Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 04.01.2011 02:15:05 vasta tsitaadiga

ning näiteks mina sain kohe esimesel korral petta. v0v
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 09:51:48 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Oskab keegi öelda palju WoW kaust gigasi võtab hetkeseisuga? Ärge addonne arvestage.

24 giga siin.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 04.01.2011 12:21:49 vasta tsitaadiga

g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 12:55:35 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt.


mailile koodi, reeglina 30 minuti jooksul
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 04.01.2011 13:42:32 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
ainult siis on päris per*e majas kui telefon ära kaob

Ei ole hullu midagi, helistad või kirjutad customer supporti ning päeva-paari jooksul ühendavad authenticatori konto küljest lahti. Olen seda korduvalt teinud (kustutanud authenticatori telefonist, et rohkem ei mängiks, aga pärast ikkagi ümber mõelnud). Muuseas, soovitan just helistada, selle peale liigutavad nad märgatavalt kiiremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.01.2011 14:10:49 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Smoking kirjutas:
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt.


mailile koodi, reeglina 30 minuti jooksul

Kui kohe klienditoega chattima hakkad siis saab ka 5min kätte icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 17:39:15 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kui tahad edasise häkkimise võimaluse nullida siis võid tolle audentikaatori hankida omale. Eestist seda vist küll endiselt otse tellida ei saa. Esialgu peaks vast piisama, kui asjalikuma parooli kasutusele võtad kuid pea silmas, et blizz miskipärast ei erista suuri-väikseid tähti seega pane kamaluga numbreid ja erimärke.

kasutan mobiilset autentimist (tasuta) ja töötab väga hästi. vahepeal oli külls probleem kui koodid ei jooksnud kokku (5-10 min ei pääsenud ligi), aga muidu igati titimiti, kuigi natuke tüütu seda koodi toksida iga kord, aga samas ka turvalisem. ainult siis on päris per*e majas kui telefon ära kaob (siin kohal sülitan 3 korda üle õla)

Mu S-E W302 ei olegi seal listis. Võimalus et töötab ikka mingi sarnase mudeli versiooni tellides?

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.01.2011 18:49:25 vasta tsitaadiga

võid ju ennem alla tõmmata ja proovida. ei pea ju kohe siduma kontoga icon_smile.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2011 19:13:09 vasta tsitaadiga

Mis see jama on? endal kuude kauppa juba G2play.net ligi ei saa, maas raibe, nüüd otsustasin asja uurima hakata icon_biggrin.gif viimati sai oktoobris MOH 2010 LE ostetud ja peale seda pole saidile ligi saanud?
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 04.01.2011 21:21:37 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt.


Muidu saadeti meilile nii paarikümne minuti jooksul. Viimane kord maksin ja nagu uuesti tellimuse lehte vaatasin oli kood seal olemas s.o. siis 5 minutiga. thumbs_up.gif

Endal pole kunagi saidile pääsemisega probleeme olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 23:22:39 vasta tsitaadiga

Oo, huvitav, jagan vist Pusna saatust, panen ka varsti meili teele, kõik kasutaja andmed muudetud, nice -.- thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 00:10:35 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
võid ju ennem alla tõmmata ja proovida. ei pea ju kohe siduma kontoga icon_smile.gif

kust sa seda alla laed? Ainuke koht mis ma leian tahab et ma maksaks ka ja lisaks enda nr.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.01.2011 00:35:18 vasta tsitaadiga

https://us.battle.net/account/support/mobile-auth-download.html

mobile audentikaator peaks igast otsast tasuta olema.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 00:53:39 vasta tsitaadiga

Kui olen Elisa klient,siis pean valima radiolinja icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 05.01.2011 01:44:33 vasta tsitaadiga

mul omal nokia junn, tavaline telefon mitte(pole puutetundlik ekraan etc) l2ks asi maksma 1 dollar ja pidi panema oma kasutuses oleva tel numbri kuhupeale saadeti pms programm, enne oli mul teine tel ja n6ka teine pakett, et ei toiminud asi, proge t88tas kuigi ta ei suutnud ennast netti viia et aktiveerida programmi. hetkel diil99 vms pakett ja siis n6ka vanem nokia. a ja maksta pms sai siis kas krediitkaardiga l2bi paypali v6i otse paypalist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.01.2011 02:56:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

No kurat.. blizzard ikka oskab..

