|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.12.2010 01:32:44
|
|
|
Arvestada tuleb ka sellega, et gta4 mootor on prose nõudlik. Seega oletaks, et kui ostad endale ühe kvaliteetse 1920x1200 resoga LCD siis jookseb ta sul kah päris hästi, iseasi kas kõik puhtalt high peal sellise "sujuva" fps'iga nagu 30-40 ja alla selle ei lange kunagi. Mootor nagunii tõmbab vahest hinge kinni, omad kogemused. Ehk siis ise kunagi jamasin tükk aega ja lõpuks leidsin, et asi ongi selline ja kruttisin kõik asjad high peale ja mängisin vaid slideritega natuke. Sisluselt mingit vahet polnud kas low vs high, suht sama läägine oli asi kohati nagunii.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
03.12.2010 09:24:48
|
|
|
Eks resu suurendes hakatakse CPU ka kohe rohkem võtma. Esialgu, eelmine - üleeelmine aasta, kui mul veel nvidia 7950 GT oli, siis algselt oli veel mul proseks e6400 2.13 GHz. Vahetades selle i7 920 vastu, siis sain isegi oma 7950GT 1280x1024 mängida.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.12.2010 14:15:56
|
|
|
| angel kirjutas: |
| optimiseerimata mäng, sama moodi nagu crysis crap. |
Oh jeebus küll, mitutuhat korda peab kordama, Crysis ei olnud optimeerimata, vaid lihtsalt devid tegid vea - tegid Very High sätted kohe alguses valitavaks, oli juttu, et paari aasta pärast lasevad pätsi mis avab ka kõige kõrgemad sätted, aga nii ei tehtud ja sealt kogu see ving pärit ongi, et oi kurat optimeerimata jms.
GTA4 aga on tõesti sitasti optimeeritud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
03.12.2010 15:25:25
|
|
|
no selle 1.0.3.0 Patchiga töötab mäng kohe kõvasti paremini
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.12.2010 16:56:50
|
|
|
| Kuidas on lood 1.0.7.0´ga? On ta millegi poolest parem/halvem kui 1.0.3.0?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
03.12.2010 20:04:11
|
|
|
| kembadesig kirjutas: |
| Kuidas on lood 1.0.7.0´ga? On ta millegi poolest parem/halvem kui 1.0.3.0? |
dunno, enda game on alati up to date, muidu ei saa mp's pelada
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.12.2010 22:02:08
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| optimiseerimata mäng, sama moodi nagu crysis crap. |
Oh jeebus küll, mitutuhat korda peab kordama, Crysis ei olnud optimeerimata, vaid lihtsalt devid tegid vea - tegid Very High sätted kohe alguses valitavaks, oli juttu, et paari aasta pärast lasevad pätsi mis avab ka kõige kõrgemad sätted, aga nii ei tehtud ja sealt kogu see ving pärit ongi, et oi kurat optimeerimata jms.
GTA4 aga on tõesti sitasti optimeeritud. |
ei olnud ta midagi ulme kena, muru loaditi sulle ette nagu vana kooli mängudes ja teisedki elemendid ei olnud mingi ulme head. Textuurid olid head ning vesi kena muud suurt nagu ei olnud. Aga kena tech demo oli. Mitte selline meistriteos, sisukas ja mõttega tehtud nagu FarCry. Nüüd tuleb Crysisele veel järg @ konsoolid ja saab tõelist "nextgen" paska näha, seekord siis vist sama pask gameplay aga graafikat pole arvatavasti ollagi. Ehk jookseb vähemalt hästi ... pordi kohta
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.12.2010 00:03:42
|
|
|
Far Cry ka nüüd NII suur meistriteos ei olnud. Crysis oli küll kena ja ei olnud sitasti optimeeritud.
Crysis 2 suhtes aga olen nõus... tuleb mingi saast konsooliport maha tõmmatud graafikaga, kuna kes see ikka viitsib raha raisata PC arenduse peale kui kansoolidel teenib djengit ja mitte PC peal.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramiak8
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2010
|
04.12.2010 16:27:04
|
|
|
Üks dibiilsemaid mänge R* poolt.
Kogu see update'mis süsteem, Games for Windows, MP ja mis kõik veel.
Mäng ise on hea igatepidi, graafikaliselt, füüsikaliselt, stoorilt, gameplaylt..
