Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 01:32:44 vasta tsitaadiga

Arvestada tuleb ka sellega, et gta4 mootor on prose nõudlik. Seega oletaks, et kui ostad endale ühe kvaliteetse 1920x1200 resoga LCD siis jookseb ta sul kah päris hästi, iseasi kas kõik puhtalt high peal sellise "sujuva" fps'iga nagu 30-40 ja alla selle ei lange kunagi. Mootor nagunii tõmbab vahest hinge kinni, omad kogemused. Ehk siis ise kunagi jamasin tükk aega ja lõpuks leidsin, et asi ongi selline ja kruttisin kõik asjad high peale ja mängisin vaid slideritega natuke. Sisluselt mingit vahet polnud kas low vs high, suht sama läägine oli asi kohati nagunii.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 09:24:48 vasta tsitaadiga

Eks resu suurendes hakatakse CPU ka kohe rohkem võtma. Esialgu, eelmine - üleeelmine aasta, kui mul veel nvidia 7950 GT oli, siis algselt oli veel mul proseks e6400 2.13 GHz. Vahetades selle i7 920 vastu, siis sain isegi oma 7950GT 1280x1024 mängida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.12.2010 10:17:23 vasta tsitaadiga

E6750 @ 3.6GHz + HD4870 1GB kergete kelladega jooksis probleemitult @ 1280x1024. Parim päts oli 1.0.3.0 imo.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5074642#5074642 . See mäng on peamiselt CPU-st sõltuv!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 14:15:56 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
optimiseerimata mäng, sama moodi nagu crysis crap.

Oh jeebus küll, mitutuhat korda peab kordama, Crysis ei olnud optimeerimata, vaid lihtsalt devid tegid vea - tegid Very High sätted kohe alguses valitavaks, oli juttu, et paari aasta pärast lasevad pätsi mis avab ka kõige kõrgemad sätted, aga nii ei tehtud ja sealt kogu see ving pärit ongi, et oi kurat optimeerimata jms.
GTA4 aga on tõesti sitasti optimeeritud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 15:25:25 vasta tsitaadiga

no selle 1.0.3.0 Patchiga töötab mäng kohe kõvasti paremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.12.2010 16:56:50 vasta tsitaadiga

Kuidas on lood 1.0.7.0´ga? On ta millegi poolest parem/halvem kui 1.0.3.0?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 20:04:11 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Kuidas on lood 1.0.7.0´ga? On ta millegi poolest parem/halvem kui 1.0.3.0?


dunno, enda game on alati up to date, muidu ei saa mp's pelada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 22:02:08 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
angel kirjutas:
optimiseerimata mäng, sama moodi nagu crysis crap.

Oh jeebus küll, mitutuhat korda peab kordama, Crysis ei olnud optimeerimata, vaid lihtsalt devid tegid vea - tegid Very High sätted kohe alguses valitavaks, oli juttu, et paari aasta pärast lasevad pätsi mis avab ka kõige kõrgemad sätted, aga nii ei tehtud ja sealt kogu see ving pärit ongi, et oi kurat optimeerimata jms.
GTA4 aga on tõesti sitasti optimeeritud.


ei olnud ta midagi ulme kena, muru loaditi sulle ette nagu vana kooli mängudes ja teisedki elemendid ei olnud mingi ulme head. Textuurid olid head ning vesi kena muud suurt nagu ei olnud. Aga kena tech demo oli. Mitte selline meistriteos, sisukas ja mõttega tehtud nagu FarCry. Nüüd tuleb Crysisele veel järg @ konsoolid ja saab tõelist "nextgen" paska näha, seekord siis vist sama pask gameplay aga graafikat pole arvatavasti ollagi. Ehk jookseb vähemalt hästi ... pordi kohta icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 00:03:42 vasta tsitaadiga

Far Cry ka nüüd NII suur meistriteos ei olnud. Crysis oli küll kena ja ei olnud sitasti optimeeritud.
Crysis 2 suhtes aga olen nõus... tuleb mingi saast konsooliport maha tõmmatud graafikaga, kuna kes see ikka viitsib raha raisata PC arenduse peale kui kansoolidel teenib djengit ja mitte PC peal.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramiak8
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2010




sõnum 04.12.2010 16:27:04 vasta tsitaadiga

Üks dibiilsemaid mänge R* poolt.
Kogu see update'mis süsteem, Games for Windows, MP ja mis kõik veel.

