Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 21:48:10 vasta tsitaadiga

Ramones, maksad ikka selle riigi KM kust ostad ja kuna on EU sisene, siis Eesti omaltpoolt ei küsi midagi.
Kui ostad väljaspoolt EU-d, siis ikka maksad kohaliku käibe ja Eesti oma ka veel otsa.

Vähemalt ise olen nii aru saanud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:17:42 vasta tsitaadiga

wunki, teised netipoed ei näikse VAT arvutust eraldi näitavat aga amazon.co.uk-st tellides olen alati käibekat Eesti % järgi tasunud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:27:26 vasta tsitaadiga

leki kirjutas:
leki kirjutas:
thehut-st 03.12 teele pandud pakist on ka vaikus veel. icon_evil.gif


täna saabus icon_biggrin.gif Kusjuures postiljon oli nii taibu, et jättis mängu lihtsalt postkasti (kortermaja) peale vedelema (kuhu visatakse tavaliselt junk post) , kuna pakk ei mahtunud postkastiavast sisse. Veadas, et üldse avastasin ja et keegi sellega lihtsalt minema ei jalutanud.


vedas sul thumbs_up.gif
mul viimasel ajal postiljon ei viitsi pakki isegi kaasa võtta, kuigi mahub postkasti icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hansch
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 28.12.2010 22:30:52 vasta tsitaadiga

leki kirjutas:
leki kirjutas:
thehut-st 03.12 teele pandud pakist on ka vaikus veel. icon_evil.gif


täna saabus icon_biggrin.gif Kusjuures postiljon oli nii taibu, et jättis mängu lihtsalt postkasti (kortermaja) peale vedelema (kuhu visatakse tavaliselt junk post) , kuna pakk ei mahtunud postkastiavast sisse. Veadas, et üldse avastasin ja et keegi sellega lihtsalt minema ei jalutanud.


selle jaoks on postkontoris oma kapp icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:45:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul viimasel ajal postiljon ei viitsi pakki isegi kaasa võtta, kuigi mahub postkasti

Kurda oma muret Eesti Postile - vaevalt, et postiljon X seda teemat siin loeb...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leki
HV kasutaja
leki

liitunud: 10.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 23:34:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:


mul viimasel ajal postiljon ei viitsi pakki isegi kaasa võtta, kuigi mahub postkasti

Kurda oma muret Eesti Postile - vaevalt, et postiljon X seda teemat siin loeb...


kusjuures enamus korrad viimasel ajal (kui pakid hakkasid kandekeskusesse liikuma) ei võta mul samuti pakki kaasa. sai sellel teemal Eesti Postis ka sõna võetud, kuid progressi ei miskit. Võibolla mõnes väiksemas piirkonnas võimaldatakse personaalsemat lähenemist.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 23:38:46 vasta tsitaadiga

mul postiljoniga vedanud, viib vanemate kätte kõik pakid ära kohe, kui näeb, et minu nimi on peal, mingit ootamist ei ole tihtipeale tuleb alles kiri, et pakk on postkontori saabunud järgmine või ülejärgmine päev, aga postiljon annab enne ära ikka, et post ei jää kunagi vedelema tühja postkontori.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 14:54:23 vasta tsitaadiga

minuni just jõudis game.co.uk'st 15.12 tellitud pakk, kuid ainult osaliselt, ju siis teine pool jõuab eraldi? olin tellinud veel ms punkte ja arvasin, et tulevad ühes pakis
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hansch
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 04.01.2011 20:17:30 vasta tsitaadiga

kellelgi on enne jõule tellitud pakke kohale ka jõudnud? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 20:25:50 vasta tsitaadiga

hansch, ootan hetkel 18.12 ja 28.12 teele pandud pakke.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 22:21:06 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, kust saaks tellida dj hero 2 bundle (sisaldab 2 turntablet + mäng), mis siia kohale ka jõuaks. ise proovisin tellida shopto.net poest, aga nemad ei saada seda siia. mängud tellin küll kõik sealt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 22:25:02 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kust saaks tellida dj hero 2 bundle (sisaldab 2 turntablet + mäng), mis siia kohale ka jõuaks. ise proovisin tellida shopto.net poest, aga nemad ei saada seda siia. mängud tellin küll kõik sealt.

