Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 21:12:15 vasta tsitaadiga

Beta väljas.Nüüd võiks AM maha minna icon_smile.gif
tsitaat:
I just updated the client and the server to Minecraft Beta 1.0

* Working server-side inventory! Finally! (And as a result of that, a whole pile of bugs and issues got fixed)
* Made SMP servers save chunks way less often in most cases. Chunks don’t resave if they got saved in the last 30 seconds
* Moving too far away from a container, or having it blow up, closes the inventory screen
* Fixed /kill
* Introduced leaf decay again. It acts differently from before
* You can now throw eggs
* On a whim, added super exclusive clan cloaks for Mojang Employees
* .. and something else, which is even more rare
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 22:19:31 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Beta väljas.Nüüd võiks AM maha minna icon_smile.gif
tsitaat:
I just updated the client and the server to Minecraft Beta 1.0

* Working server-side inventory! Finally! (And as a result of that, a whole pile of bugs and issues got fixed)
* Made SMP servers save chunks way less often in most cases. Chunks don’t resave if they got saved in the last 30 seconds
* Moving too far away from a container, or having it blow up, closes the inventory screen
* Fixed /kill
* Introduced leaf decay again. It acts differently from before
* You can now throw eggs
* On a whim, added super exclusive clan cloaks for Mojang Employees
* .. and something else, which is even more rare

Saad vabaks kuni Notch eemaldab lõplikukult Dupe bugi.
notch kirjutas:
I’ve also heard about weird item duplication bugs with dropped items, and a severe performance reduction.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 22:54:00 vasta tsitaadiga

Kas ainult minul on see viga? Mul on nimelt sp-s ilge lag sees, liikudes freezib pidevalt ja üldse tiksub kõik aeg. Milles võib probleem olla. Ja see probleem tuli siis kui beta peale lasin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 20.12.2010 23:01:15 vasta tsitaadiga

Seadedest asju madalamaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 23:06:15 vasta tsitaadiga

Ma olen üsna kindel et mul on nii hea arvuti et mul jookseb selle mängu ilusti välja. EI usu et rauas viga on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 23:42:51 vasta tsitaadiga

http://minekraft.tumblr.com/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:13:51 vasta tsitaadiga

Aga merc, kuidas pärast uue versiooni tagasi saab? Ise uuendab või mis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:26:35 vasta tsitaadiga

Mul on selline bug, et kui mängin MP ja üritan seda kirka droppimis trikki teha, siis kotti tekib veel rohkem kirkaid ja kui neid kasutan, siis aaab ainult ühe kivi nendega ära raiuda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:58:43 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Aga merc, kuidas pärast uue versiooni tagasi saab? Ise uuendab või mis?

Kustutad minecraft.jar ja version.file ära icon_wink.gif
Lased tal Minecraft'i uuendada.

[edit]
Huvitav võrdlus.
http://minekraft.tumblr.com/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:01:05 vasta tsitaadiga

FPS madalam vast sest, et kaugelt silutakse nüüd pilti ka thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:09:32 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
FPS madalam vast sest, et kaugelt silutakse nüüd pilti ka thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Selle peale ma isegu ei mõelnud. icon_idea.gif

[edit]
MP’s durability bug on fixitud nüüd! - Ei tea kas hea võid kurb uudis. Olin harjunud juba icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:33:28 vasta tsitaadiga

Kurjam. Läheb raskeks, aina rohkem hakkab ressurssi kuluma tööriistade peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 02:30:39 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Kurjam. Läheb raskeks, aina rohkem hakkab ressurssi kuluma tööriistade peale icon_biggrin.gif

Tõstan teemat icon_smile.gif
http://minekraft.tumblr.com/post/2407890749/hv-server-minecraft-beta-vol-2
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 08:15:06 vasta tsitaadiga

http://blog.fileplanet.com/2010/12/20/monday-mod-minecraft-mo-creatures/ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3DGuy
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2010




sõnum 22.12.2010 23:38:28 vasta tsitaadiga

Ma Ei Saa Aru Sellest Et Betas On Kirjutadud se servu outdated ja beta tuli juba 20 dets...
_________________
Tere Sain just alpha olen 3DGuy Kes Teab Mercuryt yhes servus mis oli classicus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 01:39:59 vasta tsitaadiga

3DGuy kirjutas:
Ma Ei Saa Aru Sellest Et Betas On Kirjutadud se servu outdated ja beta tuli juba 20 dets...

