|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2010 23:49:55
|
|
|
Noh esialgu pistsin arvutisse sisse, ei jõudnud windowsigi. juba alguses tõmbas arvuti kiiruse maha ja arvuti tuvastas tagaolevaid kettaid juba samakaua kui tavaliselt üles boodib.
Samamoodi nõksutas.
Nüüd lammutasin välise ketta lahti ja pistsin sinna sisse. Nõksutab nagu segane, üritan formatit teha.
Ühesõnaga tundub vist vähe vigane ketas olevat. Krt seda teab palju need smartposti vennad seda loopida võisid. Pakend ise oli muidu korralik, mitte mingit kriimugi polnud.
Põhimõtteliselt mul arvuti pangestub kui see taga on.
EDIT: tundub täiesti ptsis olevat. Välisena jääbki lihtsalt lõpatuseni nii klõpsuma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.12.2010 00:09:57
|
|
|
| linni kirjutas: |
| -Koppel- kirjutas: |
| Mis siis rahva arvamus on? Meediaplayer ei ole võrgukettale hea asendus (ka väikese koormusega, u. 3 kasutajat) ning mõistlik oleks soetada sellisel juhul nii võrguketas kui ka meediaplayer. Või mis? |
Juhul, kui kümnete gigade kaupa materjali pidevalt edasi - tagasi ei liiguta, siis ma ei näe küll probleemi, miks ei võiks meediapleier koos sisemise/välimise kettaga miniatuurse NASi ülesannet täita. |
Meediamängijatel nagu ennist kirjutasin, on enamasti suht olematu softi tugi NAS koha pealt - puuduvad võimalused kasutajate/gruppide/õiguste manageerimiseks jne. Loomulikult, kui sulle sobib, et kõigil on lugemis/kirjutamisõigus ning 5-6MB/s kiirus kah aktsepteeritav, siis miks mitte. Mulle endale hakkas küll pinda käima, et BR ripid sõltuvalt suurusest 15-30min kopeerimisele kulutasid.
10-12MB/s ehk siis 100mbit liidesest maksimumi võtmine oleks veel kuidagiviisi üleelatav...
Samas võib loota, et juba järgmisel aastal kui uued kiiremad kivid nii Sigmalt kui Realtek'lt tulemas siis paraneb ka see NAS (SBM) kiirus neil.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.12.2010 00:29:03
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
...Mulle endale hakkas küll pinda käima, et BR ripid sõltuvalt suurusest 15-30min kopeerimisele kulutasid.
10-12MB/s ehk siis 100mbit liidesest maksimumi võtmine oleks veel kuidagiviisi üleelatav...
|
BR ripid lähevad kõigepealt niikuinii PCsse, sealt aga eSata liidese kaudu meediamängijasse.
Mis peaks kiirem olema 100Mb võrgust
Ja mis õiguseid mul iseenda jaoks vaja ongi , teistel pereliikmetel aga suva, peaasi, et filmid jm. toimiksid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
23.12.2010 00:57:19
|
|
|
Kodukasutuseks on SMB võimelisest meediamängijast küll. Oma player on traadiga ruuteris ning kliendiks läpakad üle wifi. Wifi kiirus on antud juhul pudelikaelaks, mitte mediaplayeri NAS võimekus.
Torrentid võivad rahumeeli otse võrgukettale tiksuda. Ei pea esmalt arvutisse salvestama ja siis ümber kopeerima. Isegi torrenti klient on karbis sees, kuigi kasutusmugavuselt eelistan siiski arvuti kaudu sikutada.
