|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.12.2010 18:04:33
|
|
|
| Üldiselt aga proovida tasub alati, käid kohapeal ära ning süda rahul, vähemal või rohkemal määral, olenevalt tulemusest...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
30.12.2010 19:22:04
|
|
|
rapsimine, rapsimine... mina pole... mul pole... ei tea ja ei saa aru...
heh
(vahepeal palju juttu)
lõppsõna: ise loll
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.12.2010 19:38:23
|
|
|
| urri kirjutas: |
rapsimine, rapsimine... mina pole... mul pole... ei tea ja ei saa aru...
heh
(vahepeal palju juttu)
lõppsõna: ise loll |
Eks ta õige ole, alati tuleb asjad endale 100% selgeks teha (mitte piirduda reklaamtekstiga bussipaviljoni seinal), kõik "väikses kirjas" asjad üle lugeda/meelde jätta ja alles siis midagi ostma või sõlmima minna...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaRDo^
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003
|
30.12.2010 23:02:48
|
|
|
Sain uue Huawei 1752 kaardi. Lõpp hea kõik hea.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackass888
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2004
|
30.12.2010 23:05:54
|
|
|
| Keegi veel täheldanud on, et joutuub meeletult aeglane on... kuigi speedtest kiiruseks mitu mb. Näiteks 240p ei suuda striimida. Mingi piirangud jälle??
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaRDo^
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003
|
30.12.2010 23:08:59
|
|
|
| Mul on kõik tibens-tobens.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
30.12.2010 23:46:15
|
|
|
| jackass888 kirjutas: |
| Keegi veel täheldanud on, et joutuub meeletult aeglane on... kuigi speedtest kiiruseks mitu mb. Näiteks 240p ei suuda striimida. Mingi piirangud jälle?? |
Kle, ükskord jah täheldasingi, et mingi jama: esialgu läks kõik ilusti kuid mingil hetkel kadus kiirus ära. Aga kui järgmist videot avasin, siis oli jälle kõik korras, nii et ei oskagi öelda, kas oli Elisa- või googlepoolne probleem. Igal juhul online tv vaatamisel probleeme ei ole - vuhiseb tundide viisi ja ei mingeid piiranguid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaRDo^
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003
|
31.12.2010 00:04:00
|
|
|
Mitte ei saa aru. Speedtest annab sellise tulemuse:
Samas Elisa programmil kõigub seal 2.5-4.5 vahel. Paketiks on Strong
Ja miskipärast eelmisel pildil on all vasakus nurgas HSPA WCDMA asemel.:S Peabki HSPA olema?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.12.2010 00:22:41
|
|
|
MaRDo^: Erinevatel Huawei programmi-versioonidel ongi see kirjapilt erinev.
Näiteks Tele2 poolt kasutav Huawei programmiversioon näitab hoopis midagi taolist, nagu 3G vms.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaRDo^
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003
|
31.12.2010 04:58:11
|
|
|
| HSPA tähendab 3G-d? Ja WCDMA järelikult 3.5G-d?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
izzo
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2003
|
31.12.2010 08:18:10
|
|
|
| ikka vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sheldon
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
31.12.2010 10:31:02
|
|
|
Androidi sõpradele Marketist - ElisaSpeedTest <- operaator kogub operatiivsemalt ja täpsemalt infot kasutajatelt.
_________________ signature |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
31.12.2010 12:00:16
|
|
|
see vähe imelik tõesti kui strongiga lubatust kehvem pulk kaasa pisteti, mina sain ikka Huawei 1752
Samas mul naine liitus Tele2 kõige odavama paketiga ja nemad annavad kõigile sama 1752 pulga, kehvemat neil polegi..
levi osas erilisi vahesid ei näe, elisa millegipärast vaid katkeb iga teatud aja tagant
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2010 12:50:57
|
|
|
| tsitaat: |
| Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.4 kuni 4.1 Mbps. |
Üle pika aja suht normaalne kiirus.