Aga mõnus fight oli. Kahju, et veel inimesi pugima pean.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.01.2011 11:15:07 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
mul omal nokia junn, tavaline telefon mitte(pole puutetundlik ekraan etc) l2ks asi maksma 1 dollar ja pidi panema oma kasutuses oleva tel numbri kuhupeale saadeti pms programm, enne oli mul teine tel ja n6ka teine pakett, et ei toiminud asi, proge t88tas kuigi ta ei suutnud ennast netti viia et aktiveerida programmi. hetkel diil99 vms pakett ja siis n6ka vanem nokia. a ja maksta pms sai siis kas krediitkaardiga l2bi paypali v6i otse paypalist.

ise tirisin tasuta android marketist

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 05.01.2011 15:49:52 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka WoWi mängima, kuid praegu olen veel trialil. Tahaks teada kus realmis alustada või kus eestlased mängivad? Seda ka ,et kas WoWi ostes saab 30 päeva key kaasa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.01.2011 16:01:08 vasta tsitaadiga

Ostes saad 30 päeva tasusta jah mängida. Serveritest on Outland alliance'i poolel ning Al'Akir horde. Samas viimane on enam-vähem 10:1 horde:alliance suhtega pvp server, seega ole valmis üsnagi viletsaks world-pvp'ks
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 05.01.2011 16:22:16 vasta tsitaadiga

Ma hetkel olen mänginud Magtheridoni realmis mis on vist uus realm? Aga ma ei tea kas on mõtet seal edasi mängida vaid tulla hoopis Outlandi kus on eestlased jne. Tahaks küsida mis on vahet Normal ja PVP realmil? Kumba soovitaks?
Täis algaja olen, midagi ei tea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 16:46:44 vasta tsitaadiga

Tegelikult on eestlasi väga paljudes serverites, lihtsalt Outlandis ja Al'Akiris on mõlemas sellised suuremad guildid. Täieliku algajana on nendes aga üsna raske hakkama saada, kuna eestlase "elitistlik" suhtumine algajatesse on vahel üsna julm. Rahvusvaheline social guild on selles suhtes tunduvalt sõbralikum algajale. Kui aga kindel plaan ennast 85 pressida, head teadmised oma klassist omandada ja raidima hakata, siis on muidugi teine asi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:28:18 vasta tsitaadiga

Hiljuti sai ka wowiga alustatud ja niipalju kui mina aru sain siis pvp server tähendab nn "open world pvp'd"... st et saad vabalt.. ükskõik kuskohas vastaseid tappa. Story koha pealt on see üsna loogiline aga tihtipeale on mingid eriti "lahedad" vennad low level kohtades ja tapavad seal algajaid sest neil puudub elu ja muud nei teha pole. Sellist tegevust isegi ei karistata kuidagimoodi. Normal serveris on sl palju mõistlikum maailmaga tutvuda jne... wow'i pvp on nagunii arenadel baseeruv.

PvP kohapealt tahaksin mainida, et minuarust rikub 2 poolt (nagu horde ja alliance) open world pvp ära. Sellisel MMOl nagu näiteks lineage2 pole rassid jagatud 2 ossa ja pvp toimub inimeste enda poolt loodud klannide vahel losside ja raid bosside üle. Samas võib igaüks igalpool sind maha lüüa kui ta tahab... aga sellega kaasneb nn karistus(kui sa vastu ei võitle), mida saab mobe tappes "lunastada". Sarnase PvP ülesehitusega peaks ka tulema TERA online
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.01.2011 17:37:09 vasta tsitaadiga

Ise paiknen Mazrigos-el. paar kuud tagasi nägin esimest eestlast täiesti juhuslikult joinis guildi dude kellel õ täht oli nimes sees ja küsides kust pärit, tuli eesti icon_lol.gif ka tema jaoks olin ma esimene eestlane seal realmis...
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 18:14:38 vasta tsitaadiga

Azjol-Nerub'ist leiad aktiivseid eestlasi 2-3, sealhulgas ma ise.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 22:15:20 vasta tsitaadiga

bloodfeather'is olen mina ja veel umbes kümme eestlast, horde poolel.
eks neid jah igas serveris.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 05.01.2011 22:31:19 vasta tsitaadiga

Mängisin veits Outlandis aga nüüd õhtul on küll päris võimatu sinna saada, Queue üle 30 minuti... icon_neutral.gif
e: üle tunni juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.01.2011 22:35:20 vasta tsitaadiga

sellejaoks tegingi eraldi tanki, et ei peaks quedes passima dps-ina. wotlk hc oli lõpus isegi inimlik que aeg (kuni 5min) dpsina
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 22:58:23 vasta tsitaadiga

limp, ta pidas silmas outlandi server queued. mis oli vahepeal 3h lausa..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 23:05:37 vasta tsitaadiga

Pankook, lase tasuta transferida... näiteks Emeriss serverisse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 05.01.2011 23:36:45 vasta tsitaadiga

Pankook, mistõttu ma ka sealt lahkusin , vahepeal läks kuni 4 tund lihtsalt tühja passimiseks, tagasi alakiris ja horde poolel - life is much brighter now icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 06.01.2011 00:38:08 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
limp, ta pidas silmas outlandi server queued. mis oli vahepeal 3h lausa..

