Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 25.12.2010 15:59:27 vasta tsitaadiga

faulty device icon_smile.gif
endal nii et kui 3 läpakat taha ühenduvad siis lives käia ei saa
muidu niisamagi loobib välja ja teeb igast trikke
muidu otseühendus modemiga toimib ilusti

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 17:48:00 vasta tsitaadiga

Probleem leidis lõpuks lahenduse icon_smile.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 25.12.2010 18:28:38 vasta tsitaadiga

caarel123, ja lahendus oli?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 19:41:42 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
caarel123, ja lahendus oli?

Ruuteris vahel olnud jagaja ei täitnud oma töökohustusi. Tõstsin kaabli otse ruuterisse ja voila icon_smile.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 16:57:04 vasta tsitaadiga

QHHPY-VQKJ2-MQ6V8-GW6WX-23R3J
Kellel USA acc saab selle koodiga tasuta Allan Wake'i Theme!
Häid Pühi icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 18:18:09 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
QHHPY-VQKJ2-MQ6V8-GW6WX-23R3J
Kellel USA acc saab selle koodiga tasuta Allan Wake'i Theme!
Häid Pühi icon_smile.gif
Kingitud hobuse suhu küll ei vaadata, aga.... see pole isegi premium teema mitte. Kole kah.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 01:18:07 vasta tsitaadiga

ise ütlesid et ei vaadata... paluks UK kontole ka midagi icon_biggrin.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 27.12.2010 11:24:13 vasta tsitaadiga

ot:
keegi võiks teema teha kus iga kasutaja saaks näidata oma teemat mida xkastil kasutab
lambist mõte icon_razz.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.12.2010 17:36:22 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Santas Village Premium Theme icon_smile.gif .


Link


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 12:29:37 vasta tsitaadiga

Kust präegusel hetkel muheda hinnaga 12kuud live saaks?
Maximuses on 53$. Võtan selle kui mingeid muid häid ideid ei tule..
Sai aastane just täna läbi. kopp.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
curiousm
HV vaatleja
curiousm

liitunud: 13.11.2004




sõnum 28.12.2010 14:50:58 [X360] Juhtmega puldid võtavad sama sloti vasta tsitaadiga

Hei!

Sai ostetud xbox 360le kaks musta juhtmega lisapulti (et neljakesi mängida). Xbox on super elite mingi final fantasi edition ja olemas ka kaks valget wireless pulti.

Probleem on selles, et need kaks juhtmega pulti võtavad alati sama sloti (quadrant'i). Ehk siis üks pult võtab teise üle / kirjutab üle. Ühte pulti saab kasutada, aga kui teine ka taha panna, siis esimene ei tööta enam (tuli jääb põlema, vool on taga).

Kahe wifi ja ühe juhtmega puldiga saab mängida (ehk kolmekesi), aga kahte juhtmega pulti korraga ei saa kasutada.

Proovitud vahetada erinevaid usb auke, selle wireless sync nupuga igast trikke teha. Xboxi välja lülitanud jne. Proovitud igast erinevates järgekordades pulte ühendada. Juhtmega puldid võtavad esimese vaba sloti, aga alati sama sloti.

Olen tundideviisi üritanud google'ist lahendust leida, aga tulutult. Leidsin ainult ühe inimese, kellel on täpselt sama probleem, aga lahendust ka seal ei olnud. http://www.thebestcasescenario.com/forum/showthread.php?t=25088
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 15:24:52 vasta tsitaadiga

ise ostsin 3 kuuse ükspäev, kui too läbi saab, võtan ka aastase
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 28.12.2010 15:43:40 vasta tsitaadiga

aastane vist jah mõttekas
endal saab jaanuaris läbi

muidu enda teema icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


ei viitsinud videot teha
allpool seisab ka veyron ja zonda

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 28.12.2010 16:44:20 vasta tsitaadiga

oplaa, kohe 1000 lehekülge täis.
kes saab omale selle au?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 16:48:50 vasta tsitaadiga

argottt, 714lk alles, tuhandeni veel üksjagu aega icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luisfigo
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2009




sõnum 28.12.2010 16:49:53 vasta tsitaadiga

kas ma siit : http://xboxliveuk76.com/index.php?products=product&prod_id=23 saaksin endale 1kuu live osta ? Tahaks osta endale 1kuu oma aga ei tea kust saaks odavalt meili peale ja millised koodid mul üldse töötavad,kas euroopa ja uk sobib või peab ikka woldwide olema ? Muidu tellisin punktid.ee lehelt aga seal on otsas hetkel .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 28.12.2010 16:56:34 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
argottt, 714lk alles, tuhandeni veel üksjagu aega icon_razz.gif


