|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.12.2010 23:00:32
|
|
|
| Tähtaegadest infot - eile jõudis pakk Hiinast postkasti, täpselt 30 päeva postitamisest.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.12.2010 23:12:48
|
|
|
Aga mina sain honkgongkonghongkonghongkong maalt 3 nädalaga paki (21 päeva saatmisest)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
18.12.2010 21:42:41
|
|
|
| Kas praegu UKst tasub üldse tellida või oleks kasulikum jõulud mööda lasta? Kiirusest väga ei hooli, rohkem kardan, et pakk võib kaduma minna.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
18.12.2010 21:44:31
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
| Kas praegu UKst tasub üldse tellida või oleks kasulikum jõulud mööda lasta? Kiirusest väga ei hooli, rohkem kardan, et pakk võib kaduma minna. |
Kui tähitud siis ei kao ta kuskile ära, aga jah mõistlik oleks alles uuel aastal tellida.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
20.12.2010 15:52:32
|
|
|
Täna juhtus ebays küll miskit enneolematut- oksjon, kus olin teinud pakkumise 900kr ja 30sek enne oksjoni lõppu pakuti üle ja tegin pakkumise 1400kr ja tuleb teade, et peate oma pakkumist tõstma ja niisamasugune teade tuli ka 1700 ja 2000kr pakkumiste puhul.Kaup müüdi 1500kr maha kusjuures.
Praegu on küll selline mulje, et see mingi ebay sisene sohitehing.Olen selle müüja käest enne 3 korda ostnud ja üks pakkumine juba oli ju teemas minu poolt.
Informeerisin ka müüjat... uskumatu.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
20.12.2010 18:15:34
|
|
|
Hei,
Homme on plaanis üks tehing, kus kodanil x Kreekast kannab mulle Paypal kontole raha ja siis mina saadan elektrooniliselt talle ühe asja. See tehing ei ole seotud Ebay`ga.
Küsimus selline, et mis võimalused on mul tünga saada? Kas on nii, et kui raha saadetakse otse Payapl peale, siis ta ei saa seda hiljem tagasi võtta? Või saab mingi teatud lühikese aja ning ma peaksin selle aja ära ootama?
Teema on natuke liiga pikk, et selge vastust välja lugeda.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
20.12.2010 18:19:34
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Hei,
Homme on plaanis üks tehing, kus kodanil x Kreekast kannab mulle Paypal kontole raha ja siis mina saadan elektrooniliselt talle ühe asja. See tehing ei ole seotud Ebay`ga.
Küsimus selline, et mis võimalused on mul tünga saada? Kas on nii, et kui raha saadetakse otse Payapl peale, siis ta ei saa seda hiljem tagasi võtta? Või saab mingi teatud lühikese aja ning ma peaksin selle aja ära ootama?
Teema on natuke liiga pikk, et selge vastust välja lugeda. |
kui asi pole läbi ebay siis ju asi lihtne, kui ta sulle selle raha saadab siis ta seda raha tagasi enam ei saa, ega ka katkestada.
Oota niikaua ära kuni raha sulle arvele laekunud ja siis saadad talle selle asja:)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
20.12.2010 18:22:08
|
|
|
Seda ma tahtsingi teada. Tänud
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
20.12.2010 20:41:17
|
|
|
| Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
20.12.2010 21:06:28
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha? |
V
Võta ebay või paypaliga ühendust..
Igaksjuhuks vaata ka enda paypali kontole, ehk raha maha läinud?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
20.12.2010 22:26:54
|
|
|
| ot, EU sees võib ikka tellida ükskõik kui kalleid asju ja mingeid makse ei lisandu eks?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
20.12.2010 22:33:33
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| ot, EU sees võib ikka tellida ükskõik kui kalleid asju ja mingeid makse ei lisandu eks? |
Ei lisandu jah kui EU tellid.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
20.12.2010 22:42:07
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha? |
Mul oli ka ükskord selline olukord ja tegin linnukese "mark as payment sent" ja tuli märge tagasi.