Saab näha mis õhtul/öösel juhtub.. vaevalt, et netti on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
31.12.2010 13:18:38
|
|
|
Tõenäoliselt? lükka nüüd üks ilus torrent sinna nii 24 jaks tunniks ja siis vaata mida sa sealt reaalselt saad
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2010 13:48:09
|
|
|
| Ei tiri siin midagi, kahe kuuga on andmemaht 5GB
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
31.12.2010 13:51:59
|
|
|
| ma sain 1 kuuga 64gb andmeedastust:P
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
31.12.2010 14:02:06
|
|
|
Imelik ma küsiks küll elisast et kui te autoga tööle sõidate kas te veerand teekonnast tulete augoga ja ülejäänud kõnnite jala sel põhjusel, et muidu saab kilometraaži liiga palju?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
baraban
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2009
|
31.12.2010 14:03:17
|
|
|
| Loen seda teemat ja imestan... Viibin ise töö tõttu suht-koht tihti põhjanaabrite juures ja kasutan seal olles kohaliku Elisa (täpsemalt Saunalahti) m-internetti (3G telefon üle USB läpakasse). Max. kiirusega ja ilma mingite mahupiiranguteta pakett maksab 13.90 EUR/kuu (tähtajatu leping ilma netipulkade ja muu mölluta). Kiirused keskmiselt 5 Mbps ja ülespoole, kord nägin isegi 14 Mbps kiirust. Ühendus on 98% ajast stabiilne, ei katke ja toimib edukalt ka mu betoonmaja keskel asuvas akendeta kontoris. Sai näiteks ükspäev autoga sõites ca 45 min telefoniga üle Skype räägitud ja kõne ei katkenud kordagi. Jääb arusaamatuks, miks riigiti on ühel ja samal operaatoril eri tingimused, pean silmas just mahupiiranguid ja selle ületamisest tingitud kraani kinnikeeramist...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.12.2010 14:14:40
|
|
|
baraban: Eks see tuleb kõik sellest, palju vaba kanaliressurssi on kasutusele võetud. Mida vähem kanaleid, seda vähem ka midagi saad. Igatahes Mustamäel on täiesti näha, kuidas 3G võrk on silmini täis laetud ja kõikvõimalikud jamad olemas - kiiruste kõikumised kuni katkestusteni välja.
Ja siis lükates modem 2G võrku - ei mingeid probleeme - 2G kiirus olemas ja ei mingeid katkestusi...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
31.12.2010 14:15:24
|
|
|
| edge võrku kasutades saab kohati väga mõnusalt netis käia
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
31.12.2010 18:19:26
|
|
|
| baraban kirjutas: |
| Jääb arusaamatuks, miks riigiti on ühel ja samal operaatoril eri tingimused, pean silmas just mahupiiranguid ja selle ületamisest tingitud kraani kinnikeeramist... |
Oled millestki väga valesti aru saanud või oled valet teemat lugenud (Tele2 või EMT oma). Elisa pole siiamaani kellelgi kraane kinni keeranud. Erinevalt teistest operaatoritest. Näiteks minul tuli eelmine kuu andmemaht üle 90GB.
