Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:40:46 vasta tsitaadiga

386, vedas sul, see üsna noncommon drop.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 20:13:39 vasta tsitaadiga

ametlik hääletus:

http://www.runescape.com/referendum

nüüd läheb sisselogimisega hääletuseks.

spämmige seda linki kommuunides, kus vähegi rsz0reid on.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 20:37:53 vasta tsitaadiga

Juba läheb icon_biggrin.gif kuigi nad on ju mitu aastat seda anti-ban süsteemi arendanud jne. Aga siis tuleks jälle rahvast juurde. Rohkem rahvast = rohkem raha. Vb sellepärast.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 21:51:27 vasta tsitaadiga

Vote yes for cookie!icon_biggrin.gif
keegi ei tea kas nad on nö lõdvendanud reegleid?icon_biggrin.gif
Mul mingi main viimased 2 a vast juba banned macro eest:D lahti saamis võimalust on v?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 22:39:07 vasta tsitaadiga

vahepeal sai küll.. aga praegu ei tea
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 23:57:11 vasta tsitaadiga

juba peaaegu 2 aastat pole mänginud, nüüd kuulsin, et saab stakeda varsti jälle. endal on siis vaja 1b raha maha müüa ja uut stakema hakata, hea viis lisaraha teenimiseks.. millide hinnaks kujuneb arvatavasti 0.50-1€
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 00:09:19 vasta tsitaadiga

Loodame et JaGeX nüüd alt ei vea icon_biggrin.gif pärast teevad lihtsalt rahvale tünga. Ma olen nii harjund sellega et jagex ikka midagi ära suudab rikkuda niiet valmistun halvimaks icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 00:59:09 vasta tsitaadiga

praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 01:51:44 vasta tsitaadiga

vote alles 24h käind ju, vb tuli ennist miljon kuna rahvas nägi esimest korda seda pealkirja ja hullus, nüüd ei panda tähele niimoodi. Teine võimalus et mõni inimene bottis terve öö hääletada ja siis tuligi miljon icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.12.2010 17:18:16 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.

Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 17:28:41 vasta tsitaadiga

Kui IRL küsitluse põhjal selgus, et kõrgharidus peaks olema tasuta, kas siis peaks asi vask olema?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 17:32:24 vasta tsitaadiga

hiinlastel tegi see uudis küll tuju heaks
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 17:54:15 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.

Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?


kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 27.12.2010 01:08:28 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Mikiki kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.

Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?


kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.

Juhtub pidevalt ju. Riigikogusid valitakse nii ka ju icon_biggrin.gif
Otsustavad need, kes valivad. Iva ongi siin selles, et tahetakse teada, mida mängijad ise tahavad. Kuna mingi 90% on jah, 5% ei ja 5% ei koti, siis peaks suht müüdud olema ju.
See on minu visioon asjast muidugi...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 27.12.2010 01:17:41 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
Mikiki kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.

Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?


kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.

Juhtub pidevalt ju. Riigikogusid valitakse nii ka ju icon_biggrin.gif
Otsustavad need, kes valivad. Iva ongi siin selles, et tahetakse teada, mida mängijad ise tahavad. Kuna mingi 90% on jah, 5% ei ja 5% ei koti, siis peaks suht müüdud olema ju.
See on minu visioon asjast muidugi...

jeap raudselt tuleb:) woot icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 01:57:30 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
Mikiki kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.

Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?


kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.

