|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prosapia
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2009
|
04.12.2010 17:51:25
|
|
|
Enda ingame named on Prodigy_ ja Melker`
Uued herod hakkavad nüüd tulema iga kahe nädala tagant. 13. detsember tuleb ka uus ülisuur patch - nimetus HoN 2.0. Kellel rohkem huvi ja uurida viitsib siis: http://www.fileplay.net/channels/honcast/honcasttournaments/12132/podcast-interview-with-s2-idejder-on-hon-2-0-w-video, samuti on ka päris palju küsimusi ja nendele vastuseid ka HoNi ametlikus foorumis http://forums.heroesofnewerth.com/forumdisplay.php?f=115
Olgu niipalju öeldud et tuleb välja shop, millest saab osta erinevaid skinne/announcer hääli jms. (mitte midagi mis teeb sind teistest tugevamateks ) Samuti tuleb lõpuks välja Team Matchmaking, Map Editor ja Casual Mode - viimane siis muudab mängu väidetavalt andestavaks ja alguses ka lvldamise kiiremaks (nt. ei kaota suremise eest kulda), Casual Mode asendab Easy Mode.
PS. PSR on hetkel ~1720, kõigub +/- 20 hetkel, kui soovi koos mängida siis lisage friend listi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
12.12.2010 16:32:56
|
|
|
Homme siis peaks tulema 2.0
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
13.12.2010 13:00:28
|
|
|
Spoiler 
See alternative moon queen skin on ikka 100x parem
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
13.12.2010 13:07:45
|
|
|
| mis hero see skorpion oli, magmus?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
13.12.2010 13:44:28
|
|
|
| Konks kirjutas: |
| mis hero see skorpion oli, magmus? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
14.12.2010 17:38:31
|
|
|
| Teil pole sellist jama, et peale uue patchi(2.0) peale laskmist, kui panna mäng käima siis kohe jookseb kokku?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
14.12.2010 17:44:37
|
|
|
| FEAR007 kirjutas: |
| Teil pole sellist jama, et peale uue patchi(2.0) peale laskmist, kui panna mäng käima siis kohe jookseb kokku? |
mis os ? osx'iga töötab küll ilusti
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
14.12.2010 17:54:41
|
|
|
Windows 7
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
14.12.2010 17:55:20
|
|
|
reinstall ?
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
14.12.2010 18:38:33
|
|
|
| FEAR007 kirjutas: |
| Teil pole sellist jama, et peale uue patchi(2.0) peale laskmist, kui panna mäng käima siis kohe jookseb kokku? |
Mul windows7 ja jookseb ilusti.
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa
Mäng on kõvasti "puhtamaks" tehtud, väga kena graafika. See uus map 3v3 on ka suht äge(kuigi suht LoL 3v3 map), väga epic gangking map.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
14.12.2010 21:12:51
|
|
|
Installisin C kettale ja siis töötas
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
15.12.2010 11:32:35
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa
|
Kulda saab ainult raha eest või matchmakingu mängudest. Matchmaking aga ei tööta, nii et kui sa tõesti neid poe asju ihaldad, siis jääb üle vaid üks võimalus..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
15.12.2010 12:09:39
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa |
Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.12.2010 15:02:58
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa |
Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda? |
No miks mitte? Mäng on mäng... LoL-is sai minu arust küll iga mängu eest kasvõi paar punktigi...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
15.12.2010 15:32:13
|
|
|
coine saab tasuta ka ? ei pea krediidiga ostma ?
Mul igastahes 2.0 graafiliselt asi katki. Algmenüüd on ikoonid suured valged kastid... reinstalli pole proovinud veel
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.12.2010 15:34:26
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
coine saab tasuta ka ? ei pea krediidiga ostma ?
Mul igastahes 2.0 graafiliselt asi katki. Algmenüüd on ikoonid suured valged kastid... reinstalli pole proovinud veel |
Mul olid ka need valged kastid menüü asemel, aga siis kadusid ära kui kõik MOD-id disablesin... (ehk siis minul oli viga modides)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
15.12.2010 15:55:39
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
coine saab tasuta ka ? ei pea krediidiga ostma ?