proovi game-ist, nad peaks ära saatma thumbs_up.gif kindel muidugi ei ole
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 22:37:45 vasta tsitaadiga

seal väga kallid hinnad kahjuks võrreldes shopto.net'ga. äkki keegi oskab soovitada mõnda odavamat kohta. konkreetselt huvitavad siis pro guitar ja pro drums rock band 3'le ja dj hero 2. konsool kuhu need taha lähevad on ps3
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leki
HV kasutaja
leki

liitunud: 10.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 00:02:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kellelgi on enne jõule tellitud pakke kohale ka jõudnud?


detsembri alguses tellitud pakid on kohale jõudnud, vahetud ennem jõule tellitud veel teel
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 11:08:53 vasta tsitaadiga

Mul siis esimesed raamatud http://www.bookdepository.co.uk/ käes. Tellimused panin üless 9 ja 10 dets. 5 raamatust 1 ei ole veel jõudnud. Kõik raamatud tulid eraldi saadetistena ja jäid alla 22€.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 05.01.2011 11:54:54 vasta tsitaadiga

Ise ootan ka endiselt 28.12 teele pandud pakki thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hansch
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 07.01.2011 13:24:35 vasta tsitaadiga

muidu küsimus neile, kes ootavad pakke,
kas kellelgi muidu saadetise jälgimine on?
et saaks teada kus kohas pakid on toppama jäänud....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 13:29:22 vasta tsitaadiga

wunki, bookdepository puhul pole küll seda 22€ piiri vaja jälgida. Aga reeglina jah saadavad nad kõik raamatud eraldi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 14:09:35 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
On see normaalne, et dealextreme-st tellides pole nelja ööpäeva jooksul kaupa teelegi pandud?
18. dets esitasin tellimuse, kandsin raha ja accounti ilmus teade "order received"

Loogiline jätk vähemalt järgmisel päeval oleks "Shipped" vms, aga ei ole seda senimaani.


07. jaanuar ja seis sama... sisuliselt kolme nädala jooksul pole asi jõudnud kaugemale kui "order received"... varem pole dealextremega kunagi nii olnud, tavaliselt on ikka transpordi peale kulunud 3nädalat - 2kuud, aga nüüd pole nad isegi komplekteerida suutnud kolme nädalaga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 13:00:16 vasta tsitaadiga

Shopto.net'ist pakk teele pandud 06.12.
Royal Mail lihtsaadetis ehk tracking puudub.
Tänase seisuga Eesti Posti kandekeskus sellest veel kuulnud pole.

Pühade ja lume mõju kestab ilmselt veel kaua...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 13:56:30 vasta tsitaadiga

Emper kirjutas:
Shopto.net'ist pakk teele pandud 06.12.
Royal Mail lihtsaadetis ehk tracking puudub.
Tänase seisuga Eesti Posti kandekeskus sellest veel kuulnud pole.

Pühade ja lume mõju kestab ilmselt veel kaua...


Mina sain 14ndal Shopto st tellitud asja 3ndal kätte,kuigi kandekeskusesse oli jõudnud juba 30ndal.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 14:03:47 vasta tsitaadiga

Eks postisüsteemi teed olegi müstilised ja tavaloogika seal ei kehti icon_cool.gif.
Isiklik rekord on mõne aasta tagant, kui UK-st tuli pakk Tallinnasse pea 5 kuud.
Originaalsaadetis saabus kenasti ca kuu peale asenduspakki icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 15:54:22 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
ootan hetkel 18.12 ja 28.12 teele pandud pakke.

Täna kukkus 18.12 teele pandud pakk postkasti. Vaikselt pakid ikka liiguvad ja lootus on, et saan selle nädala / järgmise nädala algul ka teise paki kätte.
Loodetavasti veebruari kuuks taastub normaalne liikumine, sest TDU2 pre-orderile tahaks küll võimalikult kiiresti näpud külge ajada icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hansch
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 12.01.2011 19:01:49 vasta tsitaadiga

täna saabus ka minu pakk, tellitud siis 22.12 thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 01:16:15 vasta tsitaadiga

samal ajal tehtud tellimused 28.detsembril. Tulemus:
Shopto - teele 28.dets - kohal 12.jaan
game.co.uk - teele 30.dets - kohal 19.jaan

edit: gamest jõudis kohale nädal hiljem icon_eek.gif


viimati muutis Anisse 19.01.2011 20:36:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.01.2011 13:37:46 vasta tsitaadiga

Sain kah 29.dets teele pandud paki kätte täna, tundub et asjad hakkavad liikuma nüüd icon_smile.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 13.01.2011 16:54:54 vasta tsitaadiga

Kas sellest loogikast saate aru? Tundub nagu sama asi olevat kahe erineva hinnaga.