Juhtub pidevalt ju. Riigikogusid valitakse nii ka ju icon_biggrin.gif
Otsustavad need, kes valivad. Iva ongi siin selles, et tahetakse teada, mida mängijad ise tahavad. Kuna mingi 90% on jah, 5% ei ja 5% ei koti, siis peaks suht müüdud olema ju.
See on minu visioon asjast muidugi...


tegu pole riigikogu valimistega. siin on üks firma ja väike grupp inimesi kes otsustavad mis juhtub siis kui ainult väike osa mängijatest hääletusel osaleb.
vaata asja sellest vinklist - kui suur enamus ei viitsi üldse sissegi logida, et oma hääl anda, siis mida see jagexile ütleb? seda, et need mängijad ei hooli wildy ega free trade tagasi toomisest.
see ei ole mingi väike projekt kui hääletus läbi läheb. süsteem tuleb uuesti üles ehitada, trade piirangud maha võtta, minigamed ja questid teistesse kohtadesse ümber tõsta jne jne. see võib aega võtta isegi mitu kuud enne kui mängus sees muudatusi näeme.

ja isegi kui kokkuvõttes mingi miljon kontot hääletavad ja 90% poolt on, ega see ei tähenda et on nüüd 100% kindel asi et wild tagasi tuleb. jagex on ju see, kes lõplikult otsustab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 27.12.2010 18:23:24 vasta tsitaadiga

vild pidi tagasi tulema
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 27.12.2010 18:25:34 vasta tsitaadiga

Käisin Lätis runescape lanil, suht tuus oli isegi, sai nuube ownitud jne.

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 18:33:21 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
vild pidi tagasi tulema


Praegu on referendum, mine hääleta ka wildi ja free trade poolt. Kuigi jagexit ei saa kunagi usaldada, minuarust on see asi neil nii läbi mõtlemata, lihtsalt lambist teevad vote ja mingi järgmine päev juba referendum.. kuidagi liiga hea paistab see asi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 28.12.2010 15:26:13 vasta tsitaadiga

Minu hääl on ammu antud juba. Kui vild tagasi tuleks, no see oleks lihtsalt uskumatult hea lüke.

Millepärast see üldse ära kaotati ?

põhikoht kus mina elatist teenisin, tappes noobe.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 16:13:34 vasta tsitaadiga

mis seal runes ilma wildita teha on? farmid lobstereid ja teed queste?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 16:18:05 vasta tsitaadiga

huvitav, mis millide hinnaks tuleb siis, kui free trade tuleb, siis võite minuga alati kontakteeruga mul üle 1 miljardi GP mis vaja maha ärida icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 17:01:12 vasta tsitaadiga

Kumme krooni/1 miljard GP? icon_lol.gif
Mingi jube madal hind neil oli vist...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 28.12.2010 17:22:22 vasta tsitaadiga

Ma ka vahepeal müüsin mille, nooremale põlvkonnale sai ikka 150 EEK'i 1M GP ära müüdud ikka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 17:30:41 vasta tsitaadiga

Ega praegu üle 1€/M loota pole, raha hankimine lihtsalt liiga lihtne.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 29.12.2010 02:14:43 vasta tsitaadiga

Logisin täna mingi vana acciga sisse mis veel banned pole, noh nii combat 25 vms ja lõin guardile 26 sisse, WTF. Mis süsteem see uus nüüd on, kas kõik hitid korrutatakse tuimalt kümnega ?
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 02:16:23 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Logisin täna mingi vana acciga sisse mis veel banned pole, noh nii combat 25 vms ja lõin guardile 26 sisse, WTF. Mis süsteem see uus nüüd on, kas kõik hitid korrutatakse tuimalt kümnega ?


Mmhm, health on ka x10 vist!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 09:47:45 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Logisin täna mingi vana acciga sisse mis veel banned pole, noh nii combat 25 vms ja lõin guardile 26 sisse, WTF. Mis süsteem see uus nüüd on, kas kõik hitid korrutatakse tuimalt kümnega ?

Elud on ka kümnega korrutatud, selle eest on aga hit-süsteem paindlikum nüüd.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 21:25:47 vasta tsitaadiga

Natuke vana video aga mis siis.. loodan et pole varem olnud.


Link


E: tõstsid pealehele selle vote, nüüd hakkas jälle votede arv kiirelt tõusma. 14 jaanuar lõpeb ära.


