Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jax_
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 10:23:01 vasta tsitaadiga

Loodan, et juba olnud ei ole. Pidin toolipealt pikali kukkuma kui avalehel REGISTREERI PATSIENDIKS näkku lendas
http://web.zone.ee/peredoktor/

Parimad kohad on kuidas meid leida. NB! Kindlasti vajuta üles nuppu Väga kaugelt tulejale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 20:01:59 vasta tsitaadiga

jax_ kirjutas:
Loodan, et juba olnud ei ole. Pidin toolipealt pikali kukkuma kui avalehel REGISTREERI PATSIENDIKS näkku lendas
http://web.zone.ee/peredoktor/

Parimad kohad on kuidas meid leida. NB! Kindlasti vajuta üles nuppu Väga kaugelt tulejale.



Muideks ma mõtlesin peale selle kui vajutasin"leia meid", et niikuinii tallnna raekoda, heh hea et alt lugesin, et see tartu oma
Kui oleks asja olnud, siis siiani otsiks seda tln pealt icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.10.2010 17:04:09 vasta tsitaadiga

tõesti loodab et kliente hakkab aafrikast tulema, et terve euroopa kaardi on visanud kauget tulejaile? icon_eek.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 15.10.2010 18:47:15 vasta tsitaadiga

mõeldud on ikka vast et kui tuled teiselt planeedilt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 15:04:02 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
tegemist ei ole küll firma kodulehega, kuid...
no vaadake ise
http://www.osta.ee/15041635

Sain naerda kõvasti icon_biggrin.gif

tsitaat:
# Pakkumisel täiesti UUS, kasutamatta mobiiltelefon Sony Ericsson Xperia™ 10 Mini Pro
# Müügil, kuna lapsele selle telefoni kasutamine osutus väga raskeks.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2010 22:28:57 vasta tsitaadiga

See taust mis kirja taga on tegi mul silme eest kirjuks. Tean et üle saab tõmmata ja siis lugeda aga mõni näiteks ei oska. Karm rape silmadele ikka icon_biggrin.gif.

jax_ kirjutas:
Loodan, et juba olnud ei ole. Pidin toolipealt pikali kukkuma kui avalehel REGISTREERI PATSIENDIKS näkku lendas
http://web.zone.ee/peredoktor/

Parimad kohad on kuidas meid leida. NB! Kindlasti vajuta üles nuppu Väga kaugelt tulejale.


Haha mida fakki. Ma ka kukkusin peaaegu maha peale seda kui seda ufode värki nägin icon_biggrin.gif. Tegi vähemalt tuju heaks, sai naerda. Tükk aega kohe hirnusin icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WildRanger
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007




sõnum 19.10.2010 09:45:47 vasta tsitaadiga

http://paalandi.eu/

Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.

_________________
Nobody is perfect but I m pretty f*cking close!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 19.10.2010 15:56:14 vasta tsitaadiga

WildRanger kirjutas:
http://paalandi.eu/

Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.


Lehe valdaja kirjutab, et Teostan lihtsaid ja väiksema mahulisi kodulehti.
Kodulehe hind On kokkuleppel.


Huvitav mis rahaeest ta sarnase lehe valmis teeks? Vabandust, aga ma ei julgeks pakkuda ka veebidisaini kui enda leht sellise välimusega on.
Võibolla on maitsed nii erinevad ja talle eelpoolmainitud leht on täitsa asjakohane ja sobiv?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnis
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2010




sõnum 19.10.2010 21:13:36 vasta tsitaadiga

WildRanger kirjutas:
http://paalandi.eu/

Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.


Peab vist IE6-e jälle kasutama hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 21:23:30 vasta tsitaadiga

Tõnis kirjutas:
WildRanger kirjutas:
http://paalandi.eu/

Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.


Peab vist IE6-e jälle kasutama hakkama.

http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek icon_eek.gif
ja tehtud tööd on lahe icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 19.10.2010 21:44:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tõnis kirjutas:
WildRanger kirjutas:
http://paalandi.eu/

Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.


Peab vist IE6-e jälle kasutama hakkama.

http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek icon_eek.gif
ja tehtud tööd on lahe icon_lol.gif


tegemise -> tehtud -> tuuli weeb

seda ka kindalsti tsekkida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WildRanger
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007




sõnum 19.10.2010 21:53:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek icon_eek.gif


Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast!

_________________
Nobody is perfect but I m pretty f*cking close!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.10.2010 22:32:17 vasta tsitaadiga

WildRanger kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek icon_eek.gif


Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast!

Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks kopp.gif

EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2010 22:52:27 vasta tsitaadiga

ot:
Ise küsinud 200-300. Linuxi installi teen veel odavamalt icon_wink.gif

Pidin view source lahti võtma, et esimest kommentaari lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 23:05:43 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
WildRanger kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek icon_eek.gif


Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast!

Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks kopp.gif

EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
norm kommentaar thumbs_up.gif bananadance2.gif

Ma vaatasin nagu loll, et kus see kommentaar on, aga siis märgistasin teksti ära ja see tuli nähtavale icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 23:13:24 vasta tsitaadiga

püha jumal bow.gif eusa_think.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.10.2010 23:15:38 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks mainin, et see kommentaar pole siiski minu oma icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 23:19:47 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Igaks juhuks mainin, et see kommentaar pole siiski minu oma icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Tean, et mitte sinu, aga see oli lahedam icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 20.10.2010 00:49:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
WildRanger kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek icon_eek.gif


Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast!

Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks kopp.gif

EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
norm kommentaar thumbs_up.gif bananadance2.gif

Ma vaatasin nagu loll, et kus see kommentaar on, aga siis märgistasin teksti ära ja see tuli nähtavale icon_lol.gif


Pole paha, icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 24.11.2010 14:37:52 vasta tsitaadiga

http://khs.kgbsd.org/
kuidagi väga algeline tundub
selliseid sai kunagi ise tehtud, nii u 10 a tagasi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snake_one
HV vaatleja
snake_one

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 10:46:52 vasta tsitaadiga

heh http://paalandi.eu/index.php lehte uurdies, märkasin et lehe omanik on ka teinud teise lehekülje icon_smile.gif

http://tuuli.paalandi.eu/

Nohh, ütleme nii, et kui hoolega lehte vaadata, siis on näha, et see raam on juba tehtud jupi kaupa ning ebakorrektselt....
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 11:04:27 vasta tsitaadiga

snake_one kirjutas:
heh http://paalandi.eu/index.php lehte uurdies, märkasin et lehe omanik on ka teinud teise lehekülje icon_smile.gif

http://tuuli.paalandi.eu/

Nohh, ütleme nii, et kui hoolega lehte vaadata, siis on näha, et see raam on juba tehtud jupi kaupa ning ebakorrektselt....


Isegi mina suudan korrlikumalt/paremini kodulehtesi teha icon_biggrin.gif-ometigi täiesti algaja selles teemas... dog.gif dog.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WildRanger
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007




sõnum 04.01.2011 18:13:56 vasta tsitaadiga

http://www.kodukas.net/default.html
_________________
Nobody is perfect but I m pretty f*cking close!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.01.2011 18:27:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui teil onideesi või ettepanekuid kuidas seda lehte paremaks muuta siis võiksite sllest teada anda webmaster@kodukas.net

Peaks talle soovitama seda, et tuleb õigekiri selgeks õppida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 20:30:22 vasta tsitaadiga

WildRanger kirjutas:
http://www.kodukas.net/default.html


Ei tea kas tal mõni klient ka on? Pakub päris huvitavaid teenuseid. icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 21:26:54 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
WildRanger kirjutas:
http://www.kodukas.net/default.html


Ei tea kas tal mõni klient ka on? Pakub päris huvitavaid teenuseid. icon_lol.gif


saada mail ja kysi kas ootejärjekorrad on väga pikad icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 04.01.2011 22:24:10 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
tsitaat:
Kui teil onideesi või ettepanekuid kuidas seda lehte paremaks muuta siis võiksite sllest teada anda webmaster@kodukas.net

Peaks talle soovitama seda, et tuleb õigekiri selgeks õppida thumbs_up.gif


tsitaat:
Kui teil onideesi või ettepanekuid kuidas seda lehte paremaks muuta siis võiksite sllest teada anda webmaster@kodukas.net

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 04:41:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
riffman kirjutas:
WildRanger kirjutas:
http://www.kodukas.net/default.html


Ei tea kas tal mõni klient ka on? Pakub päris huvitavaid teenuseid. icon_lol.gif


saada mail ja kysi kas ootejärjekorrad on väga pikad icon_lol.gif


Huvipärast saatsingi meili. Uurisin natuke kas oleks võimalik kasutada windowsi uuesti installimise teenust ja põhiküsimuseks minu meilis oligi, et kui pikk on ootejärjekord? icon_smile.gif

Vastuseks sain:
Tere
Oote järjekord praegult ei ole .


Sellele järgnes veel päris mitu rida teksti, kus üritati mulle selgitada windowsi installeerimise teenust ja mis selleks vaja on.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 04:47:08 vasta tsitaadiga

Keegi 13a poisike on selle lehe taga?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 04:59:11 vasta tsitaadiga

Kirjastiili järgi poisikesena ei tundunud. Pigem mõni "isehakanud itimees" kellesuguseid peaaegu terve ilm täis.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2011 10:57:33 vasta tsitaadiga

Arenda vestlust edasi icon_biggrin.gif
Küsi, kas plaat peab endal olema või saab selle tema poolt ja muid selliseid lolle küsimusi icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 15:50:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Win 8 ei ole veel välja tulnud .beta versioon on vaid väljas
piraat tarkavarasi me ei paikalda.


