Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prosapia
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2009




sõnum 04.12.2010 17:51:25 vasta tsitaadiga

Enda ingame named on Prodigy_ ja Melker`

Uued herod hakkavad nüüd tulema iga kahe nädala tagant. 13. detsember tuleb ka uus ülisuur patch - nimetus HoN 2.0. Kellel rohkem huvi ja uurida viitsib siis: http://www.fileplay.net/channels/honcast/honcasttournaments/12132/podcast-interview-with-s2-idejder-on-hon-2-0-w-video, samuti on ka päris palju küsimusi ja nendele vastuseid ka HoNi ametlikus foorumis http://forums.heroesofnewerth.com/forumdisplay.php?f=115

Olgu niipalju öeldud et tuleb välja shop, millest saab osta erinevaid skinne/announcer hääli jms. (mitte midagi mis teeb sind teistest tugevamateks icon_biggrin.gif) Samuti tuleb lõpuks välja Team Matchmaking, Map Editor ja Casual Mode - viimane siis muudab mängu väidetavalt andestavaks ja alguses ka lvldamise kiiremaks (nt. ei kaota suremise eest kulda), Casual Mode asendab Easy Mode.



PS. PSR on hetkel ~1720, kõigub +/- 20 hetkel, kui soovi koos mängida siis lisage friend listi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 12.12.2010 16:32:56 vasta tsitaadiga

Homme siis peaks tulema 2.0 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 13.12.2010 13:00:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


See alternative moon queen skin on ikka 100x parem
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 13:07:45 vasta tsitaadiga

mis hero see skorpion oli, magmus?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 13.12.2010 13:44:28 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
mis hero see skorpion oli, magmus?

Jah
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 17:38:31 vasta tsitaadiga

Teil pole sellist jama, et peale uue patchi(2.0) peale laskmist, kui panna mäng käima siis kohe jookseb kokku?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 14.12.2010 17:44:37 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Teil pole sellist jama, et peale uue patchi(2.0) peale laskmist, kui panna mäng käima siis kohe jookseb kokku?


mis os ? osx'iga töötab küll ilusti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 17:54:41 vasta tsitaadiga

Windows 7 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 14.12.2010 17:55:20 vasta tsitaadiga

reinstall ?
_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 18:38:33 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Teil pole sellist jama, et peale uue patchi(2.0) peale laskmist, kui panna mäng käima siis kohe jookseb kokku?


Mul windows7 ja jookseb ilusti.

Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa thumbs_down.gif

Mäng on kõvasti "puhtamaks" tehtud, väga kena graafika. See uus map 3v3 on ka suht äge(kuigi suht LoL 3v3 map), väga epic gangking map.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 21:12:51 vasta tsitaadiga

Installisin C kettale ja siis töötas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 15.12.2010 11:32:35 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:

Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa thumbs_down.gif

Kulda saab ainult raha eest või matchmakingu mängudest. Matchmaking aga ei tööta, nii et kui sa tõesti neid poe asju ihaldad, siis jääb üle vaid üks võimalus..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 15.12.2010 12:09:39 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa thumbs_down.gif


Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 15:02:58 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa thumbs_down.gif


Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda?


No miks mitte? Mäng on mäng... LoL-is sai minu arust küll iga mängu eest kasvõi paar punktigi...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.12.2010 15:32:13 vasta tsitaadiga

coine saab tasuta ka ? ei pea krediidiga ostma ?

Mul igastahes 2.0 graafiliselt asi katki. Algmenüüd on ikoonid suured valged kastid... reinstalli pole proovinud veel

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 15:34:26 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
coine saab tasuta ka ? ei pea krediidiga ostma ?

Mul igastahes 2.0 graafiliselt asi katki. Algmenüüd on ikoonid suured valged kastid... reinstalli pole proovinud veel


Mul olid ka need valged kastid menüü asemel, aga siis kadusid ära kui kõik MOD-id disablesin... (ehk siis minul oli viga modides)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.12.2010 15:55:39 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Sarin kirjutas:
coine saab tasuta ka ? ei pea krediidiga ostma ?