Arvutasin ka energiakulu. Kui mediaplayer on 24/7 töös, siis kuu jooksul ei tarbi üle 25 eegu jagu elektrit.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.12.2010 08:36:20
|
|
|
Milliseid kiirusi kellegi meediapleier üle vihvi arendab? Mul kodus 100 mbit Elioni ühendus, läpakas teeb 5,5 MBs, Popcorn ainult 1MBs. Ruuter Linksys wrt610n, läpakas Inteli 1000 bgn kaart. Popcorn, telekas ja muud vidinad on sillatud D-link dap 1522 xtreme N-ga. Ruuter teisel korrusel, muu staff esimesel. Kas on mõtet osta Popcorni algupärane usb wifi moodul lootuses, et kiirus võiks paraneda? Foorumites räägivad wifi kiirusest 4 MBs kanti.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m@xon
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2010
|
23.12.2010 14:19:07
|
|
|
Tere kõigile!
Kas äkki keegi nõuga aitab)
Tahaks endale esimest meediapleiri soetada ning on vaja nendest neljast midagi valida. Milline nendest on teie arvates tasub valida?
1)Popcorn Hour A-200
2)DVICO TVIX SLIM S1
3)Mede8er MED500X
4)Egreat EG-M32B (kas see tõesti maksis 5 715,25?!)
Mia valiksin Popcorn Hour A-200, aga häirib selle välimus ning lugesin, et ventilaatori müra ja korpuse kuumutus on kõva. Kas see vastab tõele? Välimus aga ei ole nii kriitilne, panen taganurka ja ongikõik=)
Tean, et on väljas PCH A-210. Aga kui popcorn hour onlinestore'st tellida, siis tuleb hinnale lisada KM 20% ja tollimaksud?
Subtotal : USD 199.99
Estonia Shipping: USD 55.00
KM USD 40.00
Tollimaks USD ?? 20.00 ??
Hind kokku tuleb umbes 3800 EEK. On mul õigus? (see hind aga ületab minu eelarve 26% võrra , sest kõik teised seadmed on saadaval umbes 3000 eest) Nii et, kui A-210 hind on õige, siis see langeb välja
Suur tänu kõigitele nõundjatele!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.12.2010 15:25:29
|
|
|
jägaja, eStata liidest pole mitte igal mängijal ning mis mõtet on siis üldse meediamängija sisemisel kettal ja võrguliidesel, kui ma sinna andmeid käsitsi tassima pean?
Lemmy, nuuh jah. Need meediamängija torrenti kliendid on ka nagu on. Ja ma ei suutnud kuidagi aru saada, kuidas ma .rar/.zip failid seal meediamängijas lahti pakin et neid vaadata. Käsurea kaudu manageerimise jätame välja, meediamängija on ikka selline kast, millega toimetamiseks peaks puldist piisama.
Ühesõnaga, meediamängijat ma NAS'ks kuidagi ei peaks aga kel kiirus oluline pole, siis mingite hädapäraste andmete hoidmiseks ta kõlbab.
m@xon, ilma kettata Mede8er MED400X ei sobi? Sisu muidu sama mis MED500X.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
23.12.2010 16:52:44
|
|
|
| m@xon kirjutas: |
Mia valiksin Popcorn Hour A-200, aga häirib selle välimus ning lugesin, et ventilaatori müra ja korpuse kuumutus on kõva. Kas see vastab tõele? Välimus aga ei ole nii kriitilne, panen taganurka ja ongikõik=)
Tean, et on väljas PCH A-210. Aga kui popcorn hour onlinestore'st tellida, siis tuleb hinnale lisada KM 20% ja tollimaksud?
Subtotal : USD 199.99
Estonia Shipping: USD 55.00
KM USD 40.00
Tollimaks USD ?? 20.00 ??
Hind kokku tuleb umbes 3800 EEK. On mul õigus? (see hind aga ületab minu eelarve 26% võrra , sest kõik teised seadmed on saadaval umbes 3000 eest) Nii et, kui A-210 hind on õige, siis see langeb välja
|
Kunagi ammu käis nii:
Tollis tuleb selgeks teha, et tegemist arvutiga. Siis tollimaks 0. Tegelikult kunagi oli endal A110 ostes selgitamist. Sõber ostis hiljem, siis tal oli arvele juba viide euroopa tollitariifistiku punktile kirjutatud. Tollitädi oli vaadanud ja rõõmustanud, et ei pea ise otsima, millega tegemist.
