|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jax_
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2005
|
12.10.2010 10:23:01
|
|
|
Loodan, et juba olnud ei ole. Pidin toolipealt pikali kukkuma kui avalehel REGISTREERI PATSIENDIKS näkku lendas
http://web.zone.ee/peredoktor/
Parimad kohad on kuidas meid leida. NB! Kindlasti vajuta üles nuppu Väga kaugelt tulejale.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.10.2010 20:01:59
|
|
|
| jax_ kirjutas: |
Loodan, et juba olnud ei ole. Pidin toolipealt pikali kukkuma kui avalehel REGISTREERI PATSIENDIKS näkku lendas
http://web.zone.ee/peredoktor/
Parimad kohad on kuidas meid leida. NB! Kindlasti vajuta üles nuppu Väga kaugelt tulejale. |
Muideks ma mõtlesin peale selle kui vajutasin"leia meid", et niikuinii tallnna raekoda, heh hea et alt lugesin, et see tartu oma
Kui oleks asja olnud, siis siiani otsiks seda tln pealt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
15.10.2010 17:04:09
|
|
|
tõesti loodab et kliente hakkab aafrikast tulema, et terve euroopa kaardi on visanud kauget tulejaile?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
15.10.2010 18:47:15
|
|
|
mõeldud on ikka vast et kui tuled teiselt planeedilt
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
16.10.2010 15:04:02
|
|
|
Sain naerda kõvasti
| tsitaat: |
# Pakkumisel täiesti UUS, kasutamatta mobiiltelefon Sony Ericsson Xperia™ 10 Mini Pro
# Müügil, kuna lapsele selle telefoni kasutamine osutus väga raskeks. |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.10.2010 22:28:57
|
|
|
See taust mis kirja taga on tegi mul silme eest kirjuks. Tean et üle saab tõmmata ja siis lugeda aga mõni näiteks ei oska. Karm rape silmadele ikka .
| jax_ kirjutas: |
Loodan, et juba olnud ei ole. Pidin toolipealt pikali kukkuma kui avalehel REGISTREERI PATSIENDIKS näkku lendas
http://web.zone.ee/peredoktor/
Parimad kohad on kuidas meid leida. NB! Kindlasti vajuta üles nuppu Väga kaugelt tulejale. |
Haha mida fakki. Ma ka kukkusin peaaegu maha peale seda kui seda ufode värki nägin . Tegi vähemalt tuju heaks, sai naerda. Tükk aega kohe hirnusin .
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WildRanger
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2007
|
19.10.2010 09:45:47
|
|
|
http://paalandi.eu/
Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.
_________________ Nobody is perfect but I m pretty f*cking close! |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
19.10.2010 15:56:14
|
|
|
Lehe valdaja kirjutab, et Teostan lihtsaid ja väiksema mahulisi kodulehti.
Kodulehe hind On kokkuleppel.
Huvitav mis rahaeest ta sarnase lehe valmis teeks? Vabandust, aga ma ei julgeks pakkuda ka veebidisaini kui enda leht sellise välimusega on.
Võibolla on maitsed nii erinevad ja talle eelpoolmainitud leht on täitsa asjakohane ja sobiv?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnis
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2010
|
19.10.2010 21:13:36
|
|
|
Peab vist IE6-e jälle kasutama hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.10.2010 21:23:30
|
|
|
| Tõnis kirjutas: |
Peab vist IE6-e jälle kasutama hakkama. |
http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek
ja tehtud tööd on lahe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
19.10.2010 21:44:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Tõnis kirjutas: |
Peab vist IE6-e jälle kasutama hakkama. |
http://paalandi.eu/?page=it
win install 600.- eek
ja tehtud tööd on lahe  |
tegemise -> tehtud -> tuuli weeb
seda ka kindalsti tsekkida
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WildRanger
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2007
|
19.10.2010 21:53:35
|
|
|
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast!
_________________ Nobody is perfect but I m pretty f*cking close! |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.10.2010 22:32:17
|
|
|
| WildRanger kirjutas: |
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast! |
Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks
EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
19.10.2010 22:52:27
|
|
|
| ot: |
Ise küsinud 200-300. Linuxi installi teen veel odavamalt |
Pidin view source lahti võtma, et esimest kommentaari lugeda
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.10.2010 23:05:43
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| WildRanger kirjutas: |
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast! |
Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks
EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata  |
Spoiler 
| tsitaat: |
Tüüp, sul on jõhkralt lahe kodukas.
Olen ise ka kodukaid aastaid teinud ja sinu lehe puhul tekkis tõsine wow effect.
Ilma naljata.
Mis hindadega muidu kodukaid teed?
