Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 04:07:12 vasta tsitaadiga

Kui viljarõngad tulnukate poolt tehtud, siis neil ikka päris hea huumorimeel. icon_biggrin.gif

Inimese tehtud on need kindlasti, pakuks seletuseks, et vilja saaks painutada satelliidilt/lennukilt mikrolainekiirgusega.
Millal need ringid tekkima hakkasid? Kui 1950ndatel, siis ajaliselt klapib, vastavalt tehnoloogilisele arengule.

Ja ei pruugi riigi sõjatehnika olla, mõni rikkur ehk joonistab neid enda lõbuks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 04:10:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Twenty-six countries ended up reporting approximately ten-thousand crop circles, in the last third of the 20th century, and 90% of those were located in southern England. Many of the formations appearing in that area are positioned near ancient monuments, such as Stonehenge.

http://en.wikipedia.org/wiki/Crop_circle


Ma nagu mäletaks et kunagi räägiti ka sellest et üksikuid kirjeldusi viljaringide kohta esineb ikka juba väga kaugest ajaloost, mis oleks ka üsna loogiline, sest alles tänu tehnoloogia ja lennuliikluse arengule hakati neid tõeliselt avastama. Siinkohal ei pea ise nende tegijateks tulnukaid, igasuguseid jõude mida inimesed ei tunne on piisavalt teisigi.
Maiade kalendri koha pealt on muidugi tegemist millegi sellisega millele isegi tänapäeva tehnoloogia juures nö lähedale ei jõuta. Sama kehtib muidugi ka paljude teiste nö iidsete tsivilisatsioonide teadmiste kohta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 04:17:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma nagu mäletaks et kunagi räägiti ka sellest et üksikuid kirjeldusi viljaringide kohta esineb ikka juba väga kaugest ajaloost

Pole nagu kuulda olnud väga ammusest ajaloost.
Üks dokumenteeritud inimese tehtud viljaring pärineb aastast 1678
http://en.wikipedia.org/wiki/Mowing-Devil

Samas maiaistide (on see õige sõna?) väitel, 70-ndatel suurema tähelepanu pälvinud, sagenesid need ringid aastast 1991, mida lähemale aastale 2012 icon_biggrin.gif
Eks peab selle 2012 ära ootama siis icon_cool.gif Õnneks pole palju jäänud, alla 3 aasta thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 04:21:37 vasta tsitaadiga

Teisest foorumist sama teema ja veel huvitavat lugemist.
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=4442&sid=b3982723eb0970d1c7af3889c13bfbc1
See on üks parimaid punkte tegelikult.
tsitaat:

Üks teaduslik fakt on kindel: Võltsitud ringid on surnud ja tõelised ringid on elus. Võltsitud ringidel kasutati keha raskust, et suruda laud vilja peale. Aga tõelised ringid on “kasvanud“ nii, mitte surutud inimeste kätega. Teadus on näidanud, et “tõelistel“ ringidel on vormitud 90 kraadine küünar, kus vili on paindunud.

Samuti võltsitud ringid surevad väga kiirelt, kuna vars on murtud keha raskusega. Aga tõeline ring elab ja kasvab edasi, sest paistab, et taim ise tegelikult “kasvas“ väga kiiresti ringi kujuliseks. Ja peale seda, vili lihtsalt kasvab edasi.

Colin Andrewse töö on viimasel ajal teaduslikult tõestatud uue aspektina viljaringide juures. Andrew avastas, et mitte nagu võltsitud ringid, mis ei jäta midagi, tõeline ring jätab endast magneetilise jälje, mis on registreeritav selle pinnal ja atmosfääris selle kohal. Sa võid seda ise näha, tema magneetilises vaatluse reportaasis. Mis on kindel tõestus, et kes iganes neid tõelisi ringe loob, ei kasuta selleks laudu.