Käibemaksu arvutati koosluselt hind + transport.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.12.2010 20:20:27
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
jägaja, eStata liidest pole mitte igal mängijal ning mis mõtet on siis üldse meediamängija sisemisel kettal ja võrguliidesel, kui ma sinna andmeid käsitsi tassima pean?  |
No mul on kaks valikut, kas üle võrgu, 5Mb/s (parem öösel teha) või siis tassin läpaka hetkeliseks eSata ühenduseks kohale. Sõltub, kui kiire on filmivaatamisega .
Pildid, muusika ja muu pahn aga lähevad ludinal üle võrgu. Kõik sõltub edastatavate andmete mahust ja selleks kuluvast ajast.
Ja veel, HDI mängijatel on eSata selleks, et sinna väline HDD ühendada, ise saan peale väiksest modimist ühendada vajadusel sisemise ketta hoopiski arvuti eSata kettaga.
PS. tegelikult on valikuid 3, USB seade meediamängija külge ja andmed liiguvad ca. 15Mb/s
PPS. aga kui aeg on kallis ja raha vabalt käes, siis saab korraliku NAS ehitada või ka osta. Endal sellised võimalused puuduvad.
| tsitaat: |
| m@xon, ilma kettata Mede8er MED400X ei sobi? Sisu muidu sama mis MED500X. |
Valiksin...
http://www.mede8er.eu/ alternatiivne ostukoht http://www.divxplayer.nl/index.php?manufacturers_id=101 , kust postikulu on 25 EURi
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.12.2010 21:55:21
|
|
|
| A210 kuigi praktiliselt sama sisuga kui A200 pidavat olema tehnilise disaini poolest oluliselt parem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.12.2010 22:37:20
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
jägaja, eStata liidest pole mitte igal mängijal ning mis mõtet on siis üldse meediamängija sisemisel kettal ja võrguliidesel, kui ma sinna andmeid käsitsi tassima pean?
Lemmy, nuuh jah. Need meediamängija torrenti kliendid on ka nagu on. Ja ma ei suutnud kuidagi aru saada, kuidas ma .rar/.zip failid seal meediamängijas lahti pakin et neid vaadata. Käsurea kaudu manageerimise jätame välja, meediamängija on ikka selline kast, millega toimetamiseks peaks puldist piisama.
Ühesõnaga, meediamängijat ma NAS'ks kuidagi ei peaks aga kel kiirus oluline pole, siis mingite hädapäraste andmete hoidmiseks ta kõlbab.
m@xon, ilma kettata Mede8er MED400X ei sobi? Sisu muidu sama mis MED500X. |
rTorrentil on vastav käsk kohe oelmas parem klõps failide listis ja unpack sealt.
Kogu minu torrentimajandus läks nüüd üle WD TV Live purki. Ausalt öeldes ega ta ideaalne pole. Kokkujooksmisi ja keberniiti on rohkem kui rublaeest olnud. Nüüd on õnneks nõksud selgeks saanud ja asi töötab. Aeglane on aga küll. 12-15 gb ripi lahtipakkimiine tubli 30 minti ja kauem. Võimalik et see jääb aeglase välise ketta taha mis juba hirmvana on.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
27.12.2010 17:28:26
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ühesõnaga, meediamängijat ma NAS'ks kuidagi ei peaks aga kel kiirus oluline pole, siis mingite hädapäraste andmete hoidmiseks ta kõlbab. |
Kas selle sisest ketast saab mappida nagu tavalisi võrgukettaid?
Kas selle kiirus on piisav, et striimida selle seest HD materjali mõnele teisele võrgus olevale arvutile? Näiteks kuni 10Mbps (megabitt per second)
Kas meediaplayerid võiksid hakkama saada ka ühe asja striimimise ja teise asja mängimisega korraga?