? ei tea mida aga mul näitab küll, et hetkel käsil lk.999
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.12.2010 17:07:16 vasta tsitaadiga

argottt, see oleneb su HV sätetest mida saad profiili alt muuta. (Mitut posti näitab ühel lehel)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luisfigo
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2009




sõnum 28.12.2010 19:59:05 vasta tsitaadiga

Ütleks siis keegi kust 1kuu live osta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suphakhuul
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.12.2010 20:08:18 vasta tsitaadiga

terv, plaanis osta box (kinectiga) ja ehk keegi viitsib arvamust avaldada , kas eelistada 4gb või on mõistlik 250 gb punnitada?

pirama ei hakka selle boksiga ilmselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 20:53:54 vasta tsitaadiga

Suphakhuul kirjutas:
terv, plaanis osta box (kinectiga) ja ehk keegi viitsib arvamust avaldada , kas eelistada 4gb või on mõistlik 250 gb punnitada?

pirama ei hakka selle boksiga ilmselt.


Kindlasti sebi HDD või mälupulk juurde, kuhu mänge installida.......ma ise näiteks ei kannata plaadi pealt midagi icon_smile.gif

Aga äkki sind ei sega icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suphakhuul
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.12.2010 21:03:51 vasta tsitaadiga

Olen ma millegist valesti aru saanud, et tavaline hdd ei tööta vaid et kasutama peab xboxi enda oma ? ( su viide kasutada mälupulka )

Endal olemas muidu 500-ne väline kõvaketas..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:22:04 vasta tsitaadiga

Suphakhuul, Peab olema MS-i poolt ametlik roppkallis ketas. Ise võib ka häkkida aga selleks on vajalik WD Scorpio BEVS seeria ketast ja natuke interneti lugemist.
4GB jääb ilmselt väheks kui on plaanis mänge kettale installeerida (vaikne konsool ja vähendab optilise seadme kulumist) ja Live-st demosid laadida / mänge osta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:23:11 vasta tsitaadiga

16gb max mida sealt kasutada suudab. Seega ei ole mingit pointi
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 28.12.2010 22:43:06 vasta tsitaadiga

Kas kinectile juba midagi head ka tulnud on? Kas on mõtet osta bundel kinectiga 250gb??? Või osta lihtsalt 250gb??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:44:39 vasta tsitaadiga

masterc kirjutas:
Kas kinectile juba midagi head ka tulnud on? Kas on mõtet osta bundel kinectiga 250gb??? Või osta lihtsalt 250gb??


Olin ise suht skeptiline Kinecti suhtes, aga kui ikka proovida sai, siis ikka parimaid elamusi icon_biggrin.gif ise soovitaks 250 gigase kettaga Xbox võtta, millel kinect kaasas, saad nagu eelnevalt öeldi mängud kettale panna.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:47:48 vasta tsitaadiga

Mälupulga puhul jah 16 giga saad kasutada.....vähemalt paar mängu saad äkki peale....undab vähem ja peaks suhteliselt kiiremini loadima.

Samas kui leiad mingi fat mudeli ketta saad selle sinna slimi toppida.

E: Endal Kinect olemas ja olin ise ka suhteliselt skeptik alguses. Siis proovisin seda poes ning nädal hiljem viisin endale koju icon_smile.gif

Praeguseks kuskil 5-6 erinevat mängu proovinud ja kokkuvõttes olen Kinecti ostuga väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suphakhuul
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009




sõnum 28.12.2010 22:56:45 vasta tsitaadiga

aitäh vastuste eest. Neist inspireeritult googeldasin ja uurisin ise edasi.

20 gb demode ning sarnase tavaari jaoks ja ca 2 mängu jaoks kettal peaks ju täiesti enam-vähem olema ? ei?


edit:
fat-kettast rääkdies.. kui formattin fat32-ks, siis saab rohkem või ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 00:01:24 vasta tsitaadiga

Suphakhuul kirjutas:
aitäh vastuste eest. Neist inspireeritult googeldasin ja uurisin ise edasi.

20 gb demode ning sarnase tavaari jaoks ja ca 2 mängu jaoks kettal peaks ju täiesti enam-vähem olema ? ei?

edit:
fat-kettast rääkdies.. kui formattin fat32-ks, siis saab rohkem või ?


