorikas näide biovooludest and whatnot) kui keerukat põhjus-tagajärg süsteemide jada. See ei toida
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.01.2011 16:48:50
|
|
|
| guest1902 kirjutas: |
| Religioosne rahvas eestlased pole, küll aga igasuguseid vilja-ringe, posijaid ja horoskoope varmad uskuma... |
Kriisiaegadel ikka usutakse. Alati nii olnud. Ei imestaks, kui praegusel ajal igasugu Jehhoovalased korralikku lõikust saavad.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
06.01.2011 18:08:44
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| XATM092 kirjutas: |
| Kalendril saab ju 2012 lihtsalt üks ajajärk läbi. Reaalselt mingeid iidseid tekste vms on kuskil mingi kaose kohta mis toimuma peaks? |
22.12.2012 pidi miski "kuldne ajastu" hakkama.
iseasi mis see tähendab ja mis ennem toimub. |
Uus b'ak'tun algab, 12.19.19.17.19 -> 13.00.00.00.00.
IMO on asi lihtsalt numbrites. Maiade uskumuste kohaselt on igal aastal 5 õnnetut päeva mil võib igast jama toimuda. Miks just 5? Selle pärast, et nende kalendri järgi peaks aasta kestma 360 päeva (18 kuud ja igas kuus 20 päeva) aga kuna tegelik aasta kestab 365 päeva siis tuli ju paar päeva kalendrile juurde joonistada. Kahjuks aga need 5 päeva ei sobi nende veidi OC süsteemi.
Inimestele meeldivad lihtsalt teatud numbrid/arvud. 3, 6, 7, 10, 12, 13, paarituid arve me üldiselt väldime, meile meeldib ümardada sest täisarvud arvud on meeldivamad. 1999 -> 2000 oli lahe, maailm pidi 2000 lõppema ning isegi IT's pandi veits puusse (Y2K bug).
Kella märkavad ka paljud vaadata imelikel kellaaegade: 00:00, 11:11, 13:37 jne.
Igasugused kujundid ja nendest koosnevad mustrid meeldivad ka meile.
Võiks öelda, et me oleme süsteemi ohvrid aga mitte selle süsteemi millest vandenõuteoreetikud räägivad vaid selle mis meil peas on.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
06.01.2011 18:17:10
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. Ja teadus ning eeldused ja oletused käivad kah käsikäes. Jällegi ühe mündi kaks poolt. Seda võimalust et ühe poole teoorial oleks rohkem õigust kui teisel polegi. |
Jee; üks näide on suur äriprojekt "hirmutame kliima soojenemisega". Selle varjus saab kaubelda igatsugu kvootidega, sundida inimesi elavhõbelampe majapidamisse ostma jms.
Üks näide välja tulnud juraajamisest: Kliimakomisjon eksis
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
06.01.2011 18:31:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| B6 kirjutas: |
ja kuidas nende jälgimisel tundub, kas avaldatakse ettevaatlikult jupp-jupi haaval,
et mitte paanikat tekitada ja ettevalmistavalt nö tulnukate suuremaks tulemiseks.
või avaldatakse niisama aegunud tühja-tähja. |
Valik üks koma viis. Midagi sellist küll pole siiamaani avaldatud, mis paneks uskuma reaalse kontakti võimalust valitsuste ja tulnukate vahel. Tuntud juhtumeid on uuritud ülipõhjalikult, tehtud järeldused või siis jäänud need tegemata seletamatuse tõttu ja toimikud suletud. |
kas seni avaldatud materjalid siis on lihtsalt nähtuste kokkuvõtted
või on mõni materjal ka kajastanud nö usku, et jah see oli tulnukate kätetöö
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 18:47:49
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Kella märkavad ka paljud vaadata imelikel kellaaegade: 00:00, 11:11, 13:37 jne. |
See on puhas psüholoogiline värk. Lihtsalt "ilusad" numbrid jäävad sulle meeldi ja märkad neid paremini kui kõik suvalised mis nende vahele jäävad.