See et Notch avalikustas betat ei tähenda veel et meie server kasutaks seda. Istume viimase alpha peal.
http://minekraft.tumblr.com/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 23.12.2010 02:34:40 vasta tsitaadiga

Notchi kaitseks ta ON haige ja teeb ikka tööd edasi. Kuigi see beta release oli küll suht fail. icon_smile.gif

Kes tahab omale või teab kedagi, kes tahab veel Alpha võtit vana hinnaga(10€), PMige icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:46:07 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ütleb et can't connect to minecraft-net kui sisse üritan logida. Jama thumbs_down.gif Ja kui vajutan log in siis maru kaua ootab, ei respondi ja siis ütleb et oma värki.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin50
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 23:03:52 vasta tsitaadiga

Tehke mulle ja johannes02 unban ( enda nimi Martin50 ) , Me Ei Ole Hacke Kasutanud ,
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 23:37:12 vasta tsitaadiga

Lõpetan minecrafti mängimise. Oli väga meeldiv teie kõigiga aega veeta, kõik olid väga abivalmid ja sõbralikud. Ütlen veelkord, et mitte keegi teist ei ole milleski süüdi ja ma ei süüdista kedagi milleski. Ma mõistan täielikult seda, et bugi tõttu kaotatud asjade tagastamine on riskantne ja tekitab kindlasti palju segadust. Lihtsalt ma ei viitsi järjepidevalt tühja rabada jne. Veelkord suur tänu meeldiva seltskonna eest.

PS: Minu ehitised on nüüd hetkel omanikuta. Kes ees see mees. Samuti peaksid kõik chestid olema vabad, nii et jagage mu staff sõbralikult ära. Kui mingi chest on lukus või kui mingi muu probleem on, siis postitage siia, ma ilmselt jälgin mõnda aega seda teemat veel.


karlutikas
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 02:48:44 vasta tsitaadiga

martin50 kirjutas:
Tehke mulle ja johannes02 unban ( enda nimi Martin50 ) , Me Ei Ole Hacke Kasutanud ,

TNT jääb ikka kirja. Ja ei, mängige mujal.

e.1
Server avatud tavakasutajatele!
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=16&t=34
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 24.12.2010 05:14:36 vasta tsitaadiga

Kuna uksed on kõigile avatud siis ka väike jõuluteemaline üritus serveris (üldalal kuhu saavad kõik tulla)
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=9&t=35

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 11:59:21 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Kuna uksed on kõigile avatud siis ka väike jõuluteemaline üritus serveris (üldalal kuhu saavad kõik tulla)
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=9&t=35

Selle ürituse ajal minecart tracks on ära blokkitud!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 24.12.2010 12:58:24 vasta tsitaadiga

Võite sellise playeri nagu " Karmo " listi kah visata, IRL sõber.. vastutan tema tegude eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 12:55:41 vasta tsitaadiga

robertzon kirjutas:
Võite sellise playeri nagu " Karmo " listi kah visata, IRL sõber.. vastutan tema tegude eest

Lisatud!
Las loeb reegleid.
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=2&t=14

e1.
Palun hääletada!
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=8&t=36

e2.
Palun hääletada!
http://toolbox.oh.ee/viewtopic.php?f=8&t=43
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 29.12.2010 16:22:37 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi mõni alpha code järel on siis PMige mulle MSN,paar tükki tahavad osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 29.12.2010 17:30:33 vasta tsitaadiga

Üks on täitsa olemas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3DGuy
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2010




sõnum 30.12.2010 21:10:45 vasta tsitaadiga

Miks Ma Ikka Sees Ei Ole D:
_________________
Tere Sain just alpha olen 3DGuy Kes Teab Mercuryt yhes servus mis oli classicus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu112
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2010




sõnum 31.12.2010 02:05:12 vasta tsitaadiga

kellelgi kasutajat või code on müüa?
PM-ige mulle oma MSN,hinna üle arutleks MSN-is.

//Olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 31.12.2010 03:39:22 vasta tsitaadiga

Gift kood läinud, raha kättesaamise hetkel viskas arvuti bluescreeni, veits awkward oli. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 02.01.2011 19:14:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kui kellelgi on huvi lihtsalt betas ehitada ja HV server on natuke liiga survival selleks, siis täna testin CreativeMode serverit icon_smile.gif

woox2k.dyndns.org

Sisse tulles oleks soovitatav kasutada käsku "/kit start" <- annab teemant tööriistad ja sticki ja "/cm" <- annab võimaluse saada piiramatus koguses blokke icon_smile.gif
Reeglid on suht samad mis igalpool: Ei greafi, ei lõhu teiste ehitisi ja ei ava uksi, cheste jms. kui stick on käes ja /cm aktiveeritud!

Ennetav vastus küsimusele "Miks beta Creative kui Classic on suht sama ja lihtsam teha?" Sest betas on Redstone, Minecardid jne.

