The 2011 exhibition is currently scheduled for Thursday, January 6 to Sunday, January 9.[23]
According to a report in the New York Times, Microsoft may reveal Windows 8 for the first time
Disain pole päris see.
On räägitud,et nad oma ekraanisuuurusega väga rahul ( kui Samsa Tabiga võrreldi vahepeal)
Pidi tulema tulema sama suur aga ääred/raamid väiksemad
Küljepealne port puudu. Pidi tulevat üks pikemale küljele juurde.
Kus kaamera? Ainult frontfacing?
jne
viimati muutis Ra* 05.01.2011 12:57:34, muudetud 2 korda
Natuke lugemist CES ajal toimunud asjadest. Kattan vastavalt jõule, tööd ka vaja teha, koguaeg blogida ei saa. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kuigi ütlevad,et See Samsa Infuse on kvaliteedilt parem, kui Galaxy S.
ja kõik muu on suht ... perfi. Ja nüüd vaadates neid Atrix ja Optimus Blacke siis...
Ikkagi tundub see Sony Ericsoni arc kõige kiftim.
Teised on äravahetmiseni sarnased.
(taoline äravahetamiseni sarnasus on üsk suuremaid Pointe miks Nokia ei taha Androidi kasutada)
see sony suht kobe, aga ma ei saa aru, et miks ta peab olema kumer põhja poolelt?
Et ei kriibiks kaant? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ühesõnaga Windows 8 toetab ARM prose arhidektuuri. Ja Kinect saab update. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Väga õige suund. Harjukeskmine saab oma 1 wordi doki , facebooki logini ja delfi külastuse jne ammugi juba telefoni raual ära teha.
Dock asetus on väga mööda ainult .
Kust Motorola sellise innovatsiooni leidis?
( arvatavasti eelmise aasta HV teemast - Jõudlus nõudlus jaotus
- ausõna mu rambling seal oli täpselt selle teema kohta, isegi kui lähenemisnurk teine või arusaamatu)
Teeb Google'i elu ja otsustamise ChromeOS vs Android osas kergemaks/raskemaks?
Varsti oodata "tablet docke"? Lükkad oma väikse telefoni ala ipadi sisse. Vaid aku ja ekraan juures? - jumala mõistlik ju?!
Igatahes paistab,et väiksemate nõudmistega kasutajatele, kelle IT ostude eest vastutan,ei osta küll enam tulevikus netbooke või laptope ja nokiaid,
Vai taolise Motorola Atrix tüüpi all in one seadme.
Kust Motorola sellise innovatsiooni leidis?
( arvatavasti eelmise aasta HV teemast - Jõudlus nõudlus jaotus
- ausõna mu rambling seal oli täpselt selle teema kohta, isegi kui lähenemisnurk teine või arusaamatu)
Teeb Google'i elu ja otsustamise ChromeOS vs Android osas kergemaks/raskemaks?
Varsti oodata "tablet docke"? Lükkad oma väikse telefoni ala ipadi sisse. Vaid aku ja ekraan juures? - jumala mõistlik ju?!
Igatahes paistab,et väiksemate nõudmistega kasutajatele, kelle IT ostude eest vastutan,ei osta küll enam tulevikus netbooke või laptope ja nokiaid,
Vai taolise Motorola Atrix tüüpi all in one seadme.
Ei tea, ma loodan ikka et Microsoft surface läheks tavakasutajale taskukohaseks. või tuleks analoogne dock mobiilile. Kaotaks ära kogu juhme majanduse(hiired klaverid) oleks kena interjööris ning samas funktsionaalne. Ise sellist lauda teha eestis on paras piin. _________________ "Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Ühesõnaga Windows 8 toetab ARM prose arhidektuuri.
Kas nad teitavad siis eraldi variandi kõiksugu tahvlitele või lihtsalt nimetavad mobile OS'i ümber?
d3t kirjutas:
Ja Kinect saab update.
Softi või raua põhise? Kui viimane siis küll peaks kaasa tundma praegustele omanikele
Samas muidugi hea küll kui nad jamad välja suudavad siluda enne järgmist konsoolipõlvkonda. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Windows 8 on lihtsalt kolmes maitses X86, X64 ja nüüd ka ARM. Mingit eraldi varianti pole. Tõsi küll Add-Remove features alt peaks saama sisse välja lülitada windows phone 7 sarnast ui'd _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Üsna seksikad minu arust, kahju ainult, et mind huvitab nendest ainult üks, sest ülejäänud jooksutavad Android 3.0 ja mul pole sellega midagi peale hakata. Ma juba kirjutasin seda infot muus teemas, sest ei märganud et siin olemas juba CES arutelu, niiet kopin siia kah.
ASUS Eee Slate EP121
Kuigi hind 999$-1099$ (oleneb mudelist) on üsnagi kallis on ta seda igati väärt. Kuni 4GB RAM, Intel Core i5, Bluetooth 3, Wacom digitizer, mini HDMI väljund, Win7 - mida veel tahta? Ma tõesti usun et seekord saadi hakkama tõeliselt korraliku Win7 tahvelarvutiga. Kuigi veel ei ole teada kaua ta aku vastu peab, siis pool aastat tagasi lubati talle 10h. Praegu Amazon väidab et sellel aku kestvus ainult 3h, eks näis. Müügile tuleb juba jaanuaris!
ASUS Eee Pad Slider
Tegemist on 10.1 tollise Android 3 (Honeycomb) peal jooksva tabletiga millel on slaideriga klaviatuur. Kahjuks ei ole teada aku kestvust kuid kõigile kellele istub Android peaksid olema rahul selle elaja specidega. Hind on 499$-799$ vahel (sõltub mudelist).