Tean, et ei saa konkreetselt vastata, sest mudelid ja tingimused varieeruvad aga mingisugune arutelu nende küsimuste üle annab ilmselt piisava ülevaate.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.12.2010 18:09:42
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Ühesõnaga, meediamängijat ma NAS'ks kuidagi ei peaks aga kel kiirus oluline pole, siis mingite hädapäraste andmete hoidmiseks ta kõlbab. |
Kas selle sisest ketast saab mappida nagu tavalisi võrgukettaid? |
Pmst küll. Jookseb neis kastides ju Samba ja teinekord ka FTP server. Probleeme võib olla ainult kui mitu kasutajat korraga loevad/kirjutavad (Mede8er nt. kipub sellepeale ühendust katkestama). Failide ükshaaval järjest kopeerimisega pole probleeme olnud.
| -Koppel- kirjutas: |
| Kas selle kiirus on piisav, et striimida selle seest HD materjali mõnele teisele võrgus olevale arvutile? Näiteks kuni 10Mbps (megabitt per second) |
Arvan küll. Teisipidi ju asi toimib üle Samba/SMB ilusti, vaatad võrgust tulevat materjali. 5-6MB/s on tüüpiline kiirus. Paar korda olen mõne filmi algust Mede8er'st vaadanud, et kas "ümberjutustus" klapib.
| -Koppel- kirjutas: |
| Kas meediaplayerid võiksid hakkama saada ka ühe asja striimimise ja teise asja mängimisega korraga? |
Katsetanud ausaltõeldes pole. Aga arvan, et kui nt. vaadata samaaegselt DivX filmi sisemiselt kettalt ning 1080P HD mahtu striimida, võiks asi isegi veel toimida.
HD striimida ja samaaegselt sisemiselt kettalt vaadata on enam kui kahtlane, niigi mõningad video/heli kombinatsioonid võivad "hakkima" hakata.
Mõnevõrra sõltub jõudlus ka sellest, millist dekodeerimist täpselt see karbike tegema peab - kas pildi alati üles 1080p peale skaleerima, heli lahti pakkima või piisab kui see lihtsalt ressiiverisse saata jne.
Kui arvad, et sul supervinge telekas ja ressiiver, võid ju saata pildi ja heli otse neisse 'as-is' ja osa tööst nende hooleks jätta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
27.12.2010 18:16:22
|
|
|
1. Saab. Näide, 2 Xtreamer Pro sisemist ketast mapitud:
link
2. Sõltub masinast. Kiirus on enamasti piisav kuid täisk Blu-Ray ripi viõ kõrge bitratega 1080P jaoks jääb tihti väheks.
Xtreameri seadmed jagavad üle SMB 5-6MB/s PCH C200 puhul sain mina 7-8MB/s aga see ei pruugi olla konstantne.
HD kontenti striimimine teise asja mängimise ajal võib olla probleemne. 720p asjade striimimiest samal ajal teist vaadates olen prrovinud, toimis,
Muusika striimimine ei tohiks mingi probleem olla.
Kindlasti ei ole hea mõte vaadata HD videot kui samal ajal samas masinas torrent tirib.
Kogu eelnev jutt käis kaabli kohta, Wifi selleks ei kõlba.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
27.12.2010 20:34:21
|
|
|
Popcornil saab mappida nii sisemised kui USB kettad.
Loomkatsed: 8 GB 1080p mkv Popcorni kettalt üle wifi läpparisse ning samal ajal teine samade parameetritega fail Popcornis mängima: ühtegi ruutu ega jõnksu ei täheldanud kumbalgi ekraanil.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.12.2010 20:39:44
|
|
|
kinnitan eelnevat kirjeldust:
hankisin wd live ja wd2tb usb ketta, samal ajal kui ftpst laeti kettale faile kiirusega 5-6MB/s, ei jooksnud ekraanil korralikult sd xvid failgi, väikesed hakkekohad olid sees.
peale seda unustasin selle "mediabox serveri" teema ära, synology ds410 majja ning kiirus kümnekordistus kui mitte rohkemgi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
03.01.2011 23:52:32
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| Küsimus tarkadele.Ka sellist masinat on olemas, millel on olemas DVB-C tuuner pesaga, kuhu saab conax mooduli pista ja oleks salvestusvõimalus.Ja et suudaks enam vähem kõike mängida.Võrgutugi ka oluline. |
Selle teemaga võiks jätkata.