Pole muidugi kindel, et sul sama olukord.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
20.12.2010 22:59:28
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha? |
Mul oli ka ükskord selline olukord ja tegin linnukese "mark as payment sent" ja tuli märge tagasi.
Pole muidugi kindel, et sul sama olukord. |
See aitas jah, ise veel korra mõtlesin, et mida see "mark as payment sent" tähendab. Müüaga sain ka ühendust ja soovis saada paypal ülekande id nr, et ta saaks enda laekumisi kontrollida. Tundub, et asi laheneb ära.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.12.2010 23:41:43
|
|
|
mul uk-st pakk juba 12 päeva tuleb
pole kunagi nii kaua oodanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
20.12.2010 23:44:09
|
|
|
| Minu USA lihtpakk, 30. november postitatud, pole samuti veel kohal...
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
21.12.2010 00:49:13
|
|
|
| tsitaat: |
mul uk-st pakk juba 12 päeva tuleb
|
Pühade eelne "ostupalavik" + ilmastik + streigid
Kui tahad ostu kiirelt kätte saada, tuleb kullerfirmasid kasutada - kuigi ega nemadki "ilmataadi" vastu saa...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
21.12.2010 00:53:38
|
|
|
| mul liikus eesti postiga pakk 40 km 9 päeva siis... niiet pole eriline saavutus, täitsa OK tundub.. samuti, ukst tulnud pakk 3 päevaga isegi, kiiremini kui eestis
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2010 01:06:21
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| mul liikus eesti postiga pakk 40 km 9 päeva siis... niiet pole eriline saavutus, täitsa OK tundub.. samuti, ukst tulnud pakk 3 päevaga isegi, kiiremini kui eestis |
mu 1,6a laps toob ka paki kiiremini ära kui 40km/9 päeva
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
21.12.2010 04:30:48
|
|
|
Oskab ehk keegi aidata - tellisin USA-st paki (track-numbriga) ning selle transpordi eest hoolitses USPS (United States Postal Service):
http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetWeb/InterLabelInquiry.do
Number on: EC96 3266 640U S
Sisestades selle numbri, saab järgneva info - pakk saabus laupäeval Tallinnasse, läbis tolli ning nüüd on kirjas (nagu ka eelnevalt lingilt ilmnes), et pakk püüti kätte toimetada, aga see ebaõnnestus (We attempted to deliver your item in ESTONIA at 4:45 pm on December 18, 2010.). Või sain ma valesti aru? Kes meil siin Eestis USPS esindaja on? Proovisin UPS Estonia lehel trackida, aga seal infot pole. Mingi muu firma? Eesti Post?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.12.2010 07:50:24
|
|
|
Helista Eesti Posti ja küsi selle saadetise numbri järgi, ilmselt ootab pakk sind kuskil postkontoris nüüd.
| ewur kirjutas: |
Oskab ehk keegi aidata - tellisin USA-st paki (track-numbriga) ning selle transpordi eest hoolitses USPS (United States Postal Service):
http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetWeb/InterLabelInquiry.do
Number on: EC96 3266 640U S
Sisestades selle numbri, saab järgneva info - pakk saabus laupäeval Tallinnasse, läbis tolli ning nüüd on kirjas (nagu ka eelnevalt lingilt ilmnes), et pakk püüti kätte toimetada, aga see ebaõnnestus (We attempted to deliver your item in ESTONIA at 4:45 pm on December 18, 2010.). Või sain ma valesti aru? Kes meil siin Eestis USPS esindaja on? Proovisin UPS Estonia lehel trackida, aga seal infot pole. Mingi muu firma? Eesti Post? |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
21.12.2010 12:13:23
|
|
|
ewur nüüd asub postkontoris juba..21.12.2010 7:59:00 Saabunud Männiku postkontor
Seda saad ise ka vaadata, Teavitus.post.ee
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
21.12.2010 13:10:20
|
|
|
Kas keegi teab, kas on mingi sarnane keskkond Venemaa jaoks nagu sBay, Osta vms.