Magneetiline jälg ikkagi ei tõesta, et inimesed neid kuidagi ei tee. Aga see on tõestus, et seda ei tee inimesed, kes laudadega trambivad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 09:26:31 vasta tsitaadiga

Nazca Lines and Cahuachi Culture
http://www.crystalinks.com/nazca.html
need ka miskit samalaadset aga kordades suuremad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 11:56:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Inimese tehtud on need kindlasti, pakuks seletuseks, et vilja saaks painutada satelliidilt/lennukilt mikrolainekiirgusega.

kui satelliitidel ka oleks selline täpsus 70-ndatest, oleks ammu kasutusel päikeseenergia suunamine maale.
Ja mismoodi sa mikrolainekiirgusega viljakõrt painutad? Selleks peaks ikka väga kolossaalne energia olema, mis pealegi küpsetaks selle põlluosa ära.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 06.01.2011 14:14:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

1. no milleks siis üldse sellist keberniiti teha, oleks võinud ju suvalist põldu filmida icon_biggrin.gif
Ses mõttes, et kui see feik oli, siis oleks see sama olnud, nagu mustkunstniku triki salvestamine ja siis pärast monteerimine.

2. Fakt on aga see, et need viljaringid sinna öösel kuidagi tekkisid, kas siis inimtegevusest või mitte.

1. kasvõi, aga kuidas sa tõestad, et tegu oli sama alaga, kuhu hiljem 'ring' tekkis? põllu ääredki ei jookse kokku ja pildi kvaliteet polnud ka üldse kellaaegadest sõltuv...
2. fakt? kui see ring sama ööga sinna tekkis, siis järelikult pidid nad selle ise tegema

tõstaks ühte posti veel...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6150638#6150638


SKG kirjutas:
Ghosts of the Underground
http://www.youtube.com/watch?v=I-Ha3tlP3Aw

mees-kummikud jäävad ekraanil näha ja nais-kummarid mitte?:p
Seal üks kassiga tüüp vihjas infrahelile ka: http://en.wikipedia.org/wiki/Infrasound#Human_reactions_to_infrasound
Kui sinna segada veel meedia propaganda ja inimeste harjumus kleepida endale olematuid haigusi külge teatud sümptomite järgi(selle kohta on eraldi termin isegi), siis ongi need lood vast kerged tulema. Ei tule see termin praegu meelde, aga kirjeldada võib seda umbes nii, et kui kuulsid, et kellelgi läks peale musta kassi nägemist sitasti, siis kohe arvatakse, et endal peab ka minema.
Samal põhimõttel on ka kõik 9/11 truthers jms liikumised maha surutud. Meedia ja 'tähtsad ninad' räägivad ühte juttu ja siis arvatakse, et nii ongi, kuna muid fakte ja argumente ei ole arvesse võetud ja minnakse nö massiga kaasa.
Ja kui jutujärg juba sinnamaale läks, siis tasuks kindlasti läbi vaadata adam curtis collection -> räige laks infot ajaloost (cia, rokefellerid, rand corporation jms vahvad organisatsioonid). liigitub juba rohkem müsteeriumi või lihtsalt vandenõu alla

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:14:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kasvõi, aga kuidas sa tõestad, et tegu oli sama alaga, kuhu hiljem 'ring' tekkis?

ega mina ei tõestagi ja ma kirjutasingi ju, et kui tegemist oli võltsinguga, siis samahästi oleksid nad võinud mõnda teist suvalist põldu filmida ja staatilist müra tekitada icon_biggrin.gif Sellisel juhul kogu see film on üks suur hoax ja polegi mõtet edasi diskuteerida icon_cool.gif

Mõtlema aga pani MM-i viide:

tsitaat:
Üks teaduslik fakt on kindel: Võltsitud ringid on surnud ja tõelised ringid on elus. Võltsitud ringidel kasutati keha raskust, et suruda laud vilja peale. Aga tõelised ringid on “kasvanud“ nii, mitte surutud inimeste kätega. Teadus on näidanud, et “tõelistel“ ringidel on vormitud 90 kraadine küünar, kus vili on paindunud.

Samuti võltsitud ringid surevad väga kiirelt, kuna vars on murtud keha raskusega. Aga tõeline ring elab ja kasvab edasi, sest paistab, et taim ise tegelikult “kasvas“ väga kiiresti ringi kujuliseks. Ja peale seda, vili lihtsalt kasvab edasi.