Mul igastahes 2.0 graafiliselt asi katki. Algmenüüd on ikoonid suured valged kastid... reinstalli pole proovinud veel |
Mul olid ka need valged kastid menüü asemel, aga siis kadusid ära kui kõik MOD-id disablesin... (ehk siis minul oli viga modides) |
tnx. omal ka mingi 100000 modi peal, ju siis sama asi
Ps. kui modide teemaks läks, siis keegi teab mingit niiõelda valmis pakki kus kõik olemas? (tornide raadiused/spellide raadiused/minimal hud/rune timer/spellid peapeal/üleval näitab surnute respawn aega ja nii edas jne)
Ise plaanin veidi puhastada pc-d aga mäletan, et nende pluginate välja otsimine oli ikka tükk tegemist seal foorumis :I
Ja hetkel mingi pooeld ei tööta uute patsidega :I
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
15.12.2010 15:55:52
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa |
Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda? |
No miks mitte? Mäng on mäng... LoL-is sai minu arust küll iga mängu eest kasvõi paar punktigi... |
Äkki sellepärast, et siis hakkaksid kõik tegema oma sõpradega no stats mänge ning bloodbathid kukuksid koguaeg koos coinidega.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.12.2010 16:10:07
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa |
Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda? |
No miks mitte? Mäng on mäng... LoL-is sai minu arust küll iga mängu eest kasvõi paar punktigi... |
Äkki sellepärast, et siis hakkaksid kõik tegema oma sõpradega no stats mänge ning bloodbathid kukuksid koguaeg koos coinidega. |
Kõike on võimalik ennetada... panna max limiit näiteks 2 kulda no stats mängu eest, mis tahes skooriga lõpetad.
Aga vahet pole, ise no statsi nagunii ei mängi.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
15.12.2010 17:05:30
|
|
|
| Kas kellelgi on veel nii, et kui minna sinna "store"-i siis ütleb "Connection error. Please try again."
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.12.2010 17:14:19
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| Kas kellelgi on veel nii, et kui minna sinna "store"-i siis ütleb "Connection error. Please try again." |
Noup, store töötab, visuaalselt vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
18.12.2010 19:03:02
|
|
|
| Postitasin probleemist isegi HoN ametlikku foorumisse, sealt pole poe probleemi kohta mingit vastust tulnud, suht pettunud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
22.12.2010 15:58:22
|
|
|
| Keegi accounti laenata ei tahaks vaheajaks? Või siis vahetada runescape accounti vastu mingi combat 110+ 30mil cash banked. banaan
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
22.12.2010 16:29:06
|
|
|
| dsg kirjutas: |
| Keegi accounti laenata ei tahaks vaheajaks? Või siis vahetada runescape accounti vastu mingi combat 110+ 30mil cash banked. banaan |
http://www.heroesofnewerth.com/trial
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
22.12.2010 16:44:58
|
|
|
| see on see nostats jura ju? Mingi 1800psr juures olin vanasti kujutan ette mul väga põnev seda nostats värki mängida ei oleks-
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.12.2010 12:46:08
|
|
|
| Mäng on täna kodulehelt ostes 10 dollarit.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flasky
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2010
|
25.12.2010 18:32:10
|
|
|
Kas keegi oleks nõus mulle HoNi giftima, kui ise kinni maksan (teen ülekande)? Ise kahjuks ei oska välismaa saitidelt osta
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
26.12.2010 12:19:35
|
|
|
Küsiks, kellel palju coine juba kogutud on?
