Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:03:45 vasta tsitaadiga

Muidugi huvitav oleks teada, mis sagedusel toimus 66-ndal aastal kommunikatsioon kui venelased Luna 9 missiooni jälgisid ja milline oli vastuvõtujaam.

Nende enda taldrikutevõrk polnud võimeline 2,3GHz sagedust jälgima, mis oleks olnud vajalik Apollo missioonide jälgimiseks, rääkimata muudest andmetest, mida on objekti jälgimiseks vaja.
NL raadioteleskoopide võrk koos töösagedustega: http://www.svengrahn.pp.se/radioind/Russdeep/Russdeep.htm

Samuti oli nende Plutoni kompleks mõeldud pigem kaugete kosmoseobjektide jälgimiseks kui vaadata töövahemikke.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pluton_%28complex%29
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 22.12.2010 22:23:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Nende enda taldrikutevõrk polnud võimeline 2,3GHz sagedust jälgima, mis oleks olnud vajalik Apollo missioonide jälgimiseks, rääkimata muudest andmetest, mida on objekti jälgimiseks vaja.
NL raadioteleskoopide võrk koos töösagedustega: http://www.svengrahn.pp.se/radioind/Russdeep/Russdeep.htm


Sa oma visatud linke viitsid lugeda ka ?
http://www.svengrahn.pp.se/radioind/Russdeep/Russdeep.htm
# Bear Lake site, 26 km from Moscow center at 55o.8657888 N, 37o.9546083 E.
# Kalyasin, on the Volga, 180 km from Moscow.

These two sites are equipped with TNA-1500 radio telescopes with 64 meter diameter. These can be used for the reception of space vehicles on 926 MHz, 928 MHz, 5.84 GHz and 5.86 GHz. The noise temperature at all these frequencies varies between 35 and 85 K, depending on elevation.

Ja vasta mulle, kas Jordell Bank oli ehitatud kuumisioonide jälgimiseks ? Ei olnud ! No mida kuradit nad kuulasid võõraid asju pealt ! Venelased vähemalt olid ausad ja ei kuulanud ei oma ega ameeriklaste kuulende, sest selleks võimelised seadmed polnud selleks mõeldud kopp.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 00:01:45 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Sa oma visatud linke viitsid lugeda ka ?
http://www.svengrahn.pp.se/radioind/Russdeep/Russdeep.htm
# Bear Lake site, 26 km from Moscow center at 55o.8657888 N, 37o.9546083 E.
# Kalyasin, on the Volga, 180 km from Moscow.

These two sites are equipped with TNA-1500 radio telescopes with 64 meter diameter. These can be used for the reception of space vehicles on 926 MHz, 928 MHz, 5.84 GHz and 5.86 GHz. The noise temperature at all these frequencies varies between 35 and 85 K, depending on elevation.

Ja vasta mulle, kas Jordell Bank oli ehitatud kuumisioonide jälgimiseks ? Ei olnud ! No mida kuradit nad kuulasid võõraid asju pealt ! Venelased vähemalt olid ausad ja ei kuulanud ei oma ega ameeriklaste kuulende, sest selleks võimelised seadmed polnud selleks mõeldud kopp.gif

Apollo missioonide kommunikatsioon toimus ~2,3GHz sagedusel, mitte 5,xGHz, seda ma ju näitasingi, et venelaste seadmetega polnud võimalik puht füüsiliselt sidet pealt kuulata. Jah, vastuvõtujaamad ilmselt oleks olnud selleks kohandatavad, kuid antennid ise ilmselt mitte või siis mitte nii lihtsalt. Samamoodi nagu Jordell Banki suurem taldrik polnud võimeline Apollo missioone vastu võtma ja seda tehti kõrvaloleva väiksemaga, mis oli ehitatud ka. 2,3GHz vastuvõtuks. Aga tundub, et NASA oli siiski ainuke, kes sai jälgida sel hetkel kui astronaudid väidetavalt Kuu pinnal omi asju ajasid ning teekonda täielikult algusest lõpuni. Sellepärast ma alguses ütlesingi, et fox guarding the henhouse. icon_smile.gif


edit:
Hetkel tõesti ei tea, et neil oleks olnud tehnilist võimalust seda teha, kuid kui spekuleerida, siis muidugi võis neil mingeid salajasi projekte olla... Paljud sellised asjad ju aastakümneid hiljem välja tulnud.