http://www.amazon.co.uk/Sony-Dualshock-Controller-Red-PS3/dp/B003UESJRY/ref=sr_1_38?s=videogames&ie=UTF8&qid=1294926640&sr=1-38

http://www.amazon.co.uk/PlayStation-Dualshock-Wireless-Controller-Playstation/dp/B0039L60ME/ref=dp_cp_ob_vg_h__image_3

_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.01.2011 16:58:06 vasta tsitaadiga

kuri orav, erinevad poed müüvad seda ju.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 17:03:28 vasta tsitaadiga

kuri orav kirjutas:
Kas sellest loogikast saate aru? Tundub nagu sama asi olevat kahe erineva hinnaga.

http://www.amazon.co.uk/Sony-Dualshock-Controller-Red-PS3/dp/B003UESJRY/ref=sr_1_38?s=videogames&ie=UTF8&qid=1294926640&sr=1-38

http://www.amazon.co.uk/PlayStation-Dualshock-Wireless-Controller-Playstation/dp/B0039L60ME/ref=dp_cp_ob_vg_h__image_3


Kui sa täpsemalt vaataks, siis näeksid, et erinevad müüjad.
Esimesel kasutaja sWAK
Teisel inetvideo-uk

Edit: jõuti ette

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 13.01.2011 17:45:40 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Ise ootan ka endiselt 28.12 teele pandud pakki thumbs_down.gif .

Sain ka kätte.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 11:44:13 vasta tsitaadiga

Kui tellida shopto-st siis kas on mingi vahe ka kui tellin eurodes või naelades?Mis rahaühikus te sealt tellite nüüdsest(eurodes jah) icon_razz1.gif
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 13:03:45 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Kui tellida shopto-st siis kas on mingi vahe ka kui tellin eurodes või naelades?Mis rahaühikus te sealt tellite nüüdsest(eurodes jah) icon_razz1.gif

krooni ajal oli naelades odavam, nüüd võid ka kontrollida, 1 nael on 1,19 eurot, hinnad naelades ja eurodes ilmselt samad ei tule
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 15:02:48 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Kui tellida shopto-st siis kas on mingi vahe ka kui tellin eurodes või naelades?

Mõne toote hindu võrdlesin. € hind jämedalt 2 ühiku võrra kallim.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 15:50:45 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
_marek kirjutas:
On see normaalne, et dealextreme-st tellides pole nelja ööpäeva jooksul kaupa teelegi pandud?
18. dets esitasin tellimuse, kandsin raha ja accounti ilmus teade "order received"
Loogiline jätk vähemalt järgmisel päeval oleks "Shipped" vms, aga ei ole seda senimaani.

07. jaanuar ja seis sama... sisuliselt kolme nädala jooksul pole asi jõudnud kaugemale kui "order received"... varem pole dealextremega kunagi nii olnud, tavaliselt on ikka transpordi peale kulunud 3nädalat - 2kuud, aga nüüd pole nad isegi komplekteerida suutnud kolme nädalaga thumbs_down.gif


"Your order has been shipped from the fulfillment center."
16. jaanuar - seega kulus "kõigest" 30 päeva, et tellimus ära töödelda, kaup komplekteerida ja teele panna. Nüüd ootan vist veel 2 kuud postiteenuse järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 18.01.2011 05:46:44 vasta tsitaadiga

Kui arvestada, et tavaliselt 1 päev pannakse valmis ja 5 päevaga on kohal, siis sul läheb 5 kuud icon_smile.gif

Vahepeal oli siin arutelu, et pakk tuleb postkontorisse, mis on teisel pool linna. Suhtlesin täna Eesti postiga ja sain targemaks. Kui teadis on postkasti tulnud, siis võib helistada ja paluda endale pakk koju tuua. Lepitakse aeg kokku, millal tuuakse. Tasuta. Miinus on selles, et sellega läheb paar päeva aega. Ma usun, et ma lähen ikka järele teisele poole linna - saab kohe mängima hakata. Kellel paar päeva aega oodata, kasutage võimalust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 13:44:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui teadis on postkasti tulnud, siis võib helistada ja paluda endale pakk koju tuua. Lepitakse aeg kokku, millal tuuakse. Tasuta.

