Muidugi huvitav oleks teada, mis sagedusel toimus 66-ndal aastal kommunikatsioon kui venelased Luna 9 missiooni jälgisid ja milline oli vastuvõtujaam.
Nende enda taldrikutevõrk polnud võimeline 2,3GHz sagedust jälgima, mis oleks olnud vajalik Apollo missioonide jälgimiseks, rääkimata muudest andmetest, mida on objekti jälgimiseks vaja.
NL raadioteleskoopide võrk koos töösagedustega: http://www.svengrahn.pp.se/radioind/Russdeep/Russdeep.htm
Nende enda taldrikutevõrk polnud võimeline 2,3GHz sagedust jälgima, mis oleks olnud vajalik Apollo missioonide jälgimiseks, rääkimata muudest andmetest, mida on objekti jälgimiseks vaja.
NL raadioteleskoopide võrk koos töösagedustega: http://www.svengrahn.pp.se/radioind/Russdeep/Russdeep.htm
These two sites are equipped with TNA-1500 radio telescopes with 64 meter diameter. These can be used for the reception of space vehicles on 926 MHz, 928 MHz, 5.84 GHz and 5.86 GHz. The noise temperature at all these frequencies varies between 35 and 85 K, depending on elevation.
Ja vasta mulle, kas Jordell Bank oli ehitatud kuumisioonide jälgimiseks ? Ei olnud ! No mida kuradit nad kuulasid võõraid asju pealt ! Venelased vähemalt olid ausad ja ei kuulanud ei oma ega ameeriklaste kuulende, sest selleks võimelised seadmed polnud selleks mõeldud
These two sites are equipped with TNA-1500 radio telescopes with 64 meter diameter. These can be used for the reception of space vehicles on 926 MHz, 928 MHz, 5.84 GHz and 5.86 GHz. The noise temperature at all these frequencies varies between 35 and 85 K, depending on elevation.
Ja vasta mulle, kas Jordell Bank oli ehitatud kuumisioonide jälgimiseks ? Ei olnud ! No mida kuradit nad kuulasid võõraid asju pealt ! Venelased vähemalt olid ausad ja ei kuulanud ei oma ega ameeriklaste kuulende, sest selleks võimelised seadmed polnud selleks mõeldud
Apollo missioonide kommunikatsioon toimus ~2,3GHz sagedusel, mitte 5,xGHz, seda ma ju näitasingi, et venelaste seadmetega polnud võimalik puht füüsiliselt sidet pealt kuulata. Jah, vastuvõtujaamad ilmselt oleks olnud selleks kohandatavad, kuid antennid ise ilmselt mitte või siis mitte nii lihtsalt. Samamoodi nagu Jordell Banki suurem taldrik polnud võimeline Apollo missioone vastu võtma ja seda tehti kõrvaloleva väiksemaga, mis oli ehitatud ka. 2,3GHz vastuvõtuks. Aga tundub, et NASA oli siiski ainuke, kes sai jälgida sel hetkel kui astronaudid väidetavalt Kuu pinnal omi asju ajasid ning teekonda täielikult algusest lõpuni. Sellepärast ma alguses ütlesingi, et fox guarding the henhouse.
edit:
Hetkel tõesti ei tea, et neil oleks olnud tehnilist võimalust seda teha, kuid kui spekuleerida, siis muidugi võis neil mingeid salajasi projekte olla... Paljud sellised asjad ju aastakümneid hiljem välja tulnud.
edit2:
Samas siin on veel see külg, et kui palju saab ka NL propagandat usaldada. Hiljem tuli ikka mitmeid valesi välja (seoses nende kosmoseprojektidega), mida nad tollal väljastasid.
Ja miks Michael Collins, kes tiirutas uhkes üksinduses orbiidil ja üldse Kuule ei maandunudki, vastas: "I don't remember seeing any" ("Ei mäleta, et oleks üldse midagi näinud").
Aastaid hiljem oli ta aga oma raamatus oma arvamust muutnud...
Siin, 1970 aastal antud intervjuus, küsitakse Armstrongilt sama küsimus ja vastuseks kõlab taas, et taevas on kottpime - tähtedest pole juttugi.