| montesauri kirjutas: |
Igal juhul online tv vaatamisel probleeme ei ole - vuhiseb tundide viisi ja ei mingeid piiranguid  |
Mida vaatad, kui saladus pole ? Endal "vuhiseb" tasuline Eurosport...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.12.2010 18:54:17
|
|
|
| firemark: Kui midagi tirima ei pea ja Onlines igasugu TV-d vms. ei vaata, siis surfamiseks ja mailimiseks jätkub ka EDGE-kiirusest. Mind lihtsalt tüütab, kui mailiprogramm õiendab, et ühendust jälle pole ja et ei saa postkasti kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
31.12.2010 18:57:12
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| montesauri kirjutas: |
Igal juhul online tv vaatamisel probleeme ei ole - vuhiseb tundide viisi ja ei mingeid piiranguid  |
Mida vaatad, kui saladus pole ? Endal "vuhiseb" tasuline Eurosport... |
Kuna mul ei ole isegi digiboksi soetatud taldrikust rääkimata, siis vaatan neti kaudu kõiki kanaleid - alates kodumaistest kuni Albaania TVSH kanalini välja Siin on hulk tasuta vene kanaleid - http://1000-tv.ru/ Sporti vaatan tihti bet365 kaudu. Nii et, mida parasjagu vajan, seda vaatangi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.01.2011 01:11:09
|
|
|
põlegi koomas, dl lausa sinna 3 mega kanti
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
02.01.2011 00:55:37
|
|
|
Sai vist ka reklaami ohvriks langetud. Võtsin Mint keskmise paketi, et ehk 1,5-2 mbit ikka välja veab aga nüüd on valdavalt 2 päeva nädalas 3G ja ülejäänud aeg 2G, kuigi elan Annelinna servas. Tundub, et neil seda andmemahtu ikka ei jätku kõigile. Torrenteid üldse ei kasuta, seega ei tohiks midagi koormata.
On keegi veel äkki annelinna kandist ja teab kogemust jagada kudas nende mint pakettidega lood on? Hetk tagasi proovisin DL 0,16 mbit ja UL on 0,06 mbit ehk siis naljanumber.
_________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
02.01.2011 21:31:28
|
|
|
| sai ka kallist KÕUrikust elisa mint strongi vastu korralik upgrade tehtud: raasiku mastist otselennult u 7,5 km, kiirus ilusti stabiilselt 1,5 mbps (ruuteri test) või nõks enam. huawei b260a ruuter ja kõu kõige esimese väljalaske mobiilse pulga (ZTE) magnetiga autoantenn (levi näitas HSPA 4 pulka 5-st). antenni panin lihtsalt 2korruse akna taha veepleki külge magnetiga püsti. alates jõuluajast on kasutuses ja nii ruuteri kui ühenduse kohapealt ainult positiivsed sõnad (eriti võrreldes neetud kõuga, mis ei suutunud stabiilselt egde taseme kiiruseidki näidata). B260a ruuteril küll säärane "energiasäästu kiiks", et kui ei kasuta ühendust, siis esimest sessiooni ühendab u mõni sekund, tõenäoliselt paneb 3g raadio stand-by rezhiimi ja selle äratamine võtab nati aega. muidu seadme wifi levi täitsa normaalne ja veebimeenüü mõistlik. purk füüsiliselt väikse mõõtmeline (minu arust ongi hea) ja ainult üks lan port, seega kaabliga jagamiseks vaja switchi.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.01.2011 22:43:12
|
|
|
Milleks Mint Medium või Mint Strong (ja selle võrra maksta rohkem), kui mõlemal teil on Mint Light kiirused? Ja ärge öelge, et tegite veel ka tähtajalise lepingu... (et raha kokku hoida pulga arvelt)...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
03.01.2011 01:53:38
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| sai ka kallist KÕUrikust elisa mint strongi vastu korralik upgrade tehtud: raasiku mastist otselennult u 7,5 km, kiirus ilusti stabiilselt 1,5 mbps (ruuteri test) või nõks enam. huawei b260a ruuter ja kõu kõige esimese väljalaske mobiilse pulga (ZTE) magnetiga autoantenn (levi näitas HSPA 4 pulka 5-st). antenni panin lihtsalt 2korruse akna taha veepleki külge magnetiga püsti. alates jõuluajast on kasutuses ja nii ruuteri kui ühenduse kohapealt ainult positiivsed sõnad (eriti võrreldes neetud kõuga, mis ei suutunud stabiilselt egde taseme kiiruseidki näidata). B260a ruuteril küll säärane "energiasäästu kiiks", et kui ei kasuta ühendust, siis esimest sessiooni ühendab u mõni sekund, tõenäoliselt paneb 3g raadio stand-by rezhiimi ja selle äratamine võtab nati aega. muidu seadme wifi levi täitsa normaalne ja veebimeenüü mõistlik. purk füüsiliselt väikse mõõtmeline (minu arust ongi hea) ja ainult üks lan port, seega kaabliga jagamiseks vaja switchi. |
pane downloadiks näiteks 200mega faili ja viska siia graafik oma kiirusega =))
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.01.2011 10:07:05
|
|
|
Jõulud näitasid selgelt, et kui tahetakse , siis on Elisal piisavalt kiirusemahtu olemas. Tore oli vaadata, kuidas jõulude ajal "kiiruse-kraanid" lahti keerati ja pärast seda uuesti kinni tagasi.