Samas oskad ehk selgitada miks gröönimaa varsti jäävaba on?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 19:10:08
|
|
|
| guest1902 kirjutas: |
| Sa oskad? |
Ei kuid nägin kunagi pilte tänapäev vs 30a tagasi ning oli üsna hästi silmaga näha, et kõik ei ole päris korras.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
06.01.2011 19:15:47
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| guest1902 kirjutas: |
| Sa oskad? |
Ei kuid nägin kunagi pilte tänapäev vs 30a tagasi ning oli üsna hästi silmaga näha, et kõik ei ole päris korras. |
Muutuses ma ei kahtlegi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
06.01.2011 19:17:10
|
|
|
| Maa kliima on muutumises, mis muud. See tsükkel tuhandeid kordi läbi käinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 19:19:06
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Maa kliima on muutumises, mis muud. See tsükkel tuhandeid kordi läbi käinud. |
Ei vaidle vastu, küll aga on suht imelik et praegune muutus nii tugev on võrreldes varasematega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
06.01.2011 19:23:14
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| Maa kliima on muutumises, mis muud. See tsükkel tuhandeid kordi läbi käinud. |
Ei vaidle vastu, küll aga on suht imelik et praegune muutus nii tugev on võrreldes varasematega. |
Eksole, ja varasematest aegadest (nii viimased viis tuhat aastat kasvõi) on meil hulgim fotosid ...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 19:28:42
|
|
|
Fotosid pole kuid eks kohaliku rahva seas on mingil määral ikka säilinud info kas ja kui kaugele oli rannik jäävaba.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
06.01.2011 19:31:51
|
|
|
vot see jah, aga mõtlesin vähe teises kontekstis. kui viitsib, siis panen hiljem õige diagnoosi :p
| XATM092 kirjutas: |
Inimestele meeldivad lihtsalt teatud numbrid/arvud. 3, 6, 7, 10, 12, 13, paarituid arve me üldiselt väldime, meile meeldib ümardada sest täisarvud arvud on meeldivamad. 1999 -> 2000 oli lahe, maailm pidi 2000 lõppema ning isegi IT's pandi veits puusse (Y2K bug).
Igasugused kujundid ja nendest koosnevad mustrid meeldivad ka meile.
Võiks öelda, et me oleme süsteemi ohvrid mis meil peas on.  |
ei saa küll aru mis süsteemi peale sa üritad tähelepanu kõrvale juhtida, aga mulle meeldib näiteks number 9 rohkem kui 10
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
06.01.2011 19:35:29
|
|
|
Kuskil saates rääkis onu, et kliima rahulik aeg on lõppemas ja see mis meil on olnud pigem erand.
Maa kliima on olnud tavaliselt väga rahutu ja pidevas muutumises olnud. Alates tööstusrevolutsioonist oleme kindlasti jälje jätnud aga mitte piisava.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
06.01.2011 19:39:50
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Fotosid pole kuid eks kohaliku rahva seas on mingil määral ikka säilinud info kas ja kui kaugele oli rannik jäävaba. |
Nii kiireid muutuseid nagu seda on suurusjärk 30 a vist pinnase ega jäämullide kaudu kindlaks teha pole võimalik
Samas keegi pole pärgamendilehele ka analoogseid sündmusi dokumenteerinud ("ohshi jää on 30 aastaga ära kadunud", aastatepikkused muutused pole tegelikult intuitiivsed).
edit: esimeses lauses veits võssa. Mälupilt temperatuurimuutuste graafikust viimase 300 aasta jooksul meenus. V-o pole temperatuur ja jääpiiri taandumine võrreldavad
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
06.01.2011 20:08:36
|
|
|
| vull kirjutas: |
| ei saa küll aru mis süsteemi peale sa üritad tähelepanu kõrvale juhtida, aga mulle meeldib näiteks number 9 rohkem kui 10 |
Jutt käib meie ajust. Psühholoogia. Üldiselt valiks inimesed ikka arvu 10 kui nende kahe vahel valida antaks.
Inimestele meeldivad täisarvud, sümmeetria, riim ja kõik muu mis on kuidagi täiuslik, tasakaalus, lihtne, mugav, loogiline jne. See on lausa loodusseadus, et kõike tuleb teha kergema vastupanu teed minnes.