edit2:
Samas siin on veel see külg, et kui palju saab ka NL propagandat usaldada. Hiljem tuli ikka mitmeid valesi välja (seoses nende kosmoseprojektidega), mida nad tollal väljastasid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 07:24:18 vasta tsitaadiga

Kuna ise pole seal käinud, siis esitan teile lihtsa küsimuse - Kas Kuul on taevas tähti näha või mitte?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 23.12.2010 07:46:30 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kuna ise pole seal käinud, siis esitan teile lihtsa küsimuse - Kas Kuul on taevas tähti näha või mitte?

http://lunarscience.nasa.gov/kids/moon_stars
jah.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 08:09:49 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
dstar kirjutas:
Kuna ise pole seal käinud, siis esitan teile lihtsa küsimuse - Kas Kuul on taevas tähti näha või mitte?

http://lunarscience.nasa.gov/kids/moon_stars
jah.


Kui jah, siis lubage "kampsunis Neol" edasi küsida, miks Neil Armstrong pressikonverentsil samale küsimusele eitavalt vastas (1:08):


Link


Ja miks Michael Collins, kes tiirutas uhkes üksinduses orbiidil ja üldse Kuule ei maandunudki, vastas: "I don't remember seeing any" ("Ei mäleta, et oleks üldse midagi näinud").

Aastaid hiljem oli ta aga oma raamatus oma arvamust muutnud...

Siin, 1970 aastal antud intervjuus, küsitakse Armstrongilt sama küsimus ja vastuseks kõlab taas, et taevas on kottpime - tähtedest pole juttugi.

Mis toimub?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 23.12.2010 09:44:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2010 10:16:23 vasta tsitaadiga

flatout, aga see ei selgita seda, miks orbiidilt tähti väidetavalt ei näinud (hiljem küll korrigeeriti)
Kas neid "portable observatory" pilte on kuskil näha ka?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 23.12.2010 11:03:55 vasta tsitaadiga

oriidil ju samuti ere päike, või kuu varjutab tähed.

http://en.wikipedia.org/wiki/Examination_of_Apollo_Moon_photographs
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 13:16:03 vasta tsitaadiga

Sobib siia teemasse suurepäraselt.

"THE MUSIC INDUSTRY EXPOSED"

"The information presented in this series might be a shock to some. Please keep an open mind whilst watching. You do not have to believe any of it, but do not deny any of it either until you have watched the complete series."



Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.12.2010 13:16:14 vasta tsitaadiga

Kuu peaks ise valgust väga hästi peegeldama, seepärast ei nähtud. Kui sa ise oled eredas valguses siis valgusest välja ei näe, kuskil pimedas kraatris peaks tähed näha olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 13:38:34 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kuu peaks ise valgust väga hästi peegeldama, seepärast ei nähtud. Kui sa ise oled eredas valguses siis valgusest välja ei näe, kuskil pimedas kraatris peaks tähed näha olema.