Olen ise teinud 500.- tk, aga vist peaks kallimalt tegema, kuna turgu jagub.
Olen kuulnud, et mõned teevad isegi 10k eest. Jõhkrad vennad ikka.
Praegu töötan ise ehitusel, sest kodukatega ära ei elaks, aga võib-olla ühel päeval saab ka.
Ma ise oskan hästi progeda ka.
Et kui teinekord vaja läheb, anna teada.
100kr tund on taks.
Ainult seda kommenteeriks, et kodukas võiks sul rõõmsamates värvides olla.
Muidu on sitaks hea! |
norm kommentaar
Ma vaatasin nagu loll, et kus see kommentaar on, aga siis märgistasin teksti ära ja see tuli nähtavale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
19.10.2010 23:13:24
|
|
|
püha jumal
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.10.2010 23:15:38
|
|
|
Igaks juhuks mainin, et see kommentaar pole siiski minu oma
Spoiler 
| jeesus188 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| WildRanger kirjutas: |
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast! |
Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks
EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata  |
Spoiler 
| tsitaat: |
Tüüp, sul on jõhkralt lahe kodukas.
Olen ise ka kodukaid aastaid teinud ja sinu lehe puhul tekkis tõsine wow effect.
Ilma naljata.
Mis hindadega muidu kodukaid teed?
Olen ise teinud 500.- tk, aga vist peaks kallimalt tegema, kuna turgu jagub.
Olen kuulnud, et mõned teevad isegi 10k eest. Jõhkrad vennad ikka.
Praegu töötan ise ehitusel, sest kodukatega ära ei elaks, aga võib-olla ühel päeval saab ka.
Ma ise oskan hästi progeda ka.
Et kui teinekord vaja läheb, anna teada.
100kr tund on taks.
Ainult seda kommenteeriks, et kodukas võiks sul rõõmsamates värvides olla.
Muidu on sitaks hea! |
norm kommentaar
Ma vaatasin nagu loll, et kus see kommentaar on, aga siis märgistasin teksti ära ja see tuli nähtavale  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.10.2010 23:19:47
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Igaks juhuks mainin, et see kommentaar pole siiski minu oma
Spoiler 
| jeesus188 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| WildRanger kirjutas: |
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast! |
Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks
EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata  |
Spoiler 
| tsitaat: |
Tüüp, sul on jõhkralt lahe kodukas.
Olen ise ka kodukaid aastaid teinud ja sinu lehe puhul tekkis tõsine wow effect.
Ilma naljata.
Mis hindadega muidu kodukaid teed?
Olen ise teinud 500.- tk, aga vist peaks kallimalt tegema, kuna turgu jagub.
Olen kuulnud, et mõned teevad isegi 10k eest. Jõhkrad vennad ikka.
Praegu töötan ise ehitusel, sest kodukatega ära ei elaks, aga võib-olla ühel päeval saab ka.
Ma ise oskan hästi progeda ka.
Et kui teinekord vaja läheb, anna teada.
100kr tund on taks.
Ainult seda kommenteeriks, et kodukas võiks sul rõõmsamates värvides olla.
Muidu on sitaks hea! |
norm kommentaar
Ma vaatasin nagu loll, et kus see kommentaar on, aga siis märgistasin teksti ära ja see tuli nähtavale  |
|
Tean, et mitte sinu, aga see oli lahedam
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
20.10.2010 00:49:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| WildRanger kirjutas: |
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast! |
Selle asja teeb isegi penskar manuaali abiga ära ja üle 200.- Wini pealepaneku eest ei küsiks
EDIT: ma ei saanud lihtsalt jätta <uudistesse> iroonilist kommentaari kirjutamata  |
Spoiler 
| tsitaat: |
Tüüp, sul on jõhkralt lahe kodukas.
Olen ise ka kodukaid aastaid teinud ja sinu lehe puhul tekkis tõsine wow effect.
Ilma naljata.
Mis hindadega muidu kodukaid teed?
Olen ise teinud 500.- tk, aga vist peaks kallimalt tegema, kuna turgu jagub.
Olen kuulnud, et mõned teevad isegi 10k eest. Jõhkrad vennad ikka.
Praegu töötan ise ehitusel, sest kodukatega ära ei elaks, aga võib-olla ühel päeval saab ka.
Ma ise oskan hästi progeda ka.
Et kui teinekord vaja läheb, anna teada.
100kr tund on taks.
Ainult seda kommenteeriks, et kodukas võiks sul rõõmsamates värvides olla.
