|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
20.12.2010 21:12:15
|
|
|
Beta väljas.Nüüd võiks AM maha minna
| tsitaat: |
I just updated the client and the server to Minecraft Beta 1.0
* Working server-side inventory! Finally! (And as a result of that, a whole pile of bugs and issues got fixed)
* Made SMP servers save chunks way less often in most cases. Chunks don’t resave if they got saved in the last 30 seconds
* Moving too far away from a container, or having it blow up, closes the inventory screen
* Fixed /kill
* Introduced leaf decay again. It acts differently from before
* You can now throw eggs
* On a whim, added super exclusive clan cloaks for Mojang Employees
* .. and something else, which is even more rare |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
20.12.2010 22:19:31
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
Beta väljas.Nüüd võiks AM maha minna
| tsitaat: |
I just updated the client and the server to Minecraft Beta 1.0
* Working server-side inventory! Finally! (And as a result of that, a whole pile of bugs and issues got fixed)
* Made SMP servers save chunks way less often in most cases. Chunks don’t resave if they got saved in the last 30 seconds
* Moving too far away from a container, or having it blow up, closes the inventory screen
* Fixed /kill
* Introduced leaf decay again. It acts differently from before
* You can now throw eggs
* On a whim, added super exclusive clan cloaks for Mojang Employees
* .. and something else, which is even more rare |
|
Saad vabaks kuni Notch eemaldab lõplikukult Dupe bugi.
| notch kirjutas: |
| I’ve also heard about weird item duplication bugs with dropped items, and a severe performance reduction. |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
20.12.2010 22:54:00
|
|
|
| Kas ainult minul on see viga? Mul on nimelt sp-s ilge lag sees, liikudes freezib pidevalt ja üldse tiksub kõik aeg. Milles võib probleem olla. Ja see probleem tuli siis kui beta peale lasin.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robertzon
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2010
|
20.12.2010 23:01:15
|
|
|
| Seadedest asju madalamaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
20.12.2010 23:06:15
|
|
|
| Ma olen üsna kindel et mul on nii hea arvuti et mul jookseb selle mängu ilusti välja. EI usu et rauas viga on.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
21.12.2010 00:13:51
|
|
|
| Aga merc, kuidas pärast uue versiooni tagasi saab? Ise uuendab või mis?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
21.12.2010 00:26:35
|
|
|
Mul on selline bug, et kui mängin MP ja üritan seda kirka droppimis trikki teha, siis kotti tekib veel rohkem kirkaid ja kui neid kasutan, siis aaab ainult ühe kivi nendega ära raiuda
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
21.12.2010 00:58:43
|
|
|
| karlutikas kirjutas: |
| Aga merc, kuidas pärast uue versiooni tagasi saab? Ise uuendab või mis? |
Kustutad minecraft.jar ja version.file ära
Lased tal Minecraft'i uuendada.
[edit]
Huvitav võrdlus.
http://minekraft.tumblr.com/
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
21.12.2010 01:01:05
|
|
|
FPS madalam vast sest, et kaugelt silutakse nüüd pilti ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
21.12.2010 01:09:32
|
|
|
| otty kirjutas: |
FPS madalam vast sest, et kaugelt silutakse nüüd pilti ka  |
Selle peale ma isegu ei mõelnud.
[edit]
MP’s durability bug on fixitud nüüd! - Ei tea kas hea võid kurb uudis. Olin harjunud juba
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
21.12.2010 01:33:28
|
|
|
Kurjam. Läheb raskeks, aina rohkem hakkab ressurssi kuluma tööriistade peale
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3DGuy
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2010
|
22.12.2010 23:38:28
|
|
|
Ma Ei Saa Aru Sellest Et Betas On Kirjutadud se servu outdated ja beta tuli juba 20 dets...
_________________ Tere Sain just alpha olen 3DGuy Kes Teab Mercuryt yhes servus mis oli classicus |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
23.12.2010 01:39:59
|
|
|
| 3DGuy kirjutas: |
| Ma Ei Saa Aru Sellest Et Betas On Kirjutadud se servu outdated ja beta tuli juba 20 dets... |
See et Notch avalikustas betat ei tähenda veel et meie server kasutaks seda. Istume viimase alpha peal.
http://minekraft.tumblr.com/
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
23.12.2010 02:34:40
|
|
|
Notchi kaitseks ta ON haige ja teeb ikka tööd edasi. Kuigi see beta release oli küll suht fail.