Ma ka ei suuda selles multimeedia virr-varris selgusele saada.
DIY foorumis meil seal väga asjalikud ehitajad ja masinad päris huvitavad aga ilmselgelt endal jaks vist sellest üle ei käiks.
Tulevikus võiks midugi selline multimeedia aparaat olla kus on ühendatud projektor ja lõppvõimud, et kõik muu oleks sisse ehitatud, heli protsess, blu ray, televisioon, jne.
aga masinad mis on silma jäänud hetkel on
1. Popcorn hour c200 aga sellel vist peab blu ray lugeja juurde ostma ja conax moodulit pole http://www.popcornhour.com/onlinestore/index.php?pluginoption=catalog
2. Samsung Bd-c8200 sellel conax olemas ja mängib kohe plaati ka. http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/blu-ray-player/blu-ray-player/BD-C8200M/XEU/index.idx?pagetype=prd_detail
On veel midagi asjalikku turul?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
04.01.2011 02:20:22
|
|
|
Samsung on rohkem Blu-ray mängija. Muu meedia tugi on suht nutune.
Dune on mõistlik. Ilmselt mõistlikum kui C200, aga maitse asi.
Nende kummagiga sa aga DVB-C´d ja PVR´i ei saa. DVD-T tuuner on vähemalt Dune'le olemas kuid toetab ilmselt ainult tasuta kanaleid.
Täpselt ei tea, Jägaja oskab rohkem kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.01.2011 09:54:11
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Samsung on rohkem Blu-ray mängija. Muu meedia tugi on suht nutune.
Dune on mõistlik. Ilmselt mõistlikum kui C200, aga maitse asi.
Nende kummagiga sa aga DVB-C´d ja PVR´i ei saa. DVD-T tuuner on vähemalt Dune'le olemas kuid toetab ilmselt ainult tasuta kanaleid.
Täpselt ei tea, Jägaja oskab rohkem kommenteerida. |
Dune toetab hetkel küll ainult vabade digikanalite vastuvõttu ja salvestamist, kuigi hetkel on PVR softiosa veel nutune.
kaardilugejaga DVB-T/C on küll välja sügisesel Saksamaa messil kuulutatud, kuid reaalselt on nad alles arendamisjärgus.
2011 lõpus on ehk reaalselt olemas ka.
Küll on aga Venemaalt edastatav Kartina-TV IPTV väidetavalt ka piriülene, seega on võimalik huviliselväikese tasu eest juba korralik teenus koos korraliku PVR osaga sisse osta.
Püsivara on küll alles veel testimise staatuses.
Vortex, sa nagu rohkem seal Xtreameris kättpidi sees, oled esimeste seas ilmselt
iXtreamer With Free iPad 16 Gb
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
04.01.2011 10:58:19
|
|
|
Noh mul tv osaga esialgu oleks tähtis starmani zuum, kuigi mine sa tea "kohe-kohe" ka elion maale jõudmas.
Aga siisiki tundub et ise kokku ladudes või lasta see kellelgi asjatundjal teha saab kobedama meediakeskuse. lihtsal hind pole mugav.
Ootame vaatame vast hakkavad paremad tuuled puhuma siis nende meediakeskuste koha pealt ka.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
04.01.2011 13:08:43
|
|
|
Ipadi pakkumine on publicity stunt.
Põhimõtteliselt 10 komplekti läheb jagamisele aktiivsete facebooki kasutajate hulgas. Mina sinna kindlasti ei kuulu
A.C. Ryan kuulutas eile välja Intel CE4150 põhineva Fluxx meediapleieri.
