Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
25.12.2010 15:59:27
faulty device
endal nii et kui 3 läpakat taha ühenduvad siis lives käia ei saa
muidu niisamagi loobib välja ja teeb igast trikke
muidu otseühendus modemiga toimib ilusti
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
25.12.2010 17:48:00
Probleem leidis lõpuks lahenduse
Kommentaarid: 363 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
308
tagasi üles
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
25.12.2010 18:28:38
caarel123 , ja lahendus oli?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
25.12.2010 19:41:42
caarel123 kirjutas:
caarel123 , ja lahendus oli?
Ruuteris vahel olnud jagaja ei täitnud oma töökohustusi. Tõstsin kaabli otse ruuterisse ja voila
Kommentaarid: 363 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
308
tagasi üles
Taaviup
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2008
26.12.2010 16:57:04
QHHPY-VQKJ2-MQ6V8-GW6WX-23R3J
Kellel USA acc saab selle koodiga tasuta Allan Wake'i Theme!
Häid Pühi
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
EvilKatarn
diivanilill
liitunud: 25.01.2005
26.12.2010 18:18:09
Taaviup kirjutas:
QHHPY-VQKJ2-MQ6V8-GW6WX-23R3J
Kellel USA acc saab selle koodiga tasuta Allan Wake'i Theme!
Häid Pühi
Kingitud hobuse suhu küll ei vaadata, aga.... see pole isegi premium teema mitte. Kole kah.
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
81
tagasi üles
Okman
HV veteran
liitunud: 04.06.2003
Kommentaarid: 429 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
367
tagasi üles
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
27.12.2010 11:24:13
ot:
keegi võiks teema teha kus iga kasutaja saaks näidata oma teemat mida xkastil kasutab
lambist mõte
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
27.12.2010 17:36:22
Ise kasutan Santas Village Premium Theme .
VIDEO
Link
Kommentaarid: 33 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
26
tagasi üles
asdasd
HV kasutaja
liitunud: 15.09.2002
28.12.2010 12:29:37
Kust präegusel hetkel muheda hinnaga 12kuud live saaks?
Maximuses on 53$. Võtan selle kui mingeid muid häid ideid ei tule..
Sai aastane just täna läbi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
curiousm
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2004
28.12.2010 14:50:58
[X360] Juhtmega puldid võtavad sama sloti
Hei!
Sai ostetud xbox 360le kaks musta juhtmega lisapulti (et neljakesi mängida). Xbox on super elite mingi final fantasi edition ja olemas ka kaks valget wireless pulti.
Probleem on selles, et need kaks juhtmega pulti võtavad alati sama sloti (quadrant'i). Ehk siis üks pult võtab teise üle / kirjutab üle. Ühte pulti saab kasutada, aga kui teine ka taha panna, siis esimene ei tööta enam (tuli jääb põlema, vool on taga).
Kahe wifi ja ühe juhtmega puldiga saab mängida (ehk kolmekesi), aga kahte juhtmega pulti korraga ei saa kasutada.
Proovitud vahetada erinevaid usb auke, selle wireless sync nupuga igast trikke teha. Xboxi välja lülitanud jne. Proovitud igast erinevates järgekordades pulte ühendada. Juhtmega puldid võtavad esimese vaba sloti, aga alati sama sloti.
Olen tundideviisi üritanud google 'ist lahendust leida, aga tulutult. Leidsin ainult ühe inimese, kellel on täpselt sama probleem, aga lahendust ka seal ei olnud. http://www.thebestcasescenario.com/forum/showthread.php?t=25088
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
Mihkel^^
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2009
28.12.2010 15:24:52
ise ostsin 3 kuuse ükspäev, kui too läbi saab, võtan ka aastase
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
35
tagasi üles
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
28.12.2010 15:43:40
aastane vist jah mõttekas
endal saab jaanuaris läbi
muidu enda teema
Spoiler
ei viitsinud videot teha
allpool seisab ka veyron ja zonda
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
argottt
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.12.2006
28.12.2010 16:44:20
oplaa, kohe 1000 lehekülge täis.
kes saab omale selle au?
