|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
04.01.2011 02:15:05
|
|
|
| ning näiteks mina sain kohe esimesel korral petta. v0v
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
04.01.2011 09:51:48
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Oskab keegi öelda palju WoW kaust gigasi võtab hetkeseisuga? Ärge addonne arvestage. |
24 giga siin.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
04.01.2011 12:21:49
|
|
|
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.01.2011 12:55:35
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt. |
mailile koodi, reeglina 30 minuti jooksul
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
04.01.2011 13:42:32
|
|
|
| limp kirjutas: |
| ainult siis on päris per*e majas kui telefon ära kaob |
Ei ole hullu midagi, helistad või kirjutad customer supporti ning päeva-paari jooksul ühendavad authenticatori konto küljest lahti. Olen seda korduvalt teinud (kustutanud authenticatori telefonist, et rohkem ei mängiks, aga pärast ikkagi ümber mõelnud). Muuseas, soovitan just helistada, selle peale liigutavad nad märgatavalt kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
04.01.2011 14:10:49
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt. |
mailile koodi, reeglina 30 minuti jooksul |
Kui kohe klienditoega chattima hakkad siis saab ka 5min kätte
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
04.01.2011 17:39:15
|
|
|
| limp kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Kui tahad edasise häkkimise võimaluse nullida siis võid tolle audentikaatori hankida omale. Eestist seda vist küll endiselt otse tellida ei saa. Esialgu peaks vast piisama, kui asjalikuma parooli kasutusele võtad kuid pea silmas, et blizz miskipärast ei erista suuri-väikseid tähti seega pane kamaluga numbreid ja erimärke. |
kasutan mobiilset autentimist (tasuta) ja töötab väga hästi. vahepeal oli külls probleem kui koodid ei jooksnud kokku (5-10 min ei pääsenud ligi), aga muidu igati titimiti, kuigi natuke tüütu seda koodi toksida iga kord, aga samas ka turvalisem. ainult siis on päris per*e majas kui telefon ära kaob (siin kohal sülitan 3 korda üle õla) |
Mu S-E W302 ei olegi seal listis. Võimalus et töötab ikka mingi sarnase mudeli versiooni tellides?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.01.2011 18:49:25
|
|
|
võid ju ennem alla tõmmata ja proovida. ei pea ju kohe siduma kontoga
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
04.01.2011 19:13:09
|
|
|
Mis see jama on? endal kuude kauppa juba G2play.net ligi ei saa, maas raibe, nüüd otsustasin asja uurima hakata viimati sai oktoobris MOH 2010 LE ostetud ja peale seda pole saidile ligi saanud?
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
04.01.2011 21:21:37
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
g2play.net saadab koodi meilile ka või ainult paki koju?
Kuna oodata ei viitsi, siis sooviks meilile saada asja. Mugavam lihtsalt. |
Muidu saadeti meilile nii paarikümne minuti jooksul. Viimane kord maksin ja nagu uuesti tellimuse lehte vaatasin oli kood seal olemas s.o. siis 5 minutiga.
Endal pole kunagi saidile pääsemisega probleeme olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
04.01.2011 23:22:39
|
|
|
Oo, huvitav, jagan vist Pusna saatust, panen ka varsti meili teele, kõik kasutaja andmed muudetud, nice -.-
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
05.01.2011 00:10:35
|
|
|
| limp kirjutas: |
võid ju ennem alla tõmmata ja proovida. ei pea ju kohe siduma kontoga  |
kust sa seda alla laed? Ainuke koht mis ma leian tahab et ma maksaks ka ja lisaks enda nr.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.01.2011 00:35:18
|
|
|
https://us.battle.net/account/support/mobile-auth-download.html
mobile audentikaator peaks igast otsast tasuta olema.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.01.2011 00:53:39
|
|
|
Kui olen Elisa klient,siis pean valima radiolinja ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
05.01.2011 01:44:33
|
|
|
| mul omal nokia junn, tavaline telefon mitte(pole puutetundlik ekraan etc) l2ks asi maksma 1 dollar ja pidi panema oma kasutuses oleva tel numbri kuhupeale saadeti pms programm, enne oli mul teine tel ja n6ka teine pakett, et ei toiminud asi, proge t88tas kuigi ta ei suutnud ennast netti viia et aktiveerida programmi. hetkel diil99 vms pakett ja siis n6ka vanem nokia. a ja maksta pms sai siis kas krediitkaardiga l2bi paypali v6i otse paypalist.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2011 11:15:07
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
| mul omal nokia junn, tavaline telefon mitte(pole puutetundlik ekraan etc) l2ks asi maksma 1 dollar ja pidi panema oma kasutuses oleva tel numbri kuhupeale saadeti pms programm, enne oli mul teine tel ja n6ka teine pakett, et ei toiminud asi, proge t88tas kuigi ta ei suutnud ennast netti viia et aktiveerida programmi. hetkel diil99 vms pakett ja siis n6ka vanem nokia. a ja maksta pms sai siis kas krediitkaardiga l2bi paypali v6i otse paypalist. |
ise tirisin tasuta android marketist
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
05.01.2011 15:49:52
|
|
|
| Hakkasin ka WoWi mängima, kuid praegu olen veel trialil. Tahaks teada kus realmis alustada või kus eestlased mängivad? Seda ka ,et kas WoWi ostes saab 30 päeva key kaasa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.01.2011 16:01:08
|
|
|
Ostes saad 30 päeva tasusta jah mängida. Serveritest on Outland alliance'i poolel ning Al'Akir horde. Samas viimane on enam-vähem 10:1 horde:alliance suhtega pvp server, seega ole valmis üsnagi viletsaks world-pvp'ks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
05.01.2011 16:22:16
|
|
|
Ma hetkel olen mänginud Magtheridoni realmis mis on vist uus realm? Aga ma ei tea kas on mõtet seal edasi mängida vaid tulla hoopis Outlandi kus on eestlased jne. Tahaks küsida mis on vahet Normal ja PVP realmil? Kumba soovitaks?
