|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
28.12.2010 21:48:10
|
|
|
Ramones, maksad ikka selle riigi KM kust ostad ja kuna on EU sisene, siis Eesti omaltpoolt ei küsi midagi.
Kui ostad väljaspoolt EU-d, siis ikka maksad kohaliku käibe ja Eesti oma ka veel otsa.
Vähemalt ise olen nii aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
28.12.2010 22:17:42
|
|
|
| wunki, teised netipoed ei näikse VAT arvutust eraldi näitavat aga amazon.co.uk-st tellides olen alati käibekat Eesti % järgi tasunud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.12.2010 22:27:26
|
|
|
| leki kirjutas: |
| leki kirjutas: |
thehut-st 03.12 teele pandud pakist on ka vaikus veel.  |
täna saabus Kusjuures postiljon oli nii taibu, et jättis mängu lihtsalt postkasti (kortermaja) peale vedelema (kuhu visatakse tavaliselt junk post) , kuna pakk ei mahtunud postkastiavast sisse. Veadas, et üldse avastasin ja et keegi sellega lihtsalt minema ei jalutanud. |
vedas sul
mul viimasel ajal postiljon ei viitsi pakki isegi kaasa võtta, kuigi mahub postkasti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hansch
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2008
|
28.12.2010 22:30:52
|
|
|
| leki kirjutas: |
| leki kirjutas: |
thehut-st 03.12 teele pandud pakist on ka vaikus veel.  |
täna saabus Kusjuures postiljon oli nii taibu, et jättis mängu lihtsalt postkasti (kortermaja) peale vedelema (kuhu visatakse tavaliselt junk post) , kuna pakk ei mahtunud postkastiavast sisse. Veadas, et üldse avastasin ja et keegi sellega lihtsalt minema ei jalutanud. |
selle jaoks on postkontoris oma kapp
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.12.2010 22:45:27
|
|
|
| tsitaat: |
mul viimasel ajal postiljon ei viitsi pakki isegi kaasa võtta, kuigi mahub postkasti
|
Kurda oma muret Eesti Postile - vaevalt, et postiljon X seda teemat siin loeb...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
28.12.2010 23:34:29
|
|
|
| tsitaat: |
mul viimasel ajal postiljon ei viitsi pakki isegi kaasa võtta, kuigi mahub postkasti
Kurda oma muret Eesti Postile - vaevalt, et postiljon X seda teemat siin loeb...
|
kusjuures enamus korrad viimasel ajal (kui pakid hakkasid kandekeskusesse liikuma) ei võta mul samuti pakki kaasa. sai sellel teemal Eesti Postis ka sõna võetud, kuid progressi ei miskit. Võibolla mõnes väiksemas piirkonnas võimaldatakse personaalsemat lähenemist.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
28.12.2010 23:38:46
|
|
|
| mul postiljoniga vedanud, viib vanemate kätte kõik pakid ära kohe, kui näeb, et minu nimi on peal, mingit ootamist ei ole tihtipeale tuleb alles kiri, et pakk on postkontori saabunud järgmine või ülejärgmine päev, aga postiljon annab enne ära ikka, et post ei jää kunagi vedelema tühja postkontori.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
30.12.2010 14:54:23
|
|
|
| minuni just jõudis game.co.uk'st 15.12 tellitud pakk, kuid ainult osaliselt, ju siis teine pool jõuab eraldi? olin tellinud veel ms punkte ja arvasin, et tulevad ühes pakis
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hansch
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2008
|
04.01.2011 20:17:30
|
|
|
kellelgi on enne jõule tellitud pakke kohale ka jõudnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
04.01.2011 20:25:50
|
|
|
| hansch, ootan hetkel 18.12 ja 28.12 teele pandud pakke.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.01.2011 22:21:06
|
|
|
| kas keegi oskab öelda, kust saaks tellida dj hero 2 bundle (sisaldab 2 turntablet + mäng), mis siia kohale ka jõuaks. ise proovisin tellida shopto.net poest, aga nemad ei saada seda siia. mängud tellin küll kõik sealt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
04.01.2011 22:25:02
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| kas keegi oskab öelda, kust saaks tellida dj hero 2 bundle (sisaldab 2 turntablet + mäng), mis siia kohale ka jõuaks. ise proovisin tellida shopto.net poest, aga nemad ei saada seda siia. mängud tellin küll kõik sealt. |
proovi game-ist, nad peaks ära saatma kindel muidugi ei ole
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
04.01.2011 22:37:45
|
|
|
| seal väga kallid hinnad kahjuks võrreldes shopto.net'ga. äkki keegi oskab soovitada mõnda odavamat kohta. konkreetselt huvitavad siis pro guitar ja pro drums rock band 3'le ja dj hero 2. konsool kuhu need taha lähevad on ps3
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leki
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008
|
05.01.2011 00:02:57
|
|
|
| tsitaat: |
kellelgi on enne jõule tellitud pakke kohale ka jõudnud?