HTPC poole pealt oleks huvitav näha kuidas toimetavad odavama otsa Sandy Bridge arhitektuuril masinad ja AMD Fusion "Atomi tapja" võib samuti heaks HTPC platvormiks osutuda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
04.01.2011 16:22:28
|
|
|
Endal selline kooslus, et nii arvuti kui meediamängija (WD TV Live) võrgus, meediamängijal aga järel väline usb kõvaketas. Arvutisse ilmub network share, millele asju tõsta.
Vahepeal jooksis asi piiri peal, ~10MB/s, see oli isegi talutav, viimasel ajal aga on kiirused ~4MB/s peale langenud. Krt netist tuleb arvutisse kiiremini, kui arvutist kettale asjad saan. Arvuti ja switch mõlemad gigabiti peal, eks see meediamängija taha jää mingit moodi.
Arvutist otse ei taha mängida, sest arvuti ja teler on samas toas ja filmivaatamise ajaks tahaks arvuti kinni panna. Samuti on meediamängijaga parajat keberniiti nähtud, et arvuti sharedele ligi saada. Külge ühendatud HDD on kindlam värk.
Närvi ajab see, et mingi aeg sai 10MB/s asju kopeeritud. Mis siis praegu nii väga teistmoodi on..
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
04.01.2011 17:24:35
|
|
|
Endal on juba pikemat aega mõõtes olnud WD TV gen1 asemele uus meediapleier osta. Peaks lõpuks selle teoks tegema. Hetkel on vist parim valik ikka WDTV Live. AC Ryan vist poleks ka paha aga ma ei tea, kas tal WD ees eeliseid on. Kasutan üldiselt ainult filmide vaatamiseks, vahest harva ka piltide vaatamiseks ja veel harvemini muusika kuulamiseks.
Nagu ma aru saan, siis selleks, et WDTV Live'ga netti saada ja arvutist sharetud asju vaadata, on vaja ruuterit. Seni mul sellist asja pole ja paluks siis soovitusi, millise peaks hankima? Netiühendus on mul Starmani kaabli kaudu. Arvuti ja media playeri omavaheline kaugus jääb 3-4 m vahele. Siis peaks nii pika võrgujuhtme ka vist hankima?
Igasugused head soovitused on teretulnud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
04.01.2011 19:25:14
|
|
|
| 10MB/S üle SMB sellise seadme puhul on pärist müstiline kiirus 4MB/s on täiesti mõistlik 6-7MB/s harilikult lagi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brent
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2003
|
04.01.2011 19:38:25
|
|
|
Tervist härrad. Pisut off-topic kysimus aga järsku keegi teab. Kust oleks võimalik Eestis osta endal spetsiaalset riiulit kuhu panna oma võimud ja ressiiverid üksteise otsa. Sügavus peaks olema piisav, et mahutada Zalmanni HTPC. Tänud,
_________________ Trust no 1 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
04.01.2011 21:13:32
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| 10MB/S üle SMB sellise seadme puhul on pärist müstiline kiirus 4MB/s on täiesti mõistlik 6-7MB/s harilikult lagi. |
Ei ole nii müstiline midagi. Võtsin korraks toite tagant ära ja nüüd kopeerib 8.5MB/s. Suuri faile tsipa kiiremini. Paistab tarkvaraline kala olevat, ehk mõni hiljutine update tegi aeglasemaks.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
05.01.2011 02:58:16
|
|
|
Olen kasutanud umbes kümmet erinevat meediapleierit, ühegiga pole kunagi saanud 10MB lähedale.
Homme proovin WD´ga uuesti...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
05.01.2011 12:10:47
|
|
|
Kas keegi siis ei oska mulle mingit ruuterit soovitada, mida sobiks kasutada WDTV Live'ga?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
05.01.2011 12:18:11
|
|
|
| raix kirjutas: |
Netiühendus on mul Starmani kaabli kaudu. Arvuti ja media playeri omavaheline kaugus jääb 3-4 m vahele. Siis peaks nii pika võrgujuhtme ka vist hankima?