Täis algaja olen, midagi ei tea
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.01.2011 16:46:44
|
|
|
| Tegelikult on eestlasi väga paljudes serverites, lihtsalt Outlandis ja Al'Akiris on mõlemas sellised suuremad guildid. Täieliku algajana on nendes aga üsna raske hakkama saada, kuna eestlase "elitistlik" suhtumine algajatesse on vahel üsna julm. Rahvusvaheline social guild on selles suhtes tunduvalt sõbralikum algajale. Kui aga kindel plaan ennast 85 pressida, head teadmised oma klassist omandada ja raidima hakata, siis on muidugi teine asi.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
05.01.2011 17:28:18
|
|
|
Hiljuti sai ka wowiga alustatud ja niipalju kui mina aru sain siis pvp server tähendab nn "open world pvp'd"... st et saad vabalt.. ükskõik kuskohas vastaseid tappa. Story koha pealt on see üsna loogiline aga tihtipeale on mingid eriti "lahedad" vennad low level kohtades ja tapavad seal algajaid sest neil puudub elu ja muud nei teha pole. Sellist tegevust isegi ei karistata kuidagimoodi. Normal serveris on sl palju mõistlikum maailmaga tutvuda jne... wow'i pvp on nagunii arenadel baseeruv.
PvP kohapealt tahaksin mainida, et minuarust rikub 2 poolt (nagu horde ja alliance) open world pvp ära. Sellisel MMOl nagu näiteks lineage2 pole rassid jagatud 2 ossa ja pvp toimub inimeste enda poolt loodud klannide vahel losside ja raid bosside üle. Samas võib igaüks igalpool sind maha lüüa kui ta tahab... aga sellega kaasneb nn karistus(kui sa vastu ei võitle), mida saab mobe tappes "lunastada". Sarnase PvP ülesehitusega peaks ka tulema TERA online
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2011 17:37:09
|
|
|
Ise paiknen Mazrigos-el. paar kuud tagasi nägin esimest eestlast täiesti juhuslikult joinis guildi dude kellel õ täht oli nimes sees ja küsides kust pärit, tuli eesti ka tema jaoks olin ma esimene eestlane seal realmis...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dixo
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
05.01.2011 18:14:38
|
|
|
| Azjol-Nerub'ist leiad aktiivseid eestlasi 2-3, sealhulgas ma ise.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
05.01.2011 22:15:20
|
|
|
bloodfeather'is olen mina ja veel umbes kümme eestlast, horde poolel.
eks neid jah igas serveris.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
05.01.2011 22:31:19
|
|
|
Mängisin veits Outlandis aga nüüd õhtul on küll päris võimatu sinna saada, Queue üle 30 minuti...