asoh, kohe ongi sellised qued ka et ei saa realmile ligi?? ei ole kohanud seda sry icon_razz.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 06.01.2011 01:44:02 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=62wj8eJ0FHw&feature=player_embedded# icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 06.01.2011 02:46:43 vasta tsitaadiga

tundub et kisub küsitluseks .. võiks isegi teha ju .. ehk siis kes kus mis realmis istub ...võiks oma plussid miinused ka lisada realmi kohta .. äkki uus teema ja suunaks Võitlustanner alla ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 09:32:38 vasta tsitaadiga

Azjol-Nerub - Alliance - Eestlasi faktiliselt pole (nagu mainisin 2-3 tk) või oskavad nad ennast väga hästi varjata. pug'id wotlki ajal üljuhul 10/12 kaugemale ei jõudnud, hetkel leiab üksikuid BWD/BH pug run'e. "Eliitgilde 1-2", core'sse pääseda võimatu.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 06.01.2011 13:19:11 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
Pankook, mistõttu ma ka sealt lahkusin , vahepeal läks kuni 4 tund lihtsalt tühja passimiseks, tagasi alakiris ja horde poolel - life is much brighter now icon_razz.gif


Valetad, 'va orclover. "Who Do You Love" reidi-isa tahad olla.
Player capi tõsteti realmidel (+ cata launci tuhin vaikselt vaibub) - Outlandi queue on tipptunnil max 200-300 kui sedagi. Nii et võid oma laualambi rahulikult kustu panna:)

Aga rääkides realmidest, on imho Outland parem kahest suurest Eesti kommuuni serverist (Outland-alliance ja Al'Akir-horde). Minu argumendid järgnevad.
Ma leian, et PvP realmis pelamine on ainult siis mõttekas, kui ka vastavaid võimalusi kasutada saab. Ehk siis Outland on balanced server, kus leidub nii hordi kui allianci. Horde on omajagu agressiivsem (mitmed PvP/gank guildid), mis garanteerib, et allina sul igav ei hakka:P. Vanilla aegadest meenuvad heldimusega just sellised random encounterid factionite vahel, suvalised löömingud teel, metsas või vees, kusiganes, kunaiganes (tollal veel Hordina).
Al'akir on kahjuks populatsioonilt väga kallutatud horde poolele ehk allid on massiliselt vähemuses. "Eestlaste poolel" pelades ei eksisteeri vastupanu alliance linnu rünnata, ega sisuliselt world-pvp'd (vabandan sellise "ropu" sõna kasutamise pärast).
Lisaks, (PvP) pelajana on honouri kokku ajamine PvP setiks horde poole meeletult aeganõudvam, kuna daily BG queued on ca' 10 minutit (allianci poolel on queued enamasti instant). Aga see on rohkem horde kui konkreetselt Al'Akiri serveri probleem.

Siit ka (mina) ei näe pointi Al'Akiri eelistamiseks kui sulle just roppu moodi rohelised mehikesed ei meeldi või sul mingid irl sõbrad ees ei oota.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 13:58:35 vasta tsitaadiga

morfea kirjutas:
Lisaks, (PvP) pelajana on honouri kokku ajamine PvP setiks horde poole meeletult aeganõudvam, kuna daily BG queued on ca' 10 minutit (allianci poolel on queued enamasti instant). Aga see on rohkem horde kui konkreetselt Al'Akiri serveri probleem
BG'd peaks olema nüüd terve regiooni peale ja mitte battlegroupide kaupa, ehk siis selle koha pealt pole mingit vahet kus servus mängid. Küll aga on tol baradi/wintergraspiga probleeme kui server pole tasakaalus.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 06.01.2011 16:34:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
morfea kirjutas:
Lisaks, (PvP) pelajana on honouri kokku ajamine PvP setiks horde poole meeletult aeganõudvam, kuna daily BG queued on ca' 10 minutit (allianci poolel on queued enamasti instant). Aga see on rohkem horde kui konkreetselt Al'Akiri serveri probleem
BG'd peaks olema nüüd terve regiooni peale ja mitte battlegroupide kaupa, ehk siis selle koha pealt pole mingit vahet kus servus mängid. Küll aga on tol baradi/wintergraspiga probleeme kui server pole tasakaalus.