Küsisin kas win 8 ka saab ja kas pira v ei.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.01.2011 15:56:32 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
tsitaat:
Win 8 ei ole veel välja tulnud .beta versioon on vaid väljas
piraat tarkavarasi me ei paikalda.


Küsisin kas win 8 ka saab ja kas pira v ei.icon_biggrin.gif

parem otse küsida, kas on võimalik ka pira saada, et raha nagu palju pole ja litsentsi osta ei jaksa. siis saaks näha, kui "seadusekuulekad" nad on.
Pria officet võiks ka küsida lisaks win 7mele või isegi 8le icon_lol.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 16:16:33 vasta tsitaadiga

Peaks talle pakkuma järgnevat paketti:
tsitaat:
Räägin hea keel: kodulehe tõlgimine eesti keelte. Magsummus 34,22 €.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 05.01.2011 17:29:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://paalandi.eu/index.php

http://tuuli.paalandi.eu/


Kujundus ja korrektsus võibolla tõesti annavad soovida, aga lihtne inimene leiab sealt kõik üles mida vaja. Ma postitaks siia sellise vahepeal:
http://www.delfi.ee/
avalehe kohta liiga mahukas ja pikk näiteks. Kui mõned korrad seal käia, siis harjub ära ja saab aru(jääb ju meelde). Esimesed korrad oli aga küll alla keskmise mulje.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 18:51:46 vasta tsitaadiga

Ta vastas mu küsimusele, et kas ootejärjekord on. Ja kuna ma uurisin selle windowsi paigaldamise kohta siis tema terve vastus oli selline...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2011 19:23:33 vasta tsitaadiga

Aga plaati ei ole ja seerianumber käsitsi arvuti küljele kraabitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:39:08 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Mis Te kiusate ärimeest. Ilmselt niigi kliente vähe ja nüüd kui helgemad ajad paistma hakkavad tuleb välja, et AHV-id teevad nalja icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 22:04:33 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
Ta vastas mu küsimusele, et kas ootejärjekord on. Ja kuna ma uurisin selle windowsi paigaldamise kohta siis tema terve vastus oli selline...

Spoiler Spoiler Spoiler


Mu vana eesti keele õpetaja saaks soki selle jutu peale icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2011 22:16:52 vasta tsitaadiga

Tüüp pani oma koduka kinni. Ehk sattus HinnaVaatlusesse lugema icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.01.2011 22:27:13 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Tüüp pani oma koduka kinni. Ehk sattus HinnaVaatlusesse lugema icon_lol.gif

leht täiesti toimi8v ju icon_rolleyes.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 22:30:01 vasta tsitaadiga

hetkel küll ei toimi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2011 22:30:25 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Tüüp pani oma koduka kinni. Ehk sattus HinnaVaatlusesse lugema icon_lol.gif

leht täiesti toimi8v ju icon_rolleyes.gif


tsitaat:
Bad Request (Invalid Hostname)
ei tea...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.01.2011 22:32:54 vasta tsitaadiga

mul just toimis, kui eelmise postituse tegin icon_lol.gif

E: nüüd toimib ka thumbs_up.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 22:59:57 vasta tsitaadiga

Hah, kirjutasin talle 7 ajal uue kirja. Meiliklient teatas, et meil läbi loetud kuid vastanud pole ta mulle siiani. icon_smile.gif Võib-olla siis tõesti tajus. Oleksin väga tahtnud teada mida ta mu kirjale vastab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 15:39:54 vasta tsitaadiga

tahtsin minna www.kava.ee

aga kogemata sattusin sellisele lehele icon_lol.gif
Krdi auto video ka taustaks , ei saa selle lehe mõttest aru

http://lava.ee/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 13:27:26 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas on siit varem läbi käinud, aga üks Tartu linna söögikoht : http://www.hot.ee/nostalgija/
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 02:20:46 vasta tsitaadiga

http://www.digiteq.ee

Noo tee, mis tahad aga mulle see leht ei meeldi.. nagu mingi põhikooli kutt teind peale tunde arvutiklassis igavusest.. st. ei kutsu see leht küll kuidagi ostma..

artur, ära pikka viha pea icon_razz.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 12:52:44 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
http://www.digiteq.ee

Noo tee, mis tahad aga mulle see leht ei meeldi.. nagu mingi põhikooli kutt teind peale tunde arvutiklassis igavusest.. st. ei kutsu see leht küll kuidagi ostma..

artur, ära pikka viha pea icon_razz.gif


Ei pea, ära muretse thumbs_up.gif

Mitte, et mul üldse vähemalgi määran antud lehega midagi tegemist oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 03:22:29 vasta tsitaadiga

Kannatab vaadata küll icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.