Aga, et seda mängu korralikult jooskma saada.. pole seda ajakulu lihtsalt väärt.
Incase kui korra juba läbi tehtud.
Korralikkumat raali tahab ka va kaabakas saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
04.12.2010 16:31:48
|
|
|
| Ramiak8 kirjutas: |
Üks dibiilsemaid mänge R* poolt.
Kogu see update'mis süsteem, Games for Windows, MP ja mis kõik veel.
Mäng ise on hea igatepidi, graafikaliselt, füüsikaliselt, stoorilt, gameplaylt..
Aga, et seda mängu korralikult jooskma saada.. pole seda ajakulu lihtsalt väärt.
Incase kui korra juba läbi tehtud.
Korralikkumat raali tahab ka va kaabakas saada.  |
endal võttis mängu peale panek ja uuendamine alla poole tunni ja viimase uuendusega pole rockstar/windows live jura vaja, kui mp's mängida ei taha
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.12.2010 16:33:15
|
|
|
Aga ajast ja arust rontidega ei peagi ju kõike mängida saama?
@ ramiak8 kui sa oma profiilikasti silmas pead
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramiak8
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2010
|
04.12.2010 16:48:25
|
|
|
Mul jäi arvatavasti protsessor ainukeseks pudelikaelaks, kuna neljatuumalist relva tahab tõenäoliselt saada.
Igatahes, panin ka kõik updated möllud peale, jooksis algul ilusti, siis hakkas lambist erroreid loopima, crashima, vahepeal ei võtnud üldse lutti suhu, lõin käega.. mis siis ikka.
MP on ka omajagu huvitav, kickib lambist välja v ei lase üldse joinida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
04.12.2010 18:10:42
|
|
|
| Ramiak8, Ega sul video ka suurem asi pole. Oli sul üldse orginaal mäng?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.12.2010 20:17:31
|
|
|
mis vingute, tehke oma kuramuse arvuti korda ja vsio, ei oska siis palgake IT tehnik/spetsialist. Endal on mänguga 0 probleemi olnud v.a see optimiseerimise jms kalad mis on kõigil ja mis on sellele mängu mootorile iseloomulikud. Samuti töötab update laitmatult siiani.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
04.12.2010 22:02:11
|
|
|
Sama siin. 0 probleemi olnud steamist ostetud orginaal mänguga! Ainuke asi, mis nüüd suurema ekraani ostmisel silma hakkas oli see, et kui nuppu vajutad, siis hakkab kergelt nagu hanguma vmt. Varem 1280x1024 peal seda tähele ei pannud, aga nüüd 24'' 1920x1200 on asi ikka silmapaistev.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramiak8
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2010
|
04.12.2010 22:33:19
|
|
|
Loogiline, et originaal.
Õnneks mitte küll enda oma.
Riistavara kohapealt ütleks niipalju, et pole veel ükski mäng ülbitsema hakanud.
Isegi metro2033 jooksis puhtalt high setingutel.
Ei hakka küll mitme kilo eest riistvara uuendama, et saaks GTA IV'd pelada.
Mingi i7 prose, 3x2gb ram, 2gb video veaks selle kaabaka high settingute peale ehk, aga see oleks liiga freakshow.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
04.12.2010 22:44:26
|
|
|
Ei ole vaja 2gb videot. Isegi 1920x1200. Profiilikastiga lasen rahulikult KÕIK maxed out. Pole küll kindel, aga väikse clockimisega veaks ka vb su praegune prose kenasti seda mängu!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.12.2010 23:10:34
|
|
|
Ramiak8, isegi mu profiilikast saab sellega lõdvalt hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
05.12.2010 04:28:14
|
|
|
otty, kahetuumaline küll seda mängu korralikult ei vea. 4-tuumaline suht kohustuslik, kui soov korralikult GAT IV jooksutada. 1920x1200 suht mõttetu tekstuurisätteid max lüktata, sest kõike niikuinii korraga ei kuvata (pildis näha vaid niipalju kui videomälusse mahub) ja tekib rõve microstuttering (kes viitsib võib vaadata näidisfaili @ http://mrtk.pri.ee/GTAIV-stutter.wmv)
Mis päevasel ajal fps on kui varjud põhjas on?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
05.12.2010 04:37:27
|
|
|
selle mängu puhul on tõesti nii, et jookseb kõige paremini, kui on Inteli nelja tuumaline prose ja nvidia videokaart
edit: vb kui mängu tööle ei saa, on asi tihendis
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
05.12.2010 07:07:58
|
|
|
Ramones, Varjud põhjas päeval oli EFLC mingi 30 ringis... igatahes väga mängitav. Ennem mängisin MP ja siis oli lennuväljal +40 fps pidevalt. Mis ma tekstuurisätted panen, et paremini veaks?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
05.12.2010 13:24:47
|
|
|
| otty, kui sul microstutteringi ei teki, siis võid tekstuurid põhjas edasi lasta. Seadete ekraanil all on ju näha palju videomälu saadaval on ja palju kasutuses. Mina leidsin, et parima tulemuse annab kui ~50MB alla maksimumpiiri detailid seada. EFLC jookseb vähe paremini kui GTA IV (mida mina peamiselt oma eelnevates postides silmas pidasin). Isiklikult pean 30fps liiga madalaks, et head mänguelamust saada. Vähemalt 40-50 ringis peaks olema, siis hea.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
05.12.2010 18:10:06
|
|
|
MP töötab veel?