Muidu on sitaks hea! |
norm kommentaar
Ma vaatasin nagu loll, et kus see kommentaar on, aga siis märgistasin teksti ära ja see tuli nähtavale  |
Pole paha,
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
24.11.2010 14:37:52
|
|
|
http://khs.kgbsd.org/
kuidagi väga algeline tundub
selliseid sai kunagi ise tehtud, nii u 10 a tagasi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snake_one
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2010
|
08.12.2010 10:46:52
|
|
|
heh http://paalandi.eu/index.php lehte uurdies, märkasin et lehe omanik on ka teinud teise lehekülje
http://tuuli.paalandi.eu/
Nohh, ütleme nii, et kui hoolega lehte vaadata, siis on näha, et see raam on juba tehtud jupi kaupa ning ebakorrektselt....
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
08.12.2010 11:04:27
|
|
|
| snake_one kirjutas: |
heh http://paalandi.eu/index.php lehte uurdies, märkasin et lehe omanik on ka teinud teise lehekülje
http://tuuli.paalandi.eu/
Nohh, ütleme nii, et kui hoolega lehte vaadata, siis on näha, et see raam on juba tehtud jupi kaupa ning ebakorrektselt.... |
Isegi mina suudan korrlikumalt/paremini kodulehtesi teha -ometigi täiesti algaja selles teemas...
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WildRanger
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
04.01.2011 18:27:18
|
|
|
| tsitaat: |
| Kui teil onideesi või ettepanekuid kuidas seda lehte paremaks muuta siis võiksite sllest teada anda webmaster@kodukas.net |
Peaks talle soovitama seda, et tuleb õigekiri selgeks õppida
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
04.01.2011 20:30:22
|
|
|
Ei tea kas tal mõni klient ka on? Pakub päris huvitavaid teenuseid.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.01.2011 21:26:54
|
|
|
| riffman kirjutas: |
Ei tea kas tal mõni klient ka on? Pakub päris huvitavaid teenuseid.  |
saada mail ja kysi kas ootejärjekorrad on väga pikad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
04.01.2011 22:24:10
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kui teil onideesi või ettepanekuid kuidas seda lehte paremaks muuta siis võiksite sllest teada anda webmaster@kodukas.net |
Peaks talle soovitama seda, et tuleb õigekiri selgeks õppida  |
| tsitaat: |
| Kui teil onideesi või ettepanekuid kuidas seda lehte paremaks muuta siis võiksite sllest teada anda webmaster@kodukas.net |
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
05.01.2011 04:41:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| riffman kirjutas: |
Ei tea kas tal mõni klient ka on? Pakub päris huvitavaid teenuseid.  |
saada mail ja kysi kas ootejärjekorrad on väga pikad  |
Huvipärast saatsingi meili. Uurisin natuke kas oleks võimalik kasutada windowsi uuesti installimise teenust ja põhiküsimuseks minu meilis oligi, et kui pikk on ootejärjekord?
Vastuseks sain:
Tere
Oote järjekord praegult ei ole . |
Sellele järgnes veel päris mitu rida teksti, kus üritati mulle selgitada windowsi installeerimise teenust ja mis selleks vaja on.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.01.2011 04:47:08
|
|
|
| Keegi 13a poisike on selle lehe taga?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
05.01.2011 04:59:11
|
|
|
| Kirjastiili järgi poisikesena ei tundunud. Pigem mõni "isehakanud itimees" kellesuguseid peaaegu terve ilm täis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2011 10:57:33
|
|
|
Arenda vestlust edasi
Küsi, kas plaat peab endal olema või saab selle tema poolt ja muid selliseid lolle küsimusi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.01.2011 15:50:03
|
|
|
| tsitaat: |
Win 8 ei ole veel välja tulnud .beta versioon on vaid väljas
piraat tarkavarasi me ei paikalda. |
Küsisin kas win 8 ka saab ja kas pira v ei.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
05.01.2011 15:56:32
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| tsitaat: |
Win 8 ei ole veel välja tulnud .beta versioon on vaid väljas
piraat tarkavarasi me ei paikalda. |
Küsisin kas win 8 ka saab ja kas pira v ei. |
parem otse küsida, kas on võimalik ka pira saada, et raha nagu palju pole ja litsentsi osta ei jaksa. siis saaks näha, kui "seadusekuulekad" nad on.
Pria officet võiks ka küsida lisaks win 7mele või isegi 8le
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.01.2011 16:16:33
|
|
|
Peaks talle pakkuma järgnevat paketti:
| tsitaat: |
| Räägin hea keel: kodulehe tõlgimine eesti keelte. Magsummus 34,22 €. |
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
05.01.2011 17:29:40
|
|
|
Kujundus ja korrektsus võibolla tõesti annavad soovida, aga lihtne inimene leiab sealt kõik üles mida vaja. Ma postitaks siia sellise vahepeal:
http://www.delfi.ee/
avalehe kohta liiga mahukas ja pikk näiteks. Kui mõned korrad seal käia, siis harjub ära ja saab aru(jääb ju meelde). Esimesed korrad oli aga küll alla keskmise mulje.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
05.01.2011 18:51:46
|
|
|
Ta vastas mu küsimusele, et kas ootejärjekord on. Ja kuna ma uurisin selle windowsi paigaldamise kohta siis tema terve vastus oli selline...