Oodata võite teda mais.
ASUS Eee Pad Transformer
Slideriga peaaegu samade andmetega Adroidi tablet mis sobib neile kes ei taha koguaeg klaviatuuri kaasas tassida. Aku kestvuseks on lubatud 8h.. ahjaa, siis kui ta on klaviatuuriga koos on aku vastupidavus kuni 16h! meeldib? Hind on 399$-699$ ning oodata on teda aprillis.
ASUS Eee Pad MeMO
Tegu on 7" 1024 x 600 tahvelarvutiga mis samuti jooksutab Android 3, dual-core 1.2GHz Qualcomm 8260 protsessoriga, kahe kaameraga (1.2 MP ees, 5MP taga koos LED välguga), capacitive stylus. Samuti kasutab see pisike tablet stereo Bluetooth peakomplekti (viimasle pildil) nimega "MeMic".
Hind on 499$-699$ ning müügile ilmub juunis.
Huvitav kas neid Eestis kah mõnda poodi oodata?
Äkki keegi läheb see kuu Ameerikasse (õigemini tuleb sealt tagasi) ma oleks Asus EP121 ostja kohe Aga kui ootama jääda Eesti poodidesse siis ta ilmub naugnii hinnaga 18-19k (ma mõtlen ikka veel kroonides) nagu macbook pro mille hind ameerikas kah minu arust 1100$. Aga 18k pole see tablet küll väärt.. on ikka meie elu raske siin pisikeses Eestis
Kuigi veel ei ole teada kaua ta aku vastu peab, siis pool aastat tagasi lubati talle 10h. Praegu Amazon väidab et sellel aku kestvus ainult 3h, eks näis.
Selliste specide ja OS'i puhul oleks ka see 3h ülihästi saadud, ise eriti üle paari tunni ei pakuks _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.
Kuigi veel ei ole teada kaua ta aku vastu peab, siis pool aastat tagasi lubati talle 10h. Praegu Amazon väidab et sellel aku kestvus ainult 3h, eks näis.
Selliste specide ja OS'i puhul oleks ka see 3h ülihästi saadud, ise eriti üle paari tunni ei pakuks
Kahju muidugi. Pool aastat tagasi näidati teda koos ärakäiva klaviatuur/dockiga täpselt nagu Transformeri puhul ja seepärast juvist ka lubati 10h, Transformeril ju lausa 16h kui dockiga ühendatud, aga millegipärast pole enam dockist midagi kuulda. Ma arvan see seepärast et Tablet osutus paksemaks kui prototüüp oli, minu arust nii suurt asja klaviatuuri külge ei topi, ekraan kaalub üle
Samas ma ei usu et 3h suureks probleemiks osutub, siianii oli läpakas mis pidas 1,5h maksimum, sai hakkama küll nagunii suurem osa ajast vooluvõrgus, nii ka performance tavaliselt suurem, pealegi youtubes hands-on video ja seal on aku 75% ning jäänud 3:45. Äkki 4h kütab ikka ära, kuskilt pole seda ametlikku juttu tulnud ja millegipärast kõik ajakirjanikud kes proovivad ja teevad review selle kohta seal CES'il ei raatsi isegi akut kontrollida, ikoon ju nina all, vaadaku palju ligikaudugi näitab.
Aga jah, ainuke variant minu jaoks küll et keegi tooks Ameerikast ja siis maksaksin mingi 1k peale vaevatasuks. Poehinnaga on natukene lollus seda osta, sest olgugi ta võimsam kui teised siiamaani välja tulnud tabletid, arvutit ta ikka ei asenda, mingi lauakas oleks ikka soovitatav ja sel juhul 18k kallivõitu.
Ainuke hea asi minu arust see et kaasa saab ka digitalizer pen'i, folio ning bluetooth klaviatuuri, see vähemalt kergendab natukene seda hinnalööki.
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.
Arendus kõib kogu aeg ju.Pealegi Win7 SP1 on väga lähedal juba.Samas isegi kui poleks käib töö alati järgmise versiooni kallal
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.
Arendus kõib kogu aeg ju.Pealegi Win7 SP1 on väga lähedal juba.Samas isegi kui poleks käib töö alati järgmise versiooni kallal
Naljakas on see, et kui vista välja tuli siis räägiti sellest täpselt sama moodi kui taevamannast kui praegu räägitakse w7 kohta _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Naljakas on see, et kui vista välja tuli siis räägiti sellest täpselt sama moodi kui taevamannast kui praegu räägitakse w7 kohta
Ei. Vistat kirusid kõik olematute driverite ja muude jamade pärast, Win 7 juures küll sellist massilist halamist pole märganud.
Ei no veelgi enam on naljakas see, et Vistal polnud reaalselt nagu midagi viga. See, et kolmandad osapoolet sitta riistavara tarnisid on nende viga - tark klient hääletas jalgadega ja valis toote, mis toetas Vistat mitte arhailist XP süsteemi. Lisamärkusena veel, et erinevalt Vistast ei olnud XP kohe kasutatav eriti enne SP2'te. Paljud paraku seda ei mäleta. Veelgienam, Windows 7 baseerub Windows Vistal ja esitab samu nõudeid riistvarale kui Vista. Ning kõigele lisaks, kui Windows Vista nimi lihtsalt eksperimendi korrsa Windows Mohave'ks nimetati ja seda tänaval tutvustati olid kõik vaimustuses. Vähesed suutsid uskuda, et tegu on Vistaga.
Just my 2 cents _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Leidsite koha kus Vistast ja 7'st rääkida -_-' Võiks nagu topicus püsida ja CES'i või seal väljakuulutatud tooteid arutada, mitte aga vaielda opsüsteemide osas..
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.