E2: Miljon häält käes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:36:32 vasta tsitaadiga

Uskumatu, et seda ikka veel mängitakse icon_lol.gif See "Uus" ruun mis juba tükk tükk aega tagasi välja tuli rikkus kõik ära ja enam ei puutunud. Kuid siis oli veel wilderness olemas ikka vist ?? Ükspäev niisama kuskil jäi kõrvataha, et wildernessi polegi enam. Miks nad selle siis ära võtsid.. ? On nad täielikud idioodid või.. see oli ju ainuke normaalne asi seal mängus, mille pärast üldse mängida icon_rolleyes.gif Mingi purega wildi lammutada oli ainuke fun osa selles mängus icon_biggrin.gif
Ega need Jagexi tüübid polnud kunagi eriti normaalsed.. aga ikkagi WTF.
Ehk keegi valgustaks mind palun icon_eek.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:38:18 vasta tsitaadiga

Neil olid mingid krediitkaardi jamad, et mingi varastatud krediitkaardiga osteti seal mingeid mille jne.. Real world trading ühesõnaga ja neil oli valik kas võtta free trade ja wild maha või terve ruun siis. Loodan et mingi valeinf pole icon_biggrin.gif aga igastahes mingi kohtuasi neil oli igastahes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:51:05 vasta tsitaadiga

Igas sellises mängus on juu real world trading.. sest nõudlus on olemas icon_razz.gif
Enivei loodan, et saate tagasi wildi, kuigi mina enam seda mängu ei puutu. icon_razz.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:03:31 vasta tsitaadiga

Muid polekski hullu olnd kui seda kohtuasja poleks tulnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:17:49 vasta tsitaadiga

mis kohtuasja
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:29:27 vasta tsitaadiga

see nii vana teema ja vaevalt et keegi täpselt mäletab, aga jah mingi varastatud krediitkaartide teema oli. googlist võib ju otsida.

see ei olnud siiski peamine põhjus miks free trade ja vanakooli wild ära võeti.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.01.2011 05:14:11 vasta tsitaadiga

Sai sellel ajal mängitud, kui wilderness ära võeti ning peamine põhjus oligi real-world trading. Väga palju oli lvl 3 n-ö. goldfarmereid, kes bottimisega mille teenisid ja siis need pärisrahaks vahetasid. Sellega muidugi kaasnesid pettused ja hindade langus - nt. yew logide ning lobsterite hinnad langesid kõvasti, sest nendega botiti F2P-s. Seetõttu eemaldati üheaegselt nii combat wildist kui ka free trade ning free stake (kehtestati ranged piirangud).

No olgu selle free trade-ga kuidas on, aga wildi võiksid nad tõesti tagasi tuua. Ma küll enam pikka aega ei mängi seda mängu, kuid hääle andsin siiski, sest wild oli tõesti väärt asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 19:26:06 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
mis kohtuasja


Võibolla ei olnud siis kohtuasja, ma kunagi ammu lugesin selle kohta pikemalt ja oli nagu meelde jäänud midagi sellist aga järelikult eksisin.

E: midagi toredat täna.



E2: läheb vaikselt 99 poole icon_smile.gif. Keegi võiks midagi vahepeal kirjutada, nõme on ühte posti 100 korda muuta.

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 16.01.2011 01:26:53 vasta tsitaadiga

Mul ka vaikselt pure areneb icon_razz.gif

Esmaspäeval siis ametlik teadaanne,et kas ja millal tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 16.01.2011 16:14:02 vasta tsitaadiga

pure hetkel 40 65 1 plaanis teha 40 80 1 range 70 + snare mage pray 1, mainiga sain just combat 110
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 17.01.2011 18:14:35 vasta tsitaadiga

Thank you to all those of you who took part in the historic RuneScape Referendum, which ended on Friday. We received an incredible 1.2 million votes, with a united 91% of you voting for the restoration of free trade and the Wilderness. We have heard your call and will be restoring these much loved features to RuneScape on Tuesday 1st February.

The clock is ticking and you have just two weeks to get ready for this monumental update. To help you prepare, we will be releasing a series of guides, FAQs and expert advice about the Wilderness and free trade, so that players both old and new can get ready for this epic release.