"Peaks"... Arvasin, et siin teemas ollakse ikka täiesti kindlad selles, mida räägitakse. Milleks usaldada ühte astronauti, kes on ise Kuu peal kõndinud, kui internetifoorumid on täis tõelisi spetsialiste, kes teavad paremini? Armstrong ütleb, eti ei näinud midagi, siis üks ütleb, et jah, on tähed näha, siis teine tuleb ja postitab kusagilt midagi, et kuidas kunagi...
Tegelikult soovitaks pisut hoolikamalt seda pressikonverentsi jälgida (miite möödaminnes kuulata) ja eriti hetke, kus Collins otsustab oma hiilgavat kosmonaudi mälu demonstreerida ("I don't remember seeing any"). Armstrong lausa võpatas hirmust sellise ootamatu improvisatsiooni peale... - "Sa ei mäleta?"
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.12.2010 13:48:04 vasta tsitaadiga

Kui tugevad "keevitumaskid" noil peas olid kui nad seal ringi jalutasid? Ilma kaitsva atmosfäärita päikse suunas vaadata poleks vast just eruti hea mõte ning üsna kindlalt oli nende visiirid ehitatud läbi laskma tühist hulka valgusest.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.12.2010 12:32:08 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
vipu kirjutas:
Kuu peaks ise valgust väga hästi peegeldama, seepärast ei nähtud. Kui sa ise oled eredas valguses siis valgusest välja ei näe, kuskil pimedas kraatris peaks tähed näha olema.


"Peaks"... Arvasin, et siin teemas ollakse ikka täiesti kindlad selles, mida räägitakse. Milleks usaldada ühte astronauti, kes on ise Kuu peal kõndinud, kui internetifoorumid on täis tõelisi spetsialiste, kes teavad paremini? Armstrong ütleb, eti ei näinud midagi, siis üks ütleb, et jah, on tähed näha, siis teine tuleb ja postitab kusagilt midagi, et kuidas kunagi...
Tegelikult soovitaks pisut hoolikamalt seda pressikonverentsi jälgida (miite möödaminnes kuulata) ja eriti hetke, kus Collins otsustab oma hiilgavat kosmonaudi mälu demonstreerida ("I don't remember seeing any"). Armstrong lausa võpatas hirmust sellise ootamatu improvisatsiooni peale... - "Sa ei mäleta?"


Oot püüa nüüd olla väheke normaalsem eks. Me pole mingit tõegurud vaid avaldame oma arvamust, me pole siin selleks et sinu suvalisi linke meeleheitlikult ümberlükata.
kui sa midagi väidad siis esita omapoolsed argumendid, mingi video võpatamine võib samahästi olla montaaz.
Lähene oma tõeotsingutes alati sellest, et see tõde võib olla fabritseeritud sensatsiooni nimel.

edit: inimese võpatamisele ehitatud argumendid pole isegi naljakad, keda sa püüad nendega?
inimene on omamoodi kuju, kui on suur eufooria ja stressikas olukord siis ei panegi inimene kõike tähele.
kui sina lendaks homme orbiidile siis paljut sa pärast ülekanda suudaks? kui sul on veel missioon kus sa pead paljude asjadega tegelema, siis sa ei pruugigi pärast mäletada kas nägid taevas tähti või ei näinud.

mõni inimene käib metsas ära ja peale paljude puude ta ei näegi seal midagi.

edit: Kes käis enne Armstrongi Kuul?

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=407780
icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 12:05:58 vasta tsitaadiga

Alex Jonese kõne globaalsest ärkamisest.


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 13:21:15 vasta tsitaadiga

Kohe ostan 2 tassi veel.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 13:42:52 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kes käis enne Armstrongi Kuul?

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=407780
icon_lol.gif icon_lol.gif

See on ikka päris meelevaldne oletus seal artiklis.