Colin Andrewse töö on viimasel ajal teaduslikult tõestatud uue aspektina viljaringide juures. Andrew avastas, et mitte nagu võltsitud ringid, mis ei jäta midagi, tõeline ring jätab endast magneetilise jälje, mis on registreeritav selle pinnal ja atmosfääris selle kohal. Sa võid seda ise näha, tema magneetilises vaatluse reportaasis. Mis on kindel tõestus, et kes iganes neid tõelisi ringe loob, ei kasuta selleks laudu.

Magneetiline jälg ikkagi ei tõesta, et inimesed neid kuidagi ei tee. Aga see on tõestus, et seda ei tee inimesed, kes laudadega trambivad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:30:15 vasta tsitaadiga

Kui see MMi viide on teaduslik fakt siis palun näidata mulle kus see teaduslikult tõestatud on. Niikaua ei ole ta mittemingi teaduslik fakt kui ei ole vastavat uurimustööd avaldatud.

Teaduslikud faktid kinnitatakse mitme erineva teadlase poolt asja sõltumatult uurides ning avaldades vastav uurimustöö. Mitte foorumis väites, et tegu on teadusliku faktiga.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:36:52 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kui see MMi viide on teaduslik fakt siis palun näidata mulle kus see teaduslikult tõestatud on. Niikaua ei ole ta mittemingi teaduslik fakt kui ei ole vastavat uurimustööd avaldatud.

Teaduslikud faktid kinnitatakse mitme erineva teadlase poolt asja sõltumatult uurides ning avaldades vastav uurimustöö. Mitte foorumis väites, et tegu on teadusliku faktiga.


HV trollid on ikka muljetavaldavad. ausõna Mine otsi ise reaalselt mõni viljaring ülesse ja proovi tõestada et see on inimese tehtud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:37:45 vasta tsitaadiga

MatchMaker, on ta siis teaduslik fakt või ei ole?

Kui on siis esita ka vastav dokumentatsioon - oleks endalgi huvitav lugeda. Kui ei ole siis lõpeta valetamine.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 14:39:49 vasta tsitaadiga

mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s icon_rolleyes.gif
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:42:06 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s icon_rolleyes.gif
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud.


Nõndanimetatud X-faile tuleb ridamisi riikidelt ja neid on päris huvitav sirvida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:43:43 vasta tsitaadiga

Selles mõttes on Renkal õigus küll, sest ei leidnud googeldades ühtegi viidet teaduslikule tööle, v.a tema enda kodulehel olevatele.
Tema enda kodulehel http://www.colinandrews.net/ kirjutab enda kohta:

tsitaat:
An electrical engineer from the U.K., has been researching the crop circle phenomenon since 1983.
Colin, Pat Delgado, Busty Taylor, and Terence Meaden formed the original investigative team. Today
Colin provides continuity between the past research era and the present. He has the largest continuous
data base in the world on the subject and coined the term ‘crop circle’, now included in the English
Webster dictionary. His long view of both the genuine phenomenon and the human-made phenomenon
provides unique insight into the subject.

Colin’s research expanded into the study of human consciousness. Crop circles offer an exceptional
keyhole into the fascinating realm of how our mind interacts with an intelligent and conscious universe.
His study on the intelligence behind the crop circles and the interaction between this intelligence and
both crop circle researchers and crop circle makers, forms the basis of his current work.

On this site you can find the latest research into consciousness, 2012, and the gradual release of never
before revealed parts of Colin’s archives. Be sure to check out Colin’s full bio, media coverage and
professional photographs.He is Internationally acknowledged as a preeminent researcher into the UFO
subject and has been at the forefront of efforts to encourage governments to come clean about what
they know.


Tundub väga kahtlane.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 14:46:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
B6 kirjutas:
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s icon_rolleyes.gif
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud.