Endal ~270
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
26.12.2010 13:00:20
|
|
|
mingi ~230
sõbral üle 500
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
26.12.2010 13:11:01
|
|
|
| mis neist koguda nii pigem ostad mingeid asju nende eest näiteks eesti lipp 275, eile tegin ise kuskil 200 ~ coinsi ala 18 ~ mängu.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
26.12.2010 19:34:52
|
|
|
| Flasky kirjutas: |
Kas keegi oleks nõus mulle HoNi giftima, kui ise kinni maksan (teen ülekande)? Ise kahjuks ei oska välismaa saitidelt osta  |
Kui ei ole veel saanud, siis võin abistada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.12.2010 00:15:06
|
|
|
Ainuke asi, mida ma tõsiselt tahan on Diamond shield. Kõik muu on teisejärguline. Tahan näidata, et mul on pohhui Gold shieldidest ja olen neist üle (chat roomides olen kõrgemal!), soovivad mida tahavad. : D Ma ostsin mängu mingi 1 päev pärast seda, kui gold shieldide kaasasaamine lõppes (nädal enne reliisi!).
Aga jah. Kõik ostud on nii kui nii show-offimiseks, nii et see tuleb kõige enne.
Ülejäänud coinidega ostan tulevikus midagi sellist, mis tuleb ja kaob ära... nad peavad midagi sellist tegema! (sest see on lahe)
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
28.12.2010 17:21:34
|
|
|
| Ise kogun taunti jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
28.12.2010 22:26:23
|
|
|
fakk, see matchmaking süsteem ajab küll närvi, viimane mäng viskas ikka nii närvi mustaks et jube. Selline vastasseis oli siis(kdr): 0.1, 0.2, 0.5. 0.7, 0.8 vs 1.1. 1.0 2.1 1.5 1.3. Saan aru jah, et paneb PSR-i järgi, aga no kurat, nii ei saa mitte midagi teha ju Loodan, et võetakse midagi ette, et ei arvestata ainult psr-i...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
29.12.2010 15:04:37
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
fakk, see matchmaking süsteem ajab küll närvi, viimane mäng viskas ikka nii närvi mustaks et jube. Selline vastasseis oli siis(kdr): 0.1, 0.2, 0.5. 0.7, 0.8 vs 1.1. 1.0 2.1 1.5 1.3. Saan aru jah, et paneb PSR-i järgi, aga no kurat, nii ei saa mitte midagi teha ju Loodan, et võetakse midagi ette, et ei arvestata ainult psr-i... |
Nad võiks tõesti välja mõelda teistsuguse süsteemi taseme arvutamiseks, sest PSR on täiesti mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
29.12.2010 16:31:58
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| Ise kogun taunti jaoks. |
mis see taunt teeb
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
29.12.2010 17:47:08
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
| Ise kogun taunti jaoks. |
mis see taunt teeb |
Kui paned vastasele taunti peale ja tapad ära siis mingi vend karjub "SMACKDOWN" . Nagu vend karjub hattirck ja quad kill jne. Ja see lähevad statsidele alla ka, et mitu smackdowni sul on. Ja poest saad veel osta juurde neid sõnu. Näiteks paned taunti peale ja tapad ära siis karjub "BITCH SLAPPED"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
29.12.2010 18:00:58
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
| Ise kogun taunti jaoks. |
mis see taunt teeb |
Kui paned vastasele taunti peale ja tapad ära siis mingi vend karjub "SMACKDOWN" . Nagu vend karjub hattirck ja quad kill jne. Ja see lähevad statsidele alla ka, et mitu smackdowni sul on. Ja poest saad veel osta juurde neid sõnu. Näiteks paned taunti peale ja tapad ära siis karjub "BITCH SLAPPED"  |
ehee. tnx
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
29.12.2010 21:24:20
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
fakk, see matchmaking süsteem ajab küll närvi, viimane mäng viskas ikka nii närvi mustaks et jube. Selline vastasseis oli siis(kdr): 0.1, 0.2, 0.5. 0.7, 0.8 vs 1.1. 1.0 2.1 1.5 1.3. Saan aru jah, et paneb PSR-i järgi, aga no kurat, nii ei saa mitte midagi teha ju Loodan, et võetakse midagi ette, et ei arvestata ainult psr-i... |
Nad võiks tõesti välja mõelda teistsuguse süsteemi taseme arvutamiseks, sest PSR on täiesti mõttetu. |
PSR täiesti mõttetu?
