Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  CES 2011 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.01.2011 09:49:39 CES 2011 vasta tsitaadiga

CES

http://en.wikipedia.org/wiki/Consumer_Electronics_Show
http://www.cesweb.org/
http://ces.cnet.com/
tsitaat:

The 2011 exhibition is currently scheduled for Thursday, January 6 to Sunday, January 9.[23]
According to a report in the New York Times, Microsoft may reveal Windows 8 for the first time
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 10:01:53 vasta tsitaadiga

Jääme ootama mida huvitavat avalikustatakse, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.01.2011 10:47:29 vasta tsitaadiga

Vaikselt juba käib. Täna öösel 12 paiku oli Asuse etteaste.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 11:59:07 vasta tsitaadiga

Eeldatava iPad 2 korpuse lekkimine CES-l.

Vajuta pildile, et näha suuremalt.







Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.01.2011 12:43:38 vasta tsitaadiga

Raha vahele et ei ole icon_wink.gif?

Disain pole päris see.
On räägitud,et nad oma ekraanisuuurusega väga rahul ( kui Samsa Tabiga võrreldi vahepeal)
Pidi tulema tulema sama suur aga ääred/raamid väiksemad
Küljepealne port puudu. Pidi tulevat üks pikemale küljele juurde.
Kus kaamera? Ainult frontfacing?
jne


viimati muutis Ra* 05.01.2011 12:57:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 12:50:26 vasta tsitaadiga

Õunamärk on puudu. icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 13:34:23 vasta tsitaadiga

Eks paista, kas on või mitte...ise kahtlen ka selle audentsuses, kuid eks paista. Igatahes ootan huviga, et iPad 2 reaalselt juba ilmavalgust näeks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 15:19:08 vasta tsitaadiga

Apple teeb tavaliselt oma uudistoodetele eraldi ürituse.
Pealegi:
http://news.yahoo.com/s/ap/20110103/ap_on_hi_te/us_tec_gadget_show
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.01.2011 19:20:07 vasta tsitaadiga

Minu jaoks pole seni veel midagi eriti kifti tulnud.

Hetkel jäi aga silma,et ühe SE Androidi kohta pilte ja infot "lekkinud", mis peaks CES il avalikustatama.
Sony Ericsson x12 / arc / anzu

Spoiler Spoiler Spoiler


Õhuke.Seksikas.Android. Hea kaamera.
Eks selle jubeda SE skinni/mugavnduse saab ka maha. Prooviks küll
http://www.engadget.com/2011/01/05/sony-ericsson-xperia-arc-breaks-cover-announced-at-ces-this-wee/
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 20:47:40 vasta tsitaadiga

See SE tundub täitsa nopitav olevat. Pole paljas klots nagu enamik nutitelefone, vaid korralikult õhuke ja paljulubav thumbs_up.gif

EDIT: Samsung'i vastus:

Samsung Infuse

4.5" ekraan
Super AMOLED Plus ekraan
9 mm paksune
8 MP kaamera
1.2GHz Hummingbird protsessor
Android OS


Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 20:52:50 vasta tsitaadiga

http://www.battleit.eu/tag/vitlus-parima-netbook-tiitlile-on-alanud-hp-pavilion-dm1/
http://www.battleit.eu/tag/amd-fusion-pakub-10-tunnist-aku-eluiga-koos-directx11-graafikaga/
http://www.battleit.eu/tag/opera-teeb-galaxy-tabi-veebisirvimise-1000-korda-paremaks/

Natuke lugemist CES ajal toimunud asjadest. Kattan vastavalt jõule, tööd ka vaja teha, koguaeg blogida ei saa.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.01.2011 21:02:48 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
See SE tundub täitsa nopitav olevat. Pole paljas klots nagu enamik nutitelefone, vaid korralikult õhuke ja paljulubav thumbs_up.gif

EDIT: Samsung'i vastus:

Samsung Infuse

Motorola vastus:
http://www.engadget.com/2011/01/05/motorola-atrix-4g-announced-for-atandt/
Dual-Core CPU ja 1GB of RAM telefonis - nojamh.
Spoiler Spoiler Spoiler

LG samma kanti:
http://gizmodo.com/5725434/lg-optimus-black-meet-the-worlds-new-slimmest-phone-for-now
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuigi ütlevad,et See Samsa Infuse on kvaliteedilt parem, kui Galaxy S.
ja kõik muu on suht ... perfi. Ja nüüd vaadates neid Atrix ja Optimus Blacke siis...
Ikkagi tundub see Sony Ericsoni arc kõige kiftim.
Teised on äravahetmiseni sarnased.