Kirjutagu parem lipust, mis liikus kui David Scott sellest mööda hüppas vms.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 02:18:28 vasta tsitaadiga

Sobib vist müsteeriumite alla:

Traffic Cops - Twins Madness In The Fast Lane 1 of 4



Link


http://en.wikipedia.org/wiki/Ursula_and_Sabina_Eriksson
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 03:37:21 vasta tsitaadiga

Rääkides müsteeriumitest, siis see on mu arust üks huvitavamaid: http://en.wikipedia.org/wiki/Valentich_Disappearance

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 03:39:19 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht icon_rolleyes.gif
nö ettekuulutuste vaatlus icon_biggrin.gif


"Welcome to the future! Here you will find a speculative timeline of future history. Part fact and part fiction, the timeline is based on detailed research that includes analysis of current trends, projected long-term environmental changes, known advances in computing such as Moore's Law, the latest scientific advances, and the evolving geopolitical landscape. Where possible, references have been provided to support the predictions. FutureTimeline.net is intended to be an ongoing, collaborative project that is open for discussion - we welcome ideas from scientists, futurists, inventors, writers and anyone else interested in the future of our world.

http://www.futuretimeline.net/22ndcentury/2100-2149.htm

http://www.futuretimeline.net/index.htm
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 09:58:50 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Rääkides müsteeriumitest, siis see on mu arust üks huvitavamaid: http://en.wikipedia.org/wiki/Valentich_Disappearance


Võigas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2010 10:56:31 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
B6 kirjutas:
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht icon_rolleyes.gif
nö ettekuulutuste vaatlus icon_biggrin.gif


"Welcome to the future! Here you will find a speculative timeline of future history. Part fact and part fiction, the timeline is based on detailed research that includes analysis of current trends, projected long-term environmental changes, known advances in computing such as Moore's Law, the latest scientific advances, and the evolving geopolitical landscape. Where possible, references have been provided to support the predictions. FutureTimeline.net is intended to be an ongoing, collaborative project that is open for discussion - we welcome ideas from scientists, futurists, inventors, writers and anyone else interested in the future of our world.

http://www.futuretimeline.net/22ndcentury/2100-2149.htm

http://www.futuretimeline.net/index.htm

Browse by date ...
ei tööta, peksab errorit icon_mad.gif
aga mind huvitaks ainult lähitulevik.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.12.2010 12:23:59 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
B6 kirjutas:
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht icon_rolleyes.gif
nö ettekuulutuste vaatlus icon_biggrin.gif


"Welcome to the future! Here you will find a speculative timeline of future history. Part fact and part fiction, the timeline is based on detailed research that includes analysis of current trends, projected long-term environmental changes, known advances in computing such as Moore's Law, the latest scientific advances, and the evolving geopolitical landscape. Where possible, references have been provided to support the predictions. FutureTimeline.net is intended to be an ongoing, collaborative project that is open for discussion - we welcome ideas from scientists, futurists, inventors, writers and anyone else interested in the future of our world.

http://www.futuretimeline.net/22ndcentury/2100-2149.htm

http://www.futuretimeline.net/index.htm

Huvitav lugemine.
Lugesin kõik läbi icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 13:34:53 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Sobib vist müsteeriumite alla:

Traffic Cops - Twins Madness In The Fast Lane 1 of 4

Spoiler Spoiler Spoiler


http://en.wikipedia.org/wiki/Ursula_and_Sabina_Eriksson

Tänud, väga huvitav kraam oli. Imelik, et polnudki sellest midagi enne kuulnud.

Suhteliselt raske keiss ka - inimene oleks nagu haige ja oma tegude eest ei vastuta ja pandi vangi, kuigi peaks nagu ravima, samas vabanedes võib ju uuesti juhtuda kui oma õega kohtub?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 14:39:27 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
dstar kirjutas:
Sobib vist müsteeriumite alla:

Traffic Cops - Twins Madness In The Fast Lane 1 of 4

Spoiler Spoiler Spoiler


http://en.wikipedia.org/wiki/Ursula_and_Sabina_Eriksson

Tänud, väga huvitav kraam oli. Imelik, et polnudki sellest midagi enne kuulnud.

Suhteliselt raske keiss ka - inimene oleks nagu haige ja oma tegude eest ei vastuta ja pandi vangi, kuigi peaks nagu ravima, samas vabanedes võib ju uuesti juhtuda kui oma õega kohtub?