Mäng ise on hea igatepidi, graafikaliselt, füüsikaliselt, stoorilt, gameplaylt..
Aga, et seda mängu korralikult jooskma saada.. pole seda ajakulu lihtsalt väärt.
Incase kui korra juba läbi tehtud.

Korralikkumat raali tahab ka va kaabakas saada. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 16:31:48 vasta tsitaadiga

Ramiak8 kirjutas:
Üks dibiilsemaid mänge R* poolt.
Kogu see update'mis süsteem, Games for Windows, MP ja mis kõik veel.

Mäng ise on hea igatepidi, graafikaliselt, füüsikaliselt, stoorilt, gameplaylt..
Aga, et seda mängu korralikult jooskma saada.. pole seda ajakulu lihtsalt väärt.
Incase kui korra juba läbi tehtud.

Korralikkumat raali tahab ka va kaabakas saada. thumbs_down.gif


endal võttis mängu peale panek ja uuendamine alla poole tunni icon_rolleyes.gif ja viimase uuendusega pole rockstar/windows live jura vaja, kui mp's mängida ei taha
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 16:33:15 vasta tsitaadiga

Aga ajast ja arust rontidega ei peagi ju kõike mängida saama?

@ ramiak8 kui sa oma profiilikasti silmas pead
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramiak8
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2010




sõnum 04.12.2010 16:48:25 vasta tsitaadiga

Mul jäi arvatavasti protsessor ainukeseks pudelikaelaks, kuna neljatuumalist relva tahab tõenäoliselt saada.
Igatahes, panin ka kõik updated möllud peale, jooksis algul ilusti, siis hakkas lambist erroreid loopima, crashima, vahepeal ei võtnud üldse lutti suhu, lõin käega.. mis siis ikka.

MP on ka omajagu huvitav, kickib lambist välja v ei lase üldse joinida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 18:10:42 vasta tsitaadiga

Ramiak8, Ega sul video ka suurem asi pole. Oli sul üldse orginaal mäng?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 20:17:31 vasta tsitaadiga

mis vingute, tehke oma kuramuse arvuti korda ja vsio, ei oska siis palgake IT tehnik/spetsialist. Endal on mänguga 0 probleemi olnud v.a see optimiseerimise jms kalad mis on kõigil ja mis on sellele mängu mootorile iseloomulikud. Samuti töötab update laitmatult siiani.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 22:02:11 vasta tsitaadiga

Sama siin. 0 probleemi olnud steamist ostetud orginaal mänguga! thumbs_up.gif Ainuke asi, mis nüüd suurema ekraani ostmisel silma hakkas oli see, et kui nuppu vajutad, siis hakkab kergelt nagu hanguma vmt. Varem 1280x1024 peal seda tähele ei pannud, aga nüüd 24'' 1920x1200 on asi ikka silmapaistev. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramiak8
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2010




sõnum 04.12.2010 22:33:19 vasta tsitaadiga

Loogiline, et originaal.
Õnneks mitte küll enda oma.

Riistavara kohapealt ütleks niipalju, et pole veel ükski mäng ülbitsema hakanud.
Isegi metro2033 jooksis puhtalt high setingutel.

Ei hakka küll mitme kilo eest riistvara uuendama, et saaks GTA IV'd pelada.

Mingi i7 prose, 3x2gb ram, 2gb video veaks selle kaabaka high settingute peale ehk, aga see oleks liiga freakshow.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 22:44:26 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja 2gb videot. Isegi 1920x1200. Profiilikastiga lasen rahulikult KÕIK maxed out. Pole küll kindel, aga väikse clockimisega veaks ka vb su praegune prose kenasti seda mängu! icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 23:10:34 vasta tsitaadiga

Ramiak8, isegi mu profiilikast saab sellega lõdvalt hakkama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 04:28:14 vasta tsitaadiga

otty, kahetuumaline küll seda mängu korralikult ei vea. 4-tuumaline suht kohustuslik, kui soov korralikult GAT IV jooksutada. 1920x1200 suht mõttetu tekstuurisätteid max lüktata, sest kõike niikuinii korraga ei kuvata (pildis näha vaid niipalju kui videomälusse mahub) ja tekib rõve microstuttering (kes viitsib võib vaadata näidisfaili @ http://mrtk.pri.ee/GTAIV-stutter.wmv)
Mis päevasel ajal fps on kui varjud põhjas on?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 04:37:27 vasta tsitaadiga

selle mängu puhul on tõesti nii, et jookseb kõige paremini, kui on Inteli nelja tuumaline prose ja nvidia videokaart icon_smile.gif

edit: vb kui mängu tööle ei saa, on asi tihendis icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 07:07:58 vasta tsitaadiga