Eks siis sel aastal keeratakse need "kraanid" uuesti lahti, koos reklaam-teatega, et "nüüd oleme me esimesed, kes üle Eesti suurt kiirust pakuvad".
----------------------------------
Ja eelmise aasta suvel olid samuti "kiiruse-kraanid", lahti ja sügisel hakati neid kinni keerama.
- Sellist tegevust nimetatakse "varjatud biti-hinnatõusuks", kus sama raha eest kuus saab väiksemal arvul bitte.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
03.01.2011 10:10:50
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Jõulud näitasid selgelt, et kui tahetakse , siis on Elisal piisavalt kiirusemahtu olemas. Tore oli vaadata, kuidas jõulude ajal "kiiruse-kraanid" lahti keerati ja pärast seda uuesti kinni tagasi.
Eks siis sel aastal keeratakse need "kraanid" uuesti lahti, koos reklaam-teatega, et "nüüd oleme me esimesed, kes üle Eesti suurt kiirust pakuvad".
----------------------------------
Ja eelmise aasta suvel olid samuti "kiiruse-kraanid", lahti ja sügisel hakati neid kinni keerama.
- Sellist tegevust nimetatakse "varjatud biti-hinnatõusuks", kus sama raha eest kuus saab väiksemal arvul bitte. |
Ei ole ükski opekas nii rumal, et hoiab olemasolevat ressurssi "vaka all"... Riskides klientide pahameelega.
Lihtsalt Jõulude ajal inimesed tegelevad muuga kui nettimisega ja olemasoleva ressurss vähem
koormatud...
Asi on koormuses, mitte maagilistes kraanides...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.01.2011 10:31:38
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Milleks Mint Medium või Mint Strong (ja selle võrra maksta rohkem), kui mõlemal teil on Mint Light kiirused? Ja ärge öelge, et tegite veel ka tähtajalise lepingu... (et raha kokku hoida pulga arvelt)... |
mul on viasatiga komplektpakett, st viasat kuidagi vahendab. 312 eeku kuu: kogu satipanni komplekt (seinakinnitused, antenn, kaablid, lnb-d, hd tüüner) koos kuld paketiga (mul vaja viasat baltic sporti ja golfi) ning mint strong päälekauba. enne maksin 298 ainult kõuriku eest . kaasasolnud huawei 1752 netipulga panin praegu sahtlisse, sellega b260 ruuteriga võrreldes ligilähedastki levi ei saa, võibolla ostan suveks mingi zeni vms ligi ainult mobiilnetitamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
03.01.2011 13:28:07
|
|
|
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine :
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
03.01.2011 15:52:36
|
|
|
Täna on mind vist õnnistatud allalaadimise kiirusega (kino Kosmose läheduses, Mint Medium, E1752):
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
03.01.2011 17:18:41
|
|
|
| scream kirjutas: |
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine :  |
suht head kiirused, kuid selline tunne et oled elisa tootaja p2p kohta on musta valges kirjutanud - keelatud, seega traffic peab blokeeritud olema. Et kui teisteil ei toimi, sul toimib, kuidagi segane tunne
leviala 97-99%, ehk kas oled antenni 5m kaugel? mul ka 802.11n pressib 10m peale test stendis 270mbps =))))))))))) kuid realsuses saaks ca 120mbps p2p sillana 5km peal
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
03.01.2011 17:23:15
|
|
|
| eldorado, mingi trikiga saab kasutada p2p programme. Ei mäleta seda enam, aga jebimist oli vist küllaga.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
03.01.2011 17:32:12
|
|
|
| elisas p2p ei tööta jah, tele2 seevastu pole seadnud mingit piirangut, seega viin lähiajal teise arvuti ka tele2 alla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
