Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 18:04:33 vasta tsitaadiga

Üldiselt aga proovida tasub alati, käid kohapeal ära ning süda rahul, vähemal või rohkemal määral, olenevalt tulemusest...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 30.12.2010 19:22:04 vasta tsitaadiga

rapsimine, rapsimine... mina pole... mul pole... ei tea ja ei saa aru...
heh
(vahepeal palju juttu)
lõppsõna: ise loll
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 19:38:23 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
rapsimine, rapsimine... mina pole... mul pole... ei tea ja ei saa aru...
heh
(vahepeal palju juttu)
lõppsõna: ise loll

Eks ta õige ole, alati tuleb asjad endale 100% selgeks teha (mitte piirduda reklaamtekstiga bussipaviljoni seinal), kõik "väikses kirjas" asjad üle lugeda/meelde jätta ja alles siis midagi ostma või sõlmima minna...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003




sõnum 30.12.2010 23:02:48 vasta tsitaadiga

Sain uue Huawei 1752 kaardi. Lõpp hea kõik hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 23:05:54 vasta tsitaadiga

Keegi veel täheldanud on, et joutuub meeletult aeglane on... kuigi speedtest kiiruseks mitu mb. Näiteks 240p ei suuda striimida. Mingi piirangud jälle??
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003




sõnum 30.12.2010 23:08:59 vasta tsitaadiga

Mul on kõik tibens-tobens.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 30.12.2010 23:46:15 vasta tsitaadiga

jackass888 kirjutas:
Keegi veel täheldanud on, et joutuub meeletult aeglane on... kuigi speedtest kiiruseks mitu mb. Näiteks 240p ei suuda striimida. Mingi piirangud jälle??


Kle, ükskord jah täheldasingi, et mingi jama: esialgu läks kõik ilusti kuid mingil hetkel kadus kiirus ära. Aga kui järgmist videot avasin, siis oli jälle kõik korras, nii et ei oskagi öelda, kas oli Elisa- või googlepoolne probleem. Igal juhul online tv vaatamisel probleeme ei ole - vuhiseb tundide viisi ja ei mingeid piiranguid thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003




sõnum 31.12.2010 00:04:00 vasta tsitaadiga

Mitte ei saa aru. Speedtest annab sellise tulemuse:



Samas Elisa programmil kõigub seal 2.5-4.5 vahel. Paketiks on Strong



Ja miskipärast eelmisel pildil on all vasakus nurgas HSPA WCDMA asemel.:S Peabki HSPA olema?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.12.2010 00:22:41 vasta tsitaadiga

MaRDo^: Erinevatel Huawei programmi-versioonidel ongi see kirjapilt erinev.

Näiteks Tele2 poolt kasutav Huawei programmiversioon näitab hoopis midagi taolist, nagu 3G vms.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRDo^
HV kasutaja
MaRDo^

liitunud: 22.09.2003




sõnum 31.12.2010 04:58:11 vasta tsitaadiga

HSPA tähendab 3G-d? Ja WCDMA järelikult 3.5G-d?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 31.12.2010 08:18:10 vasta tsitaadiga

ikka vastupidi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sheldon
HV kasutaja
sheldon

liitunud: 26.12.2003




sõnum 31.12.2010 10:31:02 vasta tsitaadiga

Androidi sõpradele Marketist - ElisaSpeedTest <- operaator kogub operatiivsemalt ja täpsemalt infot kasutajatelt.
_________________
signature
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 31.12.2010 12:00:16 vasta tsitaadiga

see vähe imelik tõesti kui strongiga lubatust kehvem pulk kaasa pisteti, mina sain ikka Huawei 1752
Samas mul naine liitus Tele2 kõige odavama paketiga ja nemad annavad kõigile sama 1752 pulga, kehvemat neil polegi..
levi osas erilisi vahesid ei näe, elisa millegipärast vaid katkeb iga teatud aja tagant
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 12:50:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.4 kuni 4.1 Mbps.


