Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 00:35:54 vasta tsitaadiga

Graafiliselt nägi see kõik ikka lauskohutav välja. Kurb, kui varsti juba neli aastat vana mäng saab järje, mis visuaalselt on nõrgem oma eelkäijast.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 01:00:22 vasta tsitaadiga

et kolm on peaaegu neli? äkki ümardame siis viie peale? no paneme siis dekaad ära juba.

tõesti lauskohutav graafika. tegelikult kõik mängud on ikka väga koledad tänapäeval.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.12.2010 01:01:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Graafiliselt nägi see kõik ikka lauskohutav välja. Kurb, kui varsti juba neli aastat vana mäng saab järje, mis visuaalselt on nõrgem oma eelkäijast.

Misasja?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 18.12.2010 01:13:00 vasta tsitaadiga

"lauskohutav" icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 01:29:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Graafiliselt nägi see kõik ikka lauskohutav välja. Kurb, kui varsti juba neli aastat vana mäng saab järje, mis visuaalselt on nõrgem oma eelkäijast.

Ega prille niisama poodides ei müüda.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 18.12.2010 01:34:55 vasta tsitaadiga

Roflmao, on küll lauskohutave jah. Tra, linnavaheline gameplay tundub päris jõhker juba (heas mõttes) ning graafiline ilu on ikkagi väga võimas (minu jaoks vähemalt, pole eriline graafikahoor ka).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 01:37:21 vasta tsitaadiga

Graafika tundub täitsa normaalne icon_rolleyes.gif , aga ega sellest videost midagi saagi, ise tuleb mängida! Gameplay osa tundub lahe! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 01:51:10 vasta tsitaadiga

Päris normaalne oli jah. Täiesti 2D tekstuurid, millest osa paistis laenatud kurikuulsast Doom 3st. Kui see pilt seal vastas teie nägemusele Crysise edasiarendusest, siis soovitaks mõnel vennal tõesti prillid endale hankida. See oli nigelam Crysisest by far. Ainus tõsiselt võetav osa oli alguses too intro cinematic, kui puruks pommitatud New Yorki näidati, gameplay stseenid olid "tere, 2005 helistas ja soovib oma tekstuure tagasi".
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 02:05:09 vasta tsitaadiga

Scart, LASUSKOHUTAV crysise graafika? Tõesti, sul pole prille vaja, vaid uusi silme.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 18.12.2010 02:05:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Päris normaalne oli jah. Täiesti 2D tekstuurid, millest osa paistis laenatud kurikuulsast Doom 3st. Kui see pilt seal vastas teie nägemusele Crysise edasiarendusest, siis soovitaks mõnel vennal tõesti prillid endale hankida. See oli nigelam Crysisest by far. Ainus tõsiselt võetav osa oli alguses too intro cinematic, kui puruks pommitatud New Yorki näidati, gameplay stseenid olid "tere, 2005 helistas ja soovib oma tekstuure tagasi".

You sad little man.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 18.12.2010 02:06:59 vasta tsitaadiga

Crytek võiks aru saada, et selline arulage shooter ei püüa gamer´eid, ükskõik kui hea sul graafika on. Samasse ämbrisse astusid Crysis 1´ga ka
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2010 02:08:57 vasta tsitaadiga

Intro justkui tundus ehk PC peal olevat aga gameplay oli jah kahtlane juba kas see oli PC pealt või pandud xkasti oma.
MP tundub küll suur tagasiminek olevat thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 02:13:03 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Intro justkui tundus ehk PC peal olevat aga gameplay oli jah kahtlane juba kas see oli PC pealt või pandud xkasti oma.
MP tundub küll suur tagasiminek olevat thumbs_down.gif


Eks näeb, mis sest MP-st tuleb. Praegu ei tundu just kõige parem jah.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 02:42:19 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Intro justkui tundus ehk PC peal olevat aga gameplay oli jah kahtlane juba kas see oli PC pealt või pandud xkasti oma.