Nõndanimetatud X-faile tuleb ridamisi riikidelt ja neid on päris huvitav sirvida.


ja kuidas nende jälgimisel tundub, kas avaldatakse ettevaatlikult jupp-jupi haaval,
et mitte paanikat tekitada ja ettevalmistavalt nö tulnukate suuremaks tulemiseks.

või avaldatakse niisama aegunud tühja-tähja.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:14:22 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
ja kuidas nende jälgimisel tundub, kas avaldatakse ettevaatlikult jupp-jupi haaval,
et mitte paanikat tekitada ja ettevalmistavalt nö tulnukate suuremaks tulemiseks.

või avaldatakse niisama aegunud tühja-tähja.


Valik üks koma viis. Midagi sellist küll pole siiamaani avaldatud, mis paneks uskuma reaalse kontakti võimalust valitsuste ja tulnukate vahel. Tuntud juhtumeid on uuritud ülipõhjalikult, tehtud järeldused või siis jäänud need tegemata seletamatuse tõttu ja toimikud suletud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 15:26:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Selles mõttes on Renkal õigus küll, sest ei leidnud googeldades ühtegi viidet teaduslikule tööle, v.a tema enda kodulehel olevatele.
Googeldasin ka ise natueke sel teemal ning sain ainult paar pilti üksikust kõverast kõrrest, ei mingit juttu ega lähipilte ringe moodustavatest taimedest.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:28:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Selles mõttes on Renkal õigus küll, sest ei leidnud googeldades ühtegi viidet teaduslikule tööle, v.a tema enda kodulehel olevatele.
Tema enda kodulehel http://www.colinandrews.net/ kirjutab enda kohta:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub väga kahtlane.

Ülalpool viidatud "Pahateaduse" raamatus on juttu sellest, et varem sai inimesi nö. jagada kaheks - tõerääkijad ja valetajad. Tõerääkijad teavad, mida nad räägivad ja räägivad siis tõtt, valetajad teavad samuti, mida räägivad aga sihilikult valetavad. Tänapäeval (võinoh, ega see nüüd väga uus asi ka pole) on tekkinud uus seltskond - jama ajajad. Igasugused toitumisnõustajad, homoöpaadid, alternatiivterapeudid, tavaajakirjanikud, kes kajastavad teadusuudiseid jne. Mis kõige hullem - paljud neist umbluu ajajatest siiralt usuvadki, et kui vett keele peal hoida, siis see niisutab aju suulae kaudu või et homoöpaatilised tabletid omavad imepärast tervendavat võimu. Nibirust ja 21.12.2012'st rääkimata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:47:32 vasta tsitaadiga

Inimkond on lihtsalt evolutsiooniliselt jagunemas kahte leeri üks osa kes liigub edasi nö mõõda vaimset teed ja arendab nö vaimseid võimeid/teadmisi ja teine mis liigub edasi teaduslikku teed. Arvata on et see lõhe hakkab ajapikku üha süvenema ja ilmselt on vajadus leida miski mis suudaks ühendada teaduse ja selle nö vaimse poole. Alles siis hakkaks siin planeedil tõelisi muutusi sündima. Samas kes on selle ütleja, et kellel on õigus.? Kui kumbki pool ei suuda lõplikult eriti miskit ära tõestada. Kokkuvõttes jääb ikka meile meie usk, et kas asjad on nii või naa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:54:29 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kui kumbki pool ei suuda lõplikult eriti miskit ära tõestada. Kokkuvõttes jääb ikka meile meie usk, et kas asjad on nii või naa.

Selles ongi "teadlase" ja "umbluu ajajate" vahe, et teaduslik lähenemine tähendab uurimist, katsetamist ja analüüsi, kas tulemused sobivad antud teooriaga või on mõni alternatiivne teooria parem. Mitte, et mõtleme välja teooria näiteks imeripatsist, mis on su biovooludega sünkroonis ja mõjub toonusele hästi. Samal ajal kui ükski tõend peale platseeboefekti ei toeta seda teooriat ning lähemalt uurides jäävad alles ainult nutikad ärimehed, kes ullikeste pealt teenivad.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:04:16 vasta tsitaadiga

Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. Ja teadus ning eeldused ja oletused käivad kah käsikäes. Jällegi ühe mündi kaks poolt. Seda võimalust et ühe poole teoorial oleks rohkem õigust kui teisel polegi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:10:49 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika.