You certainly CAN see stars from the moon, and if light from the sun and earth are not interfering, the sight must be nothing less than dazzling. You would never have to contend with bad weather, or with other kinds of atmospheric disturbance.
You may wonder why stars don't appear in photographs that were taken during lunar landings. Keep in mind that the astronauts were not interested in stellar observation when they were on the moon. The photos were to document the landing itself and to highlight surface features. There were some modifications to the cameras taken to the moon, but as I understand it, they still had features designed to "optimize" exposure by doing things like controlling the over-all average of "gray" that an exposure would produce. There can only be so much exposure in order for lit objects in a scene to give good detail. While the stars are breathtaking, they are still appearing as tiny specks of light. If the camera were set to capture the light of the stars (longer exposure), the other objects in the scene would have been completely washed out.
Photographing stars is not extremely difficult, but it's not easy, either. Try it with your camera. See if you can get good images of the stars just by taking a snapshot in a very dark place on a clear night. If your camera has any auto features, it will probably "complain". At the same location, try taking a photo of a buddy using your flash (so you get decent detail) and where there are also stars in the background. See what you get.
The Apollo 16 mission took along a portable observatory. Shielded from the above mentioned Sun and Earth light, it took nearly 200 pictures of the stars. It showed the stars in frequencies never seen before, as the Earth's atmosphere absorbs them before they reach the ground. Later space observatories of various nations confirmed the photos as accurate. In other words, other nations have proven Apollo was no hoax.
Let's put this as simply as possible, the moon landings occurred during daytime conditions. How many stars do YOU see during daytime conditions? There is the real answer! The starlight is washed out by the one big bright star in the sky Sol.
THIS DOESN'T MAKE ANY SENSE WHATSOEVER. HOW CAN ONE STAR BLOCK ALL THE OTHER MILLIONS OF STARS IN THE UNIVERSE?
Simple. Go outside in daytime. Aside from the Sun, how many stars do you see? The answer to your question is that the Sun is only 93 million miles from the Earth, instead of trillions upon trillions of miles away. That makes it EXTREMELY bright to the planet Earth. Your eyes, and cameras, can't see dim things like stars, and bright things like the Sun, at the same time.
"The information presented in this series might be a shock to some. Please keep an open mind whilst watching. You do not have to believe any of it, but do not deny any of it either until you have watched the complete series."
Kuu peaks ise valgust väga hästi peegeldama, seepärast ei nähtud. Kui sa ise oled eredas valguses siis valgusest välja ei näe, kuskil pimedas kraatris peaks tähed näha olema.
Kuu peaks ise valgust väga hästi peegeldama, seepärast ei nähtud. Kui sa ise oled eredas valguses siis valgusest välja ei näe, kuskil pimedas kraatris peaks tähed näha olema.
"Peaks"... Arvasin, et siin teemas ollakse ikka täiesti kindlad selles, mida räägitakse. Milleks usaldada ühte astronauti, kes on ise Kuu peal kõndinud, kui internetifoorumid on täis tõelisi spetsialiste, kes teavad paremini? Armstrong ütleb, eti ei näinud midagi, siis üks ütleb, et jah, on tähed näha, siis teine tuleb ja postitab kusagilt midagi, et kuidas kunagi...
Tegelikult soovitaks pisut hoolikamalt seda pressikonverentsi jälgida (miite möödaminnes kuulata) ja eriti hetke, kus Collins otsustab oma hiilgavat kosmonaudi mälu demonstreerida ("I don't remember seeing any"). Armstrong lausa võpatas hirmust sellise ootamatu improvisatsiooni peale... - "Sa ei mäleta?"
Kui tugevad "keevitumaskid" noil peas olid kui nad seal ringi jalutasid? Ilma kaitsva atmosfäärita päikse suunas vaadata poleks vast just eruti hea mõte ning üsna kindlalt oli nende visiirid ehitatud läbi laskma tühist hulka valgusest. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kuu peaks ise valgust väga hästi peegeldama, seepärast ei nähtud. Kui sa ise oled eredas valguses siis valgusest välja ei näe, kuskil pimedas kraatris peaks tähed näha olema.
