|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2010 00:35:54
|
|
|
| Graafiliselt nägi see kõik ikka lauskohutav välja. Kurb, kui varsti juba neli aastat vana mäng saab järje, mis visuaalselt on nõrgem oma eelkäijast.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
18.12.2010 01:00:22
|
|
|
et kolm on peaaegu neli? äkki ümardame siis viie peale? no paneme siis dekaad ära juba.
tõesti lauskohutav graafika. tegelikult kõik mängud on ikka väga koledad tänapäeval.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.12.2010 01:01:51
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Graafiliselt nägi see kõik ikka lauskohutav välja. Kurb, kui varsti juba neli aastat vana mäng saab järje, mis visuaalselt on nõrgem oma eelkäijast. |
Misasja?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
18.12.2010 01:13:00
|
|
|
"lauskohutav"
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
18.12.2010 01:29:15
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Graafiliselt nägi see kõik ikka lauskohutav välja. Kurb, kui varsti juba neli aastat vana mäng saab järje, mis visuaalselt on nõrgem oma eelkäijast. |
Ega prille niisama poodides ei müüda.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
18.12.2010 01:34:55
|
|
|
| Roflmao, on küll lauskohutave jah. Tra, linnavaheline gameplay tundub päris jõhker juba (heas mõttes) ning graafiline ilu on ikkagi väga võimas (minu jaoks vähemalt, pole eriline graafikahoor ka).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
18.12.2010 01:37:21
|
|
|
Graafika tundub täitsa normaalne , aga ega sellest videost midagi saagi, ise tuleb mängida! Gameplay osa tundub lahe!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2010 01:51:10
|
|
|
| Päris normaalne oli jah. Täiesti 2D tekstuurid, millest osa paistis laenatud kurikuulsast Doom 3st. Kui see pilt seal vastas teie nägemusele Crysise edasiarendusest, siis soovitaks mõnel vennal tõesti prillid endale hankida. See oli nigelam Crysisest by far. Ainus tõsiselt võetav osa oli alguses too intro cinematic, kui puruks pommitatud New Yorki näidati, gameplay stseenid olid "tere, 2005 helistas ja soovib oma tekstuure tagasi".
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
18.12.2010 02:05:09
|
|
|
| Scart, LASUSKOHUTAV crysise graafika? Tõesti, sul pole prille vaja, vaid uusi silme.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
18.12.2010 02:05:55
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Päris normaalne oli jah. Täiesti 2D tekstuurid, millest osa paistis laenatud kurikuulsast Doom 3st. Kui see pilt seal vastas teie nägemusele Crysise edasiarendusest, siis soovitaks mõnel vennal tõesti prillid endale hankida. See oli nigelam Crysisest by far. Ainus tõsiselt võetav osa oli alguses too intro cinematic, kui puruks pommitatud New Yorki näidati, gameplay stseenid olid "tere, 2005 helistas ja soovib oma tekstuure tagasi". |
You sad little man.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
18.12.2010 02:06:59
|
|
|
| Crytek võiks aru saada, et selline arulage shooter ei püüa gamer´eid, ükskõik kui hea sul graafika on. Samasse ämbrisse astusid Crysis 1´ga ka
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
18.12.2010 02:13:03
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Intro justkui tundus ehk PC peal olevat aga gameplay oli jah kahtlane juba kas see oli PC pealt või pandud xkasti oma.
MP tundub küll suur tagasiminek olevat  |
Eks näeb, mis sest MP-st tuleb. Praegu ei tundu just kõige parem jah.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2010 02:42:19
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Intro justkui tundus ehk PC peal olevat aga gameplay oli jah kahtlane juba kas see oli PC pealt või pandud xkasti oma. |
Tundus PC olema. Kangidega nii sujuvat liikumist küll välja ei võlu.
---
Parim sõna otseses mõttes näkku karjuv tekstuur aastast 2005 on kohe alguses @ 18-19 sekund. Vaadake seda bussi ja selle tekstuure. Tere? Fallout 3s olid sellised. Teine täiesti naeruväärne saavutus on too auto @ 59 sekundit, mille ta jalaga alienisse lööb. Colin McRae Rally 2 autod olid taolised. Selliselt action piece't eeldaks, et vähemalt autotuled on välja joonistatud, mitte ei ole hallid "karbid" ilma mingite tekstuurideta.
1.20 peal too parempoolne kollane sein on 2D, välja arvatud kõige ääres mingi nurgakinnitus, millel on omakorda aga 2D roostes mutrid "peal". Auto tolle tulnuka taga on tehtud vist kümnest polügonist ja tekstuuri tegi mõni viiene. Tulnuka ees metallplaatidest sein on laus 2D ja olematu tekstuuriresolutsiooniga.