|
detsembri alguses tellitud pakid on kohale jõudnud, vahetud ennem jõule tellitud veel teel
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
05.01.2011 11:08:53
|
|
|
| Mul siis esimesed raamatud http://www.bookdepository.co.uk/ käes. Tellimused panin üless 9 ja 10 dets. 5 raamatust 1 ei ole veel jõudnud. Kõik raamatud tulid eraldi saadetistena ja jäid alla 22€.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
05.01.2011 11:54:54
|
|
|
Ise ootan ka endiselt 28.12 teele pandud pakki .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hansch
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2008
|
07.01.2011 13:24:35
|
|
|
muidu küsimus neile, kes ootavad pakke,
kas kellelgi muidu saadetise jälgimine on?
et saaks teada kus kohas pakid on toppama jäänud....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.01.2011 13:29:22
|
|
|
| wunki, bookdepository puhul pole küll seda 22€ piiri vaja jälgida. Aga reeglina jah saadavad nad kõik raamatud eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
07.01.2011 14:09:35
|
|
|
| _marek kirjutas: |
On see normaalne, et dealextreme-st tellides pole nelja ööpäeva jooksul kaupa teelegi pandud?
18. dets esitasin tellimuse, kandsin raha ja accounti ilmus teade "order received"
Loogiline jätk vähemalt järgmisel päeval oleks "Shipped" vms, aga ei ole seda senimaani. |
07. jaanuar ja seis sama... sisuliselt kolme nädala jooksul pole asi jõudnud kaugemale kui "order received"... varem pole dealextremega kunagi nii olnud, tavaliselt on ikka transpordi peale kulunud 3nädalat - 2kuud, aga nüüd pole nad isegi komplekteerida suutnud kolme nädalaga
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
08.01.2011 13:00:16
|
|
|
Shopto.net'ist pakk teele pandud 06.12.
Royal Mail lihtsaadetis ehk tracking puudub.
Tänase seisuga Eesti Posti kandekeskus sellest veel kuulnud pole.
Pühade ja lume mõju kestab ilmselt veel kaua...
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
08.01.2011 13:56:30
|
|
|
| Emper kirjutas: |
Shopto.net'ist pakk teele pandud 06.12.
Royal Mail lihtsaadetis ehk tracking puudub.
Tänase seisuga Eesti Posti kandekeskus sellest veel kuulnud pole.
Pühade ja lume mõju kestab ilmselt veel kaua... |
Mina sain 14ndal Shopto st tellitud asja 3ndal kätte,kuigi kandekeskusesse oli jõudnud juba 30ndal.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
08.01.2011 14:03:47
|
|
|
Eks postisüsteemi teed olegi müstilised ja tavaloogika seal ei kehti .
Isiklik rekord on mõne aasta tagant, kui UK-st tuli pakk Tallinnasse pea 5 kuud.
Originaalsaadetis saabus kenasti ca kuu peale asenduspakki
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
12.01.2011 15:54:22
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| ootan hetkel 18.12 ja 28.12 teele pandud pakke. |
Täna kukkus 18.12 teele pandud pakk postkasti. Vaikselt pakid ikka liiguvad ja lootus on, et saan selle nädala / järgmise nädala algul ka teise paki kätte.
Loodetavasti veebruari kuuks taastub normaalne liikumine, sest TDU2 pre-orderile tahaks küll võimalikult kiiresti näpud külge ajada
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hansch
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2008
|
12.01.2011 19:01:49
|
|
|
täna saabus ka minu pakk, tellitud siis 22.12
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
13.01.2011 01:16:15
|
|
|
samal ajal tehtud tellimused 28.detsembril. Tulemus:
Shopto - teele 28.dets - kohal 12.jaan
game.co.uk - teele 30.dets - kohal 19.jaan
edit: gamest jõudis kohale nädal hiljem
viimati muutis Anisse 19.01.2011 20:36:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
13.01.2011 13:37:46
|
|
|
Sain kah 29.dets teele pandud paki kätte täna, tundub et asjad hakkavad liikuma nüüd
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.01.2011 16:58:06
|
|
|
| kuri orav, erinevad poed müüvad seda ju.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2011 17:03:28
|
|
|
Kui sa täpsemalt vaataks, siis näeksid, et erinevad müüjad.