Lisaks sellele on meil palju arve/sümboleid jms mida oleme läbi oma ajaloo pidevalt millegi positiivse või negatiivsega seostanud. Maiade kalendri puhul siis arv 13. Seda arvu on vist meie ajaloos vist kõige enam ebaõnnega seostatud ning sellest ilmselt tulevadki need ennustused, et kui jõuab kätte 13.00.00.00.00 siis juhtub midagi halba või algab halb ajastu või mida iganes veel ennustatakse.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
06.01.2011 21:42:19
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| guest1902 kirjutas: |
| Sa oskad? |
Ei kuid nägin kunagi pilte tänapäev vs 30a tagasi ning oli üsna hästi silmaga näha, et kõik ei ole päris korras. |
Samas, kui kunagi norra uudisasukad asusid gröönimaale ja rajasid sinna suured asulad, oli kliima praegusest soodsam. Asulad surid välja peale "mini jääaega", kui nende tavapärast karjakavatust seal enam viljeleda ei saanud. Kliima pole kunagi ühesugune, ikka muutumas. Ja asusid nad sinna enne tööstuse teket. Millest siis kliimasoojenemine oli ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.01.2011 21:59:25
|
|
|
| B6 kirjutas: |
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud. |
Wikileaks lubas oma nn. UFO-failid avaldada mingi aeg.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.01.2011 22:20:45
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
| Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. Ja teadus ning eeldused ja oletused käivad kah käsikäes. Jällegi ühe mündi kaks poolt. Seda võimalust et ühe poole teoorial oleks rohkem õigust kui teisel polegi. |
Jee; üks näide on suur äriprojekt "hirmutame kliima soojenemisega". Selle varjus saab kaubelda igatsugu kvootidega, sundida inimesi elavhõbelampe majapidamisse ostma jms.
Üks näide välja tulnud juraajamisest: Kliimakomisjon eksis |
ma ei viitsi sellel üsna nämmutatud teemal enam pikka juttu kokku kirjutama hakata, aga selle Himaalaja pulli kohta nii palju, et see 2035 oli esiteks puhas viga - algselt räägiti tegelikult 2350. aastast, kuid IPCCni jõudes (WWF vahendusel) oli number 2035 muutunud . Ja teiseks ei baseerunud ka see arv mingil uuringul, vaid telefoniintervjuus anti suvaline hinnang.
Põhjapoolkera liustike taandumine viimasel 30 aastal on fakt. Aga.
Minge ja guugeldaga veidi pikemaid andmeridasi. Näiteks Alpi liustike puhul oleme hetkel umbes samal tasemel (1940-50ndad aastad), mis oli enne suurt tõusu, mis kulmineerus - ülla-ülla - umbes 30 aastat tagasi (1980ndatel). Seega hästi valitud ajaperiood kiire soojenemise demonstreerimiseks.
Kui näiteks vaadata koos nii lõuna- kui ka põhjapooluse merejää fluktuatsioone viimasel 30 aastal, siis on süsteem ka täiesti kenasti tasakaalus - kui ühel poolkeral kahaneb, siis teisel suureneb.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.01.2011 00:13:23
|
|
|
need skeptikud on ju samamoodi kinnimakstud lollid.
sepad väidavad, et kui vanni kusta siis on vesi sama puhas kui seda mitte tehes
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.01.2011 11:59:38
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
sepad väidavad, et kui vanni kusta siis on vesi sama puhas kui seda mitte tehes  |
Arvestades, et uriinist enamuse moodustab vesi ja erinevad soolad, siis nad päris pange ei pane. Kui sa just plutooniumi mingil veidral põhjusel ei pissi, siis on uriin täiesti ohutu ja parema valiku puudumisel joodav.
Brasiilias näiteks kutsutakse inimesi riigi poolt üles urineerima duši all, kuna see säästab märkimisväärses koguses vett ja loodust
Aga selles osas nõus, et SAMA puhas see vesi enam pole
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|