"Peaks"... Arvasin, et siin teemas ollakse ikka täiesti kindlad selles, mida räägitakse. Milleks usaldada ühte astronauti, kes on ise Kuu peal kõndinud, kui internetifoorumid on täis tõelisi spetsialiste, kes teavad paremini? Armstrong ütleb, eti ei näinud midagi, siis üks ütleb, et jah, on tähed näha, siis teine tuleb ja postitab kusagilt midagi, et kuidas kunagi...
Tegelikult soovitaks pisut hoolikamalt seda pressikonverentsi jälgida (miite möödaminnes kuulata) ja eriti hetke, kus Collins otsustab oma hiilgavat kosmonaudi mälu demonstreerida ("I don't remember seeing any"). Armstrong lausa võpatas hirmust sellise ootamatu improvisatsiooni peale... - "Sa ei mäleta?"
Oot püüa nüüd olla väheke normaalsem eks. Me pole mingit tõegurud vaid avaldame oma arvamust, me pole siin selleks et sinu suvalisi linke meeleheitlikult ümberlükata.
kui sa midagi väidad siis esita omapoolsed argumendid, mingi video võpatamine võib samahästi olla montaaz.
Lähene oma tõeotsingutes alati sellest, et see tõde võib olla fabritseeritud sensatsiooni nimel.
edit: inimese võpatamisele ehitatud argumendid pole isegi naljakad, keda sa püüad nendega?
inimene on omamoodi kuju, kui on suur eufooria ja stressikas olukord siis ei panegi inimene kõike tähele.
kui sina lendaks homme orbiidile siis paljut sa pärast ülekanda suudaks? kui sul on veel missioon kus sa pead paljude asjadega tegelema, siis sa ei pruugigi pärast mäletada kas nägid taevas tähti või ei näinud.
mõni inimene käib metsas ära ja peale paljude puude ta ei näegi seal midagi.
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht
nö ettekuulutuste vaatlus
"Welcome to the future! Here you will find a speculative timeline of future history. Part fact and part fiction, the timeline is based on detailed research that includes analysis of current trends, projected long-term environmental changes, known advances in computing such as Moore's Law, the latest scientific advances, and the evolving geopolitical landscape. Where possible, references have been provided to support the predictions. FutureTimeline.net is intended to be an ongoing, collaborative project that is open for discussion - we welcome ideas from scientists, futurists, inventors, writers and anyone else interested in the future of our world.
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht
nö ettekuulutuste vaatlus
"Welcome to the future! Here you will find a speculative timeline of future history. Part fact and part fiction, the timeline is based on detailed research that includes analysis of current trends, projected long-term environmental changes, known advances in computing such as Moore's Law, the latest scientific advances, and the evolving geopolitical landscape. Where possible, references have been provided to support the predictions. FutureTimeline.net is intended to be an ongoing, collaborative project that is open for discussion - we welcome ideas from scientists, futurists, inventors, writers and anyone else interested in the future of our world.
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht
nö ettekuulutuste vaatlus
"Welcome to the future! Here you will find a speculative timeline of future history. Part fact and part fiction, the timeline is based on detailed research that includes analysis of current trends, projected long-term environmental changes, known advances in computing such as Moore's Law, the latest scientific advances, and the evolving geopolitical landscape. Where possible, references have been provided to support the predictions. FutureTimeline.net is intended to be an ongoing, collaborative project that is open for discussion - we welcome ideas from scientists, futurists, inventors, writers and anyone else interested in the future of our world.
Tänud, väga huvitav kraam oli. Imelik, et polnudki sellest midagi enne kuulnud.
Suhteliselt raske keiss ka - inimene oleks nagu haige ja oma tegude eest ei vastuta ja pandi vangi, kuigi peaks nagu ravima, samas vabanedes võib ju uuesti juhtuda kui oma õega kohtub?
Tänud, väga huvitav kraam oli. Imelik, et polnudki sellest midagi enne kuulnud.
Suhteliselt raske keiss ka - inimene oleks nagu haige ja oma tegude eest ei vastuta ja pandi vangi, kuigi peaks nagu ravima, samas vabanedes võib ju uuesti juhtuda kui oma õega kohtub?
Kõik on võimalik...