See pole isegi mitte Crysis. See pole mitte isegi FEAR. See on nende eelnevast põlvkonnast pärit mäng. Täielik ja absoluutne fail.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
18.12.2010 03:05:37
|
|
|
Vaatasin traileri ära, üldmulje on päris massiivne aga kohati jätab graafika tõepoolest vanema ajastu mängu mulje ju siis tõmmati graffat maha et rohkem inimesi saaks mängida seda. Kõikidel gameritel üle maailma ei ole uut rauda, gf 8800(9800) seeria ja ati 4x00 seeria ikka päris levind veel. Ma isegi jooksutaks stuffi 4870 cf pealt kui need kaardid oleks mul hea jahutusega old
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
18.12.2010 04:36:46
|
|
|
| i love pixelhunting<3
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
18.12.2010 06:38:16
|
|
|
| Ma loodan et suuri maju saab kokku kukkutada
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.12.2010 11:21:08
|
|
|
Looda sa
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2010 12:03:04
|
|
|
| sant kirjutas: |
| ju siis tõmmati graffat maha et rohkem inimesi saaks mängida seda. Kõikidel gameritel üle maailma ei ole uut rauda |
Selle jaoks on olemas PCl Options menüü.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.12.2010 12:05:13
|
|
|
Ma ei saa ka sellest aru, kui nüüd tõesti maha tõmmati. Saab ju käsitsi maha tirida graafikat.
Mõtte siis üldse kõva rauda teha/osta on?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
18.12.2010 12:39:08
|
|
|
Selle kohta, et mäng ei tule nii hea kui ta oleks võinud tulla, oli mul uudis, vist isegi eelmisel lehel
Muidu graafika on hea ja samas ka pole stunning minujaoks.
Tõesti loodan, et seekord on gameplay hea.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.12.2010 17:10:13
|
|
|
graafika imeb vilinal tõepoolest, eriti filmi kohta mis pole veel välja tulnudki! ilmselgelt on tegu mingi järjekordse visualeffectfestiga, isegi traileri vaatamine oli epic waste of my time ...ja mingi krdi new york + crysis, no WTF??? jälle üks seeria üle kanni keeratud, good times
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
27.12.2010 17:36:22
|
|
|
Pole välja tulnudki ja juba halad nagu eit, mine võta tabletid ära.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.12.2010 17:42:35
|
|
|
mine pane ennast põlema, jõulud ikkagi üldiselt, kui midagi tarka öelda pole siis hoia parem suu kinni...keegi pole huvitatud sinu "soovituste" lugemisest siin teemas! ja kuigi ma juba tean, mida sa selle peale vastata kavatsed siis mõtle (või vähemalt proovi) enne selle peale, et kui mina rääkisin ikkagi asjast siis sinu kommentaar ei puutu enam mitte kuidagi asjasse. saan aru, et hirmus "valus" on lugeda seda kui keegi aegajalt ausat arvamust avaldab aga proovi ikka oma vähene eneseuhkus kokku kraapida ja sellest üle olla, eks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.12.2010 17:46:15
|
|
|
Wiltz, kuidas sa teemasse puutusid võrreldes invensioniga oluliselt rohkem? Mingi traileri põhjal järeldusi teha on tõesti ult leet.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
27.12.2010 17:59:29
|
|
|
Wiltz, Maga kaineks, jõulud on ikkagi läbi juba
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wayfaring
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2010
|
27.12.2010 18:52:45
|
|
|
| Kas kehvapoolset graafikat mitte ei põhjendatud sellega, et mäng tehakse korraga nii PC kui ka Xbox-i jaoks? Ja Xboxi võimed graafika osas pole just täielik tipp...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.12.2010 19:19:50
|
|
|
| kaudselt on vihjanud küll ju?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.12.2010 19:21:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
CryTek pole ise midagi sellist öelnud... |
Mida dumbkast ei suuda, seda ka PC ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
27.12.2010 19:51:49
|
|
|
Video põhjal ei saa minumeelest öelda, et graafika oleks otseselt halb, kuid midagi erakordset seal nüüd küll ei olnud, suhteliselt külmaks jättis. Esimese Crysise graafika tundus siiski parem. See, ja asjaolu, et beta oli xbox360-exclusive, on selged märgid, et crysis 2 eelkõige konsoolidele suunatud ja kvaliteet seetõttu langenud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.12.2010 19:54:11
|
|
|
| mängu graafikal ja kvaliteedil on seos ju väike? Graafika on halb siis on, aga sisu on ju tähtis
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
27.12.2010 20:29:31
|
|
|
Samas Cryteki ja tema väheseid mänge arvestades on rõhk graafikal siiski suur ja seega ka inimeste lootused näha miskit revolutsioonilist. Samas ma ei ütleks et graafika kole oleks, seal on päris kenasid stseene kuigi tuleb tõesti tunnistada et kohati vajaksid mõned objektid paremaid textuure ja kohati isegi detailsemat vormi...Aga need on vaid väga üksikud näited, enamus objekte on detailsemad nii tekstuurilt kui ka vormilt.