Ma olen aru saanud, et see kehtib ainult tähitud pakkide puhul - muidu on kojutoomine tasuline teenus icon_rolleyes.gif
http://www.post.ee/tasutud

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 14:51:00 vasta tsitaadiga

Kohila postkontor toob automaatselt kõik tähitud pakid ukse taha ära, eraldi pole vaja midagi kokku leppida. Seda mõistuse piires loomulikult, suurt ja rasket pakki vaevalt keegi tassima hakkab aga igasugu mängud ja muud väiksemad on kõik ukse taha toodud.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 14:58:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kohila postkontor toob automaatselt kõik tähitud pakid ukse taha ära, eraldi pole vaja midagi kokku leppida.

Tallinnas tuuakse ka ära - eelneva postituse sisuks oli, et kui teatis postkasti jäetakse (kedagi polnud kodus, kellele pakk üle anda)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zer0
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2009




sõnum 19.01.2011 02:13:47 vasta tsitaadiga

Kui suureks postikulu Amazonasest tellides tuleb umbes ühe keskmise raamatu puhul?

Õigemini ei soovigi raamatut, vaid sketchbooki - joonistus"märkmiku" tellida ja tahaks teada, kas tasub ära või mitte.. Hetkel pea ei lõika, kust kohapäält seda täpselt vaadata saab. Igalpool käib jutt justkui ameerika sisesest värgist, võib-olla lihtsalt unest tingitud pimedus..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 02:17:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetkel pea ei lõika, kust kohapäält seda täpselt vaadata saab.

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_navbox_596184_ways?nodeId=596194

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 16:06:10 vasta tsitaadiga

Sai tellitud Shopto-st üks mäng Royal maili'ga(see odav variant) ja hiljem hakkasin tähelepanelikumalt vaatama et kuni 4 nädalat võib aega võtta icon_confused.gif Kas kellelgi on reaalset kogemust sellega et kui kiiresti pakk ikkagi Eestisse tuli?
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 16:08:57 vasta tsitaadiga

tann84, nädal või alla.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2011 16:11:45 vasta tsitaadiga

tann84, reeglina 5 tööpäevaga...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 19.01.2011 18:25:31 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kui teadis on postkasti tulnud, siis võib helistada ja paluda endale pakk koju tuua. Lepitakse aeg kokku, millal tuuakse. Tasuta.

Ma olen aru saanud, et see kehtib ainult tähitud pakkide puhul - muidu on kojutoomine tasuline teenus icon_rolleyes.gif
http://www.post.ee/tasutud


icon_biggrin.gif Ei tea, mulle öeldi, et tasuta tuleb. Ma ei maininud küll midagi tähitud pakist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:21:14 vasta tsitaadiga

10. detsembril sai The Hut'ist tellitud kolm pakki, mis korraga välja saadeti ja millest üks üleeile ka kenasti kohale jõudis.

Täna jõudis postkasti aga Eesti Postilt saadetud ametlik kiri:

Spoiler Spoiler Spoiler

Ümbrikule märgitud paki väärtus on £16.14, mis jääb kenasti alla €21,98 piiri.

Veebipoes oli hind £17.93, mille ostmisel sai kasutatud ka -10% sooduskupongi, seega kujunes ühe saadetise hinnaks £17.127, tollase Swedbank'i kursi järgi €20,6.

Kellelgi veel taolisi kogemusi jagada?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:22:14 vasta tsitaadiga

saada neile arve+ makse kinnitus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:30:14 vasta tsitaadiga

Nendeks peaksid siis sobima The Hut-i poolt e-mailile saadetud kinnituskirjad? (Thank You For Your Order + Order Despatched)

The Hut võttis nende kolme eest raha ühe maksena (ehkki pakid saadeti välja eraldi). Toll käsitleb ju pakke ikka eraldi, mitte ostu tervikuna?

Price: £17.93
Qty: 3
Subtotal: £48.42 (£17.93 x 3 / -10%)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:32:48 vasta tsitaadiga

no kui muud moodi ei saa, siis võta arve näppu(asjad mis pakis on) ja mine kohale. Kui kaugemalt oled, siis ei tasu ära icon_smile.gif
Las teevad paki silme ees lahti ja võrdlevad arvega thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 01:14:52 vasta tsitaadiga

Kas nii ei või olla et nad arvestavad kogusummat arvel, sest ühe mängu hind jääb ilusti tollimaksu piirist allapoole.
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 01:17:50 vasta tsitaadiga

Kuna thehut saadab alati eraldi pakkidena (ka postikulu on ühikupõhine), siis igasuguste sekelduste vältimiseks olen ise teinud alati iga ühiku kohta eraldi tellimuse. Tolli pole veel õnneks midagi sattunud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.