Kõik on võimalik...
Ega ei oskagi midagi selle loo peale kosta, võttis päris sõnatuks. Ainult vaata ja imesta. Kohati tekkis tunne nagu oleks kõik lavastatud, BBC kaamera ilusti platsis ja puha, aga tihtipeale on reaalne elu filmidest isegi uskumatum, eriti viimasel ajal - seepärast nüüd ise põhiliselt dokke vaatangi.
Ega sellist asja, kus üks naisterahvas jääb kaks korda auto alla, pussitab kellegi surnuks, taob endale haamriga pähe, sillalt alla hüppab ning seejärel vaikselt edasi elab ja paari aasta pärast vanglast vabadusse pääseb, ei näe just iga päev...

Inglismaal on politsei ja kohtusüsteem nähtavasti palju leebem, kui näiteks USA's - seal oleks suures terrorismihirmus kohe elektrišokki antud või lihtsalt maha lastud ja teatud osariikides võib-olla isegi surmanuhtlus määratud.

B6 kirjutas:
dstar kirjutas:
B6 kirjutas:
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht icon_rolleyes.gif
nö ettekuulutuste vaatlus icon_biggrin.gif


http://www.futuretimeline.net/22ndcentury/2100-2149.htm

http://www.futuretimeline.net/index.htm

Browse by date ...
ei tööta, peksab errorit icon_mad.gif
aga mind huvitaks ainult lähitulevik.


Ei teagi, mis põhjusel ja kui kaua juba need lingid ei tööta. Sattusin isegi sinna leheküljele alles hiljuti... Samas pole just kõige meeldivam, kui keegi sulle lähitulevikku ennustab, või kuidas? icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 27.12.2010 15:35:46 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Sobib vist müsteeriumite alla:

Traffic Cops - Twins Madness In The Fast Lane 1 of 4


Spoiler Spoiler Spoiler


http://en.wikipedia.org/wiki/Ursula_and_Sabina_Eriksson

on läbi käinud juba:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5983539#5983539

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 13:53:55 vasta tsitaadiga

Israeli archaeologists said Monday they may have found the earliest evidence yet for the existence of modern man, and if so, it could upset theories of the origin of humans.
http://news.yahoo.com/s/ap/20101227/ap_on_re_mi_ea/ml_israel_ancient_teeth

Pole välistatud, et pärast 400 000 aasta vanuste inimsäilmete väljakaevamist peavad teadlased kaasaegse inimese evolutsiooni ajaloo ümber kirjutama.
http://forte.delfi.ee/news/teadus/inimene-ei-parinegi-aafrikast-varske-leid-paiskab-inimevolutsiooni-ajaloo-segamini.d?id=37385735&l=fplead
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 28.12.2010 17:43:31 vasta tsitaadiga

vist ei oel veel läbikäinud:

The Great Global Warming Swindle - Part 1 of 7

Link
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 28.12.2010 19:04:57 vasta tsitaadiga

“Ebamugava tõe” ebamugavad puudused ka veel juurde. Autor peaks vist piisavalt pädev olema...
Vist ainuke tõsiseltvõetav konspiratsiooniteooria icon_razz.gif
Ülalpostitatud videot näinud pole (ei jõua ka praegu vaadata), kuid wiki jm allikad annavad mõista, et eriti neutraalselt ei läheneta ning tehakse analoogseid vigu, nagu seda tegi Al Gore...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.12.2010 16:49:06 vasta tsitaadiga

Maailmakuulus ennustaja Vanga: Kolmas Maailmasõda on alanud
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/kummaline/maailmakuulus-ennustaja-vanga-kolmas-maailmasoda-on-alanud.d?id=37457603
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2010 17:04:34 vasta tsitaadiga

seega me saame lähitulevikus sõja kaela icon_neutral.gif
peaks ehk uuralite taha tagasi putkama icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 17:27:29 vasta tsitaadiga