Ramones, Varjud põhjas päeval oli EFLC mingi 30 ringis... igatahes väga mängitav. Ennem mängisin MP ja siis oli lennuväljal +40 fps pidevalt. icon_wink.gif Mis ma tekstuurisätted panen, et paremini veaks? beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 13:24:47 vasta tsitaadiga

otty, kui sul microstutteringi ei teki, siis võid tekstuurid põhjas edasi lasta. Seadete ekraanil all on ju näha palju videomälu saadaval on ja palju kasutuses. Mina leidsin, et parima tulemuse annab kui ~50MB alla maksimumpiiri detailid seada. EFLC jookseb vähe paremini kui GTA IV (mida mina peamiselt oma eelnevates postides silmas pidasin). Isiklikult pean 30fps liiga madalaks, et head mänguelamust saada. Vähemalt 40-50 ringis peaks olema, siis hea.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 18:10:06 vasta tsitaadiga

MP töötab veel?
Eile mõtlesin, et paugutan vähe, aga ei leidnud ühtegi serverit, mitte ühtegi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 18:34:53 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
MP töötab veel?
Eile mõtlesin, et paugutan vähe, aga ei leidnud ühtegi serverit, mitte ühtegi.


vb unustasid ranked mode'i peale, siis mõnikord ei leia.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 18:53:28 vasta tsitaadiga

Proovisin rankedit ja sis seda, player matchi vms. Ühesõnaga igasuguseid erinevaid variante.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx20
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010




sõnum 22.12.2010 19:24:28 Probleem gta 4 orginaal mänguga vasta tsitaadiga

Tere
Panin siis peale gta 4 orginaal cd pealt.
arvut veab välja mängu kuid ikkagi kiilub kinni nii siis sain teada et viga mängu nuppudes?
peab tava nupud ära muutma kuid nii on halb mängida .
tegu oleks nagu xbox versioooniga
kas keegi oskab aidata et kuidas saaaks asja korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 02:27:50 Re: Probleem gta 4 orginaal mänguga vasta tsitaadiga

arx20 kirjutas:
siis sain teada et viga mängu nuppudes?


On see küsimus või väide ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 09:04:52 vasta tsitaadiga

Küsimus kõlab nii: Kas kõige uuem patch(1.0.7.0) sisaldab ka vanemaid patche?Või peab kõik eraldi installima?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 23.12.2010 11:29:40 vasta tsitaadiga

Sõnastus on väga kehva, Proovi paremini ennast väljendada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 12:22:54 vasta tsitaadiga

Sisaldab. Lase ainult viimane peale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 12:31:43 vasta tsitaadiga

Timukas0 kirjutas:
Sisaldab. Lase ainult viimane peale.


Tehtud(Y) tunduvalt paremini jookseb kui vanasti proovisin kui välja tuli, läpakaga ja samad andmed arvutil.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 17:38:51 vasta tsitaadiga

keegi ei tea kas mängule on mingit full conversion mod-i ? tahaks uusi autosi aga ei viitsi ühehaaval modida...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 18:38:32 vasta tsitaadiga

kiilub, sest arvuti on nõrk või prahti täis.
Nuppude paigutus ei mängi mingit rolli.

xbox versiooniga pole mingit pistmist..
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 18:47:55 vasta tsitaadiga

arx20 Kasuta Google-t! See GTA IV keyboard lag/stuttering on päris paljudel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusd
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2002




sõnum 24.12.2010 18:18:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
the only service you have to disable is Windows event log, and this strange lag is gone.
So, use windows key + R, type msconfig, go to services, disable Windows event log, apply, ok, restart computer.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 27.12.2010 16:04:00 vasta tsitaadiga

IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2010 16:07:12 vasta tsitaadiga

Sync parem kui SAMPis thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Ennustan et kuue kuu pärast on Gamemodid ka juba O.K.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.12.2010 18:40:16 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
mis sync?
mis tavalises mp's siis teisiti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2010 18:42:07 vasta tsitaadiga

Tavalises mps on sama aga see on ju sisuliselt 100% ümber scriptitav mp kus saab teha uusi gamemodesi jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 27.12.2010 18:50:31 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Goon kirjutas:
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
mis sync?
mis tavalises mp's siis teisiti


Hmm mis on teisiti?