Esimesel kasutaja sWAK
Teisel inetvideo-uk
Edit: jõuti ette
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
13.01.2011 17:45:40
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Ise ootan ka endiselt 28.12 teele pandud pakki . |
Sain ka kätte.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
16.01.2011 11:44:13
|
|
|
Kui tellida shopto-st siis kas on mingi vahe ka kui tellin eurodes või naelades?Mis rahaühikus te sealt tellite nüüdsest(eurodes jah)
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
16.01.2011 13:03:45
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
Kui tellida shopto-st siis kas on mingi vahe ka kui tellin eurodes või naelades?Mis rahaühikus te sealt tellite nüüdsest(eurodes jah)  |
krooni ajal oli naelades odavam, nüüd võid ka kontrollida, 1 nael on 1,19 eurot, hinnad naelades ja eurodes ilmselt samad ei tule
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.01.2011 15:02:48
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| Kui tellida shopto-st siis kas on mingi vahe ka kui tellin eurodes või naelades? |
Mõne toote hindu võrdlesin. € hind jämedalt 2 ühiku võrra kallim.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
16.01.2011 15:50:45
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
On see normaalne, et dealextreme-st tellides pole nelja ööpäeva jooksul kaupa teelegi pandud?
18. dets esitasin tellimuse, kandsin raha ja accounti ilmus teade "order received"
Loogiline jätk vähemalt järgmisel päeval oleks "Shipped" vms, aga ei ole seda senimaani. |
07. jaanuar ja seis sama... sisuliselt kolme nädala jooksul pole asi jõudnud kaugemale kui "order received"... varem pole dealextremega kunagi nii olnud, tavaliselt on ikka transpordi peale kulunud 3nädalat - 2kuud, aga nüüd pole nad isegi komplekteerida suutnud kolme nädalaga  |
"Your order has been shipped from the fulfillment center."
16. jaanuar - seega kulus "kõigest" 30 päeva, et tellimus ära töödelda, kaup komplekteerida ja teele panna. Nüüd ootan vist veel 2 kuud postiteenuse järgi
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
18.01.2011 05:46:44
|
|
|
Kui arvestada, et tavaliselt 1 päev pannakse valmis ja 5 päevaga on kohal, siis sul läheb 5 kuud
Vahepeal oli siin arutelu, et pakk tuleb postkontorisse, mis on teisel pool linna. Suhtlesin täna Eesti postiga ja sain targemaks. Kui teadis on postkasti tulnud, siis võib helistada ja paluda endale pakk koju tuua. Lepitakse aeg kokku, millal tuuakse. Tasuta. Miinus on selles, et sellega läheb paar päeva aega. Ma usun, et ma lähen ikka järele teisele poole linna - saab kohe mängima hakata. Kellel paar päeva aega oodata, kasutage võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.01.2011 13:44:57
|
|
|
| tsitaat: |
Kui teadis on postkasti tulnud, siis võib helistada ja paluda endale pakk koju tuua. Lepitakse aeg kokku, millal tuuakse. Tasuta.
|
Ma olen aru saanud, et see kehtib ainult tähitud pakkide puhul - muidu on kojutoomine tasuline teenus
http://www.post.ee/tasutud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
18.01.2011 14:51:00
|
|
|
| Kohila postkontor toob automaatselt kõik tähitud pakid ukse taha ära, eraldi pole vaja midagi kokku leppida. Seda mõistuse piires loomulikult, suurt ja rasket pakki vaevalt keegi tassima hakkab aga igasugu mängud ja muud väiksemad on kõik ukse taha toodud.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.01.2011 14:58:25
|
|
|
| tsitaat: |
Kohila postkontor toob automaatselt kõik tähitud pakid ukse taha ära, eraldi pole vaja midagi kokku leppida.
|
Tallinnas tuuakse ka ära - eelneva postituse sisuks oli, et kui teatis postkasti jäetakse (kedagi polnud kodus, kellele pakk üle anda)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zer0
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2009
|
19.01.2011 02:13:47
|
|
|
Kui suureks postikulu Amazonasest tellides tuleb umbes ühe keskmise raamatu puhul?
Õigemini ei soovigi raamatut, vaid sketchbooki - joonistus"märkmiku" tellida ja tahaks teada, kas tasub ära või mitte.. Hetkel pea ei lõika, kust kohapäält seda täpselt vaadata saab. Igalpool käib jutt justkui ameerika sisesest värgist, võib-olla lihtsalt unest tingitud pimedus..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
19.01.2011 16:06:10
|
|
|
Sai tellitud Shopto-st üks mäng Royal maili'ga(see odav variant) ja hiljem hakkasin tähelepanelikumalt vaatama et kuni 4 nädalat võib aega võtta Kas kellelgi on reaalset kogemust sellega et kui kiiresti pakk ikkagi Eestisse tuli?