e: üle tunni juba
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2011 22:35:20
|
|
|
sellejaoks tegingi eraldi tanki, et ei peaks quedes passima dps-ina. wotlk hc oli lõpus isegi inimlik que aeg (kuni 5min) dpsina
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.01.2011 22:58:23
|
|
|
| limp, ta pidas silmas outlandi server queued. mis oli vahepeal 3h lausa..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3ltic
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2007
|
05.01.2011 23:05:37
|
|
|
| Pankook, lase tasuta transferida... näiteks Emeriss serverisse.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
05.01.2011 23:36:45
|
|
|
Pankook, mistõttu ma ka sealt lahkusin , vahepeal läks kuni 4 tund lihtsalt tühja passimiseks, tagasi alakiris ja horde poolel - life is much brighter now
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
06.01.2011 00:38:08
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| limp, ta pidas silmas outlandi server queued. mis oli vahepeal 3h lausa.. |
asoh, kohe ongi sellised qued ka et ei saa realmile ligi?? ei ole kohanud seda sry
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teaq
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodraven
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2003
|
06.01.2011 02:46:43
|
|
|
| tundub et kisub küsitluseks .. võiks isegi teha ju .. ehk siis kes kus mis realmis istub ...võiks oma plussid miinused ka lisada realmi kohta .. äkki uus teema ja suunaks Võitlustanner alla ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dixo
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
06.01.2011 09:32:38
|
|
|
| Azjol-Nerub - Alliance - Eestlasi faktiliselt pole (nagu mainisin 2-3 tk) või oskavad nad ennast väga hästi varjata. pug'id wotlki ajal üljuhul 10/12 kaugemale ei jõudnud, hetkel leiab üksikuid BWD/BH pug run'e. "Eliitgilde 1-2", core'sse pääseda võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
06.01.2011 13:19:11
|
|
|
| olavip kirjutas: |
Pankook, mistõttu ma ka sealt lahkusin , vahepeal läks kuni 4 tund lihtsalt tühja passimiseks, tagasi alakiris ja horde poolel - life is much brighter now  |
Valetad, 'va orclover. "Who Do You Love" reidi-isa tahad olla.
Player capi tõsteti realmidel (+ cata launci tuhin vaikselt vaibub) - Outlandi queue on tipptunnil max 200-300 kui sedagi. Nii et võid oma laualambi rahulikult kustu panna:)
Aga rääkides realmidest, on imho Outland parem kahest suurest Eesti kommuuni serverist (Outland-alliance ja Al'Akir-horde). Minu argumendid järgnevad.
Ma leian, et PvP realmis pelamine on ainult siis mõttekas, kui ka vastavaid võimalusi kasutada saab. Ehk siis Outland on balanced server, kus leidub nii hordi kui allianci. Horde on omajagu agressiivsem (mitmed PvP/gank guildid), mis garanteerib, et allina sul igav ei hakka:P. Vanilla aegadest meenuvad heldimusega just sellised random encounterid factionite vahel, suvalised löömingud teel, metsas või vees, kusiganes, kunaiganes (tollal veel Hordina).
Al'akir on kahjuks populatsioonilt väga kallutatud horde poolele ehk allid on massiliselt vähemuses. "Eestlaste poolel" pelades ei eksisteeri vastupanu alliance linnu rünnata, ega sisuliselt world-pvp'd (vabandan sellise "ropu" sõna kasutamise pärast).
Lisaks, (PvP) pelajana on honouri kokku ajamine PvP setiks horde poole meeletult aeganõudvam, kuna daily BG queued on ca' 10 minutit (allianci poolel on queued enamasti instant). Aga see on rohkem horde kui konkreetselt Al'Akiri serveri probleem.
Siit ka (mina) ei näe pointi Al'Akiri eelistamiseks kui sulle just roppu moodi rohelised mehikesed ei meeldi või sul mingid irl sõbrad ees ei oota.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 13:58:35
|
|
|
| morfea kirjutas: |
| Lisaks, (PvP) pelajana on honouri kokku ajamine PvP setiks horde poole meeletult aeganõudvam, kuna daily BG queued on ca' 10 minutit (allianci poolel on queued enamasti instant). Aga see on rohkem horde kui konkreetselt Al'Akiri serveri probleem |
BG'd peaks olema nüüd terve regiooni peale ja mitte battlegroupide kaupa, ehk siis selle koha pealt pole mingit vahet kus servus mängid. Küll aga on tol baradi/wintergraspiga probleeme kui server pole tasakaalus.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
06.01.2011 16:34:45
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| morfea kirjutas: |
| Lisaks, (PvP) pelajana on honouri kokku ajamine PvP setiks horde poole meeletult aeganõudvam, kuna daily BG queued on ca' 10 minutit (allianci poolel on queued enamasti instant). Aga see on rohkem horde kui konkreetselt Al'Akiri serveri probleem |
BG'd peaks olema nüüd terve regiooni peale ja mitte battlegroupide kaupa, ehk siis selle koha pealt pole mingit vahet kus servus mängid. Küll aga on tol baradi/wintergraspiga probleeme kui server pole tasakaalus. |
Ma seda ka väitsin, et see on rohkem horde kui serveri probleem. Lihtsalt eestlasena vaevalt, et sa Al'akiris ally poolel pelaksid eksju:)
Horde üleüldisest suuremast arvukusest EU serverites tulenevalt on hordil ikkagi pikad (pikemad) queued - vahet pole kas vana Blackout BG pool või uus cross realmide pool.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
06.01.2011 17:08:24
|
|
|
morfea, orci eelistan alati gnoomile ja irl sõpradega, olles ise ka rohkem casaul mängur, koos raidida ja niisama huiata on mõnusam
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.01.2011 17:22:16
|
|
|
Tol Barad on ikka täielik läbikukkumine. Defensive poolel on enam vähem võrdsete mängurite puhul ikka suhteliselt kõva eelis. Näiteks siiani, va üks erand - millest kohe räägin täpsemalt, on TB valdavas enamuses Horde poole käes. Alliantsina näen TB d ainult mõni harv öö...Ja öösiti ma ei mängi.