Kes tahab omale või teab kedagi, kes tahab veel Alpha võtit vana hinnaga(10€), PMige
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
23.12.2010 19:46:07
|
|
|
Huvitav, mul ütleb et can't connect to minecraft-net kui sisse üritan logida. Jama Ja kui vajutan log in siis maru kaua ootab, ei respondi ja siis ütleb et oma värki.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin50
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2010
|
23.12.2010 23:03:52
|
|
|
| Tehke mulle ja johannes02 unban ( enda nimi Martin50 ) , Me Ei Ole Hacke Kasutanud ,
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
23.12.2010 23:37:12
|
|
|
Lõpetan minecrafti mängimise. Oli väga meeldiv teie kõigiga aega veeta, kõik olid väga abivalmid ja sõbralikud. Ütlen veelkord, et mitte keegi teist ei ole milleski süüdi ja ma ei süüdista kedagi milleski. Ma mõistan täielikult seda, et bugi tõttu kaotatud asjade tagastamine on riskantne ja tekitab kindlasti palju segadust. Lihtsalt ma ei viitsi järjepidevalt tühja rabada jne. Veelkord suur tänu meeldiva seltskonna eest.
PS: Minu ehitised on nüüd hetkel omanikuta. Kes ees see mees. Samuti peaksid kõik chestid olema vabad, nii et jagage mu staff sõbralikult ära. Kui mingi chest on lukus või kui mingi muu probleem on, siis postitage siia, ma ilmselt jälgin mõnda aega seda teemat veel.
karlutikas
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
24.12.2010 02:48:44
|
|
|
| martin50 kirjutas: |
| Tehke mulle ja johannes02 unban ( enda nimi Martin50 ) , Me Ei Ole Hacke Kasutanud , |
TNT jääb ikka kirja. Ja ei, mängige mujal.
e.1
Server avatud tavakasutajatele!
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=16&t=34
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
24.12.2010 05:14:36
|
|
|
Kuna uksed on kõigile avatud siis ka väike jõuluteemaline üritus serveris (üldalal kuhu saavad kõik tulla)
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=9&t=35
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
24.12.2010 11:59:21
|
|
|
Selle ürituse ajal minecart tracks on ära blokkitud!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robertzon
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2010
|
24.12.2010 12:58:24
|
|
|
| Võite sellise playeri nagu " Karmo " listi kah visata, IRL sõber.. vastutan tema tegude eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robertzon
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2010
|
29.12.2010 16:22:37
|
|
|
| Kui kellelgi mõni alpha code järel on siis PMige mulle MSN,paar tükki tahavad osta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
29.12.2010 17:30:33
|
|
|
Üks on täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3DGuy
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2010
|
30.12.2010 21:10:45
|
|
|
Miks Ma Ikka Sees Ei Ole D:
_________________ Tere Sain just alpha olen 3DGuy Kes Teab Mercuryt yhes servus mis oli classicus |
|
| tagasi üles |
|
 |
andu112
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2010
|
31.12.2010 02:05:12
|
|
|
kellelgi kasutajat või code on müüa?
PM-ige mulle oma MSN,hinna üle arutleks MSN-is.
//Olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
31.12.2010 03:39:22
|
|
|
Gift kood läinud, raha kättesaamise hetkel viskas arvuti bluescreeni, veits awkward oli.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
02.01.2011 19:14:24
|
|
|
Spoiler 
Kui kellelgi on huvi lihtsalt betas ehitada ja HV server on natuke liiga survival selleks, siis täna testin CreativeMode serverit
woox2k.dyndns.org
Sisse tulles oleks soovitatav kasutada käsku "/kit start" <- annab teemant tööriistad ja sticki ja "/cm" <- annab võimaluse saada piiramatus koguses blokke
Reeglid on suht samad mis igalpool: Ei greafi, ei lõhu teiste ehitisi ja ei ava uksi, cheste jms. kui stick on käes ja /cm aktiveeritud!
Ennetav vastus küsimusele "Miks beta Creative kui Classic on suht sama ja lihtsam teha?" Sest betas on Redstone, Minecardid jne.
Rohkem infot serveris!