Tundus PC olema. Kangidega nii sujuvat liikumist küll välja ei võlu.
---

Parim sõna otseses mõttes näkku karjuv tekstuur aastast 2005 on kohe alguses @ 18-19 sekund. Vaadake seda bussi ja selle tekstuure. Tere? Fallout 3s olid sellised. Teine täiesti naeruväärne saavutus on too auto @ 59 sekundit, mille ta jalaga alienisse lööb. Colin McRae Rally 2 autod olid taolised. Selliselt action piece't eeldaks, et vähemalt autotuled on välja joonistatud, mitte ei ole hallid "karbid" ilma mingite tekstuurideta.

1.20 peal too parempoolne kollane sein on 2D, välja arvatud kõige ääres mingi nurgakinnitus, millel on omakorda aga 2D roostes mutrid "peal". Auto tolle tulnuka taga on tehtud vist kümnest polügonist ja tekstuuri tegi mõni viiene. Tulnuka ees metallplaatidest sein on laus 2D ja olematu tekstuuriresolutsiooniga.

See pole isegi mitte Crysis. See pole mitte isegi FEAR. See on nende eelnevast põlvkonnast pärit mäng. Täielik ja absoluutne fail.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 18.12.2010 03:05:37 vasta tsitaadiga

Vaatasin traileri ära, üldmulje on päris massiivne aga kohati jätab graafika tõepoolest vanema ajastu mängu mulje icon_rolleyes.gif ju siis tõmmati graffat maha et rohkem inimesi saaks mängida seda. Kõikidel gameritel üle maailma ei ole uut rauda, gf 8800(9800) seeria ja ati 4x00 seeria ikka päris levind veel. Ma isegi jooksutaks stuffi 4870 cf pealt kui need kaardid oleks mul hea jahutusega old beer_yum.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 04:36:46 vasta tsitaadiga

i love pixelhunting<3
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.12.2010 06:38:16 vasta tsitaadiga

Ma loodan et suuri maju saab kokku kukkutada
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.12.2010 11:21:08 vasta tsitaadiga

Looda sa icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 12:03:04 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
ju siis tõmmati graffat maha et rohkem inimesi saaks mängida seda. Kõikidel gameritel üle maailma ei ole uut rauda


Selle jaoks on olemas PCl Options menüü.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 12:05:13 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka sellest aru, kui nüüd tõesti maha tõmmati. Saab ju käsitsi maha tirida graafikat.

Mõtte siis üldse kõva rauda teha/osta on? icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 18.12.2010 12:39:08 vasta tsitaadiga

Selle kohta, et mäng ei tule nii hea kui ta oleks võinud tulla, oli mul uudis, vist isegi eelmisel lehel icon_smile.gif

Muidu graafika on hea ja samas ka pole stunning minujaoks.
Tõesti loodan, et seekord on gameplay hea.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 14:45:48 vasta tsitaadiga

EA calling Crysis 2 " The Halo Killer"
http://www.mycrysis.com/forums/topic5242/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 17:10:13 vasta tsitaadiga

graafika imeb vilinal tõepoolest, eriti filmi kohta mis pole veel välja tulnudki! ilmselgelt on tegu mingi järjekordse visualeffectfestiga, isegi traileri vaatamine oli epic waste of my time icon_confused.gif ...ja mingi krdi new york + crysis, no WTF??? jälle üks seeria üle kanni keeratud, good times thumbs_down.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 27.12.2010 17:36:22 vasta tsitaadiga

Pole välja tulnudki ja juba halad nagu eit, mine võta tabletid ära.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 17:42:35 vasta tsitaadiga

mine pane ennast põlema, jõulud ikkagi icon_lol.gif üldiselt, kui midagi tarka öelda pole siis hoia parem suu kinni...keegi pole huvitatud sinu "soovituste" lugemisest siin teemas! ja kuigi ma juba tean, mida sa selle peale vastata kavatsed siis mõtle (või vähemalt proovi) enne selle peale, et kui mina rääkisin ikkagi asjast siis sinu kommentaar ei puutu enam mitte kuidagi asjasse. saan aru, et hirmus "valus" on lugeda seda kui keegi aegajalt ausat arvamust avaldab aga proovi ikka oma vähene eneseuhkus kokku kraapida ja sellest üle olla, eks icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.12.2010 17:46:15 vasta tsitaadiga