Ma mõtlen Xbox 360 "paksu" versiooni ketast.....boxi ketast sa ise ei formati.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 00:17:50 vasta tsitaadiga

ostan kinectici, kui mõni hea mäng tuleb, ja buge vähemaks ja istudes tõõtab
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suphakhuul
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009




sõnum 29.12.2010 00:24:22 vasta tsitaadiga

sorri et niimoodi mööda panin , saan väga hästi aru mis mõtlesid.

ja thanks for the info, mihkel??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 00:37:03 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
ostan kinectici, kui mõni hea mäng tuleb, ja buge vähemaks ja istudes tõõtab



Mis buge?
Istumiseks on ju tavaline pult icon_smile.gif

Ok võid käega oma menüüdes liikuda ja bowlingut vedeledes mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 29.12.2010 15:43:54 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
ostan kinectici, kui mõni hea mäng tuleb, ja buge vähemaks ja istudes tõõtab



Mis buge?
Istumiseks on ju tavaline pult icon_smile.gif

Ok võid käega oma menüüdes liikuda ja bowlingut vedeledes mängida icon_biggrin.gif


Täitsa nõues et istumiseks pult!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naughty
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 15:52:36 vasta tsitaadiga

sai kunagi bannitud xbox360 60gb soetatud... kas sellele on võimalik kinectit taha ühendada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 16:36:37 vasta tsitaadiga

Naughty kirjutas:
sai kunagi bannitud xbox360 60gb soetatud... kas sellele on võimalik kinectit taha ühendada?


Miks ei peaks, ikka saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 10:50:53 vasta tsitaadiga

Naughty kirjutas:
sai kunagi bannitud xbox360 60gb soetatud... kas sellele on võimalik kinectit taha ühendada?

Saad küll, aga esmalt vaja paigaldada kinect dashboard xboxile. Rohkem infot otsi google-ist. icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 11:12:36 vasta tsitaadiga

No see kõik tuleb kaasasolevalt plaadilt või siis tõmbad ise boxi kodukalt ja siis pulga või toorikuga uuendad ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Irww24
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2010




sõnum 30.12.2010 15:11:00 vasta tsitaadiga

Ma tahaks osta kinecti, Xbox on olemas, aga ei tea, kust poest peale Pixmania teda niisama ilma Xboxita müüdaks.
Kas kuskil on selline pood?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 15:33:34 vasta tsitaadiga

Irww24, http://www.game.co.uk/Accessories/Xbox-360/Kinect-With-Kinect-Adventures/~r349590/?s=kinetict
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 15:34:26 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
Irww24, http://www.game.co.uk/Accessories/Xbox-360/Kinect-With-Kinect-Adventures/~r349590/?s=kinetict


Need ei saada ju!

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 15:52:32 vasta tsitaadiga

http://www.konsoolipood.eu/index.php/kinect-project-natal.html
või
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=480521
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Irww24
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2010




sõnum 30.12.2010 16:24:51 vasta tsitaadiga

Külastan homme ONOFFi ja ostan sealt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 14:19:52 vasta tsitaadiga

Kõik XBLA Sonic'ud -50%
http://majornelson.com/archive/2010/12/29/countdown-to-2011-deal-day-2_2D00_sonicarcade.aspx


Ka LIMBO saabunud, aga head uut aastat tõesti! Kõigest -33%... icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 05.01.2011 18:42:20 vasta tsitaadiga

Võimalik, et on siit teemast juba läbi käinud, ent tahaksin küsida kas kellelgi siit on kogemusi tolle uue puldiga?
http://pskhub.net/wp-content/uploads/2010/08/new-xbox-360-controller-revealed-20100831100451598_640w.jpg

Kas D-pad on tõesti nüüd märgatavalt parem? Kaua see aku vastu peab?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 21:56:10 vasta tsitaadiga

Täna öösel vastu homset kell 04:30 otseülekanne Microsoft'i CES-i avaürituselt
http://majornelson.com/archive/2011/01/03/ces-2011-and-how-you-can-watch-the-ms-ces-keynote-live.aspx
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 23:36:54 vasta tsitaadiga

Üks küsimus: Kas TES: Oblivion GOTY on euroopas ka välja lastud üldse?
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 00:00:42 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Üks küsimus: Kas TES: Oblivion GOTY on euroopas ka välja lastud üldse?
*vaatan riiulisse*

Jah, on.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 00:02:01 vasta tsitaadiga

ammu juba -> http://www.bethsoft.com/eng/games/games_obliv_goty.html

Endal ka kogus icon_razz.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NextGen
HV kasutaja
NextGen

liitunud: 04.11.2007




sõnum 06.01.2011 13:12:49 vasta tsitaadiga

Head uut!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:14:48 vasta tsitaadiga

Alles ärkasid ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.