Juba läheb kuigi nad on ju mitu aastat seda anti-ban süsteemi arendanud jne. Aga siis tuleks jälle rahvast juurde. Rohkem rahvast = rohkem raha. Vb sellepärast.
Vote yes for cookie!
keegi ei tea kas nad on nö lõdvendanud reegleid?
Mul mingi main viimased 2 a vast juba banned macro eest:D lahti saamis võimalust on v?
juba peaaegu 2 aastat pole mänginud, nüüd kuulsin, et saab stakeda varsti jälle. endal on siis vaja 1b raha maha müüa ja uut stakema hakata, hea viis lisaraha teenimiseks.. millide hinnaks kujuneb arvatavasti 0.50-1€
Loodame et JaGeX nüüd alt ei vea pärast teevad lihtsalt rahvale tünga. Ma olen nii harjund sellega et jagex ikka midagi ära suudab rikkuda niiet valmistun halvimaks .
vote alles 24h käind ju, vb tuli ennist miljon kuna rahvas nägi esimest korda seda pealkirja ja hullus, nüüd ei panda tähele niimoodi. Teine võimalus et mõni inimene bottis terve öö hääletada ja siis tuligi miljon .
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.
Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?
kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.
Juhtub pidevalt ju. Riigikogusid valitakse nii ka ju
Otsustavad need, kes valivad. Iva ongi siin selles, et tahetakse teada, mida mängijad ise tahavad. Kuna mingi 90% on jah, 5% ei ja 5% ei koti, siis peaks suht müüdud olema ju.
See on minu visioon asjast muidugi...
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.
Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?
kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.
Juhtub pidevalt ju. Riigikogusid valitakse nii ka ju
Otsustavad need, kes valivad. Iva ongi siin selles, et tahetakse teada, mida mängijad ise tahavad. Kuna mingi 90% on jah, 5% ei ja 5% ei koti, siis peaks suht müüdud olema ju.
See on minu visioon asjast muidugi...
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.
Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt enamus hääletab?
Kui ca 90% hääletab asja poolt, siis peaks asi vask olema ju?
kui mängijaid on näiteks 3 miljonit ja ainult u 400k neist hääletab, siis see näitab et ülejäänut 2+ miljonit ei koti see piisavalt, et oma hääl anda.
Juhtub pidevalt ju. Riigikogusid valitakse nii ka ju
Otsustavad need, kes valivad. Iva ongi siin selles, et tahetakse teada, mida mängijad ise tahavad. Kuna mingi 90% on jah, 5% ei ja 5% ei koti, siis peaks suht müüdud olema ju.
See on minu visioon asjast muidugi...
tegu pole riigikogu valimistega. siin on üks firma ja väike grupp inimesi kes otsustavad mis juhtub siis kui ainult väike osa mängijatest hääletusel osaleb.
vaata asja sellest vinklist - kui suur enamus ei viitsi üldse sissegi logida, et oma hääl anda, siis mida see jagexile ütleb? seda, et need mängijad ei hooli wildy ega free trade tagasi toomisest.
see ei ole mingi väike projekt kui hääletus läbi läheb. süsteem tuleb uuesti üles ehitada, trade piirangud maha võtta, minigamed ja questid teistesse kohtadesse ümber tõsta jne jne. see võib aega võtta isegi mitu kuud enne kui mängus sees muudatusi näeme.
ja isegi kui kokkuvõttes mingi miljon kontot hääletavad ja 90% poolt on, ega see ei tähenda et on nüüd 100% kindel asi et wild tagasi tuleb. jagex on ju see, kes lõplikult otsustab.
Praegu on referendum, mine hääleta ka wildi ja free trade poolt. Kuigi jagexit ei saa kunagi usaldada, minuarust on see asi neil nii läbi mõtlemata, lihtsalt lambist teevad vote ja mingi järgmine päev juba referendum.. kuidagi liiga hea paistab see asi.
Logisin täna mingi vana acciga sisse mis veel banned pole, noh nii combat 25 vms ja lõin guardile 26 sisse, WTF. Mis süsteem see uus nüüd on, kas kõik hitid korrutatakse tuimalt kümnega ? _________________
Logisin täna mingi vana acciga sisse mis veel banned pole, noh nii combat 25 vms ja lõin guardile 26 sisse, WTF. Mis süsteem see uus nüüd on, kas kõik hitid korrutatakse tuimalt kümnega ?
Logisin täna mingi vana acciga sisse mis veel banned pole, noh nii combat 25 vms ja lõin guardile 26 sisse, WTF. Mis süsteem see uus nüüd on, kas kõik hitid korrutatakse tuimalt kümnega ?