Mul igastahes 2.0 graafiliselt asi katki. Algmenüüd on ikoonid suured valged kastid... reinstalli pole proovinud veel


Mul olid ka need valged kastid menüü asemel, aga siis kadusid ära kui kõik MOD-id disablesin... (ehk siis minul oli viga modides)


tnx. omal ka mingi 100000 modi peal, ju siis sama asi


Ps. kui modide teemaks läks, siis keegi teab mingit niiõelda valmis pakki kus kõik olemas? (tornide raadiused/spellide raadiused/minimal hud/rune timer/spellid peapeal/üleval näitab surnute respawn aega ja nii edas jne)
Ise plaanin veidi puhastada pc-d aga mäletan, et nende pluginate välja otsimine oli ikka tükk tegemist seal foorumis :I
Ja hetkel mingi pooeld ei tööta uute patsidega :I

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 15.12.2010 15:55:52 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa thumbs_down.gif


Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda?


No miks mitte? Mäng on mäng... LoL-is sai minu arust küll iga mängu eest kasvõi paar punktigi...


Äkki sellepärast, et siis hakkaksid kõik tegema oma sõpradega no stats mänge ning bloodbathid kukuksid koguaeg koos coinidega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 16:10:07 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:
Küsimus: kuidas seda kulda saab? Ainult Normal mängus või siis publicus ka? Vaatasin, et no stats mängus ei saa thumbs_down.gif


Ütle mulle palun miks sa peaksid saama no stats mängus kulda?


No miks mitte? Mäng on mäng... LoL-is sai minu arust küll iga mängu eest kasvõi paar punktigi...


Äkki sellepärast, et siis hakkaksid kõik tegema oma sõpradega no stats mänge ning bloodbathid kukuksid koguaeg koos coinidega.


Kõike on võimalik ennetada... panna max limiit näiteks 2 kulda no stats mängu eest, mis tahes skooriga lõpetad.

Aga vahet pole, ise no statsi nagunii ei mängi.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 15.12.2010 17:05:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel nii, et kui minna sinna "store"-i siis ütleb "Connection error. Please try again."
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 17:14:19 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Kas kellelgi on veel nii, et kui minna sinna "store"-i siis ütleb "Connection error. Please try again."


Noup, store töötab, visuaalselt vähemalt.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 18.12.2010 19:03:02 vasta tsitaadiga

Postitasin probleemist isegi HoN ametlikku foorumisse, sealt pole poe probleemi kohta mingit vastust tulnud, suht pettunud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 22.12.2010 15:58:22 vasta tsitaadiga

Keegi accounti laenata ei tahaks vaheajaks? Või siis vahetada runescape accounti vastu mingi combat 110+ 30mil cash banked. banaan
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 22.12.2010 16:29:06 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Keegi accounti laenata ei tahaks vaheajaks? Või siis vahetada runescape accounti vastu mingi combat 110+ 30mil cash banked. banaan


http://www.heroesofnewerth.com/trial
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 22.12.2010 16:44:58 vasta tsitaadiga

see on see nostats jura ju? Mingi 1800psr juures olin vanasti kujutan ette mul väga põnev seda nostats värki mängida ei oleks-
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 12:46:08 vasta tsitaadiga

Mäng on täna kodulehelt ostes 10 dollarit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 18:32:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi oleks nõus mulle HoNi giftima, kui ise kinni maksan (teen ülekande)? Ise kahjuks ei oska välismaa saitidelt osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 26.12.2010 12:19:35 vasta tsitaadiga

Küsiks, kellel palju coine juba kogutud on?
Endal ~270
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 13:00:20 vasta tsitaadiga

mingi ~230
sõbral üle 500
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 26.12.2010 13:11:01 vasta tsitaadiga

mis neist koguda nii pigem ostad mingeid asju nende eest näiteks eesti lipp 275, eile tegin ise kuskil 200 ~ coinsi ala 18 ~ mängu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 26.12.2010 19:34:52 vasta tsitaadiga

Flasky kirjutas:
Kas keegi oleks nõus mulle HoNi giftima, kui ise kinni maksan (teen ülekande)? Ise kahjuks ei oska välismaa saitidelt osta icon_razz.gif


Kui ei ole veel saanud, siis võin abistada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 00:15:06 vasta tsitaadiga

Ainuke asi, mida ma tõsiselt tahan on Diamond shield. Kõik muu on teisejärguline. Tahan näidata, et mul on pohhui Gold shieldidest ja olen neist üle (chat roomides olen kõrgemal!), soovivad mida tahavad. : D Ma ostsin mängu mingi 1 päev pärast seda, kui gold shieldide kaasasaamine lõppes (nädal enne reliisi!).