Eile mõtlesin, et paugutan vähe, aga ei leidnud ühtegi serverit, mitte ühtegi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
05.12.2010 18:34:53
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
MP töötab veel?
Eile mõtlesin, et paugutan vähe, aga ei leidnud ühtegi serverit, mitte ühtegi. |
vb unustasid ranked mode'i peale, siis mõnikord ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
05.12.2010 18:53:28
|
|
|
| Proovisin rankedit ja sis seda, player matchi vms. Ühesõnaga igasuguseid erinevaid variante.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arx20
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
22.12.2010 19:24:28
Probleem gta 4 orginaal mänguga |
|
|
Tere
Panin siis peale gta 4 orginaal cd pealt.
arvut veab välja mängu kuid ikkagi kiilub kinni nii siis sain teada et viga mängu nuppudes?
peab tava nupud ära muutma kuid nii on halb mängida .
tegu oleks nagu xbox versioooniga
kas keegi oskab aidata et kuidas saaaks asja korda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
23.12.2010 02:27:50
Re: Probleem gta 4 orginaal mänguga |
|
|
| arx20 kirjutas: |
siis sain teada et viga mängu nuppudes?
|
On see küsimus või väide ?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
23.12.2010 09:04:52
|
|
|
| Küsimus kõlab nii: Kas kõige uuem patch(1.0.7.0) sisaldab ka vanemaid patche?Või peab kõik eraldi installima?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
23.12.2010 11:29:40
|
|
|
Sõnastus on väga kehva, Proovi paremini ennast väljendada.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timukas0
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
23.12.2010 12:22:54
|
|
|
| Sisaldab. Lase ainult viimane peale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
23.12.2010 12:31:43
|
|
|
| Timukas0 kirjutas: |
| Sisaldab. Lase ainult viimane peale. |
Tehtud(Y) tunduvalt paremini jookseb kui vanasti proovisin kui välja tuli, läpakaga ja samad andmed arvutil.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
23.12.2010 17:38:51
|
|
|
| keegi ei tea kas mängule on mingit full conversion mod-i ? tahaks uusi autosi aga ei viitsi ühehaaval modida...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
23.12.2010 18:38:32
|
|
|
kiilub, sest arvuti on nõrk või prahti täis.
Nuppude paigutus ei mängi mingit rolli.
xbox versiooniga pole mingit pistmist..
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
23.12.2010 18:47:55
|
|
|
| arx20 Kasuta Google-t! See GTA IV keyboard lag/stuttering on päris paljudel!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusd
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2002
|
24.12.2010 18:18:03
|
|
|
| tsitaat: |
the only service you have to disable is Windows event log, and this strange lag is gone.
So, use windows key + R, type msconfig, go to services, disable Windows event log, apply, ok, restart computer. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
27.12.2010 16:04:00
|
|
|
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.12.2010 16:07:12
|
|
|
Sync parem kui SAMPis Ennustan et kuue kuu pärast on Gamemodid ka juba O.K.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.12.2010 18:40:16
|
|
|
| Goon kirjutas: |
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll
Spoiler 
|
mis sync?
mis tavalises mp's siis teisiti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.12.2010 18:42:07
|
|
|
Tavalises mps on sama aga see on ju sisuliselt 100% ümber scriptitav mp kus saab teha uusi gamemodesi jne
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
27.12.2010 18:50:31
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll
Spoiler 
|
mis sync?
mis tavalises mp's siis teisiti |
Hmm mis on teisiti?