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
19.01.2011 16:08:57
|
|
|
| tann84, nädal või alla.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
19.01.2011 16:11:45
|
|
|
tann84, reeglina 5 tööpäevaga...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
19.01.2011 18:25:31
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui teadis on postkasti tulnud, siis võib helistada ja paluda endale pakk koju tuua. Lepitakse aeg kokku, millal tuuakse. Tasuta.
|
Ma olen aru saanud, et see kehtib ainult tähitud pakkide puhul - muidu on kojutoomine tasuline teenus
http://www.post.ee/tasutud |
Ei tea, mulle öeldi, et tasuta tuleb. Ma ei maininud küll midagi tähitud pakist.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
21.01.2011 22:21:14
|
|
|
10. detsembril sai The Hut'ist tellitud kolm pakki, mis korraga välja saadeti ja millest üks üleeile ka kenasti kohale jõudis.
Täna jõudis postkasti aga Eesti Postilt saadetud ametlik kiri:
Spoiler 
Lugupeetud postisaadetise saaja !
ASi Eesti Post tolliterminali on Teie nimele saabunud postisaadetis, mis vajab tolliformaalsuste teostamist.
Saatja: PO BOX 538 GUERNSEY GYI
Riik: GUERNSY
Saadetise nr: ***
Vastavalt Vabariigi Valitsuse 07.07.05 määrusele nr 154 "Rahvusvahelistele postisaadetistele tollikäitlusviisi määramiseks vajalike tolliformaalsuste teostamise kord" on Teil kui postisaadetise saajal õigus postisaadetis kätte saada elu- või asukohajärgsest postiasutusest peale seda, kui Te olete kontrollinud ja kinnitanud posti poolt täidetud tollideklaratsiooni eksemplarid ja maksnud tasumisele kuuluvad maksud (käibemaks + tollimaks + posti teenustasu).
AS Eesti Post poolt tollideklratasiooni vormistamiseks palume edastada meie faksi numbrile: 6053236 või e-posti aadressile: tolliagentuur@post.ee alljärgnev(ad) dokument(id):
1. kauba maksumust tõendav dokument (arve või Interneti tellimuse kinnitus)
2. ....................................................
Tollivormistuseks vajalike dokumentide saamisel vormistatakse imporditollideklaratsioon 2-5 tööpäeva jooksul ja edastatakse koos postisaadetisega asukohajärgsesse postiasutusse. Saadetise postiasutusse saabumise teade tuuakse Teie postkasti.
NB! Postisaadetise hoiuaeg saabumise kuupäevast on 30 kalendripäeva. Selle tähtaja möödumisel tagastatakse postisaadetis lähteriiki saatjale. Postisaadetise tagastamiskulud kannab postisaadetise saatja.
Täiendab informatsioon tolliformaalsuste teostamise kohta Eesti Posti kodulehel http://www.post.ee/?id=6114 ja Maksu- ja Tolliameti kodulehel http://www.emta.ee/14189. Teenuse osutamise tingimuste kohta saab infot Eesti Posti klienditeeninduskeskusest E-L kella 9.00- st kuni 18.00-ni telefonil 6616616.
Lugupidamisega,
AS Eesti Post
Ümbrikule märgitud paki väärtus on £16.14, mis jääb kenasti alla €21,98 piiri.
Veebipoes oli hind £17.93, mille ostmisel sai kasutatud ka -10% sooduskupongi, seega kujunes ühe saadetise hinnaks £17.127, tollase Swedbank'i kursi järgi €20,6.
Kellelgi veel taolisi kogemusi jagada?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2011 22:22:14
|
|
|
saada neile arve+ makse kinnitus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
21.01.2011 22:30:14
|
|
|
Nendeks peaksid siis sobima The Hut-i poolt e-mailile saadetud kinnituskirjad? (Thank You For Your Order + Order Despatched)
The Hut võttis nende kolme eest raha ühe maksena (ehkki pakid saadeti välja eraldi). Toll käsitleb ju pakke ikka eraldi, mitte ostu tervikuna?
Price: £17.93
Qty: 3
Subtotal: £48.42 (£17.93 x 3 / -10%)
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2011 22:32:48
|
|
|
no kui muud moodi ei saa, siis võta arve näppu(asjad mis pakis on) ja mine kohale. Kui kaugemalt oled, siis ei tasu ära
Las teevad paki silme ees lahti ja võrdlevad arvega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
22.01.2011 01:17:50
|
|
|
| Kuna thehut saadab alati eraldi pakkidena (ka postikulu on ühikupõhine), siis igasuguste sekelduste vältimiseks olen ise teinud alati iga ühiku kohta eraldi tellimuse. Tolli pole veel õnneks midagi sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|