Aga jah. Kõik ostud on nii kui nii show-offimiseks, nii et see tuleb kõige enne.

Ülejäänud coinidega ostan tulevikus midagi sellist, mis tuleb ja kaob ära... nad peavad midagi sellist tegema! (sest see on lahe)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 28.12.2010 17:21:34 vasta tsitaadiga

Ise kogun taunti jaoks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:26:23 vasta tsitaadiga

fakk, see matchmaking süsteem ajab küll närvi, viimane mäng viskas ikka nii närvi mustaks et jube. Selline vastasseis oli siis(kdr): 0.1, 0.2, 0.5. 0.7, 0.8 vs 1.1. 1.0 2.1 1.5 1.3. Saan aru jah, et paneb PSR-i järgi, aga no kurat, nii ei saa mitte midagi teha ju icon_mad.gif Loodan, et võetakse midagi ette, et ei arvestata ainult psr-i...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 29.12.2010 15:04:37 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
fakk, see matchmaking süsteem ajab küll närvi, viimane mäng viskas ikka nii närvi mustaks et jube. Selline vastasseis oli siis(kdr): 0.1, 0.2, 0.5. 0.7, 0.8 vs 1.1. 1.0 2.1 1.5 1.3. Saan aru jah, et paneb PSR-i järgi, aga no kurat, nii ei saa mitte midagi teha ju icon_mad.gif Loodan, et võetakse midagi ette, et ei arvestata ainult psr-i...

Nad võiks tõesti välja mõelda teistsuguse süsteemi taseme arvutamiseks, sest PSR on täiesti mõttetu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 29.12.2010 16:31:58 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Ise kogun taunti jaoks.


mis see taunt teeb

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 29.12.2010 17:47:08 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
Ise kogun taunti jaoks.


mis see taunt teeb

Kui paned vastasele taunti peale ja tapad ära siis mingi vend karjub "SMACKDOWN" icon_biggrin.gif. Nagu vend karjub hattirck ja quad kill jne. Ja see lähevad statsidele alla ka, et mitu smackdowni sul on. Ja poest saad veel osta juurde neid sõnu. Näiteks paned taunti peale ja tapad ära siis karjub "BITCH SLAPPED" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 29.12.2010 18:00:58 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Sarin kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
Ise kogun taunti jaoks.


mis see taunt teeb

Kui paned vastasele taunti peale ja tapad ära siis mingi vend karjub "SMACKDOWN" icon_biggrin.gif. Nagu vend karjub hattirck ja quad kill jne. Ja see lähevad statsidele alla ka, et mitu smackdowni sul on. Ja poest saad veel osta juurde neid sõnu. Näiteks paned taunti peale ja tapad ära siis karjub "BITCH SLAPPED" icon_biggrin.gif


ehee. tnx

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 21:24:20 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
t2ring kirjutas:
fakk, see matchmaking süsteem ajab küll närvi, viimane mäng viskas ikka nii närvi mustaks et jube. Selline vastasseis oli siis(kdr): 0.1, 0.2, 0.5. 0.7, 0.8 vs 1.1. 1.0 2.1 1.5 1.3. Saan aru jah, et paneb PSR-i järgi, aga no kurat, nii ei saa mitte midagi teha ju icon_mad.gif Loodan, et võetakse midagi ette, et ei arvestata ainult psr-i...

Nad võiks tõesti välja mõelda teistsuguse süsteemi taseme arvutamiseks, sest PSR on täiesti mõttetu.