Üle pika aja suht normaalne kiirus.
Saab näha mis õhtul/öösel juhtub.. vaevalt, et netti on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 13:18:38 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt? lükka nüüd üks ilus torrent sinna nii 24 jaks tunniks ja siis vaata mida sa sealt reaalselt saad
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 13:48:09 vasta tsitaadiga

Ei tiri siin midagi, kahe kuuga on andmemaht 5GB
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 13:51:59 vasta tsitaadiga

ma sain 1 kuuga 64gb andmeedastust:P
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 14:02:06 vasta tsitaadiga

Imelik ma küsiks küll elisast et kui te autoga tööle sõidate kas te veerand teekonnast tulete augoga ja ülejäänud kõnnite jala sel põhjusel, et muidu saab kilometraaži liiga palju?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
baraban
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2009




sõnum 31.12.2010 14:03:17 vasta tsitaadiga

Loen seda teemat ja imestan... Viibin ise töö tõttu suht-koht tihti põhjanaabrite juures ja kasutan seal olles kohaliku Elisa (täpsemalt Saunalahti) m-internetti (3G telefon üle USB läpakasse). Max. kiirusega ja ilma mingite mahupiiranguteta pakett maksab 13.90 EUR/kuu (tähtajatu leping ilma netipulkade ja muu mölluta). Kiirused keskmiselt 5 Mbps ja ülespoole, kord nägin isegi 14 Mbps kiirust. Ühendus on 98% ajast stabiilne, ei katke ja toimib edukalt ka mu betoonmaja keskel asuvas akendeta kontoris. Sai näiteks ükspäev autoga sõites ca 45 min telefoniga üle Skype räägitud ja kõne ei katkenud kordagi. Jääb arusaamatuks, miks riigiti on ühel ja samal operaatoril eri tingimused, pean silmas just mahupiiranguid ja selle ületamisest tingitud kraani kinnikeeramist...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.12.2010 14:14:40 vasta tsitaadiga

baraban: Eks see tuleb kõik sellest, palju vaba kanaliressurssi on kasutusele võetud. Mida vähem kanaleid, seda vähem ka midagi saad. Igatahes Mustamäel on täiesti näha, kuidas 3G võrk on silmini täis laetud ja kõikvõimalikud jamad olemas - kiiruste kõikumised kuni katkestusteni välja.

Ja siis lükates modem 2G võrku - ei mingeid probleeme - 2G kiirus olemas ja ei mingeid katkestusi...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 14:15:24 vasta tsitaadiga

edge võrku kasutades saab kohati väga mõnusalt netis käia
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 18:19:26 vasta tsitaadiga

baraban kirjutas:
Jääb arusaamatuks, miks riigiti on ühel ja samal operaatoril eri tingimused, pean silmas just mahupiiranguid ja selle ületamisest tingitud kraani kinnikeeramist...

Oled millestki väga valesti aru saanud või oled valet teemat lugenud (Tele2 või EMT oma). Elisa pole siiamaani kellelgi kraane kinni keeranud. Erinevalt teistest operaatoritest. Näiteks minul tuli eelmine kuu andmemaht üle 90GB.
montesauri kirjutas:
Igal juhul online tv vaatamisel probleeme ei ole - vuhiseb tundide viisi ja ei mingeid piiranguid thumbs_up.gif

Mida vaatad, kui saladus pole icon_smile.gif ? Endal "vuhiseb" tasuline Eurosport...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.12.2010 18:54:17 vasta tsitaadiga

firemark: Kui midagi tirima ei pea ja Onlines igasugu TV-d vms. ei vaata, siis surfamiseks ja mailimiseks jätkub ka EDGE-kiirusest. Mind lihtsalt tüütab, kui mailiprogramm õiendab, et ühendust jälle pole ja et ei saa postkasti kontrollida.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 31.12.2010 18:57:12 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:

montesauri kirjutas:
Igal juhul online tv vaatamisel probleeme ei ole - vuhiseb tundide viisi ja ei mingeid piiranguid thumbs_up.gif

Mida vaatad, kui saladus pole icon_smile.gif ? Endal "vuhiseb" tasuline Eurosport...