Rohkem infot serveris!
Esimene kartograaf ka siis:

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 03.01.2011 04:02:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moosekant
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007




sõnum 02.01.2011 21:25:20 vasta tsitaadiga

Tahaks ka mängu aga ei oma paypali kontot ja krediitkaarti kah ei ole,et äkki oskate soovitada,et kust mängu saaks osta ja serveriga tahaks ka liituda ? Selline asi ka,et mul HV hetkel vana mail,hetkel kasutuses on: kruusalu@gmail.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 23:38:23 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui kellelgi on huvi lihtsalt betas ehitada ja HV server on natuke liiga survival selleks, siis täna testin CreativeMode serverit icon_smile.gif

woox2k.dyndns.org

Sisse tulles oleks soovitatav kasutada käsku "/kit start" <- annab teemant tööriistad ja sticki ja "/cm" <- annab võimaluse saada piiramatus koguses blokke icon_smile.gif
Reeglid on suht samad mis igalpool: Ei greafi, ei lõhu teiste ehitisi ja ei ava uksi, cheste jms. kui stick on käes ja /cm aktiveeritud!

Ennetav vastus küsimusele "Miks beta Creative kui Classic on suht sama ja lihtsam teha?" Sest betas on Redstone, Minecardid jne.

Rohkem infot serveris!
Esimene kartograaf ka siis:

Cuboid on ka tavakasutajatele lubatud?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olberg2
HV vaatleja
olberg2

liitunud: 21.11.2010




sõnum 03.01.2011 23:57:54 vasta tsitaadiga

tere

ma tegin minecrafti serveri ja ma ei tea kas teised saavad tulla muu serverisse

oleks soov kui keegi ära prooviks ja ütleks siin kas sai sisse või ei saand

serverist siis ka üks pilt



ip on siin
IP: 192.168.0.213
Port: 25565


viimati muutis olberg2 04.01.2011 00:24:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 00:05:51 vasta tsitaadiga

olberg2 kirjutas:
tere

ma tegin minecrafti serveri ja ma ei tea kas teised saavad tulla muu serverisse

oleks soov kui keegi ära prooviks ja ütleks siin kas sai sisse või ei saand

serverist siis ka üks pilt


Kui sa IP ei anna siis vast ei julge vastata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olberg2
HV vaatleja
olberg2

liitunud: 21.11.2010




sõnum 04.01.2011 00:24:12 vasta tsitaadiga

IP: 192.168.0.213
Port: 25565
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 00:29:00 vasta tsitaadiga

olberg2 kirjutas:
IP: 192.168.0.213
Port: 25565

See on su internal ip. Meil vaja external ehk leiad siit http://www.whatsmyip.org/
Juba võin arvata et pordid suletud.
http://toolbox.oh.ee/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olberg2
HV vaatleja
olberg2

liitunud: 21.11.2010




sõnum 04.01.2011 00:53:26 vasta tsitaadiga

mul on ip 194.150.65.22 see aga sellega ei lähe server käima
ja portidest ma eriti aru ei saa

kas keegi võiks aitata mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 01:09:32 vasta tsitaadiga

olberg2 kirjutas:
mul on ip 194.150.65.22 see aga sellega ei lähe server käima
ja portidest ma eriti aru ei saa

kas keegi võiks aitata mind

Ega sa juhuslikult ei muutnud server.prop faili serveri kaustas. Pean silmas IP kohta.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 04.01.2011 03:24:36 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Cuboid on ka tavakasutajatele lubatud?

Polegi seda peal thumbs_up.gif

Creative serverist siis teine kartograaf kah:

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olberg2
HV vaatleja
olberg2

liitunud: 21.11.2010




sõnum 04.01.2011 04:03:42 vasta tsitaadiga

miks siis mul seda external ip vaja on?

ja mida ma peaksin nende portidega tegema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.01.2011 04:18:48 vasta tsitaadiga

olberg2 kirjutas:
miks siis mul seda external ip vaja on?

ja mida ma peaksin nende portidega tegema?


Seda "external" ip'd on vaja et TEISED inimesed su serverisse connectida saaks.
Need pordid sa pead avama, et mängu liiklust neist läbi pääseks.