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2010 13:34:28
|
|
|
kas mitte venemaal ei avatud ebay haru?
Minu mäletamist mööda, see mingi poolkinnine systeem. Pead panti ei anna selle väite eest igaks juhuks
Leidsinwww.eim.ebay.ru
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
21.12.2010 13:43:40
|
|
|
HK on üks pakk teele pandud ja nüüd täna avastasin, et kui trackingut vaadata siis on see müüjale tagasi tulnud. Saan ma õieti aru?
Destination - Estonia (Republic of)
The item (RB269084218HK) was returned to sender on 21-Dec-2010.
7.12.2010 pandi posti, huvitav kes ta tagasi saatis? Eesti posti lehel see kood ei tööta. Võimalik, et toll aga kas siis suvaline teise riigi toll võib ka pakki saata tagasi või iga maa tegeleb ikka ise nende pakkide kontrolliga kuhu pakk saadetud oli. Kas sellises olukorras on müüa üldse kohustatud raha tagasi maksma või tuleb korstnasse asi kirjutada. Või see pakk ei tulnudki eesti posti vaid teise postiasutusse?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
21.12.2010 13:57:57
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
HK on üks pakk teele pandud ja nüüd täna avastasin, et kui trackingut vaadata siis on see müüjale tagasi tulnud. Saan ma õieti aru?
Destination - Estonia (Republic of)
The item (RB269084218HK) was returned to sender on 21-Dec-2010.
7.12.2010 pandi posti, huvitav kes ta tagasi saatis? Eesti posti lehel see kood ei tööta. Võimalik, et toll aga kas siis suvaline teise riigi toll võib ka pakki saata tagasi või iga maa tegeleb ikka ise nende pakkide kontrolliga kuhu pakk saadetud oli. Kas sellises olukorras on müüa üldse kohustatud raha tagasi maksma või tuleb korstnasse asi kirjutada. Või see pakk ei tulnudki eesti posti vaid teise postiasutusse? |
Arvatavasti läks pakk tagasi saatjale, aga võta saatjaga ühendust ja küsi mis jama on.
Eesti leht muidugi ei näita, kuna pakk pole Eesti jõudnud. Muidugi on kohustatud raha tagasi maksma. Asi käis läbi Ebay?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
21.12.2010 14:09:06
|
|
|
| Mais kirjutas: |
ewur nüüd asub postkontoris juba..21.12.2010 7:59:00 Saabunud Männiku postkontor
Seda saad ise ka vaadata, Teavitus.post.ee |
Tänud . Ka eelmistele vastajatele. Väike paanikakontor oli , kuna DPD kulleriga üsna halvad kogemused - nimelt saatis kunagi UK-st tulnud paki tagasi, kuna "ei osanud" minuga ühendust võtta ei telefoni/e-maili teel, ega ka postkasti teavitust jätta...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.12.2010 14:14:32
|
|
|
| tsitaat: |
Arvatavasti läks pakk tagasi saatjale, aga võta saatjaga ühendust ja küsi mis jama on.
|
kuna kaup tuli HK'st, siis on vägagi tõenäoline, et kaup ei vastanud EL'i standarditele, a'la mingi AiPhone vmt. sellisel juhul pole isegi mõtet küsida mis jama on, vaid lihtsalt raha tagasi.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
21.12.2010 15:48:22
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Hei,
Homme on plaanis üks tehing, kus kodanil x Kreekast kannab mulle Paypal kontole raha ja siis mina saadan elektrooniliselt talle ühe asja. See tehing ei ole seotud Ebay`ga.
Küsimus selline, et mis võimalused on mul tünga saada? Kas on nii, et kui raha saadetakse otse Payapl peale, siis ta ei saa seda hiljem tagasi võtta? Või saab mingi teatud lühikese aja ning ma peaksin selle aja ära ootama?