(taoline äravahetamiseni sarnasus on üsk suuremaid Pointe miks Nokia ei taha Androidi kasutada)

Muidu siin ka mingi live feed:
http://ces.crunchgear.com/
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 22:57:40 vasta tsitaadiga

see sony suht kobe, aga ma ei saa aru, et miks ta peab olema kumer põhja poolelt?
Et ei kriibiks kaant?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 06:22:22 vasta tsitaadiga

Microsoft CES 2011 Keynote
Live Stream
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 07:43:44 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga Windows 8 toetab ARM prose arhidektuuri. Ja Kinect saab update.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 06.01.2011 08:44:01 vasta tsitaadiga

Mis lisa veel öösel tulnud:

See Motorola Atrix on ikka üks pull asi :
http://www.phonescoop.com/articles/article.php?a=7252

Väga õige suund. Harjukeskmine saab oma 1 wordi doki , facebooki logini ja delfi külastuse jne ammugi juba telefoni raual ära teha.
Dock asetus on väga mööda ainult .

SE Arc pilte,spece juttu veel:
http://www.engadget.com/2011/01/05/sony-ericsson-xperia-arc-first-hands-on/
http://www.engadget.com/2011/01/06/sony-ericsson-xperia-arc-reality-display-vs-retina-display-f

Sony uued telekat on kenad. Aga ei midagi erilist.Skype jaoks kaamerad thumbs_up.gif
http://www.engadget.com/2011/01/05/sonys-2011-bravia-lineup-includes-27-new-hdtvs/
http://gizmodo.com/5725870/if-i-had-a-tv-this-beautiful-i-might-never-turn-it-on
Spoiler Spoiler Spoiler


Samsung pakub ka midagi:
http://gizmodo.com/5724992/samsungs-new-tvs-3d-and-skinny
Kus ei paista ka midagi revolutsioonilist olema.
Need kõige kergemad 3D prillid oli vist eile Samsungi üks lööklauseid : http://gizmodo.com/5723219/lightest-3d-glasses-in-the-world-is-samsungs-newest-claim

Küll aga meeldib mulle,et Samsung parandab vanade mudelite viga ja tõi välja eraldi Skype cami vanematele mudelitele:
http://www.engadget.com/2011/01/05/samsungs-cy-stc1100-skype-tv-camera-lets-you-video-chat-at-720p/
Spoiler Spoiler Spoiler


Tableteid tegelikult ka mitu mitu välja tulnud.
Endale jäi silma rohkem Motorola Xoom
http://www.engadget.com/2011/01/05/motorola-accessorizes-xoom-tablet-with-docks-cases-and-keyboard/
http://www.engadget.com/2011/01/06/motorola-xoom-first-hands-on
Spoiler Spoiler Spoiler


Lamp asjadest:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.engadget.com/2011/01/05/the-vyne-lets-you-wear-your-iphone-or-ipod-touch-whether-you-wa
Natukene viisakamaks võiks mingi taoline väät kasuks tulla küll.
Rippugu siis ümber kaela, või püksirihma peal.


viimati muutis Ra* 06.01.2011 09:12:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 09:06:44 vasta tsitaadiga

Win8 praegu ei huvita icon_rolleyes.gif .Nad võiks juba Win7 SP1 RTM välja kuulutada thumbs_up.gif .Väidetavalt on asi juba üle kuu aja tagasi kompileeritud.Keegi midagi juhtub lugema selle kohta, siis karjuge thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 06.01.2011 11:55:43 vasta tsitaadiga

Veelkord Motorola Atrix ist
http://www.engadget.com/2011/01/06/motorola-atrix-4g-hd-multimedia-dock-and-laptop-dock-hands-on
Tasub videot vaata.

Suht suur asi tegelikult

Kust Motorola sellise innovatsiooni leidis?
( arvatavasti eelmise aasta HV teemast icon_razz.gif - Jõudlus nõudlus jaotus
- ausõna mu rambling seal oli täpselt selle teema kohta, isegi kui lähenemisnurk teine või arusaamatu)

Teeb Google'i elu ja otsustamise ChromeOS vs Android osas kergemaks/raskemaks?
Varsti oodata "tablet docke"? Lükkad oma väikse telefoni ala ipadi sisse. Vaid aku ja ekraan juures? - jumala mõistlik ju?!