Wiltz, kuidas sa teemasse puutusid võrreldes invensioniga oluliselt rohkem? Mingi traileri põhjal järeldusi teha on tõesti ult leet.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 17:59:29 vasta tsitaadiga

Wiltz, Maga kaineks, jõulud on ikkagi läbi juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wayfaring
HV vaatleja
wayfaring

liitunud: 09.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 18:52:45 vasta tsitaadiga

Kas kehvapoolset graafikat mitte ei põhjendatud sellega, et mäng tehakse korraga nii PC kui ka Xbox-i jaoks? Ja Xboxi võimed graafika osas pole just täielik tipp...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2010 18:55:29 vasta tsitaadiga

wayfaring kirjutas:
Kas kehvapoolset graafikat mitte ei põhjendatud sellega, et mäng tehakse korraga nii PC kui ka Xbox-i jaoks? Ja Xboxi võimed graafika osas pole just täielik tipp...

CryTek pole ise midagi sellist öelnud...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2010 19:19:50 vasta tsitaadiga

kaudselt on vihjanud küll ju?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 19:21:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

CryTek pole ise midagi sellist öelnud...


Mida dumbkast ei suuda, seda ka PC ei saa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2010 19:27:34 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
kaudselt on vihjanud küll ju?

No see pole päris sama.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 27.12.2010 19:51:49 vasta tsitaadiga

Video põhjal ei saa minumeelest öelda, et graafika oleks otseselt halb, kuid midagi erakordset seal nüüd küll ei olnud, suhteliselt külmaks jättis. Esimese Crysise graafika tundus siiski parem. See, ja asjaolu, et beta oli xbox360-exclusive, on selged märgid, et crysis 2 eelkõige konsoolidele suunatud ja kvaliteet seetõttu langenud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2010 19:54:11 vasta tsitaadiga

mängu graafikal ja kvaliteedil on seos ju väike? Graafika on halb siis on, aga sisu on ju tähtis
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 20:29:31 vasta tsitaadiga

Samas Cryteki ja tema väheseid mänge arvestades on rõhk graafikal siiski suur ja seega ka inimeste lootused näha miskit revolutsioonilist. Samas ma ei ütleks et graafika kole oleks, seal on päris kenasid stseene kuigi tuleb tõesti tunnistada et kohati vajaksid mõned objektid paremaid textuure ja kohati isegi detailsemat vormi...Aga need on vaid väga üksikud näited, enamus objekte on detailsemad nii tekstuurilt kui ka vormilt.

Samas valguse/varju/peegelduse graafiline osa on raudpolt aste kõtgemal crysisest. Samuti on ka Shadereid edasi arendatud.

Siiski Ma ei teeks liialt järeldusi veel selle video põhjal.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 27.12.2010 20:54:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tomorrow kirjutas:

CryTek pole ise midagi sellist öelnud...


Mida dumbkast ei suuda, seda ka PC ei saa.

good one icon_biggrin.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.12.2010 22:24:01 vasta tsitaadiga