03.01.2011 18:31:27
|
|
|
Aga minu veendumus, et Elisast hoopis kogu täiega EMT-sse kolida tuleb, kus piirangud vähemalt selle tagavad, et veebilehed korralikult avanevad kui sealt midagi vaadata tahad, üha süveneb ! Kui ikka ressurssi võrdselt kõigile ei jagu olgu siis parem juba piirangud. Näiteks seni kuni Elisa mahupiirangut rakendas polnud mul terve aasta nende mobiilinterneti kasutamisel mingeid probleeme nagu nüüd suvest alates.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
03.01.2011 19:34:57
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
| eldorado, mingi trikiga saab kasutada p2p programme. Ei mäleta seda enam, aga jebimist oli vist küllaga. |
trikki ei trikki, ma juba väsinud kirjutada sõna Layer7, kui selle abiga tehtud, siis vahet pole mis port sa kasutad, sest layer7 protokol vaatab iga paketti algkiri ja selle järgi saab aru millega tegu on kas torrent, skype jne jne. vaevalt et elisas on IT osakonnas on blondiinid või perekonna kaaslased kes ei jaga mitte midagi ja blokivad pordi järgi =)
See on ainult minu isiklik maine, kui aga nii ta on, ja blokitud pordi järgi, siis elisa nagu pioneerivõrk - ei tahaks sellele uskuda..
scream ütle palun, kuidas saada 97%-99% signaali tugevus? )) Kas istud antenni peal vaa?
no isegi wifit ei saa ruuteri juures 99% saada
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
03.01.2011 19:39:10
|
|
|
| eldorado kirjutas: |
| scream kirjutas: |
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine : |
suht head kiirused, kuid selline tunne et oled elisa tootaja p2p kohta on musta valges kirjutanud - keelatud, seega traffic peab blokeeritud olema. Et kui teisteil ei toimi, sul toimib, kuidagi segane tunne
leviala 97-99%, ehk kas oled antenni 5m kaugel? mul ka 802.11n pressib 10m peale test stendis 270mbps =))))))))))) kuid realsuses saaks ca 120mbps p2p sillana 5km peal |
Kahjuks ei ole elisa töötaja,üldse ei käi tööl veel,õpin alles koolis.Utorrent töötab täiesti vabalt,panen torrenti sisse ja kohe kihutab 3.5Mbit välja.Leviala pealt nii ,et mõlemad elisa postid on minu majast umbes 1.5-2 km kaugusel majast.Ühelt poolelt jääb ette mets ja teiselt poolelt linn ja majad.Muide luban ,et ei kasuta elisa ega teise m interneti võimalusi ,et utorrentiga võrku koormata(see oli eelnev oli testiks ainult),selleks on kodune elioni dtv ,võtan elioni võrgust kõik mis võtta saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
03.01.2011 20:44:30
|
|
|
| scream kirjutas: |
| eldorado kirjutas: |
| scream kirjutas: |
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine : |
suht head kiirused, kuid selline tunne et oled elisa tootaja p2p kohta on musta valges kirjutanud - keelatud, seega traffic peab blokeeritud olema. Et kui teisteil ei toimi, sul toimib, kuidagi segane tunne
leviala 97-99%, ehk kas oled antenni 5m kaugel? mul ka 802.11n pressib 10m peale test stendis 270mbps =))))))))))) kuid realsuses saaks ca 120mbps p2p sillana 5km peal |
Kahjuks ei ole elisa töötaja,üldse ei käi tööl veel,õpin alles koolis.Utorrent töötab täiesti vabalt,panen torrenti sisse ja kohe kihutab 3.5Mbit välja.Leviala pealt nii ,et mõlemad elisa postid on minu majast umbes 1.5-2 km kaugusel majast.Ühelt poolelt jääb ette mets ja teiselt poolelt linn ja majad.Muide luban ,et ei kasuta elisa ega teise m interneti võimalusi ,et utorrentiga võrku koormata(see oli eelnev oli testiks ainult),selleks on kodune elioni dtv ,võtan elioni võrgust kõik mis võtta saab  |