Köhh bullshit köhh.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 06.01.2011 16:32:08 vasta tsitaadiga

ot:
vull kirjutas:
Kui sinna segada veel meedia propaganda ja inimeste harjumus kleepida endale olematuid haigusi külge teatud sümptomite järgi(selle kohta on eraldi termin isegi), siis ongi need lood vast kerged tulema. Ei tule see termin praegu meelde, aga kirjeldada võib seda umbes nii, et kui kuulsid, et kellelgi läks peale musta kassi nägemist sitasti, siis kohe arvatakse, et endal peab ka minema.
Hüpohondria äkki.
Religioosne rahvas eestlased pole, küll aga igasuguseid vilja-ringe, posijaid ja horoskoope varmad uskuma...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 16:35:34 vasta tsitaadiga

Viljaringid viljaringideks.
A maiade kalendri järgi pidid 2010/2011/2012 päris karmis aastad olema.
Eelmine aasta oligi suht palju igasugu katastroofe, a'la vulkaanid, maavärinad jne.
2011/2012 pidid veel kehvemad olema ja hetkel Austraalias päris vinge üleujutus
ning meil jälle päris lumerohke talv, lisaks veel surnud linnud jne.
Ses mõttes võib miskit toimuda küll.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:43:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
A maiade kalendri järgi pidid 2010/2011/2012 päris karmis aastad olema.

Kalendril saab ju 2012 lihtsalt üks ajajärk läbi. Reaalselt mingeid iidseid tekste vms on kuskil mingi kaose kohta mis toimuma peaks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 16:45:27 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Kalendril saab ju 2012 lihtsalt üks ajajärk läbi. Reaalselt mingeid iidseid tekste vms on kuskil mingi kaose kohta mis toimuma peaks?

22.12.2012 pidi miski "kuldne ajastu" hakkama.
iseasi mis see tähendab ja mis ennem toimub.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 06.01.2011 16:48:31 vasta tsitaadiga

Eks meedia teeb ka oma töö, puhudes iga väiksemagi iilikese tornaadoks.
Ükski sündmus ei teki niisama seletamatute jõududega. Praegune pinnapealne dokumenteerimisviis äri võtmes aka meedia genereerib palju (rohkem kui kunagi varem) mõttetust ühe müsteeriumi arvelt.
Lihtsam on ju omaks võtta paarisõnalist seletust (nagu eelpool toodud humoorikas näide biovooludest and whatnot) kui keerukat põhjus-tagajärg süsteemide jada. See ei toida icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:48:50 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Religioosne rahvas eestlased pole, küll aga igasuguseid vilja-ringe, posijaid ja horoskoope varmad uskuma...


Kriisiaegadel ikka usutakse. Alati nii olnud. Ei imestaks, kui praegusel ajal igasugu Jehhoovalased korralikku lõikust saavad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:08:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
XATM092 kirjutas:
Kalendril saab ju 2012 lihtsalt üks ajajärk läbi. Reaalselt mingeid iidseid tekste vms on kuskil mingi kaose kohta mis toimuma peaks?

22.12.2012 pidi miski "kuldne ajastu" hakkama.
iseasi mis see tähendab ja mis ennem toimub.

Uus b'ak'tun algab, 12.19.19.17.19 -> 13.00.00.00.00.
IMO on asi lihtsalt numbrites. Maiade uskumuste kohaselt on igal aastal 5 õnnetut päeva mil võib igast jama toimuda. Miks just 5? Selle pärast, et nende kalendri järgi peaks aasta kestma 360 päeva (18 kuud ja igas kuus 20 päeva) aga kuna tegelik aasta kestab 365 päeva siis tuli ju paar päeva kalendrile juurde joonistada. Kahjuks aga need 5 päeva ei sobi nende veidi OC süsteemi. icon_biggrin.gif
Inimestele meeldivad lihtsalt teatud numbrid/arvud. 3, 6, 7, 10, 12, 13, paarituid arve me üldiselt väldime, meile meeldib ümardada sest täisarvud arvud on meeldivamad. 1999 -> 2000 oli lahe, maailm pidi 2000 lõppema ning isegi IT's pandi veits puusse (Y2K bug). icon_lol.gif
Kella märkavad ka paljud vaadata imelikel kellaaegade: 00:00, 11:11, 13:37 jne.
Igasugused kujundid ja nendest koosnevad mustrid meeldivad ka meile.
Võiks öelda, et me oleme süsteemi ohvrid aga mitte selle süsteemi millest vandenõuteoreetikud räägivad vaid selle mis meil peas on. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.01.2011 18:17:10 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. Ja teadus ning eeldused ja oletused käivad kah käsikäes. Jällegi ühe mündi kaks poolt. Seda võimalust et ühe poole teoorial oleks rohkem õigust kui teisel polegi.