Igatahes paistab,et väiksemate nõudmistega kasutajatele, kelle IT ostude eest vastutan,ei osta küll enam tulevikus netbooke või laptope ja nokiaid,
Vai taolise Motorola Atrix tüüpi all in one seadme.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:04:47 vasta tsitaadiga

Ma ei julge vaadata. Nagunii pole seda raha icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007




sõnum 06.01.2011 13:40:48 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Veelkord Motorola Atrix ist
http://www.engadget.com/2011/01/06/motorola-atrix-4g-hd-multimedia-dock-and-laptop-dock-hands-on
Tasub videot vaata.

Suht suur asi tegelikult

Kust Motorola sellise innovatsiooni leidis?
( arvatavasti eelmise aasta HV teemast icon_razz.gif - Jõudlus nõudlus jaotus
- ausõna mu rambling seal oli täpselt selle teema kohta, isegi kui lähenemisnurk teine või arusaamatu)

Teeb Google'i elu ja otsustamise ChromeOS vs Android osas kergemaks/raskemaks?
Varsti oodata "tablet docke"? Lükkad oma väikse telefoni ala ipadi sisse. Vaid aku ja ekraan juures? - jumala mõistlik ju?!

Igatahes paistab,et väiksemate nõudmistega kasutajatele, kelle IT ostude eest vastutan,ei osta küll enam tulevikus netbooke või laptope ja nokiaid,
Vai taolise Motorola Atrix tüüpi all in one seadme.


Ei tea, ma loodan ikka et Microsoft surface läheks tavakasutajale taskukohaseks. või tuleks analoogne dock mobiilile. Kaotaks ära kogu juhme majanduse(hiired klaverid) oleks kena interjööris ning samas funktsionaalne. Ise sellist lauda teha eestis on paras piin.

_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:43:58 vasta tsitaadiga

Väike ülevaade Samsungi CES 2011 messil esitatud uutest toodetest
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:47:17 vasta tsitaadiga

Ehk tasuks Samsungi jt. analoogsed CES pressikate teemad sulgeda ja siia viidata? Muidu valgub taaskord laiali.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:51:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk tasuks Samsungi jt. analoogsed CES pressikate teemad sulgeda ja siia viidata?

HV avaleht vajab ka täitmist uudiste ja pressiteadetega

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 19:26:21 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ühesõnaga Windows 8 toetab ARM prose arhidektuuri.
Kas nad teitavad siis eraldi variandi kõiksugu tahvlitele või lihtsalt nimetavad mobile OS'i ümber?
d3t kirjutas:
Ja Kinect saab update.
Softi või raua põhise? Kui viimane siis küll peaks kaasa tundma praegustele omanikele icon_smile.gif
Samas muidugi hea küll kui nad jamad välja suudavad siluda enne järgmist konsoolipõlvkonda.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 20:06:38 vasta tsitaadiga

Ho Ho, softi ikka softipõhise.

Windows 8 on lihtsalt kolmes maitses X86, X64 ja nüüd ka ARM. Mingit eraldi varianti pole. Tõsi küll Add-Remove features alt peaks saama sisse välja lülitada windows phone 7 sarnast ui'd icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 07.01.2011 14:03:19 vasta tsitaadiga

Nope:
world's slimmest scanner
http://www.engadget.com/2011/01/06/planon-slimscan-worlds-slimmest-scanner-hands-on/

Täitsa nagu filmis.

E:
These Android-Powered Recon Alpine Goggles Make Snowboarding Like a Real Life Video Game
http://www.engadget.com/2011/01/06/recon-details-next-gen-gps-goggle-technology-android-bluetooth/
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 22:46:11 vasta tsitaadiga

Üsna seksikad minu arust, kahju ainult, et mind huvitab nendest ainult üks, sest ülejäänud jooksutavad Android 3.0 ja mul pole sellega midagi peale hakata. Ma juba kirjutasin seda infot muus teemas, sest ei märganud et siin olemas juba CES arutelu, niiet kopin siia kah.


ASUS Eee Slate EP121





Kuigi hind 999$-1099$ (oleneb mudelist) on üsnagi kallis on ta seda igati väärt. Kuni 4GB RAM, Intel Core i5, Bluetooth 3, Wacom digitizer, mini HDMI väljund, Win7 - mida veel tahta? Ma tõesti usun et seekord saadi hakkama tõeliselt korraliku Win7 tahvelarvutiga. Kuigi veel ei ole teada kaua ta aku vastu peab, siis pool aastat tagasi lubati talle 10h. Praegu Amazon väidab et sellel aku kestvus ainult 3h, eks näis. Müügile tuleb juba jaanuaris!