Spoiler 
Tere
Oote järjekord praegult ei ole .Kus te asute ? Kas te oskate öelda mis
windows teil praegult on ja mis on arvuti tehnlised andmed see
tähendab
siis kui palju on kõvaketta mahtu ning mälu mahtu.Ja veel kas teil on
laua
või sülearvuti ?Tõenäoliselt oli teie arvuiga kaasas cd plaatid kui te
arvuti otsite ning need plaatid oleksid väga vajalikud uue windowsi
installimisel.
uue windowsi installimine on umbes 300 kr aga hind sõltub rohkem
sellest
kui palju lisa tööd see nõuab ,sest kui teie arvutiga kaasas olevad cd
plaatid on alles siis tõenäoliselt läheb asi kiiresti ja ei ole
probleeme. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2011 19:23:33
|
|
|
Aga plaati ei ole ja seerianumber käsitsi arvuti küljele kraabitud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
05.01.2011 19:39:08
|
|
|
Mis Te kiusate ärimeest. Ilmselt niigi kliente vähe ja nüüd kui helgemad ajad paistma hakkavad tuleb välja, et AHV-id teevad nalja
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2011 22:04:33
|
|
|
| riffman kirjutas: |
Ta vastas mu küsimusele, et kas ootejärjekord on. Ja kuna ma uurisin selle windowsi paigaldamise kohta siis tema terve vastus oli selline...
Spoiler 
Tere
Oote järjekord praegult ei ole .Kus te asute ? Kas te oskate öelda mis
windows teil praegult on ja mis on arvuti tehnlised andmed see
tähendab
siis kui palju on kõvaketta mahtu ning mälu mahtu.Ja veel kas teil on
laua
või sülearvuti ?Tõenäoliselt oli teie arvuiga kaasas cd plaatid kui te
arvuti otsite ning need plaatid oleksid väga vajalikud uue windowsi
installimisel.
uue windowsi installimine on umbes 300 kr aga hind sõltub rohkem
sellest
kui palju lisa tööd see nõuab ,sest kui teie arvutiga kaasas olevad cd
plaatid on alles siis tõenäoliselt läheb asi kiiresti ja ei ole
probleeme. |
|
Mu vana eesti keele õpetaja saaks soki selle jutu peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2011 22:16:52
|
|
|
Tüüp pani oma koduka kinni. Ehk sattus HinnaVaatlusesse lugema
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2011 22:30:01
|
|
|
hetkel küll ei toimi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2011 22:30:25
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Tüüp pani oma koduka kinni. Ehk sattus HinnaVaatlusesse lugema  |
leht täiesti toimi8v ju  |
| tsitaat: |
| Bad Request (Invalid Hostname) |
ei tea...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
05.01.2011 22:59:57
|
|
|
Hah, kirjutasin talle 7 ajal uue kirja. Meiliklient teatas, et meil läbi loetud kuid vastanud pole ta mulle siiani. Võib-olla siis tõesti tajus. Oleksin väga tahtnud teada mida ta mu kirjale vastab.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.01.2011 15:39:54
|
|
|
tahtsin minna www.kava.ee
aga kogemata sattusin sellisele lehele
Krdi auto video ka taustaks , ei saa selle lehe mõttest aru
http://lava.ee/
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
24.01.2011 13:27:26
|
|
|
Ei tea, kas on siit varem läbi käinud, aga üks Tartu linna söögikoht : http://www.hot.ee/nostalgija/
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
28.01.2011 02:20:46
|
|
|
http://www.digiteq.ee
Noo tee, mis tahad aga mulle see leht ei meeldi.. nagu mingi põhikooli kutt teind peale tunde arvutiklassis igavusest.. st. ei kutsu see leht küll kuidagi ostma..
artur, ära pikka viha pea
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
28.01.2011 12:52:44
|
|
|
| woozy kirjutas: |
http://www.digiteq.ee
Noo tee, mis tahad aga mulle see leht ei meeldi.. nagu mingi põhikooli kutt teind peale tunde arvutiklassis igavusest.. st. ei kutsu see leht küll kuidagi ostma..
artur, ära pikka viha pea  |
Ei pea, ära muretse
Mitte, et mul üldse vähemalgi määran antud lehega midagi tegemist oleks
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|