Teema on natuke liiga pikk, et selge vastust välja lugeda. |
Kõike võib juhtuda, u. aasta aega tagasi tegelesin MMORPG esemete müümisega ja chargeback vendi ikka liikus. Ta võib postitada claimi, et pole asju kätte saanud ja PP paneb raha kinni, kuni otsustab (eeldusel, et te omavahel kokkuleppele ei jõua). Kui aga tõendusmaterjal on olemas nt. pildid/screenshotid/chatlogid, siis pole väga karta, et rahast ilma jääb.
Ainult aega läheb, mul oli 12$ poolteist kuud kinni
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.12.2010 15:57:15
|
|
|
Ma pole ise kunagi tegelenud, kuid kas saabuva raha saab kohe pangaarvele kanda?
Kui ise oled aus, annab see chargeback võimaluse riski natukenegi vähendada.. liigub 3-4 päeva arvele, nagu ma olen kuulnud.
45 päeva oli dispute aeg PP'is.
Võid ka elukaaslasel lasta konto teha ja kohe sinna üle kanda. Ma ei kujuta ette, mis siis juhtub, kui sinu kahjuks otsustatakse.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
21.12.2010 17:18:36
|
|
|
| MarioA., oled miinuses ja mingi aja pärast läheb konto kinni.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
22.12.2010 03:47:01
|
|
|
Kiirelt HK pakid hetkel tulevad Eestisse, tellisin 16 detsember väikese paki ja loodaks 1. jaanuariks kätte saada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.12.2010 04:09:30
|
|
|
Küsi sünoptiku käest. Umbes nii täpselt on kellelgi aimu, mis poosis ja mis teed pidi ning kuna see pakk sinuni jõuab.
Hiinlased lasevad hetkel täiel taktlil pühi uue aastani.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
22.12.2010 07:46:03
|
|
|
| real kirjutas: |
Kiirelt HK pakid hetkel tulevad Eestisse, tellisin 16 detsember väikese paki ja loodaks 1. jaanuariks kätte saada  |
kui jaanuari lõpuks kätte saad, on kõik normaalne. Saad varem, on juba hästi.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2010 09:47:52
|
|
|
väga väheusutav, et sel aastal kätte saad. mul tuli tähitud pakk sel esmaspäeval ära (shipiti 24. nov) ja lihtpakk umbes nädal-poolteist tagasi (shipiti 20. okt)
isegi UK'st venib kui kaamlitatt - 9. dets shipitud lihtpakk tuli küll eile ära, aga kaks 29. nov shipitud lihtpakki siiani tulemata
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
22.12.2010 22:53:44
|
|
|
| Keegi UK-st hiljuti midagi UPS-iga on tellinud? Mul läks teele 22. november ja pakuvad saabumisajaks 31. detsember.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.12.2010 22:55:14
|
|
|
| Kindel, et see UPS'iga oli ning USA'st? USA's muidu postiasutuse nimi USPS, paljud ajavad selle UPS'ga segi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2010 22:57:48
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Kindel, et see UPS'iga oli ning USA'st? USA's muidu postiasutuse nimi USPS, paljud ajavad selle UPS'ga segi. |
ja sa ajad USA ja UK segi
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.12.2010 22:59:14
|
|
|
Tahtsin ka seda küsida, et äkki ajas riigid sassi Aga unustasin oma mõtte kirja panna
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
22.12.2010 23:20:20
|
|
|
| UPS ikka ja pakk tuleb UK-st.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.12.2010 00:06:39
|
|
|
Lääne-Euroopa ju näeb lund alles teist talve järjest ja veel masuajal, loomulikult võtab aega uue olukorraga harjumine, tehnika soetamise vajalikkusest arusaamine jne õnneks meie poiss transpordivolinik kutsus lennujaamade bossud vaibale ja ehk edaspidi miskit muutub
praegu tuleb vaid õnnelik olla, et su pakk istub kuskil külmas ootel, mitte sa ise
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.12.2010 00:10:57
|
|
|
| ot: |