Ah, et kohe Euroopa kallale, imelik...
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 20:24:06 vasta tsitaadiga

http://www.minut.ee/article.pl?sid=11/01/02/1134204&mode=nested
Jerusalem Post teatab meile, et Kreeka suurima telejaama MegaTV hommikuprogrammis esines mõjukas Pireuse metropoliit Serafim. Ta väitis intervjuu käigus ka seda, et Kreeka hädade põhjuseks on juudid. Metropoliit süüdistas, et "juudi perekonnad nagu Rockefellerid, Rothschildid ja Sorosed kontrollivad maailma pangandussüsteemi ja see omakorda on loonud praeguse ülemaailmse globaliseerumise poliitika". Serafimi arvates teevad eelnimetatud vaenulikud elemendid meediakampaaniaid, et lõhkuda traditsioonilist Kreeka kristlikku perekonna mudelit ja pereväärtusi, kiites üksikvanemate laste kasvatamist ja toetades kampaaniatega samasooliste abielusid. Ajakirjaniku küsimuse peale, kas metropoliit toetab Hitleri poliitikat, vastas ta et Hitler oli rahvusvahelise sionistliku liikumise tööriist, kelle finantseerijaks oli Rothschildide perekond ning kelle eesmärgiks oli sionistlik idee ajada Euroopa juudid tagasi oma ajaloolisele asualale Palestiinas.



Ehk siis järjest rohkem julgetakse tõde avalikult välja öelda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.01.2011 20:38:59 vasta tsitaadiga

Kurb küll, et see "tõde" on lihtsalt üsna nigel vari kogu sellele jamale, mida kreeka valitsus tegi et omale kriisi kaela tõmbas. Kui kreeka pani nii suure hulga elanikkonnast riigi palgale ilma, et reaalselt mingit tööd tehtaks ning see juures rämedalt kõrgeid palku maksis siis ei saa selles kuidagi globaliste süüdistada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2011 20:40:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kurb küll, et see "tõde" on lihtsalt üsna nigel vari kogu sellele jamale, mida kreeka valitsus tegi et omale kriisi kaela tõmbas. Kui kreeka pani nii suure hulga elanikkonnast riigi palgale ilma, et reaalselt mingit tööd tehtaks ning see juures rämedalt kõrgeid palku maksis siis ei saa selles kuidagi globaliste süüdistada.

sõna thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 22:01:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kurb küll, et see "tõde" on lihtsalt üsna nigel vari kogu sellele jamale, mida kreeka valitsus tegi et omale kriisi kaela tõmbas. Kui kreeka pani nii suure hulga elanikkonnast riigi palgale ilma, et reaalselt mingit tööd tehtaks ning see juures rämedalt kõrgeid palku maksis siis ei saa selles kuidagi globaliste süüdistada.


Pigem on teema selles, Kreeka valitsuses ja üldises pangandussüsteemi juhtivatel kohtadel on juba kaua aega olnud sees Goldman Sachsi agendid ja IMF jms organisatsioonide tegelased mis kuuluvad igast otsast globalistidele ja teenivad ainult nende huve ja millede eesmärk ongi riikide siseselt luua sellised nö läbikukkuvad süsteemid, pankrotistada ja seejärel nö tüki haaval ära hammustada ja üle võtta. Sama mudel kehtib kogu planeedil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2011 22:13:44 vasta tsitaadiga

Sa oled kas väga paranoiline või oled sa halvasti informeeritud (paranoilistest allikatest).