Now it is up to you to prepare for battle, level your account, gear up your armour and equip yourself for the ultimate Wilderness experience.

There is just one question left unanswered: are you ready?








ESIMENE VEEBRUAR SIIS icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 18:20:00 vasta tsitaadiga

Kuigi enam ei fänna seda, siis tahaks näha, mis lõpuks välja tuleb. Jagex naljalt oma updatesid maha ei kustuta, ehk tulevad suuremat sorti muudatused ka nendes süsteemised ja ehk mitte halvadki?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 21:07:03 vasta tsitaadiga

Hea on,et wild tagasi tuuakse,aga kuidas nad kavatsevad kulla müüki piirata.
Igas mmo-s oon neid,see on tõsi - ruunis on market siiski kõikide serveritega ühendatud ja rw-trading,item farming jms. mõjutavad inflatsiooni arengut suuremal määral: St. et need summeeruvad..
Muidugi ruuni 1 000 000 = 0.5-1 $ tänapäeval ?

Edit: Ise mõtlesin,et peaks ka hääletama ,aaga meh icon_rolleyes.gif .
Kui põkata proovin,eks võtan õlle kõrvale ja üritan kedagi gänkida (kas d clawidega p2p's või f2p range (bind?oli vist see root spell,2-3 sek.) /melee )..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.01.2011 03:04:34 vasta tsitaadiga

Ohoh, kui free trade taas siis võib asi huvitavaks minna icon_biggrin.gif Peaks ka oma aastatetaguse accounti parooli ja kasutajanime ülesse otsima icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 22.01.2011 14:25:19 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka, et peaks inventuuri tegema oma RS kontodega. Kuigi ise ei mängi RS-i hetkel, siis wildernessi ja free trade'i tagasitulek on küll tervitatav nähtus.
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 14:28:40 vasta tsitaadiga

Ei taha free trade icon_sad.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 22.01.2011 14:48:43 vasta tsitaadiga

Mis tal siis viga on?

Vanasti oli muidugi omamoodi ooper seal Varrockis autotalkeriga ringi käia ja karjuda "buying r2h" vms. Aega võttis tihtipeale, et mingi vajalik asi saada. Praegune grand exchange või mis ta on võimaldab suht kiirelt tehingud ära teha ja samas saab oma panga tühjaks müüa, ma mõtlen, et mingid tühjad potsikud ja muu kraam ostetakse ka ära, tulu sellest küll palju ei saa, aga ikkagi. Selles mõttes on GE hea, aga kui ma teen uue konto ja tahan talle kohe kõik vajalikud itemid treenimiseks üle kanda mõne rikkama konto pealt, siis peab hoopis alustama nullist, käima GE vahet raha teenimas ja siis saad alles osta midagi asjalikku.

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.01.2011 14:49:16 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ei taha free trade icon_sad.gif


Miks? Teeb ju mängu taas huvitavaks, saab "turu" hindadega mängima hakata, ilma et kehtivad etteantud hinnad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 14:55:58 vasta tsitaadiga

Tipp, GE jääb ikka alles, lihtsalt min ja max ostuhinnad kaotatakse ära. Mid hind ikka jääb, et petta jne ka ei saaks. Vähemalt tundub loogiline.

Võibolla on viga minus, kuid mulle endale tundub, et väheke tõsisemaid mängijaid see free trade eriti ei rõõmusta siiski. lvl 3 lumberjackidest bote jälle ilmub nagu seeni peale vihma. Mitte et yewide/mage logide hind peaks huvitama, aga see siiski rikub mängu ökonoomiat.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.01.2011 15:15:22 vasta tsitaadiga

No neil ju igast "random" evendid bot-ide vastu võitlemiseks?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 15:40:13 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
No neil ju igast "random" evendid bot-ide vastu võitlemiseks?

Tänapäeval on need botid nii targaks programeeritud, et need ei aita suurt midagi.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.