Võtan ka sõna. Igasugused cross platform arendused imevad vilinal. See reegel mõningate eranditega (DA:O tuleb hetkel erandina meelde) on kehtinud juba väga pikalt. Olgem ausad, Cryteki mängud ei ole olnud eriti sisutihedad vaid pigem ikkagi techdemod. Kui arvestada juurde, et mängu arendatakse väikseima ühise nimetajat silmas pidades (Xbox360), siis ei ole põhjust optimismiks. Võibolla konsooliomanikel on midagi positiivset ainult oodata (kuidas Crytek kivist vee välja pigistab ja saab kätte viimasegi jõudluseraasu kastist), mina, kui PC omanik olen ootavalt negatiivselt meelestatud. Kui tuleb midagi ägedat, siis on tore, aga noh, ma pigem arvan, et tuleb midagi Lost Planet 2 sarnast - hunnik pruuni konsooliporti. Oleks siis veel, et kogu njuu jorki saab omade kätega laiali lammutada nagu lego või Red Faction ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2010 22:25:47 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Võtan ka sõna. Igasugused cross platform arendused imevad vilinal. See reegel mõningate eranditega (DA:O tuleb hetkel erandina meelde)

Mass Effect 2?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.12.2010 23:09:52 vasta tsitaadiga

tomorrow, Ma tunnistan ausalt, et ma pole Mass Effect 2te mänginud pikalt. Kui sain aru, et pole näiteks inventoryt ja tegu on korraliku sisuga corridor shooteriga, siis kadus igasugune huvi mängida seda mängu. Rämedalt häirib see pidev "streamline", mis toimub. Kõik lihtsustatakse üle lõputult kas siis konsoolide tõttu või siis on aktsepteeritud, et aasta aastalt muutub sihtgrupp üha lollimaks ja laisemaks. Võibolla proovin mingi aeg uuesti mängida.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2010 23:44:00 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
tomorrow, Ma tunnistan ausalt, et ma pole Mass Effect 2te mänginud pikalt. Kui sain aru, et pole näiteks inventoryt ja tegu on korraliku sisuga corridor shooteriga, siis kadus igasugune huvi mängida seda mängu. Rämedalt häirib see pidev "streamline", mis toimub. Kõik lihtsustatakse üle lõputult kas siis konsoolide tõttu või siis on aktsepteeritud, et aasta aastalt muutub sihtgrupp üha lollimaks ja laisemaks. Võibolla proovin mingi aeg uuesti mängida.

Ok see rohkem teise teema jutt niikuinii.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 23:44:09 vasta tsitaadiga

"mängu graafikal ja kvaliteedil on seos ju väike? Graafika on halb siis on..."

graafikal ja graafika kvaliteedil enam seos vist nii väike ei ole? icon_biggrin.gif põhimõtteliselt on kahte tüüpi mängureid selle jaotuse järgi, need kes näevad tõelisi edusamme graafika osas ja need, kes petetakse vabalt ära hunniku uhkete efektidega, post-processinguga jne. fakt on see, et efekti teha ja seda meeletul hulgal igalepoole sisse trükkida on odavam, lihtsam ja kiirem kui tegelikult mängu graafikat paremaks, detailsemaks ajada. ning odavat teed pidi ka minnakse loomulikult! endale on juba mitut aastat tundunud, et ega päris graafika osas mängus enam vist edasi ei arenegi...kuigi tuleb tunnistada, et üks revolutsiooniline teos siiski ka see aasta oli.
seda peaks siiski ka "pimedad" nägema ja aru saama, et kui crysis oli graafika - just päris graafika osas omal ajal revolutsiooniline üllitis siis see crysis2 tundub olevat täiesti tavaline mainstream money-maker.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 02:09:08 vasta tsitaadiga

Jah, Crytek, nagu iga teine ettevõte, soovib suuremat kasumit ja kahjuks enamasti on see tarbijatele pigem kahjulik kui kasulik. Crysis oleks loomulikult pidanud jääma PC excl. aga läks nii nagu läks, vähemasti nad lubasid PC versiooni kenamaks kui konsooli omi, et mingitki graafilist arengut näidata.