Kuna mul ei ole isegi digiboksi soetatud taldrikust rääkimata, siis vaatan neti kaudu kõiki kanaleid - alates kodumaistest kuni Albaania TVSH kanalini välja icon_smile.gif Siin on hulk tasuta vene kanaleid - http://1000-tv.ru/ Sporti vaatan tihti bet365 kaudu. Nii et, mida parasjagu vajan, seda vaatangi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 01:11:09 vasta tsitaadiga

põlegi koomas, dl lausa sinna 3 mega kanti icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 00:55:37 vasta tsitaadiga

Sai vist ka reklaami ohvriks langetud. Võtsin Mint keskmise paketi, et ehk 1,5-2 mbit ikka välja veab aga nüüd on valdavalt 2 päeva nädalas 3G ja ülejäänud aeg 2G, kuigi elan Annelinna servas. Tundub, et neil seda andmemahtu ikka ei jätku kõigile. Torrenteid üldse ei kasuta, seega ei tohiks midagi koormata.
On keegi veel äkki annelinna kandist ja teab kogemust jagada kudas nende mint pakettidega lood on? Hetk tagasi proovisin DL 0,16 mbit ja UL on 0,06 mbit ehk siis naljanumber.

_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.01.2011 21:31:28 vasta tsitaadiga

sai ka kallist KÕUrikust elisa mint strongi vastu korralik upgrade tehtud: raasiku mastist otselennult u 7,5 km, kiirus ilusti stabiilselt 1,5 mbps (ruuteri test) või nõks enam. huawei b260a ruuter ja kõu kõige esimese väljalaske mobiilse pulga (ZTE) magnetiga autoantenn (levi näitas HSPA 4 pulka 5-st). antenni panin lihtsalt 2korruse akna taha veepleki külge magnetiga püsti. alates jõuluajast on kasutuses ja nii ruuteri kui ühenduse kohapealt ainult positiivsed sõnad (eriti võrreldes neetud kõuga, mis ei suutunud stabiilselt egde taseme kiiruseidki näidata). B260a ruuteril küll säärane "energiasäästu kiiks", et kui ei kasuta ühendust, siis esimest sessiooni ühendab u mõni sekund, tõenäoliselt paneb 3g raadio stand-by rezhiimi ja selle äratamine võtab nati aega. muidu seadme wifi levi täitsa normaalne ja veebimeenüü mõistlik. purk füüsiliselt väikse mõõtmeline (minu arust ongi hea) ja ainult üks lan port, seega kaabliga jagamiseks vaja switchi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 22:43:12 vasta tsitaadiga

Milleks Mint Medium või Mint Strong (ja selle võrra maksta rohkem), kui mõlemal teil on Mint Light kiirused? icon_rolleyes.gif Ja ärge öelge, et tegite veel ka tähtajalise lepingu... icon_smile.gif (et raha kokku hoida pulga arvelt)...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 01:53:38 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
sai ka kallist KÕUrikust elisa mint strongi vastu korralik upgrade tehtud: raasiku mastist otselennult u 7,5 km, kiirus ilusti stabiilselt 1,5 mbps (ruuteri test) või nõks enam. huawei b260a ruuter ja kõu kõige esimese väljalaske mobiilse pulga (ZTE) magnetiga autoantenn (levi näitas HSPA 4 pulka 5-st). antenni panin lihtsalt 2korruse akna taha veepleki külge magnetiga püsti. alates jõuluajast on kasutuses ja nii ruuteri kui ühenduse kohapealt ainult positiivsed sõnad (eriti võrreldes neetud kõuga, mis ei suutunud stabiilselt egde taseme kiiruseidki näidata). B260a ruuteril küll säärane "energiasäästu kiiks", et kui ei kasuta ühendust, siis esimest sessiooni ühendab u mõni sekund, tõenäoliselt paneb 3g raadio stand-by rezhiimi ja selle äratamine võtab nati aega. muidu seadme wifi levi täitsa normaalne ja veebimeenüü mõistlik. purk füüsiliselt väikse mõõtmeline (minu arust ongi hea) ja ainult üks lan port, seega kaabliga jagamiseks vaja switchi.