Esimene kartograaf ka siis:
_________________ Mess with the best, die like the rest!
viimati muutis woox2k 03.01.2011 04:02:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moosekant
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2007
|
02.01.2011 21:25:20
|
|
|
| Tahaks ka mängu aga ei oma paypali kontot ja krediitkaarti kah ei ole,et äkki oskate soovitada,et kust mängu saaks osta ja serveriga tahaks ka liituda ? Selline asi ka,et mul HV hetkel vana mail,hetkel kasutuses on: kruusalu@gmail.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
03.01.2011 23:38:23
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
Spoiler 
Kui kellelgi on huvi lihtsalt betas ehitada ja HV server on natuke liiga survival selleks, siis täna testin CreativeMode serverit
woox2k.dyndns.org
Sisse tulles oleks soovitatav kasutada käsku "/kit start" <- annab teemant tööriistad ja sticki ja "/cm" <- annab võimaluse saada piiramatus koguses blokke
Reeglid on suht samad mis igalpool: Ei greafi, ei lõhu teiste ehitisi ja ei ava uksi, cheste jms. kui stick on käes ja /cm aktiveeritud!
Ennetav vastus küsimusele "Miks beta Creative kui Classic on suht sama ja lihtsam teha?" Sest betas on Redstone, Minecardid jne.
Rohkem infot serveris!
Esimene kartograaf ka siis:
 |
Cuboid on ka tavakasutajatele lubatud?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olberg2
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
03.01.2011 23:57:54
|
|
|
tere
ma tegin minecrafti serveri ja ma ei tea kas teised saavad tulla muu serverisse
oleks soov kui keegi ära prooviks ja ütleks siin kas sai sisse või ei saand
serverist siis ka üks pilt
ip on siin
IP: 192.168.0.213
Port: 25565
viimati muutis olberg2 04.01.2011 00:24:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
04.01.2011 00:05:51
|
|
|
| olberg2 kirjutas: |
tere
ma tegin minecrafti serveri ja ma ei tea kas teised saavad tulla muu serverisse
oleks soov kui keegi ära prooviks ja ütleks siin kas sai sisse või ei saand
serverist siis ka üks pilt
 |
Kui sa IP ei anna siis vast ei julge vastata.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olberg2
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
04.01.2011 00:24:12
|
|
|
IP: 192.168.0.213
Port: 25565
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olberg2
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
04.01.2011 00:53:26
|
|
|
mul on ip 194.150.65.22 see aga sellega ei lähe server käima
ja portidest ma eriti aru ei saa
kas keegi võiks aitata mind
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
04.01.2011 01:09:32
|
|
|
| olberg2 kirjutas: |
mul on ip 194.150.65.22 see aga sellega ei lähe server käima
ja portidest ma eriti aru ei saa
kas keegi võiks aitata mind |
Ega sa juhuslikult ei muutnud server.prop faili serveri kaustas. Pean silmas IP kohta.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
04.01.2011 03:24:36
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| Cuboid on ka tavakasutajatele lubatud? |
Polegi seda peal
Creative serverist siis teine kartograaf kah:
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olberg2
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
04.01.2011 04:03:42
|
|
|
miks siis mul seda external ip vaja on?
ja mida ma peaksin nende portidega tegema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
04.01.2011 04:18:48
|
|
|
| olberg2 kirjutas: |
miks siis mul seda external ip vaja on?
ja mida ma peaksin nende portidega tegema? |
Seda "external" ip'd on vaja et TEISED inimesed su serverisse connectida saaks.
Need pordid sa pead avama, et mängu liiklust neist läbi pääseks.
Kui Sa asjast midagi ei jaga, siis võibolla pole vaja üldse näppida. Servereid on piisavalt kus mängida.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas400
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010
|
04.01.2011 15:14:16
|
|
|
Kellegi kaudu mängu saaks soetada endale? PM-ige kes saaks aidata.