Kommentaarid: 35 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
34
tagasi üles
Ramones
HV Guru
liitunud: 09.07.2004
28.12.2010 16:48:50
argottt , 714lk alles, tuhandeni veel üksjagu aega
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles
luisfigo
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2009
28.12.2010 16:49:53
kas ma siit : http://xboxliveuk76.com/index.php?products=product&prod_id=23 saaksin endale 1kuu live osta ? Tahaks osta endale 1kuu oma aga ei tea kust saaks odavalt meili peale ja millised koodid mul üldse töötavad,kas euroopa ja uk sobib või peab ikka woldwide olema ? Muidu tellisin punktid.ee lehelt aga seal on otsas hetkel .
tagasi üles
argottt
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.12.2006
28.12.2010 16:56:34
Ramones kirjutas:
argottt , 714lk alles, tuhandeni veel üksjagu aega
? ei tea mida aga mul näitab küll, et hetkel käsil lk.999
Kommentaarid: 35 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
34
tagasi üles
iDemon
HV Guru
liitunud: 03.11.2006
28.12.2010 17:07:16
argottt , see oleneb su H V sätetest mida saad profiili alt muuta. (Mitut posti näitab ühel lehel)
Kommentaarid: 122 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
104
tagasi üles
luisfigo
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2009
28.12.2010 19:59:05
Ütleks siis keegi kust 1kuu live osta ?
tagasi üles
Suphakhuul
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2009
28.12.2010 20:08:18
terv, plaanis osta box (kinectiga) ja ehk keegi viitsib arvamust avaldada , kas eelistada 4gb või on mõistlik 250 gb punnitada?
pirama ei hakka selle boksiga ilmselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
28.12.2010 20:53:54
Suphakhuul kirjutas:
terv, plaanis osta box (kinectiga) ja ehk keegi viitsib arvamust avaldada , kas eelistada 4gb või on mõistlik 250 gb punnitada?
pirama ei hakka selle boksiga ilmselt.
Kindlasti sebi HDD või mälupulk juurde, kuhu mänge installida.......ma ise näiteks ei kannata plaadi pealt midagi
Aga äkki sind ei sega
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
Suphakhuul
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2009
28.12.2010 21:03:51
Olen ma millegist valesti aru saanud, et tavaline hdd ei tööta vaid et kasutama peab xboxi enda oma ? ( su viide kasutada mälupulka )
Endal olemas muidu 500-ne väline kõvaketas..
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Ramones
HV Guru
liitunud: 09.07.2004
28.12.2010 22:22:04
Suphakhuul , Peab olema MS-i poolt ametlik roppkallis ketas. Ise võib ka häkkida aga selleks on vajalik WD Scorpio BEVS seeria ketast ja natuke interneti lugemist.
4GB jääb ilmselt väheks kui on plaanis mänge kettale installeerida (vaikne konsool ja vähendab optilise seadme kulumist) ja Live-st demosid laadida / mänge osta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles
ArvQ
HV Guru
liitunud: 29.01.2009
28.12.2010 22:23:11
16gb max mida sealt kasutada suudab. Seega ei ole mingit pointi
Kommentaarid: 176 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
149
tagasi üles
masterc
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2009
28.12.2010 22:43:06
Kas kinectile juba midagi head ka tulnud on? Kas on mõtet osta bundel kinectiga 250gb??? Või osta lihtsalt 250gb??
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
M3rcury
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2007
28.12.2010 22:44:39
masterc kirjutas:
Kas kinectile juba midagi head ka tulnud on? Kas on mõtet osta bundel kinectiga 250gb??? Või osta lihtsalt 250gb??
Olin ise suht skeptiline Kinecti suhtes, aga kui ikka proovida sai, siis ikka parimaid elamusi ise soovitaks 250 gigase kettaga Xbox võtta, millel kinect kaasas, saad nagu eelnevalt öeldi mängud kettale panna.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
24
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
28.12.2010 22:47:48
Mälupulga puhul jah 16 giga saad kasutada.....vähemalt paar mängu saad äkki peale....undab vähem ja peaks suhteliselt kiiremini loadima.
Samas kui leiad mingi fat mudeli ketta saad selle sinna slimi toppida.
E: Endal Kinect olemas ja olin ise ka suhteliselt skeptik alguses. Siis proovisin seda poes ning nädal hiljem viisin endale koju
Praeguseks kuskil 5-6 erinevat mängu proovinud ja kokkuvõttes olen Kinecti ostuga väga rahul
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
Suphakhuul
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2009
28.12.2010 22:56:45
aitäh vastuste eest. Neist inspireeritult googeldasin ja uurisin ise edasi.