Kreeka pangandussüsteem erinevalt Iirimaast ei ole süüdi sealsetes probleemides, vaid käitus vastupidi isegi väga normaalselt.
Kreeka probleem oli ikka meeletu valitsuse tarbimispidu, ehk ülejõu elamine, mida lisaks fiktiivsetele töökohtadele võimendasid kreeklastele omane maksude varjamine/mittemaksmine, ja väga kehv ärikultuur "and last but least", riigipoolne statistika võltsimine, et suur võlatase välja ei tuleks. Vanadest legendaarsetest kreeklastest pole seal enam haisugi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 22:18:15 vasta tsitaadiga

Tähtsust omab ainult fakt et euroopa kantakse IMF ile kandikul kätte ja IMF teeb euroopast järgmise Aafrika.
Veidi lähemalt kah.
IMF on lätlased otsustusõigusest ilma jätnud
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/ajaleht-imf-on-latlased-otsustusoigusest-ilma-jatnud.d?id=37594871
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2011 22:20:56 vasta tsitaadiga

Keegi ei käskinud Kreekal ega Lätil võlgu elada ja/või üle oma võimete elada.

Ka Eestis käis IMF delegatsioon külas, aga erinevalt Lätist suutsime me kulud koomale tõmmata.

Kui mina annaksin suuremat laenu, siis meeldiks ka mulle kontrollida ja dikteerida võlausaldaja käitumist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 22:41:18 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Tähtsust omab ainult fakt et euroopa kantakse IMF ile kandikul kätte ja IMF teeb euroopast järgmise Aafrika.



irw.


eks need kuradi sionistid sundisid ka igasuguseid kuivanud järve komisjone moodustama ja õigeks ajaks tööle tulemise eest lisatasu maksma thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 23:11:01 vasta tsitaadiga

Asi ei ole lihtsalt kellegi "sundimises" või "lisatasude maksmises", see oleks liiga labane icon_smile.gif . "Mäng" käib hoopis kõrgemal tasemel - kogu ühiskonna arengu varjatud suunamine ning seda endale sobivas suunas...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 23:15:12 vasta tsitaadiga

Veidi huvitavam teema. Jänkidemaalt.

Terrorist watch list hits 1 million
http://www.usatoday.com/news/washington/2009-03-10-watchlist_N.htm

Ning siis hetke tempoga arvestades kuhuni asi võib liikuda. Ehk siis kõikidest saaksid sünnist saati terroristid kuni nad ei suuda vastupidist tõestada.

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.01.2011 23:51:40 vasta tsitaadiga

"The government's terrorist watch list has hit 1 million entries, up 32% since 2007."

Nüüd vaatame tabelit ja näeme 2007a oli 68k. Korrutame nüüd selle numbri 1.32'ga ja saame miljoni? icon_lol.gif
Ise tegid selle tabeli, MM?


Lisaks veel see:
"It's unclear how many individuals those 33,000 records represent — the center often uses multiple entries, or "identities," for a person to reflect variances in name spellings or other identifying information. The remaining million entries represent about 400,000 individuals, according to the center."

Jänkid on küll lollid kuid nende järgi annab nähtavasti veelgi rumalamaid graafikuid joonistada icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 00:06:56 vasta tsitaadiga

Tabel siis selle põhjal.

According to the Wall Street Journal, there are roughly 440,000 people on the watch list as of December 2010, though USA Today indicates that over one million names have been added as of 2009. In 2006 the list contained just 71,000 names (which was subsequently corrected to remove errors, ending 2006 with about 34,000). It is not completely clear whether or not the “no-fly” and “terror” watch lists have been merged into one master list, though recent reports suggest Department of Homeland Security has centralized the management of all watch lists.

Nonetheless, the number of individuals being added to what the WSJ refers to as the terrorist watch list, but which may be a combination of the no-fly and terrorist watch lists (confused yet?), has seen an increase of over 1000% over the last four years alone.

This suggests that the number of individuals being added is nearly doubling every year. Based on the following ad-hoc calculations, at this pace the list(s) will grow exponentially over the next decade


See muidugi veel lisaks.

tsitaat:
On September 11, 2001, the FBI had a list of 16 people deemed "no transport" because they "presented a specific known or suspected threat to aviation." The list had grown to more than 400 names by November 2001, when responsibility for keeping it was transferred to the Federal Aviation Administration.