Samas valguse/varju/peegelduse graafiline osa on raudpolt aste kõtgemal crysisest. Samuti on ka Shadereid edasi arendatud.
Siiski Ma ei teeks liialt järeldusi veel selle video põhjal.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
27.12.2010 20:54:55
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
CryTek pole ise midagi sellist öelnud... |
Mida dumbkast ei suuda, seda ka PC ei saa. |
good one
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
27.12.2010 22:24:01
|
|
|
Võtan ka sõna. Igasugused cross platform arendused imevad vilinal. See reegel mõningate eranditega (DA:O tuleb hetkel erandina meelde) on kehtinud juba väga pikalt. Olgem ausad, Cryteki mängud ei ole olnud eriti sisutihedad vaid pigem ikkagi techdemod. Kui arvestada juurde, et mängu arendatakse väikseima ühise nimetajat silmas pidades (Xbox360), siis ei ole põhjust optimismiks. Võibolla konsooliomanikel on midagi positiivset ainult oodata (kuidas Crytek kivist vee välja pigistab ja saab kätte viimasegi jõudluseraasu kastist), mina, kui PC omanik olen ootavalt negatiivselt meelestatud. Kui tuleb midagi ägedat, siis on tore, aga noh, ma pigem arvan, et tuleb midagi Lost Planet 2 sarnast - hunnik pruuni konsooliporti. Oleks siis veel, et kogu njuu jorki saab omade kätega laiali lammutada nagu lego või Red Faction ...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
27.12.2010 23:09:52
|
|
|
| tomorrow, Ma tunnistan ausalt, et ma pole Mass Effect 2te mänginud pikalt. Kui sain aru, et pole näiteks inventoryt ja tegu on korraliku sisuga corridor shooteriga, siis kadus igasugune huvi mängida seda mängu. Rämedalt häirib see pidev "streamline", mis toimub. Kõik lihtsustatakse üle lõputult kas siis konsoolide tõttu või siis on aktsepteeritud, et aasta aastalt muutub sihtgrupp üha lollimaks ja laisemaks. Võibolla proovin mingi aeg uuesti mängida.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.12.2010 23:44:00
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| tomorrow, Ma tunnistan ausalt, et ma pole Mass Effect 2te mänginud pikalt. Kui sain aru, et pole näiteks inventoryt ja tegu on korraliku sisuga corridor shooteriga, siis kadus igasugune huvi mängida seda mängu. Rämedalt häirib see pidev "streamline", mis toimub. Kõik lihtsustatakse üle lõputult kas siis konsoolide tõttu või siis on aktsepteeritud, et aasta aastalt muutub sihtgrupp üha lollimaks ja laisemaks. Võibolla proovin mingi aeg uuesti mängida. |
Ok see rohkem teise teema jutt niikuinii.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.12.2010 23:44:09
|
|
|
"mängu graafikal ja kvaliteedil on seos ju väike? Graafika on halb siis on..."
graafikal ja graafika kvaliteedil enam seos vist nii väike ei ole? põhimõtteliselt on kahte tüüpi mängureid selle jaotuse järgi, need kes näevad tõelisi edusamme graafika osas ja need, kes petetakse vabalt ära hunniku uhkete efektidega, post-processinguga jne. fakt on see, et efekti teha ja seda meeletul hulgal igalepoole sisse trükkida on odavam, lihtsam ja kiirem kui tegelikult mängu graafikat paremaks, detailsemaks ajada. ning odavat teed pidi ka minnakse loomulikult! endale on juba mitut aastat tundunud, et ega päris graafika osas mängus enam vist edasi ei arenegi...kuigi tuleb tunnistada, et üks revolutsiooniline teos siiski ka see aasta oli.
seda peaks siiski ka "pimedad" nägema ja aru saama, et kui crysis oli graafika - just päris graafika osas omal ajal revolutsiooniline üllitis siis see crysis2 tundub olevat täiesti tavaline mainstream money-maker.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
28.12.2010 02:09:08
|
|
|
Jah, Crytek, nagu iga teine ettevõte, soovib suuremat kasumit ja kahjuks enamasti on see tarbijatele pigem kahjulik kui kasulik. Crysis oleks loomulikult pidanud jääma PC excl. aga läks nii nagu läks, vähemasti nad lubasid PC versiooni kenamaks kui konsooli omi, et mingitki graafilist arengut näidata.