Dedicated serverid - saad ise luua enda mängu serveri, olenemata kas r* serverid on üleval või maas. See et sul on kontroll enda serveri üle tähendab, et sa saad mängu scriptida nii nagu soovid ja teha lahedaid mod´e
Ühesõnaga vabadust on suht palju.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
27.12.2010 23:11:23
|
|
|
ülepika aja mõtlesin gta4 proovida aga mingi asi kalab, tõksib täiega noh,
auto seadetega paneb high sätted. panan low ja teised asjad ka lasta peaaegu miinimumi tõksib sama moodi edasi. fps hüppab 15-60 vahel
mis sellel viga võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.12.2010 00:27:37
|
|
|
| Goon kirjutas: |
IV:MP käib ka jõudsalt
masinate sync on küll
Spoiler 
|
korralikud dedicated serverid GTA'le oleks küll pro asjandus. Default R* gta4 mp on suht crap fest. Stabiilsed läägid, sync probleemid jne... a'la lased kellegi maha ja lampi saad ise kah surma kuna vastase kuul jõudis hiljem kohale + ei registreerita osasid hitte jne. Autodega on sama komöödiat saanud. In short -> defauldina on asi suht puuks.
Neile kes video linki ei viitsi clickida -> http://iv-multiplayer.com/ . Mingi aeg peaks ära proovima
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
28.12.2010 03:12:45
|
|
|
| Mask kirjutas: |
ülepika aja mõtlesin gta4 proovida aga mingi asi kalab, tõksib täiega noh,
auto seadetega paneb high sätted. panan low ja teised asjad ka lasta peaaegu miinimumi tõksib sama moodi edasi. fps hüppab 15-60 vahel
mis sellel viga võib olla? |
Patchid peal?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2010 14:22:54
|
|
|
| Steam vist tõmbab automaatselt?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.12.2010 15:16:05
|
|
|
steam peaks kõik automaatselt uuendama, vähemalt steam 'i mängudega on sedasi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
28.12.2010 18:18:21
|
|
|
Ta tõesti tõmbab automaatselt, kui see valik sees on. Seda on aga võimalik ka välja lülitada!!!
Lisaks saab samast kohast vaadata ka nn Update historyt (uuenduste ajalugu), kus on ka kirjas muud antud mänguga seotud uudised!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.12.2010 19:28:43
|
|
|
peale videokaardi uuendust viskab peale rockstari logo näitamist veateate ning enam mängida ei saa
reinstalle proovitud ja ei midagi
loen lihtsalt välja et video memory -123456789
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.12.2010 19:37:55
|
|
|
täiesti puhtana oled proovinud mängu käima lasta ehk siis võtad talt kogu save jms "info" kaustad kah ära. Ehk siis mäng arvaks, et ta on täiesti 0'ist käima lastud ja kordagi pole keegi asja mänginud. Ehk mingid settingud kusagilt võetakse ja see ajab asja soodaks. User folderis peaks üks kaust olema kusagil + my doc all.
Teiste mängudega probleeme ei ole siis võib selle mängu kaela probleemi ajada. Kui on siis ma teeks clean installi drivudele ehk siis kõik maha ja täiesti 0'ist driverid peale. DX'i laseks kah üle ehk on mingi kala sees.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.12.2010 19:54:42
|
|
|
| angel kirjutas: |
täiesti puhtana oled proovinud mängu käima lasta ehk siis võtad talt kogu save jms "info" kaustad kah ära. Ehk siis mäng arvaks, et ta on täiesti 0'ist käima lastud ja kordagi pole keegi asja mänginud. Ehk mingid settingud kusagilt võetakse ja see ajab asja soodaks. User folderis peaks üks kaust olema kusagil + my doc all.
Teiste mängudega probleeme ei ole siis võib selle mängu kaela probleemi ajada. Kui on siis ma teeks clean installi drivudele ehk siis kõik maha ja täiesti 0'ist driverid peale. DX'i laseks kah üle ehk on mingi kala sees. |
soovita siis formatit ka juba, see on hetkel veel tegemata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|