Pruun käkk ta nüüd kah ei tule, kui nad kasutavad neid uusi CE3 võimalusi targalt, siis võib graafiliselt mängust isegi asja saada. Eriti ootan seda kuni MODIjatele mootor kätte antakse et siis isegi uusi võimalusi ära kasutada mappidel. thumbs_up.gif
CE2 on nii palju elemente poolikud või korralikult välja töötamata ning mõned lahendused on hoopis puudu mis mõnes mängus juba ammu olid. CE3 viiakse asi lihtsalt uuele tasemele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 02:18:27 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
tomorrow, Ma tunnistan ausalt, et ma pole Mass Effect 2te mänginud pikalt. Kui sain aru, et pole näiteks inventoryt ja tegu on korraliku sisuga corridor shooteriga, siis kadus igasugune huvi mängida seda mängu. Rämedalt häirib see pidev "streamline", mis toimub. Kõik lihtsustatakse üle lõputult kas siis konsoolide tõttu või siis on aktsepteeritud, et aasta aastalt muutub sihtgrupp üha lollimaks ja laisemaks. Võibolla proovin mingi aeg uuesti mängida.

ME2 puhul häiris ennast ka see streamline-mine, aga tegemist tõsiselt hea mänguga vaatamata sellele... loodab vaid et ME3 tiba rohkem RPG.
Crysis 2 kohta, ega see et graafika edasiminek suht ümmargune null on niiväga ei häirigi kui see et gameplay ka "streamline"-tud ehk dumbed down. thumbs_down.gif
Muidugi nati pahaseks ajab see loomulikult, et graafilise poole pealt edasiminek üsna nulliligidane PC peal, aga see selleks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 28.12.2010 11:03:15 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Video põhjal ei saa minumeelest öelda, et graafika oleks otseselt halb, kuid midagi erakordset seal nüüd küll ei olnud, suhteliselt külmaks jättis. Esimese Crysise graafika tundus siiski parem. See, ja asjaolu, et beta oli xbox360-exclusive, on selged märgid, et crysis 2 eelkõige konsoolidele suunatud ja kvaliteet seetõttu langenud thumbs_down.gif


Olen täiesti nõus ,kuna paari video põhjal ei saa veel järeldust teha.Kui tõesti tuleb nii jub, siis on sellele ka lahendus.MOD

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 29.12.2010 13:11:24 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mine pane ennast põlema, jõulud ikkagi icon_lol.gif üldiselt, kui midagi tarka öelda pole siis hoia parem suu kinni...keegi pole huvitatud sinu "soovituste" lugemisest siin teemas! ja kuigi ma juba tean, mida sa selle peale vastata kavatsed siis mõtle (või vähemalt proovi) enne selle peale, et kui mina rääkisin ikkagi asjast siis sinu kommentaar ei puutu enam mitte kuidagi asjasse. saan aru, et hirmus "valus" on lugeda seda kui keegi aegajalt ausat arvamust avaldab aga proovi ikka oma vähene eneseuhkus kokku kraapida ja sellest üle olla, eks icon_lol.gif

Mida sul siin tark öelda on?
3 trailerit ja paar sitast cam gameplayd on välja tulnud ja arvata on et need on failboxi videod.
Ilmne point on siia tulla ja mingit mõttetut paska ajada, konstruktiivne kriitika oleks juba midagi muud.
Ja mäng pole veel välja tulnudki...kuradi game developerid koos siin.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 17:37:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuradi game developerid koos siin.

Good one icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 18:21:18 vasta tsitaadiga

Kolme kuu pärast kui mäng väljas võib alles hakata ütlema, kas mäng thumbs_down.gif või thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2011 22:35:03 vasta tsitaadiga

Väike auhinnamäng: http://www.mycrysis.com/forums/topic5685/
Küsimus on piisavalt lihtne, seega mõelge ise icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 22:39:45 vasta tsitaadiga

See on tõsiselt mõtlemapanev küsimus! icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 23:27:22 vasta tsitaadiga

Enam-vähem sarnane Crysise esimese osaga. Samas mingit erilist edasiminekut küll pole .. mida nad 4 aastat tegid? icon_biggrin.gif Ehk optimeerisid? Lippab nüüd nigu isane peni jooksuajal? .. tsiteerides üht mängu "Only time will tell ..."
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.