pane downloadiks näiteks 200mega faili ja viska siia graafik oma kiirusega =))
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.01.2011 10:07:05 vasta tsitaadiga

Jõulud näitasid selgelt, et kui tahetakse icon_smile.gif , siis on Elisal piisavalt kiirusemahtu olemas. Tore oli vaadata, kuidas jõulude ajal "kiiruse-kraanid" lahti keerati ja pärast seda uuesti kinni tagasi. icon_cool.gif

Eks siis sel aastal keeratakse need "kraanid" uuesti lahti, koos reklaam-teatega, et "nüüd oleme me esimesed, kes üle Eesti suurt kiirust pakuvad".
----------------------------------
Ja eelmise aasta suvel olid samuti "kiiruse-kraanid", lahti ja sügisel hakati neid kinni keerama.
- Sellist tegevust nimetatakse "varjatud biti-hinnatõusuks", kus sama raha eest kuus saab väiksemal arvul bitte.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 03.01.2011 10:10:50 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Jõulud näitasid selgelt, et kui tahetakse icon_smile.gif , siis on Elisal piisavalt kiirusemahtu olemas. Tore oli vaadata, kuidas jõulude ajal "kiiruse-kraanid" lahti keerati ja pärast seda uuesti kinni tagasi. icon_cool.gif

Eks siis sel aastal keeratakse need "kraanid" uuesti lahti, koos reklaam-teatega, et "nüüd oleme me esimesed, kes üle Eesti suurt kiirust pakuvad".
----------------------------------
Ja eelmise aasta suvel olid samuti "kiiruse-kraanid", lahti ja sügisel hakati neid kinni keerama.
- Sellist tegevust nimetatakse "varjatud biti-hinnatõusuks", kus sama raha eest kuus saab väiksemal arvul bitte.


Ei ole ükski opekas nii rumal, et hoiab olemasolevat ressurssi "vaka all"... Riskides klientide pahameelega.
Lihtsalt Jõulude ajal inimesed tegelevad muuga kui nettimisega ja olemasoleva ressurss vähem
koormatud...
Asi on koormuses, mitte maagilistes kraanides...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.01.2011 10:31:38 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Milleks Mint Medium või Mint Strong (ja selle võrra maksta rohkem), kui mõlemal teil on Mint Light kiirused? icon_rolleyes.gif Ja ärge öelge, et tegite veel ka tähtajalise lepingu... icon_smile.gif (et raha kokku hoida pulga arvelt)...


mul on viasatiga komplektpakett, st viasat kuidagi vahendab. 312 eeku kuu: kogu satipanni komplekt (seinakinnitused, antenn, kaablid, lnb-d, hd tüüner) koos kuld paketiga (mul vaja viasat baltic sporti ja golfi) ning mint strong päälekauba. enne maksin 298 ainult kõuriku eest icon_lol.gif. kaasasolnud huawei 1752 netipulga panin praegu sahtlisse, sellega b260 ruuteriga võrreldes ligilähedastki levi ei saa, võibolla ostan suveks mingi zeni vms ligi ainult mobiilnetitamiseks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 03.01.2011 13:28:07 vasta tsitaadiga

Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine :
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 03.01.2011 15:52:36 vasta tsitaadiga

Täna on mind vist õnnistatud allalaadimise kiirusega (kino Kosmose läheduses, Mint Medium, E1752):

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 17:18:41 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine :


suht head kiirused, kuid selline tunne et oled elisa tootaja icon_biggrin.gif p2p kohta on musta valges kirjutanud - keelatud, seega traffic peab blokeeritud olema. Et kui teisteil ei toimi, sul toimib, kuidagi segane tunne icon_biggrin.gif
leviala 97-99%, ehk kas oled antenni 5m kaugel? icon_biggrin.gif mul ka 802.11n pressib 10m peale test stendis 270mbps =))))))))))) kuid realsuses saaks ca 120mbps p2p sillana 5km peal
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 17:23:15 vasta tsitaadiga

eldorado, mingi trikiga saab kasutada p2p programme. Ei mäleta seda enam, aga jebimist oli vist küllaga.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 03.01.2011 17:32:12 vasta tsitaadiga

elisas p2p ei tööta jah, tele2 seevastu pole seadnud mingit piirangut, seega viin lähiajal teise arvuti ka tele2 alla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 03.01.2011 18:31:27 vasta tsitaadiga