Ega ei oskagi midagi selle loo peale kosta, võttis päris sõnatuks. Ainult vaata ja imesta. Kohati tekkis tunne nagu oleks kõik lavastatud, BBC kaamera ilusti platsis ja puha, aga tihtipeale on reaalne elu filmidest isegi uskumatum, eriti viimasel ajal - seepärast nüüd ise põhiliselt dokke vaatangi.
Ega sellist asja, kus üks naisterahvas jääb kaks korda auto alla, pussitab kellegi surnuks, taob endale haamriga pähe, sillalt alla hüppab ning seejärel vaikselt edasi elab ja paari aasta pärast vanglast vabadusse pääseb, ei näe just iga päev...
Inglismaal on politsei ja kohtusüsteem nähtavasti palju leebem, kui näiteks USA's - seal oleks suures terrorismihirmus kohe elektrišokki antud või lihtsalt maha lastud ja teatud osariikides võib-olla isegi surmanuhtlus määratud.
B6 kirjutas:
dstar kirjutas:
B6 kirjutas:
kas kuskil on ka mingi ennustuste koondleht
nö ettekuulutuste vaatlus
Browse by date ...
ei tööta, peksab errorit
aga mind huvitaks ainult lähitulevik.
Ei teagi, mis põhjusel ja kui kaua juba need lingid ei tööta. Sattusin isegi sinna leheküljele alles hiljuti... Samas pole just kõige meeldivam, kui keegi sulle lähitulevikku ennustab, või kuidas?
“Ebamugava tõe” ebamugavad puudused ka veel juurde. Autor peaks vist piisavalt pädev olema...
Vist ainuke tõsiseltvõetav konspiratsiooniteooria
Ülalpostitatud videot näinud pole (ei jõua ka praegu vaadata), kuid wiki jm allikad annavad mõista, et eriti neutraalselt ei läheneta ning tehakse analoogseid vigu, nagu seda tegi Al Gore...
http://www.minut.ee/article.pl?sid=11/01/02/1134204&mode=nested
Jerusalem Post teatab meile, et Kreeka suurima telejaama MegaTV hommikuprogrammis esines mõjukas Pireuse metropoliit Serafim. Ta väitis intervjuu käigus ka seda, et Kreeka hädade põhjuseks on juudid. Metropoliit süüdistas, et "juudi perekonnad nagu Rockefellerid, Rothschildid ja Sorosed kontrollivad maailma pangandussüsteemi ja see omakorda on loonud praeguse ülemaailmse globaliseerumise poliitika". Serafimi arvates teevad eelnimetatud vaenulikud elemendid meediakampaaniaid, et lõhkuda traditsioonilist Kreeka kristlikku perekonna mudelit ja pereväärtusi, kiites üksikvanemate laste kasvatamist ja toetades kampaaniatega samasooliste abielusid. Ajakirjaniku küsimuse peale, kas metropoliit toetab Hitleri poliitikat, vastas ta et Hitler oli rahvusvahelise sionistliku liikumise tööriist, kelle finantseerijaks oli Rothschildide perekond ning kelle eesmärgiks oli sionistlik idee ajada Euroopa juudid tagasi oma ajaloolisele asualale Palestiinas.
Ehk siis järjest rohkem julgetakse tõde avalikult välja öelda.
Kurb küll, et see "tõde" on lihtsalt üsna nigel vari kogu sellele jamale, mida kreeka valitsus tegi et omale kriisi kaela tõmbas. Kui kreeka pani nii suure hulga elanikkonnast riigi palgale ilma, et reaalselt mingit tööd tehtaks ning see juures rämedalt kõrgeid palku maksis siis ei saa selles kuidagi globaliste süüdistada. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kurb küll, et see "tõde" on lihtsalt üsna nigel vari kogu sellele jamale, mida kreeka valitsus tegi et omale kriisi kaela tõmbas. Kui kreeka pani nii suure hulga elanikkonnast riigi palgale ilma, et reaalselt mingit tööd tehtaks ning see juures rämedalt kõrgeid palku maksis siis ei saa selles kuidagi globaliste süüdistada.
Kurb küll, et see "tõde" on lihtsalt üsna nigel vari kogu sellele jamale, mida kreeka valitsus tegi et omale kriisi kaela tõmbas. Kui kreeka pani nii suure hulga elanikkonnast riigi palgale ilma, et reaalselt mingit tööd tehtaks ning see juures rämedalt kõrgeid palku maksis siis ei saa selles kuidagi globaliste süüdistada.