Erandiks oli siis see, kui võitja honor buffit 1800 peale. See tõi endaga kaasa meie serveris (ka paljudes teistes) win-tradingu. Ehk siis kaitsmist pmst ei toimunud (vahel oli hard juhus kus väike grupp üritas). Nii ajas suur hulk rahvast omale paari peävaga full rare pvp seti selga ja elu oli häppi. siis hotfixi see ära 360 honori peale, wintradingul suurt mõtet enam pole ja jälle pole alliantsil TB üldse mõtet. Eriti kuna need kes oma pvp geeri kätte said toksivad areenidel seent, ja horde rõõmsalt pühibki meiega põrandat.
Siin väike halvakspanev pilk blizzardi peale - osadel lasti rahus rare kit selga farmida paari päevaga, teised siis jäägu ilma... fair play
Teine fail on muidugi 40 cap, enamus rahvast kes tahaks mängida ootab sillal ja teeb kuulsat "tantsu", siis räägitakse selle fiximisest. No siis eeldaks ma küll mingit oote-honorit, nagu nt raidides antakse standby dkp -d.
Keegi kommenteeris foorumis hästi, et devoloperide A-team on vist mujale projektile kolinud, ja hetkelised muutused haisevad ikka läbimõtlematuse järgi.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.01.2011 17:27:16
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Teine fail on muidugi 40 cap, enamus rahvast kes tahaks mängida ootab sillal ja teeb kuulsat "tantsu", siis räägitakse selle fiximisest. |
Tegelikult peaks cap olema vähemalt 80, kui mitte rohkemgi. Lihtsalt sisse ei lasta rohkem, kui seal on vasteseid. Al'akiris tähendab see siis valdavalt 5vX võitlust kuna alampiiriks on 5 inimest.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
06.01.2011 19:13:57
|
|
|
Kust kõige odavam WoWi osta oleks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
06.01.2011 19:16:45
|
|
|
ja kui eelistad ikkagi rahulikumalt leveldada ja world pvpst ei hooli, siis on alakir siiski mõnusam üks seik cata algusnädalast outlandis, mis mind päris tõsiselt häiris oli deepholme'i õhulaeva peal tehtavad 4-5 questi, Bunch of Gankers oli laeva miski 30kesi vallutanud ja maanduda sinna oli praktiliselt võimatu
enamuse ajast pidin bubles edasi liikuma - algus oli omamoodi fun isegi aga kui 5h hiljem oli seis täpselt sama, siis pani küll kukalt sügama
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
06.01.2011 21:08:57
|
|
|
| Pankook kirjutas: |
Kust kõige odavam WoWi osta oleks?  |
Mina ostsin hiljuti Gamevive.com lehelt... üsna kiirelt sain kätte ka asja. Samas neid kohti kust osta on nii palju ja hinnavahe on jube väike tegelikult.
Kui sa aga füüsilist mängu tahad (karp ja paadid) siis ma ei oska aidata.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
06.01.2011 21:23:27
|
|
|
Shadowsongis tean vaid ühte eestlast peale minu, seda ally poolel.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.01.2011 13:05:12
|
|
|
Keegi patchimise probleemile teab lahendust?
Nimelt siis üritan installida WoW-3.0.8.9464-to-3.0.8.9506-enUS-patch'i aga ütleb "Sorry, the installer was unable to start up. you may be out of hard drive space."
Olen proovinud tõmmata teist patchi et äkki on failiviga, siis sai googeldatud ning tehtud Enviroment Variables alt tmp ja Temp kaustad, aga ikka ei saa patchi tööle.
Windows 7 enterprise x64
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.01.2011 13:27:41
|
|
|
| Vale patch on. Sul on vaja enGB patchi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.01.2011 14:27:35
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Vale patch on. Sul on vaja enGB patchi. |
Nüüd järgmine probleem kui üritan GB patche peale lasta... Patch can't be applied because it is missing data for: "enUS"
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.01.2011 14:33:30
|
|
|
Ju siis rikkusid vale patchiga oma installi ära.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.01.2011 14:34:19
|
|
|
Tegin puhta installi ja hakkasin esimest patchi alles peale laskma.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
09.01.2011 14:56:06
|
|
|
Tõmba klient ja lase tal endal otsast peale kõik installida. Pole vaja patchidega jamadagi.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|