20 gb demode ning sarnase tavaari jaoks ja ca 2 mängu jaoks kettal peaks ju täiesti enam-vähem olema ? ei?
edit:
fat-kettast rääkdies.. kui formattin fat32-ks, siis saab rohkem või ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
29.12.2010 00:01:24
Suphakhuul kirjutas:
aitäh vastuste eest. Neist inspireeritult googeldasin ja uurisin ise edasi.
20 gb demode ning sarnase tavaari jaoks ja ca 2 mängu jaoks kettal peaks ju täiesti enam-vähem olema ? ei?
edit:
fat-kettast rääkdies.. kui formattin fat32-ks, siis saab rohkem või ?
Ma mõtlen Xbox 360 "paksu" versiooni ketast.....boxi ketast sa ise ei formati.
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
Mihkel^^
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2009
29.12.2010 00:17:50
ostan kinectici, kui mõni hea mäng tuleb, ja buge vähemaks ja istudes tõõtab
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
35
tagasi üles
Suphakhuul
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2009
29.12.2010 00:24:22
sorri et niimoodi mööda panin , saan väga hästi aru mis mõtlesid.
ja thanks for the info, mihkel??
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
29.12.2010 00:37:03
Mihkel^^ kirjutas:
ostan kinectici, kui mõni hea mäng tuleb, ja buge vähemaks ja istudes tõõtab
Mis buge?
Istumiseks on ju tavaline pult
Ok võid käega oma menüüdes liikuda ja bowlingut vedeledes mängida
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
masterc
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2009
29.12.2010 15:43:54
S.I.L.L.U kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
ostan kinectici, kui mõni hea mäng tuleb, ja buge vähemaks ja istudes tõõtab
Mis buge?
Istumiseks on ju tavaline pult
Ok võid käega oma menüüdes liikuda ja bowlingut vedeledes mängida
Täitsa nõues et istumiseks pult!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Naughty
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2003
29.12.2010 15:52:36
sai kunagi bannitud xbox360 60gb soetatud... kas sellele on võimalik kinectit taha ühendada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
12
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
29.12.2010 16:36:37
Naughty kirjutas:
sai kunagi bannitud xbox360 60gb soetatud... kas sellele on võimalik kinectit taha ühendada?
Miks ei peaks, ikka saab
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
30.12.2010 10:50:53
Naughty kirjutas:
sai kunagi bannitud xbox360 60gb soetatud... kas sellele on võimalik kinectit taha ühendada?
Saad küll, aga esmalt vaja paigaldada kinect dashboard xboxile. Rohkem infot otsi google -ist.
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
S.I.L.L.U
HV veteran
liitunud: 26.06.2003
30.12.2010 11:12:36
No see kõik tuleb kaasasolevalt plaadilt või siis tõmbad ise boxi kodukalt ja siis pulga või toorikuga uuendad ära
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
90
tagasi üles
Irww24
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2010
30.12.2010 15:11:00
Ma tahaks osta kinecti, Xbox on olemas, aga ei tea, kust poest peale Pixmania teda niisama ilma Xboxita müüdaks.
Kas kuskil on selline pood?
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Mihkel^^
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2009
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
35
tagasi üles
Okman
HV veteran
liitunud: 04.06.2003
Kommentaarid: 429 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
367
tagasi üles
firemark
HV Guru
liitunud: 11.03.2007
Kommentaarid: 101 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
92
tagasi üles
Irww24
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2010
30.12.2010 16:24:51
Külastan homme ONOFFi ja ostan sealt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
j2mm
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.10.2008
Kommentaarid: 88 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
j2mm
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.10.2008
Kommentaarid: 88 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles
Pusna
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
05.01.2011 23:36:54
Üks küsimus: Kas TES: Oblivion GOTY on euroopas ka välja lastud üldse?
_________________ haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
9
tagasi üles
EvilKatarn
diivanilill
liitunud: 25.01.2005
06.01.2011 00:00:42
Pusna kirjutas:
Üks küsimus: Kas TES: Oblivion GOTY on euroopas ka välja lastud üldse?
*vaatan riiulisse*
Jah, on.
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
81
tagasi üles
Okman
HV veteran
liitunud: 04.06.2003
Kommentaarid: 429 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
367
tagasi üles
NextGen
HV kasutaja
liitunud: 04.11.2007
06.01.2011 13:12:49
Head uut!
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
25
tagasi üles
ArvQ
HV Guru
liitunud: 29.01.2009
06.01.2011 13:14:48
Alles ärkasid ?
Kommentaarid: 176 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
149
tagasi üles