Pigem on teema selles, Kreeka valitsuses ja üldises pangandussüsteemi juhtivatel kohtadel on juba kaua aega olnud sees Goldman Sachsi agendid ja IMF jms organisatsioonide tegelased mis kuuluvad igast otsast globalistidele ja teenivad ainult nende huve ja millede eesmärk ongi riikide siseselt luua sellised nö läbikukkuvad süsteemid, pankrotistada ja seejärel nö tüki haaval ära hammustada ja üle võtta. Sama mudel kehtib kogu planeedil.
Sa oled kas väga paranoiline või oled sa halvasti informeeritud (paranoilistest allikatest).
Kreeka pangandussüsteem erinevalt Iirimaast ei ole süüdi sealsetes probleemides, vaid käitus vastupidi isegi väga normaalselt.
Kreeka probleem oli ikka meeletu valitsuse tarbimispidu, ehk ülejõu elamine, mida lisaks fiktiivsetele töökohtadele võimendasid kreeklastele omane maksude varjamine/mittemaksmine, ja väga kehv ärikultuur "and last but least", riigipoolne statistika võltsimine, et suur võlatase välja ei tuleks. Vanadest legendaarsetest kreeklastest pole seal enam haisugi. _________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine Hinnavaatlus.ee - leia parim hind! HV-s ID-kaardiga autentimine
Tähtsust omab ainult fakt et euroopa kantakse IMF ile kandikul kätte ja IMF teeb euroopast järgmise Aafrika.
irw.
eks need kuradi sionistid sundisid ka igasuguseid kuivanud järve komisjone moodustama ja õigeks ajaks tööle tulemise eest lisatasu maksma _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Asi ei ole lihtsalt kellegi "sundimises" või "lisatasude maksmises", see oleks liiga labane . "Mäng" käib hoopis kõrgemal tasemel - kogu ühiskonna arengu varjatud suunamine ning seda endale sobivas suunas...
Ning siis hetke tempoga arvestades kuhuni asi võib liikuda. Ehk siis kõikidest saaksid sünnist saati terroristid kuni nad ei suuda vastupidist tõestada.
"The government's terrorist watch list has hit 1 million entries, up 32% since 2007."
Nüüd vaatame tabelit ja näeme 2007a oli 68k. Korrutame nüüd selle numbri 1.32'ga ja saame miljoni?
Ise tegid selle tabeli, MM?
Lisaks veel see:
"It's unclear how many individuals those 33,000 records represent — the center often uses multiple entries, or "identities," for a person to reflect variances in name spellings or other identifying information. The remaining million entries represent about 400,000 individuals, according to the center."
Jänkid on küll lollid kuid nende järgi annab nähtavasti veelgi rumalamaid graafikuid joonistada _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
According to the Wall Street Journal, there are roughly 440,000 people on the watch list as of December 2010, though USA Today indicates that over one million names have been added as of 2009. In 2006 the list contained just 71,000 names (which was subsequently corrected to remove errors, ending 2006 with about 34,000). It is not completely clear whether or not the “no-fly” and “terror” watch lists have been merged into one master list, though recent reports suggest Department of Homeland Security has centralized the management of all watch lists.
Nonetheless, the number of individuals being added to what the WSJ refers to as the terrorist watch list, but which may be a combination of the no-fly and terrorist watch lists (confused yet?), has seen an increase of over 1000% over the last four years alone.
This suggests that the number of individuals being added is nearly doubling every year. Based on the following ad-hoc calculations, at this pace the list(s) will grow exponentially over the next decade
See muidugi veel lisaks.
tsitaat:
On September 11, 2001, the FBI had a list of 16 people deemed "no transport" because they "presented a specific known or suspected threat to aviation." The list had grown to more than 400 names by November 2001, when responsibility for keeping it was transferred to the Federal Aviation Administration.