Dedicated serverid - saad ise luua enda mängu serveri, olenemata kas r* serverid on üleval või maas. See et sul on kontroll enda serveri üle tähendab, et sa saad mängu scriptida nii nagu soovid ja teha lahedaid mod´e
Ühesõnaga vabadust on suht palju.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 23:11:23 vasta tsitaadiga

ülepika aja mõtlesin gta4 proovida aga mingi asi kalab, tõksib täiega noh,
auto seadetega paneb high sätted. panan low ja teised asjad ka lasta peaaegu miinimumi tõksib sama moodi edasi. fps hüppab 15-60 vahel
mis sellel viga võib olla?
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 00:27:37 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


korralikud dedicated serverid GTA'le oleks küll pro asjandus. Default R* gta4 mp on suht crap fest. Stabiilsed läägid, sync probleemid jne... a'la lased kellegi maha ja lampi saad ise kah surma kuna vastase kuul jõudis hiljem kohale + ei registreerita osasid hitte jne. Autodega on sama komöödiat saanud. In short -> defauldina on asi suht puuks.

Neile kes video linki ei viitsi clickida -> http://iv-multiplayer.com/ . Mingi aeg peaks ära proovima eusa_think.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.12.2010 03:12:45 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
ülepika aja mõtlesin gta4 proovida aga mingi asi kalab, tõksib täiega noh,
auto seadetega paneb high sätted. panan low ja teised asjad ka lasta peaaegu miinimumi tõksib sama moodi edasi. fps hüppab 15-60 vahel
mis sellel viga võib olla?

Patchid peal?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2010 14:22:54 vasta tsitaadiga

Steam vist tõmbab automaatselt?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 15:16:05 vasta tsitaadiga

steam peaks kõik automaatselt uuendama, vähemalt steam 'i mängudega on sedasi.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 28.12.2010 18:18:21 vasta tsitaadiga

Ta tõesti tõmbab automaatselt, kui see valik sees on. Seda on aga võimalik ka välja lülitada!!!
Lisaks saab samast kohast vaadata ka nn Update historyt (uuenduste ajalugu), kus on ka kirjas muud antud mänguga seotud uudised!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.12.2010 19:28:43 vasta tsitaadiga

peale videokaardi uuendust viskab peale rockstari logo näitamist veateate ning enam mängida ei saa
reinstalle proovitud ja ei midagi
loen lihtsalt välja et video memory -123456789

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 19:37:55 vasta tsitaadiga

täiesti puhtana oled proovinud mängu käima lasta ehk siis võtad talt kogu save jms "info" kaustad kah ära. Ehk siis mäng arvaks, et ta on täiesti 0'ist käima lastud ja kordagi pole keegi asja mänginud. Ehk mingid settingud kusagilt võetakse ja see ajab asja soodaks. User folderis peaks üks kaust olema kusagil + my doc all.

Teiste mängudega probleeme ei ole siis võib selle mängu kaela probleemi ajada. Kui on siis ma teeks clean installi drivudele ehk siis kõik maha ja täiesti 0'ist driverid peale. DX'i laseks kah üle ehk on mingi kala sees.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.12.2010 19:54:42 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
täiesti puhtana oled proovinud mängu käima lasta ehk siis võtad talt kogu save jms "info" kaustad kah ära. Ehk siis mäng arvaks, et ta on täiesti 0'ist käima lastud ja kordagi pole keegi asja mänginud. Ehk mingid settingud kusagilt võetakse ja see ajab asja soodaks. User folderis peaks üks kaust olema kusagil + my doc all.

Teiste mängudega probleeme ei ole siis võib selle mängu kaela probleemi ajada. Kui on siis ma teeks clean installi drivudele ehk siis kõik maha ja täiesti 0'ist driverid peale. DX'i laseks kah üle ehk on mingi kala sees.
soovita siis formatit ka juba, see on hetkel veel tegemata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.