| Ega kui meil see torm oli, siis tundus küll, et ka Eesti näeb esimest talve lund. Nii kui väheke lund maha tuleb, on Eesti Posti lehel üleval kiri, et rasked ilmastikuolud ja pakid viibivad. Samahästi oleks siis võinud nt. see suvi öelda, et saadetiste saabumine on häiritud liigselt palava ilmatõttu. |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.12.2010 00:20:46
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| ot: |
| Ega kui meil see torm oli, siis tundus küll, et ka Eesti näeb esimest talve lund. Nii kui väheke lund maha tuleb, on Eesti Posti lehel üleval kiri, et rasked ilmastikuolud ja pakid viibivad. Samahästi oleks siis võinud nt. see suvi öelda, et saadetiste saabumine on häiritud liigselt palava ilmatõttu. |
|
Sinu näide on kohatu. Palav ilm ei takista liiklemist, nagu seda teeb lumi. Samamoodi ei ole EP vastutav teede korrashoiu eest talvel ja seega ei ole pahameel, kui üks sõltub kolmandast osapoolest, EP'i suunas õigustatud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.12.2010 00:28:05
|
|
|
MarioA., tean ja vabandan oma hetkelise pahameele tulva pärast. Viimase aja negatiivsed kogemused postkontoris ja infotelefoniga ning ühe enda jaoks väärtusliku paki "kaduma" minemine (tean, võib-olla läks juba enne Eestit "kaduma"), said võimsust mu üle.
Peace
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.12.2010 00:58:43
|
|
|
[VaHuR], rahvusvahelised veod sõltuvad lennujaamadest, mida ei suudeta puhtana hoida. loe http://www.postimees.ee/?id=360787
lisaks postitöötajad kipuvad enne pühi streikima (Hollandi post vist oli viimati "pausil", eelmine aasta samal ajal Royal Mail). sinna otsa veel kohalikud rasked olud ja ongi metsik blokk peal.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.12.2010 01:05:48
|
|
|
Aga kuidas saavad hiljem postipandud pakid enne varem postitatutest kohale jõuda? Saaks aru, kui ühel saatmisel mingit prioriteeset saatmisviisi kasutatud, aga ei, täpselt sama. See on mulle siiamaani arusaamatuks jäänud.
Seda on näha kas siis siin samas foorumis, kui kellegi pakk samast riigist rohkem kui nädal hiljem posti pandud, ning saab selle kõvasti enne mind kätte. Või siis kasvõi enda juhus, kui kaks pakki on 45 minutilise vahega postitatud, täpselt sama saatja, sama saatmisviis. 4 päeva varem jõudis hiljem postipandud pakk kohale, kusjuures mõlemad olid tähitud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
23.12.2010 01:16:40
|
|
|
UPS ei tunne täpitähti.. ä asemel on O, loodan, et ikka tuleb kohale valesti kirjutatud aadressist hoolimata, EE ja indeks on ka ju olemas
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.12.2010 01:24:53
|
|
|
[VaHuR], ma ise sain ka just paki mis postitati hiljem, kui 2 teist pakki, aga jõudis kohale ning need 2tk ikka tulemas.
eks igasugune logistika ongi ettearvamatu. tihtipeale ei saa ka asjaosalised ise aru mis toimub, rääkimata saatjast ja saajast. ma kujutaks asja nii ette, et postifirma bronnib ruumi lennule, järgmise portsu jagu järgmisele lennule jne. aga kui esimene lend jääb toppama ja teine saab minema, siis sealt hakkabki see asi hargnema. teine lend ehk jõudis enne tormi/streiki/midaiganes vahepeatusesse ja sealt edasi uue sihtpunkti poole. esimene lend aga istub äkki tükk aega paigal, korraks lendab, järgmine häda jne. sõltuvalt rahakotile liigutatakse siis ehk su saadetist edasi, aga liht- või tähitud maksikirjad on madala prioriteediga, ning need istuvadki ootel (lihtmaksikirja puhul tasub õnnelik olla, kui üldse kohale jõuab ).
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2010 01:46:07
|
|
|
hetkel jõulude aeg loogika ei kehti, 9 dets usa pakk kohal(täna), aga sama kuupäevaga uk pakk siiani veel kusagil teel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|