_________________ la la world. |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuu13
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2010
|
04.01.2011 21:42:23
|
|
|
Täna sai siis päev läbi Mängitud seda minecrafti, mängisin siis freebuildis((wooxi oma )) ja tegime Ziimu ja ehitajamallega ühe mõnusalt suure katedraali:D vaadata saate siis kui tulete wooxi servusse:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
05.01.2011 02:06:14
|
|
|
CreativeMode Kartograaf nr.3
Täiendasin ka natuke sticki pluginat... nüüd saab stickiga lõhutud blokid ka invi! Andke teada kas see on kasulik või tüütu lisa
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ventt
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2010
|
05.01.2011 19:25:35
|
|
|
täitsa hea on see stick plugin.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olberg2
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
06.01.2011 00:16:38
|
|
|
ma tegin hamaci serveri oleks soovi et keegi selle ära prooviks
ip 5.149.238.153
nimi mastercrafting
pass 123
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
06.01.2011 03:33:08
|
|
|
woox2k.dyndns.org Kartograaf nr. 4:
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuu13
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2010
|
06.01.2011 20:08:31
|
|
|
Noo, täna tekkis väike tüli malle ja Mootorõliga, nimelt ühe tühise asja pärast mis on küll suht fail, aga nemad suutsid selle üles paisata, ning teha veel veel suurema jama.. nimelt, esialgu ma siis tegin kanali De7ilxi maja ümber veest, mis viis minu hooneni. teepeal oli siis mingi 2 lammast, kelle ma maa alla matsin. Malle aga tahtis neile villa teha. Aga see rikkus minu kanalit. nimelt siis tegid nad minu kanalisse augu ning panid selle klaasi täis, mis oli vabandust väljendi pärast aga suht G*Y. Ma siis koristasin ära selle ning läksin oma maja juurde. siis hakkasid nad mõlemad ehitama mingit silda. millepeale ma ütlesin et ma teen ise. millepeale nad hakkasid täiega jamama selle sillaga. Ma siis kustutasin selle ära. Millepeale siis nad läksid mu hoonesse, ning tegid sinna Nokusi... ma siis kutsusin De7ilx kohale ning tema hakkas sellepeale et neid karistada või öelda neil midagi, hakkas naerma... ma siis läksin vahepeal sööma ning tagasi tulles, läksin vaatasin oma kanalit, kus oli jälle klaasi täis pandud, mida ma siis eemaldasin.. aga nemad tegid seda niipalju kordi uuesti, ega saanud aru, et nad hävistasid minu tehtud asja. Lõpuks andsin ma siis alla, ja praq siis ma ei tea mis sinna tehtud on...
See siis mõeldud Wooxile..
EDIT: Praq oleks lihtsalt julmalt vaja ühte admini Wooxi servusse, lihtsalt hävitavad mu päev läbi tehtud vaeva... Nimelt siis uputasid nad mu maja yle....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.01.2011 22:00:56
|
|
|
| matuu13 kirjutas: |
Noo, täna tekkis väike tüli malle ja Mootorõliga, nimelt ühe tühise asja pärast mis on küll suht fail, aga nemad suutsid selle üles paisata, ning teha veel veel suurema jama.. nimelt, esialgu ma siis tegin kanali De7ilxi maja ümber veest, mis viis minu hooneni. teepeal oli siis mingi 2 lammast, kelle ma maa alla matsin. Malle aga tahtis neile villa teha. Aga see rikkus minu kanalit. nimelt siis tegid nad minu kanalisse augu ning panid selle klaasi täis, mis oli vabandust väljendi pärast aga suht G*Y. Ma siis koristasin ära selle ning läksin oma maja juurde. siis hakkasid nad mõlemad ehitama mingit silda. millepeale ma ütlesin et ma teen ise. millepeale nad hakkasid täiega jamama selle sillaga. Ma siis kustutasin selle ära. Millepeale siis nad läksid mu hoonesse, ning tegid sinna Nokusi... ma siis kutsusin De7ilx kohale ning tema hakkas sellepeale et neid karistada või öelda neil midagi, hakkas naerma... ma siis läksin vahepeal sööma ning tagasi tulles, läksin vaatasin oma kanalit, kus oli jälle klaasi täis pandud, mida ma siis eemaldasin.. aga nemad tegid seda niipalju kordi uuesti, ega saanud aru, et nad hävistasid minu tehtud asja. Lõpuks andsin ma siis alla, ja praq siis ma ei tea mis sinna tehtud on...
See siis mõeldud Wooxile..
EDIT: Praq oleks lihtsalt julmalt vaja ühte admini Wooxi servusse, lihtsalt hävitavad mu päev läbi tehtud vaeva... Nimelt siis uputasid nad mu maja yle.... |
De7ilx ja admin
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|