Jee; üks näide on suur äriprojekt "hirmutame kliima soojenemisega". Selle varjus saab kaubelda igatsugu kvootidega, sundida inimesi elavhõbelampe majapidamisse ostma jms.
Üks näide välja tulnud juraajamisest: Kliimakomisjon eksis
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 18:31:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
B6 kirjutas:
ja kuidas nende jälgimisel tundub, kas avaldatakse ettevaatlikult jupp-jupi haaval,
et mitte paanikat tekitada ja ettevalmistavalt nö tulnukate suuremaks tulemiseks.

või avaldatakse niisama aegunud tühja-tähja.


Valik üks koma viis. Midagi sellist küll pole siiamaani avaldatud, mis paneks uskuma reaalse kontakti võimalust valitsuste ja tulnukate vahel. Tuntud juhtumeid on uuritud ülipõhjalikult, tehtud järeldused või siis jäänud need tegemata seletamatuse tõttu ja toimikud suletud.

kas seni avaldatud materjalid siis on lihtsalt nähtuste kokkuvõtted icon_rolleyes.gif
või on mõni materjal ka kajastanud nö usku, et jah see oli tulnukate kätetöö icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 18:47:49 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Kella märkavad ka paljud vaadata imelikel kellaaegade: 00:00, 11:11, 13:37 jne.
See on puhas psüholoogiline värk. Lihtsalt "ilusad" numbrid jäävad sulle meeldi ja märkad neid paremini kui kõik suvalised mis nende vahele jäävad.
p2ep kirjutas:
Üks näide välja tulnud juraajamisest: Kliimakomisjon eksis
Samas oskad ehk selgitada miks gröönimaa varsti jäävaba on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 06.01.2011 19:05:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Samas oskad ehk selgitada miks gröönimaa varsti jäävaba on?
Sa oskad?
IANAC, seega minagi ei oska. Aga miskipärast on siin valemis liiga palju muutujaid, mis on seotud uute töökohtade loomisega ex nihilo*.
Huvide muutuse ning aja möödumise tõttu (kui veel teemat uurisin) ei oska midagi konstruktiivset lisada.. kuid kliimamuutustele niivõrd tugevat antropotsentrilisuse vinti peale keerata... icon_confused.gif
Kuigi tegelikult vahet pole, kui antropogeenne tegur mängib kliimamuutustel rolli, siis mis seal ikka...

* keelepdedele
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 19:10:08 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Sa oskad?
Ei kuid nägin kunagi pilte tänapäev vs 30a tagasi ning oli üsna hästi silmaga näha, et kõik ei ole päris korras.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 06.01.2011 19:15:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
guest1902 kirjutas:
Sa oskad?
Ei kuid nägin kunagi pilte tänapäev vs 30a tagasi ning oli üsna hästi silmaga näha, et kõik ei ole päris korras.
Muutuses ma ei kahtlegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 06.01.2011 19:17:10 vasta tsitaadiga

Maa kliima on muutumises, mis muud. See tsükkel tuhandeid kordi läbi käinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 19:19:06 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Maa kliima on muutumises, mis muud. See tsükkel tuhandeid kordi läbi käinud.
Ei vaidle vastu, küll aga on suht imelik et praegune muutus nii tugev on võrreldes varasematega.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.01.2011 19:23:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Maa kliima on muutumises, mis muud. See tsükkel tuhandeid kordi läbi käinud.
Ei vaidle vastu, küll aga on suht imelik et praegune muutus nii tugev on võrreldes varasematega.