Igasugused head soovitused on teretulnud  |
seal kaabli otsas istub sul ju mingi modem millel LAN auk on? ehk siis kuhu sul PC netikarv pistetud on - mine poodi, osta soovitatavalt GB võimeline switch, see ühenda sinna samasse pessa ja ülejäänud tarbijad juba switch-i taha ... muidugi eelnev õpetus ei pruugi sobida, sest ei ole oma silmaga tähemehe nettust näinud
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
05.01.2011 14:00:59
|
|
|
| raix kirjutas: |
Kas keegi siis ei oska mulle mingit ruuterit soovitada, mida sobiks kasutada WDTV Live'ga?  |
Kõik kaasaegsemad ruuterid sobivad. Mul oli ennem mingi odavam Trendneti wifi ruuter, praegu aga on Elioni kaabelmodem ruuteriks.
_________________ M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brent
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2003
|
05.01.2011 17:23:14
|
|
|
| Brent kirjutas: |
| Tervist härrad. Pisut off-topic kysimus aga järsku keegi teab. Kust oleks võimalik Eestis osta endal spetsiaalset riiulit kuhu panna oma võimud ja ressiiverid üksteise otsa. Sügavus peaks olema piisav, et mahutada Zalmanni HTPC. Tänud, |
Anyone ?
_________________ Trust no 1 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
05.01.2011 17:54:03
|
|
|
| Brent kirjutas: |
| Brent kirjutas: |
| Tervist härrad. Pisut off-topic kysimus aga järsku keegi teab. Kust oleks võimalik Eestis osta endal spetsiaalset riiulit kuhu panna oma võimud ja ressiiverid üksteise otsa. Sügavus peaks olema piisav, et mahutada Zalmanni HTPC. Tänud, |
Anyone ? |
kui eelarve pole probleem siis sea sammud mõnda kobedamat audiotehnikat müütava kaupmehe juurde ja esita oma soov - neil on igasugu katalooge sulle näidata aga arvesta, et hinnad ei ole soodsad ... kui aga jääb mulje, et see mis kataloogides saadaval ei ole just päris see siis astu läbi mõnest mööblisalongist ja räägi oma ettekujutus asjast ära ... noh ja kui endal tööriistad peos püsivad siis TSI - natuke googeldamist ja ideid nagu jõge
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aPoiss
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2002
|
09.01.2011 11:03:23
|
|
|
| Mis arvate, kas kas 2-2,5 (130-160 eur) eest on Boxee box täna üks parim vidin. Olen ma õigel teel või on miskit paremat veel ? Iseasi muidugi, kas boxee Eestis selle hinnaga kätte saab. Amazonis on $199.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mulkvilj
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2011
|
12.01.2011 13:22:21
|
|
|
| Tere soov osta XTREAMER SIDEWINDER 2010 Media Player kas kellelgi on see olemas kui on siis ´paluks tema head ja halvad omadusi välja tuua.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.01.2011 15:33:29
|
|
|
Võimalusel soovitaks meediapleieri ostmisega paar kuud oodata.
Paljudel tootjatel on varsti tulemas uued mudelid. Enamasti märtsis Cebitil.
Kaasa arvatud Xtreamer.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
14.01.2011 16:03:46
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Võimalusel soovitaks meediapleieri ostmisega paar kuud oodata.
Paljudel tootjatel on varsti tulemas uued mudelid. Enamasti märtsis Cebitil.
Kaasa arvatud Xtreamer. |
Ei tea, kas WD Live'i ost tasuks ka siis edasi lükata?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
14.01.2011 16:06:17
|
|
|
Praegu ilmselt küll.
Selles hinnaklassis on mõndagi tulemas tundub.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
14.01.2011 16:09:02
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Praegu ilmselt küll.
Selles hinnaklassis on mõndagi tulemas tundub. |
Ehk on võimalik ka vihjeid anda, milliste tootjatel silma peal hoida (WD Live asemel).