In mid-December 2001, two lists were created: the "No Fly List" of 594 people to be denied air transport, and the "Selectee" list of 365 people who were to be more carefully searched at airports. By December 2002, the No Fly List held more than 1,000 names.[citation needed] 60 Minutes reported on 8 October 2006 that the news program had obtained a March 2006 copy of the list that contained 44,000 names. TSA officials said that, as of November 2005, 30,000 people in 2005 had complained that their names were matched to a name on the list via the name matching software used by airlines. In April 2007, the United States government "terrorist watch list" administered by the Terrorist Screening Center, which is managed principally by the FBI, contained 700,000 records. A year later, the ACLU revealed that the list was estimated to have grown to over 1,000,000 names and continues to expand.
viimati muutis MatchMaker 03.01.2011 00:08:33, muudetud 2 korda
Et siis võeti alguspunktiks "terroristide nimekirja" suurus.
Möödus mõni aasta ja posu erinevaid nimekirju kombineeriti üheks suureks
Võeti selle "master nimekirja" suurus ning interpoleeriti sellest edasi.
Igaüks võib selle statistika kohta käiva ütlemise ise juurde mõelda siia _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
“It is commonly believed that man will fly directly from the earth to the moon, but to do this, we would require a vehicle of such gigantic proportions that it would prove an economic impossibility. It would have to develop sufficient speed to penetrate the atmosphere and overcome the earth’s gravity and, having traveled all the way to the moon, it must still have enough fuel to land safely and make the return trip to earth. Furthermore, in order to give the expedition a margin of safety, we would not use one ship alone, but a minimum of three … each rocket ship would be taller than New York’s Empire State Building [almost ¼ mile high] and weigh about ten times the tonnage of the Queen Mary, or some 800,000 tons.”
Wernher von Braun, the father of the Apollo space program, writing in Conquest of the Moon
Lugesin pühade ajal uuesti läbi von Brauni Conquest of the Moon ja no... ei leidnud sellist lõiku mitte kusagilt...
Palun jällegi viidet millisel lehel (kontekstis?) antud lõigu von Brauni sulest leida võiks... _________________ Elektri hind koos tasudega
Mingi aeg tagasi oli siin viljaringidest ja värgist juttu.
ETV-st on kolmapäeval kell 20:00 too saade kus sellest Maiade värgist ja viljaringidest rääkis.
“It is commonly believed that man will fly directly from the earth to the moon, but to do this, we would require a vehicle of such gigantic proportions that it would prove an economic impossibility. It would have to develop sufficient speed to penetrate the atmosphere and overcome the earth’s gravity and, having traveled all the way to the moon, it must still have enough fuel to land safely and make the return trip to earth. Furthermore, in order to give the expedition a margin of safety, we would not use one ship alone, but a minimum of three … each rocket ship would be taller than New York’s Empire State Building [almost ¼ mile high] and weigh about ten times the tonnage of the Queen Mary, or some 800,000 tons.”
Wernher von Braun, the father of the Apollo space program, writing in Conquest of the Moon
Lugesin pühade ajal uuesti läbi von Brauni Conquest of the Moon ja no... ei leidnud sellist lõiku mitte kusagilt...
Palun jällegi viidet millisel lehel (kontekstis?) antud lõigu von Brauni sulest leida võiks...
Soovitan ikkagi sealt küsida, kust alginfo pärineb:
Tõsiasi on see, et antud tsitaat on internetis liikvel ja siiamaani ei ole keegi seda valeks pidanud. Kui viitsid ise edasi uurida ja küsida ning vastupidist tõestada, siis edu! Eriti veel, kui oled isiklikult raamatu kaanest kaaneni läbi lugenud... Tõe väljaselgitamise vastu pole minul küll midagi.
Ja veel... Disney prahi asemel võiks lapsed hoopis järgnevat multikat vaadata - nalja kui palju:
Tõsiasi on see, et antud tsitaat on internetis liikvel ja siiamaani ei ole keegi seda valeks pidanud.
Ajastuse küsimus. Antud asja ütles too tegelane välja aastaid enne asjalikku kosmoseprojekti alustamist. Kui mälu ei peta siis einstein samuti oli mingil ajal üsnagi kindel, et me ei suuda eales aatomis peituvat energiat oma kasuks tööle panna, see siis tähendab et aatompommid-tuumajaamad on tegelikult puhas konspiratsioon? _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.