Elud on ka kümnega korrutatud, selle eest on aga hit-süsteem paindlikum nüüd. _________________
Uskumatu, et seda ikka veel mängitakse See "Uus" ruun mis juba tükk tükk aega tagasi välja tuli rikkus kõik ära ja enam ei puutunud. Kuid siis oli veel wilderness olemas ikka vist ?? Ükspäev niisama kuskil jäi kõrvataha, et wildernessi polegi enam. Miks nad selle siis ära võtsid.. ? On nad täielikud idioodid või.. see oli ju ainuke normaalne asi seal mängus, mille pärast üldse mängida Mingi purega wildi lammutada oli ainuke fun osa selles mängus
Ega need Jagexi tüübid polnud kunagi eriti normaalsed.. aga ikkagi WTF.
Ehk keegi valgustaks mind palun _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Neil olid mingid krediitkaardi jamad, et mingi varastatud krediitkaardiga osteti seal mingeid mille jne.. Real world trading ühesõnaga ja neil oli valik kas võtta free trade ja wild maha või terve ruun siis. Loodan et mingi valeinf pole aga igastahes mingi kohtuasi neil oli igastahes.
Igas sellises mängus on juu real world trading.. sest nõudlus on olemas
Enivei loodan, et saate tagasi wildi, kuigi mina enam seda mängu ei puutu. _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Sai sellel ajal mängitud, kui wilderness ära võeti ning peamine põhjus oligi real-world trading. Väga palju oli lvl 3 n-ö. goldfarmereid, kes bottimisega mille teenisid ja siis need pärisrahaks vahetasid. Sellega muidugi kaasnesid pettused ja hindade langus - nt. yew logide ning lobsterite hinnad langesid kõvasti, sest nendega botiti F2P-s. Seetõttu eemaldati üheaegselt nii combat wildist kui ka free trade ning free stake (kehtestati ranged piirangud).
No olgu selle free trade-ga kuidas on, aga wildi võiksid nad tõesti tagasi tuua. Ma küll enam pikka aega ei mängi seda mängu, kuid hääle andsin siiski, sest wild oli tõesti väärt asi
Thank you to all those of you who took part in the historic RuneScape Referendum, which ended on Friday. We received an incredible 1.2 million votes, with a united 91% of you voting for the restoration of free trade and the Wilderness. We have heard your call and will be restoring these much loved features to RuneScape on Tuesday 1st February.
The clock is ticking and you have just two weeks to get ready for this monumental update. To help you prepare, we will be releasing a series of guides, FAQs and expert advice about the Wilderness and free trade, so that players both old and new can get ready for this epic release.
Now it is up to you to prepare for battle, level your account, gear up your armour and equip yourself for the ultimate Wilderness experience.
There is just one question left unanswered: are you ready?
Kuigi enam ei fänna seda, siis tahaks näha, mis lõpuks välja tuleb. Jagex naljalt oma updatesid maha ei kustuta, ehk tulevad suuremat sorti muudatused ka nendes süsteemised ja ehk mitte halvadki?
Hea on,et wild tagasi tuuakse,aga kuidas nad kavatsevad kulla müüki piirata.
Igas mmo-s oon neid,see on tõsi - ruunis on market siiski kõikide serveritega ühendatud ja rw-trading,item farming jms. mõjutavad inflatsiooni arengut suuremal määral: St. et need summeeruvad..
Muidugi ruuni 1 000 000 = 0.5-1 $ tänapäeval ?
Edit: Ise mõtlesin,et peaks ka hääletama ,aaga meh .
Kui põkata proovin,eks võtan õlle kõrvale ja üritan kedagi gänkida (kas d clawidega p2p's või f2p range (bind?oli vist see root spell,2-3 sek.) /melee )..
Mõtlesin ka, et peaks inventuuri tegema oma RS kontodega. Kuigi ise ei mängi RS-i hetkel, siis wildernessi ja free trade'i tagasitulek on küll tervitatav nähtus. _________________
Vanasti oli muidugi omamoodi ooper seal Varrockis autotalkeriga ringi käia ja karjuda "buying r2h" vms. Aega võttis tihtipeale, et mingi vajalik asi saada. Praegune grand exchange või mis ta on võimaldab suht kiirelt tehingud ära teha ja samas saab oma panga tühjaks müüa, ma mõtlen, et mingid tühjad potsikud ja muu kraam ostetakse ka ära, tulu sellest küll palju ei saa, aga ikkagi. Selles mõttes on GE hea, aga kui ma teen uue konto ja tahan talle kohe kõik vajalikud itemid treenimiseks üle kanda mõne rikkama konto pealt, siis peab hoopis alustama nullist, käima GE vahet raha teenimas ja siis saad alles osta midagi asjalikku. _________________
Tipp, GE jääb ikka alles, lihtsalt min ja max ostuhinnad kaotatakse ära. Mid hind ikka jääb, et petta jne ka ei saaks. Vähemalt tundub loogiline.
Võibolla on viga minus, kuid mulle endale tundub, et väheke tõsisemaid mängijaid see free trade eriti ei rõõmusta siiski. lvl 3 lumberjackidest bote jälle ilmub nagu seeni peale vihma. Mitte et yewide/mage logide hind peaks huvitama, aga see siiski rikub mängu ökonoomiat.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.