Aga minu veendumus, et Elisast hoopis kogu täiega EMT-sse kolida tuleb, kus piirangud vähemalt selle tagavad, et veebilehed korralikult avanevad kui sealt midagi vaadata tahad, üha süveneb icon_lol.gif ! Kui ikka ressurssi võrdselt kõigile ei jagu olgu siis parem juba piirangud. Näiteks seni kuni Elisa mahupiirangut rakendas polnud mul terve aasta nende mobiilinterneti kasutamisel mingeid probleeme nagu nüüd suvest alates.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 19:34:57 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
eldorado, mingi trikiga saab kasutada p2p programme. Ei mäleta seda enam, aga jebimist oli vist küllaga.


trikki ei trikki, ma juba väsinud kirjutada sõna Layer7, kui selle abiga tehtud, siis vahet pole mis port sa kasutad, sest layer7 protokol vaatab iga paketti algkiri ja selle järgi saab aru millega tegu on kas torrent, skype jne jne. vaevalt et elisas on IT osakonnas on blondiinid või perekonna kaaslased kes ei jaga mitte midagi ja blokivad pordi järgi =)

See on ainult minu isiklik maine, kui aga nii ta on, ja blokitud pordi järgi, siis elisa nagu pioneerivõrk - ei tahaks sellele uskuda..



scream ütle palun, kuidas saada 97%-99% signaali tugevus? icon_smile.gif)) Kas istud antenni peal vaa?
no isegi wifit ei saa ruuteri juures 99% saada icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 03.01.2011 19:39:10 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
scream kirjutas:
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine :


suht head kiirused, kuid selline tunne et oled elisa tootaja icon_biggrin.gif p2p kohta on musta valges kirjutanud - keelatud, seega traffic peab blokeeritud olema. Et kui teisteil ei toimi, sul toimib, kuidagi segane tunne icon_biggrin.gif
leviala 97-99%, ehk kas oled antenni 5m kaugel? icon_biggrin.gif mul ka 802.11n pressib 10m peale test stendis 270mbps =))))))))))) kuid realsuses saaks ca 120mbps p2p sillana 5km peal

Kahjuks ei ole elisa töötaja,üldse ei käi tööl veel,õpin alles koolis.Utorrent töötab täiesti vabalt,panen torrenti sisse ja kohe kihutab 3.5Mbit välja.Leviala pealt nii ,et mõlemad elisa postid on minu majast umbes 1.5-2 km kaugusel majast.Ühelt poolelt jääb ette mets ja teiselt poolelt linn ja majad.Muide luban ,et ei kasuta elisa ega teise m interneti võimalusi ,et utorrentiga võrku koormata(see oli eelnev oli testiks ainult),selleks on kodune elioni dtv icon_biggrin.gif ,võtan elioni võrgust kõik mis võtta saab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 20:44:30 vasta tsitaadiga

scream kirjutas:
eldorado kirjutas:
scream kirjutas:
Pulk huawei E1752 ja paket Medium.Leviala 97-99%
289MB alla laadimine netist :
Youtube HD 1080p video vaatamine :
Utorrentiga faili alla laadimine :


suht head kiirused, kuid selline tunne et oled elisa tootaja icon_biggrin.gif p2p kohta on musta valges kirjutanud - keelatud, seega traffic peab blokeeritud olema. Et kui teisteil ei toimi, sul toimib, kuidagi segane tunne icon_biggrin.gif
leviala 97-99%, ehk kas oled antenni 5m kaugel? icon_biggrin.gif mul ka 802.11n pressib 10m peale test stendis 270mbps =))))))))))) kuid realsuses saaks ca 120mbps p2p sillana 5km peal