In mid-December 2001, two lists were created: the "No Fly List" of 594 people to be denied air transport, and the "Selectee" list of 365 people who were to be more carefully searched at airports. By December 2002, the No Fly List held more than 1,000 names.[citation needed] 60 Minutes reported on 8 October 2006 that the news program had obtained a March 2006 copy of the list that contained 44,000 names. TSA officials said that, as of November 2005, 30,000 people in 2005 had complained that their names were matched to a name on the list via the name matching software used by airlines. In April 2007, the United States government "terrorist watch list" administered by the Terrorist Screening Center, which is managed principally by the FBI, contained 700,000 records. A year later, the ACLU revealed that the list was estimated to have grown to over 1,000,000 names and continues to expand.


viimati muutis MatchMaker 03.01.2011 00:08:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.01.2011 00:07:11 vasta tsitaadiga

Et siis võeti alguspunktiks "terroristide nimekirja" suurus.
Möödus mõni aasta ja posu erinevaid nimekirju kombineeriti üheks suureks
Võeti selle "master nimekirja" suurus ning interpoleeriti sellest edasi.

Igaüks võib selle statistika kohta käiva ütlemise ise juurde mõelda siia icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 06:32:21 vasta tsitaadiga

The Legend of Ruby Ridge
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Meenus kohe see case ja selline film nagu Arlington Road, mis iseenesest oli päris hea.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.01.2011 13:49:34 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:

“It is commonly believed that man will fly directly from the earth to the moon, but to do this, we would require a vehicle of such gigantic proportions that it would prove an economic impossibility. It would have to develop sufficient speed to penetrate the atmosphere and overcome the earth’s gravity and, having traveled all the way to the moon, it must still have enough fuel to land safely and make the return trip to earth. Furthermore, in order to give the expedition a margin of safety, we would not use one ship alone, but a minimum of three … each rocket ship would be taller than New York’s Empire State Building [almost ¼ mile high] and weigh about ten times the tonnage of the Queen Mary, or some 800,000 tons.”

Wernher von Braun, the father of the Apollo space program, writing in Conquest of the Moon


Lugesin pühade ajal uuesti läbi von Brauni Conquest of the Moon ja no... ei leidnud sellist lõiku mitte kusagilt...

Palun jällegi viidet millisel lehel (kontekstis?) antud lõigu von Brauni sulest leida võiks...

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 21:34:34 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi oli siin viljaringidest ja värgist juttu.
ETV-st on kolmapäeval kell 20:00 too saade kus sellest Maiade värgist ja viljaringidest rääkis.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 06:40:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Soovitan ikkagi sealt küsida, kust alginfo pärineb:

http://davesweb.cnchost.com/index.html

davemcgowan@adelphia.net

Tõsiasi on see, et antud tsitaat on internetis liikvel ja siiamaani ei ole keegi seda valeks pidanud. Kui viitsid ise edasi uurida ja küsida ning vastupidist tõestada, siis edu! Eriti veel, kui oled isiklikult raamatu kaanest kaaneni läbi lugenud... Tõe väljaselgitamise vastu pole minul küll midagi.

Ja veel... Disney prahi asemel võiks lapsed hoopis järgnevat multikat vaadata - nalja kui palju:


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.01.2011 06:53:28 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Tõsiasi on see, et antud tsitaat on internetis liikvel ja siiamaani ei ole keegi seda valeks pidanud.
Ajastuse küsimus. Antud asja ütles too tegelane välja aastaid enne asjalikku kosmoseprojekti alustamist. Kui mälu ei peta siis einstein samuti oli mingil ajal üsnagi kindel, et me ei suuda eales aatomis peituvat energiat oma kasuks tööle panna, see siis tähendab et aatompommid-tuumajaamad on tegelikult puhas konspiratsioon?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.