siiski pioneerivõrguga tegu on
kui IT osakond ei oska p2p keelata tarkvara level-il siis on midagi huvitav =))) äkki mastil ka kasutajatunnustus admin ja parool 12345 keskseadel
Ise muidu olen proovinud minti kloogal, näitas mingi 1,5mega ja pingid 200ms, huvitav ka, et mõned minutit 100ms, siis järgmised 200ms ja mõned 1200ms - arvatavasti et kui keegi teine hakkas midagi tõmbama pingid läksid kõveraks ka =)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
päkapkkk
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2010
|
03.01.2011 20:59:16
|
|
|
| mul on elisa strong ja huiavei e220 pulk ja torrentid jooksevad keskmiselt 4-5 sada kilo sekis. pordid on muidugi kinni ;S ping on 80-180ms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
03.01.2011 23:38:44
|
|
|
MINT Strong. No Comment.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackass888
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2004
|
04.01.2011 13:13:44
|
|
|
| Mint strong ja uskumatu öelda aga hetkel olen rahul. Tuleb kuni 680kB Nokia modemist. Aga mõni õhtu ainult 1mb. Kas nad nagu võrguresursse liigutavad kah vastavalt vajadusele või lihtsalt niipalju, kui riistvarast tuleb/ei tule?! Liiga palju tundub ühednuse kiirus olenevat rahvastiku tihedusest.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
04.01.2011 13:24:20
|
|
|
Mint Free päevapiletiga, 1752 pulk
Lasnamäe Maksimarketi juures
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
04.01.2011 13:40:17
|
|
|
| urri kirjutas: |
Mint Free päevapiletiga, 1752 pulk
Lasnamäe Maksimarketi juures
Spoiler 
|
Seal pole vist väga inimesi ka St hõre kant...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
06.01.2011 18:22:55
|
|
|
| Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
06.01.2011 18:48:11
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
| Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset. |
Wifi ruuterit? ja mis kohal tasku on? taskute võimekused ja inimeste vajadused ju erinevad.
kirjeldad ehk täpsemalt milleks vaja ja palju/vähe on
ja kas on ka juba usb pulk olemas jne jne
endale tellisin just täna D-LINK DIR-412 ruuteri
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
06.01.2011 19:03:31
|
|
|
| urri kirjutas: |
| siim951 kirjutas: |
| Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset. |
Wifi ruuterit? ja mis kohal tasku on? taskute võimekused ja inimeste vajadused ju erinevad.
kirjeldad ehk täpsemalt milleks vaja ja palju/vähe on
ja kas on ka juba usb pulk olemas jne jne
endale tellisin just täna D-LINK DIR-412 ruuteri |
Pulk on olemas. Vaja oleks interneti jagada kolmele arvutile.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
06.01.2011 20:29:25
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
| urri kirjutas: |
| siim951 kirjutas: |
| Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset. |
Wifi ruuterit? ja mis kohal tasku on? taskute võimekused ja inimeste vajadused ju erinevad.
kirjeldad ehk täpsemalt milleks vaja ja palju/vähe on
ja kas on ka juba usb pulk olemas jne jne
endale tellisin just täna D-LINK DIR-412 ruuteri |
Pulk on olemas. Vaja oleks interneti jagada kolmele arvutile. |
vaata elisa e-poodi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|