Pruun käkk ta nüüd kah ei tule, kui nad kasutavad neid uusi CE3 võimalusi targalt, siis võib graafiliselt mängust isegi asja saada. Eriti ootan seda kuni MODIjatele mootor kätte antakse et siis isegi uusi võimalusi ära kasutada mappidel.
CE2 on nii palju elemente poolikud või korralikult välja töötamata ning mõned lahendused on hoopis puudu mis mõnes mängus juba ammu olid. CE3 viiakse asi lihtsalt uuele tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.12.2010 02:18:27
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| tomorrow, Ma tunnistan ausalt, et ma pole Mass Effect 2te mänginud pikalt. Kui sain aru, et pole näiteks inventoryt ja tegu on korraliku sisuga corridor shooteriga, siis kadus igasugune huvi mängida seda mängu. Rämedalt häirib see pidev "streamline", mis toimub. Kõik lihtsustatakse üle lõputult kas siis konsoolide tõttu või siis on aktsepteeritud, et aasta aastalt muutub sihtgrupp üha lollimaks ja laisemaks. Võibolla proovin mingi aeg uuesti mängida. |
ME2 puhul häiris ennast ka see streamline-mine, aga tegemist tõsiselt hea mänguga vaatamata sellele... loodab vaid et ME3 tiba rohkem RPG.
Crysis 2 kohta, ega see et graafika edasiminek suht ümmargune null on niiväga ei häirigi kui see et gameplay ka "streamline"-tud ehk dumbed down.
Muidugi nati pahaseks ajab see loomulikult, et graafilise poole pealt edasiminek üsna nulliligidane PC peal, aga see selleks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
28.12.2010 11:03:15
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
Video põhjal ei saa minumeelest öelda, et graafika oleks otseselt halb, kuid midagi erakordset seal nüüd küll ei olnud, suhteliselt külmaks jättis. Esimese Crysise graafika tundus siiski parem. See, ja asjaolu, et beta oli xbox360-exclusive, on selged märgid, et crysis 2 eelkõige konsoolidele suunatud ja kvaliteet seetõttu langenud  |
Olen täiesti nõus ,kuna paari video põhjal ei saa veel järeldust teha.Kui tõesti tuleb nii jub, siis on sellele ka lahendus.MOD
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
29.12.2010 13:11:24
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
mine pane ennast põlema, jõulud ikkagi üldiselt, kui midagi tarka öelda pole siis hoia parem suu kinni...keegi pole huvitatud sinu "soovituste" lugemisest siin teemas! ja kuigi ma juba tean, mida sa selle peale vastata kavatsed siis mõtle (või vähemalt proovi) enne selle peale, et kui mina rääkisin ikkagi asjast siis sinu kommentaar ei puutu enam mitte kuidagi asjasse. saan aru, et hirmus "valus" on lugeda seda kui keegi aegajalt ausat arvamust avaldab aga proovi ikka oma vähene eneseuhkus kokku kraapida ja sellest üle olla, eks  |
Mida sul siin tark öelda on?
3 trailerit ja paar sitast cam gameplayd on välja tulnud ja arvata on et need on failboxi videod.
Ilmne point on siia tulla ja mingit mõttetut paska ajada, konstruktiivne kriitika oleks juba midagi muud.
Ja mäng pole veel välja tulnudki...kuradi game developerid koos siin.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.12.2010 17:37:29
|
|
|
| tsitaat: |
kuradi game developerid koos siin.
|
Good one
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.12.2010 18:21:18
|
|
|
Kolme kuu pärast kui mäng väljas võib alles hakata ütlema, kas mäng või .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.01.2011 22:39:45
|
|
|
See on tõsiselt mõtlemapanev küsimus!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
10.01.2011 23:27:22
|
|
|
Enam-vähem sarnane Crysise esimese osaga. Samas mingit erilist edasiminekut küll pole .. mida nad 4 aastat tegid? Ehk optimeerisid? Lippab nüüd nigu isane peni jooksuajal? .. tsiteerides üht mängu "Only time will tell ..."
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|