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
14.01.2011 16:10:47
|
|
|
WD jätaks ma üldse ostmata, endal kogemus olemas. Tarkvara poolest olulisemad asjad jäetakse lisamata ja poogitakse mingeid facebooke ja muid teenuseid külge. Olulisemad asjad arendatakse vahepeal taustal ja lastakse sellega uus karp välja.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
14.01.2011 16:22:41
|
|
|
| Traf kirjutas: |
WD jätaks ma üldse ostmata, endal kogemus olemas. Tarkvara poolest olulisemad asjad jäetakse lisamata ja poogitakse mingeid facebooke ja muid teenuseid külge. Olulisemad asjad arendatakse vahepeal taustal ja lastakse sellega uus karp välja.  |
Mis need olulisemad asjad on?
Mul on praegu WD TV esimene mudel, ilma võrgutoeta. Ega millestki nagu puudust ei tunnegi, mõtlesin ainult, et võiks uus pleier võrgu toego olla. Saaks youtube'i videosid teleka tagant vaadata
Aga muidu kasutan seda enamasti ainult filmide vaatamiseks.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
14.01.2011 16:24:46
|
|
|
Xtreameril on uue platvormi seadmed tulemas, A.C. Ryanil, Mede8eril.
Kindel laks et WD ei maga ka, kuigi neilt pole mingit ametlikku infot tulnud vist.
Kui mälu ei peta siis HDI tuleb ka odavama otsa turule.
Neid on veel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
14.01.2011 16:40:54
|
|
|
| raix kirjutas: |
Mis need olulisemad asjad on?
Mul on praegu WD TV esimene mudel, ilma võrgutoeta. Ega millestki nagu puudust ei tunnegi, mõtlesin ainult, et võiks uus pleier võrgu toego olla. Saaks youtube'i videosid teleka tagant vaadata
Aga muidu kasutan seda enamasti ainult filmide vaatamiseks. |
Rääkides Live'st: Korralikum kasutajaliides (millega tahaks youtubes käia), informatsioon filmide kohta üle võrgu (pildid, kirjeldused etc). See kõik tehti valmis ja lasti välja uus karp, Live Hub. Live aga seda kasutajaliidest ei saanud. Tehnilisi põhjuseid sellele ei paista olevat, usinamad kasutajad on sarnaseid lahendusi Live peal tööle saanud küll. Põhjuseks on pigem WD soov kasutajad iga aasta uut karpi ostma saada.
Põhimõtteliselt kui see mis karp hetkel teeb on ok, siis miks mitte. Sarnaseid uuendusi nagu teised meediaboxid saavad aga loota ei tasu.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mulkvilj
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2011
|
16.01.2011 15:14:30
|
|
|
| TERE SAIN ENDALE OSTETUD XTREAMER SIDEWINDER 2010 AASTA MUDEL SOOVIKS KÜSIDA KAS MA VÕIN KASUTADA USB TOITEGA SEAGATE EXPANSION PORTABLE DRIVE 500GB KETAST ,SEST OLEN KUULNUD ET USB TOITEGA VÕIB KAHJUSTADA MEEDIA SEADET KUNA VOOLU TARBIMINE SUURENEB JA MEEDIA KESKUS EI SAA ENDA VOOLU PINGET TÄIELIKULT KÄTTE VÕI PEAB IKKA OLEMA ERALDI VÄLISE VOOLU TOITEGA KÕVAKETAS ,PALUKS INFOT
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.01.2011 15:45:23
|
|
|
Jah Seagate Expasion töötab vabalt Sidewinderiga.
Aga karjuda pole vaja...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mulkvilj
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2011
|
16.01.2011 16:54:28
|
|
|
| Vabandan et suurte tähtedega kirjutasin ju oli sees suure tähe klahv ja ma ei pannud sellele tähelepanu,karjuda ma ei soovinud sest ei tea siin veel reegleid ja vabandan kui kedagi solvasin soovisin lihtsalt infot siit foorumist edaspidi Xtreameri media kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|