Kahjuks ei ole elisa töötaja,üldse ei käi tööl veel,õpin alles koolis.Utorrent töötab täiesti vabalt,panen torrenti sisse ja kohe kihutab 3.5Mbit välja.Leviala pealt nii ,et mõlemad elisa postid on minu majast umbes 1.5-2 km kaugusel majast.Ühelt poolelt jääb ette mets ja teiselt poolelt linn ja majad.Muide luban ,et ei kasuta elisa ega teise m interneti võimalusi ,et utorrentiga võrku koormata(see oli eelnev oli testiks ainult),selleks on kodune elioni dtv icon_biggrin.gif ,võtan elioni võrgust kõik mis võtta saab icon_biggrin.gif


siiski pioneerivõrguga tegu on icon_lol.gif icon_lol.gif
kui IT osakond ei oska p2p keelata tarkvara level-il siis on midagi huvitav =))) äkki mastil ka kasutajatunnustus admin ja parool 12345 keskseadel icon_lol.gif

Ise muidu olen proovinud minti kloogal, näitas mingi 1,5mega ja pingid 200ms, huvitav ka, et mõned minutit 100ms, siis järgmised 200ms ja mõned 1200ms - arvatavasti et kui keegi teine hakkas midagi tõmbama pingid läksid kõveraks ka =)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
päkapkkk
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2010




sõnum 03.01.2011 20:59:16 vasta tsitaadiga

mul on elisa strong ja huiavei e220 pulk ja torrentid jooksevad keskmiselt 4-5 sada kilo sekis. pordid on muidugi kinni ;S ping on 80-180ms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 03.01.2011 23:38:44 vasta tsitaadiga

MINT Strong. No Comment.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 13:13:44 vasta tsitaadiga

Mint strong ja uskumatu öelda aga hetkel olen rahul. Tuleb kuni 680kB Nokia modemist. Aga mõni õhtu ainult 1mb. Kas nad nagu võrguresursse liigutavad kah vastavalt vajadusele või lihtsalt niipalju, kui riistvarast tuleb/ei tule?! Liiga palju tundub ühednuse kiirus olenevat rahvastiku tihedusest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 04.01.2011 13:24:20 vasta tsitaadiga

Mint Free päevapiletiga, 1752 pulk
Lasnamäe Maksimarketi juures
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.01.2011 13:40:17 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
Mint Free päevapiletiga, 1752 pulk
Lasnamäe Maksimarketi juures
Spoiler Spoiler Spoiler


Seal pole vist väga inimesi ka icon_smile.gif St hõre kant...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 06.01.2011 18:22:55 vasta tsitaadiga

Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 06.01.2011 18:48:11 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset.

Wifi ruuterit? ja mis kohal tasku on? taskute võimekused ja inimeste vajadused ju erinevad.
kirjeldad ehk täpsemalt milleks vaja ja palju/vähe on
ja kas on ka juba usb pulk olemas jne jne
endale tellisin just täna D-LINK DIR-412 ruuteri
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 06.01.2011 19:03:31 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
siim951 kirjutas:
Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset.

Wifi ruuterit? ja mis kohal tasku on? taskute võimekused ja inimeste vajadused ju erinevad.
kirjeldad ehk täpsemalt milleks vaja ja palju/vähe on
ja kas on ka juba usb pulk olemas jne jne
endale tellisin just täna D-LINK DIR-412 ruuteri

Pulk on olemas. Vaja oleks interneti jagada kolmele arvutile.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 06.01.2011 20:29:25 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
urri kirjutas:
siim951 kirjutas:
Millise ruuteriga seda MINT-i jagada saaks? Soovitage midagi taskukohast ja samass kvaliteetset.

Wifi ruuterit? ja mis kohal tasku on? taskute võimekused ja inimeste vajadused ju erinevad.
kirjeldad ehk täpsemalt milleks vaja ja palju/vähe on
ja kas on ka juba usb pulk olemas jne jne
endale tellisin just täna D-LINK DIR-412 ruuteri

Pulk on olemas. Vaja oleks interneti jagada kolmele arvutile.


vaata elisa e-poodi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.