Ma seda ka väitsin, et see on rohkem horde kui serveri probleem. Lihtsalt eestlasena vaevalt, et sa Al'akiris ally poolel pelaksid eksju:)

Horde üleüldisest suuremast arvukusest EU serverites tulenevalt on hordil ikkagi pikad (pikemad) queued - vahet pole kas vana Blackout BG pool või uus cross realmide pool.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 06.01.2011 17:08:24 vasta tsitaadiga

morfea, orci eelistan alati gnoomile icon_razz.gif ja irl sõpradega, olles ise ka rohkem casaul mängur, koos raidida ja niisama huiata on mõnusam icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:22:16 vasta tsitaadiga

Tol Barad on ikka täielik läbikukkumine. Defensive poolel on enam vähem võrdsete mängurite puhul ikka suhteliselt kõva eelis. Näiteks siiani, va üks erand - millest kohe räägin täpsemalt, on TB valdavas enamuses Horde poole käes. Alliantsina näen TB d ainult mõni harv öö...Ja öösiti ma ei mängi.
Erandiks oli siis see, kui võitja honor buffit 1800 peale. See tõi endaga kaasa meie serveris (ka paljudes teistes) win-tradingu. Ehk siis kaitsmist pmst ei toimunud (vahel oli hard juhus kus väike grupp üritas). Nii ajas suur hulk rahvast omale paari peävaga full rare pvp seti selga ja elu oli häppi. siis hotfixi see ära 360 honori peale, wintradingul suurt mõtet enam pole ja jälle pole alliantsil TB üldse mõtet. Eriti kuna need kes oma pvp geeri kätte said toksivad areenidel seent, ja horde rõõmsalt pühibki meiega põrandat.
Siin väike halvakspanev pilk blizzardi peale - osadel lasti rahus rare kit selga farmida paari päevaga, teised siis jäägu ilma... fair play beer_yum.gif

Teine fail on muidugi 40 cap, enamus rahvast kes tahaks mängida ootab sillal ja teeb kuulsat "tantsu", siis räägitakse selle fiximisest. No siis eeldaks ma küll mingit oote-honorit, nagu nt raidides antakse standby dkp -d.
Keegi kommenteeris foorumis hästi, et devoloperide A-team on vist mujale projektile kolinud, ja hetkelised muutused haisevad ikka läbimõtlematuse järgi.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 17:27:16 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Teine fail on muidugi 40 cap, enamus rahvast kes tahaks mängida ootab sillal ja teeb kuulsat "tantsu", siis räägitakse selle fiximisest.
Tegelikult peaks cap olema vähemalt 80, kui mitte rohkemgi. Lihtsalt sisse ei lasta rohkem, kui seal on vasteseid. Al'akiris tähendab see siis valdavalt 5vX võitlust kuna alampiiriks on 5 inimest.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 06.01.2011 19:13:57 vasta tsitaadiga

Kust kõige odavam WoWi osta oleks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 06.01.2011 19:16:45 vasta tsitaadiga

ja kui eelistad ikkagi rahulikumalt leveldada ja world pvpst ei hooli, siis on alakir siiski mõnusam icon_smile.gif üks seik cata algusnädalast outlandis, mis mind päris tõsiselt häiris oli deepholme'i õhulaeva peal tehtavad 4-5 questi, Bunch of Gankers oli laeva miski 30kesi vallutanud ja maanduda sinna oli praktiliselt võimatu icon_smile.gif
enamuse ajast pidin bubles edasi liikuma - algus oli omamoodi fun isegi aga kui 5h hiljem oli seis täpselt sama, siis pani küll kukalt sügama icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 21:08:57 vasta tsitaadiga

Pankook kirjutas:
Kust kõige odavam WoWi osta oleks? icon_rolleyes.gif


Mina ostsin hiljuti Gamevive.com lehelt... üsna kiirelt sain kätte ka asja. Samas neid kohti kust osta on nii palju ja hinnavahe on jube väike tegelikult.
Kui sa aga füüsilist mängu tahad (karp ja paadid) siis ma ei oska aidata.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 06.01.2011 21:23:27 vasta tsitaadiga

Shadowsongis tean vaid ühte eestlast peale minu, seda ally poolel.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 13:05:12 vasta tsitaadiga

Keegi patchimise probleemile teab lahendust?
Nimelt siis üritan installida WoW-3.0.8.9464-to-3.0.8.9506-enUS-patch'i aga ütleb "Sorry, the installer was unable to start up. you may be out of hard drive space."
Olen proovinud tõmmata teist patchi et äkki on failiviga, siis sai googeldatud ning tehtud Enviroment Variables alt tmp ja Temp kaustad, aga ikka ei saa patchi tööle.
Windows 7 enterprise x64
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 13:27:41 vasta tsitaadiga

Vale patch on. Sul on vaja enGB patchi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 14:27:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vale patch on. Sul on vaja enGB patchi.


Nüüd järgmine probleem kui üritan GB patche peale lasta... Patch can't be applied because it is missing data for: "enUS"
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.01.2011 14:33:30 vasta tsitaadiga

Ju siis rikkusid vale patchiga oma installi ära.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 14:34:19 vasta tsitaadiga

Tegin puhta installi ja hakkasin esimest patchi alles peale laskma. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 14:56:06 vasta tsitaadiga

Tõmba klient ja lase tal endal otsast peale kõik installida. Pole vaja patchidega jamadagi.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.