ASUS Eee Pad Slider







Tegemist on 10.1 tollise Android 3 (Honeycomb) peal jooksva tabletiga millel on slaideriga klaviatuur. Kahjuks ei ole teada aku kestvust kuid kõigile kellele istub Android peaksid olema rahul selle elaja specidega. Hind on 499$-799$ vahel (sõltub mudelist).
Oodata võite teda mais.


ASUS Eee Pad Transformer







Slideriga peaaegu samade andmetega Adroidi tablet mis sobib neile kes ei taha koguaeg klaviatuuri kaasas tassida. Aku kestvuseks on lubatud 8h.. ahjaa, siis kui ta on klaviatuuriga koos on aku vastupidavus kuni 16h! meeldib? Hind on 399$-699$ ning oodata on teda aprillis.


ASUS Eee Pad MeMO







Tegu on 7" 1024 x 600 tahvelarvutiga mis samuti jooksutab Android 3, dual-core 1.2GHz Qualcomm 8260 protsessoriga, kahe kaameraga (1.2 MP ees, 5MP taga koos LED välguga), capacitive stylus. Samuti kasutab see pisike tablet stereo Bluetooth peakomplekti (viimasle pildil) nimega "MeMic".
Hind on 499$-699$ ning müügile ilmub juunis.



Huvitav kas neid Eestis kah mõnda poodi oodata?
Äkki keegi läheb see kuu Ameerikasse (õigemini tuleb sealt tagasi) ma oleks Asus EP121 ostja kohe thumbs_up.gif Aga kui ootama jääda Eesti poodidesse siis ta ilmub naugnii hinnaga 18-19k (ma mõtlen ikka veel kroonides) nagu macbook pro mille hind ameerikas kah minu arust 1100$. Aga 18k pole see tablet küll väärt.. on ikka meie elu raske siin pisikeses Eestis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.01.2011 23:00:17 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kuigi veel ei ole teada kaua ta aku vastu peab, siis pool aastat tagasi lubati talle 10h. Praegu Amazon väidab et sellel aku kestvus ainult 3h, eks näis.
Selliste specide ja OS'i puhul oleks ka see 3h ülihästi saadud, ise eriti üle paari tunni ei pakuks icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:04:11 vasta tsitaadiga

Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:14:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Clover kirjutas:
Kuigi veel ei ole teada kaua ta aku vastu peab, siis pool aastat tagasi lubati talle 10h. Praegu Amazon väidab et sellel aku kestvus ainult 3h, eks näis.
Selliste specide ja OS'i puhul oleks ka see 3h ülihästi saadud, ise eriti üle paari tunni ei pakuks icon_smile.gif


Kahju muidugi. Pool aastat tagasi näidati teda koos ärakäiva klaviatuur/dockiga täpselt nagu Transformeri puhul ja seepärast juvist ka lubati 10h, Transformeril ju lausa 16h kui dockiga ühendatud, aga millegipärast pole enam dockist midagi kuulda. Ma arvan see seepärast et Tablet osutus paksemaks kui prototüüp oli, minu arust nii suurt asja klaviatuuri külge ei topi, ekraan kaalub üle icon_biggrin.gif

Samas ma ei usu et 3h suureks probleemiks osutub, siianii oli läpakas mis pidas 1,5h maksimum, sai hakkama küll nagunii suurem osa ajast vooluvõrgus, nii ka performance tavaliselt suurem, pealegi youtubes hands-on video ja seal on aku 75% ning jäänud 3:45. Äkki 4h kütab ikka ära, kuskilt pole seda ametlikku juttu tulnud ja millegipärast kõik ajakirjanikud kes proovivad ja teevad review selle kohta seal CES'il ei raatsi isegi akut kontrollida, ikoon ju nina all, vaadaku palju ligikaudugi näitab.

Aga jah, ainuke variant minu jaoks küll et keegi tooks Ameerikast ja siis maksaksin mingi 1k peale vaevatasuks. Poehinnaga on natukene lollus seda osta, sest olgugi ta võimsam kui teised siiamaani välja tulnud tabletid, arvutit ta ikka ei asenda, mingi lauakas oleks ikka soovitatav ja sel juhul 18k kallivõitu.

Ainuke hea asi minu arust see et kaasa saab ka digitalizer pen'i, folio ning bluetooth klaviatuuri, see vähemalt kergendab natukene seda hinnalööki.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:21:21 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.