Kui Sa asjast midagi ei jaga, siis võibolla pole vaja üldse näppida. Servereid on piisavalt kus mängida.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas400
HV vaatleja
urmas400

liitunud: 30.08.2010




sõnum 04.01.2011 15:14:16 vasta tsitaadiga

Kellegi kaudu mängu saaks soetada endale? PM-ige kes saaks aidata.
_________________
la la world.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuu13
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 04.01.2011 21:42:23 vasta tsitaadiga

Täna sai siis päev läbi Mängitud seda minecrafti, mängisin siis freebuildis((wooxi oma )) ja tegime Ziimu ja ehitajamallega ühe mõnusalt suure katedraali:D vaadata saate siis kui tulete wooxi servusse:Dicon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 05.01.2011 02:06:14 vasta tsitaadiga

CreativeMode Kartograaf nr.3


Täiendasin ka natuke sticki pluginat... nüüd saab stickiga lõhutud blokid ka invi! Andke teada kas see on kasulik või tüütu lisa icon_smile.gif

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ventt
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2010




sõnum 05.01.2011 19:25:35 vasta tsitaadiga

täitsa hea on see stick plugin.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olberg2
HV vaatleja
olberg2

liitunud: 21.11.2010




sõnum 06.01.2011 00:16:38 vasta tsitaadiga

ma tegin hamaci serveri oleks soovi et keegi selle ära prooviks
ip 5.149.238.153
nimi mastercrafting
pass 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 06.01.2011 03:33:08 vasta tsitaadiga

woox2k.dyndns.org Kartograaf nr. 4:

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuu13
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 06.01.2011 20:08:31 vasta tsitaadiga

Noo, täna tekkis väike tüli malle ja Mootorõliga, nimelt ühe tühise asja pärast mis on küll suht fail, aga nemad suutsid selle üles paisata, ning teha veel veel suurema jama.. nimelt, esialgu ma siis tegin kanali De7ilxi maja ümber veest, mis viis minu hooneni. teepeal oli siis mingi 2 lammast, kelle ma maa alla matsin. Malle aga tahtis neile villa teha. Aga see rikkus minu kanalit. nimelt siis tegid nad minu kanalisse augu ning panid selle klaasi täis, mis oli vabandust väljendi pärast aga suht G*Y. Ma siis koristasin ära selle ning läksin oma maja juurde. siis hakkasid nad mõlemad ehitama mingit silda. millepeale ma ütlesin et ma teen ise. millepeale nad hakkasid täiega jamama selle sillaga. Ma siis kustutasin selle ära. Millepeale siis nad läksid mu hoonesse, ning tegid sinna Nokusi... ma siis kutsusin De7ilx kohale ning tema hakkas sellepeale et neid karistada või öelda neil midagi, hakkas naerma... ma siis läksin vahepeal sööma ning tagasi tulles, läksin vaatasin oma kanalit, kus oli jälle klaasi täis pandud, mida ma siis eemaldasin.. aga nemad tegid seda niipalju kordi uuesti, ega saanud aru, et nad hävistasid minu tehtud asja. Lõpuks andsin ma siis alla, ja praq siis ma ei tea mis sinna tehtud on...

See siis mõeldud Wooxile..


EDIT: Praq oleks lihtsalt julmalt vaja ühte admini Wooxi servusse, lihtsalt hävitavad mu päev läbi tehtud vaeva... Nimelt siis uputasid nad mu maja yle....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 22:00:56 vasta tsitaadiga

matuu13 kirjutas:
Noo, täna tekkis väike tüli malle ja Mootorõliga, nimelt ühe tühise asja pärast mis on küll suht fail, aga nemad suutsid selle üles paisata, ning teha veel veel suurema jama.. nimelt, esialgu ma siis tegin kanali De7ilxi maja ümber veest, mis viis minu hooneni. teepeal oli siis mingi 2 lammast, kelle ma maa alla matsin. Malle aga tahtis neile villa teha. Aga see rikkus minu kanalit. nimelt siis tegid nad minu kanalisse augu ning panid selle klaasi täis, mis oli vabandust väljendi pärast aga suht G*Y. Ma siis koristasin ära selle ning läksin oma maja juurde. siis hakkasid nad mõlemad ehitama mingit silda. millepeale ma ütlesin et ma teen ise. millepeale nad hakkasid täiega jamama selle sillaga. Ma siis kustutasin selle ära. Millepeale siis nad läksid mu hoonesse, ning tegid sinna Nokusi... ma siis kutsusin De7ilx kohale ning tema hakkas sellepeale et neid karistada või öelda neil midagi, hakkas naerma... ma siis läksin vahepeal sööma ning tagasi tulles, läksin vaatasin oma kanalit, kus oli jälle klaasi täis pandud, mida ma siis eemaldasin.. aga nemad tegid seda niipalju kordi uuesti, ega saanud aru, et nad hävistasid minu tehtud asja. Lõpuks andsin ma siis alla, ja praq siis ma ei tea mis sinna tehtud on...

See siis mõeldud Wooxile..


EDIT: Praq oleks lihtsalt julmalt vaja ühte admini Wooxi servusse, lihtsalt hävitavad mu päev läbi tehtud vaeva... Nimelt siis uputasid nad mu maja yle....

De7ilx ja admin icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.