PSR täiesti mõttetu?
PSR/TMR on ainus asi, mis vähegi arvestab reaalset mängimisoskust, kuna võit statsidega 0/25/0 (nt) on palju etem kui kaotus statsidega 50/0/0 carryl või 0/0/50 supportil... aga seda viimast just suur osa mängijaskonnast ei arvesta. Inimesed peaksid olema rohkem võidule orienteeritud, mitte statside tõstmisele või smackdownide kogumisele. Mul on üle 600 mängu retailist alates public mängudes (ja 95% ajast olen üksi), kdr oli stabiilselt 0.88-0.89 ning psr stabiilselt 1670-1690. Ja ma eelistaks just olla sellisena pigem kui 5.0 kdri ja 1590 psriga.

But that's just my 2 cents.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 30.12.2010 01:43:22 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:

PSR täiesti mõttetu?
PSR/TMR on ainus asi, mis vähegi arvestab reaalset mängimisoskust, kuna võit statsidega 0/25/0 (nt) on palju etem kui kaotus statsidega 50/0/0 carryl või 0/0/50 supportil... aga seda viimast just suur osa mängijaskonnast ei arvesta. Inimesed peaksid olema rohkem võidule orienteeritud, mitte statside tõstmisele või smackdownide kogumisele. Mul on üle 600 mängu retailist alates public mängudes (ja 95% ajast olen üksi), kdr oli stabiilselt 0.88-0.89 ning psr stabiilselt 1670-1690. Ja ma eelistaks just olla sellisena pigem kui 5.0 kdri ja 1590 psriga.

But that's just my 2 cents.


Väike tõde on sees, kuid kõik ei tohiks siiski olla ainult võitude ja kaotuste põhine. Olen ise ka kogenud ikka paraja porstu neid 2.4 kdr vendasid kes on ikka haledad t*rad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 01.01.2011 13:20:56 vasta tsitaadiga

Keegi sellest 700 coins nimevahetusest teab rääkida? Kas login name muutub ka?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDoggy
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 23:57:06 vasta tsitaadiga

jep login nimi muutub kah
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 12:00:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi ei oleks nõus abistama natuke PSR-i boostida public game'des? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 14:50:41 vasta tsitaadiga

Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 02.01.2011 15:14:25 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest.

+1
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 16:02:16 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Stabby kirjutas:
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest.

+1


vaidlen vastu, kui sa oled juba alla 1000 PSR, siis sealt tõusta pole võimalik...(ilma tiimita). Sa saad lihtsalt nii sitad meeskonnakaaslased, et sa võid ise teha 25:2, 10:0 mida iganes, teha 60 assisti ja kaotad ikkagi...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.01.2011 16:04:11 vasta tsitaadiga

Vastastiim on ju sama kehv kui enda oma. Järelikult kui sa tõesti parem oled, siis tõused kiiresti.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 16:30:46 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
Stabby kirjutas:
Mis sellest kasu on?
Natuke aega võibolla keegi aitab boostida, aga varsti kukud ise samasse kohta tagasi.
Kui sa oled piisavalt hea, siis tuleb PSR-i tõus iseenesest.

+1


vaidlen vastu, kui sa oled juba alla 1000 PSR, siis sealt tõusta pole võimalik...(ilma tiimita). Sa saad lihtsalt nii sitad meeskonnakaaslased, et sa võid ise teha 25:2, 10:0 mida iganes, teha 60 assisti ja kaotad ikkagi...

Ja ma vaidlen sulle vastu. icon_rolleyes.gif

PSR süsteem töötab... icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 02.01.2011 17:32:46 vasta tsitaadiga

olen mänginud 1000psr pealt ühepäevaga 1600 peale sealt edasi nii kiirelt ei tule kuna hakkab 5psr kaupa saama kuskil 1650 ligidal.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 17:41:15 vasta tsitaadiga

ei tea, sõbra account 800-900 psr ja üle 1000 seda pole saanud... võidame küll, aga kohe kui üks kaotus sisse tuleb on jälle 20+ PSR läinud ja hakka otsast peale... ise enam üldse PSR-i ei vaata, pigem jälgin kdr ja assiste.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.