Arendus kõib kogu aeg ju.Pealegi Win7 SP1 on väga lähedal juba.Samas isegi kui poleks käib töö alati järgmise versiooni kallal icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:25:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
kalluka kirjutas:
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.

Arendus kõib kogu aeg ju.Pealegi Win7 SP1 on väga lähedal juba.Samas isegi kui poleks käib töö alati järgmise versiooni kallal icon_wink.gif

Mis praegu Win 7'l viga on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:27:00 vasta tsitaadiga

Today On the Spot - CES Day 1
GameSpot

Kahe ja poole tunni pärast hakkab Live-s Day 2 ka!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:41:18 vasta tsitaadiga

maxsimiljo, tomorrow,
Ma kirun selle kallan ,et pumpavad uusi OS-e välja kuid selle asemel võiks võtta asja pikemas laastus ja teha midagi väga head
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 00:52:41 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
tomorrow kirjutas:
kalluka kirjutas:
Üks asi mille üle kirun on see ,et teevad uut windoosad juba kuigi pole veel 7. ära fiksinudki korralikult.Selle asemel ,et teha korralik OS mis kestaks ja oleks töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp , vorbivad uusi välja.

Arendus kõib kogu aeg ju.Pealegi Win7 SP1 on väga lähedal juba.Samas isegi kui poleks käib töö alati järgmise versiooni kallal icon_wink.gif

Mis praegu Win 7'l viga on?

Tahaks isegi teada icon_smile.gif .Mõned teada tuntud bugid küll on aga ei midagi mis kasutamise võimatuks muudaks või oluliselt elu häiriks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 01:16:09 vasta tsitaadiga

mind häirib hoopis see et ma ei tea kust võiks selle Asus EP121 saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 08.01.2011 20:26:39 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
... töökindel ja kasutajasõbralik nagu Xp...
Tõsiselt? icon_smile.gif
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 00:26:31 vasta tsitaadiga

Jah icon_smile.gif ... istusin päris pikalt xp-l , jätsin vista vahele
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 01:04:13 vasta tsitaadiga

lcd
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 05:51:01 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Jah icon_smile.gif ... istusin päris pikalt xp-l , jätsin vista vahele

Sinu kaotus.Nüüd on Win7 harjumatu otse XP pealt tulles icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 18:24:20 vasta tsitaadiga

Ei ole hullu...aga olen õnnelik ,et seda vista keppi taluma ei pidanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.01.2011 18:29:42 vasta tsitaadiga

Naljakas on see, et kui vista välja tuli siis räägiti sellest täpselt sama moodi kui taevamannast kui praegu räägitakse w7 kohta icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 23:54:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Naljakas on see, et kui vista välja tuli siis räägiti sellest täpselt sama moodi kui taevamannast kui praegu räägitakse w7 kohta icon_smile.gif

Ei. icon_rolleyes.gif Vistat kirusid kõik olematute driverite ja muude jamade pärast, Win 7 juures küll sellist massilist halamist pole märganud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 10.01.2011 01:50:14 vasta tsitaadiga

Tundub põnev

Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 12:43:12 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Naljakas on see, et kui vista välja tuli siis räägiti sellest täpselt sama moodi kui taevamannast kui praegu räägitakse w7 kohta icon_smile.gif

Ei. icon_rolleyes.gif Vistat kirusid kõik olematute driverite ja muude jamade pärast, Win 7 juures küll sellist massilist halamist pole märganud.

Ei no veelgi enam on naljakas see, et Vistal polnud reaalselt nagu midagi viga. See, et kolmandad osapoolet sitta riistavara tarnisid on nende viga - tark klient hääletas jalgadega ja valis toote, mis toetas Vistat mitte arhailist XP süsteemi. Lisamärkusena veel, et erinevalt Vistast ei olnud XP kohe kasutatav eriti enne SP2'te. Paljud paraku seda ei mäleta. Veelgienam, Windows 7 baseerub Windows Vistal ja esitab samu nõudeid riistvarale kui Vista. Ning kõigele lisaks, kui Windows Vista nimi lihtsalt eksperimendi korrsa Windows Mohave'ks nimetati ja seda tänaval tutvustati olid kõik vaimustuses. Vähesed suutsid uskuda, et tegu on Vistaga.

Just my 2 cents

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 13:20:15 vasta tsitaadiga

Leidsite koha kus Vistast ja 7'st rääkida -_-' Võiks nagu topicus püsida ja CES'i või seal väljakuulutatud tooteid arutada, mitte aga vaielda opsüsteemide osas..
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  CES 2011
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.