Eksole, ja varasematest aegadest (nii viimased viis tuhat aastat kasvõi) on meil hulgim fotosid ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 19:28:42 vasta tsitaadiga

Fotosid pole kuid eks kohaliku rahva seas on mingil määral ikka säilinud info kas ja kui kaugele oli rannik jäävaba.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 06.01.2011 19:31:51 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
ot:
Hüpohondria äkki.

vot see jah, aga mõtlesin vähe teises kontekstis. kui viitsib, siis panen hiljem õige diagnoosi :p

XATM092 kirjutas:

Inimestele meeldivad lihtsalt teatud numbrid/arvud. 3, 6, 7, 10, 12, 13, paarituid arve me üldiselt väldime, meile meeldib ümardada sest täisarvud arvud on meeldivamad. 1999 -> 2000 oli lahe, maailm pidi 2000 lõppema ning isegi IT's pandi veits puusse (Y2K bug). icon_lol.gif
Igasugused kujundid ja nendest koosnevad mustrid meeldivad ka meile.
Võiks öelda, et me oleme süsteemi ohvrid mis meil peas on. icon_biggrin.gif

ei saa küll aru mis süsteemi peale sa üritad tähelepanu kõrvale juhtida, aga mulle meeldib näiteks number 9 rohkem kui 10

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 06.01.2011 19:35:29 vasta tsitaadiga

Kuskil saates rääkis onu, et kliima rahulik aeg on lõppemas ja see mis meil on olnud pigem erand.
Maa kliima on olnud tavaliselt väga rahutu ja pidevas muutumises olnud. Alates tööstusrevolutsioonist oleme kindlasti jälje jätnud aga mitte piisava.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 06.01.2011 19:39:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Fotosid pole kuid eks kohaliku rahva seas on mingil määral ikka säilinud info kas ja kui kaugele oli rannik jäävaba.
Nii kiireid muutuseid nagu seda on suurusjärk 30 a vist pinnase ega jäämullide kaudu kindlaks teha pole võimalik eusa_think.gif
Samas keegi pole pärgamendilehele ka analoogseid sündmusi dokumenteerinud ("ohshi jää on 30 aastaga ära kadunud", aastatepikkused muutused pole tegelikult intuitiivsed).

edit: esimeses lauses veits võssa. Mälupilt temperatuurimuutuste graafikust viimase 300 aasta jooksul meenus. V-o pole temperatuur ja jääpiiri taandumine võrreldavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 20:08:36 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
ei saa küll aru mis süsteemi peale sa üritad tähelepanu kõrvale juhtida, aga mulle meeldib näiteks number 9 rohkem kui 10

Jutt käib meie ajust. Psühholoogia. Üldiselt valiks inimesed ikka arvu 10 kui nende kahe vahel valida antaks.
Inimestele meeldivad täisarvud, sümmeetria, riim ja kõik muu mis on kuidagi täiuslik, tasakaalus, lihtne, mugav, loogiline jne. See on lausa loodusseadus, et kõike tuleb teha kergema vastupanu teed minnes.
Lisaks sellele on meil palju arve/sümboleid jms mida oleme läbi oma ajaloo pidevalt millegi positiivse või negatiivsega seostanud. Maiade kalendri puhul siis arv 13. Seda arvu on vist meie ajaloos vist kõige enam ebaõnnega seostatud ning sellest ilmselt tulevadki need ennustused, et kui jõuab kätte 13.00.00.00.00 siis juhtub midagi halba või algab halb ajastu või mida iganes veel ennustatakse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 21:33:41 vasta tsitaadiga

four visions of city life in 2040 - planned-opolis
Neid erinevaid klippe on päris palju seal.

Link

http://www.forumforthefuture.org/about-us
Forum for the Future
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.01.2011 21:42:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
guest1902 kirjutas:
Sa oskad?
Ei kuid nägin kunagi pilte tänapäev vs 30a tagasi ning oli üsna hästi silmaga näha, et kõik ei ole päris korras.