PSR/TMR on ainus asi, mis vähegi arvestab reaalset mängimisoskust, kuna võit statsidega 0/25/0 (nt) on palju etem kui kaotus statsidega 50/0/0 carryl või 0/0/50 supportil... aga seda viimast just suur osa mängijaskonnast ei arvesta. Inimesed peaksid olema rohkem võidule orienteeritud, mitte statside tõstmisele või smackdownide kogumisele. Mul on üle 600 mängu retailist alates public mängudes (ja 95% ajast olen üksi), kdr oli stabiilselt 0.88-0.89 ning psr stabiilselt 1670-1690. Ja ma eelistaks just olla sellisena pigem kui 5.0 kdri ja 1590 psriga.
But that's just my 2 cents.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
30.12.2010 01:43:22
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
PSR täiesti mõttetu?
PSR/TMR on ainus asi, mis vähegi arvestab reaalset mängimisoskust, kuna võit statsidega 0/25/0 (nt) on palju etem kui kaotus statsidega 50/0/0 carryl või 0/0/50 supportil... aga seda viimast just suur osa mängijaskonnast ei arvesta. Inimesed peaksid olema rohkem võidule orienteeritud, mitte statside tõstmisele või smackdownide kogumisele. Mul on üle 600 mängu retailist alates public mängudes (ja 95% ajast olen üksi), kdr oli stabiilselt 0.88-0.89 ning psr stabiilselt 1670-1690. Ja ma eelistaks just olla sellisena pigem kui 5.0 kdri ja 1590 psriga.
But that's just my 2 cents. |
Väike tõde on sees, kuid kõik ei tohiks siiski olla ainult võitude ja kaotuste põhine. Olen ise ka kogenud ikka paraja porstu neid 2.4 kdr vendasid kes on ikka haledad t*rad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
01.01.2011 13:20:56
|
|
|
| Keegi sellest 700 coins nimevahetusest teab rääkida? Kas login name muutub ka?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDoggy
HV kasutaja
liitunud: 07.06.2008
|
01.01.2011 23:57:06
|
|
|
| jep login nimi muutub kah
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flasky
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2010
|
02.01.2011 12:00:37
|
|
|
Kas keegi ei oleks nõus abistama natuke PSR-i boostida public game'des?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
02.01.2011 14:50:41
|
|
|
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
02.01.2011 15:14:25
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
02.01.2011 16:02:16
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest. |
+1 |
vaidlen vastu, kui sa oled juba alla 1000 PSR, siis sealt tõusta pole võimalik...(ilma tiimita). Sa saad lihtsalt nii sitad meeskonnakaaslased, et sa võid ise teha 25:2, 10:0 mida iganes, teha 60 assisti ja kaotad ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
02.01.2011 16:30:46
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest. |
+1 |
vaidlen vastu, kui sa oled juba alla 1000 PSR, siis sealt tõusta pole võimalik...(ilma tiimita). Sa saad lihtsalt nii sitad meeskonnakaaslased, et sa võid ise teha 25:2, 10:0 mida iganes, teha 60 assisti ja kaotad ikkagi... |
Ja ma vaidlen sulle vastu.
PSR süsteem töötab...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
02.01.2011 17:32:46
|
|
|
| olen mänginud 1000psr pealt ühepäevaga 1600 peale sealt edasi nii kiirelt ei tule kuna hakkab 5psr kaupa saama kuskil 1650 ligidal.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
02.01.2011 17:41:15
|
|
|
| ei tea, sõbra account 800-900 psr ja üle 1000 seda pole saanud... võidame küll, aga kohe kui üks kaotus sisse tuleb on jälle 20+ PSR läinud ja hakka otsast peale... ise enam üldse PSR-i ei vaata, pigem jälgin kdr ja assiste.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|