Samas, kui kunagi norra uudisasukad asusid gröönimaale ja rajasid sinna suured asulad, oli kliima praegusest soodsam. Asulad surid välja peale "mini jääaega", kui nende tavapärast karjakavatust seal enam viljeleda ei saanud. Kliima pole kunagi ühesugune, ikka muutumas. Ja asusid nad sinna enne tööstuse teket. Millest siis kliimasoojenemine oli ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 21:59:25 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
mingi aeg tagasi lubati, et valitsused hakkavad tulnukate kontakte avalikustama.
isegi vist reikop usutles volket etv-s icon_rolleyes.gif
hakkab see aeg juba kätte jõudma või on midagi ametlikku juba avalikustatud.

Wikileaks lubas oma nn. UFO-failid avaldada mingi aeg.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 22:20:45 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Täpselt sama võib öelda hetkel ka teadus kohta, kes maksab rohkem see tellib muusika. Ja teadus ning eeldused ja oletused käivad kah käsikäes. Jällegi ühe mündi kaks poolt. Seda võimalust et ühe poole teoorial oleks rohkem õigust kui teisel polegi.

Jee; üks näide on suur äriprojekt "hirmutame kliima soojenemisega". Selle varjus saab kaubelda igatsugu kvootidega, sundida inimesi elavhõbelampe majapidamisse ostma jms.
Üks näide välja tulnud juraajamisest: Kliimakomisjon eksis


ma ei viitsi sellel üsna nämmutatud teemal enam pikka juttu kokku kirjutama hakata, aga selle Himaalaja pulli kohta nii palju, et see 2035 oli esiteks puhas viga - algselt räägiti tegelikult 2350. aastast, kuid IPCCni jõudes (WWF vahendusel) oli number 2035 muutunud icon_lol.gif. Ja teiseks ei baseerunud ka see arv mingil uuringul, vaid telefoniintervjuus anti suvaline hinnang.

Põhjapoolkera liustike taandumine viimasel 30 aastal on fakt. Aga.

Minge ja guugeldaga veidi pikemaid andmeridasi. Näiteks Alpi liustike puhul oleme hetkel umbes samal tasemel (1940-50ndad aastad), mis oli enne suurt tõusu, mis kulmineerus - ülla-ülla - umbes 30 aastat tagasi (1980ndatel). Seega hästi valitud ajaperiood kiire soojenemise demonstreerimiseks.

Kui näiteks vaadata koos nii lõuna- kui ka põhjapooluse merejää fluktuatsioone viimasel 30 aastal, siis on süsteem ka täiesti kenasti tasakaalus - kui ühel poolkeral kahaneb, siis teisel suureneb.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 23:48:43 vasta tsitaadiga

Lord Christopher Monckton, üks maailma juhtivaid ja tunnustatumaid nö kliimaskeptikuid. Ta on kutsunud avalikule teledebatile ka Al Gore ja kõiki ülejäänuid inimtekkelise kliimamuutuse teooria pooldajaid, siiamaani pole julgenud keegi suurtest kahjuks tulla.
http://en.wikipedia.org/wiki/Christopher_Monckton,_3rd_Viscount_Monckton_of_Brenchley

Üks loeng ka selle kliima värgi kohta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning slaidid mis sealt pärit.
http://www.flickr.com/photos/8057274@N05/sets/72157623339675684/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2011 00:13:23 vasta tsitaadiga

need skeptikud on ju samamoodi kinnimakstud lollid.
sepad väidavad, et kui vanni kusta siis on vesi sama puhas kui seda mitte tehes icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 11:59:38 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sepad väidavad, et kui vanni kusta siis on vesi sama puhas kui seda mitte tehes icon_lol.gif

Arvestades, et uriinist enamuse moodustab vesi ja erinevad soolad, siis nad päris pange ei pane. Kui sa just plutooniumi mingil veidral põhjusel ei pissi, siis on uriin täiesti ohutu ja parema valiku puudumisel joodav.
Brasiilias näiteks kutsutakse inimesi riigi poolt üles urineerima duši all, kuna see säästab märkimisväärses koguses vett ja loodust icon_biggrin.gif
Aga selles osas nõus, et SAMA puhas see vesi enam pole icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.